|
Z TÉTO SEZÓNY JINÉ KONEČNÉ TABULKY NEJSOU K DISPOZICI
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. CC LKW Jistebník 22 16 1 5 105: 50 49
2. Era-pack Chrudim 22 13 7 2 84: 53 46
3. Mikeska Ostrava 22 14 3 5 90: 57 45
4. Viktoria Žižkov 22 13 2 7 106: 69 41
5. Nejzbach V.Mýto 22 12 2 8 71: 62 38
6. Helas Keloc Brno 22 11 4 7 85: 75 37
7. TORF Pardubice 22 8 1 13 72: 75 25
8. SK Kladno 22 7 2 13 61: 88 23
9. 1.FC Šumperk 22 6 3 13 72:102 21
10. Benago Praha 22 5 5 12 81:107 20
11. TS Bakov n/J 22 5 5 12 72: 91 20
12. SKP Betas Třinec 22 4 1 17 60:130 13
PLAY-OFF:
Čtvrtfinále:
Jistebník-Kladno 4:0, 7:4, Chrudim-Torf 6:2, 1:1 pk 3:1
Mikeska-Helas 3:1 pp, 3:5, 7:4, Žižkov-Mýto 3:1 pp, 5:1
Semifinále:
CCJ-Žižkov 4:3, 6:5 pk, Chrudim-Mikeska 2:1, 2:3 pp, 3:4
Finále:
Jistebník-Mikeska 3:0, 3:1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. VŠB Ostrava 22 18 1 3 98: 50 55
2. Bulldogs Ivančice 22 15 2 5 102: 73 47
3. Medvědi Malé Hoštice 22 13 3 6 94: 75 42
4. Tomson STŽ Brno 22 13 2 7 109: 86 41
5. Arsenal Hlinsko 22 11 5 6 112: 99 38
6. Slavie Havířov 22 10 3 9 86: 77 33
7. Nejzbach Vysoké Mýto B 22 9 4 9 94: 77 31
8. Tango Brno 22 7 4 11 86: 91 25
9. Sport bar Chrlice 22 6 4 12 74: 92 22
10. Sokol Přívoz Ostrava 22 5 2 15 63:103 17
11. Pramen Havlíčkův Brod 22 4 3 15 83:131 15
12. Ferram Opava 22 3 3 16 79:126 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Indoss Plzeň 22 18 2 2 180: 71 56
2. Olympik Mělník 22 16 3 3 168:113 51
3. Čechie Slaný 22 13 2 7 168:127 41
4. Terasy Praha 22 11 2 9 125:110 35
5. SK Alfa Liberec 22 11 1 10 130:130 34
6. SELP Sokol Vysočany Praha 22 10 2 10 159:112 32
7. 1.HFC Ústí n/L 22 10 1 11 137:145 31
8. K-sport Jindřichův Hradec 22 8 2 12 119:175 26
9. Arsenal Benešov 22 8 2 12 113:144 26
10. Draci Karlovy Vary 22 8 0 14 131:159 24
11. 2.FC Motáček Plzeň 22 6 4 12 119:148 22
12. FT Františkovy Lázně 22 2 1 19 58:173 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kmochův odkaz Praha 22 19 2 1 187: 67 59
2. 1.FC KuVok Česká Lípa 22 14 4 4 164: 79 46
3. Andy Liberec 22 15 0 7 166:101 45
4. SKP Kolín 22 11 5 6 142:111 38
5. FC Brandýsek 22 11 3 8 124:111 36
6. SK Kladno B 22 11 2 9 145: 99 35
7. TJTZ Atlantic Rakovník 22 10 1 11 125:111 31
8. FC Joma Sport Milovice 22 7 3 12 93:117 24
9. Botafogo Mělník 22 7 3 12 155:179 24
10. SK Nerrox Jablonec n/S 22 7 2 13 120:107 23
11. 1.DFK Slaný 22 5 1 16 132:176 16
12. 1.FC Rohožník Praha 21 22 2 0 20 67:362 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Los Pedros Tábor 20 15 1 4 123: 87 46
2. Rosa České Budějovice 20 14 4 2 150: 78 46
3. Gong České Budějovice 20 13 4 3 117: 60 43
4. Absolut České Budějovice 20 13 2 5 130: 97 41
5. K-sport Jindř. Hradec B 20 10 0 10 137:143 30
6. TJ Borek 20 8 3 9 139:127 27
7. Tchibuk Písek 20 5 6 9 87: 95 21
8. Kelta Sedlo 20 6 2 12 81:111 20
9. Hasiči Písek 20 5 4 11 83:117 19
10. Elektropřístroje Písek 20 3 3 14 103:171 12
11. Kohouti České Budějovice 20 2 3 15 74:138 9
PLAY-OFF:
Čtvrtfin.: Borek-Gong 5:9, 1:16, Tchibuk-Rosa 1:2, 0:2
Sedlo-Pedros 1:5, 1:8, K-sport-Absolut 2:10, 7:3
Semifiná.: Rosa-Gong 2:2, 3:8, Absolut-Pedros 3:2, 5:2
Finále: Gong - Absolut 3:4 + 2:5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FK Lochotín 26 22 0 4 138: 64 66
2. Materia Sokolov 26 16 5 5 146:102 53
3. Fet club Karlovy Vary 26 16 2 8 148:114 50
4. Ajax Staňkov 26 15 1 10 167:141 46
5. Do dna Plzeň 26 14 4 8 121: 95 46
6. Bee Sting Plzeň 26 14 4 8 136:125 46
7. Pronic zanic Domažlice 26 11 5 10 135:145 38
8. Rabbit Plzeň 26 11 3 12 104: 96 36
9. Flamengo Březová 26 11 3 12 111:126 36
10. FC Bomber Domažlice 26 10 3 13 128:132 33
11. Pebal Plzeň 26 9 4 13 121:137 31
12. Czech Made Plzeň 26 6 5 15 88: 91 23
13. Happich team Plzeň 26 4 4 18 79:161 16
14. Pumidas Plzeň 26 0 3 23 72:165 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Salamandr Hr. Králové 26 23 2 1 132: 51 71
2. Torpédo Vysoké Mýto 26 18 2 6 115: 69 56
3. FC Gillotina Choceň 26 16 3 7 87: 54 51
4. FC Rio Žamberk 26 14 3 9 89: 64 45
5. FC Nejzbach Vysoké Mýto C 26 12 5 9 84: 66 41
6. SK AC Plačice 26 12 4 10 74: 66 40
7. Flamengo Hr. Králové 26 12 2 12 87: 77 38
8. FK Peliny Choceň 26 11 5 10 81: 77 38
9. Plumbum boys Hr. Králové 26 9 3 14 63: 90 30
10. FK Becherovka Přívrat 26 8 3 15 71:106 27
11. FK Řetůvka 26 7 4 15 67: 97 25
12. TORF Pardubice B 26 7 3 16 69:108 24
13. Údolí hladu Hr. Králové 26 7 3 16 55: 70 24
14. FC Pumpa Miřetice 26 3 4 19 68:147 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Helas Brno B 22 18 2 2 154: 72 56
2. Bossard Brno 22 17 1 4 154: 64 52
3. Kalábek Brno 22 14 1 7 116: 83 43
4. Pivovar Vyškov 22 11 0 11 127:121 33
5. Kormidlo Brno 22 11 2 9 128:124 32
6. Bulldogs Ivančice B 22 10 1 11 101:106 31
7. Bosonohy Brno 22 8 4 10 112:121 28
8. Fauna Brno 22 8 1 13 84:128 25
9. Sport Drnovice 22 7 3 12 98:116 24
10. SK Líšeň Brno 22 7 2 13 93:113 23
11. Nasan Brno 22 6 2 14 90:138 20
12. Agromeli Brno 22 5 1 16 78:149 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. CC Jistebník B 20 17 2 1 154: 74 53
2. SK Krmelín 20 15 3 2 106: 60 48
3. TJ Sokol Přívoz B 20 11 2 7 127:113 35
4. HDO Olomouc 20 10 4 6 128:102 34
5. AC Gamaspol Jeseník 20 9 4 7 118:104 31
6. Zvěřáci Ostrava 20 10 0 10 92: 93 30
7. FC Sezam-Langer Ostrava 20 6 4 10 91:115 22
8. SVP Tsunami Příbor 20 7 1 12 76:111 22
9. FC Parlament Ostrava 20 4 5 11 98:122 17
10. Baracuda Jakubčovice 20 4 4 12 93:129 16
11. KFV Roub Vítkovice 20 2 1 17 63:123 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. HFASC České Budějovice 22 18 3 1 168: 63 57
2. Gong České Budějovice B 22 16 3 3 179: 76 51
3. FC Hůry České Budějovice 22 16 2 4 184: 91 50
4. Vaplast České Budějovice 22 16 2 4 106: 63 50
5. Devills České Budějovice 22 11 2 9 101:118 35
6. Remal České Budějovice 22 10 3 9 142:115 33
7. FC 30 České Budějovice 22 10 2 10 110:125 32
8. West Jam České Budějovice 22 7 1 14 96:154 22
9. Pavouk České Budějovice 22 6 2 14 93:141 20
10. Nesco České Budějovice 22 6 1 15 117:175 19
11. Evron České Budějovice 22 5 1 16 87:152 16
12. Kuna České Budějovice 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kormidlo Brno B 30 21 5 4 149: 89 68
2. Květnice Tišnov 30 21 3 6 111: 52 66
3. Motivace Brno 30 21 3 6 136: 81 66
4. Bossard Brno B 30 20 2 8 156: 82 62
5. Morcan Žabinští vlci Brno 30 17 5 8 126: 95 56
6. Jantar Ivančice 30 15 4 11 127:111 49
7. Slovan Brno 30 14 2 14 93: 93 44
8. Kalábek Brno B 30 13 4 13 120:102 43
9. Lazor Vyškov 30 14 1 15 109: 96 43
10. FC Kloboučky 30 12 6 12 143:136 42
11. Pískovna Černovice 30 12 3 15 146:151 39
12. United Ivančice 30 11 3 16 96:128 36
13. Café Mini Bar Vyškov 30 10 0 20 129:149 30
14. Dino Roma Brno 30 8 3 19 109:180 27
15. Incident Lerchova Brno 30 8 0 22 77:130 24
16. Brněnský drak Brno 30 1 0 29 54:206 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Grand team Cheb 24 22 1 1 222: 64 67
2. Rangers Chodov 24 17 3 4 157: 99 54
3. SK Sausfork Otovice 24 14 4 6 174:146 46
4. Plynotherm Nové Sedlo 24 13 4 7 138:104 43
5. Celtic Citice 24 14 0 10 145:127 42
6. ASK BSS Rád 24 12 3 9 120:113 39
7. Olympia Karlovy Vary 24 11 2 11 137:126 35
8. FC Tenis Dolní Rychnov 24 10 2 12 167:154 32
9. Custom's Kings K.Vary 24 9 5 10 124:139 32
10. HERD Cheb 24 9 3 12 135:142 30
11. M.A.S.H. Karlovy Vary 24 5 2 17 89:166 17
12. FC Bago Karlovy Vary 24 5 1 18 74:165 16
13. Fan club Karlovy Vary 24 0 0 24 79:216 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Flamengo B Hradec Králové 30 26 1 3 145: 40 79
2. Rubena Hradec Králové 30 23 3 4 146: 63 72
3. Severka Hradec Králové 30 16 7 7 105: 73 55
4. Senior Hradec Králové 30 17 3 10 97: 72 54
5. Sextons Hradec Králové 30 17 2 11 131: 88 53
6. Snakes Hradec Králové 30 14 5 11 118: 94 47
7. Rychtářka Věkoše 30 14 3 13 92: 92 45
8. Sev.vítr/Koruna Hr.Král. 30 14 2 14 87:100 44
9. Frantic Dogs Hr.Králové 30 13 4 13 87: 74 43
10. Lavina Hradec Králové 30 10 6 14 79: 99 36
11. Santus Dobruška 30 10 5 15 78: 90 35
12. Foma Hradec Králové 30 11 2 17 78:102 35
13. Bruggy Třebechovice p/O 30 8 8 14 80:107 32
14. Votrok Hradec Králové 30 9 4 17 92:115 31
15. Údolí '91 Hradec Králové 30 9 3 18 67:120 30
16. Junior Hradec Králové 30 0 0 30 5:158 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kozel Turnov 14 11 1 2 97: 28 34
2. Slavia TU Liberec 14 11 1 2 90: 49 34
3. Host-Alex Liberec 14 10 2 2 69: 35 32
4. Mapa Česká Lípa 14 7 1 6 61: 63 22
5. Dalmach Turnov 14 6 1 7 74: 70 19
6. Olympia Liberec 14 4 2 8 49: 82 14
7. RKC Liberec 14 2 2 10 60:103 8
8. Alfa Liberec B 14 0 0 14 0: 70 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Twins Nový Jičín 30 20 2 8 106: 74 62
2. S.A.R.S. Štramberk 30 20 1 9 135: 86 61
3. VZS Ostrava 30 19 3 8 149: 94 60
4. Toro Fifejdy Ostrava 30 17 3 10 132:108 54
5. Sokol Poruba 30 17 2 11 85: 66 53
6. Tequila Ostrava 30 14 6 10 109: 84 48
7. Relax Frenštát p/Rad 30 13 5 12 114: 97 44
8. Slávie Ostrava 30 13 5 12 137:128 44
9. Siemens Frenštát p/Rad 30 13 4 13 89: 84 43
10. Žihadla Opava 30 13 4 13 104: 88 43
11. Deves Fifejdy Ostrava 30 12 5 13 108:110 41
12. Rapid Frýdek-Místek 30 12 4 14 107:101 40
13. Fortuna Poruba 30 11 5 14 80:105 38
14. Fugy Krnov 30 10 4 16 98:114 34
15. Delta Frýdlant n/O 30 4 2 24 81:177 14
16. FT NC Line Suchdol n/O 30 4 1 25 83:201 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Delta-Real Šumperk 18 16 1 1 85: 44 49
2. Brinco Šumperk 18 13 0 5 90: 55 39
3. SK Ruda nad Moravou 18 8 3 7 55: 60 27
4. Fit Úsovsko 18 7 5 6 68: 64 26
5. Buldoci Dolní Studénky 18 8 1 9 59: 58 25
6. Parapety RS Šumperk 18 7 1 10 64: 64 22
7. MK Loučná nad Desnou 18 6 3 9 71: 71 21
8. Popeláci Šumperk 18 5 2 11 43: 67 17
9. Vichr Temenice 18 5 2 11 52: 77 17
10. Rychlé šípy Šumperk 18 4 4 10 44: 71 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Butterfly Litomyšl 18 16 1 1 82: 26 49
2. FC Kalbach Vysoké Mýto 18 13 2 3 68: 35 41
3. Real Hlinsko 18 12 2 4 89: 50 38
4. SK Zvoneček Stojice 18 9 3 6 66: 52 30
5. Matrix Vysoké Mýto 18 8 2 8 57: 55 26
6. Torf Pardubice C 18 7 2 9 55: 59 23
7. TJ Pašáci Luže 18 7 2 9 49: 58 23
8. Medicamenta Vysoké Mýto 18 4 0 14 35: 80 12
9. Rychlé pípy Heřman.Městec 18 3 2 13 45: 73 11
10. SK Chrast 18 3 0 15 43:101 19
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Indoss Plzeň B 20 12 3 5 107: 70 39
2. Čespo 21 Plzeň 20 11 2 7 107: 81 35
3. Kompas Rollo Plzeň 20 10 3 7 87: 71 33
4. Rejnoci Nemanice 20 10 2 8 112: 82 32
5. Švédská trojka Domažlice 20 9 3 8 88: 99 30
6. Sokol Letkov 20 9 2 9 76: 85 29
7. SK Šeptem Plzeň 20 9 1 10 67: 76 28
8. DDT Horšovský Týn 20 8 3 9 89:101 27
9. DOOS Plzeň 20 7 3 10 89: 90 24
10. Pohoda Plzeň 20 6 5 9 67: 88 23
11. FC SVA Holýšov 20 5 1 14 79:125 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Za zenitem 00 22 14 2 6 76: 69 44
2. Vokovicer's 22 14 2 6 85: 55 44
3. Viktoria Žižkov B 22 12 1 9 82: 74 37
4. PřF Praha 22 11 2 9 64: 58 35
5. FC Bianconeri 22 10 3 9 75: 69 33
6. TJ ČZU 22 10 2 10 72: 67 32
7. Boca Bohemians/Atlanta 22 9 3 10 83: 70 30
8. Sokol Vysočany 22 8 5 9 74: 70 29
9. Chemcomex 22 9 1 12 70: 79 28
10. KYX 22 8 4 10 52: 68 28
11. CFC Letňany 22 8 3 11 66: 77 27
12. CF Kodymka 22 5 0 17 79:122 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Selp Vysočany Praha B 22 17 1 4 187: 95 52
2. AFC Celtic Kladno 22 16 3 3 202:109 51
3. PK Třebusice 22 16 2 4 198:117 50
4. AFC Kralupy n/V 22 16 1 5 184:104 49
5. FC Jílové 22 14 1 7 200:147 43
6. FC Sebranka Stochov 22 12 1 9 169:107 37
7. Alpina Slaný 22 9 0 13 125:146 27
8. Omask Kovo Kladno 22 8 0 14 144:171 24
9. TJ Katusice 22 6 1 15 112:201 19
10. 1.DFK Slaný B 22 4 2 16 122:159 14
11. FC Kings Rakovník 22 4 1 17 131:192 13
12. 1.FC Rohožník Praha 21 B 22 3 1 18 97:323 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Pérovna Ústí n/L 20 16 2 2 156: 69 50
2. Metal Ústí n/L 20 11 4 5 98: 81 37
3. Teta Ústí n/L 20 10 1 9 110:100 31
4. Combix Ústí n/L 20 9 3 8 90: 98 30
5. Hop Trop Ústí n/L 20 9 1 10 98: 89 28
6. Sonáta Ústí n/L 20 9 1 10 89: 93 28
7. TJ Fanda Ústí n/L 20 8 3 9 94: 89 27
8. SKP Viktoria Ústí n/L 20 8 1 11 96:126 25
9. Bílý balet Ústí n/L 20 8 1 11 79:127 25
10. Tornádo Ústí n/L 20 6 3 11 77: 92 21
11. Sokol Ústí n/L 20 5 2 13 66: 89 17
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Střepina Pelhřimov 28 22 5 1 197: 83 71
2. Sokol Arsenal Brtnice 28 19 4 5 154: 67 61
3. Boca Chotěboř 28 19 3 6 127: 71 60
4. S.Ú.D. Světlá nad Sázavu 28 19 1 8 142: 72 58
5. Penthouse Jihlava 28 18 1 9 120: 81 55
6. M-Oil Havlíčkův Brod 28 16 5 7 116: 97 53
7. Beton Žďár nad Sázavou 28 16 0 12 138: 94 48
8. MKC GJ Světlá nad Sázavou 28 13 3 12 78:102 42
9. 1.FC Pribina Hesov 28 12 2 14 122:111 38
10. Chánov Chotěboř 28 11 2 15 115:124 35
11. KOWA Ledeč nad Sázavou 28 7 3 18 96:158 24
12. Zoufalci Ždírec n/D 28 6 3 19 83:178 21
13. FC Jatka Pacov 28 6 0 22 91:168 18
14. Ekon Jihlava 28 5 1 22 92:177 16
15. SKP Rebel Havlíčkův Brod 28 4 1 23 63:151 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tuleni Olbramovice 22 16 3 3 93: 60 51
2. FC Tempo Benešov 22 14 1 7 73: 54 43
3. OTS Rabbit Benešov 22 11 5 6 74: 53 38
4. Best Benešov 22 10 6 6 72: 47 36
5. Tenisáci Benešov 22 11 3 8 59: 38 36
6. Marná snaha Neveklov 22 11 1 10 67: 63 34
7. TJ Beer's Bystřice 22 9 3 10 79: 84 30
8. Temos Teplýšovice 22 9 1 12 75: 85 28
9. FC Tisem 22 8 2 12 72: 89 26
10. FC Arsenal Benešov B 22 7 2 13 58: 80 23
11. PTFA Benešov 22 6 2 14 54: 88 20
12. FC Vyschlost Benešov 22 5 1 16 66:101 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Berušci Benešov 22 17 2 3 144: 66 53
2. MK Studio Žejdlík Benešov 22 15 4 3 111: 52 49
3. Rumová smršť Vlašim 22 12 2 8 97: 87 38
4. TSV Mezihoří 22 11 3 8 99: 77 36
5. Dragouni Benešov 22 11 3 8 91: 76 36
6. Buldoci Benešov 22 11 2 9 91: 87 35
7. United Okrouhlice 22 10 2 10 92: 88 32
8. Gogo Benešov 22 9 5 8 116:114 32
9. FK Mrač 22 6 8 8 61: 65 26
10. Eltsen Benešov 22 5 2 15 62:114 17
11. Lalula Úročnice 22 3 4 15 54:130 13
12. Ďáblové Jablonná 22 2 3 17 64:126 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Racek 26 22 2 2 107: 47 68
2. Tenisáci Benešov B 26 16 4 6 106: 58 52
3. Kobry Vlašim 26 15 2 9 105: 61 47
4. FK Pumy Benešov 26 14 4 8 112: 59 46
5. TJ Beer's Bystřice B 26 15 1 10 79: 73 46
6. Eltsen Benešov B 26 13 2 11 95: 95 41
7. FK Mrač B 26 11 4 11 71: 70 37
8. 1.HT Kopeček Chotýšany 26 10 5 11 89: 92 35
9. Jokers Benešov 26 11 1 14 93:110 34
10. MK Žejdlík Benešov B 26 10 4 12 75: 98 34
11. AFC Dlouhé Pole 26 10 4 12 83: 87 34
12. 1.HT Kopeček Chotýšany B 26 10 2 14 90:103 32
13. TBC Deratizace Benešov 26 3 1 22 62:135 10
14. FC Bruins Benešov 26 2 4 20 52:131 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tornádo 30 22 2 6 169: 93 68
2. Arkys 30 21 4 5 138: 58 67
3. Sportbar Chrlice B 30 17 5 8 132: 91 56
4. Soccer 30 17 2 11 144: 91 53
5. Pískovna B 30 15 3 12 159:126 48
6. Apollo 30 14 5 11 158:137 47
7. ELVO OEZ 30 15 2 13 113: 94 47
8. Technika 30 14 4 12 119:109 46
9. Progresklima 30 12 5 13 110:103 41
10. Agromeli B 30 13 2 15 117:137 41
11. Arsenal 30 12 3 15 97:153 39
12. ASK 30 12 2 16 123:131 38
13. Olymp 30 9 7 14 94:121 34
14. Comix 30 9 6 15 136:152 33
15. Starobrno 30 11 0 19 94:167 33
16. Greens Štýřice 30 0 0 30 0:150 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 5 30 21 4 5 86: 56 67
2. Tango B 30 19 4 7 105: 63 61
3. Pegas 30 16 1 13 85: 72 49
4. Galérka 30 15 3 12 90: 80 48
5. Nasan Lískovec B 30 15 2 13 113: 96 47
6. Helas C 30 13 6 11 110: 92 45
7. Poclain 30 13 6 11 70: 68 45
8. Casino 30 12 7 11 82: 66 43
9. Kobas Brothers 30 12 7 11 71: 82 43
10. Toka 30 13 3 14 101: 86 42
11. Dynamo 30 12 4 14 102:103 40
12. Amira 30 12 3 15 72: 77 39
13. Rewin 30 11 4 15 91: 82 37
14. Kormidlo C 30 9 7 14 75: 86 34
15. Blue Flames 30 9 2 19 62:102 29
16. Parťáci 30 4 5 21 61:165 17
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SOŠ OOM 30 23 4 3 149: 53 73
2. Bastr 30 17 7 6 75: 45 58
3. Comix B 30 17 4 9 103: 70 55
4. Slovan B 30 16 6 8 105: 71 54
5. Tomson STŽ B 30 16 5 9 98: 73 53
6. Surreal 30 14 5 11 92: 71 47
7. Mitra 30 14 4 12 91: 72 46
8. Sokolnice 30 13 4 13 106:100 43
9. Torpédo 30 14 1 15 92: 92 43
10. Panama 30 12 4 14 100: 84 40
11. Jezdci 30 11 7 12 98: 86 40
12. Celtic 30 11 6 13 102:104 39
13. Bystrc 30 12 3 15 83:114 39
14. Dino Roma B 30 11 1 18 87:116 34
15. Makro 30 6 5 19 70:150 23
16. Laguna 30 0 0 30 0:150 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Pizzerie 30 22 4 4 136: 54 70
2. Řečkovice 30 22 4 4 118: 47 70
3. Sokolnice B 30 22 2 6 147: 65 68
4. Flaga Hustopeče 30 16 7 7 119: 67 55
5. Napoleon 30 17 4 9 102: 67 55
6. Parmagianni 30 15 5 10 88: 78 50
7. Riders 30 14 6 10 65: 59 48
8. Bolest 30 14 3 13 111: 92 45
9. Chlupovi pozůstalí 30 13 4 13 81: 79 43
10. Gladiators 30 12 4 14 73: 72 40
11. Capalík 30 9 3 18 60:112 30
12. Poclain B 30 7 7 16 69: 98 28
13. Tučňáci 30 7 6 17 66:101 27
14. SK Západí 30 7 2 11 68:145 23
15. BMT Ocean 30 5 3 22 58:143 18
16. Démoni 30 4 4 22 43:125 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SOŠ OOM B 30 22 4 4 160: 79 70
2. Nekop 30 22 1 7 128: 84 67
3. Stones of Madeira 30 21 2 7 126: 65 65
4. Budha clan 30 20 3 7 127: 78 63
5. Adom 30 17 4 9 122: 88 55
6. Wodowa 30 18 0 12 119: 92 54
7. Q.P. Chrlice 30 16 5 9 97: 86 53
8. ASK B 30 15 5 10 121: 86 50
9. Devils 30 12 3 15 76: 99 39
10. Bianco 30 11 3 16 76:108 36
11. Experiment 30 11 1 18 110:113 34
12. S.R.O. 30 9 4 17 89:110 31
13. Celtic B 30 7 3 20 57:120 24
14. Magnet 30 6 5 19 70:135 23
15. Red Devils 30 5 5 20 83:134 20
16. Spanilá jízda 30 3 2 25 54:138 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Deportivo 30 22 5 3 140: 84 71
2. Červený drak 30 20 7 3 102: 75 67
3. Saint Diana 30 19 9 2 124: 53 66
4. Schalke 30 20 5 5 159: 74 65
5. Jiříkovice 30 17 7 6 95: 54 58
6. Agromeli C 30 13 7 10 82: 64 46
7. Pentatron 30 13 4 13 62: 56 43
8. Athéna 30 12 6 12 71: 73 42
9. Greens Štýřice B 30 9 6 15 68: 75 33
10. Fénix 30 8 7 15 67: 87 31
11. Dynamit 30 8 7 15 51: 75 31
12. Incident Lerchova B 30 8 4 18 59: 87 28
13. Prison 30 8 4 18 59:114 28
14. Storks 30 7 4 19 62:101 25
15. Technika B 30 6 4 20 50:106 22
16. Eldo 30 4 6 20 71:144 18
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Senior 30 25 4 1 139: 55 79
2. R.I.P. 30 24 2 4 166: 69 74
3. SK Líšeň B 30 20 2 8 106: 48 62
4. Tango C 30 18 6 6 101: 73 60
5. Vinohrady 30 15 3 12 90: 68 48
6. Podolí 30 14 5 11 88: 97 47
7. Juve 30 14 2 14 80: 61 44
8. Pegas B 30 11 5 14 95:104 38
9. Fauna B 30 11 4 15 86: 92 37
10. Raz Náraz 30 11 3 16 78: 93 36
11. Arsenal B 30 11 2 17 79: 98 35
12. Tropicana 30 10 4 16 86: 98 34
13. Barum 30 8 10 12 72: 91 34
14. Across 30 9 5 16 53: 85 32
15. Bossard C 30 7 7 16 75:112 28
16. XXX 30 0 0 30 0:150 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Nasan Lískovec C 20 18 1 1 112: 36 55
2. Madrid 20 13 2 5 70: 45 41
3. KH 20 11 3 6 84: 48 36
4. Arsenal C 20 10 5 5 61: 47 35
5. Predators 20 10 2 8 69: 76 32
6. Besídka 20 8 2 10 53: 64 26
7. Sokolnice C 20 8 1 11 70: 80 25
8. Falcon 20 7 1 12 44: 66 22
9. Starý Lískovec 20 6 0 14 65: 87 18
10. United 20 5 1 14 41: 85 16
11. Bosonohy B 20 4 2 14 53: 88 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Agora 20 15 2 3 80: 41 47
2. Litrpůl 20 14 1 5 58: 28 43
3. FFT Vinohrady 20 11 3 6 69: 46 36
4. Turbo 20 11 3 6 55: 41 36
5. Zoner 20 10 1 9 42: 51 31
6. Term 20 7 4 9 42: 51 25
7. Webstep 20 8 1 11 53: 69 25
8. Olmeca 20 7 3 10 61: 59 24
9. Béďa team 20 8 0 12 46: 58 24
10. Hangár 20 5 0 15 36: 67 15
11. Mifa 20 3 4 13 29: 60 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. BB Press 19 16 0 3 84: 24 48
2. C.I. 5 19 15 1 3 79: 31 46
3. Orel Řečkovice 19 13 1 5 84: 40 40
4. Galatasaray 19 9 2 8 85: 49 29
5. Hlt club 19 8 1 10 72: 87 25
6. Knock out 19 7 3 9 72: 85 24
7. R.I.P. B 19 5 4 10 53: 57 19
8. Kolaps 19 5 2 3 47: 29 17
9. UFO 19 4 3 12 42: 98 15
10. ASK C 19 4 2 13 58:107 14
11. Al Capone 19 4 1 14 40:109 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Stones of Madeira B 20 16 2 2 87: 26 50
2. K 5 B 20 16 1 3 89: 32 49
3. Saky Paky 20 15 0 5 84: 35 45
4. König 20 10 4 6 66: 58 34
5. SOŠ OOM C 20 9 6 5 69: 53 33
6. Boavista 20 7 3 10 75: 84 24
7. Engas 20 7 1 12 58: 77 22
8. Mitra B 20 7 0 13 47: 74 21
9. Debakl 20 4 4 12 47: 89 16
10. Black Riders 20 4 2 14 49: 73 14
11. Attack 20 3 1 16 44:114 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Violaceo 19 16 1 2 126: 35 49
2. Kobas Brothers B 19 14 2 3 79: 39 44
3. Athéna B 19 12 2 5 71: 43 38
4. Eliška 19 10 4 5 58: 34 34
5. Anitals 19 10 3 6 68: 40 33
6. Chlupovi pozůstalí B 19 7 1 11 53: 61 22
7. C.R.Y. 19 7 1 11 45: 76 22
8. D.G.B. 10 6 0 4 49: 34 18
9. Black Magic 19 5 3 11 52: 91 18
10. Obřany 19 3 3 13 37: 90 12
11. Pobřeží slonoviny 19 0 0 19 0: 95 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Morcan Žabinští vlci B 20 14 5 1 102: 46 47
2. Machines United 20 11 3 6 67: 39 36
3. Modřice 20 10 4 6 63: 45 34
4. Reko Komec 20 10 2 8 53: 50 32
5. Měnín 20 9 3 8 61: 60 30
6. Flamengo 20 8 3 9 59: 48 27
7. Zidane Zidan 20 8 3 9 53: 54 27
8. Psychotip 20 8 1 11 63: 74 25
9. Spolstav 20 6 6 8 61: 64 24
10. BrnoReal 20 6 5 9 55: 88 23
11. Bigy 20 2 1 17 36:105 7
|
|
|
BRNO-VENKOV - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Tetčice 28 20 2 6 100: 44 62
2. Arsenal Alexovice 28 19 2 7 116: 69 59
3. Remos Oslavany 28 18 5 5 106: 65 59
4. Bílý Balet Rosice 28 17 4 7 88: 59 55
5. FC Silůvky 28 17 4 7 87: 59 55
6. KD Jablíčko Ivančice 28 15 5 8 93: 65 50
7. FC Bratčice 28 15 5 8 90: 62 50
8. MSC Jablíčko Letkovice 28 15 4 9 91: 69 49
9. SK Moravany 28 14 1 13 107:103 43
10. Žaves Nebovidy 28 9 1 18 63: 92 28
11. AC Sparta Ivančice 28 7 1 20 62: 92 22
12. FC Prštice 28 6 3 19 52: 86 21
13. Tango Židlochovice 28 5 5 18 59:126 20
14. Tondach Šlapanice 28 5 2 21 67:104 17
15. FC Omice 28 4 3 21 64:148 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Kratochvilka 30 22 1 7 154: 59 67
2. TJ Sokol Trafo Padochov 30 21 2 7 111: 69 65
3. SK Veselka 30 18 4 8 111: 66 58
4. Orel Hrušovany 30 15 3 12 100: 91 48
5. 1.FC Holasice 30 14 5 11 128:114 47
6. KD Jablíčko Ivančice 30 13 5 12 93: 95 44
7. FC Rokytná 30 11 3 16 90: 92 36
8. Dream team Budkovice 30 9 5 16 66: 88 32
9. 1.MFC Japex Ivančice 30 9 3 18 87:139 30
10. FC Pitchpunti 30 8 4 18 63:128 28
11. FK Triprox Ivančice 30 6 3 21 62:126 21
|
|
|
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Templáři Kuřim 20 14 1 5 93: 60 43
2. Lancelot Kuřim 20 13 3 4 108: 65 42
3. FC Vyprahlo Kuřim 20 13 1 6 81: 53 40
4. Taurito Kuřim 20 12 1 7 99: 60 39
5. Mušketýři Kuřim 20 11 3 6 82: 52 30
6. Mukl's Kuřim 20 11 2 7 87: 64 23
7. Sokol Mlok Kuřim 20 8 6 6 89: 63 30
8. STAPROP Kuřim 20 6 2 12 68: 77 20
9. Orel Kuřim 20 6 2 12 60: 76 20
10. Sokol Jinačovice 20 4 1 15 60:121 13
11. Tučňáci Čebín 20 1 0 19 34:170 3
12. Pivkec Tišnov - vyloučen ze soutěže
|
|
|
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rebel Kuřim 16 14 2 0 92: 21 44
2. Kvasar Sentice 16 10 2 4 54: 29 32
3. River Plate Kuřim 16 9 3 4 65: 42 30
4. Balchem Kuřim 16 8 3 5 56: 39 27
5. Cote d'Ivoire Tišnov 16 8 1 7 59: 53 26
6. Ychtils Kuřim 16 6 1 7 65: 77 22
7. Nedámeto Podlesí 16 5 0 11 41: 74 15
8. Kardiak Kuřim 16 3 0 13 32: 66 9
9. Fet parta Kuřim 16 1 1 14 33: 96 4
|
|
|
ČESKÁ LÍPA - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Continental Česká Lípa 24 20 1 3 114: 37 61
2. Crystalex Nový Bor 24 17 2 5 122: 55 53
3. FA Zole Česká Lípa 24 14 2 8 103: 49 44
4. Haida Nový Bor 24 13 4 7 91: 56 43
5. Kučera Kamenický Šenov 24 12 2 10 99:103 38
6. Yankees Nový Bor 24 10 5 9 75: 55 35
7. Démoni Česká Lípa 24 11 2 11 97:109 35
8. Torpédo Nový Svět 24 10 2 12 81: 87 32
9. Emu Doksy-Česká Lípa 24 9 1 14 62: 86 28
10. Continental B Česká Lípa 24 8 3 13 68:102 27
11. Trimco Stráž pod Ralskem 24 8 2 14 70: 96 26
12. Mapa B Česká Lípa 24 4 4 16 49.107 16
13. SČP Svahy Česká Lípa 24 3 0 21 46:147 9
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
|
DOMAŽLICE - 1.třída (základní část) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. NC Nový Kramolín 20 17 1 2 100: 26 52
2. RSC Čerchov Domažlice 20 17 1 2 112: 39 52
3. FC Švédská 3 Domažlice B 20 14 1 5 112: 61 43
4. Akva bar Horšovský Týn 20 13 0 7 96: 93 39
5. Forsage Havlovice 20 12 2 6 80: 61 38
6. Kouba team Kdyně 20 12 1 7 65: 53 37
7. SK Bahňáci Kdyně 20 11 3 6 69: 58 36
8. FC Jamajka Domažlice 20 11 2 7 76: 63 35
9. FC Kobra Horšovský Týn 20 11 1 8 82: 60 34
10. FC SVA Holýšov B 20 10 4 6 63: 62 34
11. Keramika Staňkov 20 8 3 9 82: 61 27
12. FC SVA Holýšov C 20 8 3 9 65: 65 27
13. FC Bomber Domažlice B 20 7 5 8 51: 52 26
14. FC HSK Domažlice 20 8 0 12 78: 86 24
15. FC Ajax Staňkov B 20 6 5 9 61: 60 23
16. FC Mnichov 2001 20 5 6 9 60: 77 21
17. 1.FC Čermná 20 6 2 12 59: 74 20
18. NC Nový Kramolín B 20 6 0 14 36: 85 18
19. SKP Valcha Domažlice 20 4 0 16 36: 70 12
20. SAS Beroušek Domažlice 20 3 2 15 38:101 11
21. Turbo Vespe Chrastavice 20 0 0 20 4:118 0
|
|
|
DOMAŽLICE - 1.třída (o postup) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. NC Nový Kramolín 9 7 2 0 138: 35 75
2. RSC Čerchov Domažlice 9 7 1 1 149: 60 74
3. Forsage Havlovice 9 5 2 2 106: 80 55
4. Akva bar Horšovský týn 9 4 1 4 126:119 52
5. Švédská trojka Domažl. B 9 2 0 7 133:104 49
6. FC Jamajka Domažlice 9 4 1 4 117: 92 48
7. SK Bahňáci Kdyně 9 3 3 3 100: 86 48
8. FC SVA Holýšov B 9 4 0 5 83: 95 46
9. FC Kobra Horšovský Týn 9 2 1 6 99: 93 41
10. Kouba team Kdyně 9 1 1 7 80: 88 41
|
|
|
DOMAŽLICE - 1.třída (o umístění) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Bomber Domažlice B 10 8 0 2 86: 68 50
2. FC SVA Holýšov C 10 7 0 3 118: 94 48
3. 1.FC Čermná 10 6 2 2 110: 93 40
4. Keramika Staňkov 9 4 1 4 107: 94 40
5. FC Mnichov 2001 10 5 1 4 93:106 37
6. FC HSK Domažlice 10 4 0 6 110:141 36
7. NC Nový Kramolín B 10 5 1 4 62:110 34
8. FC Ajax Staňkov B 9 3 1 5 96: 96 33
9. SKP Valcha Domažlice 10 4 3 3 70: 93 27
10. SAS Beroušek Domažlice 10 3 1 6 63:135 21
11. Turbo Vespe Chrastavice 10 0 0 10 4:168 0
|
|
|
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. New Jersey Nový Jičín 16 9 2 5 57: 36 29
2. Beach Boys Odry 16 9 2 5 54: 39 29
3. Lavina Kopřivnice 16 8 2 6 58: 35 26
4. Tsunami Příbor B 16 7 4 5 40: 34 25
5. Flamengo Kozlovice 16 7 3 6 36: 45 24
6. AS Bizon Studénka 16 6 2 8 51: 68 20
7. Dreadlock Nový Jičín 16 5 3 8 29: 51 18
8. Orel Štramberk 16 5 2 9 47: 49 17
9. Vicher Frýdek-Místek 16 4 4 8 44: 59 16
|
|
|
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Top Dogs Nový Jičín 16 13 2 1 80: 26 41
2. 1.FC Tornádo Nový Jičín 16 11 1 4 84: 49 34
3. Optics Trade Nový Jičín 16 11 0 5 92: 53 33
4. VÚK Chaos Kopřivnice 16 8 2 6 56: 40 26
5. Santos Tichá 16 7 2 7 68: 58 23
6. HI-TEC Bílovec 16 6 2 8 52: 66 20
7. Bidolido Team Nový Jičín 16 7 1 8 53: 62 22
8. LG Kopřivnice 16 6 3 7 55: 50 21
9. Alfa Frýdek-Místek 16 6 1 9 50: 70 19
10. Kuna Team Frýdek-Místek 16 5 2 9 42: 73 17
11. Callibrum Frýdek-Místek 16 4 3 9 54: 77 15
12. FC Veřovice 16 2 1 13 15: 77 7
|
|
|
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 2.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. KOMAX Kunčice p/O 19 14 3 2 75: 31 45
2. TJ Sviadnov 19 11 3 5 78: 66 36
3. K1 Jeseník n/O 19 10 5 4 66: 38 35
4. SKP Frýdek-Místek 19 11 2 6 58: 38 35
5. El Pržno 19 10 3 6 52: 50 33
6. Bon Caffé Frýdek-Místek 19 9 1 9 46: 41 28
7. MK Olešná Frýdek-Místek 19 6 4 9 48: 58 22
8. Chyba Team Libhošť 19 8 6 5 73: 49 30
9. TJ Sokol Frenštát p/R 19 9 3 7 69: 59 30
10. Drivers Nový Jičín 19 7 4 8 52: 65 25
11. PSV Frenštát p/R 19 5 9 5 37: 28 24
12. Kalach Frýdlant n/O 19 4 2 13 43: 75 14
13. Bizon Studénka B 19 4 1 14 37: 73 13
14. UŽST Valašské Meziříčí 19 1 2 16 36: 99 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Zeppelin Hr.Králové 30 21 1 8 108: 72 64
2. Morava B Hr.Králové 30 20 2 8 108: 75 62
3. Venca Hr.Králové 30 18 3 9 122: 71 57
4. Golem Hr.Králové 30 14 7 9 88: 69 49
5. IFK Tagrid Hr.Králové 30 12 11 7 68: 63 47
6. Blasters Hr.Králové 30 13 4 13 101: 86 43
7. Black Stars Hr.Králové 30 12 5 13 76: 88 41
8. Frantic Dogs B Hr.Král. 30 11 7 12 95: 82 40
9. Larvy Hr.Králové 30 12 4 14 91: 95 40
10. Katastrofa Rychnov n/K 30 11 6 13 67: 72 39
11. Pivrnci Hr.Králové 30 11 6 13 74: 99 39
12. HOSEP Hr.Králové 30 15 4 11 108: 83 37
13. Fugas Hr.Králové 30 10 5 15 71: 85 35
14. Rafani Hr.Králové 30 8 6 16 63:110 30
15. Fortuna Hr.Králové 30 8 2 20 47: 80 26
16. Hespro B Hr.Králové 30 6 3 21 78:135 21
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Údolí hladu B Hr.Králové 30 23 0 7 167: 62 69
2. AC Plačice B 30 21 4 5 170: 89 67
3. Crickets Hr.Králové 30 21 3 6 131: 61 66
4. Flamengo C Hr.Králové 30 19 5 6 126: 71 62
5. Reds Hr.Králové 30 15 5 10 111: 80 50
6. Delta Hr.Králové 30 15 4 11 96: 98 49
7. Kanonýr Hr.Králové 30 14 2 14 93: 97 44
8. Senior B Hr.Králové 30 13 3 14 115:107 42
9. Extrém Hr.Králové 30 13 1 16 68:127 40
10. Hrobníci Hr.Králové 30 10 8 12 106:101 38
11. U Dvora Hr.Králové 30 9 9 12 114:125 36
12. Dreams team Hr.Králové 30 11 3 16 79: 90 36
13. Penguins Hr.Králové 30 9 4 17 86:115 31
14. Nirvana Hr.Králové 30 9 2 19 89:134 29
15. GS Repro B Hr.Králové 30 7 3 20 68:135 24
16. Meteor Svaté Dvory 30 3 0 27 71:198 9
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Snakes B Hr.Králové 30 24 4 2 189: 79 76
2. 1.FC Vít a spol. Hr.Král. 30 22 3 5 146: 66 69
3. Brejk Hr.Králové 30 18 3 9 86: 60 57
4. MK-HK Černilov (Mobil) HK 30 15 5 10 101: 90 50
5. Profitop Hr.Králové 30 14 4 12 97: 82 46
6. Lunapark Hr.Králové 30 14 3 13 66: 68 45
7. Lotos Hr.Králové 30 14 1 15 73: 96 43
8. GS Repro Hr.Králové 30 12 4 14 103:123 40
9. Severní vítr/Koruna B HK 30 12 2 16 103:117 38
10. Kobra team Neděliště 30 11 4 15 107:105 37
11. Bomber Slatina Hr.Králové 30 11 3 16 64: 76 36
12. Jokerit Hr.Králové 30 11 3 16 82:105 36
13. Gobi team Hr.Králové 30 10 5 15 103:120 35
14. SK Berka Hr.Králové 30 11 2 17 79:120 35
15. Aero Hr.Králové 30 9 2 19 74:114 29
16. Trencampe Hr.Králové 30 6 4 20 62:114 22
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rychtářka Věkoše B 26 22 2 2 109: 40 68
2. Norci Hr.Králové 26 19 0 7 101: 51 57
3. FC Colt 04 Hr.Králové 26 16 5 5 99: 39 53
4. Duarig Hr.Králové 26 14 4 8 75: 58 46
5. FC Canto Hr.Králové 26 13 5 8 92: 64 44
6. H Club Smiřice 26 13 4 9 89: 69 43
7. Collect Aval Hr.Králové 26 12 6 8 80: 55 42
8. Penalta Hr.Králové 26 13 2 11 97: 86 41
9. SK Oreb Hr.Králové 26 11 4 11 84: 68 37
10. Malšovice 26 9 6 11 67: 63 33
11. Kobra team B Neděliště 26 9 2 15 88: 82 29
12. PSG - Na Hradě Hr.Králové 26 6 3 17 61:117 21
13. 1.FC Vanóza Hr.Králové 26 3 1 22 44:164 10
14. Severka B Hr.Králové 26 0 0 26 0:130 0
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Replacement Hr.Králové 26 20 4 2 114: 48 64
2. 1.FC Vosy Hr.Králové 26 19 3 4 109: 61 60
3. Penzion UNO Hr.Králové 26 18 1 7 135: 59 55
4. 1.RSC Hr.Králové 26 17 4 5 110: 56 55
5. Džamil team Hr.Králové 26 14 3 9 91: 60 45
6. Morava - U Marťase HK 26 13 4 9 74: 49 43
7. 1.FC Vanóza B Hr.Králové 26 12 6 8 84: 55 42
8. Sexy Bonbonky Hr.Králové 26 10 4 12 100:102 34
9. Camelot Hr.Králové 26 8 3 15 65: 93 27
10. Noční jezdci Hr.Králové 26 8 3 15 52: 91 27
11. 1.FC Votrok C Hr.Králové 26 8 2 16 74:114 26
12. Deportivo La Koruna HK 26 6 3 17 58:123 21
13. Canucks Hr.Králové 26 4 8 14 54: 88 20
14. Tsunami Hr.Králové 26 1 0 25 18:139 -21
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Údolí '91 B Hr.Králové 24 20 2 2 145: 40 62
2. Synové výčepu Hr.Králové 24 18 4 2 100: 47 58
3. Vertigo L/S Holohlavy 24 15 6 3 67: 25 51
4. Korbel Věkoše 24 15 3 6 88: 45 48
5. 1.FK Újezd 24 13 2 9 73: 61 41
6. Marnost Hr.Králové 24 11 3 10 57: 60 36
7. Sporting bar Hr.Králové 24 9 5 10 80: 85 32
8. SK Berka B Hr.Králové 24 10 1 13 75: 92 31
9. Botafogo Hr.Králové 24 9 3 12 82: 70 30
10. Hurican B Černožice 24 6 4 14 58: 85 22
11. Rychtářka Věkoše C 24 5 3 16 51:105 18
12. Jezevci Hr.Králové 24 4 5 15 53:111 17
13. Zelený Raoul Hr.Králové 24 0 1 23 30:133 1
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. XXL Hr.Králové 24 22 0 2 159: 38 66
2. T-Mobile Hr.Králové 24 17 4 3 113: 57 55
3. Cannibals-Fugas B HK 24 17 3 4 113: 55 54
4. UČ Crazy Hr.Králové 24 15 1 8 100: 76 46
5. Frantic Dogs C Hr.Králové 24 15 0 9 109: 58 45
6. Uhrinovy děti Hr.Králové 24 14 1 9 86: 92 43
7. Hurican Černožice 24 13 2 9 90: 80 41
8. White Brothers Hr.Králové 24 12 1 11 91: 56 37
9. Votroci z UHK 24 12 0 12 67: 73 36
10. SFC Jeřice 24 4 0 20 21:102 12
11. MFK Černilov 24 6 0 18 41: 93 6
12. Dragoun Hr.Králové 24 2 0 22 10:110 6
13. Baník 04 Probluz 24 0 0 24 0:120 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Era-pack Chrudim B 18 15 2 1 98: 38 47
2. Michálek Chrudim 18 15 1 2 98: 64 46
3. Norton Skuteč 18 11 0 7 69: 67 33
4. Veteráni Chrudim 18 9 4 5 63: 47 31
5. United Chrudim 18 6 4 8 55: 55 22
6. G-12 Chrudim 18 5 3 10 56: 73 18
7. Santos Chrudim 18 4 4 10 42: 62 16
8. Orel Hlinsko 18 3 6 9 53: 77 15
9. Automatic Chrudim 18 3 5 10 48: 74 14
10. AC Vitanov 18 2 5 11 46: 71 11
|
|
|
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Hlinsko 18 15 1 2 107: 47 46
2. Atletico Hlinsko 18 15 1 2 120: 53 46
3. Rychtář Hlinsko 18 10 1 7 58: 64 31
4. Pumpa Miřetice B 18 8 5 5 71: 53 29
5. STS Rotor Hlinsko 18 8 4 6 52: 51 28
6. Instav Čertovina 18 8 1 9 97: 85 25
7. Ajax Hlinsko 18 7 1 10 82: 85 22
8. Juventus Hlinsko 18 4 2 12 61: 96 14
9. Sokol Krouna 18 3 1 14 60:111 10
10. Perun Hluboká 18 3 1 14 47:110 10
|
|
|
CHRUDIM - 1.třída Chrudim |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Darren Slatiňany 18 15 2 1 75: 43 47
2. Lazaros Stolany 18 10 4 4 68: 31 34
3. Kleopatra Chrudim 18 8 4 6 39: 44 28
4. Noviny Chrudimska 18 8 3 7 47: 46 27
5. Stera Pardubice 18 8 3 7 67: 59 27
6. Instal Zeman Chroustovice 18 6 6 6 42: 43 24
7. Rest. Střed Slatiňany 18 6 5 7 56: 53 23
8. Sklepy Chrudim 18 5 3 10 45: 62 18
9. Real Trpišov 18 4 3 11 40: 59 15
10. Proman Chrudim 18 2 3 13 21: 60 9
|
|
|
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Orel Hlinsko B 22 17 2 3 107: 38 53
2. Bratři Prosetín 22 12 5 5 75: 43 41
3. Oflenda Hlinsko 22 12 4 6 69: 43 40
4. Lokomotiva Leštinka 22 13 1 8 66: 64 40
5. Sokol Hlinsko 22 12 2 8 58: 48 38
6. Jamaica Hlinsko 22 11 4 7 92: 64 37
7. Jeseter Skuteč 22 11 2 9 64: 61 35
8. Sokol Studnice 22 11 0 11 75: 57 33
9. Vlastenci Skuteč 22 7 4 11 47: 59 25
10. Boca Juniors Holetín 22 7 2 13 58: 85 23
11. U Karla Hlinsko 22 6 2 14 47: 86 20
12. FC Bojanov 12 2 2 8 23: 44 8
13. Norwich Hlinsko 22 1 2 19 37:126 5
|
|
|
CHRUDIM - 2.třída Chrudim |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Era-pack Chrudim C 18 14 0 4 69: 28 42
2. FK Míčov 18 13 2 3 77: 25 41
3. Noviny Chrudimska B 18 12 1 5 68: 49 37
4. G-12 B Chrudim 18 8 5 5 60: 48 29
5. Viking Medlešice 18 7 3 8 40: 44 24
6. Darren B Slatiňany 18 7 2 9 42: 67 23
7. Metaxa Jenišovice 18 5 5 8 49: 60 20
8. TJ Orel 18 5 4 9 52: 58 19
9. Rest. Střed B Slatiňany 18 5 2 11 56: 81 17
10. NOLA PR Chrudim 18 1 2 15 33: 86 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Splašený kladiva Třešť 16 15 0 1 114: 39 45
2. Bábus Polná 16 12 2 2 100: 50 38
3. ČS Třešť 16 10 3 3 60: 47 33
4. FC Kněžice 16 7 1 8 76: 55 22
5. Kostelec Bulls 16 6 1 9 63: 70 19
6. Beerseekers Třešť 16 6 0 10 52: 92 18
7. Kavčí hory Polná 16 5 0 11 55: 73 15
8. RN Litva Jihlava 16 5 0 11 62: 89 15
9. SK Střížov 16 2 1 13 31: 98 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
|
JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SK Hotel Kladno 26 20 5 1 136: 53 65
2. AC Sparta Slaný 26 20 4 2 145: 77 64
3. RSC Čechie Slaný B 26 17 4 5 87: 56 55
4. Tefal Bohemia Praha 26 13 7 6 112: 92 46
5. 1.FC Bresson Kladno 26 14 3 9 124: 94 45
6. PK Třebusice B 26 12 6 8 78: 70 42
7. KLC Klobuky 26 11 6 9 87: 83 39
8. FC Foboz Slaný 26 10 5 11 94: 87 35
9. Dynamo Kladno 26 8 5 13 65: 77 29
10. Hrasl Slaný 26 8 1 17 75:101 25
11. FK Brandýsek B 26 7 3 16 60:106 21
12. Deportivo Vraný 26 6 3 17 73:106 16
13. AFC Rapid Páleček 26 5 1 20 68:120 16
14. JIKO Kralupy nad Vltavou 26 3 3 20 46:120 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Foboz Slaný B 26 20 4 2 134: 65 64
2. SK Olympik Mělník B 26 17 6 3 141: 64 57
3. Tatran Zlonice 26 18 3 5 117: 55 57
4. SK Hotel Kladno B 26 15 6 5 79: 62 51
5. 1.DFK Slaný C 26 15 4 7 94: 62 49
6. Slavoj Zvoleněves 26 14 2 10 121: 96 44
7. RSC Čechie Slaný C 26 11 9 6 75: 54 42
8. ŽAR Želenice 26 10 5 11 89: 93 35
9. AFC Celtic Kladno B 26 10 3 13 92: 92 33
10. 1.FC Horní Bezděkov 26 8 2 16 68:100 26
11. SK Slavoj Pozdeň 26 6 5 15 74: 96 23
12. Tatran Zlonice B 26 6 0 20 71:136 18
13. SK Jarpice 26 4 0 22 72:191 12
14. FK Blevice 26 2 3 21 46:106 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Reality byty Liberec 12 11 1 0 59: 18 34
2. Legnex Jablonec n/Nisou 12 7 0 5 33: 31 21
3. 1.FK Kunratická Liberec 12 5 3 4 30: 27 18
4. Grupo Antolin Chrastava 12 5 2 5 34: 40 17
5. United Jablonec n/Nisou 12 4 1 7 40: 35 13
6. Fylakos Liberec 12 4 0 8 21: 46 12
7. Greens Liberec 12 2 1 9 24: 44 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC H Most 22 16 3 3 124: 61 51
2. MaKo Litvínov 22 16 2 4 114: 60 50
3. Automat Litvínov 22 15 2 5 112: 74 47
4. Partizán Most 22 12 2 8 120: 82 38
5. EDEKA Bečov 22 12 2 8 113: 82 38
6. Městská policie Most 22 11 2 9 111:107 35
7. FC Gumani Most 22 9 2 11 99:101 29
8. Japek Most 22 8 2 12 103:111 26
9. OBR Most 22 7 2 13 81:111 23
10. PH Hrob 22 7 1 14 99:139 22
11. Komes Most 22 4 1 17 86:146 13
12. SC Litvínov 22 3 3 16 96:184 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Betis Kadaň 18 16 0 2 149: 51 48
2. FC Janov 18 13 1 4 139:104 40
3. DUBLIN Most 18 12 1 5 120: 71 37
4. B&B reality Most 18 9 2 7 102: 91 29
5. FC Gumani B Most 18 8 2 8 80: 76 26
6. FC Emeran Klíny 18 7 3 8 79: 73 24
7. Domino Most 18 5 2 11 75:102 17
8. FC Jirkov 2000 18 5 2 11 73:113 17
9. EDEKA Bečov B 18 5 2 11 81:109 17
10. HEC Meziboří 18 1 3 14 74:182 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SK Krmelín B 14 10 1 3 51: 25 31
2. Drilling Trade Ostrava 14 9 2 3 48: 26 29
3. Balcar City Ostrava 14 8 3 3 44: 30 27
4. TJ Stará Ves n/O 14 7 4 3 43: 28 25
5. Agnesa Ostrava 14 8 1 5 33: 35 25
6. Startronic Gastro Ostrava 14 7 2 5 37: 32 23
7. FC Sampdoria Ostrava 14 7 1 6 33: 30 22
8. AC Čepo Poruba 14 6 3 5 38: 31 21
9. Pajda Zbyslavice 14 6 3 5 36: 29 21
10. FC Bohemia Poruba 14 6 2 6 38: 49 20
11. TJ Sokol Přívoz C 14 3 4 7 20: 29 13
12. Sporting Poruba 14 4 1 9 27: 53 13
13. HL Alukola Ostrava 14 3 3 8 29: 43 12
14. KFV Roub Vítkovice B 14 3 0 11 27: 40 9
15. 1.MVIL Hrabová 14 2 2 10 28: 52 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Parlament Ostrava B 15 13 1 1 56: 24 40
2. Zvěřáci Ostrava B 15 11 1 3 45: 18 34
3. Keravit Ostrava 15 9 3 3 56: 40 30
4. FC Anit Ostrava 15 9 2 4 62: 44 29
5. FC Narcis Ostrava 15 9 2 4 39: 27 29
6. Sezam/Langer Ostrava B 15 8 3 4 54: 27 27
7. Old boys Hrušov 15 7 1 7 40: 44 22
8. SK Libero Ostrava 15 7 0 8 40: 44 21
9. Klenba Klímkovice 15 6 3 6 50: 48 21
10. FC Derby Ostrava 15 6 2 7 33: 42 20
11. DTJ Vřesina 15 4 2 9 18: 42 14
12. LA Svinov '93 15 4 2 9 37: 48 14
13. PF Juventus Ostrava 15 4 1 10 34: 55 13
14. Western Saloon Ostrava 15 3 3 9 40: 58 12
15. Deves Fifejdy Ostrava B 15 3 1 11 40: 60 10
16. Zwěř A.S. Ostrava 15 1 5 9 25: 48 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Zvěřáci Ostrava C 14 11 3 0 33: 8 36
2. Šachťor Ostrava 14 10 1 3 57: 26 31
3. New Design Ostrava 14 9 1 4 36: 16 28
4. FC Dravci Dolní Benešov 14 9 1 4 32: 20 28
5. FK Flamengo Ostrava 14 7 4 3 37: 15 25
6. Sokol Poruba B 14 8 1 5 31: 25 25
7. Don Bosco Ostrava 14 7 3 4 39: 35 24
8. Gallaher Ostrava 14 7 1 6 31: 42 22
9. FC Nedohoda Ostrava 14 4 3 7 35: 41 15
10. FC Šalamoun Ostrava 14 3 5 6 26: 33 14
11. FC Paradox Ostrava 14 4 2 8 21: 33 14
12. Šmatláci Poruba 14 4 2 8 29: 43 14
13. FC Václavovice 14 2 4 8 21: 40 10
14. Team Globtec Ostrava 14 2 3 9 21: 40 9
15. Marhory Ostrava 14 1 0 13 21: 53 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Old Stars 30 Ostrava 14 12 0 2 68: 23 36
2. Canappe Ostrava 14 11 1 2 54: 25 34
3. Western Saloon Ostrava B 14 10 0 4 41: 26 30
4. Toro Fifejdy Ostrava B 14 8 4 2 47: 23 28
5. Kavárna Fer@net Ostrava 14 8 2 4 45: 27 26
6. Hitman Hlučín 14 8 1 5 31: 30 25
7. Ganja - La - Poruba 14 8 1 5 37: 27 25
8. C.I.P. Ostrava 14 7 1 6 35: 30 22
9. Slivoni Opava 14 6 2 6 40: 50 20
10. KC Liština 14 5 1 8 41: 54 16
11. FC Tornádo Opava 14 3 2 9 17: 35 11
12. KFV Roub Vítkovice C 14 3 2 9 23: 43 11
13. Poruba United 14 3 1 10 19: 43 10
14. FC Tarrasco 04 Ostrava 14 3 0 11 16: 48 9
15. FSC Cobra Ostrava 14 0 2 12 14: 44 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tchibuk Písek B 22 16 4 2 81: 34 52
2. Chelsea fans Písek 22 13 4 5 74: 56 43
3. Real club 22 13 1 8 53: 40 40
4. Davis-Agroles Písek 22 12 2 8 60: 46 38
5. Wanasto Písek 22 11 2 9 62: 50 35
6. Palma Písek 22 8 3 11 59: 67 27
7. Blue Dolphins 22 7 6 9 40: 52 27
8. Alfa Písek 22 7 5 10 41: 52 26
9. Latro Písek 22 7 3 12 54: 73 24
10. Handball Písek 22 7 2 13 50: 79 23
11. Lions 22 7 1 14 59: 76 22
12. ARA Písek 22 6 3 13 42: 50 21
PLAY-OFF:
Čtvrtfinále:
Tchibuk-Alfa 6:2, 3:0, Chelsea-Blue Doplhins 5:1, 3:3
Real club-Palma 6:2, 13:4, Davis-Wanasto 7:4, 8:1
Semifinále:
Chelsea-Real club 9:3, 8:3, Tchibuk-Davis 2:3, 3:1
Finále:
Chelsea - Tchibuk B 3:9, 6:8
|
|
|
PÍSEK - 1.třída (o postup) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Jamaica 14 14 0 0 80: 6 66
2. Dream team Písek 14 10 0 4 55: 30 51
3. Unbroken Písek 14 10 0 4 44: 28 51
4. Motor 14 4 2 8 35: 47 32
5. Osev 14 5 2 7 31: 36 30
6. Klapzuba team Písek 14 4 1 9 25: 39 30
7. Lions B 14 3 1 10 18: 54 24
8. Béčka 14 2 2 10 20: 68 21
|
|
|
PÍSEK - 1.třída (o umístění) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Brufen 800 9 8 0 1 42: 7 24
2. Platan Písek 9 7 1 1 33: 13 22
3. Sršni 9 6 0 3 27: 26 18
4. Veselá bída Písek 9 5 2 2 30: 17 17
5. Marná snaha 9 5 1 3 29: 18 16
6. Royal club 9 4 1 4 18: 14 13
7. Tomcat Písek B 9 3 0 6 21: 36 9
8. AISIN 9 2 1 6 19: 26 7
9. Špitál Písek 9 2 0 7 13: 30 6
10. Platan Protivín 9 0 0 9 0: 45 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SWING nápoje Plzeň 18 13 1 4 53: 26 40
2. Thorn Metal Plzeň 18 10 3 5 66: 39 33
3. FC Hombre Plzeň 18 9 5 4 47: 26 32
4. Drebin's team Plzeň 18 10 2 6 52: 42 32
5. Autobahn Plzeň 18 6 8 4 41: 37 26
6. Lesing Plus Plzeň 18 6 6 6 53: 64 24
7. D+M Interiér Plzeň 18 6 3 9 57: 60 21
8. Bee Sting B Plzeň 18 4 5 9 29: 43 17
9. Fortuna Plzeň 18 4 3 11 39: 62 15
10. FC Jerigo Plzeň 18 1 6 11 30: 68 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Big beer Plzeň 18 11 2 5 62: 32 35
2. Krvavá tlačenka Plzeň 18 11 2 5 72: 50 35
3. 3 promile Plzeň 18 9 3 6 56: 48 30
4. Zlomený kolo Plzeň 18 9 3 6 43: 42 30
5. LHC Kralovice 18 9 1 8 56: 42 28
6. FC Santos Plzeň 18 8 3 7 56: 51 27
7. TJ Bouda Plzeň 18 7 4 7 64: 55 25
8. Koterov Plzeň 18 5 5 8 39: 46 20
9. Teplárna Plzeň 18 3 4 11 30: 53 13
10. Lokos Albion Plzeň 18 3 3 12 29: 88 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Janette Ingem Plzeň 18 12 1 5 94: 67 37
2. Tahouni Plzeň 18 12 0 6 97: 71 36
3. Z vůle Plzeň 18 10 1 7 88: 83 31
4. Yazaki Plzeň 18 9 3 6 116: 77 30
5. FC Důraz Plzeň 18 9 2 7 78: 78 29
6. Napalm Plzeň 18 8 1 9 82: 86 25
7. FC Splávek Plzeň 18 8 1 9 70: 80 25
8. Happich team B Plzeň 18 6 2 10 83:103 20
9. FC Veselí 18 5 3 10 82: 83 18
10. FC Musil Plzeň 18 3 2 13 58:120 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. JTP Plzeň 18 15 1 2 107: 48 46
2. FC Playmaker's Plzeň 18 13 2 3 82: 42 41
3. PEVA Plzeň 18 12 1 5 95: 67 37
4. Sokol Vejprnice 18 10 1 7 83: 69 31
5. Prazdroj Plzeň 18 9 1 8 76: 76 28
6. Nabídka dne Plzeň 18 9 0 9 78: 64 27
7. FC TBC Plzeň 18 8 2 8 70: 59 26
8. Trosky 18 5 3 10 70: 95 18
9. Blue Shadow Plzeň 18 3 1 14 57:116 10
10. Rapid - CSKA Plzeň 18 0 0 18 41:123 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Caterpillars Plzeň 18 14 0 4 93: 56 42
2. FC Jokers Plzeň 18 11 3 4 58: 43 36
3. FKM Bílek Plzeň 18 10 3 5 48: 51 33
4. Valící kameny Plzeň 18 10 0 8 64: 49 30
5. Mafie Plzeň 18 7 3 8 55: 55 24
6. Abel Plzeň 18 6 5 7 54: 49 23
7. Kometa Plzeň 18 7 2 9 47: 54 23
8. Green rebels Plzeň 18 6 2 10 46: 51 20
9. A je to Plzeň 18 6 2 10 54: 60 20
10. Ráj kuřáků Plzeň 18 2 2 14 33: 84 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FK Lochotín B 20 19 0 1 160: 40 57
2. Exmet Plzeň 20 16 1 3 108: 52 49
3. Čespo 21 B Plzeň 20 15 1 4 133: 54 46
4. Psí kolaps Plzeň 20 11 2 7 119: 64 35
5. Souhra těla Plzeň 20 8 2 10 65: 63 26
6. Levej výběr Plzeň 20 8 2 10 77: 98 26
7. AC Alcron Plzeň 20 7 4 9 64: 66 25
8. FC Fotbalisti Plzeň 20 6 3 11 54:109 21
9. FC Času dost Plzeň 20 4 1 15 50:131 13
10. Rychlé šípy Plzeň 20 3 3 14 40:125 12
11. NotorfloricPlzeň 20 2 3 15 31: 99 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Stars of Oko Plzeň 20 15 3 2 117: 57 48
2. Euroverlag Plzeň 20 15 3 2 126: 52 48
3. Zanešenej ventilátor Plz 20 10 9 1 84: 41 39
4. Hradiště 20 10 2 8 85: 67 32
5. MAT Vesmírní lidé Plzeň 20 10 2 8 69: 72 32
6. FC Playmaker's B Plzeň 20 8 5 7 53: 55 29
7. Holá beznaděj Plzeň 20 8 3 9 62: 61 27
8. AC Slovany Plzeň 20 7 2 11 64: 87 23
9. Lekov Blovice 20 4 1 15 57: 84 13
10. VIP Balet Plzeň 20 3 3 14 50:105 12
11. Šavlozubý ovce Plzeň 20 3 1 16 46:132 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Benago Praha B 22 18 0 4 130: 78 54
2. VS Božolé 22 15 3 4 152: 77 48
3. Wolch Praha 22 14 2 6 93: 63 44
4. Apol Skřež 22 11 3 8 83: 89 36
5. Olympique 22 11 2 9 83: 90 35
6. Dany team 22 10 3 9 86: 84 33
7. Typographia M&M 22 9 3 10 96:106 30
8. AC Barbero Praha 1990 22 6 6 10 67: 83 24
9. Boca Bohemians/Atlanta B 22 6 5 11 58: 79 23
10. Sídlišťan Praha 22 6 4 12 71: 93 22
11. Kubrt 22 3 5 14 88:126 14
12. Frankie 22 4 2 16 66:105 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. The Masers 22 18 2 2 119: 46 56
2. Gusanos Rojos 22 12 4 6 100: 71 40
3. Kent 22 13 1 8 89: 85 40
4. CF Sabuka 22 12 2 8 101: 67 38
5. 1.FC Naděje Praha 22 11 3 8 91: 84 36
6. Kmochův odkaz B 22 10 4 8 79: 69 34
7. S.C. Bumble-bees 22 10 4 8 91: 90 34
8. Madonna's Sons Praha 22 10 3 9 84: 76 33
9. Sporting Bonbon 22 9 2 11 93: 88 29
10. B.D. '95 22 5 3 14 74: 98 18
11. RSC Modřany 22 3 2 17 56:100 11
12. Pípa Strašnice AL/AG 22 3 2 17 48:151 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. KMF Fotballica 22 18 1 3 119: 51 55
2. Montana 22 18 0 4 150: 52 54
3. KFC Terasy B 22 15 2 5 109: 59 47
4. Tefal-Rowenta 22 12 3 7 73: 56 39
5. FC Východ 22 12 3 7 83: 69 39
6. Royal Beer Club Praha 22 10 1 11 87:109 31
7. FC Hlad B 22 10 2 10 71: 98 29
8. Uroboros 22 8 4 10 74: 78 28
9. FC Strašnice Praha B 22 8 4 10 79: 83 25
10. FC Kulda team 22 7 0 15 83:129 21
11. Royal Stodůlky 22 4 0 18 67:101 9
12. FK Frohna 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Loosy 22 15 4 3 122: 56 49
2. Ičy a Skrečy 22 14 4 4 127: 79 46
3. CF Sabuka B 22 11 4 7 129: 94 37
4. Arsenal Praha 22 11 3 8 91: 61 36
5. Salvator 22 11 3 8 89:100 36
6. Masakr 22 11 1 10 112: 81 34
7. KYX Praha B 22 9 5 8 84: 89 32
8. Torpédo ATD 22 8 5 9 104:115 26
9. FC Hlad 22 8 2 12 82: 98 26
10. Anbesorry 22 8 0 14 95:151 24
11. FC Roko 22 7 1 14 71: 97 22
12. NC Smetánka Praha 22 2 2 18 72:157 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Naděje Praha B 22 18 0 4 148: 67 54
2. Wolch Praha B 22 16 1 5 88: 53 49
3. Viktoria Žižkov C 22 15 3 4 121: 47 48
4. TJ Sokol Vysočany B 22 15 1 6 84: 45 46
5. Vršáci 22 13 1 8 113:103 40
6. Ajax PSK 22 10 2 10 108:105 32
7. B.C.F. - UPC direct 22 11 0 11 76: 82 30
8. 1.FC Berličky 22 8 1 13 89:108 25
9. FK Pražská směs 22 6 2 14 72: 98 20
10. FC Strašnice Praha 22 5 3 14 52:102 18
11. Sokol Běchovice B 22 4 0 18 52:125 12
12. STS Chvojkovice Brod 22 3 2 17 49:117 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Zlatý krysy Praha 22 19 1 2 130: 55 58
2. Prima team 22 18 0 4 146: 58 54
3. FC Matadores 22 14 3 5 117: 64 45
4. 1.FC Hloubětín 22 13 4 5 92: 55 43
5. Sokol Běchovice 22 11 2 9 89: 95 35
6. Sídlišťan Praha B 22 10 4 8 85: 73 34
7. KK Drazí Praha 22 10 2 10 103: 79 32
8. Taktik 22 10 1 11 69: 96 31
9. Favorit Praha 22 7 5 10 106:108 26
10. DEL 23 22 6 2 14 89:143 20
11. FC Vinohrady 20 0 0 20 0:100 0
Vlčí srdce 20 0 0 20 0:100 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Autoexpres 20 19 1 0 135: 44 58
2. FC Benago Praha C 20 17 2 1 122: 39 53
3. Háje 2002 20 13 1 6 83: 62 40
4. Žižkovská smršť 20 13 1 6 74: 59 40
5. FC Rattamahatta 20 12 2 6 107: 56 38
6. AB-ETC 20 8 4 8 92: 78 28
7. Kanálpucers '69 20 6 1 13 67: 85 19
8. FC Východ B 20 5 1 14 55:116 16
9. Marshallův útok 20 4 2 14 48:109 14
10. Milwerton 20 5 1 14 71:106 13
11. Jelínkova XII 20 0 0 20 0:100 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Za zenitem 00 B 20 17 1 2 145: 47 49
2. Killtec 20 15 1 4 100: 59 46
3. Companěros 20 12 1 7 102: 61 37
4. Los Čendos 20 12 0 8 97: 84 33
5. Kvirencovy děti 20 9 3 8 67: 68 30
6. Pivní eskadra 20 10 0 10 54: 52 30
7. Nářez 20 8 3 9 84: 69 27
8. Comes Košíře 20 7 5 8 62: 92 26
9. El Niňo 20 5 1 14 62:118 13
10. Řepy 2000 20 4 4 12 64: 90 7
11. FC Palcát 20 1 1 18 36:133 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Montana B 20 17 0 3 127: 47 51
2. FC WarriorS 20 17 0 3 147: 72 51
3. Olympique B 20 15 1 4 132: 58 46
4. Stromovka boys 20 14 0 6 93: 60 42
5. Sídlišťan Praha C 20 10 1 9 67: 57 31
6. FC Napalto 20 8 2 10 80: 91 23
7. Real Triky 20 8 0 12 72: 90 21
8. Férovka 20 6 0 14 72:108 18
9. 1.PSKN 20 6 0 14 59:106 18
10. 1.FC Pivonýři 20 5 2 13 67:137 17
11. Poslední pokus 20 0 0 20 0:100 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AFC Opatov C 20 16 2 2 159: 51 50
2. FC RAF 20 14 4 2 130: 52 46
3. Hoprdox 20 13 3 4 110: 46 42
4. 1.FC Exit Praha 20 11 4 5 120: 56 37
5. Team Alpha 20 12 3 5 157: 61 36
6. 1.FC Bob Hurikán 20 11 2 7 114: 77 35
7. 1.FC Kropex 20 8 0 12 99:116 24
8. THC Radotín 20 8 0 12 59: 77 24
9. FC Hodkovičky 20 6 0 14 54: 87 18
10. NTP 05 20 1 0 19 22:201 3
11. Kontrola Pohody 20 1 0 19 25:225 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Norton 20 17 1 2 111: 49 52
2. AC Slovan Vokovice 20 14 0 6 101: 48 42
3. Rychlé pípy 20 13 2 5 94: 62 41
4. Uroboros B 20 12 2 6 88: 49 38
5. AC Dukla 1944 20 11 3 6 108: 65 36
6. FC Konflikt II. 20 11 1 8 78: 55 34
7. FC Fotturly 20 8 3 9 87: 72 27
8. FC Legie 20 8 2 10 80: 66 26
9. FC Kurčina 20 5 3 12 78: 99 18
10. FC Spirit Praha 20 1 1 18 36:191 4
11. FKC Hattrick Praha 20 1 0 19 33:138 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Smirnon 20 19 0 1 172: 50 57
2. Coyotes 20 15 1 4 126: 58 46
3. FC Real team Praha 20 14 3 3 116: 62 45
4. Jižní Bronx 20 12 2 6 130: 74 38
5. Sebranka 20 11 1 8 117: 85 34
6. FC Pigs 20 8 3 9 77: 85 27
7. FC Semtex Praha 20 9 0 11 85: 96 27
8. 1.FC Radík 20 6 3 11 73: 99 21
9. Auto Kelly - Praha 20 4 1 15 53:111 13
10. Dynamo 20 3 1 16 70:167 7
11. Základní škola 20 1 1 18 57:189 -8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Šlehofer 20 16 3 1 128: 36 51
2. 8.FC Real 20 14 2 4 95: 43 44
3. AFC Temosa 20 13 3 4 85: 48 42
4. AFC Inter Praha 20 12 2 6 92: 51 38
5. SK Čechie 20 12 1 7 100: 57 37
6. AC Bezambic 20 10 2 8 72: 71 32
7. 1.FC Panthers 20 9 0 11 72: 71 27
8. KMF Fotballica B 20 8 2 10 70: 91 20
9. FC Torzo Hostivař 20 6 1 13 46:112 16
10. FC Elsyst 18 0 0 18 0: 90 0
FC Pretorians 18 0 0 18 0: 90 0
|
|
|
PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Struhařov 21 14 1 6 148:119 43
2. SC Veltěž B 21 13 1 7 113: 84 40
3. FC United Větrušice 21 10 3 8 102:100 33
4. Atletiko Skalka Praha 21 10 2 9 119:122 32
5. FK Odolena Voda 21 9 3 8 121:111 30
6. FC Milovice B 21 10 0 11 115: 96 30
7. Trafika tým Dobřichov 21 9 2 10 97:110 29
8. FC Rumpra Praha 21 0 2 19 81:157 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
|
ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.HFC Ústí n/L B 26 22 4 0 176: 82 70
2. Linde Ústí n/L 26 17 6 3 155:103 57
3. Hop Trop Ústí n/L B 26 15 3 8 136: 93 48
4. AS-Comp Ústí n/L 26 14 5 7 164:141 47
5. Hadidas Ústí n/L 26 14 3 9 149:124 45
6. KMF Ústí n/L 25 12 7 6 149:107 43
7. Akord Ústí n/L 26 12 3 11 126:133 39
8. Bílý balet Ústí n/L B 26 10 7 9 121:118 37
9. Relax Ústí n/L 26 7 7 12 126:142 28
10. Pupkins Ústí n/L 26 8 4 14 153:206 28
11. Městská policie Ústí n/L 26 8 2 16 112:146 26
12. Pérovna Ústí n/L B 26 5 5 16 89:125 20
13. Flatus Ústí n/L 26 4 2 20 95:177 14
14. AC Noesis Ústí n/L 25 4 0 21 109:163 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Debris Ústí n/L 24 19 2 3 161: 76 59
2. CSKA Výšina 24 16 3 5 169: 89 51
3. Flamengo Ústí n/L 24 14 2 8 156:106 44
4. BK 2003 Ústí n/L 24 13 0 11 110:142 39
5. Tornádo Ústí n/L B 24 10 4 10 97:101 34
6. Chaloupka Ústí n/L 24 10 2 12 97: 97 32
7. Remost Ústí n/L 24 10 2 12 92:108 32
8. Horal Stebno 24 9 4 11 130:146 31
9. Telecom Ústí n/L 24 7 5 12 98:117 26
10. Městské divadlo Ústí n/L 24 8 2 14 106:129 26
11. Joalis Ústí n/L 24 7 5 12 106:142 26
12. Rychlé Pípy Ústí n/L 24 7 4 13 80:116 25
13. Dlouhá Libouchec 24 7 3 14 137:170 24
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. CSKA Výšina B 25 20 2 3 197:102 62
2. TJ Fanda Ústí n/L B 25 18 2 5 143: 76 56
3. Debris Ústí n/L B 25 16 3 6 135: 85 51
4. New York Ústí n/L 25 14 2 8 137: 96 44
5. Vykrouhlá Ústí n/L 25 11 7 7 122: 92 40
6. Makro Ústí n/L 25 11 2 12 122:107 35
7. FC Intier Chlumec 25 11 1 12 107:120 34
8. Teplárna Ústí n/L 25 10 0 15 94:157 30
9. United Střekov 25 8 5 12 98:118 29
10. FC Hainz Ústí n/L 25 8 4 13 109:142 28
11. FK Alex Všebořice 25 8 2 15 101:134 26
12. Kronen Labe Ústí n/L 25 7 3 15 81:132 24
13. Kostelníci Ústí n/L 13 4 2 7 55: 69 14
14. Kojoti Ústí n/L 25 4 1 20 71:142 13
|
|
|
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Torpédo Vysoké Mýto B 18 11 2 5 74: 54 35
2. Smršť Česká Třebová 18 10 2 6 83: 56 32
3. AC Výkřiky Choceň 18 9 5 4 74: 60 32
4. Becherovka Přívrat B 18 9 2 7 84: 69 29
5. Vinotéka Ústí n/O 18 8 3 7 78: 71 27
6. Rowdies Česká Třebová 18 6 5 7 67: 67 23
7. Sokol Pal. Krato. Choceň 18 6 5 7 59: 70 23
8. Sokol Lhotka Č. Třebová 18 7 1 10 70:104 22
9. Orsejova sešlost V. Mýto 18 5 3 10 51: 72 18
10. Zbl. střela Brandýs n/O 18 4 2 12 59: 76 14
|
|
|
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Tabulka nebyla dodána
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Pivovar Vyškov B 28 25 0 3 217: 90 75
2. FC Sokol Bučovice 28 18 2 8 126:100 56
3. TJS Omega Drysice 28 14 5 9 79: 66 47
4. TJ Sport Drnovice B 28 12 7 9 84: 66 43
5. SK Hvězdlice 28 12 6 10 84: 89 42
6. Likérka Metelka M. Prusy 28 12 5 11 87: 83 41
7. FK KAFIstav Drnovice 28 12 2 14 62: 84 38
8. FK Senior Vyškov 28 12 2 14 87:130 38
9. Sapporo Manerov 28 9 10 9 67: 62 37
10. FC Bohdalice 28 10 4 14 83: 85 34
11. Fifák Nouzka Vyškov 28 10 4 14 79: 93 34
12. VHP Ivanovice 28 10 1 17 86:104 31
13. FC Brazil Vyškov 28 8 6 14 78:119 30
14. FC DPP Dukelská Vyškov 28 7 6 15 63: 84 27
15. JK Letiště Vyškov 28 7 4 17 93:120 25
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Krásensko 04 19 16 2 1 105: 39 50
2. 1.FC Jantaři Nevojice 19 15 1 3 100: 50 46
3. Rovel Stars Pavlovice 19 15 0 4 125: 39 45
4. FK Orli Vyškov 19 9 4 6 71: 63 31
5. Olymp Vyškov 19 7 4 8 76: 80 25
6. FK Jordánek Vyškov 19 7 3 9 69: 65 24
7. FC Hubert's Vyškov 19 7 3 9 50: 61 24
8. FK Orli Bučovice 19 6 2 11 53: 86 20
9. SK Hvězdlice B 19 3 2 14 27: 96 11
10. FC Kloboučky B 19 2 1 16 40:110 7
11. TJ Sport Drnovice C 10 2 0 8 33: 60 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. D+P United Zlín 22 18 3 1 85: 36 57
2. Juve-Volvo Zlín 22 16 4 2 76: 37 52
3. Allwood Zlín 22 14 3 5 73: 29 45
4. Lazio Zlín 22 13 3 6 68: 46 42
5. Elen Rapalov Zlín 22 13 1 8 79: 62 40
6. FC Mokrá Zlín 22 8 3 11 41: 60 27
7. Ajax eVenture Zlín 22 8 0 14 45: 67 24
8. Axesport Zlín 22 7 2 13 42: 66 23
9. Sokol Club SG Zlín 22 6 2 14 56: 79 20
10. Efe Orca Zlín 22 5 5 12 65: 89 20
11. Lesní čtvrť Zlín 22 4 3 15 44: 70 15
12. Arsenal Zlín 22 3 5 14 38: 71 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. LA Bartec Zlín 22 17 3 2 104: 37 54
2. Betis Sokolovna Zlín 22 16 3 3 77: 35 51
3. 1.FC Zlín 22 12 4 6 50: 47 40
4. FC Berry Zlín 22 11 3 8 77: 60 36
5. PPFC Paseky Zlín 22 11 2 9 73: 52 35
6. Nivy club Zlín 22 10 3 9 70: 68 33
7. Celtic Zlín 22 9 5 8 52: 60 32
8. Psions Zlín 22 7 5 10 35: 43 26
9. Real Zlín 22 7 3 12 38: 84 24
10. AC Joker Zlín 22 5 3 14 53: 67 18
11. FC A je to ... Zlín 22 5 3 14 37: 57 18
12. Štamgasti Zlín 22 2 3 17 32: 88 9
|
Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
|
|