HANSPAULKA
Pohár ligy - HT

Partneři
našeho webu

HANSPAULKA
A VŠE KOLEM

HUDEBNÍ SKUPINA

MODŘANSKÝ
BIOGRAF

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

HISTORICKÁ TABULKA LIGOVÉHO POHÁRU po 2022
Poslední aktualizace - 10. 1.2023

Čísla znamenají tyto údaje:
pořadí po sezóně 2022, název týmu, označení vítěze, počet sezón, počet zápasů (V-R-P), skóre, počet bodů, penaltové skóre, kolikrát se mužstvo umístilo na medailovém pořadí.
POZOR - Není zkontrolováno přejmenování !
Mužstva, která HRÁLA V ROCE 2022 jsou vyznačena tučně.

   1.  FC Vojenské lesy          V  38 132 (102- 7-23)  656:233  211  (21:22)  10-1-1
   2.  Inter Lotyšák A           V  23 135 ( 96-18-21)  646:240  211  (31:23)   4-3-3
   3.  DPP A                        29  95 ( 60-12-23)  399:188  132  (35:31)   0-2-1
   4.  CF Damned A               V  18  74 ( 53- 9-12)  333:154  115  (23:26)   2-1-3
   5.  AC Fišerka                V  17  75 ( 54- 5-16)  384:172  113            4-0-2
   6.  Deko                      V  17  67 ( 51- 7- 9)  365:162  109  ( 8:19)   1-4-3
   7.  A.G.Č.V.                  V  21  76 ( 50- 5-21)  327:164  105  (11:15)   1-0-4
   8.  1.USP Slamník Vršovice A     27  84 ( 47-10-27)  260:180  104  (32:26)   0-3-0
   9.  WT Ekonom                    20  71 ( 46- 5-20)  252:138   97  (16:17)   0-2-0
  10.  FC Nic Moc Boys              19  67 ( 41- 6-20)  269:139   88  (15:12)   0-0-1
  11.  FKÚ Pražačka                 17  59 ( 38- 7-14)  211: 78   83  (27:21)   1-1-2
  12.  OFC Benda                    18  56 ( 35- 4-17)  222:109   74  (13:14)   0-0-1
  13.  VŠSK MFF UK A             V  15  52 ( 33- 6-13)  242:130   72  (17:17)   1-0-1
  14.  AFK Nusle                    17  53 ( 32- 4-17)  213:112   68  ( 2: 4)
  15.  Borussia BBC                 16  53 ( 33- 2-18)  210:162   68  ( 3: 4)   0-1-1
  16.  FC Pigs                      34  75 ( 26-14-35)  219:243   66  (34:27)
  17.  PFC Kodymka A                23  58 ( 30- 5-23)  212:158   65  ( 2: 6)   0-2-1
  18.  Čechie 12*                   20  56 ( 31- 2-23)  211:157   64  ( 9: 6)   0-0-1
  19.  SUAK Rokoska A               20  51 ( 25-12-14)  175:126   62  (44:45)
  20.  Parta z Jarova               15  46 ( 30- 1-15)  169:102   61  ( 4: 1)   0-0-2
  21.  PFC Kodymka B                25  59 ( 26- 9-24)  156:158   61  (16:12)   0-0-1
  22.  BFK Petrohradská A           18  50 ( 28- 6-16)  177:121   60  (21:17)   0-1-2
  23.  Hertha ZMZ                   14  43 ( 27- 5-11)  141: 75   59  (15:16)   0-0-1
  24.  Kalich club Žižkov           24  51 ( 26- 7-18)  199:136   59  (18:27)
  25.  Q.P.C. A                     25  54 ( 28- 2-24)  186:180   58  ( 5: 5)
  26.  Atletico I. A                11  40 ( 28- 1-11)  167: 95   57  ( 4: 3)   0-0-2
  27.  FC Praseodym                 19  53 ( 25- 7-21)  158:139   57  (18:14)
  28.  Batalion Vinohrady A         20  50 ( 26- 5-19)  143:138   57  ( 7: 6)
  29.  SK Napajedla A               15  46 ( 24- 7-15)  139:105   55  (18:13)
  30.  FC Promile                   13  42 ( 22-10-10)  162: 70   54  (20:23)   0-0-1
  31.  1.SK Trops                   21  44 ( 24- 6-14)  137: 84   54  (15:18)
  32.  Sparta Praha Míčánka A       18  48 ( 25- 4-19)  158:138   54  ( 5: 4)   0-2-0
  33.  Bohemia-Bombarďáci B      V  11  40 ( 24- 5-11)  130: 89   53  (15:13)   2-0-0
  34.  Atletico II.                 16  47 ( 25- 3-19)  150:126   53            0-0-1
  35.  TJ Zelená liška              14  42 ( 24- 4-14)  171:107   52  ( 7: 4)   0-1-1
  36.  Feyenoord BBC A               8  43 ( 24- 4-15)  133:104   52  ( 4: 1)
  37.  CFA Klika                    18  42 ( 24- 3-15)  143:100   51  (12:15)
  38.  FC Kluzežid                  15  43 ( 21- 8-14)  167:104   50  (10:11)
  39.  FC Oranjes 04                15  41 ( 23- 4-14)  137: 76   50  (12:11)   0-1-0
  40.  KV Praha 2 A                 10  38 ( 22- 5-11)  149: 85   49  ( 1: 3)   0-1-0
  41.  Dynamo UK                 V  14  37 ( 23- 2-12)  170: 82   48  ( 4: 6)   1-0-3
  42.  FC Střešovice                21  44 ( 20- 8-16)  123:115   48  (12:18)
  43.  VŠZ-Čoud A                V  10  32 ( 21- 5- 6)  121: 57   47  (16:15)   1-0-0
  44.  Gente-Yeti A                 17  41 ( 20- 7-14)  118: 82   47  (15:11)
  45.  Restaurace U Pecků A      V   7  29 ( 21- 4- 4)  186: 65   46  (15: 6)   3-0-3
  46.  Garden City               V   8  30 ( 21- 4- 5)  143: 51   46  (12: 7)   1-0-1
  47.  VH Gambrinus              V  15  38 ( 21- 4-13)  123: 90   46  (10:10)   1-0-0
  48.  Santa Dominica II.        V  15  38 ( 21- 4-13)  145:115   46  (14:10)   2-2-0
  49.  FC Kolotouš                  16  39 ( 19- 8-12)  114: 89   46  (17:24)
  50.  1.FC Morová rána             18  40 ( 20- 6-14)  131:118   46  (14:18)   0-0-1
  51.  FC Typos A                   20  46 ( 20- 6-20)  130:133   46  (13:16)
  52.  Vibromax 1985                27  49 ( 20- 6-23)  118:151   46  (18:18)
  53.  Nottoric Forest A            13  36 ( 21- 2-13)  105: 84   44
  54.  1.FC Ďolíček                 14  38 ( 21- 2-15)  120:111   44  ( 5: 5)
  55.  Inter Lotyšák B II.          12  33 ( 21- 1-11)  121: 77   43  ( 1: 4)   0-0-1
  56.  KKK Žižkov                   13  38 ( 20- 3-15)  149:119   43  (10:11)
  57.  F.C.K. A                     16  38 ( 20- 3-15)  130:125   43  ( 7: 6)   0-0-1
  58.  CF Kulišáci                  10  32 ( 17- 8- 7)  110: 60   42  (23:21)   0-1-0
  59.  SAS fans                     15  37 ( 18- 6-13)  105: 75   42  (17:14)   0-0-2
  60.  Klokan club Perón A          16  38 ( 19- 4-15)  124:105   42  (14:12)
  61.  Estudiantes Radlice          21  44 ( 18- 6-20)  113:125   42  (17:17)   0-0-1
  62.  Cosmos Sedlec             V  12  30 ( 18- 5- 7)  135: 94   41  (10:13)   1-0-0
  63.  FC Šampus                     9  33 ( 18- 5-10)  112: 79   41  ( 7: 8)   0-1-0
  64.  FC Stará Fara A              16  41 ( 20- 1-20)  128:114   41  ( 5: 4)   0-0-1
  65.  Palmeiras Prosek A           31  51 ( 18- 5-28)  114:166   41  (14:13)
  66.  FC Kapr tým A                14  34 ( 19- 2-13)  126: 86   40  ( 9: 9)
  67.  FC Letná A I.                12  34 ( 16- 8-10)  122: 83   40  (16:17)
  68.  FC Hvězdy A                  10  33 ( 18- 4-11)  100: 69   40
  69.  Maverick A                   20  40 ( 17- 6-17)   87:100   40  (16:15)   0-0-1
  70.  Socra AFK Karlín             13  31 ( 18- 3-10)  109: 59   39  ( 8: 8)
  71.  Viktoria Bítovská A          11  33 ( 17- 5-11)  110: 77   39  (16:11)
  72.  FC SKI Úterní hosté A        14  33 ( 17- 5-11)  124: 98   39  ( 7: 6)   0-0-1
  73.  FC Síto A                     9  29 ( 17- 4- 8)  130: 69   38  (14:10)   0-0-1
  74.  Apostrophe FZ                14  32 ( 18- 2-12)  114: 87   38  ( 4: 6)
  75.  VŠSK MFF UK B                13  33 ( 17- 4-12)   98: 74   38  (19:13)
  76.  Trapas II.                   16  36 ( 17- 4-15)  106: 90   38  (11:14)
  77.  SK Palouk 1960               23  43 ( 16- 6-21)  112:127   38  (13:10)
  78.  Nemesis                      10  28 ( 17- 3- 8)   89: 53   37  ( 7: 6)
  79.  Český hroch                  11  33 ( 17- 3-13)  103: 85   37  ( 8: 6)
  80.  Typographia M+M B            15  38 ( 15- 7-16)  102:109   37  ( 5: 4)
  81.  ČSAO Karlín               V   5  28 ( 16- 4- 8)  102: 50   36            1-0-0
  82.  Smutný potapěči           V   9  26 ( 17- 2- 7)  110: 60   36  ( 5: 5)
  83.  VŠZ-Čoud B                   14  34 ( 17- 2-15)  146:129   36  ( 2: 3)
  84.  Atleto Praha                  8  26 ( 16- 3- 7)  103: 54   35  ( 7: 6)   0-0-1
  85.  Holosmetky A              V  12  28 ( 15- 5- 8)   99: 57   35  (17:15)   1-0-0
  86.  FC Kings A                    8  25 ( 17- 1- 7)   95: 56   35  ( 2: 4)
  87.  PC Kovárna                    8  27 ( 16- 3- 8)   86: 55   35  (10: 6)   0-1-1
  88.  Angmar A                     16  33 ( 15- 5-13)   86: 99   35  (11:12)   0-0-1
  89.  FC Šumavan A                 14  34 ( 15- 5-14)   82:102   35  ( 2: 1)
  90.  Slovan amatéři               18  37 ( 15- 5-17)   92:115   35  (15:15)
  91.  1.FC Horst                    7  24 ( 16- 2- 6)   90: 37   34  ( 4: 3)   0-0-1
  92.  H.U.P. '85                   10  25 ( 15- 4- 6)   79: 38   34  ( 7:17)
  93.  Kojots United                10  28 ( 15- 4- 9)   97: 62   34  (13:11)   0-0-1
  94.  GFC Regent A                 14  31 ( 15- 4-12)  104: 74   34  ( 8: 7)
  95.  Viktoria Veleslavín          19  38 ( 15- 4-19)  108:112   34  ( 5: 1)
  96.  Profesoři                    16  33 ( 15- 4-14)   92:103   34  ( 9: 8)
  97.  Houbaři                       7  21 ( 15- 3- 3)   84: 36   33  (12:13)
  98.  ZJ Károv                     14  31 ( 15- 3-13)  112: 68   33  (10:10)   0-0-1
  99.  SK Slavia Dvorce A           20  38 ( 15- 3-20)  113:129   33  ( 7:11)
 100.  FC Chelsea                   15  32 ( 14- 5-13)   95:118   33  ( 1: 5)
 101.  Befeleme                     11  28 ( 14- 4-10)  108: 65   32  (12: 9)
 102.  Buran Buran                  12  26 ( 14- 4- 8)   91: 56   32  (12:17)
 103.  KFK Betl A                   11  26 ( 15- 2- 9)  100: 67   32  ( 2: 0)
 104.  Lucián FC A               V  13  28 ( 15- 2-11)  102: 77   32  ( 4: 5)   1-0-0
 105.  Animals A                    14  30 ( 13- 6-11)   87: 75   32  (16:17)
 106.  FC Hvězdy B                  11  29 ( 15- 2-12)   90: 79   32  ( 5: 5)
 107.  KMK Eden                     11  28 ( 16- 0-12)  113:102   32
 108.  Vozovna Hloubětín B          12  30 ( 13- 6-11)   99:106   32  (19:13)
 109.  KMK Břewnow boys          V   9  24 ( 14- 3- 7)  106: 67   31  (15:13)   1-0-2
 110.  AB-ETC                        8  22 ( 14- 3- 5)   89: 50   31  ( 3: 9)
 111.  Vršáci-Andulka A             11  25 ( 14- 3- 8)   91: 62   31  ( 6:11)
 112.  TFC Netopýr A                14  28 ( 15- 1-12)   78: 94   31  ( 5: 6)
 113.  MVS Vršovice A               17  35 ( 12- 7-16)   72:100   31  (25:19)
 114.  Arsenal BBC A                 8  26 ( 14- 2-10)  100: 66   30
 115.  Olympijský výběr A            5  22 ( 14- 2- 6)   75: 52   30  ( 5: 2)   0-0-1
 116.  Merlin                       10  25 ( 13- 4- 8)   85: 67   30  ( 9: 8)   0-0-1
 117.  FC Letná A II.               13  28 ( 14- 2-12)   87: 76   30
 118.  AFK Folimanka A              11  27 ( 13- 4-10)   76: 82   30  (16:12)
 119.  Myšáci                        8  23 ( 14- 2- 7)   83:118   30  ( 7: 7)
 120.  Sokol v šoku                  6  21 ( 14- 1- 6)   89: 68   29  ( 9: 8)
 121.  Tennis BBC                    8  25 ( 13- 3- 9)   76: 74   29  ( 4: 3)
 122.  Viktoria Bítovská B          14  28 ( 12- 5-11)   68: 71   29  ( 9: 9)
 123.  Traktor Praha A              13  27 ( 14- 1-12)   73: 79   29  ( 1: 3)
 124.  Traverza HJP                 14  29 ( 13- 3-13)   74: 80   29  ( 7: 6)
 125.  Jawa team                    16  31 ( 13- 3-15)   79: 93   29  ( 5: 5)
 126.  Torpedo Ohrobec SKA          18  34 ( 12- 5-17)   84:111   29  (15:12)   0-0-1
 127.  Kolbenka                      8  21 ( 13- 2- 6)   74: 48   28  ( 1: 3)
 128.  Atrapy A                     10  24 ( 13- 2- 9)   72: 59   28  ( 4: 5)
 129.  Rychlé pípy A                13  26 ( 13- 2-11)   73: 62   28  ( 5: 5)   0-1-0
 130.  Tučňáci                      11  25 ( 14- 0-11)   98: 88   28
 131.  TJ Bohemia Chips 1980 B      13  27 ( 13- 2-12)   81: 72   28  ( 4: 5)
 132.  Kehar club A                 16  32 ( 13- 2-17)   92: 94   28  ( 4: 7)
 133.  Kuchilla A                   17  34 ( 12- 4-18)   96:109   28  (14:10)
 134.  Typos B II.                  17  30 ( 12- 4-14)   84: 97   28  ( 7:11)
 135.  Callida                      16  29 ( 12- 4-13)   73: 89   28  ( 9:11)
 136.  Katovna                      16  33 ( 12- 4-17)   71: 97   28  ( 6: 6)
 137.  Malostranský SK              16  36 ( 13- 2-21)   88:127   28  ( 7: 7)
 138.  Bomton team               V   4  16 ( 13- 0- 3)   67: 38   27            1-0-0
 139.  Sklenářka                    11  24 ( 12- 3- 9)   74: 48   27  ( 5: 4)
 140.  PCAS Nusle                   11  24 ( 12- 3- 9)   99: 87   27  ( 6: 9)
 141.  VV Vokra                     12  25 ( 13- 1-11)   79: 72   27  ( 3: 2)
 142.  Sokol Motol                   6  24 ( 11- 5- 8)   83: 76   27  ( 4: 3)   0-1-0
 143.  Animals B                    11  23 ( 13- 1- 9)   70: 64   27  ( 2: 3)
 144.  Vyprahlo A                   15  28 ( 11- 5-12)   86: 93   27  (14:19)
 145.  SK Střešovice                11  25 ( 12- 3-10)   68: 99   27  ( 7: 5)
 146.  Limita                       17  31 ( 13- 1-17)   73:105   27  ( 4: 2)
 147.  Baltimora CP                  8  21 ( 12- 2- 7)   91: 39   26  ( 8: 7)
 148.  Lucky team                    4  17 ( 13- 0- 4)   83: 34   26            0-1-0
 149.  Medvědi                      12  25 ( 13- 0-12)   99: 58   26
 150.  Messenger                     6  19 ( 13- 0- 6)   63: 28   26
 151.  Grinders                     12  25 ( 12- 2-11)   94: 61   26  ( 5: 5)   0-1-0
 152.  Fernet Cinda                 14  30 ( 12- 2-16)  130:104   26  ( 3: 4)
 153.  KK Touš                      10  23 ( 12- 2- 9)   83: 65   26  ( 2: 3)
 154.  Invest                       11  25 ( 12- 2-11)   70: 66   26  ( 7: 5)
 155.  Thermia                      12	24 ( 11- 4- 9)   53: 62   26  (11:15)
 156.  Břevnov                      12  30 ( 10- 6-14)   67: 79   26  ( 6: 6)
 157.  Čechie ÚPF A                  8  27 ( 10- 6-11)   87:100   26  ( 6: 5)
 158.  AC Motor                     11  27 ( 11- 4-12)   75: 92   26  (16:12)
 159.  Juventus Vinohrady           14  26 ( 10- 4-12)   63: 83   26  (14:13)
 160.  AFK Dejvice                  13  32 ( 12- 2-18)   83:107   26  ( 1: 4)
 161.  Trona CF                     17  31 ( 10- 6-15)   79:123   26  ( 4: 7)
 162.  Véčkaři                      15  29 ( 13- 0-16)   97:156   26
 163.  Vyprahlo B                    8  19 ( 11- 3- 5)   71: 43   25  (10:11)
 164.  Mravenčák                     7  20 ( 11- 3- 6)   65: 40   25  ( 6: 6)
 165.  Hosthunters                  13  25 ( 12- 1-12)  103: 81   25  ( 1: 2)
 166.  Bolardt                      11  23 ( 12- 1-10)   70: 55   25  ( 1: 0)
 167.  Technometra                   9  22 ( 12- 1- 9)   71: 58   25  ( 3: 2)
 168.  Monočlánek                   13  25 ( 10- 5-10)   77: 71   25  (12:14)
 169.  AC City                      17  34 ( 11- 3-20)  106:100   25  ( 5: 5)
 170.  Lynx                         11  24 ( 12- 1-11)   73: 70   25  ( 3: 0)
 171.  Namo A                       11  24 ( 10- 5- 9)   58: 62   25  (12:11)
 172.  Houtyš                       13  31 ( 12- 1-18)   79:106   25
 173.  Dlouhý lán                   14  29 ( 11- 3-15)   93:121   25  ( 1: 3)
 174.  Start '83                     6  18 ( 12- 0- 6)   89: 30   24
 175.  Klondike                      9  22 ( 10- 4- 8)   64: 39   24  (10: 5)
 176.  Konflikt A                    9  22 ( 11- 2- 9)   77: 61   24  ( 9: 6)
 177.  Erko Kbely A                  7  19 ( 11- 2- 6)   58: 43   24  ( 6: 5)
 178.  Shanghai                      9  19 ( 11- 2- 6)   59: 46   24  ( 3: 5)
 179.  Atomovej brouk B              9  20 ( 11- 2- 7)   60: 52   24  ( 2: 6)   0-0-1
 180.  Flamengo                      9  23 ( 11- 2-10)   71: 67   24  ( 3: 2)   0-0-1
 181.  AFC Oblouci                  16  27 ( 11- 2-14)   73: 80   24  ( 7:10)
 182.  Mělník PC                    10  24 (  9- 6- 9)   60: 74   24  (20:13)
 183.  RSC KV C                     12  25 ( 11- 2-12)   57: 71   24  ( 9: 7)
 184.  Indiana team                 16  29 (  9- 6-14)   77: 95   24  ( 6:10)
 185.  FC Kotlářka CAHA A           16  33 ( 10- 4-19)   78:103   24  ( 2: 1)
 186.  Traktor humus A           V  18  29 ( 11- 2-16)   68: 93   24  ( 3: 1)   1-0-0
 187.  FC Sorry                     24  37 ( 10- 4-23)   91:152   24  (11: 5)
 188.  Supové                       11  20 ( 10- 3- 7)   72: 53   23  ( 1: 3)
 189.  Groteska A                   10  23 ( 10- 3-10)   73: 58   23  (13: 9)
 190.  Duspa B                       9  19 ( 10- 3- 6)   57: 44   23  ( 9:11)
 191.  Galaxie                       9  21 ( 11- 1- 9)   62: 49   23  ( 4: 2)
 192.  Budweiser A                   8  21 ( 11- 1- 9)   63: 54   23  ( 3: 1)
 193.  LN Sniper's                  14  25 ( 10- 3-12)   63: 71   23  ( 6: 8)
 194.  Vittoria Žižkov B             7  18 ( 10- 2- 6)   51: 36   22  ( 4: 4)   0-1-0
 195.  Huňáč PK                     12  23 (  9- 4-10)   71: 66   22  (13:16)
 196.  Drsný šrouby                  7  18 ( 10- 2- 6)   65: 61   22  ( 5: 6)   0-0-1
 197.  FC Jive                       9  22 ( 10- 2-10)   82: 78   22  ( 7: 6)
 198.  Resslovka Estec              10  21 ( 10- 2- 9)   62: 60   22  ( 6: 3)
 199.  FC Pivoj ZM                   9  20 ( 10- 2- 8)   55: 54   22  ( 7: 7)
 200.  LFC Nova                     12  23 ( 10- 2-11)   57: 58   22  ( 5: 6)
 201.  1.WC Lachtánci               13  23 ( 10- 2-11)   77: 84   22  ( 4: 7)
 202.  Santos A                     13  23 ( 10- 2-11)   61: 76   22  ( 6: 9)
 203.  Elektron A                   13  25 ( 10- 2-13)   74: 95   22  ( 7: 4)
 204.  Bozi A                        5  15 ( 10- 1- 4)   87: 38   21  ( 1: 2)   0-0-1
 205.  Sargas                        6  15 (  9- 3- 3)   67: 31   21  ( 9: 9)
 206.  PV Bum bar                    3  14 (  8- 4- 2)   55: 23   21  ( 9: 6)   0-0-1
 207.  Power Rangers                 8  19 (  9- 3- 7)   78: 60   21  ( 3: 3)   0-1-1
 208.  VFK Bened                     6  17 (  8- 5- 4)   55: 41   21  (13:12)   0-0-1
 209.  Útlum                         8  20 (  8- 5- 7)   68: 55   21  (17:11)
 210.  Javornický FK                 7  17 ( 10- 1- 6)   61: 50   21  ( 3: 5)
 211.  Cvrčci                        9  19 ( 10- 1- 8)   56: 46   21  ( 2: 3)
 212.  Pro Soccer 04                10  20 ( 10- 1- 9)   69: 69   21  ( 3: 1)
 213.  Pih                          11  21 (  9- 3- 9)   50: 70   21  ( 2: 3)
 214.  Stará Fara B                 14  31 (  8- 5-18)   75:103   21  (11:12)
 215.  Chirana                       9  20 ( 10- 1- 9)   60: 90   21  ( 9: 8)
 216.  Radiologie                   13  24 ( 10- 1-13)   72:104   21
 217.  TJ Spoje Praha            V   3  12 ( 10- 0- 2)   75: 22   20            1-1-0
 218.  Banana Chiquita               7  17 (  9- 2- 6)   74: 37   20  ( 6: 7)   0-0-1
 219.  CFC Letňany                   7  16 (  9- 2- 5)   77: 40   20  ( 6:13)
 220.  Demoliční četa                8  16 (  9- 2- 5)   59: 35   20  ( 3: 6)
 221.  1.FC Deprese                  5  15 ( 10- 0- 5)   58: 36   20
 222.  Reálná šance                  8  18 (  9- 2- 7)   65: 54   20  ( 6: 5)
 223.  The Penguins 6:5 B            9  19 ( 10- 0- 9)   60: 50   20
 224.  Def Leppards                  7  17 ( 10- 0- 7)   66: 57   20
 225.  Old boys I.                   9  18 ( 10- 0- 8)   52: 44   20
 226.  FC Dejnámbůra                 8  17 (  9- 2- 6)   50: 45   20  ( 2: 5)
 227.  Frankie                      11  22 (  8- 4-10)   61: 60   20  (11:11)
 228.  MS Buczina                   12  23 (  9- 2-12)   77: 78   20  ( 6: 4)
 229.  Berger club                  11  21 (  9- 2-10)   66: 67   20  ( 8: 7)
 230.  Tuscarora                    13  22 (  9- 2-11)   76: 83   20  ( 4: 7)
 231.  KK Ústavan 01                10  20 (  9- 2- 9)   42: 51   20  (10:10)   0-0-1
 232.  Rokoska B                    12  23 (  9- 2-12)   56: 70   20  ( 8: 5)
 233.  FC Debakl                    13  23 (  9- 2-12)   50: 66   20  ( 8: 8)
 234.  Sen z Lorenza                 9  22 (  9- 2-11)   62: 81   20  ( 2: 1)
 235.  Tennis HpC                   14  26 (  8- 4-14)   80:111   20  (10: 9)
 236.  TJ Bohemia Chips 1980 A      21  32 (  8- 4-20)   83:139   20  (10:14)
 237.  Botič                         5  15 (  9- 1- 5)   48: 25   19  ( 6: 5)
 238.  RSC KV B                     11  21 (  9- 1-11)   78: 59   19  ( 3: 1)
 239.  Chroustova lokomotiva         6  14 (  8- 3- 3)   43: 26   19  ( 6:10)
 240.  Kobylisy/AGP                  9  18 (  9- 1- 8)   54: 49   19  ( 1: 2)
 241.  Regent GFC B                 16  24 (  8- 3-13)   58: 57   19  ( 4:10)
 242.  Lopota                       11  20 (  8- 3- 9)   60: 67   19  ( 8: 6)
 243.  TJ Zelená liška jun.          6  15 (  8- 3- 4)   46: 56   19  ( 7: 9)   0-0-1
 244.  Příkopy                      13  24 (  7- 5-12)   46: 62   19  (14:10)
 245.  Dromedarians Praha            8  18 (  9- 1- 8)   44: 60   19  ( 3: 2)
 246.  AC Xamax                     11  21 (  9- 1-11)   71: 94   19  ( 3: 1)
 247.  Ajax Baba A                   8  23 (  9- 1-13)   72: 95   19
 248.  Slepí koně                   13  23 (  9- 1-13)   62: 86   19  ( 2: 1)
 249.  Sokol Vysočany A             12  23 (  6- 7-10)   45: 72   19  (19:16)
 250.  PFC Puk                      14  24 (  8- 3-13)   55: 83   19  ( 6: 4)
 251.  Old Mosquitos                12  20 (  7- 3-10)   54: 84   19  ( 8:11)
 252.  SK Ujde to                   18  29 (  8- 3-18)   63:117   19  ( 8: 7)
 253.  CF Damned B III.              5  14 (  9- 0- 5)   65: 25   18
 254.  UTS Vršovice B               10  18 (  8- 2- 8)   60: 39   18  ( 4: 4)
 255.  Frutco Sídlišťan              9  19 (  8- 2- 9)   57: 37   18  ( 7: 3)
 256.  Alien A                       8  15 (  8- 2- 5)   37: 26   18  ( 2: 6)
 257.  Alténa                        9  18 (  8- 2- 8)   53: 44   18  ( 9: 9)
 258.  FC Tycho de Brahe A           8  18 (  9- 0- 9)   66: 60   18
 259.  Lord Mayor Idiot              9  18 (  8- 2- 8)   52: 50   18  ( 7: 4)
 260.  BC Martini                    8  16 (  8- 2- 6)   42: 43   18  ( 5: 5)
 261.  Dřevorubci Modřany A          9  19 (  8- 2- 9)   53: 55   18  ( 6: 4)
 262.  PC Pešci                     10  19 (  8- 2- 9)   47: 53   18  ( 7: 8)
 263.  Real ZM                      10	20 (  8- 2-10)   52: 58   18  ( 2: 2)
 264.  Bakera                       11  19 (  8- 2- 9)   53: 63   18  ( 1: 7)
 265.  DPP B                        10  21 (  6- 6- 9)   48: 60   18  (19:11)
 266.  CF Bílý lev                  11  20 (  8- 2-10)   53: 67   18  ( 6: 1)
 267.  Borcibalona FC                6  14 (  7- 3- 4)   61: 32   17  ( 7: 6)   0-0-1
 268.  Boston A                      7  14 (  7- 3- 4)   57: 32   17  ( 8: 9)
 269.  Kmochův odkaz                 5  14 (  7- 3- 4)   46: 30   17  (15:14)
 270.  Jumpeři                      10  17 (  7- 3- 7)   54: 40   17  ( 8:12)
 271.  Caroil                        9  17 (  8- 1- 8)   49: 44   17  ( 2: 0)
 272.  Studenti Praha               10  19 (  8- 1-10)   57: 58   17  ( 1: 0)
 273.  UTS Vršovice A                7  17 (  6- 5- 6)   36: 45   17  (22:19)
 274.  Ipswich Notor                10  19 (  8- 1-10)   54: 64   17  ( 2: 0)
 275.  Jejda band                   10  19 (  7- 3- 9)   47: 57   17  ( 7: 3)
 276.  VK Blesk A                   10  18 (  8- 1- 9)   49: 62   17  ( 1: 3)
 277.  Pokrok                       12  22 (  8- 1-13)   49: 85   17  ( 4: 2)
 278.  Balbín                       18  26 (  7- 3-16)   63:102   17  ( 7: 8)
 279.  Folprecht                     5  13 (  8- 0- 5)   68: 30   16
 280.  Hostavice                     3  11 (  8- 0- 3)   47: 21   16            0-0-1
 281.  Seno a vidle Písnice          7  14 (  8- 0- 6)   61: 37   16
 282.  Milwerton                     8  15 (  8- 0- 7)   58: 41   16
 283.  Křídla Ďáblic                 4	12 (  8- 0- 4)   47: 33   16
 284.  Emperators                    4  13 (  7- 2- 4)   39: 28   16  ( 6: 4)   0-1-0
 285.  NC Smetánka                   7  14 (  8- 0- 6)   48: 37   16
 286.  SV Picza A                    8  15 (  7- 2- 6)   47: 37   16  (11:11)
 287.  Senioři Praha A               8  18 (  6- 4- 8)   50: 41   16  (14: 8)
 288.  Fotballica KMF                7  15 (  8- 0- 7)   39: 35   16
 289.  Joe's Garage FZ              12  21 (  6- 4-11)   72: 89   16  ( 4: 4)
 290.  VC Žižkov                    10  18 (  8- 0-10)   52: 76   16
 291.  Šumavan B                    11  20 (  7- 2-11)   52: 80   16  ( 7: 5)
 292.  Petřiny 09                    3  11 (  7- 1- 3)   38: 24   15  ( 4: 1)   0-1-0
 293.  SS Žízeň Žižkov               8  14 (  7- 1- 6)   44: 31   15  ( 1: 3)
 294.  DM Johnson                    3  11 (  7- 1- 3)   25: 13   15  ( 5: 4)
 295.  Welcome                       3  11 (  6- 3- 2)   30: 18   15  (11:10)   0-0-1
 296.  Modřany                       5  12 (  6- 3- 3)   40: 32   15  ( 4: 5)
 297.  Dřevorubci Modřany B          8  15 (  6- 3- 6)   49: 44   15  (15:15)
 298.  Tayfun                        6  13 (  7- 1- 5)   49: 45   15  ( 4: 5)
 299.  Tochelee                      8  16 (  7- 1- 8)   61: 57   15  ( 2: 1)
 300.  Dynamit Baterie B             5  12 (  7- 1- 4)   25: 22   15  ( 2: 3)
 301.  PZČ A                        10  16 (  7- 1- 8)   53: 52   15  ( 2: 4)
 302.  Bubenda                       8  15 (  7- 1- 7)   58: 59   15  ( 4: 3)
 303.  Felix klub                   11  18 (  7- 1-10)   51: 54   15  ( 0: 2)
 304.  Vykotlaný dub                 7  15 (  6- 3- 6)   35: 40   15  ( 8: 7)
 305.  President                     6  14 (  7- 1- 6)   35: 44   15  ( 5: 4)   0-0-1
 306.  National A III.              13  21 (  5- 5-11)   41: 56   15  ( 9:13)
 307.  Táboriti                      9  16 (  7- 1- 8)   54: 70   15  ( 4: 5)
 308.  Groteska B                   10  18 (  6- 3- 9)   47: 66   15  ( 6: 4)
 309.  Beer boys                     9  17 (  7- 1- 9)   43: 67   15  ( 4: 5)
 310.  Válcovna plechu              15  21 (  7- 1-13)   46: 86   15  ( 5: 0)
 311.  Cnaiping club                12  21 (  7- 1-13)   48: 98   15  ( 2: 3)
 312.  Styx                          4  10 (  6- 2- 2)   35: 18   14  ( 4: 7)
 313.  Paradis A                     4  12 (  5- 4- 3)   37: 21   14  (12:11)
 314.  PAAN                          6  12 (  6- 2- 4)   41: 29   14  ( 4: 4)
 315.  Nisa AC                       8  15 (  7- 0- 8)   53: 43   14
 316.  Tigana TFC                    4  11 (  7- 0- 4)   37: 28   14
 317.  FC Praha A                    6  12 (  7- 0- 5)   52: 43   14
 318.  Torpedo Barrandov             4  11 (  7- 0- 4)   39: 31   14
 319.  Chodov                        3  11 (  6- 2- 3)   29: 22   14  ( 5: 2)   0-1-0
 320.  Řeporyje Sokol                5  13 (  6- 2- 5)   44: 38   14  ( 5: 3)
 321.  Bata klub                     7  14 (  7- 0- 7)   46: 40   14
 322.  Manny                         8  15 (  5- 4- 6)   36: 36   14  ( 5: 7)
 323.  Manchester United             5  12 (  7- 0- 5)   36: 37   14
 324.  Ukrutní                       6  13 (  6- 2- 5)   34: 35   14  ( 4: 4)
 325.  Propast team                  7  14 (  7- 0- 7)   55: 57   14
 326.  Ruzyně '95                    7  14 (  6- 2- 6)   33: 37   14  ( 3: 4)
 327.  Šelf Brothers                 7  14 (  5- 4- 5)   30: 37   14  (11: 9)
 328.  Žvahov                       11  18 (  6- 2-10)   51: 65   14  ( 6: 6)
 329.  Kophodo                       8  18 (  6- 2-10)   52: 67   14  ( 7: 7)
 330.  RSC KV jun.                  11  17 (  6- 2- 9)   49: 65   14  ( 5: 6)
 331.  Dehet                         9  16 (  5- 4- 7)   38: 56   14  ( 9: 9)
 332.  Gilgameš                      6  14 (  5- 4- 5)   27: 45   14  (14: 8)
 333.  Neúspěch Strouhalák          12  18 (  6- 2-10)   40: 59   14  ( 4: 6)
 334.  RSC KV A                     13  19 (  6- 2-11)   41: 61   14  ( 6: 5)
 335.  Dynamit Vršovice             12  19 (  5- 4-10)   40: 64   14  ( 7: 9)
 336.  Partizan Břevnov              2   8 (  6- 1- 1)   34: 13   13  ( 2: 1)   1-0-0
       FC Bába                       3   9 (  6- 1- 2)   34: 13   13  ( 1: 3)
 338.  Penélope Cruz                 3  10 (  6- 1- 3)   30: 13   13  ( 2: 1)
 339.  Pradox                        5  12 (  6- 1- 5)   40: 29   13  ( 3: 2)
 340.  Špekouni                      6  12 (  6- 1- 5)   47: 39   13  ( 3: 4)
 341.  Kubrt                         6  13 (  6- 1- 6)   37: 32   13  ( 2: 1)
 342.  Anbesaw                       4  10 (  5- 3- 2)   22: 15   13  ( 4: 6)
 343.  Parta brusiče Karhana         6  12 (  6- 1- 5)   36: 31   13  ( 4: 3)
 344.  FC Drny                       6  12 (  6- 1- 5)   29: 26   13  ( 2: 4)
 345.  Hrabě X                       5  12 (  5- 3- 4)   40: 38   13  ( 6: 6)
 346.  Betlém                        7  13 (  5- 3- 5)   32: 32   13  ( 3: 5)
 347.  Republikán                    4  13 (  5- 3- 5)   28: 28   13
 348.  AIDS                          7  13 (  6- 1- 6)   36: 38   13  ( 3: 2)
 349.  Hattrick Prosek               8  14 (  6- 1- 7)   35: 37   13  ( 8: 9)
 350.  CF Fugas                      8  16 (  5- 3- 8)   34: 39   13  ( 9: 7)
 351.  Jardovi Hřebíci               7  13 (  5- 3- 5)   39: 45   13  ( 9:10)
 352.  Olympia                       4  13 (  6- 1- 6)   32: 40   13
 353.  PAPE Dejvice                  8  15 (  6- 1- 8)   43: 54   13  ( 2: 1)   0-1-0
 354.  TOP Krakov                    7  14 (  6- 1- 7)   35: 47   13  ( 3: 2)
 355.  Slavík                       12  19 (  6- 1-12)   54: 67   13
 356.  Lachtani                     10  16 (  5- 3- 8)   49: 62   13  (10:11)
 357.  Krmelec                       5  12 (  6- 1- 5)   35: 58   13  ( 2: 0)
 358.  Podolka                      11  17 (  6- 1-10)   40: 65	  13  ( 2: 3)
 359.  Sumci A                      12  20 (  6- 1-13)   37: 62   13  ( 5: 4)
 360.  Lonegen II.                  13  18 (  6- 1-11)   37: 64   13
 361.  Rowdies                      13  20 (  6- 1-13)   50: 84   13  ( 5: 4)
 362.  Absinth                       3   9 (  6- 0- 3)   35: 16   12            0-0-1
 363.  Sen Černý Most                6  13 (  6- 0- 6)   43: 24   12
 364.  Don Giovanni                  4  10 (  6- 0- 4)   44: 25   12
 365.  Chlumecká A                   4  10 (  6- 0- 4)   41: 25   12
 366.  Obora                         5  11 (  6- 0- 5)   48: 35   12
 367.  Slovan Roztoky                5  11 (  6- 0- 5)   41: 29   12
 368.  Real Triky                    4  10 (  5- 2- 3)   35: 25   12  ( 7: 7)
 369.  Bedna                         4  10 (  6- 0- 4)   35: 29   12
 370.  Fernetová vánice              5  11 (  5- 2- 4)   38: 32   12  ( 4: 3)
 371.  Žalud United                  6  13 (  5- 2- 6)   35: 30   12  ( 6: 2)   0-0-1
 372.  Chlumecká B                   5  12 (  4- 4- 4)   36: 31   12  (12: 8)
 373.  Šachťor Dejvice               4  13 (  5- 2- 6)   36: 32   12
 374.  Spoje Vršovice                7  14 (  5- 2- 7)   44: 43   12  ( 4: 5)
 375.  Slawoy                        5  12 (  6- 0- 6)   51: 51   12
 376.  Bony                          7  12 (  5- 2- 5)   31: 32   12  ( 4: 7)
 377.  Tempo                         5  11 (  6- 0- 5)   44: 46   12
 378.  Vejškrabek AB                 7  12 (  5- 2- 5)   33: 35   12  ( 5: 8)
 379.  AFK Beton                     8  15 (  4- 4- 7)   45: 50   12  (12:10)
 380.  Banzai                        9  13 (  4- 4- 5)   33: 40   12  ( 6:12)
 381.  R.I.P. A II.                  8  13 (  5- 2- 6)   19: 28   12  ( 5: 8)
 382.  Hygie                         6  13 (  5- 2- 6)   63: 71   12  (11:12)
 383.  Perpetis                      9  14 (  5- 2- 7)   27: 40   12  ( 6: 6)
 384.  Marná snaha                  14  19 (  5- 2-12)   51: 65   12  ( 3: 8)
 385.  Kopáči                        6  12 (  6- 0- 6)   37: 62   12
 386.  Dynamit Baterie              12  18 (  6- 0-12)   43: 69   12
 387.  Sparta Popularos             11  17 (  6- 0-11)   37: 67   12
 388.  Baník Bohuliby               15  23 (  5- 2-16)   42:100   12  ( 6: 2)
 389.  Kolaps A                     13  18 (  5- 2-11)   37: 98   12  ( 6: 6)
 390.  FC Noťa                      19  27 (  5- 2-20)   52:120   12  ( 4: 8)
 391.  FC Trilog T.J.T.N. II.        4   9 (  5- 1- 3)   35: 16   11  ( 1: 2)
 392.  Návštěvníci A                 8  13 (  5- 1- 7)   37: 30   11  ( 1: 0)
 393.  LFC Nova B                    3   8 (  5- 1- 2)   24: 20   11  ( 1: 3)
 394.  Santa Tranta A                5  10 (  4- 3- 3)   27: 23   11  ( 7: 8)
 395.  Inter Lotyšák B               4   9 (  5- 1- 3)   31: 28   11  ( 2: 3)
 396.  FC Gothes                     6  12 (  5- 1- 6)   51: 49   11  ( 6: 6)
 397.  Zborov                        6  11 (  4- 3- 4)   33: 32   11  ( 8:10)
 398.  Homogen                       8  13 (  4- 3- 6)   44: 44   11  ( 7: 9)
 399.  Pneuservis-Bartoušek          3   8 (  5- 1- 2)   31: 33   11  ( 1: 2)   0-0-1
 400.  Eden                          7  12 (  4- 3- 5)   30: 32   11  ( 5: 7)
 401.  Porter B II.                  7  13 (  4- 3- 6)   35: 41   11  ( 8:10)
 402.  City Žižkov                   6  12 (  5- 1- 6)   33: 39   11  ( 3: 2)
 403.  FC Kozel                      9  14 (  5- 1- 8)   42: 51   11  ( 1: 3)
 404.  Hadovka                       6  13 (  4- 3- 6)   38: 50   11  ( 4: 3)
 405.  Modrý svině                   9  15 (  4- 3- 8)   22: 35   11  ( 9: 8)
 406.  MTPCH                        11  18 (  3- 5-10)   28: 48   11  (13: 9)
 407.  Velvarská                    10  18 (  5- 1-12)   48: 71   11  ( 2: 4)
 408.  NC Sahara                     8  14 (  5- 1- 8)   37: 61   11
 409.  Rokoska C                     9  14 (  5- 1- 8)   30: 55   11  ( 4: 3)
 410.  §-Kophodo                    11  16 (  5- 1-10)   32: 63   11  ( 4: 6)
 411.  1.FC Klampáč                 13  20 (  5- 1-14)   46: 90	  11  ( 4: 3)
 412.  FC Protector 1320             7  12 (  5- 0- 7)   45: 26   10
 413.  Kofři                         3   8 (  5- 0- 3)   38: 20   10
 414.  AC Barbero                    3   7 (  4- 2- 1)   25:  8   10  ( 9:11)
 415.  Killing power                 7  12 (  4- 2- 6)   42: 28   10  ( 8: 8)
 416.  Prague United                 4   9 (  5- 0- 4)   32: 21   10
 417.  Rokoska D                     5   9 (  4- 2- 3)   30: 20   10  ( 6: 9)
 418.  Real Tide                     5  10 (  5- 0- 5)   35: 29   10
 419.  SC Veltěž                     5  10 (  4- 2- 4)   38: 32   10  ( 9: 8)
 420.  Tresoria                      7  12 (  5- 0- 7)   37: 32   10
 421.  Imidin Opatov                 3   8 (  4- 2- 2)   18: 15   10  ( 3: 3)
 422.  AGP '83                       6  11 (  5- 0- 6)   40: 37   10
 423.  M-Bubo                        4   9 (  4- 2- 3)   22: 20   10  ( 6: 6)
 424.  Hypochondři                   5  10 (  4- 2- 4)   23: 21   10  ( 7: 6)
 425.  Celtic Letňany A              5  10 (  5- 0- 5)   30: 28   10
 426.  Real Hagrid                   6  11 (  5- 0- 6)   44: 42   10
 427.  Müller Thurgau                8  11 (  4- 2- 5)   37: 33   10  ( 5: 8)
 428.  Zodyhyd                       3   8 (  5- 0- 3)   18: 18   10
 429.  Lipi klub                     4  11 (  4- 2- 5)   35: 36   10  ( 0: 2)
 430.  Speciál Bráník                9  13 (  4- 2- 7)   32: 34   10  ( 6: 8)
 431.  OÚNZ 4                        5  10 (  5- 0- 5)   29: 32   10
 432.  Tic Tac                       6  12 (  5- 0- 7)   26: 31   10
 433.  La vokno                      5  10 (  5- 0- 5)   24: 31   10            0-0-1
 434.  Botafogo I.                   6  11 (  5- 0- 6)   34: 44   10
 435.  ACE                           7  13 (  2- 6- 5)   19: 31   10  (15:14)
 436.  Borek                         7  12 (  5- 0- 7)   24: 41   10
 437.  Hellas Ornella                8  13 (  4- 2- 7)   29: 47   10  ( 8: 3)
 438.  KFC Terasy A                 10  16 (  4- 2-10)   43: 69   10  ( 6: 3)
 439.  Canary                       10  15 (  5- 0-10)   38: 68   10
 440.  Lázně 07                      9  14 (  5- 0- 9)   30: 63   10
 441.  Tempo Úžas C                  9  13 (  5- 0- 8)   40: 82   10
 442.  Kožich A                     11  16 (  5- 0-11)   31: 83   10
 443.  RH Modřany                    2   7 (  4- 1- 2)   30: 12    9  ( 3: 2)   0-0-1
 444.  Borussia Dortšpunt B          3   7 (  4- 1- 2)   21: 12    9  ( 0: 3)   0-0-1
 445.  Norton                        3   7 (  4- 1- 2)   16:  8    9  ( 5: 4)
 446.  Torpédo Kyje                  3   8 (  4- 1- 3)   26: 18    9  ( 2: 0)
 447.  A.B.S.                        2   7 (  4- 1- 2)   29: 22    9  ( 3: 0)
 448.  Návštěvníci Žižkov B          4  10 (  4- 1- 5)   33: 26    9  ( 4: 2)
 449.  Borussia Dortšpunt A          5  10 (  4- 1- 5)   29: 24    9  ( 2: 0)   0-1-0
 450.  Alabao                        6  11 (  3- 3- 5)   35: 31    9  ( 8: 7)
 451.  PV Bum bar B                  8  12 (  3- 3- 6)   38: 34    9  (10:13)
 452.  KTB A                         5   9 (  4- 1- 4)   23: 21    9  ( 1: 2)
 453.  FC Reds                       7  11 (  4- 1- 6)   27: 27    9  ( 2: 3)
 454.  Albion                        7  12 (  4- 1- 7)   32: 35    9  ( 3: 4)
 455.  Banán                         3   7 (  4- 1- 2)   13: 16    9  ( 0: 3)
 456.  Samson Bonella                8  12 (  4- 1- 7)   28: 32    9  ( 0: 2)
 457.  Devils of Zderaz              4   8 (  4- 1- 3)   29: 34    9  ( 3: 4)
 458.  Ballet                        5  10 (  4- 1- 5)   28: 34    9  ( 4: 3)
 459.  PK GoHosp                     5  10 (  4- 1- 5)   37: 47    9
 460.  Favorit                       3   8 (  4- 1- 3)   21: 35    9  ( 3: 2)
 461.  TJ Bohemia Chips 1980 C       7  11 (  4- 1- 6)   24: 39    9  ( 3: 4)
 462.  Jr. Bruins                    7  11 (  4- 1- 6)   24: 39    9  ( 2: 3)
 463.  Suvenýři                      7  12 (  4- 1- 7)   18: 41    9  ( 3: 0)
 464.  Sparta Pankrác II.           11  15 (  4- 1-10)   41: 73    9  ( 5: 6)   0-0-1
 465.  KK Keckafogo                 10  14 (  4- 1- 9)   19: 58    9  ( 2: 3)
 466.  OD Máj                        4   8 (  4- 0- 4)   48: 27    8
 467.  FC Youngsters                 2   6 (  4- 0- 2)   35: 16    8            0-0-1
 468.  Dynamo Beránek                3   7 (  4- 0- 3)   26: 11    8
 469.  Eukaryota                     3   6 (  3- 2- 1)   17:  5    8  ( 4: 4)
 470.  Hell's                        2   6 (  4- 0- 2)   25: 13    8
 471.  Arabská                       2   6 (  3- 2- 1)   23: 13    8  ( 4: 4)
 472.  Boca Dejvice                  2   6 (  4- 0- 2)   34: 24    8
       Dukla stavbař                 3   7 (  4- 0- 3)   34: 24    8
 474.  PC Santa Tranta C             2   6 (  4- 0- 2)   19: 10    8
 475.  K.K.K.                        4   8 (  3- 2- 3)   26: 17    8  ( 7: 7)
 476.  Mars                          2   6 (  4- 0- 2)   27: 19    8
 477.  Alifer                        2   5 (  3- 2- 0)   10:  3    8  ( 4: 5)
 478.  Pražská legie                 2   6 (  4- 0- 2)   20: 13    8
 479.  San Marco                     1   5 (  4- 0- 2)   21: 14    8
 480.  KKK Bronx                     4   8 (  4- 0- 4)   24: 17    8
 481.  Porter A II.                  4   7 (  3- 2- 2)   18: 12    8  ( 7: 6)
 482.  Kulda                         3   7 (  4- 0- 3)   24: 18    8
 483.  3 V                           4   8 (  4- 0- 4)   30: 24    8
 484.  XXX                           3   7 (  4- 0- 3)   27: 23    8
 485.  Blankyt Bulldog               3   7 (  4- 0- 3)   22: 19    8
 486.  Tvůj děda !                   2   6 (  4- 0- 2)   18: 16    8
 487.  National Zahrádky B II.       4   8 (  4- 0- 4)   23: 22    8
 488.  Kikina bar                    6  10 (  3- 2- 5)   23: 23    8  ( 4: 4)
 489.  RSC Modřany                   5   9 (  4- 0- 5)   25: 26    8
       South stars                   6  10 (  4- 0- 6)   25: 26    8
 491.  Soho devils                   5   9 (  4- 0- 5)   20: 21    8
 492.  Sandokans Tigers              6  10 (  4- 0- 6)   32: 34    8
 493.  Améby                         3   7 (  4- 0- 3)   15: 17    8
 494.  Svahos                        5   8 (  3- 2- 3)   24: 27    8  ( 5: 7)
 495.  Bohemians                     5   9 (  4- 0- 5)   23: 27    8
 496.  Višeň                         5   9 (  3- 2- 4)   22: 26    8  ( 4: 3)
 497.  Ruchadlo                      8  12 (  4- 0- 8)   29: 35    8
 498.  Rezeda A                      6  10 (  3- 2- 5)   21: 27    8  ( 3: 3)
 499.  FC Kotlářka CAHA B            2   8 (  3- 2- 3)   18: 24    8
 500.  Notorax                       6   9 (  3- 2- 4)   16: 22    8  ( 6: 8)
 501.  Albert                        4   8 (  4- 0- 4)   29: 39    8
 502.  Sebranka                      7  11 (  4- 0- 7)   22: 33    8
 503.  Hroch B                       3   7 (  4- 0- 3)   16: 27    8
 504.  Napoleoni                     4   8 (  3- 2- 3)   26: 38    8  ( 5: 5)
 505.  Blanc                         5   9 (  3- 2- 4)   28: 41    8  ( 4: 2)
 506.  Veget                         6  10 (  4- 0- 6)   20: 34    8
 507.  Suchá dáseň                   4   8 (  4- 0- 4)   14: 29    8
 508.  Karel IV.                     5  10 (  4- 0- 6)   31: 47    8
 509.  Brusel                        6  10 (  4- 0- 6)   23: 39    8
 510.  Traktor humus B               8  12 (  4- 0- 8)   25: 43    8
 511.  1.FC Plameňáci A              6  10 (  4- 0- 6)   26: 47    8
 512.  Fanta                         4   8 (  4- 0- 4)   22: 43    8
 513.  Bokem Ú-boku                 10  14 (  3- 2- 9)   20: 41    8  ( 4: 4)
 514.  AC Dýně                       4   9 (  4- 0- 5)   11: 33    8
 515.  Kyjský kozel                 10  14 (  4- 0-10)   39: 61    8
 516.  Andrlecht Brusel             11  15 (  4- 0-11)   34: 64    8
 517.  AC Rezeda B                  10  14 (  4- 0-10)   23: 61    8
 518.  Morna to zařídí              12  16 (  4- 0-12)   33: 91    8
 519.  Řežem to United               1   5 (  3- 1- 1)   21:  8    7  ( 3: 2)   0-1-0
 520.  Baník Praha                   1   5 (  3- 1- 1)   17:  5    7  ( 3: 1)
 521.  FC Šrot                       1   5 (  3- 1- 1)   26: 14    7  ( 5: 3)   0-0-1
 522.  Sporting Luka                 3   6 (  3- 1- 2)   15:  6    7  ( 1: 3)
 523.  Dodo                          3   6 (  3- 1- 2)   20: 11    7  ( 1: 2)
 524.  Vulcano                       1   5 (  3- 1- 1)   17: 10    7  ( 3: 2)
       Akta-rez                      2   5 (  2- 3- 0)   17: 10    7  ( 8: 9)
 526.  Miramare                      2   6 (  3- 1- 2)   22: 17    7  ( 4: 3)
 527.  Shawnodese                    4   7 (  3- 1- 3)   23: 20    7  ( 3: 5)
       Desítníci                     3   8 (  2- 3- 3)   23: 20    7  (12: 8)
 529.  Repas Praha                   5   8 (  3- 1- 4)   30: 27    7  ( 1: 3)
 530.  CF Fugas B II.                3   6 (  3- 1- 2)   20: 18    7  ( 4: 5)
 531.  Parazit                       3   7 (  3- 1- 3)   21: 20    7  ( 2: 1)
 532.  Sako                          4   7 (  3- 1- 3)   20: 20    7  ( 1: 3)
 533.  Pivson a Pofel                5   8 (  3- 1- 4)   14: 14    7  ( 2: 3)
 534.  Kapucíni                      5   8 (  3- 1- 4)   20: 24    7  ( 2: 4)
 535.  HC Zlíchov                    4   7 (  3- 1- 3)   16: 20    7  ( 0: 3)
 536.  Black Angels                  3   7 (  3- 1- 3)   21: 27    7  ( 4: 2)
 537.  Libeň                         4   7 (  3- 1- 3)   22: 29    7  ( 5: 6)
 538.  SK Koule                      8  11 (  3- 1- 7)   32: 40    7  ( 2: 3)
 539.  Athenia                       4   8 (  3- 1- 4)   31: 40    7
 540.  Polnohospodár                 6   9 (  3- 1- 5)   16: 28    7  ( 2: 3)
 541.  Las Palmas                    4   8 (  3- 1- 4)   15: 27    7  ( 4: 3)
 542.  ND '84                        5   8 (  3- 1- 4)   20: 35    7  ( 2: 3)
 543.  FC 1869                       6   9 (  3- 1- 5)   18: 40    7  ( 1: 4)
 544.  Michle                        5  10 (  3- 1- 6)   16: 40    7
 545.  Rachot                       11  14 (  3- 1-10)   25: 59    7  ( 2: 3)
 546.  National B I.                10  13 (  3- 1- 9)   22: 57    7  ( 3: 2)
 547.  Delirium                     14  19 (  3- 1-15)   26: 90    7  ( 2: 1)
 548.  G.I.C. La Plate de Cűnde      1   4 (  3- 0- 1)   39:  4    6            0-0-1
 549.  Šrouby                        1   4 (  3- 0- 1)   26:  6    6
 550.  Dejvický expres               2   5 (  3- 0- 2)   25: 10    6
 551.  Manhattan                     1   3 (  3- 0- 0)   15:  1    6
 552.  S.N.F.                        2   5 (  3- 0- 2)   25: 11    6
 553.  PAVAPA Motl                   1   5 (  2- 2- 1)   18:  6    6  ( 6: 3)
 554.  Pofis I.                      1   4 (  3- 0- 1)   21:  9    6  ( 1: 2)
 555.  Franťák                       1   4 (  3- 0- 1)   20:  9    6
 556.  TJ Akvaristika                2   5 (  3- 0- 2)   21: 12    6
 557.  Lonegen I.                    3   6 (  3- 0- 3)   25: 17    6
 558.  Expreso A                     2   5 (  3- 0- 2)   14:  7    6
 559.  Améby B                       2   5 (  3- 0- 2)   23: 16    6
 560.  1.FC Smíchov                  1   4 (  3- 0- 1)   17: 11    6
 561.  Judo club Jenis               2   5 (  3- 0- 2)   11:  6    6
 562.  Triolymp                      1   4 (  3- 0- 1)   13:  8    6
 563.  Style                         1   4 (  3- 0- 1)   14:  9    6
 564.  Debulo                        3   6 (  3- 0- 3)   21: 16    6
 565.  Růžoví delfínci               1   4 (  2- 2- 0)    9:  5    6  ( 6: 7)
 566.  Suchdol Stars C               1   4 (  3- 0- 1)   10:  6    6
 567.  Sport Slivka                  1   4 (  3- 0- 1)   13:  9    6
 568.  Kalparta Kids                 2   5 (  3- 0- 2)   17: 13    6
 569.  Revival                       4   7 (  3- 0- 4)   28: 25    6
 570.  Kanálpucers                   2   5 (  3- 0- 2)   11:  9    6
 571.  R.R.S.D.H.                    2   5 (  3- 0- 2)   14: 12    6
 572.  Ham Ham Puls                  2   5 (  2- 2- 1)   10:  9    6  ( 5: 6)
 573.  Porter B I.                   1   4 (  3- 0- 1)   11: 10    6
 574.  Petrovice                     3   6 (  2- 2- 2)   16: 15    6  ( 5: 5)
 575.  Gillettky                     2   5 (  3- 0- 2)   16: 16    6
 576.  Lano 007m                     2   5 (  2- 2- 1)   12: 12    6  ( 6: 6)
 577.  Pod lesem                     3   6 (  3- 0- 3)   18: 19    6
 578.  Senioři Praha B               4   7 (  2- 2- 3)   17: 18    6  ( 4: 4)
 579.  Blaženka spiders              3   6 (  3 -0- 3)   11: 12    6
       Orange Predators              3   5 (  2- 2- 1)   11: 12    6  ( 4: 6)
 581.  JUDr. Brouk Pytlík A          7  10 (  3- 0- 7)   30: 32    6
 582.  Šotgani                       3   6 (  3- 0- 3)   14: 16    6
 583.  Budweiser B                   4   7 (  3- 0- 4)   18: 21    6
 584.  Atlanta                       5   8 (  3- 0- 5)   18: 21    6
 585.  Hashlerka                     3   6 (  3- 0- 3)   15: 18    6
 586.  Independiente B               3   6 (  3- 0- 3)   12: 15    6
 587.  Stará Blažková                5   8 (  3- 0- 5)   26: 30    6
 588.  Beránek                       5   7 (  2- 2- 3)   18: 22    6  ( 1: 5)
 589.  Boiler                        3   6 (  3- 0- 3)   21: 27    6
 590.  Zlatý rožeň                   3   6 (  3- 0- 3)   12: 18    6
 591.  Prosex                        3   6 (  3- 0- 3)   21: 28    6
       Šachťor II. A                 7   9 (  3- 0- 6)   21: 28    6
 593.  Folimanka B II.               6  10 (  2- 2- 6)   16: 23    6  ( 7: 2)
 594.  La Plate de Cűnde             7  10 (  3- 0- 7)   22: 30    6
 595.  KFC Terasy B                  7   9 (  3- 0- 6)   20: 28    6
 596.  Penguins C                    5   9 (  3- 0- 6)   21: 30    6
 597.  Konvikt                       5   9 (  3- 0- 6)   19: 28    6
       Nulová šance                  5   7 (  2- 2- 3)   19: 28    6  ( 3: 6)
 599.  FC Pupu                       4   8 (  3- 0- 5)   18: 27    6
 600.  Tlak                          6   9 (  2- 2- 5)   28: 38    6  ( 6: 5)
 601.  A-klub                        6   8 (  2- 2- 4)   17: 27    6  ( 1: 4)
 602.  Wolch                         4   7 (  3- 0- 4)   14: 24    6
 603.  Harmasan                      5   8 (  3- 0- 5)   22: 33    6
 604.  FC Košíře                     6   9 (  2- 2- 5)   16: 27    6  ( 3: 3)
 605.  Úderka Žižkov                 8  11 (  3- 0- 8)   29: 41    6
 606.  Burda                         7  10 (  3- 0- 7)   25: 37    6
 607.  TJ Nářez                      5   9 (  2- 2- 5)   19: 32    6  ( 9: 8)
 608.  FC Steaua                     5   8 (  3- 0- 5)   19: 33    6
 609.  1.FC Kropex                   5   8 (  3- 0- 5)   19: 34    6
 610.  Orion A                       6   9 (  2- 2- 5)   16: 36    6  ( 5: 4)
 611.  Šejk Peterka                  8  11 (  3- 0- 8)   18: 46    6
 612.  RSC KV D                      5   8 (  3- 0- 5)   15: 47    6
 613.  1.FC Buky-bukky               7  10 (  3- 0- 7)   14: 55    6
 614.  RSC Independiente A           8  11 (  3- 0- 8)   27: 72    6
 615.  Klár Rávla                    9  12 (  3- 0- 9)   23: 77    6
 616.  Sever                         1   3 (  2- 1- 0)   16:  2    5  ( 2: 3)
 617.  GB '99                        2   4 (  2- 1- 1)   13:  4    5  ( 2: 3)
 618.  WCK                           1   3 (  2- 1- 0)   14:  6    5  ( 3: 4)
 619.  Víťazný február               2   4 (  2- 1- 1)   13:  7    5  ( 1: 2)
 620.  Prohibice                     3   5 (  2- 1- 2)    9:  4    5  ( 0: 3)
 621.  Kvirencovy děti               1   4 (  2- 1- 1)   13:  8    5  ( 3: 2)
 622.  Istanbul                      1   3 (  2- 1- 0)   16: 11    5  ( 2: 3)
 623.  Ouagadougou BF                4   6 (  2- 1- 3)   16: 12    5  ( 4: 5)
 624.  Rychlí hroši                  2   4 (  2- 1- 1)   12:  9    5  ( 0: 2)
 625.  Bayern Hostivice              1   4 (  2- 1- 1)   17: 15    5
       Pyjavice                      5   7 (  2- 1- 4)   17: 15    5  ( 2: 3)
 627.  FC Sananim A                  3   5 (  2- 1- 2)   14: 13	   5  ( 0: 3)
 628.  Inter Lotyšák C               2   5 (  2- 1- 2)   15: 14    5  ( 2: 1)
 629.  Letňany Brutal Devils         3   5 (  2- 1- 2)   16: 16    5  ( 0: 1)
 630.  V.I.P.                        1   4 (  2- 1- 1)   14: 15    5  ( 4: 3)
 631.  FK Valeš                      3   5 (  2- 1- 2)   13: 17    5  ( 2: 3)
 632.  Reds                          2   5 (  2- 1- 2)   11: 15    5  ( 4: 3)
 633.  ARV Chrontodont               5   7 (  2- 1- 4)   18: 23    5  ( 4: 3)
 634.  Alkmar                        4   6 (  2- 1- 3)   15: 20    5  ( 3: 4)
 635.  FC Beton                      4   6 (  2- 1- 3)   10: 17    5  ( 3: 4)
 636.  Real Koliba                   3   6 (  2- 1- 3)   15: 22    5  ( 4: 3)
 637.  Real Prd                      6   8 (  2- 1- 5)   21: 30    5  ( 1: 2)
 638.  Rychlé pípy B                 7   8 (  2- 1- 5)   20: 29    5  ( 0: 3)
 639.  OPBH nádeník                  4   7 (  2- 1- 4)   20: 30    5
 640.  No madam A                    4   6 (  2- 1- 3)   16: 26    5  ( 1: 2)
 641.  Ořechovka                     5   7 (  2- 1- 4)   19: 30    5  ( 7: 8)
 642.  Sopouch                       4   7 (  2- 1- 4)   17: 28    5  ( 5: 4)
 643.  Vozovna Hloubětín             5   8 (  2- 1- 5)   18: 31    5  ( 5: 4)
 644.  Pečkárna                      3   8 (  2- 1- 5)   14: 29    5
 645.  Vyzunk B                     10  12 (  2- 1- 9)   20: 48    5  ( 2: 3)
 646.  Sahos jn. II.                 7  10 (  2- 1- 7)   17: 45    5  ( 4: 2)
 647.  Drobečci                      8  12 (  2- 1- 9)   16: 53    5
 648.  Betl B                        9  13 (  2- 1-10)   27: 73    5  ( 3: 2)
 649.  Brochnibor                    1   3 (  2- 0- 1)   20:  3    4
 650.  Pendula Bona                  2   3 (  2- 0- 1)   24: 13    4
 651.  Malvazinky                    1   3 (  2- 0- 1)   13:  4    4
 652.  Legion Aliena                 1   3 (  2- 0- 1)   17:  9    4
 653.  Arsenal BSK                   1   3 (  2- 0- 1)   10:  3    4
 654.  Ještěrka                      1   4 (  2- 0- 2)   14:  7    4
       Basta fidli B                 2   4 (  2- 0- 2)   14:  7    4
 656.  Neomluvená absence            2   4 (  2- 0- 2)   17: 10    4
 657.  FC Koule                      2   4 (  2- 0- 2)   22: 15    4
 658.  OPBH klempíři                 2   3 (  2- 0- 1)   12:  6    4
 659.  Tradyáš                       1   3 (  2- 0- 1)   17: 11    4
 660.  KR Hagen                      4   6 (  2- 0- 4)   26: 20    4
 661.  Restaurace U Pecků B          2   4 (  2- 0- 2)   13:  8    4
 662.  Strážci vesmíru               1   3 (  2- 0- 1)    9:  5    4
 663.  Prašivka                      1   3 (  2- 0- 1)   10:  6    4
 664.  Trafica                       1   3 (  2- 0- 1)   11:  7    4
 665.  GFC II.                       1   3 (  2- 0- 1)   13:  9    4
 666.  Stříbrný hroch                1   2 (  2- 0- 0)    8:  5    4
 667.  Palbo 03                      1   3 (  2- 0- 1)    9:  6    4
 668.  Jožin z bažin                 1   3 (  2- 0- 1)    7:  5    4
 669.  Copacabana                    2   3 (  2- 0- 1)   10:  8    4
       Smíchov Devils                1   3 (  2- 0- 1)   10:  8    4
       Triky & Pověry                1   3 (  2- 0- 1)   10:  8    4
 672.  Bílá pohroma                  2   4 (  2- 0- 2)   11:  9    4
 673.  Uragan                        1   3 (  2- 0- 1)   12: 10    4
 674.  Italia                        4   5 (  2- 0- 3)   15: 13    4
       PRKA                          2   4 (  2- 0- 2)   15: 13    4
 676.  RAMS                          1   3 (  2- 0- 1)    4:  3    4
 677.  Torpédo Praclub               1   3 (  2- 0- 1)    9:  8    4
       Brunet contra fotbal          1   3 (  2- 0- 1)    9:  8    4
       Pražští lvi                   2   4 (  2- 0- 2)    9:  8    4
 680.  Demínka B                     2   4 (  2- 0- 2)   12: 11    4
 681.  Hodkovičky I.                 2   4 (  2- 0- 2)   12: 12    4
 682.  VZ                            3   5 (  2- 0- 3)   10: 10    4
 683.  Komtupapa                     1   3 (  2- 0- 1)    7:  7    4
 684.  Kamikadze                     1   3 (  2- 0- 1)    3:  3    4
 685.  Neutrál                       2   7 (  2- 0- 5)   29: 30    4
 686.  Uličníci                      2   4 (  2- 0- 2)   14: 15    4
 687.  Kehar club B                  1   3 (  2- 0- 1)   12: 13    4
       Desad Dejvice                 3   5 (  2- 0- 3)   12: 13    4
       Ansámbl                       2   4 (  2- 0- 2)   12: 13    4
       Krvavé zbíječky               1   4 (  1- 2- 1)   12: 13    4  (13: 9)
 691.  Penco                         2   4 (  1- 2- 1)    9: 10    4  ( 4: 4)
 692.  Ontosport                     2   5 (  2- 0- 3)   23: 25    4
 693.  Dřevorubci Modřany C          3   5 (  2- 0- 3)   20: 22    4
 694.  Bull Dog                      1   3 (  2- 0- 1)   12: 14    4
 695.  "21"                          2   4 (  2- 0- 2)   11: 13    4
       FC Vinohrady                  2   4 (  2- 0- 2)   11: 13    4
 697.  Loko Praha                    2   4 (  2- 0- 2)   10: 12    4
 698.  SK Libeň                      3   5 (  2- 0- 3)    9: 11    4
 699.  VŠSK MFF UK C                 4   6 (  2- 0- 4)   12: 15    4
 700.  Andrlecht                     3   5 (  2- 0- 3)   15: 20    4
 701.  JZD Čížkov                    2   4 (  2- 0- 2)   13: 18    4
 702.  Turman                        2   4 (  2- 0- 2)    9: 14    4
 703.  Saco                          4   5 (  2- 0- 3)   14: 21    4
 704.  Kašpaři                       1   3 (  2- 0- 1)   13: 20    4
 705.  Šampáňo                       4   6 (  2- 0- 4)   12: 19    4
 706.  FC Síto B                     2   4 (  2- 0- 2)    6: 13    4
 707.  Lempl team                    3   5 (  2- 0- 3)   11: 19    4
 708.  Pólo                          1   3 (  2- 0- 1)    7: 15    4
 709.  Kvas                          3   4 (  2- 0- 2)    6: 14    4
 710.  Millwall                      6   8 (  2- 0- 6)   15: 27    4
 711.  Nzred                         5   6 (  2- 0- 4)   14: 26    4
 712.  Nová pošta                    2   4 (  2- 0- 2)    5: 17    4
 713.  Minelka Opatov                6   9 (  2- 0- 7)   20: 33    4
 714.  Gobi dezert                   4   6 (  2- 0- 4)   13: 26    4
 715.  Konflikt B                    5   7 (  1- 2- 4)   22: 36    4  ( 8: 5)
 716.  F.B.N.                        4   6 (  2- 0- 4)   12: 26    4
 717.  Šneci                         4   6 (  2- 0- 4)   11: 26    4
 718.  Sunar                         4   6 (  2- 0- 4)    8: 23    4
 719.  Sedm zbabělých A              6   8 (  2- 0- 6)   10: 26    4
 720.  Las Vegas                     5   7 (  2- 0- 5)   16: 34    4
 721.  Bobo team                     4   6 (  2- 0- 4)    7: 25    4
 722.  Daltonové                     9  10 (  1- 2- 7)   14: 34    4  ( 6: 5)
 723.  JFK England Praha A           7   9 (  2- 0- 7)   13: 33    4
 724.  Avion                         6   8 (  2- 0- 6)   11: 31    4
 725.  Bajo                          8   9 (  1- 2- 6)   15: 36    4  ( 8:10)
 726.  Vitamín                       7  10 (  2- 0- 8)   13: 35    4
 727.  Praga 04                      6   9 (  2- 0- 7)   18: 43    4
 728.  Guinness                      6   8 (  2- 0- 6)    8: 34    4
 729.  Juventus Pivus                8  10 (  2- 0- 8)   15: 43    4
 730.  Union                        11  13 (  2- 0-11)   28: 63    4
 731.  Bonapart                      8  12 (  2- 0-10)   23: 77    4
 732.  Estec                         1   2 (  1- 1- 0)    8:  2    3  ( 2: 3)
 733.  Švagři                        1   2 (  1- 1- 0)    9:  3    3  ( 2: 3)
 734.  Amfora Restaurant             1   2 (  1- 1- 0)    8:  3    3  ( 0: 2)
 735.  Palestra                      1   2 (  1- 1- 0)    7:  4    3  ( 0: 1)
 736.  Santa Tranta B                1   2 (  1- 1- 0)    3:  2    3  ( 0: 3)
 737.  Blue devils                   1   2 (  1- 1- 0)    5:  4    3  ( 2: 3)
 738.  AC Sparta Pivaři              1   2 (  1- 1- 0)    6:  5    3  ( 2: 4)
 739.  Paraguay                      2   4 (  1- 1- 2)    7:  6    3  ( 3: 2)
 740.  I.USP Slamník Vršovice B      1   4 (  1- 1- 2)   10:  9    3
 741.  Vlci Praha                    1   3 (  1- 1- 1)   12: 11    3  ( 4: 3)
 742.  1.FC Saens A II.              1   3 (  1- 1- 1)   14: 13    3  ( 3: 2)
       Santovi sobi                  3   4 (  1- 1- 2)   14: 13    3  ( 2: 4)
 744.  1.FP Praha                    1   3 (  1- 1- 1)    4:  4    3  ( 2: 1)
 745.  Potíže                        3   5 (  1- 1- 3)   11: 12    3  ( 3: 1)
 746.  Orosený Paragraf              2   3 (  1- 1- 1)   10: 11    3  ( 3: 4)
 747.  UZ ČKD                        2   4 (  1- 1- 2)    9: 10    3
       Black rov                     2   4 (  1- 1- 2)    9: 10    3  ( 4: 2)
 749.  SV Picza B                    4   6 (  1- 1- 4)   17: 19    3  ( 4: 3)
 750.  Kvantanámo                    3   4 (  1- 1- 2)   11: 13    3  ( 2: 3)
 751.  Alkohol Tea                   2   3 (  1- 1- 1)    5:  7    3  ( 3: 4)
 752.  Virgo                         3   5 (  1- 1- 3)    9: 12    3  ( 4: 3)
       Úlehli                        3   4 (  1- 1- 2)    9: 12    3  ( 5: 6)
 754.  CK Jouda                      2   3 (  1- 1- 1)    3:  6    3  ( 2: 4)
 755.  FC Hammerle                   1   4 (  1- 1- 2)   10: 14    3
 756.  Bussines                      2   3 (  1- 1- 1)    6: 10    3  ( 1: 2)
 757.  Pohoda                        4   6 (  1- 1- 4)   13: 18    3  ( 4: 2)
 758.  Tandem                        2   3 (  1- 1- 1)    6: 11    3  ( 2: 3)
 759.  Břevnovský ležák              1   3 (  1- 1- 1)    4:  9    3
 760.  Ouřad                         2   4 (  1- 1- 2)    9: 15    3
 761.  Santos B                      2   3 (  1- 1- 1)    8: 15    3  ( 3: 5)
 762.  Pivoj Žižkov                  1   3 (  1- 1- 1)    7: 14    3
 763.  Well Done                     4   6 (  0- 3- 3)   10: 18    3  (14:13)
 764.  AC Štola                      2   4 (  1- 1- 2)    9: 17    3
 765.  Rokoko                        2   4 (  1- 1- 2)    7: 15    3  ( 3: 2)
 766.  FC Vulkán                     3   4 (  1- 1- 2)    4: 12    3  ( 1: 3)
 767.  Platan Čelakovice             2   4 (  1- 1- 2)    3: 11    3  ( 3: 2)
 768.  M-Bubo B                      2   4 (  1- 1- 2)    9: 18    3  ( 3: 2)
 769.  Čistírna                      3   5 (  1- 1- 3)    7: 17    3  ( 2: 1)
 770.  Pražanka                      2   3 (  1- 1- 1)    3: 13    3  ( 0: 2)
 771.  Beach attack 90210            4   5 (  1- 1- 3)   11: 23    3  ( 0: 2)
       Strážci pomeranče             3   4 (  1- 1- 2)   11: 23    3  ( 1: 2)
 773.  Vyšehrad                      6   8 (  1- 1- 6)   19: 32    3  ( 4: 3)
 774.  Celtic Letňany B              4   6 (  1- 1- 4)   13: 26    3  ( 5: 3)
 775.  Tatarský biftek               3   5 (  1- 1- 3)   12: 25    3  ( 3: 2)
 776.  Úžas Corporation              8   9 (  1- 1- 7)   17: 32    3  ( 1: 3)
 777.  Aphodius                      6   8 (  1- 1- 6)   23: 44    3  ( 3: 0)
 778.  FC Kapr tým B                 5   7 (  1- 1- 5)   13: 41    3  ( 3: 0)
 779.  MFC Letňany                   6   8 (  1- 1- 6)   12: 43    3  ( 3: 2)
 780.  Juliska II.                   1   2 (  1- 0- 1)   16:  5    2
 781.  AC Scarface                   1   2 (  1- 0- 1)   11:  3    2
 782.  FC Devils                     1   1 (  1- 0- 0)    6:  0    2
 783.  RSC Semtex A                  1   2 (  1- 0- 1)   13:  7    2
 784.  TBC Lachtan                   1   2 (  1- 0- 1)    9:  4    2
       K.L. B                        1   2 (  1- 0- 1)    9:  4    2
 786.  Šlahoun                       1   2 (  1- 0- 1)   10:  5    2
 787.  Celtic THK                    1   2 (  1- 0- 1)   14:  9    2
 788.  Šemíci                        1   2 (  1- 0- 1)    6:  2    2
 789.  No Fear                       1   2 (  1- 0- 1)    7:  3    2
       Atomovej brouk A              2   3 (  1- 0- 2)    7:  3    2
 791.  Skot                          1   2 (  1- 0- 1)    8:  4    2
       Kožich B                      2   3 (  1- 0- 2)    8:  4    2
 793.  FC Sabres                     1   2 (  1- 0- 1)   11:  7    2
 794.  Prosek A                      3   4 (  1- 0- 3)   18: 14    2
 795.  A je to                       1   2 (  1- 0- 1)    7:  4    2
       Gladiators Beroun             2   3 (  1- 0- 2)    7:  4    2
 797.  Walter Derinted               1   2 (  1- 0- 1)    8:  5    2
       Umbro                         2   3 (  1- 0- 2)    8:  5    2
       Bulovka                       1   2 (  1- 0- 1)    8:  5    2
 800.  AFC Temosa                    3   4 (  1- 0- 3)   14: 14    2
 801.  Woong                         1   1 (  1- 0- 0)    4:  2    2
 802.  F.C.s                         1   2 (  1- 0- 1)    6:  4    2
 803.  FC Károv                      1   2 (  1- 0- 1)    8:  6    2
 804.  AC SK FC                      1   2 (  1- 0- 1)    9:  7    2
       Zimbru Olymp A                1   2 (  1- 0- 1)    9:  7    2
 806.  Hamburg                       1   2 (  1- 0- 1)   10:  8    2
       Přezletice                    1   2 (  1- 0- 1)   10:  8    2
 808.  Riegersmalt                   1   3 (  1- 0- 2)   14: 12    2
 809.  Budvarka A I.                 1   2 (  1- 0- 1)    5:  4    2
 810.  Hadi                          1   2 (  1- 0- 1)    7:  6    2
 811.  PES 3                         1   3 (  1- 2- 0)   11: 10    2  ( 5: 4)
 812.  P.F.C. B                      1   2 (  1- 0- 1)   12: 11    2
 813.  Monkees                       2   3 (  1- 0- 2)    9:  9    2
 814.  Veselá kopa                   2   3 (  1- 0- 2)    8:  8    2
       KTB B                         1   2 (  1- 0- 1)    8:  8    2
 816.  Čelzí                         1   2 (  1- 0- 1)    7:  7    2
       Keboury                       1   2 (  1- 0- 1)    7:  7    2
 818.  Lautia                        1   2 (  1- 0- 1)    6:  6    2
       FC Peňarol                    1   2 (  1- 0- 1)    6:  6    2
       Polární sumci                 1   2 (  1- 0- 1)    6:  6    2
       Žaves                         1   2 (  1- 0- 1)    6:  6    2
       Ackerman                      1   2 (  1- 0- 1)    6:  6    2
       Beef boys                     1   2 (  1- 0- 1)    6:  6    2
       RSC Semtex B                  1   2 (  1- 0- 1)    6:  6    2
       SK Praha                      1   2 (  1- 0- 1)    6:  6    2
       Paragáni                      1   2 (  1- 0- 1)    6:  6    2
       Ruiny                         1   2 (  1- 0- 1)    6:  6    2
       Wah Wah                       1   2 (  1- 0- 1)    6:  6    2
       Z.O.L.                        1   2 (  1- 0- 1)    6:  6    2
 830.  Kamberský pípy                1   2 (  1- 0- 1)    5:  5    2
 831.  Michelin                      2   2 (  0- 2- 0)    4:  4    2  ( 4: 7)
 832.  Bistro Koma                   1   2 (  1- 0- 1)    3:  3    2
 833.  Rum Zahořany                  2   3 (  1- 0- 2)   11: 12    2
 834.  1.FC Farkáň                   2   3 (  1- 0- 2)    9: 10    2
       Nikdo nikde                   1   2 (  1- 0- 1)    9: 10    2
 836.  Gambáč                        1   2 (  1- 0- 1)    8:  9    2
 837.  FC Tycho de Brahe B           1   2 (  1- 0- 1)    7:  8    2
       Los Gigoalos                  2   3 (  1- 0- 2)    7:  8    2
       Květák                        1   2 (  1- 0- 1)    7:  8    2
       Medici                        1   2 (  1- 0- 1)    7:  8    2
       Paradentol                    3   4 (  1- 0- 3)    7:  8    2
       FC Namo B                     1   2 (  1- 0- 1)    7:  8    2
 843.  Rohožník United               1   2 (  1- 0- 1)    6:  7    2
 844.  Inter Špona                   1   2 (  1- 0- 1)    3:  4    2
 845.  Bozi B                        1   2 (  1- 0- 1)   10: 12    2
 846.  Pražská směs                  1   2 (  1- 0- 1)    8: 10    2
 847.  FKK '80                       1   3 (  1- 0- 2)    7:  9    2
       Modrý svině B                 1   2 (  1- 0- 1)    7:  9    2
 849.  P.Z.Č. B                      2   3 (  0- 2- 1)    4:  6    2  (11:10)
       Wyllitým                      1   2 (  1- 0- 1)    4:  6    2
       Rebels                        1   2 (  1- 0- 1)    4:  6    2
 852.  WCC Power                     2   3 (  1- 0- 2)    2:  4    2
 853.  Spalovna Plavecz              1   2 (  1- 0- 1)    8: 11    2
       Ukradený širáci               3   4 (  1- 0- 3)    8: 11    2
 855.  Pípa                          1   2 (  1- 0- 1)    6:  9    2
       GP Rangers                    2   3 (  1- 0- 2)    6:  9    2
       Panika                        1   2 (  1- 0- 1)    6:  9    2
       Elektro Mestek                2   3 (  1- 0- 2)    6:  9    2
 859.  Folimanka B I.                1   2 (  1- 0- 1)    3:  6    2
 860.  Lokomotivka                   3   4 (  1- 0- 3)   10: 14    2
 861.  DM Servis B                   2   3 (  1- 0- 2)    6: 10    2
 862.  1.FC Tamu Pua                 1   2 (  1- 0- 1)    4:  8    2
 863.  Cosmo Hagibor                 1   2 (  1- 0- 1)    3:  7    2
       Batalion Vinohrady B          1   2 (  1- 0- 1)    3:  7    2
       Kříženeček                    1   2 (  1- 0- 1)    3:  7    2
       SSŽ int.                      2   2 (  1- 0- 1)    3:  7    2
 867.  Fénix Neratovice              1   2 (  1- 0- 1)    9: 14    2
 868.  Basta fidli A II.             3   4 (  1- 0- 3)    7: 12    2
 869.  Atomový veverky               2   3 (  1- 0- 2)    6: 11    2
       Stromovka                     2   3 (  1- 0- 2)    6: 11    2
 871.  Pašáci                        1   2 (  1- 0- 1)    4:  9    2
 872.  FN Motol                      1   2 (  1- 0- 1)    3:  8    2
 873.  Karla                         1   2 (  1- 0- 1)    2:  7    2
       Lamedon                       1   2 (  1- 0- 1)    2:  7    2
       Gepard                        1   2 (  1- 0- 1)    2:  7    2
       Bomton team B                 1   2 (  1- 0- 1)    2:  7    2
       Lejboys                       1   2 (  1- 0- 1)    2:  7    2
 878.  Sokol Malá Strana             1   2 (  1- 0- 1)    1:  6    2
       Výlov                         1   2 (  1- 0- 1)    1:  6    2
 880.  Stars                         3   4 (  1- 0- 3)   12: 18    2
 881.  Výtržník HFC                  4   5 (  1- 0- 4)   10: 16    2
 882.  Dirty Bastards                2   3 (  1- 0- 2)    9: 15    2
       Tus Pelotas                   2   3 (  1- 0- 2)    9: 15    2
 884.  Green shock                   1   2 (  1- 0- 1)    7: 13    2
 885.  Atraps                        2   3 (  1- 0- 2)    6: 12    2
       Adam                          2   3 (  1- 0- 2)    6: 12    2
 887.  Kicking devils                3   4 (  1- 0- 3)    8: 15    2
 888.  1.FC Gladiators               1   2 (  1- 0- 1)    6: 13    2
 889.  Kolaps B                      4   5 (  1- 0- 4)   12: 20    2
 890.  Kerata Chijos                 3   4 (  1- 0- 3)    8: 16    2
 891.  Letná stars                   3   4 (  1- 0- 3)    7: 15    2
 892.  P.R.K.A.                      2   3 (  1- 0- 2)    5: 13    2
 893.  Proma Sport                   3   4 (  1- 0- 3)    4: 12    2
 894.  Belvik                        1   2 (  1- 0- 1)    2: 10    2
       Kolomajzna                    2   3 (  1- 0- 2)    2: 10    2
       Výhybka Vysočany A            3   4 (  1- 0- 3)   10: 19    2
 897.  FC Delivery                   2   3 (  1- 0- 2)    8: 17    2
 898.  Posázavský pacifik            3   4 (  0- 2- 2)    5: 14    2  ( 3: 3)
 899.  Black mamba IBD               1   2 (  1- 0- 1)    2:  9    2
 900.  A je to !                     3   4 (  1- 0- 3)    4: 14    2
 901.  KK Drazí                      2   3 (  1- 0- 2)    3: 13    2
 902.  Habet Praha FŇ                4   5 (  1- 0- 4)   15: 26    2
 903.  Damned B I.                   2   3 (  1- 0- 2)    5: 16    2
 904.  Steve                         2   3 (  1- 0- 2)    2: 13    2
 905.  Strahov                       3   4 (  1- 0- 3)    9: 21    2
 906.  Tornádo                       4   5 (  1- 0- 4)    8: 20    2
       Křídla vlasti                 5   6 (  1- 0- 5)    8: 20    2
 908.  Dalagola                      3   4 (  1- 0- 3)    6: 18    2
       Stará škola                   3   4 (  1- 0- 3)    6: 18    2
 910.  Gumáci A                      3   4 (  1- 0- 3)    4: 16    2
 911.  Nealko                        6   7 (  1- 0- 6)   11: 24    2
 912.  Video                         4   5 (  1- 0- 4)    2: 15    2
 913.  Dřina                         3   6 (  1- 0- 5)   11: 25    2
 914.  AFC 61. PS                    4   5 (  1- 0- 4)    6: 21	   2
 915.  Prague Gentleman              2   3 (  1- 0- 2)   11: 27    2
 916.  Penguin Ariel                 1   2 (  1- 0- 1)    6: 22    2
 917.  Oranžový expres               2   3 (  1- 0- 2)    3: 20    2
 918.  Ecotoner                      4   5 (  1- 0- 4)    6: 24    2
 919.  R.I.P. B                      6   7 (  1- 0- 6)    8: 27    2
 920.  Bránický tank                 7   8 (  1- 0- 7)   15: 35    2
 921.  Dynamo RUM                    3   4 (  1- 0- 3)    8: 28    2
 922.  Traaverza Štvanice            5   6 (  1- 0- 5)    7: 28    2
       Jr. Motol                     5   6 (  1- 0- 5)    7: 28    2
 924.  JR Club                       2   3 (  1- 0- 2)    6: 27    2
 925.  Vyzunk A                      6   7 (  0- 2- 5)    4: 25    2  ( 5: 5)
 926.  Kodymka B                     4   5 (  1- 0- 4)    9: 31    2
 927.  Alcron                        4   5 (  1- 0- 4)   16: 40    2
 928.  Black Death                   4   5 (  1- 0- 4)   10: 34    2
 929.  Geoteam                       8   8 (  0- 2- 6)    9: 35    2  ( 1: 2)
 930.  VTJ Párpli                    6   7 (  1- 0- 6)    6: 32    2
 931.  Dědo                          7   9 (  1- 0- 8)   11: 42    2
 932.  Laxní přístup                 4   5 (  1- 0- 4)    8: 41    2
 933.  Pragochmel Blšany             6   7 (  1- 0- 6)   15: 49    2
 934.  ALL stars Flóra               3   4 (  1- 0- 3)    2: 36    2
 935.  Pragochmel Blšany B           1   1 (  0- 1- 0)    7:  7    1  ( 7: 8)
 936.  Sporting Ohradní              1   1 (  0- 1- 0)    3:  3    1  ( 2: 4)
 937.  Černý vůl                     1   1 (  0- 1- 0)    2:  2    1  ( 1: 3)
       Promíci                       1   1 (  0- 1- 0)    2:  2    1  ( 2: 3)
 939.  Brzda pokroku                 1   1 (  0- 1- 0)    1:  1    1  ( 1: 3)
 940.  VŠSK MFF UK D                 1   1 (  0- 1- 0)    0:  0    1  ( 0: 2)
       Torpedo Cannabis              1   1 (  0- 1- 0)    0:  0    1  ( 0: 1)
 942.  FC Milenium Praha             2   2 (  0- 1- 1)    3:  4    1  ( 1: 3)
 943.  Trapas I.                     1   2 (  0- 1- 1)    5:  6    1  ( 3: 2)
 944.  Prostor                       1   2 (  0- 1- 1)    4:  6    1  ( 4: 3)
       Pětník                        1   2 (  0- 1- 1)    4:  6    1  ( 2: 1)
 946.  Hlad                          3   3 (  0- 1- 2)    6:  9    1  ( 4: 5)
 947.  1.PFC                         1   2 (  0- 1- 1)    3:  7    1  ( 4: 1)
 948.  Bublifuck A                   3   3 (  0- 1- 2)    1:  5    1  ( 1: 3)
       Pánbu nás netrestej           2   2 (  0- 1- 1)    1:  5    1  ( 1: 3)
 950.  Tralalalala                   2   3 (  0- 1- 2)    4:  9    1  ( 2: 1)
 951.  Blizzard ZM                   1   2 (  0- 1- 1)    6: 12    1  ( 2: 1)
 952.  Unreal                        1   2 (  0- 1- 1)    4: 10    1  ( 3: 2)
       Újezd nad Lesy                1   2 (  0- 1- 1)    4: 10    1  ( 3: 1)
       S.P.M. B                      2   2 (  0- 1- 1)    4: 10    1  ( 2: 3)
 955.  4 TD Ala Bundy                2   2 (  0- 1- 1)    3:  9    1  ( 2: 3)
 956.  PS 02                         2   2 (  0- 1- 1)    2:  8    1  ( 1: 3)
 957.  Újezd Calcio                  1   2 (  0- 1- 1)    1:  7    1
 958.  Palouček                      2   2 (  0- 1- 1)    0:  6    1  ( 0: 5)
 959.  TJ Elita národa               1   2 (  0- 1- 1)    7: 15    1  ( 3: 0)
 960.  !InBev Tigers                 3   4 (  0- 1- 3)    9: 18    1  ( 4: 2)
 961.  Voňavkové                     3   3 (  0- 1- 2)    4: 13    1  ( 2: 3)
 962.  Casino 7                      1   2 (  0- 1- 1)    2: 12    1  ( 3: 1)
 963.  Bába A                        2   3 (  0- 1- 2)    5: 16    1
 964.  Cosmos Tesla                  2   3 (  0- 1- 2)    2: 14    1
 965.  Lužinýýý Boys                 1   2 (  0- 1- 1)    8: 22    1  ( 5: 6)
 966.  P.U.N.K.                      4   4 (  0- 1- 3)    6: 21    1  ( 2: 4)
 967.  Exact A                       3   4 (  0- 1- 3)    7: 25    1  ( 1: 0)
 968.  Real Praha II.                5   5 (  0- 1- 4)   10: 29    1  ( 0: 3)
 969.  Los Muchachos                 2   3 (  0- 1- 2)    2: 22    1  ( 3: 2)
 970.  Green Tyros                   3   4 (  0- 1- 3)    8: 29    1  ( 3: 2)
 971.  Real Holan                    4   4 (  0- 1- 3)    6: 31    1  ( 2: 4)
 972.  LSD                           4   4 (  0- 1- 3)    6: 39    1  ( 2: 4)
 973.  1.FC Praetorians              7   7 (  0- 1- 6)    8: 42    1  ( 1: 3)
 974.  Veselý obušek                 7   7 (  0- 1- 6)    3: 41    1  ( 2: 3)
 975.  Bamboocha City                1   1 (  0- 0- 1)    5:  6    0
 976.  Free team                     1   1 (  0- 0- 1)    4:  5    0
       Zelenobílí                    1   1 (  0- 0- 1)    4:  5    0
       Sabuka                        1   1 (  0- 0- 1)    3:  4    0
       STS Chvojkovice Brod          1   1 (  0- 0- 1)    3:  4    0
 980.  Sudden death                  1   1 (  0- 0- 1)    2:  3    0
       Berlusconi SV                 1   1 (  0- 0- 1)    2:  3    0
       Ben Car                       1   1 (  0- 0- 1)    2:  3    0
       Mal Wall                      1   1 (  0- 0- 1)    2:  3    0
       Parádníci                     1   1 (  0- 0- 1)    2:  3    0
       Sokolka                       1   1 (  0- 0- 1)    2:  3    0
       Šachtor II. B                 1   1 (  0- 0- 1)    2:  3    0
       Sedm zbabělých B              1   1 (  0- 0- 1)    2:  3    0
 988.  Mamba club                    1   1 (  0- 0- 1)    1:  2    0
       Reage boys                    1   1 (  0- 0- 1)    1:  2    0
       JFK England Praha B           1   1 (  0- 0- 1)    1:  2    0
       Blána                         1   1 (  0- 0- 1)    1:  2    0
       Deportivo Praga               1   1 (  0- 0- 1)    1:  2    0
       Malá Strana                   1   1 (  0- 0- 1)    1:  2    0
       Nebeský bastardi              1   1 (  0- 0- 1)    1:  2    0
       FC Kolo B                     1   1 (  0- 0- 1)    1:  2    0
       Atrapy B                      1   1 (  0- 0- 1)    1:  2    0
       Squadrra                      1   1 (  0- 0- 1)    1:  2    0
 998.  Kontis                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  1    0
       Kachna                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  1    0
       Sokol Vysočany B              1   1 (  0- 0- 1)    0:  1    0
       Sporting Ďáblice              1   1 (  0- 0- 1)    0:  1    0
       MoKo                          1   1 (  0- 0- 1)    0:  1    0
1003.  Kult žlutého míče             1   1 (  0- 0- 1)    4:  6    0
       Roosewelt                     1   1 (  0- 0- 1)    4:  6    0
1005.  Glebus Utd. Nations           1   1 (  0- 0- 1)    2:  4    0
       Diablos Blancos C.F.          1   1 (  0- 0- 1)    2:  4    0
       Racing 09                     1   1 (  0- 0- 1)    2:  4    0
       TR Splašený kozy              1   1 (  0- 0- 1)    2:  4    0
       Trilog TJTN                   1   1 (  0- 0- 1)    2:  4    0
       Soudci                        1   1 (  0- 0- 1)    2:  4    0
1011.  Styzago                       1   1 (  0- 0- 1)    1:  3    0
       Jižní Sheepy                  1   1 (  0- 0- 1)    1:  3    0
       Kortar United                 1   1 (  0- 0- 1)    1:  3    0
       Pajzovna                      1   1 (  0- 0- 1)    1:  3    0
       Javorák B                     1   1 (  0- 0- 1)    1:  3    0
       Arsenal Letňany               1   1 (  0- 0- 1)    1:  3    0
       K.T.S. B                      1   1 (  0- 0- 1)    1:  3    0
       Klíďo píďo                    1   1 (  0- 0- 1)    1:  3    0
       HLT Pěnivec                   1   1 (  0- 0- 1)    1:  3    0
       Sanitka AS                    1   1 (  0- 0- 1)    1:  3    0
       Virtus Praha                  1   1 (  0- 0- 1)    1:  3    0
       AC Wedle                      1   1 (  0- 0- 1)    1:  3    0
       ZM Gól                        1   1 (  0- 0- 1)    1:  3    0
1024.  Kanonýři                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  2    0
       England United Praha          1   1 (  0- 0- 1)    0:  2    0
       1.WC                          1   1 (  0- 0- 1)    0:  2    0
1027.  Démoni                        1   1 (  0- 0- 1)    4:  7    0
1028.  Černý koně                    1   1 (  0- 0- 1)    3:  6    0
       1.MFK Lunochod A              1   1 (  0- 0- 1)    3:  6    0
       FK Smrtijedi                  1   1 (  0- 0- 1)    3:  6    0
       Elektron B                    1   1 (  0- 0- 1)    3:  6    0
       Rumpra                        2   2 (  0- 0- 2)    3:  6    0
       Zelení študáci                1   1 (  0- 0- 1)    3:  6    0
       New Jersey Devils B           1   1 (  0- 0- 1)    3:  6    0
1035.  Tsunami                       1   1 (  0- 0- 1)    2:  5    0
       Matadores                     2   2 (  0- 0- 2)    2:  5    0
       ZM Dancer                     1   1 (  0- 0- 1)    2:  5    0
       Mydlinka                      1   1 (  0- 0- 1)    2:  5    0
       Prastará dáma                 1   1 (  0- 0- 1)    2:  5    0
       Reka immobilien               2   2 (  0- 0- 2)    2:  5    0
       Samson Žižkov                 2   2 (  0- 0- 2)    2:  5    0
       Žižkovská sedma               2   2 (  0- 0- 2)    2:  5    0
       Francinův ležák               1   1 (  0- 0- 1)    2:  5    0
1044.  Mor                           1   1 (  0- 0- 1)    1:  4    0
       FO MIFA Fighters              1   1 (  0- 0- 1)    1:  4    0
       Prosím, nesmějte se           1   1 (  0- 0- 1)    1:  4    0
       Oratoř Kobylisy               1   1 (  0- 0- 1)    1:  4    0
       Poštmistři                    1   1 (  0- 0- 1)    1:  4    0
       Kvasnicové hlavy B            1   1 (  0- 0- 1)    1:  4    0
1050.  International                 1   1 (  0- 0- 1)    0:  3    0
       Celtic Židák                  1   1 (  0- 0- 1)    0:  3    0
       FNT Praha                     1   1 (  0- 0- 1)    0:  3    0
       Mužstvo                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  3    0
1054.  A je to                       1   1 (  0- 0- 1)    4:  8    0
       Jednota Košík                 2   2 (  0- 0- 2)    4:  8    0
1056.  Hlavonožci na niti            1   1 (  0- 0- 1)    3:  7    0
       Valícíse Kojoti               1   1 (  0- 0- 1)    3:  7    0
       AC Serus                      1   1 (  0- 0- 1)    3:  7    0
1059.  Swag Martin Fenin             1   1 (  0- 0- 1)    2:  6    0
1060.  Angmar B                      1   1 (  0- 0- 1)    1:  5    0
       Sommerville                   1   1 (  0- 0- 1)    1:  5    0
       Tsunami B                     1   1 (  0- 0- 1)    1:  5    0
       Nalejto                       1   1 (  0- 0- 1)    1:  5    0
       Exact B                       1   1 (  0- 0- 1)    1:  5    0
1065.  OrangeBoom                    1   1 (  0- 0- 1)    0:  4    0
       FC K.T.S.                     1   1 (  0- 0- 1)    0:  4    0
       Loupežníci                    1   1 (  0- 0- 1)    0:  4    0
1068.  Slimák                        2   2 (  0- 0- 2)    9: 14    0
1069.  Alvarez DC                    2   2 (  0- 0- 2)    6: 11    0
       Clementia                     1   2 (  0- 0- 2)    6: 11    0
1071.  Demínka                       2   2 (  0- 0- 2)    2:  7    0
       Panthers                      2   2 (  0- 0- 2)    2:  7    0
       Klokan club B                 1   1 (  0- 0- 1)    2:  7    0
1074.  Pinkertons                    1   1 (  0- 0- 1)    1:  6    0
       Mamissero                     1   1 (  0- 0- 1)    1:  6    0
       Sněhuláci                     1   1 (  0- 0- 1)    1:  6    0
       Arsenal Malešice              1   1 (  0- 0- 1)    1:  6    0
       Charko                        1   1 (  0- 0- 1)    1:  6    0
1079.  Druhý dech                    1   1 (  0- 0- 1)    0:  5    0
       FC Komety                     1   1 (  0- 0- 1)    0:  5    0
1081.  V.P.T.                        1   1 (  0- 0- 1)    4: 10    0
1082.  Rokko                         1   1 (  0- 0- 1)    3:  9    0
       Jabadabadoo Prosek            1   1 (  0- 0- 1)    3:  9    0
       FC Rumpra Praha               2   2 (  0- 0- 2)    3:  9    0
       Brazil                        1   1 (  0- 0- 1)    3:  9    0
       Los Pepinos                   1   1 (  0- 0- 1)    3:  9    0
1087.  AFK Druháci                   1   1 (  0- 0- 1)    2:  8    0
       Digi Prague                   1   1 (  0- 0- 1)    2:  8    0
       FC Kenguru                    1   1 (  0- 0- 1)    2:  8    0
       Kinoklub                      1   1 (  0- 0- 1)    2:  8    0
       Kozel Holešovický             1   1 (  0- 0- 1)    2:  8    0
1092.  Strahovská 10 B               2   2 (  0- 0- 2)    1:  7    0
       UNI Lužiny                    1   1 (  0- 0- 1)    1:  7    0
1094.  Rotopedi                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       FC Alkohol Vršovice           1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Krušovická                    1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Notorlet                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Odlehlá                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Lepra                         1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Opatovice                     1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Horsi's heads                 1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Huga čaga                     1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Ambassador                    1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Bašta                         1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Blankyt Bulldogs B            1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Bohdalec                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Boston B                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Budvarka B II.                1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Buldoci                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Čakovice                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Černí andělé                  1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Červenkové                    1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Čistírna B                    1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Erko Kbely B                  1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       FC Karlín                     1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       FC Praha B                    1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Prosek B                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Formanka                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Gymnázium                     1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Hanka                         1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Hartford                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       H.P.C.                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       H.P.Ú.                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Hvězdolet                     1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Imados                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Káca                          1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Kladno                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Kobylisy HFC                  1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Kometa                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Kopyto                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Kozačka                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Kozlíci                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Kozlovka                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Lázeň                         1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Mikádo                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       MK Praha 6                    1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Mrazík                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Mustafa                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Nemehla                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       OPBH 6                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Orion '83                     1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Orion B                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       OST-IH                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Ovar                          1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Pacific                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Paradise B                    1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Pátek 13.                     1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Pekařka                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Perly                         1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Pneu Vulkán                   1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Pot                           1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Pražačka '82                  1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Repas B                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Robota                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Ruzyně                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Sešlost                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       SP Praha 2                    1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Statenice                     1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Tazmánští čertíci A           1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Traktor Máňa                  1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Tupoun Stoupa                 1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Uhříněves                     1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Vidláci                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Vítr                          1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Voděradská                    1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Vodní stavby                  1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Vokovice                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       VÚMV 9852                     1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Zahrádky                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Zatlanka                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       24. FC Praha                  1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Modulus                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Old boys II.                  1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Prague zoomen                 1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Rondel                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Šachťor III.                  1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Stars of the Shadow           1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Dozna                         1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Tatran Válec                  1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Hasiči Průhonice              1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Sturm und drung               1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Resident Harrachov            1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Beruška Prosek                1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Démon                         1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Arseanal                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Fotbaloví básníci Petřiny     1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Miros                         1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Pepa tour                     1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Dubouň                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Amaury                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Stodůlky                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
       Schikána                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  6    0
1193.  1.FC Jemné a solené           4   4 (  0- 0- 4)    8: 15    0
1194.  Kaple boys                    1   1 (  0- 0- 1)    5: 12    0
1195.  Hodkovičky II.                3   3 (  0- 0- 3)    3: 10    0
       Marami                        2   2 (  0- 0- 2)    3: 10    0
       Matrix                        2   2 (  0- 0- 2)    3: 10    0
       Modří korýši                  2   2 (  0- 0- 2)    3: 10    0
       Úžasní Jahelkové C            2   2 (  0- 0- 2)    3: 10    0
1200.  Barrandov                     1   1 (  0- 0- 1)    2:  9    0
       Radiospoj B                   1   1 (  0- 0- 1)    2:  9    0
       Phobos                        2   2 (  0- 0- 2)    2:  9    0
1203.  Madonna                       2   2 (  0- 0- 2)    1:  8    0
       Ross Crock                    2   2 (  0- 0- 2)    1:  8    0
       Harum Praha                   1   1 (  0- 0- 1)    1:  8    0
       Borussia Dortšpunt C          1   1 (  0- 0- 1)    1:  8    0
       Devils of Resslovka           2   2 (  0- 0- 2)    1:  8    0
       Real Sharks                   2   2 (  0- 0- 2)    1:  8    0
       Šachta                        2   2 (  0- 0- 2)    1:  8    0
1210.  Bába B                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  7    0
       Hammilli                      1   1 (  0- 0- 1)    0:  7    0
       Brázdové II.                  2   2 (  0- 0- 2)    0:  7    0
       Vypito                        2   2 (  0- 0- 2)    0:  7    0
1214.  Ajax Nirvana                  1   1 (  0- 0- 1)    4: 12    0
       Santus                        1   1 (  0- 0- 1)    4: 12    0
1216.  OSFO                          2   2 (  0- 0- 2)    3: 11    0
       Intermezzo                    2   2 (  0- 0- 2)    3: 11    0
1218.  Šatovka                       2   2 (  0- 0- 2)    2: 10    0
       Pilátus                       2   2 (  0- 0- 2)    2: 10    0
       PPSK                          2   2 (  0- 0- 2)    2: 10    0
       Hanspaulský beton             2   2 (  0- 0- 2)    2: 10    0
1222.  Pražské peklo                 2   2 (  0- 0- 2)    1:  9    0
       Catchers                      1   1 (  0- 0- 1)    1:  9    0
1224.  Eclipse                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  8    0
       Čechie ÚPF B                  1   1 (  0- 0- 1)    0:  8    0
       Ratajski démoni               1   1 (  0- 0- 1)    0:  8    0
1227.  Gala Karel                    1   1 (  0- 0- 1)    4: 13    0
       Walter Jinonice               2   2 (  0- 0- 2)    4: 13    0
1229.  Tutto bene                    1   1 (  0- 0- 1)    2: 11    0
       St. Chameau                   2   2 (  0- 0- 2)    2: 11    0
       FC Beránci                    1   1 (  0- 0- 1)    2: 11    0
1232.  PFC Tazy                      1   1 (  0- 0- 1)    1: 10    0
       U+U                           1   1 (  0- 0- 1)    1: 10    0
       U.G.A.R.                      1   1 (  0- 0- 1)    1: 10    0
1235.  Motorovej vlk                 1   1 (  0- 0- 1)    0:  9    0
       Bajaja                        1   1 (  0- 0- 1)    0:  9    0
       Cerveza Spořilov              1   1 (  0- 0- 1)    0:  9    0
       Maskoti                       1   1 (  0- 0- 1)    0:  9    0
       Pražský axiom                 1   1 (  0- 0- 1)    0:  9    0
1240.  HNK Praha                     3   3 (  0- 0- 3)    6: 16    0
1241.  Chaos                         4   4 (  0- 0- 4)    5: 15    0
1242.  TO 69                         2   2 (  0- 0- 2)    4: 14    0
1243.  Koně '82                      2   2 (  0- 0- 2)    2: 12    0
       Gwern Nupaky                  1   1 (  0- 0- 1)    2: 12    0
       Pivaři                        1   1 (  0- 0- 1)    2: 12    0
       Xichties                      2   2 (  0- 0- 2)    2: 12    0
1247.  Boss Team                     1   1 (  0- 0- 1)    1: 11    0
       FC Brazzers Praha             1   1 (  0- 0- 1)    1: 11    0
       FC NeReal Žižkov              1   1 (  0- 0- 1)    1: 11    0
1250.  Pretorians                    1   1 (  0- 0- 1)    0: 10    0
       Real Hostivice                1   2 (  0- 0- 2)    0: 10    0
       Skleník Bulls                 1   1 (  0- 0- 1)    0: 10    0
       AC Parta Praha                2   2 (  0- 0- 2)    0: 10    0
       Les Etudiants                 1   1 (  0- 0- 1)    0: 10    0
1255.  Unreal Students               3   3 (  0- 0- 3)    5: 16    0
1256.  Sumci B                       1   1 (  0- 0- 1)    4: 15    0
1257.  Lehovec                       2   2 (  0- 0- 2)    3: 14    0
       FK Klamovka Praha             1   1 (  0- 0- 1)    3: 14    0
       Zapatlanka                    3   3 (  0- 0- 3)    3: 14    0
1260.  Heliport                      2   2 (  0- 0- 2)    2: 13    0
1261.  Prázdnej balón                1   1 (  0- 0- 1)    1: 12    0
       Šampion Rohožník              1   1 (  0- 0- 1)    1: 12    0
1263.  Barevný pastelky              2   2 (  0- 0- 2)    0: 11    0
1264.  DG Team                       3   3 (  0- 0- 3)    4: 16    0
1265.  Prokaryota FZ                 1   1 (  0- 0- 1)    3: 15    0
       Stodůlecký piráti             2   2 (  0- 0- 2)    3: 15    0
1267.  Klucy                         2   2 (  0- 0- 2)    2: 14    0
1268.  Smícháč                       2   2 (  0- 0- 2)    1: 13    0
       City Lhotka                   3   3 (  0- 0- 3)    1: 13    0
1270.  Sporting Kampa                2   2 (  0- 0- 2)    0: 12    0
       Baník Nelson                  1   1 (  0- 0- 1)    0: 12    0
       Doomsday                      2   2 (  0- 0- 2)    0: 12    0
       Smršť                         2   2 (  0- 0- 2)    0: 12    0
       Hombre                        2   2 (  0- 0- 2)    0: 12    0
       Peklo                         2   2 (  0- 0- 2)    0: 12    0
       1.FC Sedm andělů              2   2 (  0- 0- 2)    0: 12    0
1277.  Kvasnicové hlavy A            3   3 (  0- 0- 3)    4: 17    0
       Expreso B                     2   2 (  0- 0- 2)    4: 17    0
1279.  Konef Rojos                   1   1 (  0- 0- 1)    1: 14	   0
1280.  Škleb                         1   1 (  0- 0- 1)    0: 13    0
1281.  Pražská esa                   1   1 (  0- 0- 1)    2: 16    0
       Bumbey                        3   3 (  0- 0- 3)    2: 16    0
       Vyhlídka                      3   3 (  0- 0- 3)    2: 16    0
       FC Manchlastr                 2   2 (  0- 0- 2)    2: 16    0
1285.  Yeti                          2   2 (  0- 0- 2)    0: 14    0
       FC Pohoda                     1   1 (  0- 0- 1)    0: 14    0
1287.  Halard                        1   1 (  0- 0- 1)    6: 21    0
1288.  Ferri                         3   3 (  0- 0- 3)    5: 20    0
       Hawaii                        3   3 (  0- 0- 3)    5: 20    0
1290.  FC Pogo Praha                 1   1 (  0- 0- 1)    2: 17    0
1291.  Sporting Hadovka              2   2 (  0- 0- 2)    1: 16    0
1292.  Hostivař                      1   1 (  0- 0- 1)    0: 15    0
       NPL                           2   2 (  0- 0- 2)    0: 15    0
1294.  AC Norci                      2   2 (  0- 0- 2)    5: 21    0
1295.  Čanda bůráků                  2   2 (  0- 0- 2)    4: 20    0
1296.  Torpédo Nusle                 3   3 (  0- 0- 3)    1: 17    0
       No Madam B !                  2   2 (  0- 0- 2)    1: 17    0
1298.  Savci                         4   4 (  0- 0- 4)    5: 23    0
1299.  Die Hard Vendetta             1   1 (  0- 0- 1)    0: 18    0
       Orgasmico LSD                 3   3 (  0- 0- 3)    0: 18    0
       Pivojs                        3   3 (  0- 0- 3)    0: 18    0
1302.  FC Kenguru B                  1   1 (  0- 0- 1)    0: 21    0
1303.  TJ Nebušice                   6   6 (  0- 0- 6)    7: 29    0
1304.  Novodvorská                   3   3 (  0- 0- 3)    1: 23	   0
       Inter Dubiny                  4   4 (  0- 0- 4)    1: 23    0
1306.  Torzoo                        4   4 (  0- 0- 4)    2: 25    0
1307.  Credit Praha                  2   2 (  0- 0- 2)    0: 23    0
1308.  VC Klandr                     5   5 (  0- 0- 5)    4: 29    0
1309.  Pomeranč                      4   4 (  0- 0- 4)    1: 26    0
1310.  Okouni                        5   5 (  0- 0- 5)    4: 33    0
1311.  Baťacvičky                    5   5 (  0- 0- 5)    2: 31    0
1312.  Ši Kyo                        4   4 (  0- 0- 4)    5: 36    0
1313.  SK Napajedla B                7   7 (  0- 0- 7)    5: 40    0
1314.  Hanspaulka 2                  4   4 (  0- 0- 4)    6: 44    0
1315.  Bröndby codein                9   9 (  0- 0- 9)   10: 51    0
1316.  Rozmetadlo                    7   7 (  0- 0- 7)   11: 53    0
1317.  Rychlá rota                   7   7 (  0- 0- 7)    9: 53    0

CHYBĚJÍCÍ VÝSLEDKY
1987
Aksokor C - Fugas, Baterie - Humus A, Kolaps A - ŠachŤor A, Fara B - Klondike, Kotlářka A - Elektron, FC Praha - Cinda, Dements - Tempo Úžas, Daltonové - Eden, Praseodym - Ouagadougou, Tennis HpC - Atletico I., PCAS - Bílý lev, Alien A - KV Praha, Picza A - Dements
1992
Slavík - Karhan, Lán - Táboriti, Torzoo - Supové, Motol jn. - Kopa, Návštěvníci A - Nářez, Monočlánek - FC Praha, Kabely - Válcovna, Chrontodont - FC Střešovice, Houbaři - Rokoska D, Boston A - Limita, Norton - QPC, Norton - Matfyz A
1993
Pendula - Hell's, Ruchadlo - DM Servis A, Anbesaw - PUNK, Drazí - Atlanta, Norton - Anbesaw/PUNK, Dements - Napajedla, Pendula/Hell's - Vyprahlo B, Lopota - Bílý lev
© M. SRB