Základem pro vznik této databáze jsou Zápisy o utkání
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
Hráči, kteří nastoupili v sezóně 2017 jsou vyznačeni tučně.
JMÉNO ZÁPASY CELKEM ŽK+ČK GÓLY KLUB
AVRAMOV Vladimír 6 (1) - 1 Old stars Kroměříž
BAJER Vojtěch 3 (1) 1+0 - Plumbum Hradec Králové
BARNAT Jan (1x) 1 (1) - - Combix Ústí n/L
BEDNÁŘ Pavel 3 (1) - 1 Hespro Hradec Králové
BĚLOHLÁVEK Jiří 9 (2) - - 3P Bosonohy Brno
BĚLOHLÁVEK Petr 9 (2) - - 3P Bosonohy Brno
BENEŠ Roman (1x) 3 (1) - - Combix Ústí n/L
BIŠKO Jaroslav (1x) 11 (2) - 2 Veteráni Chrudim
BLAŽEK Petr 6 (2) - - Hespro + Plumbum HK
BOMBA Tomáš 5 (1) - - Alfa Liberec
BOŤA Josef 3 (1) - - Arsenal Benešov
BRANDNER Martin 2 (1) - - Arsenal Benešov
BRIČ Jan 6 (1) - 1 FC Baník Chomutov
BRUNCLÍK Jaroslav 1 (1) - - Arsenal Benešov
BUBLA Petr 6 (1) - 2 Old stars Kroměříž
BŮŽEK Luboš 6 (1) - 3 RSC Čechie Slaný
CAMPR Milan 6 (1) - - FC Baník Chomutov
CIHLÁŘ Pavel 6 (1) - 1 3P Bosonohy Brno
ČERNÍK Martin 3 (1) - 2 Plumbum Hradec Králové
ČIHÁK Pavel 6 (1) - - FC Baník Chomutov
DOHNAL Jiří 3 (1) - - Combix Ústí n/L
DOLEŽAL Aleš 1 (1) - - Arsenal Benešov
DOLEŽEL Pavel 11 (2) - 7 SK Alfa Liberec
DUCHOŇ David 3 (1) - - 3P Bosonohy Brno
DVOŘÁK Dušan 5 (1) 1 - Veteráni Chrudim
FIALA Aleš (1x) 1 (1) - - Combix Ústí n/L
FIALA Aleš 6 (1) - - FC Mikeska Ostrava
FIŠER Michal (1x) 8 (2) - - Combix Ústí n/L
FRIEDL Tomáš (1x) 4 (2) - - Combix Ústí n/L
FUJDIAR Josef 6 (1) - - RSC Čechie Slaný
GEDEON Patrik 4 (1) - 3 FC Baník Chomutov
GOJ Jaroslav 5 (1) - 6 Mikeska Ostrava
HALAKOVSKÝ Jiří 3 (1) - - Combix Ústí n/L
HEJKAL Aleš 6 (1) - - RSC Čechie Slaný
HEJNA Josef 1 (1) - - Arsenal Benešov
HERIÁN Jiři (1x) 8 (2) - - Combix Ústí n/L
HLADÍK Tomáš 11 (2) - 2 FC Mikeska Ostrava
HLAVÁČ Petr 6 (1) - 2 RSC Čechie Slaný
HOLOMEK Patrik 9 (2) - 12 3P Bosonohy Brno
HORÁČEK Jan 3 (1) - - Defect Praha
HORÁK Radoslav 3 (1) - 3 Plumbum Hradec Králové
HOŘÁK Martin 11 (2) - 1 SK Alfa Liberec
HRABALA Radek 6 (1) - - 1.FC Delta-Real Šumperk
HYNEK Karel 3 (1) - - Defect Praha
CHADIMA Miroslav 6 (1) - - RSC Čechie Slaný
CHÝLEK Martin 6 (1) - 2 FC Baník Chomutov
JANDA Jaromír 3 (1) - 1 Arsenal Benešov
JANDOŠ Luděk 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
JELÍNEK Jaroslav 3 (1) - - Hespro Hradec Králové
KAHL Petr 5 (1) - 2 SK Alfa Liberec
KAHOUN Jiří 3 (1) - 1 Arsenal Benešov
KALVODA Robert 9 (2) - - 3P Bosonohy Brno
KILNAR René 11 (2) - 8 FC Mikeska Ostrava
KLABÍK Pavel 3 (1) - - Arsenal Benešov
KLEPL Martin 3 (1) - 1 Arsenal Benešov
KLÍMA Jan 3 (1) - - Benago Praha
KOCMATA Martin 3 (1) - - Arsenal Benešov
KOLÁŘ Martin 5 (1) - 1 Mikeska Ostrava
KOLAŘÍK Václav 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
KOMÍNEK Radek 6 (1) - 2 1.FC Delta-Real Šumperk
KOŇÁREK Vlastislav 6 (1) - 1 Old stars Kroměříž
KORDA Marek 3 (1) - 2 SK Interobal Plzeň
KORENÝ Radek 11 (2) - 4 FC Mikeska Ostrava
KOUCKÝ Miroslav 5 (1) - - Mikeska Ostrava
KOVAL Radomír 6 (1) 1+0 - FC Mikeska Ostrava
KOWALIK Martin 11 (2) - 2 SK Alfa Liberec
KRÁL Pavel 3 (1) - 1 Plumbum Hradec Králové
KRÁLOVEC Petr 3 (1) - 1 SK Interobal Plzeň
KŘIVINKA Radim 6 (1) - - 3P Bosonohy Brno
KUČERA Radek 6 (1) - 3 FC Baník Chomutov
KUNA Václav 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
KVAPIL Tomáš 6 (1) - 4 RSC Čechie Slaný
KVASNIČKA Jiří 6 (1) - - Old stars Kroměříž
LEPKA Petr 9 (2) - 5 3P Bosonohy Brno
LEŠENAR Lubomír 6 (1) - 1 1.FC Delta-Real Šumperk
LEVČÍK David 6 (1) - 1 FC Mikeska Ostrava
LINHART Tomáš (1x) 8 (2) 1+0 2 Veteráni Chrudim
LUČKA Julius (1x) 5 (1) - 4 Combix Ústí n/L
LUKEŠ Marek 3 (1) - 2 SK Interobal Plzeň
MALÝ Roman (1x) 6 (1) - 8 Veteráni Chrudim
MAŠEK Jiří 3 (1) - - Hespro Hradec Králové
MATĚJKA Jiří 3 (1) - 2 Plumbum Hradec Králové
MAVUBANTEMO Juliano 3 (1) - 2 Combix Ústí n/L
MAXUMI Artur 3 (1) - - Benago Praha
MELLER Tomáš (1x) 11 (2) - - Veteráni Chrudim
MENŠÍK Vojtěch 6 (1) - 1 Old stars Kroměříž
MĚSÍČEK Zdeněk 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
MESTEK Otakar 3 (1) - - Defect Praha
MIČKAL Patrik 6 (1) - - FC Mikeska Ostrava
MONÍK Petr 3 (1) - - Hespro Hradec Králové
MRHA Martin 3 (1) - 2 Arsenal Benešov
MULLAI Gazmend 3 (1) - 1 Benago Praha
MUSIL David 5 (1) - 1 Alfa Liberec
MYŠIČKA Karel 6 (1) - 2 FC Baník Chomutov
NĚMEC Petr 2 (1) - - Arsenal Benešov
NEUMANN Vladimír 11 (2) - 5 FC Mikeska Ostrava
NOVÝ Petr 6 (1) - 1 FC Baník Chomutov
OPRAVIL Zdeněk 6 (1) - 1 1.FC Delta-Real Šumperk
PALAŠČÁK Aleš 6 (1) - - SK Alfa Liberec
PANÁK Jaroslav 6 (1) - 2 Old stars Kroměříž
PILAŘ Tomáš 11 (2) - 3 SK Alfa Liberec
PLACHÝ Jaroslav 6 (1) - 2 1.FC Delta-Real Šumperk
PLEŠTIL Martin 3 (1) - - Defect Praha
PLETICHA Jan 3 (1) - 1 SK Interobal Plzeň
PODRAZIL Roman (1x) 5 (1) - 2 Combix Ústí n/L
POHL Tomáš (1x) 5 (1) - 1 Combix Ústí n/L
POLZER Stanislav 6 (1) 1+0 2 FC Mikeska Ostrava
POPELKA Petr (1x) 11 (2) - 1 Veteráni Chrudim
PRŮŠA Martin 3 (1) - - Defect Praha
RABA Pavel 11 (2) - - SK Alfa Liberec
RAMPÁČEK Josef 11 (2) - 1 SK Alfa Liberec
RANGL Radek 3 (1) - - Combix Ústí n/L
ROČÍN Igor 3 (1) - - Hespro Hradec Králové
RONČKA Aleš 5 (1) - 1 Mikeska Ostrava
RUNT Pavel 9 (2) - 5 SK Alfa Liberec
ŘEHŮŘEK Vratislav 3 (1) - - Hespro Hradec Králové
ŘEŽÁB Jiří 3 (1) - 1 SK Interobal Plzeň
ŘÍHA Luděk 3 (1) - - Arsenal Benešov
SEDLÁČEK Miroslav 6 (1) - - RSC Čechie Slaný
SEDLÁK Igor 6 (1) - 1 Old stars Kroměříž
SEMERÁD Miroslav (1x) 11 (2) - 12 Veteráni Chrudim
SENTIVÁN Miroslav 9 (2) - 2 SK Alfa Liberec
SCHATZ Martin 1 (1) - 1 FC Baník Chomutov
SIMITČI Ago 3 (1) - - Benago Praha
SIMITČI Beni 3 (1) - 1 Benago Praha
SKÝVA Miroslav 6 (1) 1+0 - 1.FC Delta-Real Šumperk
SOARES DOS REIS Marcelo 3 (1) - 2 Benago Praha
SOBRAL Ricardo (1x) 6 (1) - 2 Veteráni Chrudim
SPEIERL Martin 3 (1) - 3 Defect Praha
STANČÍK Radovan 6 (1) - - Old stars Kroměříž
STANĚK Jaroslav 11 (2) - 1 SK Alfa Liberec
STARÝ Tomáš 3 (1) - - Benago Praha
STRNAD Martin 6 (1) - 8 1.FC Delta-Real Šumperk
SUK Petr 6 (1) - 1 RSC Čechie Slaný
SULEK Pavel 3 (1) - 1 Hespro Hradec Králové
SVOBODA Petr 3 (1) - 3 Benago Praha
SYNECKÝ Martin 3 (1) - - Defect Praha
ŠMÍRA Karel 11 (2) - - FC Mikeska Ostrava
ŠORCÁK Pavel 6 (1) - - FC Baník Chomutov
ŠROM Daniel 9 (2) - - 3P Bosonohy Brno
ŠVÁCHA Jan 6 (1) - 2 RSC Čechie Slaný
TOMAN Jan 3 (1) - 1 Defect Praha
TROJAN Roman 6 (1) - - FC Mikeska Ostrava
TŘÍSKA Miloš 3 (1) - 1 SK Interobal Plzeň
TUČEK Václav 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
TVRDÍK Pavel (1x) 8 (2) - - Combix Ústí n/L
VANĚK Jan 6 (1) - 1 FC Baník Chomutov
VEIS Marek 3 (1) - - Hespro Hradec Králové
VENCL Ondřej 6 (1) - 1 3P Bosonohy Brno
VICENEC Libor 6 (1) - - 1.FC Delta-Real Šumperk
VÍTEK Karel 3 (1) - 1 Hespro Hradec Králové
VLADYKA Petr (1x) 11 (2) - 13 Veteráni Chrudim
VODEHNAL Václav (1x) 8 (2) - 2 Combix Ústí n/L
VOJTA Lubomír 6 (1) - - RSC Čechie Slaný
VOKÁL Radek 3 (1) - - Hespro Hradec Králové
VOSYKA Slavomír 3 (1) - - Combix Ústí n/L
VRTĚL Milan 6 (1) - - Old stars Kroměříž
WALDHAUSER Jaroslav (1x) 5 (1) - 1 Combix Ústí n/L
ZBOŽIL Zbyněk 6 (1) - - 3P Bosonohy Brno
ŽÁK Pavel 6 (1) - 1 RSC Čechie Slaný
ŽÁK Petr 3 (1) - 1 Hespro Hradec Králové
ŽIDLÍK Josef 6 (1) - 2 Old stars Kroměříž
(ze sezóny 2017 nejsou evidovány žk a čk)
VZÁJEMNÉ ZÁPASY
BENEŠOV, ARSENAL
Brno, 3P Bosonohy - 0-1-0 2:2 (2:2)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 1:6 (1:6)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 2:2 (2:2)
BRNO, 3P BOSONOHY
Benešov, Arsenal - 0-1-0 2:2 (2:2)
Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 6:3 (6:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:5 (0:5)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:2 (4:2)
Ostrava, Mikeska - 0-1-1 3:5 (0:2, 3:3)
Plzeň, Interobal - 0-0-1 2:3 (2:3)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-1 2:6 (2:6)
Ústí n/L, Combix - 0-0-1 0:2 (0:2)
HRADEC KRÁLOVÉ, HESPRO
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 1:3 (1:3)
Praha, Defect - 1-0-0 3:1 (3:1)
HRADEC KRÁLOVÉ, PLUMBUM
Brno, 3P Bosonohy - 0-0-1 3:6 (3:6)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:8 (0:8)
Plzeň, Interobal - 1-0-0 5:4 (5:4)
CHOMUTOV, BANÍK
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:1 (4:1)
Liberec, Alfa - 0-0-2 6:9 (4:5, 2:4)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-2 2:4 (1:2, 1:2)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 2:2 (2:2)
CHRUDIM, VETERÁNI
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 5:0 (5:0)
Hradec Králové, Hespro - 1-0-0 3:1 (3:1)
Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 8:0 (8:0)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:0 (4:0)
Liberec, Alfa - 2-0-0 7:0 (4:0, 3:0)
Ostrava, Mikeska - 1-1-0 6:4 (4:2, 2:2)
Plzeň, Interobal - 1-0-0 5:1 (5:1)
Praha, Defect - 1-0-0 3:1 (3:1)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 1:1 (1:1)
KROMĚŘÍŽ, OLD STARS
Brno, 3P Bosonohy - 0-0-1 2:4 (2:4)
Chomutov, Baník - 0-0-1 1:4 (1:4)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:4 (0:4)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:3 (0:3)
Praha, Benago - 1-0-0 7:4 (7:4)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 0:3 (0:3)
LIBEREC, ALFA
Hradec Králové, Hespro - 1-0-0 3:0 (3:0)
Chomutov, Baník - 2-0-0 9:6 (5:4, 4:2)
Chrudim, Veteráni - 0-0-2 0:7 (0:4, 0:3)
Ostrava, Mikeska - 1-0-0 3:0 (3:0)
Praha, Defect - 0-0-1 1:2 (1:2)
Slaný, RSC Čechie - 1-0-0 4:0 (4:0)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 3:0 (3:0)
Ústí n/L, Combix - 1-0-1 2:3 (2:1, 0:2)
OSTRAVA, MIKESKA
Benešov, Arsenal - 1-0-0 6:1 (6:1)
Brno, 3P Bosonohy - 1-1-0 5:3 (2:0, 3:3)
Chrudim, Veteráni - 0-1-1 4:6 (2:4, 2:2)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 3:0 (3:0)
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3)
Praha, Benago - 1-0-0 3:0 (3:0)
Šumperk, Delta-Real - 2-0-0 8:2 (4:1, 4:1)
Ústí n/L, Combix - 1-0-0 2:0 (2:0)
PLZEŇ, INTEROBAL
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 3:2 (3:2)
Hradec Králové, Plumbum - 0-0-1 4:5 (2:2)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 1:5 (1:5)
PRAHA, BENAGO
Kroměříž, Old stars - 0-0-1 4:7 (4:7)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:3 (0:3)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 4:3 (4:3)
PRAHA, DEFECT
Hradec Králové, Hespro - 0-0-1 1:3 (1:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 1:3 (1:3)
Liberec, Alfa - 1-0-0 2:1 (2:1)
SLANÝ, RSC ČECHIE
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 6:2 (6:2)
Chomutov, Baník - 2-0-0 4:2 (2:1, 2:1)
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:4 (0:4)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 1:6 (1:6)
Ústí n/L, Combix - 1-0-0 2:1 (2:1)
ŠUMPERK, 1.FC DELTA-REAL
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 3:0 (3:0)
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 2:8 (1:4, 1:4)
Praha, Benago - 0-0-1 3:4 (3:4)
Slaný, RSC Čechie - 1-0-0 6:1 (6:1)
ÚSTÍ NAD LABEM, COMBIX
Benešov, Arsenal - 0-1-0 2:2 (2:2)
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 2:0 (2:0)
Chomutov, Baník - 0-1-0 2:2 (2:2)
Chrudim, Veteráni - 0-1-0 1:1 (1:1)
Liberec, Alfa - 1-0-1 3:2 (1:2, 2:0)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:2 (0:2)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-1 1:2 (1:2)
VÝSLEDKY FINÁLOVÉHO TURNAJE 2017
FC Defect Praha - Veteráni Chrudim 1:3 (0:1)
Speierl - 2 Semerád, 1 Vladyka
Defect - Hynek, Mestek, Horáček, Pleštil, Speierl, Synecký, Průša, Toman
Chrudim - Meller, Dvořák, Linhart, Popelka, Vladyka, Bíško, Semerád
FC Defect Praha - FC Hespro Hradec Králové 1:3 (0:2)
Toman - Vítek, Bednář, Žák
Defect - Synecký, Mestek, Horáček, Hynek, Pleštil, Speierl, Průša, Toman
Hradec Králové - Řehůřek, Vítek, Vokál, Veis, Jelínek, ROčín, Blažek, Bednář, Žák,
Moník, Sulek, Mašek
FC Defect Praha - SK Alfa Liberec 2:1 (1:1)
2 Speierl - Kowalík
Defect - Synecký, Mestek, Horáček, Hynek, Pleštil, Speierl, Průša, Toman
Liberec - Raba, Doležel, Hořák, Kowalík, Pilař, Rampáček, Runt, Sentivan, Staněk, Musil,
Bomba, Kahl
Veteráni Chrudim - FC Hespro Hradec Králové 3:1 (2:0)
3 Vladyka - Šulek
Chrudim - Meller, Dvořák, Linhart, Popelka, Vladyka, Bíško, Semerád
Hradec Králové - Řehůřek, Vítek, Vokál, Veis, Jelínek, Ročín, Blažek, Bednář, Moník, Žák,
Šulek, Mašek
Veteráni Chrudim - SK Alfa Liberec 3:0 (2:0)
Dvořák, Linhart, Semerád
Chrudim - Meller, Linhart, Dvořák, Popelka, Vladyka, Bíško, Semerád
Liberec - Raba, Doležel, Hořák, Kowalík, Pilař, Rampáček, Runt, Sentivan, Staněk,
Musil, Bomba, Kahl
FC Hespro Hradec Králové - SK Alfa Liberec 0:3 (0:1)
2 Runt, 1 Sentivan
Hradec Králové - Řehůřek, Vítek, Vokál, Veis, Jelínek, Ročín, Blažek, Bednář, Moník,
Žák, Sulek, Mašek
Liberec - Raba, Doležel, Horák, Kowalík, Pilař, Rampáček, Runt, Sentivan, Staněk,
Musil, Bomba, Kahl
Gold Combix Ústí n/L - FC Arsenal Benešov 2:2 (1:1)
2 Lučka - Kahoun, Mrha
Ústí n/L - Fiala, Barnat, Fišer, Friedl, Herian, Lučka, Podrazil, Pohl, Tvrdik, Vodehnal,
Waldhauser
Benešov - Boťa, Brandner, Brunclík, Doležal, Hejna, Janda, Kahoun, Klabík, Klepl, Kocmata,
Mrha, Němec, Říha
Gold Combix Ústí n/L - FK Mikeska Ostrava 0:2 (0:1)
2 Korený
Ústí n/L - Fišer, Herian, Lučka, Pohl, Vodehnal, Waldhauser, Podrazil, Tvrdík, Beneš
Ostrava - Šmíra, Korený, Hladík, Kilnar, Neuman, Kolář, Goj, Rončka, Koucký
Gold Combix Ústí n/L - 3P Bosonohy Brno 2:0 (0:0)
Lučka, Podrazil
Ústí n/L - Fišer, Herian, Lučka, Pohl, Vodehnal, Waldhauser, Podrazil, Tvrdík
Bosonohy - Duchoň, Šrom, Bělohlávek J, Bělohlávek P, Kalvoda, Holomek, Lepka
FC Arsenal Benešov - FK Mikeska Ostrava 1:6 (0:4)
Klepl - 3 Goj, 1 Korený, Neuman, Rončka
Benešov - Boťa, Janda, Kahoun, Klabík, Klepl, Kocmata, Mrha, Němec, Říha
Ostrava - Šmíra, Korený, Hladík, Kilnar, Neuman, Kolář, Goj, Rončka, Koucký
FC Arsenal Benešov - 3P Bosonohy Brno 2:2 (0:1)
Janda, Mrha - 2 Holomek
Benešov - Boťa, Janda, Kahoun, Klabík, Klapl, Kocmata, Mrha, Říha, Brandner
Bosonohy - Duchoň, Šrom, Bělohlávek P, Bělohlávek J, Kalvoda, Holomek, Lepka
FK Mikeska Ostrava - 3P Bosonohy Brno 3:3 (2:1)
2 Goj, 1 Neuman - 2 Holomek, 1 Lepka
Ostrava - Šmíra, Korený, Hladík, Kilnar, Neuman, Kolář, Goj, Rončka, Koucký
Bosonohy - Duchoň, Šrom, Bělohlávek J, Bělohlávek P, Kalvoda, Holomek, Lepka
FC Mikeska Ostrava - SK Alfa Liberec 0:3 (0:1) SEMIFINÁLE
2 Kahl, 1 Musil
Ostrava - Šmíra, Korený, Hladík, Kilnar, Neuman, Kolář, Goj, Rončka, Koucký
Liberec - Raba, Doležel, Hořák, Kowalik, Pilař, Rampáček, Staněk, Musil, Bomba, Kahl
Veteráni Chrudim - Gold Combix Ústí n/L 1:1 (1:0) pk Combix SEMIFINÁLE
Semerád - Lučka, Podrazil
Chrudim - Meller, Dvořák, Linhart, Popelka, Vladyka, Biško, Semerád
Ústí n/L - Fišer, Herian, Lučka, Pohl, Vodehnal, Waldhauser, Podrazil, Tvrdík, Beneš
Veteráni Chrudim - FC Mikeska Ostrava 2:2 (0:2) pk Chrudim o 3-4 místo
Dvořák, Vladyka, Semerád - Kolář, Goj
Chrudim - Meller, Dvořák, Linhart, Popelka, Vladyka, Biško, Semerád
Ostrava - Šmíra, Korený, Hladík, Kilnar, Neuman, Kolář, Goj, Rončka, Koucký, Hladík
Gold Combix Ústí n/L - SK Alfa Liberec 2:0 (0:0) FINÁLE
Pohl, Waldhauser
Ústí n/L - Fišer, Herian, Lučka, Pohl, Vodehnal, Waldhauser, Podrazil, Tvrdík, Beneš
Liberec - Raba, Musil, Doležel, Hořák, Kowalík, Pilař, Rampáček, Staněk, Bomba, Kahl