|
KURÝRNÍ SLUŽBA
LETNÍ TURNAJ 2022
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Restaurace U Pecků 5 4 1 0 35: 17 9
2. Warrior MAC 5 2 3 0 20: 13 7
3. PFS Klucy 5 3 1 1 22: 18 7
4. Hosthunters 5 2 1 2 22: 17 5
5. Tralalalala 5 1 0 4 16: 34 2
6. Rasta Velbloudi 5 0 0 5 9: 25 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Dynamo UK VET 5 5 0 0 33: 12 10
2. FC Sorry 5 4 0 1 25: 9 8
3. ČP Pankrác 5 3 0 2 14: 18 6
4. High Society 5 2 0 3 19: 21 4
5. Pyramidáři 5 1 0 4 12: 25 2
6. SC Catchers 5 0 0 5 9: 27 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FBC KFC 4 4 0 0 16: 7 8
2. FK Notorkros 4 2 1 1 13: 8 5
3. 1.FFS Úžas 4 2 0 2 16: 9 4
4. Parádníci 4 1 1 2 10: 11 3
5. FC Koně 4 0 0 4 2: 22 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Strahovská 10 4 4 0 0 22: 9 8
2. Legion Aliena 4 3 0 1 22: 13 6
3. Real Praha II. 4 2 0 2 15: 10 4
4. Barclays 4 1 0 3 16: 17 2
5. AC Gastro Porno 4 0 0 4 6: 32 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. PK Huňáč 4 4 0 0 30: 7 8
2. 1.MFK Lunochod A 4 3 0 1 21: 11 6
3. Zimbru Olymp 4 2 0 2 31: 11 4
4. Dynamo Žižkov 4 1 0 3 14: 25 2
5. S nadhledem 4 0 0 4 7: 49 0
|
| |
MEMORIÁLY - vyřazovací KO část
MEMORIÁL VÁCLAVA KOKEŠE - (vítězové skupin)
semifinále
Huňáč - Sorry 5:3, Dynamo UK VET - Restaurace U Pecků 3:4,
Strahovská 10 - FBC KFC 4:2
finále
Huňáč - Restaurace U Pecků 1:2, Restaurace U Pecků - Strahovská 10 2:0, Strahovská 10 - Huňáč 1:1
Konečné pořadí: 1. Restaurace U Pecků, 2. PK Huňáč, 3. Strahovská 10
MEMORIÁL IVANA HRDLIČKY - (postupující z 2.míst)
semifinále
Lunochod - ČP Pankrác 2:2 pk 5:4, Legion Aliena - Klucy 2:5,
Warrior MAC - Notorkros 4:2
finále
Lunochod - Klucy 2:1, Klucy - Warrior 0:6, Warrior - Lunochod 5:1
Konečné pořadí: 1. Warrior MAC, 2. MFK Lunochod, 3. PFS Klucy
MEMORIÁL ALEŠE VČELAŘÍKA - (postupující z 3.míst)
semifinále
Zimbru Olymp - Parádníci 6:0k, 1.FFS Úžas - High Society 3:3 pk 4:2,
Real Praha - Hosthunters 5:3
finále
Zimbru Olymp - 1.FFS Úžas 3:0, 1.FFS Úžas - Real Praha 0:4, Real Praha - Zimbru Olymp 1:1
Konečné pořadí: 1. Real Praha II., 2. Zimbru Olymp, 3. 1.FFS Úžas
|
|