FUTSAL
PLAY-OFF

Partneři
našeho webu

FUTSAL
A VŠE KOLEM

HUDEBNÍ SKUPINA

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

KOMPLETNÍ STATISTIKA A HISTORICKÁ TABULKA PLAY-OFF
Poslední aktualizace - 13.5.2022 (pom sezóně 2021/22)

Počet diváků: 490 utkání vidělo 212.726 diváků - průměr 435 na zápas
Delegáti: 48x Bydžovský Zdeněk, 37 Hora Jan, 31x Chyba Micha, 25x Drobný Ladislav, 24x Kirilák Jiří, 23x Návesník Pavel, Nepil Pavel, Starý Ladislav, 21x Svědiroh Miroslav, 19x Poppr Zbyněk, 17x Hoffman, Venc Radek, 16x Primus Miroslav, Strnad Karel, 15x Bednář Kamil, Maurer Miroslav, Pelikán, Smreček Ladislav, 14x Pivovarčík, Tanáč Vladislav, 13x Pavlas Jan, 12x Amler Evžen, Hanzlík Jiří, Houška Zdeněk, 11x Navalaný, 10x Bača, Blažek, Havíř Milan, Klier Radoslav, Kudrna Ladislav, Nehera, Novotný Josef, Švagr Roman, 9x Černý Martin, Stix Jiří, Žižka, 8x Lobo Radek, Rohánek, Stejskal Ota, Svoboda, 7x Trunc Jiří, 6x Glogar, Honěk Jiří, Kalina, Slavický, 5x Gryc Leoš, Henych Karel, 4x Ceral Jan, 3x Bareš, Běhunek Zdeněk, Brtníček Miroslav, Košťál Milan, 2x Broda, Vaněk Václav, Vokulič Miroslav, 1x Hulcký Zdeněk, Jurečka, Kalina, Kovařík M, Křižák Radim, Linhart Karel, Mitáš, Popek, Spišák, Štěrba, Žák Pavel
Rozhodčí: 57x Černý Ondřej, 54x Henych Karel, 51x Kaštánek Libor, 49x Venc Radek, 41x Lasch Jiří, 34x Honěk Jiří, 33x Melničuk Vladimír, 32x Kresta Jan, Lobo Radek, 31x Milner Michal, 27x Černý Martin, Gasnárek Michal, 24x Nagy Zdeněk, Petr Zdeněk, 23x Ježek, Chládek Miroslav, 21x Blažej, 20x Smreček Ladislav, 19x Gryc Leoš, Herzog Antonín, Kincl, Sebök Ladislagv, Šmíd Jiří, 18x Linhart, Řeháček Lubomír, 17x Czene, Nešněra Filip, 16x Hofmann, Matyš Jan, Kudrna Ladislav, Vaněk Tomáš, 15x Kliner Jan, Markovský Tomáš, Novotný Josef, 14x Brejník, Cílek Martin, Čurda Michal, Klečacký Marek, Pustějovský Antonín, Slanina Tomáš, 13x Polák Ivo, Trlida Zdeněk, 12x Čep Radim, Maurer Miroslav, Mráz, Novotný Jan, Petřík Petr, 11x Bělovský, Bokroš, 10x Kovárník Ctibor, Vomastek, 9x Filipský Radek, Rybka, Vozárik Dušan, 8x Bouška, Lafek David, Rygl Luboš, 7x Hanzlík Jiří, Šenkýř Petr, 6x Havlík Přemysl, Plzák Daniel, Štipčák Martin, Štola, 5x Amler Evžen, Jedlička, Kovařík Václav, Laštovička Stanislav, Molík, Mollinger Lukáš, 4x Bača, Cichra David, Dragoun Radek, Filípek, Skřítecký, 3x Havíř Milan, Hric, Kovařík M, Matějka, Rek Lubomír, Vaněk J, Vodrážka Dan, Zbožínek, 2x Glogar, Ipser, Kolář Jaroslav, Mecner, Orálek, Pavlas, Pivoňka, Pražák, Stádník, Šifalda, Velebil, Vlašič Miroslav, Vrtal Bohumil, 1x Bláha, Harnol, Hýsek Roman, Jurča Lukáš, Kabeláč, Kašpar, Kolbaba, Krupa, Kubr, Příhoda Radek, Sojka, Svatík, Šebetka, Vokněr, Žižka
Nejvíce branek v jednom zápase: 6 - Radek Mikan (Nejzbach V.Mýto) proti TORF Pardubice
Nejvíce asistencí v jednom zápase: 5 - Ferreira Da Silva - Dudu (FK Chrudim) proti Olympiku Mělník (2021/22) Michal Holý (Interobal Plzeň) proti FTZS Liberec (2021/22)


poř. tým Účast PZ V R P Skóre Body
V sezóně 2019/20 se play-off nehrálo, liga byla ukončena po základní části.

  1. FK Chrudim           19x  169 123-26- 20  917: 363  398
  2. SK Slavia Praha      22x  122  37-27- 58  387: 490  138
  3. Nejzbach V.Mýto      18x   95  31-16- 48  319: 397  109
  4. CCM Jistebník        11x   62  28-17- 17  222: 188  101
  5. Balticflora Teplice   8x   55  29- 6- 20  215: 171   93
  6. Benago Zruč n/S      13x   70  26- 9- 35  273: 338   87
  7. AC Sparta Praha       8x   52  21-13- 18  186: 161   76
  8. Interobal Plzeň       6x   41  19- 9- 13  148: 128   66
  9. Svarog Teplice        4x   28  15- 5-  8  109:  92   50
 10. Tango Hodonín         7x   45  14- 8- 23  178: 183   50
 11. TS Bakov n/J          6x   29  13- 6- 10  108:  90   45
 12. Helas Keloc Brno     15x   48   9- 7- 32  132: 233   34
 13. Bohemians 1905 Praha  3x   19   9- 3-  7   78:  91   30
 14. Mikeska Ostrava       6x   23   7- 3- 13   74:  98   24
 15. SKP Likop Třinec      4x   17   6- 0- 11   64:  78   18
 16. Pramen H. Brod        2x    8   5- 1-  2   43:  37   16
 17. Gardenline Litoměř.   2x   11   4- 2-  5   44:  36   14
 18. SK Kladno             4x   13   2- 1- 10   31:  74    7
 19. TORF-ESTE Pardubice   8x   20   1- 2- 17   36: 111    5
 20. Delta-Real Šumperk    2x    5   1- 0-  4   15:  32    3
 21. Slávia Havířov        2x    5   1- 0-  4   13:  31    3
 22. Alfa Liberec          2x    4   0- 1-  3    4:  18    1
 23. Olympik Mělník        3x    9   0- 1-  8    8:  75    1
 24. Radio Krokodýl Brno   1x    3   0- 0-  3    5:  13    0
 25. VŠB Ostrava           1x    3   0- 0-  3    0:  12    0
 26. Démoni Česká Lípa     1x    3   0- 0-  3    6:  26    0
 27. FTZS Liberec          2x    6   0- 0-  6    7:  50    0


HRÁČI HRAJÍCÍ V PLAY-OFF
Základem pro vznik této databáze jsou Zápisy o utkání z play-off.
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
Hráči, kteří nastoupili v play-off v sezóně 21/22:
JMÉNO                ZÁPASY CELKEM   ŽK+ČK   GÓLY  ASIST.   KLUB
ABRHAM Tomáš               26  (6)    5+1      7      3     Svarog, Interobal, SK Kladno
ANGELLOT Garces            27  (5)    8+1     21     19     Sparta, Benago Zruč n/S
BAEZ Arnaldo                2  (1)    1+0      -      2     Sparta Praha
BALOG Dominik              24  (3)     -       2      -     FK Chrudim
BARAN Jiří                 23  (4)    2+0      8      3     FTZS Liverec, Svarog Teplice
BEN SELLAM Youssef          3  (1)     -       -      -     Svarog Teplice
BENEK Aleš                  2  (1)     -       -      -     FTZS Liberec
BERTAN VENTURA Nicolas      3  (1)    1+0      1      1     Helas Brno (Nikao)
BÍNA Pavel                  6  (2)    1+0      -      -     FTZS Liberec
BOUŠKA Martin               1  (1)     -       -      -     Olympik Mělník
BRYCHTA Martin ml.         29  (7)    3+0      3      3     SK Slavia, Nejzbach
BUCHTA Tomáš               28  (5)    2+0      4      1     Interobal Plzeň
CARDOSO DA SILVA Christi.  30  (4)    3+1      -      -     Sparta Praha, Benago Zruč n/S
COSTA SANTOS Felipe         7  (1)    0+1      7      1     Svarog Teplice (Felipinho)
CUPÁK David                36  (9)   10+1     23     12     Helas Brno, Sparta Praha
CUPÁK Vojtěch              14  (7)    2+0      2      1     Helas Brno
D´ANDREA BORTOLETTO L.H.    2  (1)    2+0      1      2     Sparta Praha (Luizinho)
DA SILVA Alex               7  (1)    2+0      4      -     Svarog Teplice (William)
DA SILVA Ferreira          11  (1)    1+0      -      7     FK Chrudim (Dudu)
DANĚK Jakub                 3  (1      -       -      -     FTZS Liberec
DE AGOSTINI Jonatan         8  (1)    1+0      -      1     Svarog Teplice
DE OLIVEIRA PEREIRA Fr.     8  (1)    2+0      -      6     Svarog Teplice (Diece)
DEVÁTÝ Michal               1  (1      -       -      -     FTZS Liberec
DÍL Jan                     2  (1)    1+0      1      -     FTZS Liberec
DLASK Jakub                 5  (2)     -       -      -     FTZS Liberec
DOŠA Martin                57  (8)   13+0     22     13     FK Chrudim, Sparta Praha
DOUBRAVSKÝ Bohumír          8  (3)    2+0      3      1     Helas Brno, Tango Brno
DROZD David                47  (5)    2+0     19     18     FK Chrudim
DROZD Pavel                44  (5)    2+0     23      8     FK Chrudim
ESTEVAO DOS SANTOS Wesley   3  (1)    1+0      3      -     Sparta Praha (Wesley)
FEJZULLAHI Arton            8  (2)     -       -      -     Sparta Praha
FORMÁČEK David              1  (1)     -       1      1     FK Chrudim
FORMÁNEK Tomáš              3  (1)     -       -      -     Sparta Praha
GABČO Josef ml.            13  (4)    4+0      2      -     Sparta Praha, Ol.Mělník, Benago
GAJDÁCS Marek               6  (2)    1+0      -      -     Helas Brno
GALVAO DA SILVA Rodrigo     8  (1)    3+0      6      5     Svarog Teplice (Rodriguinho)
GERČÁK Libor               93  (16)   7+0      6     12     FK Chrudim, Sparta Praha, VM
HABART Matěj                1  (1)     -       -      -     Slavia Praha
HAVEL Jan                  83  (14)  13+2     16     10     Interobal, Krokodýl, Tango, Helas
HAVEL Matěj                 1  (1)     -       -      -     Olympik Mělník
HAVRDA Filip                4  (2)     -       1      -     Helas Brno
HOLÝ Michal                62  (8)    9+0     29     40     Interobal, Baltic., Bohe.1905
HOMOLA Jan                 45  (7)    7+0      7      6     Slavia Praha
HORA Martin                32  (5)    1+0      -      1     Sparta Praha, Benago Zruč n/S
HOŘÁK Dominik               1  (1)     -       -      -     FTZS Liberec
HRDINA Antonín             41  (7)    8+1     30     15     Sparta a Slavia Praha
HŮLA Michal                29  (4)    1+0      -      -     Svarog Teplice
JANÁČEK Tomáš               5  (2)     -       1      -     FTZS Liberec
JANOUŠ Kamil                5  (2)     -       -      1     FTZS Liberec
JAVORSKI Daniel            20  (2)     -       -      -     FK Chrudim
JELÍNEK Tomáš               3  (1)     -       -      1     FTZS Liberec
JERASOV Dnitrij             1  (1)     -       -      -     FTZS Liberec
JOŠT David                 23  (4)    2+0      3      -     Slavia a Sparta Praha
KARPIAK Marek              21  (3)    2+0      -      3     Slavia Praha
KLÍMEK Václav               6  (2)     -       1      -     Helas Brno
KNOBLOCH Adam               3  (1)     -       -      1     FTZS Liberec
KOČOVSKÝ Jiří Denis         1  (1)     -       -      -     Sparta Praha
KONEČNÝ Marek              13  (6)     -       -      -     Helas Brno, SK Kladno
KOPECKÝ Filip               8  (1)     -       -      -     Svarog Teplice
KOUDELKA Tomáš             97  (11)  12+0     34     44     FK Chrudim, Bohem.1905, TORF
KOZÁR Peter                21  (2)    1+0      2      7     Interobal Plzeň
KŘEMEN Jan                 41  (6)    9+1     20     13     Slavia Pha, Interobal, Sparta Pha
KŘIVÁNEK Lukáš             18  (3)     -       5      2     Sparta Praha
KUBÁT Jaroslav             29  (3)    6+1     12      5     FK Chrudim, Nezjbach VM
KUCHTA Tomáš                4  (1)     -       -      -     Slavia Praha
KÜNSTNER Dušan             31  (4)    3+0      2      7     Interobal Plzeň
LEHNER Lukáš                9  (3)    2+0      -      -     Olympik Mělník
LEMOS DA SILVA Adriano     14  (2)    3+1     15     12     Svarog Teplice (Adriano)
LEOVSKI Igor               21  (3)    3+0     12      7     Slavia Praha
LIMA BEZERRA Carlos         3  (2)     -       -      -     Sparta Praha (Carlinhos)
LUHOVÝ Jakub               17  (3)     -       -      -     Interobal Plzeň
MAREŠ Roman               128  (16)  19+0     71     79     FK Chrudim, Pramen HB
MARINHO DE SOUZA Daniel    13  (2)    2+1      5      9     Slavia Praha (de Souza)
MARTINEZ Francisco          2  (1)     -       1      1     Sparta Praha
MARUŠINEC Samo              3  (1)     -       -      1     Helas Brno
MATEJOV Pavol               2  (1)     -       -      -     Helas Brno
MOTTL Matěj                 1  (1)     -       1      1     Sparta Praha
MUŽÍK Jiří                 21  (6)    2+0      3      2     Helas, RadioKrok., FK Chrudim
MYKYTJUK Andrej             8  (3)     -       -      -     Sparta Praha, Helas Brno
NEDOSTUP Alexandr           6  (2)    1+0      -      -     Olympik Mělník
NĚMEC Lukáš                33  (5)    4+0      -      1     Interobal Plzeň
NOVÁK Radek                 8  (1)     -       -      -     Svarog Teplice
NOVOTNÝ Jiří              101  (14)  17+0     47     35     Mělník Svar Slav Balt Boh.05
PACHECO Alvaro              2  (1)     -       -      -     Svarog Teplice
PATRMAN Petr                3  (1)     -       2      1     FTZS Liberec
PAVLIŠ David                3  (1)     -       -      -     Helas Brno
PLECITÝ Pavel               4  (3)     -       -      -     Sparta Praha
PREJSA Tomáš                4  (2)    1+0      -      -     Olympik Mělník
PRESL David                13  (5)    2+0      2      1     Helas Brno
RADOVANOVIČ Marko          17  (2)    2+0      9      6     FK Chrudim, Slavia Praha
REŠETÁR Lukáš             117  (13)  14+0    114     63     Interobal Plzeň, Era-pack
RHOUILA Adam                8  (1)     -       -      -     Svarog Teplice
RIBEIRO Fontoura           36  (4)    7+0     35     22     Era-pack Chrudim (Everton)
RICK Gabriel               37  (6)    6+1     17      6     Interobal, Tango, Benago
SEIDLER Michal             57  (7)    9+0     50     27     Interobal SpartaPha TangoBr CCM
SENRA MACHEDO Pedro         5  (1)    2+0      1      3     Svarog Teplice
SITA Zdeněk                19  (4)    2+0      1      1     Slavia Praha
SLÁMA Zdeněk               94  (15)   7+0     58     20     Slavia Interob Sparta Balt Eco
SLEPČÍK Dalibor             8  (1)     -       -      -     Svarog Teplice
SLOVÁČEK Matěj             90  (13)   9+0     51     30     FK Chrudim, TORF Pardubice
SVOBODA Milan              28  (7)    3+1      6      -     Helas Brno, Tango Brno
ŠANDA Martin                6  (2)     -       -      -     Olympik Mělník
ŠEVČÍK Matúš               15  (2)    3+0      9      2     Slavia Praha
ŠILER Radek                 3  (1)    1+0      -      -     Olympik Mělník
ŠMEJKAL Radek               5  (2)    0+1      1      -     Olympik Mělník
ŠPIČKA Zbyněk               6  (3)    1+0      -      1     Helas Brno
ŠTRAJT Michal              31  (4)    5+0     14      5     Interobal Plzeň
ŠUBA Pavel ml.              6  (2)    3+0      1      2     Olympik Mělník
ŠUSTR Dominik               5  (3)     -       -      -     Olympik Mělník
TORRES DOS REIS Mateus     11  (1)     -       4      8     FK Chrudim
VAHALA Ondřej              71  (10)   7+0      8      8     Interob Spar Slavi Bena Boh05 Eco
VAKTOR Filip               15  (2)    2+0      -      1     Slavia Praha
VARELA Jair                 8  (1)    1+0      3      1     Svarog Teplice
VOBOŘIL Tomáš               5  (2)    1+0      -      -     FTZS Liberec, Olympik Mělník
VOGT Dominik                4  (2)     -       -      -     FTZS Liberec
VOKOUN Jiří ml.            10  (3)    1+0      4      1     Sparta Praha, Olympik Mělník
VONDRÁČEK Adam             15  (2)    2+0      -      -     Slavia Praha
WEBER Prates Max          111  (12)   6+1    100     58     FK Chrudim (Max)
ZÁRUBA Radim               76  (11)  21+0     37     27     SlaviaPha Era TangoBr Gard
ZDRÁHAL Martin             16  (2)    2+0      1      1     Interobal Plzeň
ZDRŽÁLEK Dominik            5  (2)     -       1      2     Olympik Mělník, FTZS Liberec
ŽEŽULKA Jan                15  (4)    1+0      -      -     Olympik Mělník, Slavia Praha

Hráči hrající play-off v minulých sezónách:
JMÉNO                ZÁPASY CELKEM   ŽK+ČK   GÓLY  ASIST.   KLUB
ABRAHÁM Martin              4  (1)    0+1      4      1     Helas Brno
ABRAHÁM Tomáš               2  (1)     -       2      2     Helas Brno
AGNE Antonio                6  (1)    1+0      3      4     Era-pack Chrudim (Bagatini)
ALI Feras                   5  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
ALMEIDA Raphael             5  (1)    2+0      2      3     Tango Brno
ALMEIDA FERREI. Rodrigo     8  (1)    0+1      4      4     Era-pack Chrudim (Mancha)
ALTOUMI Adham               8  (1)    1+0      4      3     Benago Zruč n/S
ALVES Douglas              14  (2)    1+0      7      6     Gardenline, Baltic (D.Graciano)
AMARO Vagner Anibal         9  (2)    1+0      3      4     Gardenline Litoměřice (Vagnao)
AMRANI Fouad               25  (3)    6+0     10     18     Sparta, Benago Zruč n/S
ANDERSON Claudino Ribeiro   2  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim (Kilmer)
ANTOŠ Pavel                 2  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
ARSOVSKI Gjokica            3  (1)     -       -      -     Slavia Praha (Djo)
BACHOR Filip                3  (1)     -       -      -     Svarog Teplice
BABORÁK Jiří                2  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
BAKEŠ Milan                 3  (2)    1+1      1      1     Nejzbach Vysoké Mýto
BALÁŽ Pavel                 3  (1)     -       1      -     FTZS Liberec
BARNAT Jan                  3  (1)     -       1      1     Balticflora Teplice
BARON Lukáš                 3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
BÁRTA Tomáš                 1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
BARTOŠ Michal               5  (1)    1+0      5      -     Nejzbach V. Mýto
BARTOŠEK Tomáš              3  (2)     -       -      -     Benago Praha
BARTOŠEK Vlastimil          4  (2)     -       2      -     Mikeska a Baník Ostrava
BARTŮNĚK Michal            25  (4)    0+1      -      -     Interobal Gardenline, Slavia Pha
BASTOS SANTOS Gutierre      4  (1)     -       2      2     Svarog Teplice (Guti)
BATISTA RIBEIRO Emerson    26  (2)    3+0      2      2     Balticflora Teplice
BAYER Jiří                  1  (1)     -       -      -     Jistebník
BEJDA Pavel                24  (6)    7+0      4      7     TS Bakov nad Jizerou
BEJDA Stanislav            37  (8)    6+1     25     12     ČL, Slavia Pha, Selp, Bakov
BELEJ Michal               68  (9)    7+0     72     44     Sparta, Benago, Tango Brno
BELLADA Jaroslav           39  (7)     -       -      1     Kladno, Bohemians, Eco
BELLADA Václav             16  (6)    1+1      4      2     Bohemians, Eco Praha
BENEŠ Tomáš                 1  (1)    1+0      -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
BERAN Jiří                 11  (4)    1+0      1      4     Nejzbach, TORF
BERAN Kamil                 7  (2)    1+0      7      1     Mikeska Ostrava
BERAN Ladislav              5  (1)     -       1      -     Svarog Teplice
BERÁNEK Jakub               5  (1)     -       -      -     SK Kladno
BERÁNEK Jiří                3  (1)     -       -      1     SK Slavia Praha
BERÁNEK Roman               2  (2)     -       -      2     Helas Brno
BERKY Marian                9  (2)    1+0      -      -     Tango Brno
BERNAS Petr                 5  (1)    2+0      3      1     SK Kladno
BERNER Tomáš                2  (2)     -       -      -     Era-pack Chrudim
BEZSTAROSTI Tomáš          37  (6)     -       1      -     Sparta Praha, Benago
BÍLEK                       1  (1)    0+1      -      -     TS Bakov nad Jizerou
BÍLEK Jakub                 1  (1)     -       -      -     Jistebník
BILÍK Pavel                 6  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
BÍLÝ Jiří                   3  (1)     -       1      1     Helas Brno
BLAHETA Martin             16  (5)     -       4      4     Jistebník
BLAHUT Jan                  3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
BLAŽEJ Vít                 20  (4)    1+0      8      3     Tango Brno, Jistebník
BLAŽEK Petr I.             20  (4)    1+0      9      6     TS Bakov nad Jizerou
BOBEK Milan                 4  (1)     -       -      2     TS Bakov nad Jizerou
BOBYLEV Fedor               4  (2)     -       -      -     Helas Brno
BOČÁNEK Ondřej             16  (6)     -       1      -     Tango Brno
BöHM Lukáš                  4  (1)     -       -      3     Interobal Plzeň
BORGES DOS SANTOS Fabricio  6  (1)    1+0      5      3     Gardenline Litoměřice (Fabricio)
BORTLÍK Martin              3  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
BOUŠKA Milan               28  (8)    5+0      7      5     Eco-investment Praha
BOUŠKA Tomáš               27  (4)     -       7      3     Era-pack Chrudim
BOZDĚCH David               2  (1)     -       -      2     SK Slavia Praha
BRAHIMI Azem               60  (9)    8+0     30     22     Sparta Praha, Benago Zruč
BRANDT Jean Pierre          9  (1)    1+0      2      1     Balticflora Teplice
BROŽ Rostislav             30  (7)    5+1     12     17     Jistebník
BROŽEK Daniel              21  (6)    2+0      3      2     Benago, Kladno, Bakov
BRŠŤÁK Juraj                2  (1)     -       -      -     Helas Brno
BRŮNA Martin               42  (10)   2+1     10     12     Sparta, Krokodýl, Tango Brno, Eco
BRUNOVSKÝ Anton             8  (1)     -       -      2     Sparta Praha
BRYCHTA Jiří                2  (1)     -       -      -     Selp Mladá Boleslav
BRYCHTA Michal             14  (2)     -       1      3     Nejzbach Vysoké Mýto
BUBLA Jiří                  3  (1)     -       -      -     Baník Ostrava
BUČEK Michal               33  (8)    1+0     20     15     Jistebník, Frenštát
BUCHTA Jan                  2  (1)     -       -      -     Helas Brno
BURGET Vlastimil            9  (4)    5+0      4      2     TORF Pardubice
BURŠÍK Tomáš               20  (5)     -       4      2     Tango Brno
BURYAN Filip                3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
CABADAJ Tomáš               1  (1)     -       1      -     Olympik Mělník
CABRAL CASCONCELLO Rennan   9  (1)     -       -      -     FK Chrudim (Rennan)
CAMARA SOBRAL Ricardo       3  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim (Ricardinho)
CAMPOS LOPES Paulo          8  (1)    2+0      6      6     Era-pack Chrudim (Cesar)
CASASSA Mirco               4  (1)    1+0      -      -     Svarog Teplice
CAVALCANTE Alves Filho      9  (1)    2+0      6      3     Svarog Teplice (Djaelson)
CAVALLARO Thiago            8  (1)    1+1      -      -     Balticflora Teplice
CENEK Čeněk                 6  (2)    2+0      3      -     Tango Brno
CICALA Martin               7  (3)     -       -      -     Viktoria Žižkov
CIESLAR Josef               7  (2)     -       1      -     Tango, VŠB Ostrava
CINTULA Martin              6  (1)     -       2      2     Eco-investment Praha
CÍSAŘ Tomáš                 7  (1)     -       -      -     Selp Mladá Boleslav
COSTA PINTO Paulo Nuro      7  (1)    3+0      1      3     Balticflora Teplice
ČAPKA Jaroslav              2  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ČAVERA Milan               15  (4)     -       3      1     Jistebník
ČERMÁK Petr                 1  (1)     -       -      -     Helas Brno
ČERNÍK Jakub                2  (1)     -       1      1     TORF Pardubice
ČERNÝ David                13  (2)    4+0     10      4     Svarog Teplice
ČERNÝ Michal                9  (2)    2+0      1      2     Nejzbach Vysoké Mýto
ČÍHAL Daniel                1  (1)     -       -      -     Svarog Teplice
ČIHAŘ Radek                 2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
ČÍŽEK Jindřich              1  (1)     -       -      -     SK Kladno
ČONKA Matěj                 2  (1)     -       -      -     Slavia Praha
ČURDA Jan                   3  (1)    1+0      2      1     SK Kladno
DA ARAJO Luciano           10  (1)    3+0      7      2     Era-pack Chrudim
DA COSTA Antonio Paulo     18  (2)    4+0      1      5     Svarog a Baltic (Jeronimo)
DA COSTA Carlos Alberto    10  (1)    2+0      6      2     Balticflora Teplice
DA COSTA DIAS César         9  (1)     -       7      5     Svarog Teplice (Teka)
DA COSTA DURVAL Rafael      6  (1)    1+0      4      4     Gardenline Litoměřice (Rafael)
DANG Robert                 2  (2)     -       -      -     Helas Brno
DA SILVA BORGES Lucas       4  (1)    1+1      1      1     Svarog Teplice (Da Silva)
DA SILVA Douglas           28  (4)    2+0     33     13     Era-pack Chrudim
DA SILVA Ferrer             5  (1)    1+0      2      -     Gardenline Litoměřice (Wenderson)
DA SILVA Ramos Daniel       6  (1)     -       4      2     Svarog Teplice (Daniel)
DASTYCH David               1  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
DE ALMEIDA Marcio          14  (2)    2+0      6      4     Chrudim, Teplice (Marcino)
DE CARVALHO Luiz           16  (2)    2+0     11      5     Sparta Praha, Benago (Pimpolho)
DE FREITAS Felipe          61  (8)   11+1     36     32     Era-pack Chrudim
DE LIMA Emerson            41  (5)    4+1     27     22     Era-pack Chrudim (Dentinho)
DE LIMA MAICON Douglas      5  (1)    1+0      2      1     Sparta Praha (Maicon)
DE LIZ MOTA Jackson         6  (1)     -       -      2     Svarog Teplice (Alemao)
DE LUIS Yubero Alváro      10  (1)    2+0      8      5     Era-pack Chrudim (Alvarito)
DE OLIVEIRA Caio           12  (4)    6+0      -      6     Benago Zruč n/S
DEMEL Jan                   6  (2)     -       -      2     Jistebník, Mikeska OV
DEMETER Václav              2  (1)     -       -      -     Olympik Mělník
DENYSIUK Oleksandr          3  (1)     -       -      -     Tango Brno
DLABOLA Martin              2  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
DLOUHÝ Martin              83 (18)    4+1     69     25     Sparta Bohem Balt Eco
DOBROVOLNÝ Marian           1  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
DOLEŽAL Jiří                3  (1)     -       -      -     Sparta Praha
DOLEŽÁLEK Lukáš             3  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
DOLEŽEL Pavel               2  (1)    1+0      1      -     Alfa Liberec
DORNAY Jan                  2  (1)    1+0      -      2     Helas Brno
DOSTÁL Jakub               27  (5)    3+0      2      -     Nejzbach Vysoké Mýto
DOSTÁL Zdeněk              14  (3)    2+0      8      2     Era-pack Chrudim
DOSTÁL Zdeněk               6  (1)    1+0      1      3     Nejzbach Vysoké Mýto
DRAHOVSKÝ Tomáš            23  (3)    4+0     23     14     Sparta Praha, Benago Zruč n/S
DUFEK Aleš                  1  (1)     -       -      -     Tango Brno
DUFEK Petr                 12  (5)     -       -      -     TORF Pardubice
DUJKA Michal                1  (1)     -       -      -     Helas Brno
DVOŘÁČEK Michal             3  (2)     -       1      -     Viktoria Žižkov
DVOŘÁK Daniel               2  (1)     -       -      -     Slavia Praha
DVOŘÁK Dušan               28  (6)    3+0     11      9     Era-pack Chrudim
DVOŘÁK František            7  (3)    1+0      3      2     Nejzbach Vysoké Mýto
DVOŘÁK Jakub                2  (1)     -       -      -     Tango Brno
DVOŘÁK Ondřej              14  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
DVOŘÁK Viktor               2  (1)     -       -      -     Helas Brno
DYATLOV Andrej              2  (1)     -       -      1     Balticflora Teplice
ECKELSBERGER Pavel         24  (6)    3+0      5      3     Jistebník
EHRENBERGER Jan             3  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
EISENREICH Jindřich         7  (2)    1+0      2      -     SK Slavia, Bohemians 05
ELMAN Miroslav              3  (1)     -       -      -     SK Kladno
ENGELMANN Vojtěch           5  (1)     -       -      -     Eco-investment Praha
FASAN Richard               3  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
FAU Tomáš                   2  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
FEJERČÁK Pavel             33  (8)    3+0      2      5     Jistebník
FERNANDES DA SILVA Sob.     9  (1)    1+0      3      2     Sparta Praha (Amadeu)
FIALA Aleš                  8  (2)    1+0      -      -     Mikeska Ostrava
FIDLER Patrik               4  (1)     -       -      -     Nejzbach V.Mýto
FIDRA Jan                   5  (3)    1+0      -      -     TORF Pardubice
FICHTNER Tomáš              9  (3)    1+1      1      2     Démoni, Sparta, Benago Zruč n/S
FILINGER David             31  (10)  11+0     26      7     Gardenline, Slavia, Benago
FIŠER Miroslav              5  (2)     -       1      1     Pramen Havlíčkův Brod
FIŠER Zdeněk                7  (2)    1+0      -      -     Pramen Havlíčkův Brod
FITKO Martin                7  (2)    3+0      2      4     SK Kladno
FITSAK Jurij                1  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
FITZEL Tomáš               24  (6)    2+0      5      1     SK Kladno, Benago
FOGACA Valente Diego       31  (4)    3+0     11     10     Sparta Praha, Benago Zruč n/S
FORGÁČ Ondřej              13  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
FORMAN Adam                 7  (2)    2+1      1      -     Interobal Plzeň
FORMÁNEK Pavel             83  (14)  15+0     36     23     Sparta, Mýto, Era-pack
FORSETTO Arthur            11  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
FRANĚK David                6  (2)    1+0      -      -     Bohemians 1905
FREISLER Petr              14  (3)    2+0      5      6     Megas Frenštát p/R
FRIČ David                 40  (9)   16+4      7     21     Sparta, Kladno, Eco
FRIZONI DA CRUZ DIAS B.     5  (1)    1+0      -      -     Sparta Praha (Bernardo)
FROHNA Jakub                4  (1)     -       -      -     Bohemians 1905
FRUHVIRT Daniel             2  (1)     -       -      -     Helas Brno
FRYČ Libor                  1  (1)     -       -      -     Prostor DZ Ostrava
FUBŠO Roman                 1  (1)     -       -      -     Jistebník
FUCHSA Filip                2  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
FUJDIAR Josef ml.           5  (2)    2+0      -      -     SK Kladno
GAJĎOK Tomáš                1  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
GALAČ Roman                 5  (2)    1+0      2      1     Mikeska Ostrava
GALIA Tomáš                11  (3)    0+1      -      3     Radio Krokodýl, Helas Brno
GALVAO DOS SANTOS A.F.     10  (1)    2+0      5      7     Benago Zruč n/S (Andre)
GANSUKH Chongor            12  (2)     -       -      -     Svarog Teplice
GARČÁR Radim               12  (1)    1+0      -      -     Slavia Praha
GARIBALDI GUARDIA P.E.      4  (1)     -       2      1     Svarog Teplice (Paulinho)
GAŠTAN Luboš               16  (4)     -       6      4     Helas Brno
GELNAR Petr                12  (4)    1+0      -      -     VŠB OV, Jistebník
GERČÁK Jakub               18  (4)     -       1      2     Nejzbach Vysoké Mýto
GIIL Qivind                 2  (1)     -       4      1     Benago Praha
GOMES DA SILVA Wilde       10  (1)    1+0     16      3     Sparta Praha (Wilde)
GOMEZ LIMA Sidney           8  (1)    1+0      5      2     Era-pack Chrudim
GRBEŠA Kristijan           10  (1)    1+0      7      1     Sparta Praha
GREMMEL Jakub               2  (1)     -       -      -     Tango Brno
GRUNTORÁD Martin            5  (2)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
GUALDA SERRANO Jesús        5  (1)    2+0      -      -     Sparta Praha
HAFENRICHTER Pavel         14  (3)    1+0      -      -     SK Kladno, Balticflora
HÁJEK Daniel                8  (2)     -       -      -     Slavia Praha
HÁJEK David                11  (1)     -       -      -     Sparta Praha
HÁJEK Jakub                 3  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
HAJNÍK Lukáš                1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
HALAMÍČEK Radek            17  (4)    6+0      3      2     Mikeska OV, Jistebník
HALÍK Jaroslav              6  (2)     -       1      1     Pramen Havlíčkův Brod
HAMALA Michal               1  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
HANČ Lukáš                  3  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
HANOUSEK Libor             12  (2)    2+0      4      5     Era-pack Chrudim
HANSL Libor                 9  (3)     -       1      -     Nejzbach VM, Era-pack
HANUŠ Martin                2  (1)     -       -      -     Helas Brno
HANZLÍK Karel               1  (1)     -       -      1     Tango Brno
HANZLÍK Radek              11  (3)    1+0      -      3     Sparta Praha, Bohemians 1905
HARUŠŤÁK Jaroslav          10  (3)    1+0      3      -     Mikeska Ostrava
HAUF Ondřej                 1  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
HAVEL Josef                42  (9)    9+0     11     17     Tango a Helas Brno
HAVELKA Petr                3  (2)    1+0      -      -     Helas Brno
HAVLÁSEK Jan                2  (1)     -       -      -     Démoni Česká Lípa
HAVLÍČEK Martin             3  (1)     -       -      -     Benago Praha
HAVLÍK Roman                8  (4)     -       -      3     Helas Brno
HAVLÍN Dominik              3  (1)     -       -      -     Helas Brno
HAVRDA Ondřej              20  (5)    2+0      3      3     Č.Lípa, Sparta a Slavia Praha
HEJZLAR Jiří               24  (6)    1+0      -      2     Nejzbach Vysoké Mýto
HENZL Filip                 3  (1)    2+0      1      -     FTZS Liberec
HERNANDEZ Antonio           5  (2)     -       1      2     Benago Praha
HIBLER Lukáš                4  (1)    1+0      1      -     Interobal Plzeň
HIKL Milan                  1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
HLADÍK Tomáš               14  (6)    1+0      9      3     Mikeska OV, Jistebník
HLAVA David                 1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
HLAVÁČ Libor                4  (3)     -       -      -     TORF Pardubice
HLAVATÝ Radek               2  (1)    1+0      1      2     TORF Pardubice
HLOUŠ Radek                64  (12)    -       -      2     Era-pack Chrudim. TORF
HLOUŠEK Michal              2  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
HNILIČKA Jan                7  (2)     -       -      -     Viktoria Žižkov
HOFFMANN Petr              30  (6)    6+0     14     17     Era-pack, Nejzbach VM
HOCHMAN Petr               14  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
HOLEČEK Michal             40  (8)    7+0     13      8     Sparta Benago Slavi Selp
HOLEČEK Ondřej              1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
HOLUBEK Jan                 1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
HOLUŠA Jan                  8  (2)    0+1      -      -     Mikeska Ostrava
HRDÝ Radek                 14  (3)    1+0      4      2     Olympik Mělník, Gardenline
HORÁČEK Jan                13  (4)    1+0      6      5     Viktoria Žižkov
HORÁK Petr                  2  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
HORÁK Roman                18  (6)     -       6      4     Helas Brno
HORYNA Václav               5  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
HOŘÍNEK Jiří                1  (1)     -       -      -     Prostor DZ Ostrava
HOUSA Jan                   2  (1)    1+0      -      1     Alfa Liberec
HRDINA Martin              34  (10)   8+0      7      5     Slavia Selp Benago Bakov
HRUBÝ Vítězslav            24  (5)    1+0      5      4     ČL Slavia Chrudim Krokodýl VM
HRUŠKA Filip                5  (1)     -       -      -     Slavia Praha
HUDAČEK Marko               7  (2)     -       1      1     Interobal Plzeň, Tango Brno
HUDZIECZEK Jaroslav         3  (1)     -       -      1     Likop Třinec
HŮLKA David                12  (5)    6+0      -      4     Viktoria Žižkov
HŮLKA Petr                 17  (4)     -       -      3     TS Bakov nad Jizerou
HUŠBAUER Jan                4  (2)     -       -      -     Eco-investment Praha
HVOLKA Tomáš               32  (7)    4+0     13      4     Jistebník, Žižkov
CHADIMA Marek               9  (3)    1+0      1      -     Nejzbach Vysoké Mýto
CHADIMA Miroslav            5  (2)    1+0      2      -     SK Kladno, Benago
CHADZIDIS Dimostenos       59  (11)  12+0     20     20     Tango a Helas Brno
CHALOUPKA David             5  (2)     -       1      -     SK Kladno
CHIARELLA Simon Victor      3  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
CHLAD Marek                 1  (1)     -       -      -     Tango Brno
CHLEBEK Michal              2  (1)     -       1      -     Megas Frenštát p/R
CHMELÍK Zdeněk             27  (4)     -       4      4     Nejzbach, Era-pack Chrudim
CHROBÁK Marek              14  (5)    3+0      2      -     SK Kladno, Benago
CHVÁLA Miloš                3  (1)     -       1      -     TORF Pardubice
CHVĚJA Radim                3  (1)     -       -      1     Jistebník
IMLAUF Marek                1  (1)     -       -      -     SK Slavia Praha
ISAEV Oleg                 10  (1)     -       4      4     Balticflora Teplice
JADRNÝ Tomáš                6  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JAKUBEC František           7  (3)    1+0      2      1     Viktoria Žižkov
JAKUP Ahmet                 3  (1)    1+0      -      -     Benago Praha
JANATKA Aleš                6  (2)    1+0      3      1     TS Bakov nad Jizerou
JANDERA Dušan               4  (2)    1+1      2      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JANOUŠEK Jiří               3  (2)     -       2      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JANOVSKÝ Jan               16  (3)    2+0      6      3     Jistebník
JARÁB Michal                8  (4)     -       2      -     Olympik Mělník, SK Kladno
JAVŮREK Jan                 2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
JAVŮREK Josef               4  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JELÍNEK Ondřej             39  (7)    1+0     19     12     Jistebník, Nejzbach VM
JELÍNEK Petr                7  (3)     -       -      -     Žižkov, Benago Praha
JELÍNEK Radim               3  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
JENČ Michal                 3  (1)     -       -      -     Olympik Mělník
JENÍČEK Petr               25  (4)    4+0      5      -     Nejzbach Vysoké Mýto
JEŘÁBEK Jan I.             10  (3)    2+0      2      1     TORF Pardubice
JEŘÁBEK Jan II.             3  (1)     -       1      2     TORF Pardubice
JEŽDÍK Jiří                12  (3)     -       4      3     Benago Praha
JÍLEK Jaroslav              3  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
JIRÁSKÝ Michal             16  (3)    2+0      3      2     Nejzbach Vysoké Mýto
JUNEK Petr                 24  (5)    2+0      8      3     Bohemians, SK Kladno
JUNGBAUER Radomír           1  (1)     -       -      -     Olympik Mělník
JURČ Michal                 5  (2)    1+0      -      -     Jistebník, VŠB Ostrava
KABELE Jiří                 2  (1)    1+0      1      1     Sparta Praha
KAČER Vlastimil             4  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
KADEŘÁBEK Jaroslav          3  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
KADLEC Jan                  4  (1)     -       3      -     Viktoria Žižkov
KAFKA Miloslav              9  (3)    1+1      3      3     Pramen HB, Benago
KAHUDA Jan                 15  (5)    2+0      1      3     Selp Torf VŽ Benago Bakov
KALABIS Jan                 2  (1)    1+0      -      -     Olympik Mělník
KALFAS Jakub                1  (1)     -       -      -     Likop Třinec
KALINA Jan                 46  (6)    1+0      -      -     Balticflora Teplice
KALUŽA Miroslav             2  (1)    2+1      -      -     TORF Pardubice
KALVODA Robert              8  (3)    1+0      -      -     Helas Brno
KAMENICKÝ Jaroslav         36  (8)    1+0     18     20     Selp MB, TS Bakov
KAMENÍK Libor               3  (1)    1+0      2      -     Helas Brno
KAMENSKÝ Vojtěch            3  (1)     -       -      -     Helas Brno
KANTOR David                3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
KAPLAN Aleš                20  (6)    2+0      3      1     Nejzbach Vysoké Mýto
KAPSA Martin                3  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
KARBAN Josef               20  (4)    2+0      4      2     TS Bakov nad Jizerou
KASAL Daniel                5  (1)    1+0      2      2     Svarog Teplice
KASÁLEK Martin             14  (4)    3+0     10      1     Helas Brno
KASÝK Zdeněk               11  (3)    1+0      1      1     Interobal Plzeň
KAŠICKÝ Dušan              36  (7)    8+0     14     15     Jistebník
KAŠPAR Jiří                19  (9)    3+0      -      -     TORF, Era-pack, Žižkov
KILIJÁN Jakub              22  (4)    2+0      4      3     Slavia, Benago, Teplice
KILLAR Lukáš                1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
KIROV Milen                 3  (1)     -       -      -     Démoni Česká Lípa
KLEPRLÍK Milan              2  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
KLÍMA Daniel                4  (1)     -       -      -     Slavia Praha
KLÍMA Jan                  29  (9)    1+4      1      9     Benago Zruč n/S
KLIMEŠ Milan                8  (3)    2+0      2      -     Helas Brno
KLODA Rostislav             2  (1)     -       -      -     Likop Třinec
KLUSÁČEK Tomáš              8  (1)    1+0      2      -     Nejzbach Vysoké Mýto
KNEJZLÍK Karel              2  (1)     -       -      -     FTZS Liberec
KNOBLOCH Ondřej            31  (7)    7+0      1      1     Slavia Selp Benago Bakov
KOC Václav                 10  (3)    3+0      -      -     Interobal Plzeň
KOCOUREK Dominik            3  (1)     -       -      -     Sparta Praha
KOHAJDÍK Juraj              3  (1)     -       2      1     Benago Zruč n/S
KOHNHäUSER Rudolf           7  (2)     -       1      -     TS Bakov nad Jizerou
KOKEŠ Filip                 4  (2)     -       -      -     SK Slavia Praha
KOLÁŘ Jiří                  1  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
KOMÁR Vítězslav            24  (7)     -       1      4     Mikeska OV, Jistebník
KONEČNÝ Jiří                2  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
KONEČNÝ Marek               4  (2)    1+0      1      -     Balticflora Teplice
KONEČNÝ Roman               2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
KONEČNÝ Tomáš               1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
KOPECKÝ Marek              64  (9)   12+2     26     39     Era-pack, Bohemians
KORENÝ Radek               21  (6)    3+0     10      5     Jistebník
KORNÁK David               17  (5)    1+1      2      2     CCJ Mikeska Baník Frenšt.
KOSINA Jan                 16  (4)    1+0      1      -     SK Slavia Praha
KOSTKA Vlastislav          11  (5)    3+0      3      1     TORF Pardubice
KOŠELÍK Radim               1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
KOUSAL Libor                6  (2)     -       -      -     Helas Brno
KOVÁCS Michal              57  (8)   14+1     27     27     Plzeň Gard Spart Era Bal Tang
KOVAL Radomír              12  (4)    1+0      1      -     Jistebník, Mikeska OV
KOVÁŘ Přemysl               1  (1)     -       -      -     Helas Brno
KOVAŘÍK René               17  (4)     -       7      1     Jistebník, Frenštát p/R
KOWALIK Martin              2  (2)     -       -      -     Alfa Liberec
KOZÁK Petr                  3  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
KOZELSKÝ Jiří               2  (1)    1+0      -      -     Mikeska Ostrava
KOŽÍŠEK Jiří               13  (3)    4+0      3      -     TS Bakov nad Jizerou
KOŽUŠNÍK Martin            15  (3)    2+0      3      2     Jistebník, Mikeska OV
KRACMAN Matěj              16  (3)    2+0      3      -     Slavia Praha, Selp MB
KRAJČ Marján               10  (4)     -       -      -     Slavia, Benago Zruč
KRAKOVČÍK Karel             3  (2)     -       -      -     Baník Ostrava
KRASNIČ Uroš                6  (1)     -       3      -     Slavia Praha
KRATOCHVÍL Tomáš            2  (2)    1+0      1      -     Jistebník
KRAUS Zdeněk                1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
KRAYZEL Petr               54 (11)    2+1      3      6     CCM Jistebník
KRAYZEL Radim              21  (6)    5+1      6      5     Jistebník
KREIZL Martin               3  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
KREŽELOK Ondřej             3  (1)     -       -      -     Likop Třinec
KRCHO Dušan                 3  (1)     -       -      1     Delta-Real Šumperk
KRISTEN Karel               5  (3)    1+1      2      3     Benago Zruč n/S
KRIŠAL Michal              10  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
KROH Jaroslav               3  (1)     -       -      -     Eco-investment Praha
KROK Lukáš                 11  (2)     -       3      1     Gardenline Litoměřice
KROULÍK Radovan            36  (8)    4+0     10      6     Era-pack, Nejzbach VM
KRSTEVSKI Ivan              3  (1)    1+0      1      -     Slavia Praha
KRYGIEL Zdeněk              2  (1)     -       -      -     Jistebník
KŘÍŽ David                  3  (1)     -       1      -     Helas Brno
KŘIŽÁK Radim                5  (2)    1+0      1      -     Baník Ostrava
KUBELKA Matouš             15  (3)    2+0      2      -     Démoni ČL, Sparta Praha
KUBICA David                5  (2)     -       -      -     Helas Brno
KUBÍČEK Václav jn.         53  (9)    4+0      1      4     Gard Interob RadioKr TangoBrno
KUČ Ervin                  14  (2)     -       1      1     Sparta Praha
KUČERA Jiří                 1  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
KUČERA Martin               7  (3)     -       -      -     Slavia Praha
KUČERŇÁK Tomáš              1  (1)     -       -      -     Helas Brno
KUDRNA Michal              13  (2)     -       -      -     Svarog Teplice, Benago Zruč n/S
KUCHTA Pavel                4  (2)     -       4      8     Pramen Havlíčkův Brod
KULHÁNEK Martin             5  (1)     -       1      1     Svarog Teplice
KUMPAN Ondřej               9  (3)     -       7      6     Pramen, TORF, Era-pack
KÜNZL Tomáš                 6  (1)     -       -      -     Svarog Teplice
KVAPIL Josef               20  (4)     -       5      7     Nejzbach Vysoké Mýto
KVÍČALA Filip               4  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
KYŠKA Daniel                2  (1)     -       1      -     Prostor DZ Ostrava
LACKO Ivan                 10  (4)    2+0      5      5     Helas Brno
LADEIRA Guilherme          29  (3)    6+1     18     14     Balticflora Teplice
LADOMERSKÝ Marek            2  (1)    1+0      -      -     Viktoria Žižkov
LALÁK Jiří                  1  (1)    1+0      -      -     VŠB Ostrava
LANDRGOTT Tomáš             5  (2)     -       -      -     Interobal Plzeň
LAŠTOVKA Luboš             31  (6)    1+0      7      5     Nejzbach VM, TORF Pce
LEBEDA Michael              1  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
LECJAKS Lukáš               3  (1)     -       -      -     Interobal Plzeň
LECHOVIČ Roman             17  (4)    1+0      4      1     Mikeska OV, Jistebník
LEITE Joao                  7  (1)    2+0      3      4     Balticflora Teplice
LEITNER Roman               2  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
LERCH Stanislav             8  (3)    3+0      -      3     Helas Brno
LÉSKA Pavel                 4  (1)    1+0      -      2     Helas Brno
LETRA DA COSTA Ferreira     8  (1)    1+0      1      4     Balticflora Teplice
LEVČÍK David               28  (8)    9+1      7      8     Mikeska OV, Jistebník
LEVČÍK Patrik               9  (2)    2+0      3      -     Sparta Praha, Helas Brno
LEXA Josef                  1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
LIDMILA Jakub               7  (4)    3+0      2      2     Helas Brno
LIDMILA Patrik             12  (4)    1+0      3      1     Helas Brno
LINHART Tomáš              40  (7)    5+1      5      2     Era-pack Chrudim
LIPAVSKÝ Tomáš              3  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
LIRA DE AGUINO Vinicius    13  (3)    4+0      4      7     Benago, Teplice
LIŠTVÁN Jan                55  (10)   8+1     20     18     Mýto Slavia Benago Era-pack
LöFFLER Erik                4  (2)     -       -      -     Slavia Praha, Selp MB
LOUP Jan                    5  (2)     -       -      -     Helas Brno
LUKŠIJA Tarik               5  (2)     -       1      1     Helas Brno
LYTVYNENKO Dmytro          16  (3)     -       -      2     Era-pack Chrudim
MÁCA Theodor               35  (9)    1+0      -      1     Eco-investment Praha
MACKO Jaroslav              2  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
MAČÁT Petr                  1  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
MACHÁČEK Martin             5  (1)     -       -      -     Gardenline Litoměřice
MACHÁČEK Pavel              2  (2)    1+0      5      -     Selp MB, TORF Pce
MACHÁČEK Roman              6  (3)     -       1      2     Selp MB, Benago Praha
MACHYTKA Patrik             1  (1)     -       -      1     Olympik Mělník
MAJER Aleš                  3  (1)    1+0      2      2     Benago Praha
MAJKUT Aleš                 2  (1)     -       -      2     Pramen DZ Ostrava
MAJKUT Vladimír             5  (2)    1+0      1      2     Baník Ostrava
MÁLEK Pavel                 4  (1)     -       1      -     Bohemians 1905
MALÍK Jiří                  5  (2)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
MÁLKO Martin                4  (2)     -       2      2     Šumperk, Chrudim
MÁLKO Ondřej                5  (2)    1+0      2      1     Delta-Real Šumperk
MALÝ David                  3  (1)     -       -      -     Slavia Praha
MALÝ Jakub                  9  (1)     -       1      -     FK Chrudim
MALÝ Oldřich               37  (7)    9+1     16     29     Jistebník, Frenštát p/R
MALÝ Roman                 46 (12)    5+2     13     17     TORF, Nejzbach VM
MAMIYEV Alexandr            7  (3)     -       1      1     Balticflora Teplice
MANDA Pavel                 7  (2)    2+1      -      -     SK Kladno
MAREK Jakub                 7  (1)     -       -      -     Svarog Teplice
MAREŠ Antonín               2  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
MAREŠ Martin               29  (7)    2+0      -      1     Mělník, Sparta, Benagos
MAREŠ Michal              124  (15)   5+0     75     55     Era-pack, Pramen HB
MAREŠ Michal II.           31  (6)    6+0      1      6     Krokodýl Mýto Era-pack Tango
MAREŠ Petr                  8  (3)    2+0      6      7     Pramen HB, TORF Pardubice
MAREŠ Zbyněk               11  (7)    1+0      9      1     Selp MB, Viktoria Žižkov
MARIÁNUS Pavel              4  (1)     -       1      -     Interobal Plzeň
MARKOVIČ Dejan              6  (1)    1+0      -      2     Nejzbach Vysoké Mýto
MARQUES Evandros           11  (1)    1+0      3      2     Balticflora Teplice
MARTINEC Jakub              2  (1)     -       -      -     Nejzbach V.Mýto
MARUCHNIČ Ivo              35  (6)    5+0     28     14     Jistebník, Frenštát p/R
MAŘÍK Stanislav             1  (1)     -       -      -     Eco-investment Praha
MÁŠA Jakub                  2  (1)     -       -      -     Tango Brno
MAŠA Martin                21  (6)    3+0     11      4     Helas Brno
MATĚJ Jaromír               4  (2)     -       -      1     Jistebník, Mikeska OV
MATĚJKA Jiří                4  (1)     -       3      -     Viktoria Žižkov
MATĚJKA Tomáš              48  (9)    6+0      6      6     Slavia Pha, Selp, Bakov
MATOUŠEK Josef             12  (3)    0+1      4      2     Nejzbach Vysoké Mýto
MATUŠINSKÝ                  1  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
MATYSKA Lukáš               4  (2)    1+0      1      1     Helas Brno, Radio Krokodýl Brno
MAUR Matěj                  5  (1)     -       -      -     Interobal Plzeň
MAŽÁRI Patrik              31  (6)    1+0      1      1     Mělník, Sparta Pha, Baltic.
MELECHOVSKÝ Aleš            4  (2)    2+0      1      -     TORF Pardubice
MELLER Tomáš               96  (12)   3+2      6      7     Era-pack Chrudim
MENDROK Lukáš               3  (1)     -       1      -     Likop Třinec
MERKL Lukáš                 5  (1)    0+1      6      2     Nejzbach Vysoké Mýto
MESTEK Otakar               3  (1)     -       -      1     Viktoria Žižkov
MICA Tomáš                  4  (2)    2+0      3      -     Krokodýl a Helas Brno
MÍČA Ondřej                26  (7)    6+1     11      1     Slavia Praha
MIČKAL Patrik              22  (6)    4+0      6     12     Mikeska Ostrava
MICHALEC Roman             39  (8)    4+2      8      4     Nejzbach Vysoké Mýto
MIKA Roman                  3  (2)     -       -      -     Mikeska Ostrava
MIKAN Radek                88 (14)   12+3     73     54     TORF, Era-pack, Nejzbach
MIKYSKA Michal              1  (1)     -       -      -     Olympik Mělník
MILOŠIC Ladislav            1  (1)     -       -      -     Helas Brno
MIŽÁR Jakub                19  (4)    3+1      4      1     Interobal Plzeň
MOLNÁR Lukáš                2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
MORAVEC Tomáš               1  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
MORÁVEK Martin              1  (1)    0+1      1      -     Alfa Liberec
MORONG Tomáš                6  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
MRKVA Aleš                  7  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
MUDRIK Vladimír            11  (2)    1+0      3      1     Jistebník, Mikeska OV
MULLAI Gazmend              2  (1)     -       1      -     Benago Praha
MÜLLER David               11  (4)    4+0      3      2     Benago Zruč, SK Kladno
MÜNZBERGER Petr            32  (7)    9+0     11      4     Nejzbach Vysoké Mýto
MUSIAL Roman               28  (6)    2+0     13     13     Jistebník Mikeska Frenšt.
MYŠKA Pavel                32  (5)     -       -      1     Jistebník
NACHTIGALL Petr             2  (2)     -       -      -     TORF Pardubice
NAVRÁTIL Petr               4  (2)     -       3      2     Delta-Real Šumperk
NEČAS Lukáš                 6  (2)    1+1      -      -     Olympik Mělník
NĚMEC Jakub                 2  (2)     -       -      -     Olympik Mělník
NETOLICKÝ Roman            19  (5)    3+0      2      2     TORF Pardubice
NEUMANN Tomáš               7  (3)    1+0      5      -     Viktoria Žižkov
NIKEL Tomáš                 3  (1)     -       -      -     Jistebník
NIKITIN Alexandr            2  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
NOGUEIRA Fernandes A.L.     7  (1)    1+0      -      4     Svarog Teplice (Deco)
NOSKO Martin                1  (1)     -       -      -     Radio Krokodýl Brno
NOVÁK David                 5  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
NOVÁK Jiří                  2  (1)     -       -      1     Alfa Liberec
NOVÁK Libor                14  (4)     -       -      -     Bakov nad Jizerou
NOVÁK Petr                 15  (4)    1+0      1      3     TORF Pardub., Era-pack
NOVAK Tihomir              10  (1)    2+0      7     12     Sparta Praha
NOVOTNÝ Ivan                2  (1)     -       -      -     Prostor DZ Ostrava
NOVOTNÝ Luděk              15  (5)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
NOVOTNÝ Pavel ml.          28  (7)    2+0     13      7     Slavia Praha, Nejzbach
NOVOTNÝ Radek               2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
NOVOTNÝ Vojtěch             1  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
NÝVLT Pavel                 1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
OBERMAJER Tomáš             6  (3)     -       -      -     Eco-investment Praha
OKLEŠTĚK Lukáš              5  (2)    1+0      3      1     Delta-Real Šumperk
OLIVA Petr                 51  (8)   13+0     14     10     Era-pack Slavia Pha Selp
OLIVEIRA Gevanildo         10  (1)    2+0      4      2     Balticflora Teplice (Giva)
OPRAVIL Zdeněk              2  (1)     -       -      1     Delta-Real Šumperk
OSTRÁK Dominik              8  (1)     -       2      2     Slavia Praha
OUTRATA Pavel              15  (4)    3+0      6      1     Helas, Krokodýl a Tango Brno
OVČAČÍK Jan                14  (5)    1+0      2      3     Helas Brno
PABIŠKA Martin              2  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
PAGÁČ Andrej                6  (1)    2+1      -      -     Tango Brno
PACHECO Davide             11  (2)    1+0      1      2     SK Slavia Praha
PAKHOMOV Daniil             3  (1)     -       3      -     Balticflora Teplice
PALAŠČÁK Aleš               1  (1)    0+1      -      -     Alfa Liberec
PALLA Tomáš                10  (2)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
PÁRAL Roman                 1  (1)    1+0      -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
PAVLÍČEK Petr              25  (4)    1+1      5      4     Era-pack, TORF Pardubice
PAVLÍK Marek                5  (1)     -       4      -     Helas Brno
PEER Richard                2  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
PECHÁČEK Filip             15  (4)    2+0      3      3     Era-pack, TORF Pardubice
PECHÁČEK Martin             8  (3)    1+1      2      3     TORF Pardubice
PELANT Jiří                 7  (3)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
PELC Miroslav               5  (1)     -       -      -     SK Kladno
PEREIRA COSTA Carlos        5  (1)    2+0      1      5     Svarog Teplice (Jean)
PEREIRA Marcio Gomez        9  (1)    1+1      5      5     Balticflora Teplice
PEREIRA PAIVA Robert       11  (2)     -       3      4     Gardenline Litoměřice (Two)
PEREIRA Ricardo            13  (2)    1+0      3      7     Balticflora Teplice
PERGL Pavel                 4  (1)    1+0      2      1     Selp Mladá Boleslav
PEŠÍR Tomáš                 1  (1)    1+0      3      -     Benago Zruč n/S
PEŠKA Lukáš                 9  (2)    1+0      1      -     Tango Brno
PETR Jaroslav               7  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
PETR Milan                  2  (1)     -       -      1     SK Kladno
PETRÁŠ Eduard               2  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
PETRŽELKA Dalibor           3  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
PIKULÍK Vlastimil           3  (1)     -       -      -     CCM Jistebník
PILNÝ Pavel                17  (5)    1+2      1      -     Nejzbach Vysoké Mýto
PINHEIRO Luvizao Rozal.    12  (2)    2+0      5      5     Svarog Teplice (Tato)
PLECHATÝ Tomáš              2  (1)     -       -      -     FTZS Liberec
PLEYER Petr                66 (12)   12+0     27     15     Kladno Bohem Slavia Pha
PLISKA Martin               5  (2)    1+0      -      -     VŠB OV, Jistebník
PLÍŠEK Svatopluk            7  (1)     -       -      -     Slavia Praha
PODMAJERSKÝ Miroslav        4  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
PODRAZKÝ Miroslav           1  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
PODROUŽEK Jiří              8  (3)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
PODROUŽEK Roman            34  (7)    8+1      9      7     Nejzbach Vysoké Mýto
POHORELLI Marek             4  (2)    1+1      3      -     Baník Ostrava
POLÁČEK Jaroslav            6  (1)     -       1      -     Selp Mladá Boleslav
POLÁK Milan                 2  (1)    0+1      1      -     SK Kladno
POLÁŠEK Radek              11  (3)    1+1      9      1     Mikeska OV, Jistebník
POLLÁK Erik                 2  (1)     -       -      -     Tango Brno
POLZER Stanislav           28  (6)    3+1     10      4     Mikeska OV, Jistebník
POMPA Milan                 8  (3)    2+0      5      1     Mikeska a Baník Ostrava
POPELKA Petr               74 (12)   10+1     20     18     Era-pack Chrudim
POSPÍŠIL Bohumil            2  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
POSPÍŠIL Tomáš              1  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
POTŮČEK Václav              2  (1)     -       -      -     CCM Jistebník
POUL Tomáš                  5  (2)     -       1      -     Helas Brno
PRAŽÁK Michal               1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
PROCHÁZKA Luděk             2  (1)     -       -      -     Rádio Krokodýl Brno
PROCHÁZKA Martin            2  (1)     -       -      -     Baník Ostrava
PROKEŠ Tomáš               10  (4)     -       -      -     Helas a Tango Brno
PRŠIČ Marko                 6  (1)     -       4      4     Slavia Praha
PRZYCZKO Filip              3  (1)     -       2      -     Likop Třinec
PYTLÍČEK Martin             1  (1)     -       -      -     Slavia Praha
PYTLOUN Jaroslav           24  (4)    1+0      -      -     Benago, Sparta a Slavia
RABA Pavel                  1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
RAČUK Michal                4  (2)     -       -      -     Balticflora Teplice
RADA David                  5  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
RAJNOCH Daniel             59 (10)    6+1     55     24     Era-pack, Nejzbach VM
RAKVAAG Kenneth             4  (1)    0+1      -      1     Sparta Praha
RÁLIŠ Martin                2  (1)     -       -      -     Nejzbach V.Mýto
RAMIREZ Kevin               3  (1)     -       5      1     Benago Zruč n/S
RAMPÁČEK Josef              1  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
REINHARDT Kevin            10  (1)    0+1      4      -     Balticflora Teplice
REIS Jean Clodi             9  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim (Jean)
RESL Jan                   16  (3)    2+0      3      -     TS Bakov nad Jizerou
REZNIČENKO Ivan             2  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
RIBEIRO Da Silva           21  (3)    2+1     19      9     Benago, Chrudim, Baltic. (Sidnei)
RICHTÁR Petr               18  (5)    3+0     10      1     Jistebník
RICHTER Jiří                2  (1)     -       -      1     Baník Ostrava
RODEK Marcel ml.           46  (9)    8+2     34     21     Benago Zruč, Mikeska
RODEK Marcel st.            5  (2)     -       -      2     Baník Ostrava
RODINGER Dominik            3  (1)    1+0      -      -     Slavia Praha
RODRIGUES Acosta Yuri       8  (1)     -       6      5     FK Chrudim
RODRIGUEZ Danilo            4  (1)     -       2      2     Gardenline Litoměřice (Danilinho)
ROHAN Radek                 1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ROSHAN David                5  (2)     -       -      -     SK Slavia Praha
ROTT Miroslav              28  (7)    3+0      9      5     Démoni, Sparta, Slavia, Bohem05
ROZBOUD Karel              13  (3)     -       -      -     Interobal Plzeň
ROZHON Martin               1  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
ROZSYPAL Aleš               4  (1)     -       1      2     Jistebník
RUMLER Štěpán               3  (1)     -       -      -     FTZS Liberec
RUNT Pavel                  4  (3)    2+0      -      2     Era-pack, Alfa Liberec
RŮŽIČKA Jiří                1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
RYBA Marek                 28  (4)    4+0     16     15     Era-pack Chrudim
ŘEHULKA Radovan             4  (2)     -       -      -     VŠB + Mikeska Ostrava
ŘEZNÍČEK Jakub              3  (1)    2+0      -      -     Tango Brno
ŘÍHA Petr                  24  (6)    4+0     10      4     Nejzbach Vysoké Mýto
SABOL Marian                1  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
SAIDL Pavel                 1  (1)     -       -      1     Selp Mladá Boleslav
SALÁK Daniel                3  (1)     -       -      -     Balticflora Teplice
SALÁK Michal               48  (7)    5+1     24     14     Slavia, Balticflora Teplice
SALLA Joäo                  7  (1)     -       6      2     Svarog Teplice
SALVA Martin                3  (1)     -       -      -     Baník Ostrava
SAMEK Martin                1  (1)     -       -      -     SK Kladno
SAMEK Miroslav              3  (1)    1+0      -      -     Likop Třinec
SAMPAIO FILHO Luiz         16  (3)    5+0      7      7     Svarog Teplice (Claudio)
SÁRA Zdeněk                 1  (1)     -       -      -     Helas Brno
SASÁK Maroš                 5  (1)     -       1      -     Benago Praha
SAUL Olmo Campana           6  (1)    3+1      7      7     Benago Zruč n/S
SEDLÁČEK František         13  (2)     -       1      -     Gardenline, SK Slavia Praha
SEDLÁČEK Vladimír          13  (2)    1+0      2      -     TS Bakov nad Jizerou
SEMERÁD Miroslav           38  (9)    6+1     16     12     ČL Sparta VM Selp MB, TORF
SENTIVAN Miroslav           4  (3)     -       2      -     Era-pack, Alfa Liberec
SEVERINO Paulo              9  (1)     -      10      4     Balticflora Teplice
SEVERINO Tiago              9  (1)    2+0      -      1     Balticflora Teplice
SCHOŘ Čeněk                 1  (1)     -       -      1     Helas Brno
SIEGL Horst                 2  (2)     -       1      -     Benago Praha
SIKORA Martin               1  (1)     -       -      -     Likop Třinec
SIMITČI Ago                62  (13)   5+0      7      5     Benago Zruč n/S
SIMITČI Beni               14  (4)    1+0      2      1     Benago Zruč n/S
SIMON Jakub                 7  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
SKLENÁŘ Václav             16  (5)    2+0      3      6     Nejzbach, TORF
SKYBÍK Jaroslav             3  (1)     -       1      1     Mikeska Ostrava
SKÝVA Miroslav              2  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
SLAVÍK Jaroslav            22  (6)    2+0      5      -     Interob Třinec Tango CCM Jis
SLAVÍK Radek               13  (2)     -       3      5     Nejzbach Vysoké Mýto
SLOVÁČEK Jakub              9  (3)    1+0      -      -     TORF Pardubice
SLUKA Tomáš                48  (11)   7+0     46     18     Chrudim, CCJ, Mikeska
SLUNÉČKO Jakub              7  (5)    2+1      2      1     Bohemians, V.Žižkov
SMĚŘIČKA Martin            21  (3)    3+0     13      5     Slavia Praha
SMETANA Jiří               10  (4)    2+0      2      1     Viktoria Žižkov
SMETANA Josef               6  (3)     -       -      -     Viktoria Žižkov
SOARES Fabio               10  (1)    2+0     11      8     Balticflora Teplice
SOARES DOS REIS Marcelo    35  (4)    7+1     17     25     Benago, Teplice (Marcelo)
SOBOTA Petr                 2  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
SOBRAL Ricardo             33  (4)    3+1     22     27     Era-pack Chrudim
SOCHER Václav               7  (2)    2+0      2      1     Viktoria Žižkov
SOCHŮREK Ondřej             7  (2)    1+0      -      -     Démoni, Interobal Plzeň
SOKOL Richard               4  (2)     -       -      -     Šumperk, Chrudim
SOKOVNIN Sergej             3  (1)    1+0      1      1     Balticflora Teplice
SOP Martin                 34  (6)    5+1      3      1     Sparta a Slavia Praha
SOPKO Martin                2  (1)     -       -      -     Selp Mladá Boleslav
SOROKIN Oleksandr           3  (1)     -       1      1     Era-pack Chrudim
SOUČEK Tomáš                1  (1)     -       -      -     SK Slavia Praha
SOUKENÍK Ondřej             3  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
SOUKUP Lukáš               12  (2)     -       -      -     Svarog Teplice
SOUSA Vinicius Menezes     11  (1)    1+0      4      6     Balticflora Teplice
SOUZA ARAUJO Edilson       11  (2)    4+0      7      5     Svarog Teplice (Nene)
SOUŠEK Roman                3  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
SPAL Václav                10  (3)    1+0      1      4     Eco-investment Praha
SPEIERL Martin             15  (5)    2+0      3      6     Viktoria Žižkov
SPURNÝ Adam                 4  (2)    2+0      -      1     Helas Brno
SRKAL Marek                 3  (1)     -       -      -     Sparta Praha
STARÝ Tomáš                 3  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
STEJSKAL David              6  (2)    2+0      2      1     Era-pack Chrudim
STEJSKAL Ota               19  (5)     -       -      2     Nejzbach, TORF, Helas
STEJSKAL Pavel             70  (14)   6+0     16     24     Plzeň Spar Bohe Benago Eco
STEJSKAL Pavel              2  (1)     -       -      -     Selp Mladá Boleslav
STIBORA Vladimír            2  (1)     -       -      -     Slavia Praha
STOJAN Jiří                 2  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
STOJANÍK Ondřej             5  (2)    0+1      1      -     Benago Zruč n/S
STRNAD Martin               2  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
STŘÍŽ Michal                1  (1)    1+0      -      -     Mikeska Ostrava
STUDENÝ Vítek               3  (1)     -       -      -     SK Kladno
STÝBLO Lukáš                6  (2)     -       1      -     Benago Zruč n/S
SUCHAN Daniel               1  (1)    1+0      -      -     Alfa Liberec
SUCHÝ Aleš                  2  (2)     -       -      -     Nejzbach VM, Žižkov
SVÁTA Matěj                 3  (1)     -       -      -     Olympik Mělník
SVĚTLÍK Ivo                 5  (1)    1+0      -      -     Benago Zruč n/S
SVOBODA Michal              3  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
SVOBODA Petr                5  (2)    1+0      4      -     Žižkov, Benago Praha
SVOBODA Petr                2  (1)     -       -      -     Helas Brno
SVOBODA Roman               4  (1)    1+0      -      3     Helas Brno
SÝKORA Radek               10  (4)    1+1      3      1     Helas Brno
SÝKORA Roman                3  (1)     -       -      -     Radio Krokodýl Brno
SYNEK Jakub                 1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
SZATHMARY Roman             4  (2)     -       2      1     Pramen Havlíčkův Brod
SZNAPKA Jakub               3  (2)     -       -      2     Helas Brno
ŠABATA Martin              14  (3)    1+0      2      4     Nejzbach Vysoké Mýto
ŠABLATURA Pavel            11  (2)    1+0      -      -     Megas Frenštát p/R
ŠÁLEK Dalibor              14  (3)    1+0      1      -     Megas Frenštát p/R
ŠARKÓZY Ivan                9  (3)    1+0      1      -     Helas Brno
ŠEBEK Rostislav            16  (2)    2+0      -      -     Svarog Teplice
ŠIDLA Ondřej                4  (1)     -       -      -     Tango Brno
ŠILHÁN Pavel                4  (2)     -       -      -     Eco-investment Praha
ŠÍMA Jiří                   7  (6)    3+1      2      3     Helas Brno
ŠIMÁK David                 3  (1)     -       2      1     Delta-Real Šumperk
ŠIMÁNEK Josef               4  (1)     -       -      -     Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMON David                23  (6)    1+0      1      1     Gardenline, Helas, TORF, VM
ŠIMON Jan                   4  (2)     -       -      -     Slavia Praha
ŠINDELÁŘ David              6  (2)     -       7      3     Benago Praha
ŠINOGL Matěj                3  (1)     -       1      1     Delta-Real Šumperk
ŠISLER Jiří                 4  (2)     -       -      -     FTZS Liberec, Selp MB
ŠÍŠA Jiří                   8  (2)    4+0      -      1     Interobal Plzeň
ŠKERKO Libor                2  (1)     -       -      -     Baník Ostrava
ŠKODA Filip                 2  (1)    0+1      -      -     VŠB Ostrava
ŠKOPEK Bohuslav             1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ŠMERAL Petr                 6  (2)     -       1      -     TORF Pardubice
ŠMÍD Jiří                   4  (1)     -       -      1     Viktoria Žižkov
ŠMÍRA Jiří                  2  (1)     -       -      -     Mikeska Ostrava
ŠMÍRA Karel                15  (6)     -       -      -     Mikeska Ostrava
ŠNAJBERK Michal             1  (1)     -       1      -     Benago Praha
ŠNÍDL Petr                 37  (6)    5+0     15      8     Bohemians, Eco, Benago
ŠPAČEK Radim               24  (4)    5+0      8      7     Jistebník, Frenštát p/R
ŠPERKA Tomáš                1  (1)    1+0      -      -     Helas Brno
ŠPINAR Jan                  6  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
ŠPLÍCHAL Martin             7  (3)     -       -      -     Helas Brno
ŠRAJBR Jiří                 3  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ŠROBA Tomáš                 2  (1)     -       -      -     SK Kladno
ŠROM Martin                 2  (1)     -       -      -     Jistebník
ŠTANCL Petr                 5  (2)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
ŠTANGLICA Šimon             2  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
ŠTOLBA Robin                3  (1)     -       -      1     Helas Brno
ŠŤASTNÝ Jiří                2  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
ŠTĚPÁN Václav               1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
ŠTĚPÁNEK Roman             14  (4)     -       -      -     TORF Pardub., Nejzbach
ŠTORC Aleš                 22  (4)    1+0     10      3     Benago Zruč n/S, Eco
ŠTORK Rostislav             2  (1)    1+0      1      1     Helas Brno
ŠTRUBLÍK Kamil              3  (1)     -       1      -     Mikeska Ostrava
ŠTVERÁK Tomáš              30  (4)    3+1     17     14     Interobal, Benago, Bohemians 1905
ŠTVERKA David               5  (2)     -       -      1     Mikeska Ostrava
ŠUBA Petr                   6  (2)     -       5      3     Helas Brno
ŠULTES Pavel                1  (1)     -       2      -     Delta-Real Šumperk
ŠUMNÍK Marek                3  (1)     -       -      -     Jistebník
ŠUP Dominik                 3  (2)     -       -      -     Olympik Mělník
ŠVAMBERA Jan                2  (1)    1+0      1      -     SK Kladno
ŠVEC Martin                 2  (1)     -       1      2     Démoni Česká Lípa
ŠVEC Rostislav              6  (1)     -       -      -     Eco-investment Praha
ŠVIHÁLEK Martin             3  (1)     -       -      -     Helas Brno
TAVERNA Rodrigo            54  (8)    9+1     33     24     Svarog Gard Chrud Tango Balt
TETOUR David                6  (2)     -       -      -     Slavia Praha, SK Kladno
TEZNER Jiří                 5  (2)     -       1      1     Delta-Real Šumperk
TICHÝ Jakub                10  (2)     -       -      -     SK Slavia Praha
TICHÝ Petr                  3  (1)     -       -      2     Balticflora Teplice
TICHÝ Petr                 29  (5)    3+0      6      3     Sparta, Bohemians 05, Eco
TICHÝ Petr                  4  (1)    0+1      1      2     Gardenline Litoměřice
TILL Lukáš                  8  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
TOLSTOV Alexander          24  (3)     -      16      8     Balticflora Teplice
TOMAN Radek                15  (5)    1+0      3      7     Helas Brno
TONDRA Michal              10  (3)    3+0      2      -     Mikeska OV, Jistebník
TOPOLSKÝ Pavel              1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
TORRALVO RIBEIRO António   13  (2)     -       2      1     Svarog a Balticflora (César)
TRAJHAN Jáchym              2  (1)     -       -      -     Slavia Praha
TUHÁČEK Karel              20  (6)     -       -      -     Helas Brno
TUMA Lukáš                  1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
TŮMA Martin                 9  (2)     -      11      1     Helas Brno
TŮMA Martin                11  (4)     -       2      2     TS Bakov nad Jizerou
TUREK Vojtěch               3  (1)    2+0      1      1     Slavia Praha
ULICH Ivo                   8  (2)     -       -      2     Slavia Praha, Selp MB
ULVR Martin                 3  (1)     -       1      -     Nejzbach Vysoké Mýto
UNGER Jaroslav             44 (10)    3+0      6      2     Nejzbach Vysoké Mýto
URBAN David                 1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
URBANEC Tomáš              12  (5)    2+1      1      1     TORF Pardubice
VÁCLAVSKÝ Ladislav          3  (1)    1+0      -      1     Delta-Real Šumperk
VACULA Vojtěch             10  (2)    1+0      1      -     Tango Brno
VÁGNER Jakub               31  (6)    9+2      6      5     Nejzbach Vysoké Mýto
VÁGNER Robert               5  (1)    1+0      -      1     Sparta Praha
VÁCHA Tomáš                27  (5)    2+0     10      2     Nejzbach VM, Era-pack
VALA Pavel                  6  (2)     -       -      1     Pramen Havlíčkův Brod
VÁŇA Petr                  17  (3)     -       5      6     Benago Praha
VAŠÁK Marek                 1  (1)     -       -      -     SK Kladno
VAŠÍČEK Aleš                6  (1)    2+0      -      -     Eco-investment Praha
VAŠÍČEK Jiří                4  (2)     -       -      -     Helas Brno
VAVREK Johan               11  (2)     -       -      1     Gardenline Litoměřice
VEČEŘA Václav               7  (3)     -       -      -     Helas Brno
VEIGA Wilson                9  (1)    0+1      2      4     Benago Zruč n/S (Neto)
VEIRA Martinho Diego        5  (1)    1+0      -      1     Benago Zruč n/S (Victor)
VEIS Marek                  1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
VEJVODA Michal             13  (4)    2+0      2      -     Slavia Praha
VELINSKÝ David             31  (5)    5+1      6      4     Era-pack, Nejzbach VM
VELJKOVIČ Nedad             8  (1)    1+0      5      4     Tango Brno
VENCL Aleš                  5  (4)     -       1      -     Torf Pce, Pramen HB
VENCL Ondřej                3  (1)     -       1      -     Helas Brno
VESELOVSKÝ Tomáš           31  (8)    8+0     15      9     Krokodýl, Tango a Helas Brno
VESELÝ Jan                  8  (2)     -       -      -     Benago Zruč n/S
VESELÝ Jiří                13  (4)    3+0      6      1     SK Kladno
VESELÝ Roman                1  (1)    1+1      -      1     Helas Brno
VESELÝ Tomáš                3  (1)     -       -      -     Benago Zruč n/S
VÍŠEK Petr                  2  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
VINCENC Tomáš               3  (2)    1+0      2      -     SK Kladno
VÍTEK Martin                3  (2)     -       -      -     TORF Pardubice
VLADYKA Petr              100  (15)   6+0     71     46     Nejzbach VM, Era-pack
VLACH Aleš                 14  (4)    2+0      -      -     Helas a Tango Brno
VLČEK Petr                  1  (1)    1+0      -      -     Helas Brno
VLČEK Radim                11  (3)    2+0      1      -     Tango Brno
VNUK Tomáš                 35  (5)    8+1     30     24     Interobal, Benago, Sparta
VOBOŘIL Petr                3  (1)     -       -      1     Benago Praha
VODECKÝ Igor               36  (5)    8+1     15     18     Sparta, Bohemians, Eco
VODRÁŽKA David              8  (1)     -       -      3     Nejzbach Vysoké Mýto
VODVÁRKA Roman              6  (1)     -       -      -     Era-pack Chrudim
VOLEMAN Aleš                1  (1)     -       -      -     TS Bakov nad Jizerou
VOŠMÍK Petr                 2  (1)     -       -      -     SK Kladno
VOTAVA Radek                8  (4)     -       -      1     Viktoria Žižkov
VOZÁR Mario                51  (8)    1+0      1      4     Sparta Boh05 Benago Eco
VRABEC Karel               18  (3)    3+0     25     16     TS Bakov nad Jizerou
VRABEC Karel                5  (2)     -       -      -     FTZS Liberec, Alfa Liberec
VRATIŠOVSKÝ Filip           7  (4)    1+0      1      -     TORF Pardubice
VÝBORNÝ Kamil               4  (2)    3+0      -      -     SK Kladno
VÝDA Michal                17  (4)    2+1      5      2     TS Bakov nad Jizerou
VÝDA Michal                 1  (1)     -       -      -     Viktoria Žižkov
VÝDA Slavomír              17  (3)    2+0      3      1     TS Bakov nad Jizerou
VYMĚTALÍK Vladimír          3  (1)    1+0      1      2     SK Kladno
WELLINGTON Firmino         20  (3)    1+1      -      1     Era-pack Chrudim (Ton)
WOJNAR Mikuláš             16  (3)     -       1      -     Slavia Praha
WONKA Marek                 5  (1)    1+0      1      1     Mikeska Ostrava
WOSLLEY Alves Rodrigues     6  (2)     -       -      -     Era-pack Chrudim
ZAHRADNÍK Pavel             1  (1)     -       -      -     TORF Pardubice
ZACHAŘ Miloš                1  (1)     -       -      -     Nejzbach Vysoké Mýto
ZAPADLO Michal             15  (4)    1+0      4      3     TS Bakov nad Jizerou
ZAPLETAL Petr              36  (7)    3+1      6     10     ČL Gard Sparta Bohem05 Slavia
ZATLOUKAL Martin            1  (1)     -       -      -     Helas Brno
ZÁVODNÝ Zdeněk              5  (2)     -       1      1     Baník Ostrava
ZÁŘICKÝ Tomáš               3  (1)     -       -      -     Jistebník
ZÁVODNÍK Tomáš              1  (1)     -       -      -     VŠB Ostrava
ZAVŘEL Roman                3  (2)     -       -      -     Helas Brno
ZELENKA Luděk               1  (1)     -       -      -     SK Slavia Praha
ZELENSKÝ Rostislav          1  (1)     -       -      -     SK Slavia Praha
ZEMAN Marek                 1  (1)     -       -      -     Megas Frenštát p/R
ZEMEK Jan                   6  (3)    1+0      -      2     TORF Pardubice
ZHOŘ Karel                 20  (5)     -       -      -     Helas Brno
ZIEBER Michal               1  (1)    0+1      -      -     SK Kladno
ZÍKA Ludvík                 2  (1)     -       -      -     Alfa Liberec
ZOTYKA Lukáš                8  (3)     -       -      -     Mikeska Ostrava
ZRZAVÝ Lukáš               26  (5)    1+1      -      2     Tango Brno
ZWINGER Tomáš               8  (2)     -       -      -     Jistebník
ZYRYANOV Nikita             8  (2)     -       -      -     Sparta Praha, Balticflora Teplice
ŽAMPA Viktor               12  (4)     -       2      1     FTZS Liberec, Slavia Praha
ŽĎÁNSKÝ Jakub              96  (14)   1+0      -      1     Era-pack, Tango Brno
ŽÍDEK Karel                17  (4)    1+0      3      6     VŠB OV, Megas Frenštát
ŽIGA Marcel                31  (6)    1+0     10      7     Jistebník
ŽLAB Michal                 2  (1)    0+1      -      -     Jistebník
ŽMOLÍK Dušan                1  (1)     -       -      -     Delta-Real Šumperk
ŽOČEK Jakub                 3  (1)     -       -      -     FTZS Liberec
ŽOLCER Luděk                5  (1)     -       -      -     Svarog Teplice
© PSMF