Základem pro vznik této databáze jsou Zápisy o utkání
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
Hráči, kteří nastoupili v sezóně 2023 jsou vyznačeni tučně.
JMÉNO ZÁPASY ŽK+ČK GÓLY KLUB
ADAMEC Petr 28.10.69 4 (1) - - Letňany Praha
AVRAMOV Vladimír 20. 5.73 6 (1) - 1 Old stars Kroměříž
BABORÁK Jiří 14.11.57 8 (2) - - FK Mladá Boleslav
BAJER Vojtěch 6.12.65 3 (1) 1+0 - Plumbum Hradec Králové
BARANČOK Luděk 13. 3.79 3 (1) - - FK Mladá Boleslav
BARNAT Jan (1x) 29.11.77 1 (1) - - Combix Ústí n/L
BAUER Josef 31. 1.77 3 (1) - - RSC Čechie Slaný
BEDNÁŘ Pavel 5. 6.77 3 (1) - 1 Hespro Hradec Králové
BEJDA Pavel 25. 3.75 8 (2) - - FK Mladá Boleslav
BEJDA Stanislav 11. 2.77 8 (2) - 2 FK Mladá Boleslav
BĚLOHLÁVEK Jiří 7. 3.65 9 (2) - - 3P Bosonohy Brno
BĚLOHLÁVEK Petr 22. 6.75 9 (2) - - 3P Bosonohy Brno
BENÁT Petr 20. 5.80 5 (1) - 6 TEX-COLOR ČB
BENEŠ Roman (1x) . . 3 (1) - - Combix Ústí n/L
BEZOUŠKA Martin .12.71 4 (1) - - S.Ú.D. Světlá n/S
BÍLOVSKÝ Igor . 7.75 4 (1) - - Tomson STŽ Brno
BIŠKO Jaroslav (1x) 26. 5.74 11 (2) - 2 Veteráni Chrudim
BLAŽEK Miroslav 4. 7.76 7 (3) - - Mikeska Vsetín
BLAŽEK Petr 10. 8.72 9 (3) - - FK MB, Hespro + Plumbum HK
BOMBA Tomáš 31. 7.73 22 (5) - 1 Alfa Liberec
BORSKÝ Pavel 12.10.79 4 (1) - - Letňany Praha
BOŤA Josef . . 3 (1) - - Arsenal Benešov
BOUŠKA Tomáš (2x) 12.10.79 9 (2) - 3 Veteráni Chrudim
BRANDNER Martin . . 2 (1) - - Arsenal Benešov
BRIČ Jan . 3.76 6 (1) - 1 FC Baník Chomutov
BRUNCLÍK Jaroslav 17. 8.74 1 (1) - - Arsenal Benešov
BŘEZINA Radek . 2.83 4 (1) - 3 Tomson STŽ Brno
BUBLA Petr 5.10.69 6 (1) - 2 Old stars Kroměříž
BŮŽEK Luboš 23.12.74 9 (2) - 4 RSC Čechie Slaný
CAMPR Milan 5.12.75 6 (1) - - FC Baník Chomutov
CIHLÁŘ Pavel 18.10.70 6 (1) - 1 3P Bosonohy Brno
CÍSAŘ Bohuslav .12.75 4 (1) - 3 S.Ú.D. Světlá n/S
ČAVERA Milan 20. 5.76 5 (1) - 1 Mikeska Ostrava
ČERNÍK Martin . . 3 (1) - 2 Plumbum Hradec Králové
ČERNÝ Jiří .11.64 6 (1) - - SKP Kolín
ČERVENKA Zdeněk 29. 8.78 4 (1) - 2 IFT C. Ostrava
ČIHÁK Pavel . . 6 (1) - - FC Baník Chomutov
ČUPR Martin .10.77 4 (1) - - Alfa Liberec
DAVID Leoš . 8.75 3 (1) - 1 Mikeska Vsetín
DOHNAL Jiří . . 3 (1) - - Combix Ústí n/L
DOLEJŠÍ Petr . 4.71 4 (1) - - S.Ú.D. Světlá n/S
DOLEŽAL Aleš 13. 5.67 1 (1) - - Arsenal Benešov
DOLEŽEL Pavel 2. 6.76 24 (5) - 10 SK Alfa Liberec
DUCHOŇ David 25. 4.76 3 (1) - - 3P Bosonohy Brno
DOSTÁL Miroslav 15. 1.75 12 (3) - - IFT C. Ostrava
DOSTÁL Zdeněk (2x) 19.10.79 9 (2) - 2 Veteráni Chrudim
DUJSÍK Jiří . 9.81 6 (1) - 1 Hespro Hradec Králové
DVOŘÁK Dušan (1x) 13. 3.71 10 (2) - 3 Veteráni Chrudim
DZIUBA David 28. 8.75 8 (2) 1+0 1 IFT C. Ostrava
FIALA Aleš 2.11.71 13 (3) - - Mikeska Ostrava
FIALA Aleš (1x) 7. 2.77 1 (1) - - Combix Ústí n/L
FIŠER Michal (1x) 14. 4.65 8 (2) - - Combix Ústí n/L
FORMÁNEK Pavel (1x) . . 5 (1) - 2 Veteráni Chrudim
FRIEDL Tomáš (1x) 1.10.73 4 (2) - - Combix Ústí n/L
FRöHLICH René 23.11.70 5 (2) - 1 Mikeska Vsetín
FRYDRYCH Jan 29. 7.77 4 (1) - - Letňany Praha
FUJDIAR Josef 27.10.65 6 (1) - - RSC Čechie Slaný
GEDEON Patrik 19. 7.75 8 (2) - 3 Sparta a Baník Chomutov
GERČÁK Libor . . 5 (1) - - Mikeska Ostrava
GOJ Jaroslav 17. 3.76 14 (3) - 9 Mikeska Ostrava
HAČKA Ondřej .10.82 5 (1) - 2 TEX-COLOR B
HALAKOVSKÝ Jiří . . 3 (1) - - Combix Ústí n/L
HANUS Martin 19. 5.76 3 (1) - - Mikeska Ostrava
HARUŠŤÁK Jaroslav . 4.73 5 (1) - 1 Mikeska Ostrava
HAUZR Zbyněk 20. 4.73 8 (2) - - Alfa Liberec
HEJKAL Aleš . . 6 (1) - - RSC Čechie Slaný
HEJNA Josef 2. 7.74 1 (1) - - Arsenal Benešov
HERIÁN Jiři (1x) 19.11.73 8 (2) - - Combix Ústí n/L
HLADÍK Tomáš 28. 8.71 23 (5) - 4 Mikeska Ostrava
HLAVÁČ Petr 7. 3.66 6 (1) - 2 RSC Čechie Slaný
HNÍZDIL Daniel 6. 2.75 3 (1) - - RSC Čechie Slaný
HOLEČEK David 6. 6.75 4 (1) - - Sparta Chomutov
HOLEČEK Ondřej 16. 3.82 8 (2) - - Alfa Liberec
HÖLL Jan 25. 4.81 8 (2) - 1 Tomson STŽ Brno
HÖLL Radek 3.10.77 8 (2) - 2 Tomson STŽ Brno
HOLOMEK Patrik 9. 6.74 9 (2) - 12 3P Bosonohy Brno
HORÁČEK Jan 15. 4.73 7 (2) - - Defect Praha
HORÁČEK Martin . 7.77 6 (1) - 1 SKP Kolín
HORÁK Radoslav 14. 9.72 3 (1) - 3 Plumbum Hradec Králové
HOŘÁK Martin 30.11.67 20 (4) - 2 Alfa Liberec
HOVORKA Tomáš 14.11.73 10 (2) - - SKP Kolín
HRABALA Radek 3.11.75 6 (1) - - 1.FC Delta-Real Šumperk
HRDINA Martin . 5.81 5 (1) - 1 FK Mladá Boleslav
HRUŠKA Robert . 5.71 2 (1) - - Mikeska Vsetín
HRŮZA Marek 5. 3.82 8 (2) - - Tomson STŽ Brno
HYNEK Karel 5. 5.71 3 (1) - - Defect Praha
CHADIMA Miroslav 28. 9.72 11 (3) - - RSC Čechie Slaný
CHARVÁT Rostislav 4. 2.79 4 (1) - - Letňany Praha
CHÝLEK Martin . . 6 (1) - 2 FC Baník Chomutov
JANATA Petr . . 4 (1) - - Světlá n/S
JANDA Jaromír 6. 6.74 3 (1) - 1 Arsenal Benešov
JANDA Tomáš 14.10.65 4 (1) - - Letňany Praha
JANDOŠ Luděk 11. 7.73 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
JANECKÝ Jiří 8.10.69 3 (1) - - Defect Praha
JEDLIČKA Petr .12.78 4 (1) - - Hespro Hradec Králové
JELÍNEK Jaroslav . . 3 (1) - - Hespro Hradec Králové
JEREMIAS Pavel 15.11.79 8 (2) - 1 Tomson STŽ Brno
KAHL Petr 8. 8.68 10 (2) - 2 SK Alfa Liberec
KAHOUN Jiří 5. 2.73 3 (1) - 1 Arsenal Benešov
KALVODA Robert 3. 5.71 9 (2) - - 3P Bosonohy Brno
KAMENICKÝ Jaroslav 10. 6.75 3 (1) - - FK Mladá Boleslav
KARBAN Josef 30. 1.75 3 (1) - - FK Mladá Boleslav
KÁROLYI Alexander 20. 6.77 4 (1) - - Defect Praha
KAŠPAR Jiří (1x) 28.11.76 9 (2) - 1 Vet. Chrudim, SKP Kolín
KILNAR René 28. 5.73 27 (6) - 14 Mikeska Ostrava
KLABÍK Pavel 20.10.67 3 (1) - - Arsenal Benešov
KLEPL Martin 26. 3.73 3 (1) - 1 Arsenal Benešov
KLÍMA Jan 15.10.70 3 (1) - - Benago Praha
KMENT Štěpán 28. 6.69 4 (1) - 1 Letňany Praha
KNOBLOCH Ondřej . . 3 (1) - - FK Mladá Boleslav
KOCMATA Martin . . 3 (1) - - Arsenal Benešov
KOVÁŘ Martin . 3.74 9 (1) - 4 Mikeska Ostrava
KOLAŘÍK Václav 9.10.72 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
KOMÍNEK Radek 26. 6.75 6 (1) - 2 1.FC Delta-Real Šumperk
KOŇÁREK Vlastislav . . 6 (1) - 1 Old stars Kroměříž
KOŇAŘÍK Jiří 20.10.78 5 (2) - 1 Mikeska Vsetín
KOPECKÝ Marek (2x) 19. 2.77 10 (2) - 2 Veteráni Chrudim
KOPŘIVA Petr 14. 6.79 8 (2) - - Tomson STŽ Brno
KORDA Marek . . 3 (1) - 2 SK Interobal Plzeň
KORNÁK David 28. 7.76 12 (3) - 5 IFT C. Ostrava
KORENÝ Radek 2.10.73 23 (5) - 7 Mikeska Ostrava
KOUCKÝ Miroslav . . 5 (1) - - Mikeska Ostrava
KOVAL Radomír 15.10.76 13 (3) 1+0 1 Mikeska Ostrava
KOVÁŘ Petr . 9.77 4 (1) - - IFT C. Ostrava
KOWALIK Martin 4. 7.74 20 (4) - 2 SK Alfa Liberec
KOZELKA Michal 23. 3.77 6 (2) - - RSC Čechie Slaný
KOZELSKÝ Jiří 24. 4.67 4 (1) - - Mikeska Ostrava
KOZLÍK Miloslav . . 4 (1) - 2 S.Ú.D. Světlá n/S
KOŽÍŠEK Jiří 2. 6.75 8 (2) - 3 FK Mladá Boleslav
KRAJČ Marian 16.12.79 9 (2) - - FK Ml.Boleslav, Letňany
KRÁL Pavel . . 3 (1) - 1 Plumbum Hradec Králové
KRÁLÍK Štěpán 14.10.78 9 (3) - 1 Mikeska OV, Mikeska VS
KRÁLOVEC Petr 26. 4.73 3 (1) - 1 SK Interobal Plzeň
KRÁTKÝ Tomáš 14. 2.79 4 (1) - 1 Mikeska Ostrava
KRATOCHVÍL Martin 21. 1.71 4 (1) - - Tomson STŽ Brno
KRAUS Zdeněk 26. 2.77 3 (1) - - FK Mladá Boleslav
KŘIKAVA Miroslav . 7.87 4 (1) - 2 S.Ú.D. Světlá n/S
KŘIVINKA Radim 3. 5.74 6 (1) - - 3P Bosonohy Brno
KŘIŽÁK Radim 18. 2.71 4 (1) - - IFT C. Ostrava
KŘÍŽEK Zdeněk . 1.83 5 (1) - - TEX-COLOR ČB
KUBÁT Petr .10.81 4 (1) - - S.Ú.D. Světlá n/S
KUBÍK Jiří 19. 1.82 4 (1) - - Sparta Chomutov
KUČERA Radek 13.12.73 6 (1) - 3 FC Baník Chomutov
KUDLÁČEK Michal 11. 7.80 10 (2) - 2 SKP Kolín
KUCHOVSKÝ Ondřej 28. 2.79 4 (1) - - Tomson STŽ Brno
KUNA Václav . . 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
KVAPIL Tomáš 8.12.68 12 (3) - 7 RSC Čechie Slaný
KVASNIČKA Jiří . . 6 (1) - - Old stars Kroměříž
LAZAR Jan 12. 1.73 3 (1) - - Mikeska Ostrava
LENGYEL Roman 3.11.78 5 (1) - 2 TEX-COLOR ČB
LEPKA Petr 3. 5.75 9 (2) - 5 3P Bosonohy Brno
LEŠENAR Lubomír 2. 2.76 6 (1) - 1 1.FC Delta-Real Šumperk
LEVČÍK David 17. 2.76 9 (2) - 1 FC Mikeska Ostrava
LIBORA Tomáš 8.10.75 4 (1) - - Letňany Praha
LINHART Tomáš (1x) 12.11.74 8 (2) 1+0 2 Veteráni Chrudim
LUČKA Julius (1x) . . 5 (1) - 4 Combix Ústí n/L
LUKES Marek 14. 8.73 3 (1) - 2 SK Interobal Plzeň
MAJKUT Vladimír 4. 2.70 8 (2) - 2 IFT C. Ostrava
MALÍK Zbyšek . . 4 (1) - - Tomson STŽ Brno
MALÝ Roman (1x) 15. 4.75 6 (1) - 8 Veteráni Chrudim
MAREŠ Michal (1x) . 2.76 5 (1) - 5 Veteráni Chrudim
MAREŠ Roman (3x) 15. 3.75 14 (3) - 10 Veteráni Chrudim
MAREŠ Zbyněk 18. 6.71 3 (1) - - Defect Praha
MARKU Leonardo . . 6 (1) - 2 SKP Kolín
MAŠEK Jiří 22. 5.75 7 (2) - 1 Hespro Hradec Králové
MATĚJKA Jiří 2. 2.71 3 (1) - 2 Plumbum Hradec Králové
MATĚJKA Tomáš 31. 8.80 5 (1) - 1 FK Mladá Boleslav
MAVUBANTEMO Juliano 24. 1.68 3 (1) - 2 Combix Ústí n/L
MAXUMI Artur . . 3 (1) - - Benago Praha
MELLER Tomáš (4x) 11.11.75 25 (5) 1+0 - Veteráni Chrudim
MENŠÍK Vojtěch 3. 3.63 6 (1) - 1 Old stars Kroměříž
MĚSÍČEK Zdeněk 9. 5.68 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
MESTEK Otakar 28.12.70 10 (3) - - Defect Praha
MIČKAL Patrik 30.10.69 10 (1) - 2 Mikeska Ostrava
MIKA Roman . 4.78 3 (1) - - Mikeska Ostrava
MOCANU Liviu . 8.82 6 (1) - 2 Hespro Hradec Králové
MONÍK Petr 4. 3.77 3 (1) - - Hespro Hradec Králové
MORÁVEK Martin 3. 8.78 10 (2) - 4 SK Alfa Liberec
MOUČKA Petr 27. 5.82 4 (1) - 4 Letňany Praha
MOUDŘÍK Jan 20. 2.80 4 (1) - 2 Letňany Praha
MRHA Martin 9.12.70 3 (1) - 2 Arsenal Benešov
MULLAI Gazmend 30. 7.76 3 (1) - 1 Benago Praha
MUSIL David 28. 2.74 5 (1) - 1 Alfa Liberec
MYŠIČKA Karel . . 6 (1) - 2 FC Baník Chomutov
NĚMEC Petr . . 2 (1) - - Arsenal Benešov
NEUMAN Vladimír 24. 2.75 15 (3) - 8 Mikeska Ostrava
NOVOTNÝ Ivan 20.11.65 5 (2) - 1 IFT C. Ostrava
NOVOTNÝ Libor 26. 1.74 8 (2) - 2 Tomson STŽ Brno
NOVÝ Petr 3. 6.62 6 (1) - 1 FC Baník Chomutov
OPIC Martin 28. 9.77 8 (2) - 6 IFT C. Ostrava
OPRAVIL Zdeněk 13. 3.75 6 (1) - 1 1.FC Delta-Real Šumperk
PABIŠKA Martin 17.10.71 5 (1) - - Alfa Liberec
PALAŠČÁK Aleš 26. 4.73 6 (1) - - Alfa Liberec
PANÁK Jaroslav . . 6 (1) - 2 Old stars Kroměříž
PEER Richard 13. 8.80 4 (1) - 1 Letňany Praha
PĚKNÝ Petr 13. 4.77 6 (1) - 1 SKP Kolín
PETRUS . . 4 (1) - - S.Ú.D. Světlá n/S
PICEK . . 5 (1) - - FK Mladá Boleslav
PILAŘ . . 3 (1) - - FK Mladá Boleslav
PILAŘ Tomáš 5. 8.76 29 (6) - 14 Alfa Liberec
PLACHÝ Jaroslav 23.10.73 6 (1) - 2 1.FC Delta-Real Šumperk
PLESKOT Ondřej 30. 6.78 10 (2) - - Hespro Hradec Králové
PLEŠTIL Martin 16.11.71 6 (2) - - Defect Praha
PLETICHA Jan 18. 4.74 3 (1) - 1 SK Interobal Plzeň
PLISKA Martin 4. 9.77 8 (2) - - IFT C. Ostrava
PODRAZIL Roman (1x) 16. 2.77 5 (1) - 2 Combix Ústí n/L
POHL Tomáš (1x) 25. 5.77 5 (1) - 1 Combix Ústí n/L
POHORELLI Marek 6. 6.73 4 (1) - 1 IFT C. Ostrava
POHORELLI Tomáš . 9.74 8 (2) - - IFT C. Ostrava
POLZER Stanislav 11. 7.72 6 (1) 1+0 2 FC Mikeska Ostrava
POPELKA Petr (5x) 3. 7.72 30 (6) - 3 Veteráni Chrudim
POUZAR Radim 16. 3.83 5 (1) - 1 TEX-COLOR ČB
PRAŽÁK Michal 10.11.77 10 (2) - - SK Alfa Liberec
PRŮCHA Josef 17. 7.79 3 (1) - 2 RSC Čechie Slaný
PRŮŠA Martin 13. 8.67 10 (3) - 1 Letňany, Defect Praha
RABA Pavel 12.11.75 20 (4) - - Alfa Liberec
RAMPÁČEK Josef 28.11.71 11 (2) - 1 SK Alfa Liberec
RANGL Radek 29. 9.73 3 (1) - - Combix Ústí n/L
ROČÍN Igor 15. 6.75 3 (1) - - Hespro Hradec Králové
RODEK Marcel 15. 4.69 8 (2) - - IFT C. Ostrava
RONČKA Aleš . 2.69 5 (1) - 1 Mikeska Ostrava
ROVENSKÝ Jan 31.10.74 5 (2) - - Mikeska Vsetín
ROVENSKÝ Jiří 13. 9.76 3 (1) - - Mikeska Vsetín
ROŽBOUD Stanislav . 4.81 5 (1) - 1 TEX-COLOR ČB
RUNT Pavel 9. 1.76 27 (6) - 18 Alfa Liberec
ŘEHŮŘEK Vratislav .11.66 7 (2) - - Hespro Hradec Králové
ŘEŽÁB Jiří 6. 4.75 3 (1) - 1 SK Interobal Plzeň
ŘÍHA Luděk 14. 4.70 3 (1) - - Arsenal Benešov
SALÁK Michal 3. 8.79 9 (2) - 10 Alfa Liberec
SEDLÁČEK Miroslav . . 6 (1) - - RSC Čechie Slaný
SEDLÁČEK Vladimír 18. 4.72 1 (1) - - RSC Čechie Slaný
SEDLÁK Igor . . 6 (1) - 1 Old stars Kroměříž
SEHNAL . . 6 (1) - 3 Hespro Hradec Králové
SEMERÁD Miroslav (5x) 8. 8.73 30 (6) 1+0 24 Veteráni Chrudim
SENTIVÁN Miroslav 21. 2.76 19 (4) - 2 Alfa Liberec
SCHATZ Martin . . 1 (1) - 1 Baník Chomutov
SIMITČI Ago 30. 6.74 3 (1) - - Benago Praha
SIMITČI Beni 19.12.70 3 (1) - 1 Benago Praha
SKÝVA Miroslav 7. 9.72 6 (1) 1+0 - 1.FC Delta-Real Šumperk
SLEZÁK Jiří 5. 7.77 4 (1) - 1 Tomson STŽ Brno
SOARES DOS REIS Marcelo 11. 1.74 3 (1) - 2 Benago Praha
SOBRAL Ricardo (1x) 18. 9.71 6 (1) - 2 Veteráni Chrudim
SOCHER Václav 5. 3.78 7 (2) - 6 Defect Praha
SOCHOR Miloslav 30.10.78 4 (1) - - Letňany Praha
SPEIERL Martin 22. 6.72 10 (3) - 6 Defect Praha
STANČÍK Radovan . . 6 (1) - - Old stars Kroměříž
STANĚK . . 4 (1) - - S.Ú.D. Světlá n/S
STANĚK Jaroslav 21.11.67 16 (3) - 1 SK Alfa Liberec
STARÝ Tomáš 26. 4.73 3 (1) - - Benago Praha
STOLÁR Juraj . 7.75 3 (1) - - RSC Čechie Slaný
STRNAD Martin 29. 1.76 6 (1) - 8 1.FC Delta-Real Šumperk
SUK Petr . . 6 (1) - 1 RSC Čechie Slaný
SULEK Pavel . . 3 (1) - 1 Hespro Hradec Králové
SVOBODA David 30. 7.75 4 (1) - - Sparta Chomutov
SVOBODA Petr 2. 2.73 3 (1) - 3 Benago Praha
SYNECKÝ Martin . . 3 (1) - - Defect Praha
ŠÁCHA Josef .10.79 5 (1) - 1 TEX-COLOR ČB
ŠILHÁN Pavel 4. 9.68 4 (1) - 1 Mikeska Ostrava
ŠIMÁNEK Josef . 3.77 4 (1) - - S.Ú.D. Světlá n/S
ŠIMEČEK Radek . 6.79 4 (1) - - Tomson STŽ Brno
ŠIMEČEK Roman 26. 6.68 8 (2) - - Tomson STŽ Brno
ŠIMON David 14. 6.75 10 (2) - 2 Hespro Hradec Králové
ŠKOPEK Michal 28. 5.70 10 (2) - 1 SKP Kolín
ŠMÍRA Karol 18. 2.58 21 (5) - - IFT C. OV, Mikeska Vsetín
ŠNÍDL Petr 25.11.78 3 (1) - - RSC Čechie Slaný
ŠORCÁK Pavel . . 6 (1) - - FC Baník Chomutov
ŠROM Daniel 30.12.68 9 (2) - - 3P Bosonohy Brno
ŠVÁCHA Jan 13. 5.76 6 (1) - 2 RSC Čechie Slaný
TAUŠ Marek 15. 7.78 3 (1) - - RSC Čechie Slaný
TEPLÝ Josef 11. 2.81 10 (2) - 3 SKP Kolín
TESAŘ David (3x) 29.12.78 15 (3) - 5 Veteráni Chrudim
TOMAN Jan 1. 2.71 7 (2) - 2 Defect Praha
TROJAN Roman 20. 8.68 6 (1) - - Mikeska OV (+22.4.2022)
TRSEK Ivo . 1.65 3 (1) - - RSC Čechie Slaný
TŘÍSKA Miloš 25. 9.72 3 (1) - 1 SK Interobal Plzeň
TUČEK Václav 24. 2.75 3 (1) - - SK Interobal Plzeň
TURČÍK Milan 19. 2.79 4 (1) - - IFT C. Ostrava
TVRDÍK Pavel (1x) 25. 7.72 8 (2) - - Combix Ústí n/L
TVRDÝ . . 4 (1) - - S.Ú.D. Světlá n/S
TVRDÝ Jiří 18.10.76 4 (1) - - IFT C. Ostrava
TYDLAČKA Robert 10. 6.78 2 (1) - - Mikeska Vsetín
VALÍČEK Petr 17. 4.78 7 (3) - - Mikeska Vsetín
VALÍK Petr 15. 7.71 4 (1) - - Tomson STŽ Brno
VANČO Jan 25. 2.81 4 (1) - 1 IFT C. Ostrava
VANĚK Jan 14.10.76 10 (2) - 2 Sparta + Baník Chomutov
VEIS Marek 26.10.75 13 (3) - 3 Hespro Hradec Králové
VELČOVSKÝ Lubomír 5. 2.75 10 (2) - 2 SKP Kolín
VENCL Ondřej 6. 8.75 6 (1) - 1 3P Bosonohy Brno
VICENEC Libor 2. 9.75 6 (1) - - 1.FC Delta-Real Šumperk
VÍTEK . . 4 (1) - - Alfa Liberec
VÍTEK Karel 22. 4.69 3 (1) - 1 Hespro Hradec Králové
VLADYKA Petr (5x) 9.11.74 30 (6) - 26 Veteráni Chrudim
VODEHNAL Václav (1x) 16. 3.76 8 (2) - 2 Combix Ústí n/L
VOJTA Lubomír 12.10.74 6 (1) - - RSC Čechie Slaný
VOKÁL Radek . 8.74 13 (3) - 1 Hespro Hradec Králové
VOKOUN Jiří 22. 8.75 3 (1) - - RSC Čechie Slaný
VOLNÝ Lumír 7. 8.77 4 (1) - - Mikeska Ostrava
VOSYKA Slavomír 4. 6.74 3 (1) - - Combix Ústí n/L
VRABEC Karel 24. 5.74 8 (2) - - FK Mladá Boleslav
VRTĚL Milan . . 6 (1) - - Old stars Kroměříž
VÝDA Michal . . 5 (1) 1 1 FK Mladá Boleslav
VÝDA Slavomír 19.11.73 3 (1) - - FK Mladá Boleslav
VYTRHLÍK Radek 24. 4.76 4 (1) - - Sparta Chomutov
WALDHAUSER Jarosl. (1x) 22. 4.76 5 (1) - 1 Combix Ústí n/L
WEBER Prates (1x) . . 5 (1) - 7 Veteráni Chrudim
ZAJÍČEK Pavel 24. 8.75 7 (3) - - Mikeska Vsetín
ZAPADLO Michal . . 3 (1) - - FK Mladá Boleslav
ZAŤKO Radek 15. 4.77 4 (1) - - Sparta Chomutov
ZBOŘIL Zbyněk 19. 6.73 6 (1) - - 3P Bosonohy Brno
ZETEK Tomáš 19. 4.77 2 (1) - - Mikeska Vsetín
ZLATNÍK Radek 4. 3.76 4 (1) - 1 Defect Praha
ŽABČÍK David 22. 9.75 2 (1) - - Mikeska Vsetín
ŽÁK Pavel 1. 8.73 12 (3) - 1 RSC Čechie Slaný
ŽÁK Petr . 1.77 3 (1) - 1 Hespro Hradec Králové
ŽÍDEK Petr 4.10.73 3 (1) - - Mikeska Ostrava
ŽIDLÍK Josef 8.12.75 6 (1) - 2 Old stars Kroměříž
(ze sezóny 2017 nejsou evidovány žk a čk)
VZÁJEMNÉ ZÁPASY
BENEŠOV, ARSENAL
Brno, 3P Bosonohy - 0-1-0 2:2 (2:2)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 1:6 (1:6)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 2:2 (2:2)
BRNO, 3P BOSONOHY
Benešov, Arsenal - 0-1-0 2:2 (2:2)
Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 6:3 (6:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:5 (0:5)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:2 (4:2)
Ostrava, Mikeska - 0-1-1 3:5 (0:2, 3:3)
Plzeň, Interobal - 0-0-1 2:3 (2:3)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-1 2:6 (2:6)
Ústí n/L, Combix - 0-0-1 0:2 (0:2)
BRNO, TOMSON STŽ
České Budějovice, TEX-COLOR - 0-0-1 2:4 (2:4)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 1:4 (1:4)
Liberec, Alfa - 0-1-1 1:3 (0:2, 1:1)
Ostrava, Mikeska - 1-0-1 3:3 (1:3, 2:0)
Světlá n/S, S.Ú.D. - 0-0-1 2:3 (2:3)
Vsetín, Mikeska - 1-0-0 2:0 (2:0)
ČESKÉ BUDĚJOVICE, TEX-COLOR
Brno, Tomson STŽ - 1-0-0 4:2 (4:2)
Chrudim, Veteráni - 0-0-2 2:5 (1:3, 1:2)
Kolín, SKP - 1-0-0 5:1 (1:5)
Světlá n/S, S.Ú.D. - 1-0-0 2:1 (2:1)
HRADEC KRÁLOVÉ, HESPRO
Chrudim, Veteráni - 0-0-3 2:12 (1:3, 0:4, 1:5)
Kolín, SKP - 1-0-1 1:2 (1:0, 0:2)
Liberec, Alfa - 0-1-1 1:4 (0:3, 1:1)
Mladá Boleslav, FK - 1-1-0 2:0 (2:0, 0:0)
Ostrava, IFT C. - 1-0-0 5:1 (5:1)
Ostrava, Mikeska - 1-0-0 3:0 (3:0)
Praha, Defect - 1-0-0 3:1 (3:1)
Vsetín, Mikeska - 0-0-1 0:2 (0:2)
HRADEC KRÁLOVÉ, PLUMBUM
Brno, 3P Bosonohy - 0-0-1 3:6 (3:6)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:8 (0:8)
Plzeň, Interobal - 1-0-0 5:4 (5:4)
CHOMUTOV, BANÍK
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:1 (4:1)
Liberec, Alfa - 0-0-2 6:9 (4:5, 2:4)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-2 2:4 (1:2, 1:2)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 2:2 (2:2)
CHOMUTOV, SPARTA
Kolín, SKP - 0-1-0 0:0 (0:0)
Letňany, Praha - 0-0-1 0:3 (0:3)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:4 (0:4)
CHRUDIM, VETERÁNI
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 5:0 (5:0)
Brno, Tomson STŽ - 1-0-0 4:1 (4:1)
České Budějovice, TEX-COLOR - 2-0-0 5:2 (3:1, 2:1)
Hradec Králové, Hespro - 3-0-0 12:2 (3:1, 4:0, 5:1)
Hradec Králové, Plumbum - 1-0-0 8:0 (8:0)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 4:0 (4:0)
Liberec, Alfa - 5-1-0 22:5 (4:0, 3:0, 3:3, 2:0, 5:2, 5?0)
Ostrava, IFT C. - 2-0-0 10:3 (5:2, 5:1)
Ostrava, Mikeska - 3-1-0 10:5 (4:2, 2:2, 2:1, 2:0)
Plzeň, Interobal - 1-0-0 5:1 (5:1)
Praha, Defect - 3-0-0 11:6 (3:1, 5:3, 3:2)
Praha, Letňany - 0-0-1 2:3 (2:3)
Slaný, RSC Čechie - 2-0-0 8:0 (3:0, 5:0)
Světlá n/S, S.Ú.D. - 1-0-0 3:0 (3:0)
Ústí n/L, Combix - 0-1-0 1:1 (1:1)
KOLÍN, SKP
TEX-COLOR České Budějovice - 0-0-1 1:5 (1:5)
Hradec Králové, Hespro - 1-0-1 2:1 (0:1, 2:0)
Chomutov, Sparta - 0-1-0 0:0 (0:0)
Liberec, Alfa - 1-0-0 1:0 (1:0)
Mladá Boleslav, FK - 1-0-0 2:1 (2:1)
Ostrava, IFT C. - 0-0-1 0:2 (0:2)
Ostrava, Mikeska - 1-1-0 6:2 (2:2, 4:0)
KROMĚŘÍŽ, OLD STARS
Brno, 3P Bosonohy - 0-0-1 2:4 (2:4)
Chomutov, Baník - 0-0-1 1:4 (1:4)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:4 (0:4)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:3 (0:3)
Praha, Benago - 1-0-0 7:4 (7:4)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 0:3 (0:3)
LIBEREC, ALFA
Brno, Tomson - 1-1-0 3:1 (2:0, 1:1)
Hradec Králové, Hespro - 1-1-0 4:1 (3:0, 1:1)
Chomutov, Baník - 2-0-0 9:6 (5:4, 4:2)
Chrudim, Veteráni - 0-1-5 5:22 (0:4, 0:3, 3:3, 0:2, 2:5, 0:5)
Kolín, SKP - 0-0-1 0:1 (0:1)
Mladá Boleslav, FK - 0-0-1 0:3 (0:3)
Ostrava, IFT C. - 1-1-0 6:3 (2:2, 4:1)
Ostrava, Mikeska - 1-0-2 6:9 (3:0, 3:6, 0:3)
Praha, Defect - 1-0-1 5:3 (1:2, 4:1)
Slaný, RSC Čechie - 3-0-0 15:5 (4:0, 5:2, 6:3)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 3:0 (3:0)
Ústí n/L, Combix - 1-0-1 2:3 (2:1, 0:2)
Vsetín, Mikeska - 2-0-0 11:0 (4:0, 7:0)
MLADÁ BOLESLAV, FK
Hradec Králové, Hespro - 0-1-1 0:2 (0:2, 0:0)
Kolín, SKP - 0-0-1 1:2 (1:2)
Liberec, Alfa - 1-0-0 3:0 (3:0)
Ostrava, Mikeska - 0-1-1 0:2 (0:2, 0:0)
Praha, Defect - 1-0-0 3:0 (3:0)
Světlá n/S, S.Ú.D. - 0-0-1 1:3 (1:3)
OSTRAVA, IFT C.
Hradec Králové, Hespro - 0-0-1 1:5 (1:5)
Chrudim, Veteráni - 0-0-2 3:10 (2:5, 1:5)
Kolín, SKP - 1-0-0 2:0 (2:0)
Liberec, Alfa - 0-1-1 3:6 (2:2, 1:4)
Ostrava, Mikeska - 1-0-1 1:3 (0:3, 1:0)
Praha, Letňany - 1-0-1 2:2 (2:1, 0:1)
Vsetín, Mikeska - 2-0-0 6:1 (3:0, 3:1)
OSTRAVA, MIKESKA
Benešov, Arsenal - 1-0-0 6:1 (6:1)
Brno, 3P Bosonohy - 1-1-0 5:3 (2:0, 3:3)
Brno, Tomson - 1-0-1 3:3 (3:1, 0:2)
Hradec Králové, Hespro - 0-0-1 0:3 (0:3)
Chomutov, Sparta - 1-0-0 4:0 (4:0)
Chrudim, Veteráni - 0-1-3 5:10 (2:4, 2:2, 1:2, 0:2)
Kolín, SKP - 0-1-1 2:6 (2:2, 0:4)
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 3:0 (3:0)
Liberec, Alfa - 2-0-1 9:6 (0:3, 6:3, 3:0)
Mladá Boleslav, FK - 1-1-0 2:0 (2:0, 0:0)
Ostrava, IFT C. - 1-0-1 3:1 (3:0, 0:1)
Praha, Benago - 1-0-0 3:0 (3:0)
Praha, Defect - 0-1-0 2:2 (2:2)
Šumperk, Delta-Real - 2-0-0 8:2 (4:1, 4:1)
Ústí n/L, Combix - 1-0-0 2:0 (2:0)
Vsetín, Mikeska - 1-0-0 3:1 (3:1)
PLZEŇ, INTEROBAL
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 3:2 (3:2)
Hradec Králové, Plumbum - 0-0-1 4:5 (2:2)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 1:5 (1:5)
PRAHA, BENAGO
Kroměříž, Old stars - 0-0-1 4:7 (4:7)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:3 (0:3)
Šumperk, Delta-Real - 1-0-0 4:3 (4:3)
PRAHA, DEFECT
Hradec Králové, Hespro - 0-0-1 1:3 (1:3)
Chrudim, Veteráni - 0-0-3 6:11 (1:3, 3:5, 2:3)
Liberec, Alfa - 1-0-1 3:5 (2:1, 1:4)
Ostrava, Mikeska - 0-1-0 2:2 (2:2)
Slaný, RSC Čechie - 1-1-0 4:2 (1:1, 2:0)
PRAHA, LETŇANY CFC
Chomutov, Sparta - 1-0-0 3:0 (3:0)
Chrudim, Veteráni - 1-0-0 3:2 (3:2)
Ostrava, IFT C. - 1-0-1 2:2 (1:2, 1:0)
SLANÝ, RSC ČECHIE
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 6:2 (6:2)
Chomutov, Baník - 2-0-0 4:2 (2:1, 2:1)
Chrudim, Veteráni - 0-0-2 0:8 (0:3, 0:5)
Liberec, Alfa - 0-0-3 5:15 (0:4, 2:5, 3:6)
Praha, Defect - 0-1-1 2:4 (1:1, 0:2)
Šumperk, Delta-Real - 0-0-1 1:6 (1:6)
Ústí n/L, Combix - 1-0-0 2:1 (2:1)
SVĚTLÁ NAD SÁZAVOU, S.Ú.D.
Brno, Tomson STŽ - 1-0-0 3:2 (3:2)
České Budějovice, Tex-color - 0-0-1 1:2 (1:2)
Chrudim, Veteráni - 0-0-1 0:3 (0:3)
Mladá Boleslav, FK - 1-0-0 3:1 (3:1)
ŠUMPERK, 1.FC DELTA-REAL
Kroměříž, Old stars - 1-0-0 3:0 (3:0)
Liberec, Alfa - 0-0-1 0:3 (0:3)
Ostrava, Mikeska - 0-0-2 2:8 (1:4, 1:4)
Praha, Benago - 0-0-1 3:4 (3:4)
Slaný, RSC Čechie - 1-0-0 6:1 (6:1)
ÚSTÍ NAD LABEM, COMBIX
Benešov, Arsenal - 0-1-0 2:2 (2:2)
Brno, 3P Bosonohy - 1-0-0 2:0 (2:0)
Chomutov, Baník - 0-1-0 2:2 (2:2)
Chrudim, Veteráni - 0-1-0 1:1 (1:1)
Liberec, Alfa - 1-0-1 3:2 (1:2, 2:0)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 0:2 (0:2)
Slaný, RSC Čechie - 0-0-1 1:2 (1:2)
VSETÍN, MIKESKA
Brno, Tomson - 0-0-1 0:2 (0:2)
Hradec Králové, Hespro - 1-0-0 2:0 (2:0)
Liberec, Alfa - 0-0-2 0:11 (0:4, 0:7)
Ostrava, IFT C. - 0-0-2 1:6 (0:3, 1:3)
Ostrava, Mikeska - 0-0-1 1:3 (1:3)
VÝSLEDKY FINÁLOVÉHO TURNAJE 2023
SKP Kolín - Hespro Hradec Králové 0:1
Sehnal
Kolín - Černý, Škopek, Teplý, Velčovský, Kudláček, Horáček, Hovorka, Marku
Hradec Králové - Veis, Pleskot, Vokál, Šimon, Dujsík, Sehnal, Mocanu
Alfa Liberec - FC Mladá Boleslav 0:3
2 Bejda S, 1 Matějka
Liberec - Hauzr, Kowalik, Čupr, Runt, Vítek, Pilař, Holeček, Bomba, Doležel
Mladá Boleslav - Krajč, Výda, Bejda P, Baborák, Matějka, Vrabec, Hrdina, Kožíšek,
Bejda S, Picek
S.Ú.D. Světlá n/S - TEX-COLOR České Budějovice 1:2
Kozlík - Benát, Lengyel
Světlá n/S - Šimánek, Kubát, Křikava, Staněk, Tvrdý, Petrus, Císař, Dolejší, Kozlík,
Bezouška, Janata
České Budějovice - Pouzar, Benát, Hačka, Lengyel, Rožboud, Šácha, Křížek
Hespro Hradec Králové - Alfa Liberec 1:1
Sehnal - Runt
Hradec Králové - Veis, Pleskot, Vokál, Šimon, Dujsík, Sehnal, Mocanu
Liberec - Hauzr, Kowalik, Čupr, Runt, Vítek, Pilař, Holeček, Bomba, Doležel
Mikeska Ostrava - SKP Kolín 0:4
2 Marku, 1 Kudláček, Teplý
Ostrava - Gerčák, Harušťák, Korený, Hladík, Čavera, Kilnar, Goj, Králík
Kolín - Černý, Škopek, Teplý, Velčovský, Kudláček, Horáček, Hovorka, Marku
Veteráni Chrudim - Tomson STŽ Brno 4:1
2 Max, 1 vlastní, Bouška - Březina
Chrudim - Kašpar, Bouška, Dostál, Max, Formánek, Tesař, Semerád, Popelka, Vladyka
Brno - Šimeček Roman, Bílovský, Höll R, Novotný, Šimeček Radek, Kopřiva, Hrůza, Höll J,
Březina, Jeremias, Malík
FK Mladá Boleslav - Hespro Hradec Králové 0:0
Mladá Boleslav - Krajč, Výda, Bejda P, Baborák, Matějka, Vrabec, Hrdina, Kožíšek,
Bejda S, Picek
Hespro Hradec Králové - Veis, Pleskot, Vokál, Šimon, Dujsík, Sehnal, Mocanu
Alfa Liberec - Mikeska Ostrava 0:3
Hladík, Harušťák, Čavera
Liberec - Hauzr, Kowalik, Čupr, Runt, Vítek, Pilař, Holeček, Bomba, Doležel
Ostrava - Gerčák, Harušťák, Korený, Hladík, Čavera, Kilnar, Goj, Králík
TEX-COLOR České Budějovice - Tomson STŽ Brno 4:2
3 Benát, 1 Lengyel - vlastní, Březina
České Budějovice - Pouzar, Benát, Hačka, Lengyel, Rožboud, Šácha, Křížek
Brno - Šimeček Roman, Bílovský, Höll R, Novotný, Šimeček Radek, Kopřiva, Hrůza, Malík,
Březina, Höll J, Jeremias
S-Ú.D. Světlá n/S - Veteráni Chrudim 0:3
2 Max, 1 Formánek
Světlá n/S - Šimánek, Kubát, Křikava, Staněk, Tvrdý, Petrus, Císař, Dolejší, Kozlík,
Bezouška, Janata
Chrudim - Kašpar, Bouška, Dostál, Max, Formánek, Tesař, Semerád, Popelka, Vladyka
Mikeska Ostrava - FK Mladá Boleslav 0:0
Ostrava - Gerčák, Harušťák, Korený, Hladík, Čavera, Kilnar, Goj, Králík
Mladá Boleslav - Krajč, Výda, Bejda P, Baborák, Matějka, Vrabec, Hrdina, Kožíšek,
Bejda S, Picek
SKP Kolín - Alfa Liberec 1:0
Kudláček
Kolín - Černý, Škopek, Teplý, Velčovský, Kudláček, Horáček, Hovorka, Marku
Liberec - Hauzr, Kowalik, Čupr, Runt, Vítek, Pilař, Holeček, Bomba, Doležel
Veteráni Chrudim - TEX-COLOR České Budějovice 3:1
Max, Vladyka, Kašpar - Hačka
Chrudim - Kašpar, Bouška, Dostál, Max, Formánek, Tesař, Semerád, Popelka, Vladyka
České Budějovice - Pouzar, Benát, Hačka, Lengyel, Rožboud, Šácha, Křížek
Tomson STŽ Brno - S.Ú.D. Světlá n/S 2:3
Novotný, Březina - 2 Křikava, 1 Kozlík
Brno - Šimeček Roman, Bílovský, Höll R, Novotný, Šimeček Radek, Kopřiva, Hrůza, Malík,
Březina, Höll J, Jeremias
Světlá n/S - Šimánek, Kubát, Křikava, Staněk, Tvrdý, Petrus, Císař, Dolejší, Kozlík,
Bezouška, Janata
Hespro Hradec Králové - Mikeska Ostrava 3:0
2 Mocanu, 1 Dujsík
Hradec Králové - Veis, Pleskot, Vokál, Šimon, Dujsík, Sehnal, Mocanu
Ostrava - Gerčák, Harušťák, Korený, Hladík, Čavera, Kilnar, Goj, Králík
Tomson STŽ Brno - Mikeska Ostrava 2:0 ZÁPAS O 7.MÍSTO
Höll R, Novotný
Brno - Šimeček Roman, Bílovský, Höll R, Novotný, Šimeček Radek, Kopřiva, Hrůza, Malík,
Březina, Höll J, Jeremias
Ostrava - Gerčák, Harušťák, Korený, Hladík, Čavera, Kilnar, Goj, Králík
S.Ú.D. Světlá n/S - FK Mladá Boleslav 3:1 ZÁPAS O 5.MÍSTO
3 Císař - Výda
Světlá n/S - Šimánek, Kubát, Křikava, Staněk, Tvrdý, Petrus, Císař, Dolejší, Kozlík,
Bezouška, Janata
Mladá Boleslav - Krajč, Výda, Bejda P, Baborák, Matějka, Vrabec, Hrdina, Kožíšek,
Bejda S, Picek
žk: Výda
Veteráni Chrudim - Hespro Hradec Králové 5:1 SEMIFINÁLE
2 Max, 1 Bouška, Formánek, Dostál - Sehnal
Chrudim - Kašpar, Bouška, Dostál, Max, Formánek, Tesař, Semerád, Popelka, Vladyka
Hradec Králové - Veis, Pleskot, Vokál, Šimon, Dujsík, Sehnal, Mocanu
SKP Kolín - TEX-COLOR České Budějovice 1:5 SEMIFINÁLE
Velčovský - 2 Benát, 1 Hačka, Pouzar, Rožboud
Kolín - Černý, Škopek, Teplý, Velčovský, Kudláček, Horáček, Hovorka, Marku
České Budějovice - Pouzar, Benát, Hačka, Lengyel, Rožboud, Šácha, Křížek
Hespro Hradec Králové - SKP Kolín 0:2 ZÁPAS O 3.MÍSTO
Pěkný, Horáček
Hradec Králové - Veis, Pleskot, Vokál, Šimon, Dujsík, Sehnal, Mocanu
Kolín - Černý, Škopek, Teplý, Velčovský, Kudláček, Horáček, Hovorka, Marku, Pěkný
Pěkný, Horáček
Veteráni Chudim - TEX-COLOR České Budějovice 2:1 FINÁLE
Semerád, vlastní - Šácha
Chrudim - Kašpar, Bouška, Dostál, Max, Formánek (1x), Tesař, Semerád, Popelka, Vladyka
České Budějovice - Pouzar, Benát, Hačka, Lengyel, Rožboud, Šácha, Křížek
žk: Semerád