Základem pro vznik této databáze jsou Zápisy o utkání
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
Hráči, kteří nastoupili v sezóně 2016:
JMÉNO ZÁPASY CELKEM ŽK+ČK GÓLY KLUB
AVRAMOV Vladimír 6 (1) - 1 Old stars Kroměříž
BAJER Vojtěch 3 (1) 1+0 - Plumbum Hradec Králové
BĚLOHLÁVEK Jiří 6 (1) - - 3P Bosonohy Brno
BĚLOHLÁVEK Petr 6 (1) - - 3P Bosonohy Brno
BIŠKO Jaroslav (1x) 6 (1) - 2 Veteráni Chrudim
BLAŽEK Petr 3 (1) - - Plumbum Hradec Králové
BRIČ Jan 6 (1) - 1 FC Baník Chomutov
BUBLA Petr 6 (1) - 2 Old stars Kroměříž
BŮŽEK Luboš 6 (1) - 3 RSC Čechie Slaný
CAMPR Milan 6 (1) - - FC Baník Chomutov
CIHLÁŘ Pavel 6 (1) - 1 3P Bosonohy Brno
ČERNÍK Martin 3 (1) - 2 Plumbum Hradec Králové
ČIHÁK Pavel 6 (1) - - FC Baník Chomutov
DOHNAL Jiří 3 (1) - - Combix Ústí n/L
DOLEŽEL Pavel 6 (1) - 7 SK Alfa Liberec
FIALA Aleš 6 (1) - - FC Mikeska Ostrava
FIŠER Michal 3 (1) - - Combix Ústí n/L
FRIEDL Tomáš 3 (1) - - Combix Ústí n/L
FUJDIAR Josef 6 (1) - - RSC Čechie Slaný
GEDEON Patrik 4 (1) - 3 FC Baník Chomutov
HALAKOVSKÝ Jiří 3 (1) - - Combix Ústí n/L
HEJKAL Aleš 6 (1) - - RSC Čechie Slaný
HERIÁN Jiři 3 (1) - - Combix Ústí n/L
HLADÍK Tomáš 6 (1) - 2 FC Mikeska Ostrava
HLAVÁČ Petr 6 (1) - 2 RSC Čechie Slaný
HOLOMEK Patrik 6 (1) - 8 3P Bosonohy Brno
HORÁK Radoslav 3 (1) - 3 Plumbum Hradec Králové
HOŘÁK Martin 6 (1) - 1 SK Alfa Liberec
HRABALA Radek 6 (1) - - 1.FC Delta-Real Šumperk
CHADIMA Miroslav 6 (1) - - RSC Čechie Slaný
CHÝLEK Martin 6 (1) - 2 FC Baník Chomutov
JANDOŠ Luděk 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
KALIVODA Robert 6 (1) - - 3P Bosonohy Brno
KILNAR René 6 (1) - 8 FC Mikeska Ostrava
KLÍMA Jan 3 (1) - - Benago Praha
KOLAŘÍK Václav 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
KOMÍNEK Radek 6 (1) - 2 1.FC Delta-Real Šumperk
KOŇÁREK Vlastislav 6 (1) - 1 Old stars Kroměříž
KORDA Marek 3 (1) - 2 SK Interobal Plzeň
KORENÝ Radek 6 (1) - 1 FC Mikeska Ostrava
KOVAL Radomír 6 (1) 1+0 - FC Mikeska Ostrava
KOWALIK Martin 6 (1) - 1 SK Alfa Liberec
KRÁL Pavel 3 (1) - 1 Plumbum Hradec Králové
KRÁLOVEC Petr 3 (1) - 1 SK Interobal Plzeň
KŘIVINKA Radim 6 (1) - - 3P Bosonohy Brno
KUČERA Radek 6 (1) - 3 FC Baník Chomutov
KUNA Václav 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
KVAPIL Tomáš 6 (1) - 4 RSC Čechie Slaný
KVASNIČKA Jiří 6 (1) - - Old stars Kroměříž
LEPKA Petr 6 (1) - 4 3P Bosonohy Brno
LEŠENAR Lubomír 6 (1) - 1 1.FC Delta-Real Šumperk
LEVČÍK David 6 (1) - 1 FC Mikeska Ostrava
LINHART Tomáš (1x) 3 (1) 1+0 1 Veteráni Chrudim
LUKEŠ Marek 3 (1) - 2 SK Interobal Plzeň
MALÝ Roman (1x) 6 (1) - 8 Veteráni Chrudim
MATĚJKA Jiří 3 (1) - 2 Plumbum Hradec Králové
MAVUBANTEMO Juliano 3 (1) - 2 Combix Ústí n/L
MAXUMI Artur 3 (1) - - Benago Praha
MELLER Tomáš (1x) 6 (1) - - Veteráni Chrudim
MENŠÍK Vojtěch 6 (1) - 1 Old stars Kroměříž
MĚSÍČEK Zdeněk 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
MIČKAL Patrik 6 (1) - - FC Mikeska Ostrava
MULLAI Gazmend 3 (1) - 1 Benago Praha
MYŠIČKA Karel 6 (1) - 2 FC Baník Chomutov
NEUMANN Vladimír 6 (1) - 4 FC Mikeska Ostrava
NOVÝ Petr 6 (1) - 1 FC Baník Chomutov
OPRAVIL Zdeněk 6 (1) - 1 1.FC Delta-Real Šumperk
PALAŠČÁK Aleš 6 (1) - - SK Alfa Liberec
PANÁK Jaroslav 6 (1) - 2 Old stars Kroměříž
PILAŘ Tomáš 6 (1) - 3 SK Alfa Liberec
PLACHÝ Jaroslav 6 (1) - 2 1.FC Delta-Real Šumperk
PLETICHA Jan 3 (1) - 1 SK Interobal Plzeň
POLZER Stanislav 6 (1) 1+0 2 FC Mikeska Ostrava
POPELKA Petr (1x) 6 (1) - 1 Veteráni Chrudim
RABA Pavel 6 (1) - - SK Alfa Liberec
RAMPÁČEK Josef 6 (1) - 1 SK Alfa Liberec
RANGL Radek 3 (1) - - Combix Ústí n/L
RUNT Pavel 6 (1) - 3 SK Alfa Liberec
ŘEŽÁB Jiří 3 (1) - 1 SK Interobal Plzeň
SEDLÁČEK Miroslav 6 (1) - - RSC Čechie Slaný
SEDLÁK Igor 6 (1) - 1 Old stars Kroměříž
SEMERÁD Miroslav (1x) 6 (1) - 7 Veteráni Chrudim
SENTIVÁN Miroslav 6 (1) - 1 SK Alfa Liberec
SCHATZ Martin 1 (1) - 1 FC Baník Chomutov
SIMITČI Ago 3 (1) - - Benago Praha
SIMITČI Beni 3 (1) - 1 Benago Praha
SKÝVA Miroslav 6 (1) 1+0 - 1.FC Delta-Real Šumperk
SOARES DOS REIS Marcelo 3 (1) - 2 Benago Praha
SOBRAL Ricardo (1x) 6 (1) - 2 Veteráni Chrudim
STANČÍK Radovan 6 (1) - - Old stars Kroměříž
STANĚK Jaroslav 6 (1) - 1 SK Alfa Liberec
STARÝ Tomáš 3 (1) - - Benago Praha
STRNAD Martin 6 (1) - 8 1.FC Delta-Real Šumperk
SUK Petr 6 (1) - 1 RSC Čechie Slaný
SVOBODA Petr 3 (1) - 3 Benago Praha
ŠMÍRA Karel 6 (1) - - FC Mikeska Ostrava
ŠORCÁK Pavel 6 (1) - - FC Baník Chomutov
ŠROM Daniel 6 (1) - - 3P Bosonohy Brno
ŠVÁCHA Jan 6 (1) - 2 RSC Čechie Slaný
TROJAN Roman 6 (1) - - FC Mikeska Ostrava
TŘÍSKA Miloš 3 (1) - 1 SK Interobal Plzeň
TUČEK Václav 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
TVRDÍK Pavel 3 (1) - - Combix Ústí n/L
VANĚK Jan 6 (1) - 1 FC Baník Chomutov
VENCL Ondřej 6 (1) - 1 3P Bosonohy Brno
VICENEC Libor 6 (1) - - 1.FC Delta-Real Šumperk
VLADYKA Petr (1x) 6 (1) - 8 Veteráni Chrudim
VODEHNAL Václav 3 (1) - 2 Combix Ústí n/L
VOJTA Lubomír 6 (1) - - RSC Čechie Slaný
VOSYKA Slavomír 3 (1) - - Combix Ústí n/L
VRTĚL Milan 6 (1) - - Old stars Kroměříž
ZBOŽIL Zbyněk 6 (1) - - 3P Bosonohy Brno
ŽÁK Pavel 6 (1) - 1 RSC Čechie Slaný
ŽIDLÍK Josef 6 (1) - 2 Old stars Kroměříž
VZÁJEMNÉ ZÁPASY
BRNO, 3P BOSONOHY
Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 6:3 (6:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:5 (0:5)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:2 (4:2)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:2 (0:2)
Plzeň, Interobal - 0-0-1 2:3 (2:3)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-1 2:6 (2:6)
HRADEC KRÁLOVÉ, PLUMBUM
Brno, 3P Bosonohy - 0-0-1 3:6 (3:6)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:8 (0:8)
Plzeň, Interobal - 1-0-0 5:4 (5:4)
CHOMUTOV, BANÍK
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:1 (4:1)
Liberec, Alfa - 0-0-2 6:9 (4:5, 2:4)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-2 2:4 (1:2, 1:2)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 2:2 (2:2)
CHRUDIM, VETERÁNI
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 5:0 (5:0)
Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 8:0 (8:0)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:0 (4:0)
Liberec, Alfa - 1-0-0 4:0 (4:0)
Ostrava, Mikeska - 1-0-0 4:2 (4:2)
Plzeň, Interobal - 1-0-0 5:1 (5:1)
KROMĚŘÍŽ, OLD STARS
Brno, 3P Bosonohy - 0-0-1 2:4 (2:4)
Chomutov, Baník - 0-0-1 1:4 (1:4)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:4 (0:4)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:3 (0:3)
Praha, Benago - 1-0-0 7:4 (7:4)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 0:3 (0:3)
LIBEREC, ALFA
Chomutov, Baník - 2-0-0 9:6 (5:4, 4:2)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:4 (0:4)
Slaný, RSC Čechie - 1-0-0 4:0 (4:0)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 3:0 (3:0)
Ústí n/L, Combix - 1-0-0 2:1 (2:1)
OSTRAVA, MIKESKA
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 2:0 (2:0)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 2:4 (2:4)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 3:0 (3:0)
Praha, Benago - 1-0-0 3:0 (3:0)
Šumperk, Delta-Real - 2-0-0 8:2 (4:1, 4:1)
PLZEŇ, INTEROBAL
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 3:2 (3:2)
Hradec Králové, Plumbum - 0-0-1 4:5 (2:2)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 1:5 (1:5)
PRAHA, BENAGO
Kroměříž, Old stars - 0-0-1 4:7 (4:7)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:3 (0:3)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 4:3 (4:3)
SLANÝ, RSC ČECHIE
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 6:2 (6:2)
Chomutov, Baník - 2-0-0 4:2 (2:1, 2:1)
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:4 (0:4)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 1:6 (1:6)
Ústí n/L, Combix - 1-0-0 2:1 (2:1)
ŠUMPERK, 1.FC DELTA-REAL
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 3:0 (3:0)
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 2:8 (1:4, 1:4)
Praha, Benago - 0-0-1 3:4 (3:4)
Slaný, RSC Čechie - 1-0-0 6:1 (6:1)
ÚSTÍ NAD LABEM, COMBIX
Chomutov, Baník - 0-1-0 2:2 (2:2)
Liberec, Alfa - 0-0-1 1:2 (1:2)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-1 1:2 (1:2)
VÝSLEDKY FINÁLOVÉHO TURNAJE 2016
Veteráni Chrudim - SK Interobal Plzeň 5:1 (2:0)
Malý, Popelka, Vladyka, Semerád, Sobral - Korda
Chrudim - Meller, Biško, Popelka, Malý, Semerád, Sobral, Vladyka
Plzeň - Kolařík, Královec, Lukeš, Měsíček, Tříska, Korda, Kuna, Jandoš, Řežáb, Pleticha,
Tuček
SK Plumbum Hradec Králové - 3P Bosonohy Brno 3:6 (1:2)
2 Černík, 1 Matějka - 4 Holomek, 1 Lepka, Cihlář
Hradec Králové - Bajer, Matějka, Blažek, Horák, Král, Černík
Brno - Cihlář, Křivinka, Bělohlávek J, Holomek, Lepka, Šrom, Bělohlávek P, Zbožil,
Kalivoda, Vencl
SK Alfa Liberec - RSC Čechie Slaný 4:0 (3:0)
2 Doležel, 1 Runt, Staněk
Liberec - Raba, Palaščák, Hořák, Staněk, Runt, Pilař, Kowalik, Sentivan, Doležel, Rampáček
Slaný - Bůžek, Fujdiar, Hejkal, Hlaváč, Chadima, Kvapil, Sedláček, Suk, Vojta, Žák, Švácha
FC Baník Chomutov - Combix Ústí n/L 2:2 (1:0)
Myšička, Kučera - 2 Mavubantemo
Chomutov - Brič, Vaněk, Campr, Myšička, Kučera, Chýlek, Čihák, Nový, Šorcák
Ústí - Fišer, Friedl, Herián, Tvrdík, Rangl, Halakovský, Vosyka, Dohnal, Mavubantemo,
Vodehnal
Veteráni Chrudim - 3P Bosonohy Brno 5:0 (2:0)
2 Semerád, 1 Vladyka, Malý, Sobral
Chrudim - Meller, Biško, Popelka, Malý, Semerád, Sobral, Vladyka
Brno - Cihlář, Křivinka, Bělohlávek J, Holomek, Lepka, Šrom, Bělohlávek P, Zbožil,
Kalivoda, Vencl
Interobal Plzeň - SK Plumbum Hradec Králové 4:5 (2:2)
Lukeš, Tříska, Řežáb, Královec - 3 Horák, 1 Matějka, Král
žk: Bajer
Plzeň - Kolařík, Královec, Lukeš, Měsíček, Tříska, Korda, Kuna, Jandoš, Řežáb, Pleticha,
Tuček
Hradec Králové - Bajer, Matějka, Blažek, Horák, Král, Černík
SK Alfa Liberec - Combix Ústí n/L 2:1 (0:0)
Doležel, Sentivan - Vodehnal
Liberec - Raba, Palaščák, Hořák, Staněk, Runt, Pilař, Kowalik, Sentivan, Doležel, Rampáček
Ústí - Fišer, Friedl, Herián, Tvrdík, Rangl, Halakovský, Vosyka, Dohnal, Mavubantemo,
Vodehnal
RSC Čechie Slaný - FC Baník Chomutov 2:1 (1:0)
Hlaváč, Bůžek - Brič
Slaný - Bůžek, Fujdiar, Hejkal, Hlaváč, Chadima, Kvapil, Sedláček, Suk, Vojta, Žák, Švácha
Chomutov - Brič, Vaněk, Campr, Myšička, Kučera, Chýlek, Čihák, Nový, Šorcák
Benago Praha - 1.FC Delta-Real Šumperk 4:3 (1:1)
2 Svoboda, Marcelo - 2 Strnad, 1 Plachý
žk: Skýva
Benago - Klíma, Simitči B, Simitči A, Svoboda, Starý, Mullai G, Marcelo, Maxumi
Šumperk - Skýva, Opravil, Plachý, Lešenar, Hrabala, Strnad, Komínek, Vicenec
SK Plumbum Hradec Králové - Veteráni Chrudim 0:8 (0:4)
3 Vladyka, 2 Bíško, Malý, 1 Sobral
Chrudim - Meller, Biško, Popelka, Malý, Semerád, Sobral, Vladyka
Hradec Králové - Bajer, Matějka, Blažek, Horák, Král, Černík
Old stars Kroměříž - FC Mikeska Ostrava 0:3 (0:1)
Neumann, Levčík, Polzer
Kroměříž - Vrtěl, Menšík, Bubla, Kvasnička, Sedlák, Panák, Židlík, Avramov, Stančík,
Koňárek
Ostrava - Fiala, Šmíra, Polzer, Trojan, Levčík, Mičkal, Hladík, Neumann, Kilnar, Koval,
Korený
SK Interobal Plzeň - 3P Bosonohy Brno 3:2 (0:2)
Pleticha, Korda, Lukeš - 2 Holomek
Plzeň - Kolařík, Královec, Lukeš, Měsíček, Tříska, Korda, Kuna, Jandoš, Řežáb, Pleticha,
Tuček
Brno - Cihlář, Křivinka, Bělohlávek J, Holomek, Lepka, Šrom, Bělohlávek P, Zbožil,
Kalivoda, Vencl
Benago Praha - FC Mikeska Ostrava 0:3 (0:1)
Neumann, Kilnar, Hladík
žk: Polzer
Benago - Klíma, Simitči B, Simitči A, Svoboda, Starý, Mullai G, Marcelo, Maxumi
Ostrava - Fiala, Šmíra, Polzer, Trojan, Levčík, Mičkal, Hladík, Neumann, Kilnar, Koval,
Korený
1.FC Delta-Real Šumperk - Old stars Kroměříž 3:0 (2:0)
Komínek, Opravil, Strnad
Šumperk - Skýva, Opravil, Plachý, Lešenar, Hrabala, Strnad, Komínek, Vicenec
Kroměříž - Vrtěl, Menšík, Bubla, Kvasnička, Sedlák, Panák, Židlík, Avramov, Stančík,
Koňárek
FC Baník Chomutov - SK Alfa Liberec 4:5 (1:4)
2 Kučera, 1 Myšička, Nový - 2 Runt, Doležel, 1 Rampáček
Chomutov - Brič, Vaněk, Campr, Myšička, Kučera, Chýlek, Čihák, Nový, Šorcák, Gedeon
Liberec - Raba, Palaščák, Hořák, Staněk, Runt, Pilař, Kowalik, Sentivan, Doležel, Rampáček
Combix Ústí n/L - RSC Čechie Slaný 1:2 (1:1)
Vodehnal - Kvapil, Švácha
Ústí - Fišer, Friedl, Herián, Tvrdík, Rangl, Halakovský, Vosyka, Dohnal, Mavubantemo,
Vodehnal
Slaný - Bůžek, Fujdiar, Hejkal, Hlaváč, Chadima, Kvapil, Sedláček, Suk, Vojta, Žák, Švácha
Old stars Kroměříž - Benago Praha 7:4 (4:2)
2 Bubla, 1 Židlík, Avramov, Panák, Menšík, Komárek - Simitči B, Mullai, vlastní, Svoboda
Kroměříž - Vrtěl, Menšík, Bubla, Kvasnička, Sedlák, Panák, Židlík, Avramov, Stančík,
Koňárek
Benago - Klíma, Simitči B, Simitči A, Svoboda, Starý, Mullai G, Marcelo, Maxumi
FC Mikeska Ostrava - 1.FC Delta-Real Šumperk 4:1 (1:0)
2 Kilnar, 1 Polzer, Neumann - Komínek
žk: Koval
Ostrava - Fiala, Šmíra, Polzer, Trojan, Levčík, Mičkal, Hladík, Neumann, Kilnar, Koval,
Korený
Šumperk - Skýva, Opravil, Plachý, Lešenar, Hrabala, Strnad, Komínek, Vicenec
Veteráni Chrudim - Old stars Kroměříž 4:0 (1:0) ČTVRTFINÁLE
2 Vladyka, 1 Semerád, Malý
Chrudim - Meller, Biško, Popelka, Malý, Semerád, Sobral, Vladyka, Linhart
Kroměříž - Vrtěl, Menšík, Bubla, Kvasnička, Sedlák, Panák, Židlík, Avramov, Stančík,
Koňárek
SK Alfa Liberec - FC Baník Chomutov 4:2 (2:1) ČTVRTFINÁLE
3 Pilař, 1 Kowalik - Vaněk, Gedeon
Liberec - Raba, Palaščák, Hořák, Staněk, Runt, Pilař, Kowalik, Sentivan, Doležel, Rampáček
Chomutov - Brič, Vaněk, Campr, Myšička, Kučera, Chýlek, Čihák, Nový, Šorcák, Gedeon
FC Mikeska Ostrava - 3P Bosonohy Brno 2:0 (1:0) ČTVRTFINÁLE
2 Kilnar
Ostrava - Fiala, Šmíra, Polzer, Trojan, Levčík, Mičkal, Hladík, Neumann, Kilnar, Koval,
Korený
Brno - Cihlář, Křivinka, Bělohlávek J, Holomek, Lepka, Šrom, Bělohlávek P, Zbožil,
Kalivoda, Vencl
RSC Čechie Slaný - 1.FC Delta-Real Šumperk 1:6 (1:3) ČTVRTFINÁLE
Bůžek - 5 Strnad, 1 Lešenar
Slaný - Bůžek, Fujdiar, Hejkal, Hlaváč, Chadima, Kvapil, Sedláček, Suk, Vojta, Žák, Švácha
Šumperk - Skýva, Opravil, Plachý, Lešenar, Hrabala, Strnad, Komínek, Vicenec
Old stars Kroměříž - FC Baník Chomutov 1:4 (0:3) o 5-8 místo
Panák - 2 Chýlek, 1 Gedeon, Schatz
Kroměříž - Vrtěl, Menšík, Bubla, Kvasnička, Sedlák, Panák, Židlík, Avramov, Stančík,
Koňárek
Chomutov - Brič, Vaněk, Campr, Myšička, Kučera, Chýlek, Čihák, Nový, Šorcák, Gedeon,
Schatz
3P Bosonohy Brno - RSC Čechie Slaný 2:6 (1:4) o 5-8 místo
Lepka, Vencl - 2 Kvapil, 1 Švácha, Bůžek, Suk, Žák
Brno - Cihlář, Křivinka, Bělohlávek J, Holomek, Lepka, Šrom, Bělohlávek P, Zbožil,
Kalivoda, Vencl
Slaný - Bůžek, Fujdiar, Hejkal, Hlaváč, Chadima, Kvapil, Sedláček, Suk, Vojta, Žák, Švácha
Old stars Kroměříž - 3P Bosonohy Brno 2:4 (2:4) o 7-8 místo
Židlík, Sedlák - 2 Holomek, Lepka
Kroměříž - Vrtěl, Menšík, Bubla, Kvasnička, Sedlák, Panák, Židlík, Avramov, Stančík,
Koňárek
Brno - Cihlář, Křivinka, Bělohlávek J, Holomek, Lepka, Šrom, Bělohlávek P, Zbožil,
Kalivoda, Vencl
Veteráni Chrudim - SK Alfa Liberec 4:0 (2:0) SEMIFINÁLE
2 Semerád, 1 Malý, Vladyka
žk: Linhart
Chrudim - Meller, Biško, Popelka, Malý, Semerád, Sobral, Vladyka, Linhart
Liberec - Raba, Palaščák, Hořák, Staněk, Runt, Pilař, Kowalik, Sentivan, Doležel, Rampáček
FC Mikeska Ostrava - 1.FC Delta-Real Šumperk 4:1 (3:0) SEMIFINÁLE
2 Kilnar, 1 Korený, Neumann - Plachý
Ostrava - Fiala, Šmíra, Polzer, Trojan, Levčík, Mičkal, Hladík, Neumann, Kilnar, Koval,
Korený
Šumperk - Skýva, Opravil, Plachý, Lešenar, Hrabala, Strnad, Komínek, Vicenec
FC Baník Chomutov - RSC Čechie Slaný 1:2 (1:1) o 5-6 místo
Gedeon - Kvapil, Hlaváč
Chomutov - Brič, Vaněk, Campr, Myšička, Kučera, Chýlek, Čihák, Nový, Šorcák, Gedeon
Slaný - Bůžek, Fujdiar, Hejkal, Hlaváč, Chadima, Kvapil, Sedláček, Suk, Vojta, Žák, Švácha
SK Alfa Liberec - 1.FC Delta-Real Šumperk 3:0 (1:0) o 3-4 místo
2 Doležel, 1 Hořák
Liberec - Raba, Palaščák, Hořák, Staněk, Runt, Pilař, Kowalik, Sentivan, Doležel, Rampáček
Šumperk - Skýva, Opravil, Plachý, Lešenar, Hrabala, Strnad, Komínek, Vicenec
Veteráni Chrudim - FC Mikeska Ostrava 4:2 (2:2) FINÁLE
2 Malý, 1 Semerád, Linhart - Hladík, Kilnar
Chrudim - Meller, Biško, Popelka, Malý, Semerád, Sobral, Vladyka, Linhart
Ostrava - Fiala, Šmíra, Polzer, Trojan, Levčík, Mičkal, Hladík, Neumann, Kilnar, Koval,
Korený
Miroslav Srb