FUTSAL
veteráni 2022

Partneři
našeho webu


HANSPAULSKÉ SOUTĚŽE

FUTSAL
historie, aktuality


ČERNOBÍLÝ FILM

HUDEBNÍ SKUPINA

MODŘANSKÝ
BIOGRAF

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

KOMPLETNÍ STATISTIKY VETERÁNSKÉ SOUTĚŽE
(finálový turnaj)

Poslední aktualizace - 10. 6.2022 po 2022

Rozhodčí: 19x Košťál Milan, 17x Lutka Josef, 15x Nagy Zdeněk, 12x Kliner Jan, 11x Kolbaba Pavel, Lasch Jiří, Trlida Zdeněk, 9x Havlík Přemysl, Honěk Jiří, Šmíd Jiří, 8x Filipský Radim, Klečacký Marek, Kovařík Václav, 7x Čep Radim, Kolář Jaroslav, 6x Gasnárek Michal, Štipčák Martin, 5x Vaněk Václav, 3x Kudrna Ladislav, Smreček Ladislav, 2x Hanzlík Jiří, 1x Novotný Jan
Nejvíce branek v jednom zápase: 5 - Martin Strnad (1.FC Delta-Real Šumperk) proti RSC Čechie Slaný (ročník 2016)


poř. tým Účast PZ V R P Skóre Body
  1. Veteráni Chrudim           5x   25  21- 3-  1   94:  25   66
  2. SK Alfa Liberec            5x   25  14- 3-  8   70:  49   45
  3. FC Mikeska Ostrava         5x   22  13- 4-  5   57:  29   43
  4. IFT C. Ostrava             3x   12   5- 1-  6   18:  27   16
  5. RSC Čechie Slaný           3x   12   4- 1-  7   20:  38   13
  6. CFC Letňany Praha          1x    4   3- 0-  1    8:   4    9
  7. Combix Ústí n/L            2x    8   2- 3-  3   11:  11    9
  8. FC Hespro Hradec Králové   2x    7   3- 0-  4   11:  16    9
  9. 3P Bosonohy Brno           2x    9   2- 2-  5   19:  28    8
 10. FC Defect Praha            3x   10   2- 2-  6   16:  26    8
 11. 1.FC Delta-Real Šumperk    1x    6   2- 0-  4   14:  16    6
 12. FC Baník Chomutov          1x    6   1- 1-  4   14:  16    4
 13. Tomson STŽ Brno            1x    4   1- 1-  2    4:   6    4
 14. FK Mladá Boleslav          1x    3   1- 0-  2    3:   4    3
 15. SK Interobal Plzeň         1x    3   1- 0-  2    8:  12    3
 16. Benago Praha               1x    3   1- 0-  2    8:  13    3
 17. Plumbum Hradec Králové     1x    3   1- 0-  2    8:  18    3
 18. Old stars Kroměříž         1x    6   1- 0-  5   10:  22    3
 19. Mikeska Vsetín             3x    7   1- 0-  6    4:  22    3
 20. SKP Kolín                  1x    3   0- 2-  1    2:   4    2
 21. Arsenal Benešov            1x    3   0- 2-  1    5:  10    2
 22. Sparta Chomutov            1x    3   0- 1-  2    0:   7    1
 tučně vyznačené týmy hrály v roce 2022

HRÁČI HRAJÍCÍ V CELOSTÁTNÍM FINÁLE
Základem pro vznik této databáze jsou Zápisy o utkání
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
Hráči, kteří nastoupili v sezóně 2022 jsou vyznačeni tučně.
JMÉNO                               ZÁPASY     ŽK+ČK    GÓLY     KLUB
ADAMEC Petr             28.10.69      4  (1)     -        -      Letňany Praha
AVRAMOV Vladimír        20. 5.73      6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
BABORÁK Jiří            14.11.57      3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
BAJER Vojtěch            6.12.65      3  (1)    1+0       -      Plumbum Hradec Králové
BARANČOK Luděk          13. 3.79      3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
BARNAT Jan (1x)         29.11.77      1  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
BAUER Josef             31. 1.77      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
BEDNÁŘ Pavel             5. 6.77      3  (1)     -        1      Hespro Hradec Králové
BEJDA Pavel             25. 3.75      3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
BEJDA Stanislav         11. 2.77      3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
BĚLOHLÁVEK Jiří          7. 3.65      9  (2)     -        -      3P Bosonohy Brno
BĚLOHLÁVEK Petr         22. 6.75      9  (2)     -        -      3P Bosonohy Brno
BENEŠ Roman (1x)          .  .        3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
BIŠKO Jaroslav (1x)     26. 5.74     11  (2)     -        2      Veteráni Chrudim
BLAŽEK Miroslav          4. 7.76      7  (3)     -        -      Mikeska Vsetín
BLAŽEK Petr             10. 8.72      9  (3)     -        -      FK MB, Hespro + Plumbum HK
BOMBA Tomáš             31. 7.73     18  (4)     -        1      Alfa Liberec
BORSKÝ Pavel            12.10.79      4  (1)     -        -      Letňany Praha
BOŤA Josef                .  .        3  (1)     -        -      Arsenal Benešov
BOUŠKA Tomáš (1x)       12.10.79      4  (1)     -        1      Veteráni Chrudim
BRANDNER Martin           .  .        2  (1)     -        -      Arsenal Benešov
BRIČ Jan                  . 3.76      6  (1)     -        1      FC Baník Chomutov
BRUNCLÍK Jaroslav       17. 8.74      1  (1)     -        -      Arsenal Benešov
BUBLA Petr               5.10.69      6  (1)     -        2      Old stars Kroměříž
BŮŽEK Luboš             23.12.74      9  (2)     -        4      RSC Čechie Slaný
CAMPR Milan              5.12.75      6  (1)     -        -      FC Baník Chomutov
CIHLÁŘ Pavel            18.10.70      6  (1)     -        1      3P Bosonohy Brno
ČERNÍK Martin             .  .        3  (1)     -        2      Plumbum Hradec Králové
ČERVENKA Zdeněk         29. 8.78      4  (1)     -        2      IFT C. Ostrava
ČIHÁK Pavel               .  .        6  (1)     -        -      FC Baník Chomutov
DAVID Leoš                . 8.75      3  (1)     -        1      Mikeska Vsetín
DOHNAL Jiří               .  .        3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
DOLEŽAL Aleš            13. 5.67      1  (1)     -        -      Arsenal Benešov
DOLEŽEL Pavel            2. 6.76     20  (4)     -       10      SK Alfa Liberec
DUCHOŇ David            25. 4.76      3  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
DOSTÁL Miroslav         15. 1.75     12  (3)     -        -      IFT C. Ostrava
DOSTÁL Zdeněk (1x)      19.10.79      4  (1)     -        1      Veteráni Chrudim
DVOŘÁK Dušan (1x)       13. 3.71     10  (2)     -        3      Veteráni Chrudim
DZIUBA David            28. 8.75      8  (2)    1+0       1      IFT C. Ostrava
FIALA Aleš               2.11.71     13  (3)     -        -      Mikeska Ostrava
FIALA Aleš (1x)          7. 2.77      1  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
FIŠER Michal (1x)       14. 4.65      8  (2)     -        -      Combix Ústí n/L
FRIEDL Tomáš (1x)        1.10.73      4  (2)     -        -      Combix Ústí n/L
FRöHLICH René           23.11.70      5  (2)     -        1      Mikeska Vsetín
FRYDRYCH Jan            29. 7.77      4  (1)     -        -      Letňany Praha
FUJDIAR Josef           27.10.65      6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
GEDEON Patrik           19. 7.75      8  (2)     -        3      Sparta a Baník Chomutov
GOJ Jaroslav            17. 3.76      9  (2)     -        9      Mikeska Ostrava
HALAKOVSKÝ Jiří           .  .        3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
HANUS Martin            19. 5.76      3  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
HAUZR Zbyněk            20. 4.73      4  (1)     -        -      Alfa Liberec
HEJKAL Aleš               .  .        6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
HEJNA Josef              2. 7.74      1  (1)     -        -      Arsenal Benešov
HERIÁN Jiři (1x)        19.11.73      8  (2)     -        -      Combix Ústí n/L
HLADÍK Tomáš            28. 8.71     18  (4)     -        3      FC Mikeska Ostrava
HLAVÁČ Petr              7. 3.66      6  (1)     -        2      RSC Čechie Slaný
HNÍZDIL Daniel           6. 2.75      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
HOLEČEK David            6. 6.75      4  (1)     -        -      Sparta Chomutov
HOLEČEK Ondřej          16. 3.82      4  (1)     -        -      Alfa Liberec
HÖLL Jan                25. 4.81      4  (1)     -        1      Tomson STŽ Brno
HÖLL Radek               3.10.77      4  (1)     -        1      Tomson STŽ Brno
HOLOMEK Patrik           9. 6.74      9  (2)     -       12      3P Bosonohy Brno
HORÁČEK Jan             15. 4.73      7  (2)     -        -      Defect Praha
HORÁK Radoslav          14. 9.72      3  (1)     -        3      Plumbum Hradec Králové
HOŘÁK Martin            30.11.67     20  (4)     -        2      Alfa Liberec
HOVORKA Tomáš           14.11.73      4  (1)     -        -      SKP Kolín
HRABALA Radek            3.11.75      6  (1)     -        -      1.FC Delta-Real Šumperk
HRUŠKA Robert             . 5.71      2  (1)     -        -      Mikeska Vsetín
HRŮZA Marek              5. 3.82      4  (1)     -        -      Tomson STŽ Brno
HYNEK Karel              5. 5.71      3  (1)     -        -      Defect Praha
CHADIMA Miroslav        28. 9.72     11  (3)     -        -      RSC Čechie Slaný
CHARVÁT Rostislav        4. 2.79      4  (1)     -        -      Letňany Praha
CHÝLEK Martin             .  .        6  (1)     -        2      FC Baník Chomutov
JANDA Jaromír            6. 6.74      3  (1)     -        1      Arsenal Benešov
JANDA Tomáš             14.10.65      4  (1)     -        -      Letňany Praha
JANDOŠ Luděk            11. 7.73      3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
JANECKÝ Jiří             8.10.69      3  (1)     -        -      Defect Praha
JEDLIČKA Petr             .12.78      4  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
JELÍNEK Jaroslav          .  .        3  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
JEREMIAS Pavel          15.11.79      4  (1)     -        1      Tomson STŽ Brno
KAHL Petr                8. 8.68     10  (2)     -        2      SK Alfa Liberec
KAHOUN Jiří              5. 2.73      3  (1)     -        1      Arsenal Benešov
KALVODA Robert           3. 5.71      9  (2)     -        -      3P Bosonohy Brno
KAMENICKÝ Jaroslav      10. 6.75      3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
KARBAN Josef            30. 1.75      3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
KÁROLYI Alexander       20. 6.77      4  (1)     -        -      Defect Praha
KAŠPAR Jiří             28.11.76      4  (1)     -        -      SKP Kolín
KILNAR René             28. 5.73     22  (5)     -       14      Mikeska Ostrava
KLABÍK Pavel            20.10.67      3  (1)     -        -      Arsenal Benešov
KLEPL Martin            26. 3.73      3  (1)     -        1      Arsenal Benešov
KLÍMA Jan               15.10.70      3  (1)     -        -      Benago Praha
KMENT Štěpán            28. 6.69      4  (1)     -        1      Letňany Praha
KNOBLOCH Ondřej           .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
KOCMATA Martin            .  .        3  (1)     -        -      Arsenal Benešov
KOVÁŘ Martin              . 3.74      9  (1)     -        4      Mikeska Ostrava
KOLAŘÍK Václav           9.10.72      3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
KOMÍNEK Radek           26. 6.75      6  (1)     -        2      1.FC Delta-Real Šumperk
KOŇÁREK Vlastislav        .  .        6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
KOŇAŘÍK Jiří            20.10.78      5  (2)     -        1      Mikeska Vsetín
KOPECKÝ Marek (2x)      19. 2.77     10  (2)     -        2      Veteráni Chrudim
KOPŘIVA Petr            14. 6.79      4  (1)     -        -      Tomson STŽ Brno
KORDA Marek               .  .        3  (1)     -        2      SK Interobal Plzeň
KORNÁK David            28. 7.76     12  (3)     -        5      IFT C. Ostrava
KORENÝ Radek             2.10.73     18  (4)     -        7      Mikeska Ostrava
KOUCKÝ Miroslav           .  .        5  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
KOVAL Radomír           15.10.76     13  (3)    1+0       1      Mikeska Ostrava
KOVÁŘ Petr                . 9.77      4  (1)     -        -      IFT C. Ostrava
KOWALIK Martin           4. 7.74     16  (3)     -        2      SK Alfa Liberec
KOZELKA Michal          23. 3.77      6  (2)     -        -      RSC Čechie Slaný
KOZELSKÝ Jiří           24. 4.67      4  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
KOŽÍŠEK Jiří             2. 6.75      3  (1)     -        3      FK Mladá Boleslav
KRAJČ Marian            16.12.79      4  (1)     -        -      Letňany Praha
KRÁL Pavel                .  .        3  (1)     -        1      Plumbum Hradec Králové
KRÁLÍK Štěpán           14.10.78      4  (2)     -        1      Mikeska Vsetín
KRÁLOVEC Petr           26. 4.73      3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
KRÁTKÝ Tomáš            14. 2.79      4  (1)     -        1      Mikeska Ostrava
KRATOCHVÍL Martin       21. 1.71      4  (1)     -        -      Tomson STŽ Brno
KRAUS Zdeněk            26. 2.77      3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
KŘIVINKA Radim           3. 5.74      6  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
KŘIŽÁK Radim            18. 2.71      4  (1)     -        -      IFT C. Ostrava
KUBÍK Jiří              19. 1.82      4  (1)     -        -      Sparta Chomutov
KUČERA Radek            13.12.73      6  (1)     -        3      FC Baník Chomutov
KUDLÁČEK Michal         11. 7.80      4  (1)     -        -      SKP Kolín
KUCHOVSKÝ Ondřej        28. 2.79      4  (1)     -        -      Tomson STŽ Brno
KUNA Václav               .  .        3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
KVAPIL Tomáš             8.12.68     12  (3)     -        7      RSC Čechie Slaný
KVASNIČKA Jiří            .  .        6  (1)     -        -      Old stars Kroměříž
LAZAR Jan               12. 1.73      3  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
LEPKA Petr               3. 5.75      9  (2)     -        5      3P Bosonohy Brno
LEŠENAR Lubomír          2. 2.76      6  (1)     -        1      1.FC Delta-Real Šumperk
LEVČÍK David            17. 2.76      9  (2)     -        1      FC Mikeska Ostrava
LIBORA Tomáš             8.10.75      4  (1)     -        -      Letňany Praha
LINHART Tomáš (1x)      12.11.74      8  (2)    1+0       2      Veteráni Chrudim
LUČKA Julius (1x)         .  .        5  (1)     -        4      Combix Ústí n/L
LUKES Marek             14. 8.73      3  (1)     -        2      SK Interobal Plzeň
MAJKUT Vladimír          4. 2.70      8  (2)     -        2      IFT C. Ostrava
MALÝ Roman (1x)         15. 4.75      6  (1)     -        8      Veteráni Chrudim
MAREŠ Michal (1x)         . 2.76      5  (1)     -        5      Veteráni Chrudim
MAREŠ Roman (3x)        15. 3.75     14  (3)     -       10      Veteráni Chrudim
MAREŠ Zbyněk            18. 6.71      3  (1)     -        -      Defect Praha
MAŠEK Jiří              22. 5.75      7  (2)     -        1      Hespro Hradec Králové
MATĚJKA Jiří             2. 2.71      3  (1)     -        2      Plumbum Hradec Králové
MAVUBANTEMO Juliano     24. 1.68      3  (1)     -        2      Combix Ústí n/L
MAXUMI Artur              .  .        3  (1)     -        -      Benago Praha
MELLER Tomáš (4x)       11.11.75     25  (5)    1+0       -      Veteráni Chrudim
MENŠÍK Vojtěch           3. 3.63      6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
MĚSÍČEK Zdeněk           9. 5.68      3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
MESTEK Otakar           28.12.70     10  (3)     -        -      Defect Praha
MIČKAL Patrik           30.10.69     10  (1)     -        2      Mikeska Ostrava
MIKA Roman                . 4.78      3  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
MONÍK Petr               4. 3.77      3  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
MORÁVEK Martin           3. 8.78     10  (2)     -        4      SK Alfa Liberec
MOUČKA Petr             27. 5.82      4  (1)     -        4      Letňany Praha
MOUDŘÍK Jan             20. 2.80      4  (1)     -        2      Letňany Praha
MRHA Martin              9.12.70      3  (1)     -        2      Arsenal Benešov
MULLAI Gazmend          30. 7.76      3  (1)     -        1      Benago Praha
MUSIL David             28. 2.74      5  (1)     -        1      Alfa Liberec
MYŠIČKA Karel             .  .        6  (1)     -        2      FC Baník Chomutov
NĚMEC Petr                .  .        2  (1)     -        -      Arsenal Benešov
NEUMAN Vladimír         24. 2.75     15  (3)     -        8      Mikeska Ostrava
NOVOTNÝ Ivan            20.11.65      5  (2)     -        1      IFT C. Ostrava
NOVOTNÝ Libor           26. 1.74      4  (1)     -        -      Tomson STŽ Brno
NOVÝ Petr                 .  .        6  (1)     -        1      FC Baník Chomutov
OPIC Martin             28. 9.77      8  (2)     -        6      IFT C. Ostrava
OPRAVIL Zdeněk          13. 3.75      6  (1)     -        1      1.FC Delta-Real Šumperk
PABIŠKA Martin          17.10.71      5  (1)     -        -      Alfa Liberec
PALAŠČÁK Aleš           26. 4.73      6  (1)     -        -      Alfa Liberec
PANÁK Jaroslav            .  .        6  (1)     -        2      Old stars Kroměříž
PEER Richard            13. 8.80      4  (1)     -        1      Letňany Praha
PILAŘ                     .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
PILAŘ Tomáš              5. 8.76     25  (5)     -       14      Alfa Liberec
PLACHÝ Jaroslav         23.10.73      6  (1)     -        2      1.FC Delta-Real Šumperk
PLESKOT Ondřej          30. 6.78      4  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
PLEŠTIL Martin          16.11.71      6  (2)     -        -      Defect Praha
PLETICHA Jan            18. 4.74      3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
PLISKA Martin            4. 9.77      8  (2)     -        -      IFT C. Ostrava
PODRAZIL Roman (1x)       .  .        5  (1)     -        2      Combix Ústí n/L
POHL Tomáš (1x)         25. 5.77      5  (1)     -        1      Combix Ústí n/L
POHORELLI Marek          6. 6.73      4  (1)     -        1      IFT C. Ostrava
POHORELLI Tomáš           . 9.74      8  (2)     -        -      IFT C. Ostrava
POLZER Stanislav        11. 7.72      6  (1)    1+0       2      FC Mikeska Ostrava
POPELKA Petr (4x)        3. 7.72     25  (5)     -        3      Veteráni Chrudim
PRAŽÁK Michal           10.11.77     10  (2)     -        -      SK Alfa Liberec
PRŮCHA Josef            17. 7.79      3  (1)     -        2      RSC Čechie Slaný
PRŮŠA Martin            13. 8.67     10  (3)     -        1      Letňany Praha, Defect Praha
RABA Pavel              12.11.75     20  (4)     -        -      Alfa Liberec
RAMPÁČEK Josef          28.11.71     11  (2)     -        1      SK Alfa Liberec
RANGL Radek               .  .        3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
ROČÍN Igor              15. 6.75      3  (1)     -        -      Hespro Hradec Králové
RODEK Marcel            15. 4.69      8  (2)     -        -      IFT C. Ostrava
RONČKA Aleš               .  .        5  (1)     -        1      Mikeska Ostrava
ROVENSKÝ Jan            31.10.74      5  (2)     -        -      Mikeska Vsetín
ROVENSKÝ Jiří             . 9.76      3  (1)     -        -      Mikeska Vsetín
RUNT Pavel               9. 1.76     23  (5)     -       17      Alfa Liberec
ŘEHŮŘEK Vratislav         .11.66      7  (2)     -        -      Hespro Hradec Králové
ŘEŽÁB Jiří               6. 4.75      3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
ŘÍHA Luděk              14. 4.70      3  (1)     -        -      Arsenal Benešov
SALÁK Michal             3. 8.79      9  (2)     -       10      Alfa Liberec
SEDLÁČEK Miroslav         .  .        6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
SEDLÁČEK Vladimír       18. 4.72      1  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
SEDLÁK Igor               .  .        6  (1)     -        1      Old stars Kroměříž
SEMERÁD Miroslav (4x)    8. 8.73     25  (5)     -       23      Veteráni Chrudim
SENTIVÁN Miroslav       21. 2.76     19  (4)     -        2      Alfa Liberec
SCHATZ Martin             .  .        1  (1)     -        1      Baník Chomutov
SIMITČI Ago             30. 6.74      3  (1)     -        -      Benago Praha
SIMITČI Beni            19.12.70      3  (1)     -        1      Benago Praha
SKÝVA Miroslav           7. 9.72      6  (1)    1+0       -      1.FC Delta-Real Šumperk
SLEZÁK Jiří              5. 7.77      4  (1)     -        1      Tomson STŽ Brno
SOARES DOS REIS Marcelo 11. 1.74      3  (1)     -        2      Benago Praha
SOBRAL Ricardo (1x)     18. 9.71      6  (1)     -        2      Veteráni Chrudim
SOCHER Václav            5. 3.78      7  (2)     -        6      Defect Praha
SOCHOR Michal           30.10.78      4  (1)     -        -      Letňany Praha
SPEIERL Martin          22. 6.72     10  (3)     -        6      Defect Praha
STANČÍK Radovan           .  .        6  (1)     -        -      Old stars Kroměříž
STANĚK Jaroslav         21.11.67     16  (3)     -        1      SK Alfa Liberec
STARÝ Tomáš             26. 4.73      3  (1)     -        -      Benago Praha
STOLÁR Juraj              . 7.75      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
STRNAD Martin           29. 1.76      6  (1)     -        8      1.FC Delta-Real Šumperk
SUK Petr                  .  .        6  (1)     -        1      RSC Čechie Slaný
SULEK Pavel               .  .        3  (1)     -        1      Hespro Hradec Králové
SVOBODA David           30. 7.75      4  (1)     -        -      Sparta Chomutov
SVOBODA Petr             2. 2.73      3  (1)     -        3      Benago Praha
SYNECKÝ Martin            .  .        3  (1)     -        -      Defect Praha
ŠILHÁN Pavel             4. 9.68      4  (1)     -        1      Mikeska Ostrava
ŠIMEČEK Roman           26. 6.68      4  (1)     -        -      Tomson STŽ Brno
ŠIMON David             14. 6.75      4  (1)     -        2      Hespro Hradec Králové
ŠKOPEK Michal           28. 5.70      4  (1)     -        1      SKP Kolín
ŠMÍRA Karel             18. 2.58     21  (5)     -        -      IFT C. OV, Mikeska Vsetín
ŠNÍDL Petr              25.11.78      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
ŠORCÁK Pavel              .  .        6  (1)     -        -      FC Baník Chomutov
ŠROM Daniel             30.12.68      9  (2)     -        -      3P Bosonohy Brno
ŠVÁCHA Jan              13. 5.76      6  (1)     -        2      RSC Čechie Slaný
TAUŠ Marek              15. 7.78      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
TEPLÝ Josef             11. 2.81      4  (1)     -        1      SKP Kolín
TESAŘ David (2x)        29.12.78     10  (2)     -        5      Veteráni Chrudim
TOMAN Jan                1. 2.71      7  (2)     -        2      Defect Praha
TROJAN Roman            20. 8.68      6  (1)     -        -      Mikeska Ostrava (+22.4.2022)
TRSEK Ivo                 . 1.65      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
TŘÍSKA Miloš            25. 9.72      3  (1)     -        1      SK Interobal Plzeň
TUČEK Václav            24. 2.75      3  (1)     -        -      SK Interobal Plzeň
TURČÍK Milan            19. 2.79      4  (1)     -        -      IFT C. Ostrava
TVRDÍK Pavel (1x)       25. 7.72      8  (2)     -        -      Combix Ústí n/L
TVRDÝ Jiří              18.10.76      4  (1)     -        -      IFT C. Ostrava
TYDLAČKA Robert         10. 6.78      2  (1)     -        -      Mikeska Vsetín
VALÍČEK Petr            17. 4.78      7  (3)     -        -      Mikeska Vsetín
VALÍK Petr              15. 7.71      4  (1)     -        -      Tomson STŽ Brno
VANČO Jan               25. 2.81      4  (1)     -        1      IFT C. Ostrava
VANĚK Jan               14.10.76     10  (2)     -        2      Sparta + Baník Chomutov
VEIS Marek                .10.75      7  (2)     -        3      Hespro Hradec Králové
VELČOVSKÝ Lubomír        5. 2.75      4  (1)     -        -      SKP Kolín
VENCL Ondřej             6. 8.75      6  (1)     -        1      3P Bosonohy Brno
VICENEC Libor            2. 9.75      6  (1)     -        -      1.FC Delta-Real Šumperk
VÍTEK Karel               .  .        3  (1)     -        1      Hespro Hradec Králové
VLADYKA Petr (4x)        9.11.74     25  (5)     -       25      Veteráni Chrudim
VODEHNAL Václav (1x)      .  .        8  (2)     -        2      Combix Ústí n/L
VOJTA Lubomír           12.10.74      6  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
VOKÁL Radek               . 8.74      7  (2)     -        1      Hespro Hradec Králové
VOKOUN Jiří               . 8.75      3  (1)     -        -      RSC Čechie Slaný
VOLNÝ Lumír              7. 8.77      4  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
VOSYKA Slavomír          4. 6.74      3  (1)     -        -      Combix Ústí n/L
VRABEC Karel            24. 5.74      3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
VRTĚL Milan               .  .        6  (1)     -        -      Old stars Kroměříž
VÝDA Slavomír           19.11.73      3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
VYTRHLÍK Radek          24. 4.76      4  (1)     -        -      Sparta Chomutov
WALDHAUSER Jarosl. (1x) 22. 4.76      5  (1)     -        1      Combix Ústí n/L
ZAJÍČEK Pavel           24. 8.75      7  (3)     -        -      Mikeska Vsetín
ZAPADLO Michal            .  .        3  (1)     -        -      FK Mladá Boleslav
ZAŤKO Radek             15. 4.77      4  (1)     -        -      Sparta Chomutov
ZBOŽIL Zbyněk             .  .        6  (1)     -        -      3P Bosonohy Brno
ZETEK Tomáš               . 4.77      2  (1)     -        -      Mikeska Vsetín
ZLATNÍK Radek             . 3.76      4  (1)     -        1      Defect Praha
ŽABČÍK David              . 9.75      2  (1)     -        -      Mikeska Vsetín
ŽÁK Pavel                1. 8.73     12  (3)     -        1      RSC Čechie Slaný
ŽÁK Petr                  . 1.77      3  (1)     -        1      Hespro Hradec Králové
ŽÍDEK Petr                .10.73      3  (1)     -        -      Mikeska Ostrava
ŽIDLÍK Josef              .  .        6  (1)     -        2      Old stars Kroměříž
(ze sezóny 2017 nejsou evidovány žk a čk)

VZÁJEMNÉ ZÁPASY

BENEŠOV, ARSENAL
Brno, 3P Bosonohy - 0-1-0 2:2 (2:2)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 1:6 (1:6)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 2:2 (2:2)
BRNO, 3P BOSONOHY
Benešov, Arsenal - 0-1-0 2:2 (2:2)
Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 6:3 (6:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:5 (0:5)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:2 (4:2)
Ostrava, Mikeska - 0-1-1 3:5 (0:2, 3:3)
Plzeň, Interobal - 0-0-1 2:3 (2:3)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-1 2:6 (2:6)
Ústí n/L, Combix - 0-0-1 0:2 (0:2)
BRNO, TOMSON STŽ
Liberec, Alfa - 0-1-1 1:3 (0:2, 1:1)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 1:3 (1:3)
Vsetín, Mikeska - 1-0-0 2:0 (2:0)
HRADEC KRÁLOVÉ, HESPRO
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-2 1:7 (1:3, 0:4)
Mladá Boleslav, FK - 1-0-0 2:0 (2:0)
Ostrava, IFT C. - 1-0-0 5:1 (5:1)
Praha, Defect - 1-0-0 3:1 (3:1)
Vsetín, Mikeska - 0-0-1 0:2 (0:2)
HRADEC KRÁLOVÉ, PLUMBUM
Brno, 3P Bosonohy - 0-0-1 3:6 (3:6)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:8 (0:8)
Plzeň, Interobal - 1-0-0 5:4 (5:4)
CHOMUTOV, BANÍK
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:1 (4:1)
Liberec, Alfa - 0-0-2 6:9 (4:5, 2:4)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-2 2:4 (1:2, 1:2)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 2:2 (2:2)
CHOMUTOV, SPARTA
Kolín, SKP - 0-1-0 0:0 (0:0)
Letňany, Praha - 0-0-1 0:3 (0:3)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:4 (0:4)
CHRUDIM, VETERÁNI
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 5:0 (5:0)
Hradec Králové, Hespro - 2-0-0 7:1 (3:1, 4:0)
Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 8:0 (8:0)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:0 (4:0)
Liberec, Alfa - 5-1-0 22:5 (4:0, 3:0, 3:3, 2:0, 5:2, 5?0)
Ostrava, IFT C. - 2-0-0 10:3 (5:2, 5:1)
Ostrava, Mikeska - 3-1-0 10:5 (4:2, 2:2, 2:1, 2:0)
Plzeň, Interobal - 1-0-0 5:1 (5:1)
Praha, Defect - 3-0-0 11:6 (3:1, 5:3, 3:2)
Praha, Letňany - 0-0-1 2:3 (2:3)
Slaný, RSC Čechie - 2-0-0 8:0 (3:0, 5:0)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 1:1 (1:1)
KOLÍN, SKP
Chomutov, Sparta - 0-1-0 0:0 (0:0)
Ostrava, IFT C. - 0-0-1 0:2 (0:2)
Ostrava, Mikeska - 0-1-0 2:2 (2:2)
KROMĚŘÍŽ, OLD STARS
Brno, 3P Bosonohy - 0-0-1 2:4 (2:4)
Chomutov, Baník - 0-0-1 1:4 (1:4)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:4 (0:4)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:3 (0:3)
Praha, Benago - 1-0-0 7:4 (7:4)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 0:3 (0:3)
LIBEREC, ALFA
Brno, Tomson - 1-1-0 3:1 (2:0, 1:1)
Hradec Králové, Hespro - 1-0-0 3:0 (3:0)
Chomutov, Baník - 2-0-0 9:6 (5:4, 4:2)
Chrudim, Veteráni - 0-1-5 5:22 (0:4, 0:3, 3:3, 0:2, 2:5, 0:5)
Ostrava, IFT C. - 1-1-0 6:3 (2:2, 4:1)
Ostrava, Mikeska - 1-0-1 6:6 (3:0, 3:6)
Praha, Defect - 1-0-1 5:3 (1:2, 4:1)
Slaný, RSC Čechie - 3-0-0 15:5 (4:0, 5:2, 6:3)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 3:0 (3:0)
Ústí n/L, Combix - 1-0-1 2:3 (2:1, 0:2)
Vsetín, Mikeska - 2-0-0 11:0 (4:0, 7:0)
MLADÁ BOLESLAV, FK
Hradec Králové, Hespro - 0-0-1 0:2 (0:2)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:2 (0:2)
Praha, Defect - 1-0-0 3:0 (3:0)
OSTRAVA, IFT C.
Hradec Králové, Hespro - 0-0-1 1:5 (1:5)
Chrudim, Veteráni - 0-0-2 3:10 (2:5, 1:5)
Kolín, SKP - 1-0-0 2:0 (2:0)
Liberec, Alfa - 0-1-1 3:6 (2:2, 1:4)
Ostrava, Mikeska - 1-0-1 1:3 (0:3, 1:0)
Praha, Letňany - 1-0-1 2:2 (2:1, 0:1)
Vsetín, Mikeska - 2-0-0 6:1 (3:0, 3:1)
OSTRAVA, MIKESKA
Benešov, Arsenal - 1-0-0 6:1 (6:1)
Brno, 3P Bosonohy - 1-1-0 5:3 (2:0, 3:3)
Brno, Tomson - 1-0-0 3:1 (3:1)
Chomutov, Sparta - 1-0-0 4:0 (4:0)
Chrudim, Veteráni - 0-1-3 5:10 (2:4, 2:2, 1:2, 0:2)
Kolín, SKP - 0-1-0 2:2 (2:2)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 3:0 (3:0)
Liberec, Alfa - 1-0-1 6:6 (0:3, 6:3)
Mladá Boleslav, FK - 1-0-0 2:0 (2:0)
Ostrava, IFT C. - 1-0-1 3:1 (3:0, 0:1)
Praha, Benago - 1-0-0 3:0 (3:0)
Praha, Defect - 0-1-0 2:2 (2:2)
Šumperk, Delta-Real - 2-0-0 8:2 (4:1, 4:1)
Ústí n/L, Combix - 1-0-0 2:0 (2:0)
Vsetín, Mikeska - 1-0-0 3:1 (3:1)
PLZEŇ, INTEROBAL
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 3:2 (3:2)
Hradec Králové, Plumbum - 0-0-1 4:5 (2:2)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 1:5 (1:5)
PRAHA, BENAGO
Kroměříž, Old stars - 0-0-1 4:7 (4:7)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:3 (0:3)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 4:3 (4:3)
PRAHA, DEFECT
Hradec Králové, Hespro - 0-0-1 1:3 (1:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-3 6:11 (1:3, 3:5, 2:3)
Liberec, Alfa - 1-0-1 3:5 (2:1, 1:4)
Ostrava, Mikeska - 0-1-0 2:2 (2:2)
Slaný, RSC Čechie - 1-1-0 4:2 (1:1, 2:0)
PRAHA, LETŇANY CFC
Chomutov, Sparta - 1-0-0 3:0 (3:0)
Chrudim, Veteráni - 1-0-0 3:2 (3:2)
Ostrava, IFT C. - 1-0-1 2:2 (1:2, 1:0)
SLANÝ, RSC ČECHIE
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 6:2 (6:2)
Chomutov, Baník - 2-0-0 4:2 (2:1, 2:1)
Chrudim, Veteráni - 0-0-2 0:8 (0:3, 0:5)
Liberec, Alfa - 0-0-3 5:15 (0:4, 2:5, 3:6)
Praha, Defect - 0-1-1 2:4 (1:1, 0:2)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 1:6 (1:6)
Ústí n/L, Combix - 1-0-0 2:1 (2:1)
ŠUMPERK, 1.FC DELTA-REAL
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 3:0 (3:0)
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 2:8 (1:4, 1:4)
Praha, Benago - 0-0-1 3:4 (3:4)
Slaný, RSC Čechie - 1-0-0 6:1 (6:1)
ÚSTÍ NAD LABEM, COMBIX
Benešov, Arsenal - 0-1-0 2:2 (2:2)
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 2:0 (2:0)
Chomutov, Baník - 0-1-0 2:2 (2:2)
Chrudim, Veteráni - 0-1-0 1:1 (1:1)
Liberec, Alfa - 1-0-1 3:2 (1:2, 2:0)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:2 (0:2)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-1 1:2 (1:2)
VSETÍN, MIKESKA
Brno, Tomson - 0-0-1 0:2 (0:2)
Hradec Králové, Hespro - 1-0-0 2:0 (2:0)
Liberec, Alfa - 0-0-2 0:11 (0:4, 0:7)
Ostrava, IFT C. - 0-0-2 1:6 (0:3, 1:3)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 1:3 (1:3)

VÝSLEDKY FINÁLOVÉHO TURNAJE 2022 Mikeska Ostrava - Sparta Chomutov 4:0 (2:0) 2 Neuman, 1 Krátký, Goj Mikeska - Fiala, Neuman, Kilnar, Krátký, Goj, Korený Chomutov - Zaťko, Holeček, Gedeon, Vytrhlík, Svoboda, Kubík, Vaněk Mikeska Vsetín - Tomson STŽ Brno 0:2 (0:0) Höll R, Slezák Vsetín - Rovenský, Blažek, Zajíček, Koňařík, Králík, Tydlačka, Valíček Tomson - Valík, Šimeček, Höll R, Novotný, Slezák, Kopřiva, Hrůza, Höll J, Jeremias, Kuchovský, Kratochvíl IFT C. Ostrava - Letňany Praha 2:1 (0:0) Kornák, Opic - Moudřík IFT - Dostál, Šmíra, Kornák, Opic, Vančo, Pliska, Novotný, Tvrdý, Dziuba Letňany - Krajč, Libora, Adamec, Borský, Frydrych, Charvát, Kment, Janda, Moučka, Moudřík, Peer, Průša, Sochor Mikeska Ostrava - SKP Kolín 2:2 (0:1) Kilnar, Goj - Škopek, Teplý Mikeska - Fiala, Neuman, Kilnar, Krátký, Goj, Korený Kolín - Kašpar, Kudláček, Škopek, Teplý, Velčovský, Hovorka Mikeska Vsetín - Alfa Liberec 0:7 (0:2) 4 Pilař, 2 Salák, 1 Runt Vsetín - Rovenský, Blažek, Zajíček, Koňařík, Králík, Tydlačka, Valíček Liberec - Raba, Hauzr, Bomba, Hořák, Runt, Holeček, Pilař, Salák, Doležel IFT C. Ostrava - Veteráni Chrudim 1:5 (0:3) Dziuba - Mareš, Popelka, Semerád, Vladyka, Bouška IFT - Dostál, Šmíra, Kornák, Opic, Vančo, Pliska, Novotný, Tvrdý, Dziuba Sparta Chomutov - SKP Kolín 0:0 Chomutov - Zaťko, Holeček, Gedeon, Vytrhlík, Svoboda, Kubík, Vaněk Kolín - Kašpar, Kudláček, Škopek, Teplý, Velčovský, Hovorka Tomson STŽ Brno - Alfa Liberec 1:1 (1:1) Höll Jan - Pilař Tomson - Valík, Šimeček, Höll R, Novotný, Slezák, Kopřiva, Hrůza, Höll J, Jeremias, Kuchovský, Kratochvíl Liberec - Raba, Hauzr, Bomba, Hořák, Runt, Holeček, Pilař, Salák, Doležel Letňany Praha - Veteráni Chrudim 3:2 (2:1) Kment, Moučka, Moudřík - Popelka, Semerád Letňany - Krajč, Libora, Adamec, Borský, Frydrych, Charvát, Kment, Janda, Moučka, Moudřík, Peer, Průša, Sochor Chrudim - Meller, Dostál, Mareš, Popelka, Semerád, Vladyka, Bouška Letňany Praha - Sparta Chomutov 3:0 (1:0) SKUPINA O 5-8 2 Moučka, 1 Peer Letňany - Krajč, Libora, Adamec, Borský, Frydrych, Charvát, Kment, Janda, Moučka, Moudřík, Peer, Průša, Sochor Chomutov - Zaťko, Holeček, Gedeon, Vytrhlík, Svoboda, Kubík, Vaněk IFT C. Ostrava - SKP Kolín 2:0 (1:0) SKUPINA O 5-8 Vančo, Novotný IFT - Dostál, Šmíra, Kornák, Opic, Vančo, Pliska, Novotný, Tvrdý, Dziuba Kolín - Kašpar, Kudláček, Škopek, Teplý, Velčovský, Hovorka Sparta Chomutov - SKP Kolín 3:2 pk ZÁPAS O 7.MÍSTO rozhodující penalta Vaněk Chomutov - Zaťko, Holeček, Gedeon, Vytrhlík, Svoboda, Kubík, Vaněk Kolín - Kašpar, Kudláček, Škopek, Teplý, Velčovský, Hovorka IFT C. Ostrava - Letňany Praha 0:1 (0:1) ZÁPAS O 5.MÍSTO Moučka žk: Dziuba IFT - Dostál, Šmíra, Kornák, Opic, Vančo, Pliska, Novotný, Tvrdý, Dziuba Letňany - Krajč, Libora, Adamec, Borský, Frydrych, Charvát, Kment, Janda, Moučka, Moudřík, Peer, Průša, Sochor Mikeska Ostrava - Veteráni Chrudim 0:2 (0:0) SEMIFINÁLE 2 Mareš Mikeska - Fiala, Neuman, Kilnar, Krátký, Goj, Korený Chrudim - Meller, Dostál, Mareš, Popelka, Semerád, Vladyka, Bouška Alfa Liberec - Tomson STŽ Brno 2:0 (0:0) SEMIFINÁLE Runt, Skalák Liberec - Raba, Hauzr, Bomba, Hořák, Runt, Holeček, Pilař, Salák, Doležel Tomson - Valík, Šimeček, Höll R, Novotný, Slezák, Kopřiva, Hrůza, Höll J, Jeremias, Kuchovský, Kratochvíl Mikeska Ostrava - Tomson STŽ Brno 3:1 (2:1) ZÁPAS O 3.MÍSTO Neuman, Goj, vlastní - Jeremias Mikeska - Fiala, Neuman, Kilnar, Krátký, Goj, Korený Tomson - Valík, Šimeček, Höll R, Novotný, Slezák, Kopřiva, Hrůza, Höll J, Jeremias, Kuchovský, Kratochvíl Veteráni Chudim - Alfa Liberec 5:0 (3:0) FINÁLE 2 Semerád, 1 Vladyka, Dostál, Mareš Chrudim - Meller, Dostál, Mareš, Popelka, Semerád, Vladyka, Bouška Liberec - Raba, Hauzr, Bomba, Hořák, Runt, Holeček, Pilař, Salák, Doležel
NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH
SEZÓNA        1.místo                  2.místo                  3.místo
2022          Veteráni Chrudim         Alfa Liberec             Mikeska Ostrava
2021          nehráno pro covid
2020          nehráno pro covid
2019          Veteráni Chrudim         Alfa Liberec             Hespro Hradec Králové
2018          Veteráni Chrudim         IFT C. Ostrava           Mikeska Ostrava
2017          Combix Ústí n/L          Alfa Liberec             Veteráni Chrudim
2016          Veteráni Chrudim         Mikeska Ostrava          Alfa Liberec

4-0-1   Veteráni Chrudim
1-0-0   Combix Ústí nad Labem
0-3-1   Alfa Liberec
0-1-2   Mikeska Ostrava
0-1-0   IFT C. Ostrava
0-0-1   Hespro Hradec Králové
© PSMF