KONEČNÉ TABULKY SE VKLÁDAJÍ POSTUPNĚ, ŽÁDÁM O TRPĚLIVOST
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Era-pack Chrudim 22 21 0 1 184: 42 63
2. Balticflora Teplice 22 15 3 4 109: 64 48
3. FC Benago Zruč n/S 22 12 2 8 88: 72 38
4. Tango Brno 22 11 4 7 91: 74 37
5. Bohemians 1905 Praha 22 10 2 10 73: 87 32
6. Nejzbach Vysoké Mýto 22 10 0 12 78: 91 30
7. Torf Pardubice 22 9 2 11 92: 86 29
8. SK Slavia Praha 22 9 2 11 62: 78 29
9. CC Jistebník 22 7 5 10 65: 99 26
10. Indoss Plzeň 22 7 3 12 77:114 24
11. Kajot Helas Brno 22 4 2 16 61:112 14
12. SKP Likop Třinec 22 4 1 17 55:116 13
PLAY-OFF:
Čtvrtfinále:
Chrudim-Slavia 6:0, 7:0, 5:0, Teplice-Torf 6:2, 7:3, 5:2,
Nejzbach-Benago 2:6, 1:2 pp, 3:5
Tango-Bohemians 8:3, 4:8, 11:4, 5:7, 5:4
Semifinále:
Chrudim-Tango 4:3 pp, 7:5, 10:1
Teplice-Benago 10:3, 9:2, 11:3
Finále:
Chrudim-Teplice 5:3, 5:4 pp, 4:5, 8:3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Gillotina Choceň 22 15 2 5 108: 83 47
2. FC Agromeli Brno 22 15 1 6 106: 75 46
3. Delta-Real Šumperk 22 15 0 7 125: 75 45
4. Komax Kunčice p/O 22 14 3 5 85: 62 45
5. Květnice Tišnov 22 11 3 8 85: 56 36
6. Slávie Havířov 22 9 3 10 76: 84 30
7. United Frýdek-Místek 22 8 4 10 98:118 28
8. Gamaspol Jeseník 22 8 2 12 95:119 26
9. VŠB Ostrava 22 7 4 11 76: 83 25
10. Tango Brno "B" 22 6 3 13 72:100 21
11. Boca Chotěboř 22 5 4 13 84:111 19
12. Tomson STŽ Brno 22 3 3 16 53: 97 12
PLAY-OFF:
Semifinále:
Choceň-Kunčice 5:4, 6:2, 5:7 pp
Agromeli-Šumperk 5:7, 1:5
Finále:
Choceň-Šumperk 4:5 pp, 5:2, 7:8 pp, 2:10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Andy Liberec 20 16 0 4 180: 96 48
2. SK Kladno 20 14 0 6 116: 65 42
3. Alfa Liberec 20 11 2 7 132:110 35
4. Olympik Mělník 20 11 1 8 111: 89 34
5. UFA Hradec Králové 20 10 4 6 108: 87 34
6. Radobýl Litoměřice 20 9 4 7 136: 88 31
7. Arsenal Benešov 20 10 1 9 107:118 31
8. Dalmach Turnov 20 8 3 9 105: 98 27
9. Čechie Slaný 20 4 2 14 66:110 14
10. FC '83 Příbram 20 4 1 15 82:214 13
11. United Kadaň 20 1 6 13 57:125 9
PLAY-OFF:
Semifinále:
Andy-Mělník 7:4 pp, 7:8 pp, 7:3, Kladno-Alfa 8:6, 6:2
Finále:
Andy-Kladno 6:3, 7:4, 5:3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Slavia TU Liberec 22 16 3 3 180: 98 51
2. PK Třebusice 22 15 5 2 184:101 50
3. F.A.Zole Česká Lípa 22 11 4 7 147:129 37
4. Malibu Mladá Boleslav 22 11 2 9 152:115 35
5. Démoni Česká Lípa 22 10 4 8 171:119 34
6. MCE Slaný 22 10 4 8 189:146 34
7. SK Bílý balet Děčín 22 9 1 12 120:189 28
8. FC Brandýsek 22 8 2 12 114:114 26
9. HFK Příbram 22 8 1 13 177:228 25
10. 1.DFK Slaný 22 7 3 12 142:162 24
11. SC Veltěž 22 7 3 12 116:150 24
12. AFC Celtic Kladno 22 4 0 18 96:237 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tex-Color Č. Budějovice 16 15 0 1 121: 50 45
2. Grafiko Tábor 16 12 0 4 87: 40 36
3. Kelta Sedlo 16 11 0 5 74: 71 33
4. Marná snaha Písek 16 9 0 7 98: 69 27
5. Absolut Č. Budějovice 16 7 1 8 69: 71 22
6. Naděje Čekanice 16 7 0 9 56: 65 21
7. Kajmani Č. Budějovice 16 5 0 11 71: 98 15
8. Viktoria Č. Budějovice 16 4 0 12 47: 94 12
9. Palma Písek 16 1 1 14 41:106 4
PLAY-OFF:
Finále: Čekanice - Grafiko 0:4, 3:2
1. Naděje Čekanice 6 4 1 1 23: 13 13
2. Marná snaha Písek 4 3 0 1 22: 22 9
3. Grafiko Tábor 4 2 0 2 20: 12 6
4. Kelta Sedlo 2 0 1 1 3: 8 1
5. Absolut ČB 2 0 0 2 8: 13 0
6. Tex-Color ČB 2 0 0 2 4: 12 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FK Lochotín 26 19 3 4 132: 82 60
2. HERD Cheb 26 16 2 8 142: 80 50
3. SK Indoss Plzeň B 26 13 7 6 99: 86 46
4. FC Jerigo 1994 Plzeň 26 14 2 10 125:101 44
5. Draci Karlovy Vary 26 14 1 11 110:100 43
6. FT Františkovy Lázně 26 11 6 9 106:108 39
7. Rejnoci Nemanice 26 11 5 10 113:105 38
8. Čespo 21 Plzeň 26 10 6 10 94: 92 36
9. Do Dna Plzeň 26 10 5 11 76: 90 35
10. 2.FC Motáček Plzeň 26 10 4 12 109:131 34
11. Sausfork Otovice 26 9 5 12 138:131 32
12. FC Remi Plzeň 26 9 2 15 93:100 29
13. Rabbit Plzeň 26 7 2 17 97:138 23
14. Pumidas Plzeň 26 3 2 21 71:161 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Salamandr Hr. Králové B 26 22 2 2 128: 53 68
2. Real Hlinsko 26 18 2 6 109: 61 56
3. S.U.D. Světlá n/Sázavou 26 16 4 6 103: 63 52
4. Orel Hlinsko 26 12 6 8 82: 79 42
5. Zeppelin Hr. Králové 26 12 6 8 78: 62 42
6. Zvoneček Stojice 26 12 4 10 86: 79 40
7. Pribina Hesov 26 12 4 10 101: 95 40
8. Flamengo Hr. Králové 26 8 7 11 77: 81 31
9. Hespo Hr. Králové 26 9 3 14 96:116 30
10. Nejzbach Vysoké Mýto B 26 8 5 13 68: 87 29
11. Komtur Chrudim 26 8 4 14 86:131 28
12. XXL futsal team 26 8 2 16 94:109 26
13. Era-pack Chrudim B 26 6 4 16 96:130 22
14. FC Rio Žamberk 26 2 5 19 60:118 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kalábek Lino Brno 22 16 3 3 155: 96 51
2. SK Líšeň Brno 22 16 3 3 119: 60 51
3. Pivovar Vyškov 22 11 4 7 143:126 37
4. Helas Brno B 22 11 3 8 105: 82 36
5. Pramen Havlíčkův Brod 22 9 5 8 92:103 32
6. Morcan Žabinští Vlci Brno 22 9 2 11 89: 97 29
7. Senior Brno 22 9 1 12 104:123 28
8. Arkys Brno 22 8 4 10 98: 92 28
9. Arsenal Brtnice 22 7 5 10 102:125 26
10. K 5 Brno 22 5 5 12 84:123 20
11. Nasan Okruh NL Brno 22 4 5 13 77:111 17
12. 3P Bosonohy Brno 22 5 2 15 97:133 17
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Baracuda Jakubčovice 18 12 3 3 96: 71 39
2. SK Krmelín 18 12 1 5 96: 72 37
3. Parlament Ostrava 18 10 3 5 113: 90 33
4. Eximpo Náklo 18 10 1 7 93: 73 31
5. Ferram Opava 18 9 3 6 109: 91 30
6. VŠB Ostrava B 18 9 0 9 79: 75 27
7. F.T. Brušperk 18 8 1 9 85: 96 25
8. Oskarol Orlová 18 7 3 8 120:106 24
9. Medvědi Malé Hoštice 18 3 1 14 69:131 10
10. Zvěřáci Ostrava 18 1 2 15 50:105 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Lazor Domus Vyškov 26 19 3 4 131: 69 60
2. Pískovna Černovice 26 18 3 5 146: 69 57
3. Kalábek Lino Brno B 26 18 1 7 131: 93 55
4. Arsenal Taurito Kuřim 26 16 5 5 99: 49 53
5. United Ivančice 26 12 6 8 100:113 42
6. SK Líšeň Brno B 26 12 3 11 69: 73 39
7. Slovan Brno 26 11 5 10 106: 91 38
8. Sapporo Manerov 26 10 3 13 84: 99 33
9. Amor Vyškov 26 9 2 15 106:117 29
10. FC Kloboučky 26 9 1 16 100:115 28
11. Tornádo Brno 26 8 3 15 84:127 27
12. Agromeli Brno B 26 7 5 14 93:117 26
13. SOŠ OOM Brno 26 6 2 18 86:123 20
14. Fauna Brno 26 5 2 19 78:158 17
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Grand team Cheb 24 22 1 1 222: 64 67
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Flamengo B Hradec Králové 30 26 1 3 145: 40 79
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tango ? 20 15 2 3 184:122 47
2. Legnex Jablonec n/N 20 15 1 4 174:131 46
3. Alex Liberec 20 14 1 5 93: 75 43
4. Démoni Česká Lípa B 20 12 2 6 141: 95 38
5. Dalmach Turnov B 20 10 3 7 102: 86 33
6. Slavia TU Liberec B 20 8 2 10 147:133 26
7. JASIP Jablonec n/N 20 6 3 11 107:110 21
8. Prašivky Liberec 20 6 2 12 81:105 17
9. Mapa Česká Lípa 20 5 1 14 99:156 16
10. Greens Liberec 20 5 0 15 88:130 15
11. York Vratislavice n/N 20 4 3 13 106:179 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Slávia OU Ostrava 30 25 1 4 196: 95 76
2. Růžové tlapičky Hukvaldy 30 22 2 6 139: 73 68
3. Sakrovec Stará Ves 30 15 6 9 119: 97 51
4. KFV Roub Vítkovice 30 15 4 11 92: 73 49
5. FC Globtec Ostrava 30 15 1 14 148:138 46
6. Tequila Ostrava 30 13 7 10 119:106 46
7. Rapid Frýdek-Místek 30 13 4 13 101:105 43
8. Top Dogs Nový Jičín 30 13 3 14 101:110 42
9. Shooters Bolatice 30 12 5 13 97: 99 41
10. Beach Boys Odry 30 12 5 13 98:104 41
11. SVP Příbor 30 11 5 14 116:129 38
12. Fugy Krnov 30 11 3 16 96: 96 36
13. VZS Ostrava 30 9 7 14 109:107 34
14. Deves Fifejdy 30 7 7 16 104:158 28
15. K1 Jeseník n/O 30 6 7 17 86:136 25
16. Dravci Dolní Benešov 30 5 5 20 90:185 20
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Relax Prostějov 20 18 1 1 137: 42 55
2. 1.FC Delta-Real Šumperk B 20 13 3 4 97: 51 42
3. Buldoci Dolní Studénky 20 12 5 3 79: 41 41
4. Ajax Šumperk 20 8 6 6 52: 42 30
5. Rychlé šípy Šumperk 20 8 1 11 58: 95 25
6. Indiana Plumlov 20 8 1 11 48: 72 25
7. KK Club Klášterec 20 7 2 11 77: 87 23
8. Popeláci Šumperk 20 7 2 11 60: 80 23
9. Závodní Česká Ves 20 5 4 11 52: 75 19
10. FC Moravec Vikýřovice 20 5 3 12 37: 69 18
11. Kedul Vichr Temenice 20 5 0 15 42: 85 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. G12 Chrudim 18 13 4 1 101: 49 43
2. F.K. Řetůvka 18 11 2 5 90: 63 35
3. Peliny Choceň 18 10 3 5 79: 54 33
4. MIBA Sport Slatiňany 18 9 2 7 73: 85 29
5. ZS Brandýs n/O 18 8 4 6 72: 57 28
6. Torpédo Vysoké Mýto 18 6 8 4 77: 70 26
7. Metaxa Pašáci Luže 18 5 4 9 79:107 19
8. OK Interier Pardubice 18 5 2 11 62: 76 17
9. United Chrudim 18 3 3 12 55: 94 12
10. Uhelné vosy Choceň 18 3 2 13 43: 76 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Indoss Plzeň B 20 12 3 5 107: 70 39
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SK Slavia Praha B 22 19 2 1 138: 55 59
2. Chemcomex Praha 22 16 1 5 103: 54 49
3. Benago Zruč n/S B 22 15 1 6 128: 76 46
4. B.B.V. Praha 22 11 1 10 88: 80 34
5. Bohemians 1905 B 22 11 0 11 94:120 33
6. CFC Swietelsky Letňany 22 9 5 8 68: 73 32
7. Přírodní vědy Praha 22 9 1 12 71: 91 28
8. Kmochův odkaz Praha 22 8 2 12 89: 89 26
9. ČZU Praha 22 6 5 11 80: 83 23
10. DFC Praha 22 6 2 14 59: 97 20
11. KK Drazí Praha 22 5 4 13 73:118 19
12. FC Kodymka Praha 22 4 2 16 72:127 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Hrasl Slaný 22 18 2 2 169: 78 56
2. Ebárna Kladno 22 18 0 4 154:107 54
3. Legie Příbram 22 13 2 7 173:120 41
4. SK Olympik Mělník B 22 13 1 8 128:108 40
5. AFC Kralupy n/V 22 11 3 8 119: 92 36
6. Atmos FK Bělá p/B 22 12 0 10 156:122 36
7. FC Foboz Slaný 22 10 2 10 159:142 32
8. Tenisáci Benešov 22 8 2 12 75:101 26
9. FK Union Slaný 22 6 2 14 144:171 20
10. PK Třebusice B 22 6 2 14 99:140 20
11. TJTZ Atlantic Rakovník 22 4 3 15 89:129 15
12. Rohožník Praha 21 22 3 1 18 88:243 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
JIH
1. FC Partizan Most 16 13 2 1 132: 68 41
2. FC H Most 16 13 1 2 125: 54 40
3. FC Centurions Teplice 16 12 0 4 110: 54 36
4. MaKo Litvínov 16 8 2 6 72: 66 26
5. FK Gumani Most 16 6 1 9 66: 91 19
6. FC Třebenice 16 5 2 9 69: 81 17
7. HUN Litvínov 16 3 2 11 67:123 11
8. Japek Most 16 2 4 10 66:117 10
9. Automat Litvínov 16 2 2 12 57:110 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Skupina Morava
1. Orchestrion Višňová 16 15 0 1 96: 35 45
2. Opatov Třebíč 16 10 1 5 82: 59 31
3. Phiasco Třebíč 16 8 2 6 91: 63 26
4. Arsenal Brtnice B 16 8 2 6 51: 46 26
5. Devils Třebíč 16 8 0 8 52: 68 24
6. FC Candrkáři Jaroměřice 16 7 1 8 46: 62 22
7. RH Třebíč 16 6 2 8 74: 64 20
8. Dalas Stars Dalešice 16 5 1 10 58: 78 16
9. FK Rudíkov-Trnava 16 0 1 15 26:101 1
Skupina Čechy
1. FK Boca Chotěboř B 16 13 2 1 85: 41 41
2. Skuhrov 16 10 3 3 88: 39 33
3. FC Jatka Pacov 16 10 2 4 86: 54 32
4. JAS Ledeč n/S 16 8 2 6 100: 85 26
5. Chlapící Havlíčkův Brod 16 7 1 8 48: 73 22
6. FC Dělo Modlíkov 16 5 2 9 56: 67 17
7. MKC Světlá n/S 16 5 2 9 59: 80 17
8. Afro Brothers H.Brod 16 3 4 9 49: 87 13
9. S.U.D. Světlá n/S B 16 1 2 13 44: 89 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Jerevan Slavičín 22 18 4 0 91: 25 58
2. Lihovar Kojetín 22 16 1 5 77: 34 49
3. Internazionale Otrokovice 22 14 4 4 91: 56 46
4. Vokno Kroměříž 22 13 3 6 95: 59 42
5. Ekosolaris Kroměříž 22 11 3 8 59: 48 36
6. Druko Zlín 22 10 3 9 62: 58 33
7. Speed Otrokovice 22 7 5 10 56: 78 26
8. S.K.Bure Hulín 22 7 3 12 64: 70 24
9. Rovers Otrokovice 22 6 5 11 59: 83 23
10. Viktoria Kroměříž 22 6 4 12 54: 76 22
11. Vizovice 22 3 2 17 51:102 11
12. FC Nerazzurri Otrokovice 22 3 0 19 34:103 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Žejdlík Benešov 22 19 0 3 163: 55 57
2. Best Benešov 22 14 2 8 100: 70 44
3. FK Mrač 22 13 1 8 79: 60 40
4. OTS Rabbit Benešov 22 13 1 8 109: 59 40
5. Marná snaha Neveklov 22 11 2 9 75: 82 35
6. FC Tisem 22 11 1 10 113: 82 34
7. FC Tempo Benešov 22 10 1 11 73: 83 31
8. Devils United Benešov 22 9 3 10 81: 80 30
9. TSV Mezihoří 22 9 3 10 76: 96 30
10. Tenisáci Benešov B 22 9 2 11 55: 59 29
11. PTFA Benešov 22 2 4 16 43: 94 10
12. Tuleni Olbramovice 22 2 0 20 36:183 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rumová smršť Vlašim 22 16 2 4 162: 61 50
2. Devils United Benešov B 22 14 1 7 128: 93 43
3. FK Mrač B 22 12 2 8 105: 78 38
4. Manchester City 08 BN 22 11 3 8 86: 96 36
5. FK Vyschlost Václavice 22 10 5 7 94: 79 35
6. PC Bruins Benešov 22 10 1 11 85:100 31
7. United Okrouhlice 22 10 1 11 72: 88 31
8. Eltsen Benešov 22 10 1 11 96: 94 31
9. Gogo Benešov 22 9 0 13 90:117 27
10. Dragouni Benešov 22 8 1 13 77: 96 25
11. Lalula Úročnice 22 7 3 12 75: 90 24
12. Deratizace Benešov 22 4 2 16 77:155 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Racek 21 18 0 3 90: 25 54
2. SF Sídliště Benešov 21 15 1 5 78: 38 46
3. TJ Sokol Bukovany 21 13 0 8 62: 43 39
4. TJ Beer´r Bystřice 21 10 5 6 67: 47 35
5. Kobry Vlašim 21 8 2 11 42: 52 26
6. Kiklop Louňovice 21 5 2 14 41: 67 17
7. FC Žejdlík Benešov B 21 4 3 14 33: 92 15
8. Radioaktivní krtci BN 21 4 1 16 41: 90 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Technika Brno 30 20 6 4 137: 72 66
2. Kalábek Lino Brno C 30 17 7 6 140:106 58
3. Helas Brno C 30 17 5 8 133: 82 56
4. Mitra II. Brno 30 18 2 10 128: 97 56
5. Tango Brno C 30 17 2 11 120:102 53
6. Nasan Okruh NL B 30 13 4 13 130:112 43
7. Toka Brno 30 12 6 12 147:125 42
8. Gladiators Brno 30 12 6 12 111: 84 42
9. Soccer Brno 30 12 4 14 103:111 40
10. Orel Řečkovice 30 12 3 15 123:129 39
11. Gloria Brno 30 12 1 17 128:163 37
12. Panama boys Brno 30 11 3 16 91:118 36
13. Saňaři Sokolnice 30 11 2 17 108:157 35
14. Svážná Brno 30 11 2 17 111:133 35
15. Poclain Brno 30 10 2 18 96:129 32
16. Bastr Brno 30 6 3 21 68:154 21
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Dynamo Brno 30 22 3 5 141: 71 69
2. Tomson STŽ Brno B 30 20 3 7 118: 60 63
3. Kalábek Brno D 30 20 2 8 113: 67 62
4. Blue Flames Brno 30 19 4 7 142: 78 61
5. Parmagianni 30 18 2 10 135: 91 56
6. BB Press 30 18 0 12 114: 76 54
7. Panama boys Brno B 30 14 4 12 107: 72 46
8. Flaga Hustopeče 30 14 3 13 92: 81 45
9. R.I.P. Brno 30 13 4 13 90: 93 43
10. Atlantis Brno 30 11 7 12 94: 77 40
11. Comix Brno 30 12 3 15 108:116 39
12. Madrid Brno 30 9 4 17 77:120 31
13. Q.P.Chrlice 30 8 6 16 67: 97 30
14. Kormidlo Brno 30 7 1 22 72:165 22
15. Rewin Brno 30 4 7 19 76:147 19
16. Ingostav Brno 30 3 3 24 49:184 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tango Brno D 30 21 2 7 136: 76 65
2. Rychlé pípy Brno 30 18 2 10 112: 85 56
3. Gladiators Brno B 30 17 4 9 107: 53 55
4. Celtic Líšeň 30 17 3 10 119: 95 54
5. Atraps Brno 30 15 4 11 100: 75 49
6. Arsenal Taurito Brno B 30 15 1 14 117: 98 46
7. Podolí Brno 30 14 4 12 77: 83 46
8. Stones of Madeira Brno 30 12 9 9 79: 73 45
9. FFT Vinohrady Brno 30 13 5 12 90: 88 44
10. Bosonohy B 30 14 1 15 94:102 43
11. Saint Diana Brno 30 12 5 13 92: 95 41
12. Across Brno 30 12 3 15 75: 76 39
13. Slovan Brno B 30 12 3 15 101:115 39
14. Nasan Okruh NL C 30 12 2 16 114:129 38
15. Sokolnice 30 7 4 19 74:152 25
16. Apollo Brno 30 3 0 27 56:148 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Pískovna Brno B 30 27 0 3 230: 87 81
2. Direct Signs Brno 30 20 7 3 167: 86 67
3. Wodowa Brno 30 20 3 7 125: 69 63
4. Jiříkovice 30 15 8 7 99: 81 53
5. Madeira of Stones B 30 15 6 9 107: 81 51
6. Sekáči Brno 30 15 3 12 134:121 48
7. Sűrreal Brno 30 13 6 11 96: 92 45
8. Tropicana Brno 30 13 5 12 96: 85 44
9. RLF Brno 30 13 4 13 129:112 43
10. Bianco Brno 30 12 5 13 98: 78 41
11. Sokolnice B 30 12 5 13 88:105 41
12. Měnín 30 11 1 18 90:120 34
13. Řečkovice 30 9 6 15 75:115 33
14. Rampy Brno 30 5 6 19 72:152 21
15. Storks Nový Lískovec 30 6 1 23 72:154 19
16. Botafogo Brno 30 0 0 30 0:150 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kickers Brno 30 22 2 6 137: 63 68
2. Orel Obřany 30 19 3 8 97: 76 60
3. Chlupovi pozůstalí Brno 30 19 2 9 100: 65 59
4. Tornádo Brno B 30 18 3 9 111: 73 57
5. Napoleon Prace 30 18 1 11 109: 72 55
6. Technika Brno B 30 15 2 13 75: 71 47
7. Gascar Brno 30 13 4 13 93: 95 43
8. FPO Blansko 30 13 3 14 83: 90 42
9. Olymp Brno 30 13 2 15 91: 85 41
10. Adom Brno 30 12 4 14 82:125 40
11. Engas Brno 30 11 6 13 80: 80 39
12. Experiment Brno 30 10 3 17 88:111 33
13. Greens Štýřice 30 10 3 17 63: 91 33
14. Excalibur Brno 30 10 2 18 48: 76 32
15. RST Brno 30 6 6 18 64:111 24
16. Antabus Brno 30 7 2 21 43: 80 23
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Morcan Žab.Vlci Brno B 30 22 3 5 136: 63 69
2. Bystrc 30 19 4 7 105: 56 61
3. Incident Lerchova Brno 30 18 6 6 105: 50 60
4. XXX Braun Brno 30 17 5 8 98: 78 56
5. West Žab Brno 30 16 6 8 88: 58 54
6. Červený drak Brno 30 17 1 12 104: 87 52
7. Sunday Brno 30 14 6 10 89: 84 48
8. Mitra Brno B 30 13 7 10 94: 70 46
9. Orel Řečkovice B 30 12 8 10 83: 84 44
10. Capalík Brno 30 11 9 10 97: 72 42
11. Barum Brno 30 12 6 12 72: 80 42
12. Raz Náraz Brno 30 10 8 12 81: 85 38
13. Flamengo Brno 30 7 5 18 72:106 26
14. UFO Sika 30 5 6 19 67:125 21
15. Lamy Brno 30 5 4 21 50: 93 19
16. Kampa Brno 30 0 0 30 0:150 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Vinohrady 30 21 5 4 117: 39 68
2. Celeano Brno 30 19 6 5 121: 61 63
3. SK Líšeň C 30 19 3 8 118: 56 60
4. Jezdci Brno 30 18 5 7 87: 58 59
5. Deportivo Brno 30 17 2 11 92: 70 53
6. Poclain Brno B 30 16 4 10 102: 85 52
7. Torcida Brno 30 13 5 12 88: 76 44
8. Pentatron Brno 30 13 5 12 82: 81 44
9. Red Devils Brno 30 12 5 13 81: 79 41
10. BB Press Brno B 30 12 2 16 85: 98 38
11. Kobas Brothers Brno 30 9 9 12 69: 65 36
12. Debakl Brno 30 8 6 16 67:109 30
13. Schalke Brno 30 9 2 19 72:123 29
14. Fauna Brno B 30 8 3 19 92:168 27
15. Carpe Diem Brno 30 7 2 21 46: 94 23
16. Classic Brno 30 5 4 21 59:116 19
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Blue Flames Brno B 20 15 0 5 101: 54 45
2. TJ Sokol Holásky 20 14 2 4 66: 32 44
3. Kobas Brothers Brno B 20 13 2 5 81: 55 41
4. Prison Brno 20 13 2 5 81: 58 41
5. Red Cards Brno 20 12 3 5 75: 38 39
6. Bosonohy C 20 8 1 11 48: 72 25
7. Bolest Brno 20 5 6 9 46: 60 21
8. Orel Starý Lískovec 20 5 3 12 58: 87 18
9. Špilberk Brno 20 5 1 14 56: 79 16
10. Zoner Brno 20 5 1 14 48: 92 16
11. United Kohoutovice 20 3 3 14 45: 78 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Besídka Brno 20 17 1 2 112: 39 52
2. San Marino Dolní Loučky 20 16 2 2 132: 21 50
3. ASK Brno 20 16 2 2 94: 33 50
4. Nashville Brno 20 10 3 7 81: 59 33
5. Sokol Jehnice B 20 10 3 7 61: 49 33
6. Parodia Brno 20 8 3 9 67: 54 27
7. Orel Řečkovice C 20 6 4 10 65: 62 22
8. Vema Brno 20 6 2 12 59: 62 20
9. Handball Brno 20 5 5 10 57: 85 20
10. Zágreb Brno 20 2 2 16 40:132 8
11. S.O.S. Brno 20 0 1 19 35:207 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Adrenalin Brno 20 12 5 3 90: 44 41
2. Řečkovice B 20 11 4 5 62: 38 37
3. Onyx Brno 20 10 6 4 77: 59 36
4. Litrpůl Šlapanice 20 10 3 7 63: 46 33
5. Eliška Brno 20 10 2 8 55: 51 32
6. Orel Obřany B 20 9 3 8 59: 62 30
7. West Žab Brno B 20 8 2 10 38: 50 26
8. Saky Paky Brno 20 7 1 12 50: 61 22
9. Eldo Brno 20 6 2 12 47: 73 20
10. Anitals Brno 20 5 3 12 49: 67 18
11. GKP Brno 20 5 3 12 39: 78 18
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Černí andělé Brno 21 16 2 3 110: 56 50
2. ProBrno Brno 21 15 3 3 116: 42 48
3. Sokol Jehnice 21 14 4 3 99: 19 46
4. 1.FC U Boba Líšeň 21 14 1 6 127: 59 43
5. Lasters Brno 21 7 1 13 48: 88 22
6. GKP Brno B 21 6 1 14 51:100 19
7. Kumbál Brno 21 3 0 18 45:141 9
8. PPG Brno 21 3 0 18 34:131 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Morcan Žab.Vlci Brno C 20 15 1 4 90: 42 46
2. Flamengo Brno B 20 15 0 5 93: 52 45
3. XXX Braun Brno B 20 12 2 6 77: 55 38
4. Hombres Brno 20 11 2 7 91: 54 35
5. Ethanol Brno 20 9 3 8 67: 61 30
6. Apollo Brno B 20 9 2 9 66: 68 29
7. Hlt club Brno 20 9 0 11 64: 82 27
8. Mitra Brno C 20 7 0 13 40: 86 21
9. GS Transport Brno 20 5 4 11 47: 49 19
10. Psychotip Brno 20 6 1 13 63: 73 19
11. Mejdan Brno 20 4 1 15 39:115 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Dream snů Brno 20 16 3 1 101: 42 51
2. Albion Brno 20 15 2 3 99: 39 47
3. Agora Brno 20 11 4 5 68: 54 37
4. Juve Brno 20 12 0 8 82: 52 36
5. Madrid Brno B 20 10 3 7 62: 51 33
6. FC Vinohrady Brno B 20 9 1 10 75: 66 28
7. Deportivo Brno B 20 8 2 10 51: 66 26
8. Dr. Nordens Brno 20 7 2 11 51: 85 23
9. All in Brno 20 5 2 13 45: 66 17
10. Tembo Brno 20 3 3 14 46: 80 12
11. Donkeys Brno 20 2 2 16 39:118 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Béďa team Brno 20 16 1 3 79: 41 49
2. Svážná B 20 15 3 2 94: 31 48
3. Attack Brno 20 13 2 5 81: 45 41
4. König Brno 20 12 2 6 66: 49 38
5. Werder Brno 20 10 1 9 80: 71 31
6. Sűrreal Brno B 20 9 3 8 63: 71 30
7. Opelik Rajhrad 20 8 0 12 55: 78 24
8. Tropa Elite Brno 20 6 2 12 48: 50 20
9. WineLife Brno 20 5 3 12 58: 88 18
10. R.I.P. Brno B 20 4 3 13 51: 73 15
11. Blajkec Modřice 20 1 2 17 24:102 5
|
|
|
BRNO-VENKOV - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Tetčice 28 20 2 6 100: 44 62
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Kratochvilka 30 22 1 7 154: 59 67
|
|
|
BRNO-VENKOV - Kuřimská 1.liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Templáři Kuřim 20 14 1 5 93: 60 43
|
|
|
BRNO-VENKOV - Kuřimská 2.liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rebel Kuřim 16 14 2 0 92: 21 44
|
|
|
ČESKÁ LÍPA - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Yankees Warriors Nový Bor 24 19 2 3 140: 27 59
2. Démoni Česká Lípa C 24 18 2 4 101: 55 56
3. Kučera Kamenický Šenov 24 17 2 5 119: 51 53
4. Mapa Česká Lípa B 24 16 3 5 127: 49 51
5. Continental Česká Lípa 24 13 2 9 68: 64 41
6. Emu Doksy-Česká Lípa 24 12 3 9 114: 75 39
7. Malibu Nison 24 12 2 10 73: 52 38
8. F.A. Zole Česká Lípa B 24 9 2 13 59:104 29
9. SČP Svahy Česká Lípa 24 9 2 13 72: 87 29
10. SK Provodín 24 9 2 13 58: 75 29
11. Torpédo Nový Svět 24 5 1 18 60:120 16
12. Premium Nový Bor 24 3 1 20 37:113 10
13. FC Bikers Nový Bor 24 2 0 22 33:189 6
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
|
DOMAŽLICE - 1.třída (základní část) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. NC Nový Kramolín 20 17 1 2 100: 26 52
|
|
|
DOMAŽLICE - 1.třída (o postup) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. NC Nový Kramolín 9 7 2 0 138: 35 75
|
|
|
DOMAŽLICE - 1.třída (o umístění) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Bomber Domažlice B 10 8 0 2 86: 68 50
|
|
|
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. New Jersey Nový Jičín 16 9 2 5 57: 36 29
|
|
|
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Top Dogs Nový Jičín 16 13 2 1 80: 26 41
|
|
|
FRÝDEK-MÍSTEK + NOVÝ JIČÍN - 2.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. KOMAX Kunčice p/O 19 14 3 2 75: 31 45
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
|
HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FK Boca Chotěboř C 16 12 1 3 78: 54 37
2. Elkomplex Ledeč n/S 16 11 2 3 107: 55 35
3. Broďáci H.Brod 16 11 1 4 63: 36 34
4. Zoufalci Ždírec n/D 16 10 2 4 93: 56 32
5. FC Nagano H.Brod 16 6 3 7 64: 63 21
6. Premium Světlá n/S 16 5 2 9 65: 78 17
7. Chlapíci H.Brod B 16 5 2 9 60: 78 17
8. L+M Autodoprava 16 5 0 11 52:102 15
9. FC Ovesná Lhota 16 0 1 15 44:104 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. S.U.D. Světlá n/S C 16 14 2 0 65: 19 44
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Chánov Chotěboř B 16 13 1 2 81: 20 40
2. S.U.D. Světlá n/S C 16 12 1 3 66: 25 37
3. Medvědi Klouzovy 16 10 1 5 55: 35 31
4. Chlapíci H. Brod C 16 9 0 7 56: 29 27
5. Okrouhlice 16 7 0 9 41: 47 21
6. Svinný 16 6 1 9 55: 51 19
7. Kladiváři 16 6 1 9 44: 58 19
8. A.L.C. Česká Bělá B 16 6 1 9 40: 62 19
9. Hasičí Sobíňov 16 0 0 16 12:123 0
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Severka Hr.Králové 30 20 3 7 109: 67 63
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 1A.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Údolí hladu B Hr.Králové 30 23 0 7 167: 62 69
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 1B.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Snakes B Hr.Králové 30 24 4 2 189: 79 76
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2A.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rychtářka Věkoše B 26 22 2 2 109: 40 68
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2B.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Replacement Hr.Králové 26 20 4 2 114: 48 64
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2C.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Údolí '91 B Hr.Králové 24 20 2 2 145: 40 62
|
|
|
HRADEC KRÁLOVÉ - 2D.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. XXL Hr.Králové 24 22 0 2 159: 38 66
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. DTJ Juventus Hlinsko 18 13 2 3 72: 27 41
2. FK G12 Chrudim B 18 12 3 3 63: 44 39
3. Veteráni Chrudim 18 10 5 3 72: 49 35
4. FC Santos Chrudim 18 8 3 7 67: 60 27
5. Instal Zeman Chroustovice 18 8 3 7 46: 45 27
6. FK Heřmanův Městec 18 7 4 7 64: 67 25
7. SK Rozhovice 18 6 4 8 58: 57 22
8. FK Kleopatra Chrudim 18 5 6 7 59: 69 21
9. FK Míčov 18 2 3 13 37: 76 9
10. FC Pumpa Miřetice 18 1 3 14 33: 77 6
|
|
|
CHRUDIM - 1.třída Hlinsko |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Forza Hlinsko 18 17 0 1 119: 37 51
2. TJ Lokomotiva Leštinka 18 12 2 4 78: 45 38
3. Natahari Svratka 18 10 2 6 60: 52 32
4. Orel Hlinsko B 18 10 1 7 68: 48 31
5. FC Norton Skuteč 18 10 0 8 82: 60 30
6. STS Rotor Hlinsko 18 7 1 10 54: 52 22
7. Bouchalka Dřevíkov 18 6 1 11 47: 75 19
8. Benfica Hlinsko 18 4 3 11 46: 92 15
9. AC Hlinsko 18 5 0 13 47:100 15
10. Instav Čertovina 18 4 0 14 45: 85 12
|
|
|
CHRUDIM - 1.třída Chrudim |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FK Era-Pack Chrudim C 18 13 0 5 81: 40 39
2. OK Interier Pardubice B 18 10 3 5 74: 48 33
3. Lazaros Stolany 18 9 2 7 66: 45 29
4. Restaurace Střed Slatiň. 18 8 4 6 69: 67 28
5. FC Stera Pardubice 18 8 2 8 73: 59 26
6. TIS Chrudim 18 7 4 7 47: 65 25
7. Sklepy Chrudim 18 8 0 10 55: 57 24
8. Viking Medlešice 18 7 3 8 54: 60 24
9. NOLA PR Chrudim 18 5 4 9 50: 74 19
10. SK Zvoneček Stojice B 18 4 0 14 36: 90 12
|
|
|
CHRUDIM - 2.třída Hlinsko |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Čtyřkolky Skuteč 21 14 2 5 78: 54 44
2. Tipsport Hlinsko 21 13 1 7 84: 60 40
3. FC Vinička 21 11 3 7 58: 46 36
4. Perun Hluboká 21 9 3 9 85: 78 30
5. Matuláci Včelákov 21 8 2 11 51: 64 26
6. Rum-Pro Hlinsko 21 8 0 13 58: 76 24
7. Sokol Holetín 21 7 1 13 56: 77 22
8. FK Oflenda Hlinsko 21 5 4 12 57: 78 19
|
|
|
CHRUDIM - 2.třída Chrudim |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Restaur. Střed Slatiň. B 16 11 3 2 60: 39 36
2. FK Juniors Kočí 16 11 1 4 43: 26 34
3. Kosovo Luže 16 9 2 5 42: 38 29
4. SK Noviny Chrudimska 16 9 0 7 61: 36 27
5. SPS Slatiňany 16 7 2 7 42: 37 23
6. FK Real Trpišov 16 6 2 8 48: 51 20
7. FK G12 Chrudim C 16 5 1 10 38: 46 16
8. Instal Zeman Chroustov. B 16 4 1 11 36: 69 13
9. ŠSK GJR Chrudim 16 3 2 11 20: 48 11
|
|
|
CHRUDIM - 3.třída Hlinsko |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Mongolia Herálec 18 16 2 0 139: 28 50
2. Slánky Hlinsko 18 11 0 7 83: 50 33
3. Orel Hlinsko C 18 8 4 6 38: 46 28
4. Norwich Hlinsko 18 9 0 9 62: 65 27
5. Jamaica Hlinsko 18 7 0 11 35: 49 21
6. Viktoria Hlinsko 18 5 1 12 29: 76 16
7. Předhradí-Rychumburk 18 3 1 14 21: 93 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Splašený kladiva Třešť 16 15 0 1 114: 39 45
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
|
JINDŘICHŮV HRADEC - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SK Hotel Kladno 26 20 5 1 136: 53 65
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Foboz Slaný B 26 20 4 2 134: 65 64
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Prašivky Liberec C 18 16 0 2 94: 51 48
2. RKC Liberec 18 12 0 6 102: 82 36
3. Grupo Antolin Chrastava 18 10 2 6 119: 95 32
4. Greens Liberec B 18 9 1 8 85: 76 28
5. Al-chajda Liberec 18 8 3 7 76: 86 27
6. TTNF Liberec 18 8 1 9 93: 80 25
7. Nord Servis Liberec 18 6 1 11 61: 91 19
8. Volf Riders Rádio 18 6 0 12 61:112 18
9. Avast! Liberecké gazely 18 5 2 11 60: 72 17
10. Prašivky Liberec B 18 5 0 13 83: 89 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. MP Stavby Most 14 11 0 3 98: 67 33
2. SC Obr Most 14 10 1 3 87: 60 31
3. FC Janov 14 9 0 5 102: 47 27
4. FC 2000 Jirkov 14 7 1 6 81: 64 22
5. SC Litvínov 14 7 1 6 88: 57 22
6. Domino Most 14 4 3 7 55: 92 15
7. EMERAN Klíny 14 3 1 10 64:131 10
8. FK Policie 14 1 1 12 46:103 4
Play off:
1. MP Stavby Most 3 2 0 1 12: 8 10
2. FC Janov 3 1 0 2 14:15 7
3. FC 2000 Jirkov 3 2 0 1 14: 7 6
4. SC Obr Most 3 1 0 2 10:20 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Vinobox Ostrava 30 23 3 4 102: 49 72
2. Olympia Velké Hoštice 30 20 2 8 112: 62 62
3. AC Derby Ostrava 30 14 8 8 64: 52 50
4. Žihadla Opava 30 15 4 11 92: 77 49
5. Panorama Ostrava 30 12 10 8 73: 70 46
6. TJ Sokol Poruba 30 13 6 11 74: 66 45
7. SKP Likop Třinec B 30 13 4 13 96: 88 43
8. Čepo Pustkovec 30 13 3 14 62: 65 42
9. C.I.P. Ostrava 30 12 4 14 87: 83 40
10. Toro Fifejdy Ostrava 30 11 6 13 69: 78 39
11. Fortuna/Leopards Ostrava 30 12 2 16 91: 96 38
12. Sampdoria Ostrava 30 11 4 15 72: 86 37
13. Old Stars 30 Ostrava 30 10 4 16 72: 90 34
14. Pajda Zbyslavice 30 9 5 16 62: 93 32
15. ATM Sport Hlučín 30 7 6 17 65: 94 27
16. Elspol Buldogs 30 8 3 19 70:114 27
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. F.T. Brušperk B 15 10 2 3 67: 27 32
2. Flamengo Ostrava 15 10 1 4 36: 26 31
3. SK Krmelín B 15 9 4 2 44: 25 31
4. KFV Roub Vítkovice B 15 8 5 2 39: 20 29
5. DTJ Vřesina 15 9 2 4 52: 35 29
6. Švagři 1997 Havířov 15 8 2 5 49: 40 26
7. Orel Stěbořice 15 7 2 6 36: 31 23
8. FC Narcis Ostrava 15 7 2 6 43: 37 23
9. Tahouni-Zvěřáci OV B 15 6 4 5 34: 37 22
10. Čepo Pustkovec B 15 6 2 7 24: 30 20
11. Alukola Ostrava 15 5 2 8 32: 48 17
12. Toro Fifejdy Ostrava B 15 4 4 7 27: 38 16
13. Sporting Poruba 15 3 3 9 25: 48 12
14. Shooters Bolatice B 15 3 3 9 33: 42 12
15. FC Timi bar Kouty 15 2 2 11 26: 53 8
16. FC Šalamoun Ostrava 15 1 4 10 24: 54 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Marhory Ostrava 15 11 0 4 48: 29 33
2. V.D.Stav Polanka 15 9 4 2 49: 24 31
3. KFV Roub Vítkovice B 15 9 4 2 35: 23 31
4. Gallaher Ostrava 15 10 0 5 41: 29 30
5. Sokol Přívoz Ostrava 15 9 2 4 39: 21 29
6. FC Nedohoda Ostrava 15 8 3 4 30: 21 27
7. Western Saloon Ostrava 15 6 3 6 32: 26 21
8. FC Šalamoun Ostrava B 15 6 3 6 26: 32 21
9. FC Elim Poruba 15 6 1 8 51: 41 19
10. FC Dubina 15 6 1 8 50: 57 19
11. New Design Ostrava 15 5 3 7 30: 36 18
12. TJ Sokol Poruba B 15 5 2 8 27: 35 17
13. Agnesa Ostrava 15 5 2 8 37: 37 17
14. Tornádo Opava 15 4 5 6 24: 48 17
15. Hattrick Ostrava 15 1 4 10 20: 38 7
16. Výkvět Ostrava 15 1 1 13 22: 64 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Old Stars 30 Ostrava 14 12 0 2 68: 23 36
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tchibuk Písek B 22 16 4 2 81: 34 52
PLAY-OFF:
Čtvrtfinále:
T
Semifinále:
C
Finále:
C
|
|
|
PÍSEK - 1.třída (o postup) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Jamaica 14 14 0 0 80: 6 66
|
|
|
PÍSEK - 1.třída (o umístění) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Brufen 800 9 8 0 1 42: 7 24
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SWING nápoje Plzeň 18 13 1 4 53: 26 40
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Big beer Plzeň 18 11 2 5 62: 32 35
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Janette Ingem Plzeň 18 12 1 5 94: 67 37
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. JTP Plzeň 18 15 1 2 107: 48 46
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Caterpillars Plzeň 18 14 0 4 93: 56 42
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FK Lochotín B 20 19 0 1 160: 40 57
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Stars of Oko Plzeň 20 15 3 2 117: 57 48
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. PedF Praha FT 22 16 3 3 108: 62 51
2. VS Božolé Praha 22 16 2 4 147:101 50
3. Vendetta Praha 22 11 5 6 103: 74 38
4. Frankie Praha 22 12 1 9 98: 76 37
5. Bohemians 1905 C 22 11 3 8 102: 92 36
6. CFC Swietelsky Letňany B 22 10 5 7 135:115 35
7. Wolch Praha 22 9 6 7 90: 80 33
8. AC Barbero 1990 Praha 22 7 3 12 71:100 24
9. Sídlišťan Praha 22 6 4 12 81: 95 22
10. Typographia M+M Praha 22 6 2 14 77:137 20
11. Team Alpha Praha 22 4 4 14 65: 97 16
12. Loosy Praha 22 4 2 16 73:121 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Naděje Praha 22 20 0 2 167: 82 60
2. Ajax PSK Praha 22 15 1 6 138: 94 46
3. Akta-Rez Praha 22 11 3 8 93: 84 36
4. Gusanos Rojos Praha 22 12 1 9 104: 72 34
5. KMK Břewnow boys Praha 22 12 1 9 128:112 34
6. DEL 23 Praha 22 9 2 11 106:119 29
7. B.B.V. B Praha 22 10 2 10 86: 77 29
8. Olympique Praha 22 8 2 12 68:101 26
9. FC Rattamahatta Praha 22 7 4 11 56: 90 25
10. Coyotes Praha 22 8 0 14 89:108 24
11. SC Bumble-bees Praha 22 7 2 13 80:111 23
12. FC Real team Praha 22 4 0 18 67:132 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC KZ Praha 22 20 0 2 137: 53 57
2. KYX Praha 22 16 3 3 108: 58 51
3. FK Kobylisy Praha 22 14 1 7 99: 76 43
4. 1.FC Radík Praha 22 12 2 8 85: 82 38
5. Tefal-Rowenta Praha 22 11 1 10 121:112 34
6. Comes Košíře Praha 22 10 2 10 99: 91 32
7. Killtec Praha 22 10 1 11 85: 85 31
8. FC Real 8 Praha 22 8 2 12 94:105 26
9. PedF Praha FT B 22 8 2 12 79: 95 26
10. 1.FC Autoexpres Praha 22 6 2 14 75:111 20
11. FC Necropolitano Praha 22 4 0 18 66:125 12
12. RBC Praha 22 4 0 18 71:136 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Wizards DDM Praha 10 22 18 2 2 112: 50 56
2. FC WarriorS Praha 22 17 2 3 119: 61 53
3. SK Slavia Praha C 22 13 1 8 110: 60 40
4. B.B.V. Praha C 22 12 2 8 97: 83 38
5. Sporting Bonbon Praha 22 10 2 10 86:103 32
6. Arsenal Praha 22 9 2 11 76: 76 29
7. Wolch Praha C 22 9 2 11 95: 97 29
8. NTPA Robeda Praha 22 8 3 11 88: 92 27
9. Masakr Praha 22 7 3 12 79:101 24
10. ČZU Praha B 22 7 1 14 77: 95 22
11. Prima team Praha 22 6 2 14 56:111 20
12. Montana Praha 22 4 2 16 59:125 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. NC Smetánka Praha 22 20 2 0 164: 72 62
2. 1.FC Za zenitem 00 Praha 22 13 1 8 129:117 40
3. Ičy-Skrečy Praha 22 13 0 9 82: 63 39
4. CF Sabuka 002 Praha 22 12 1 9 105: 89 37
5. Kmochův odkaz Praha B 22 14 1 7 104: 64 37
6. Wolch Praha B 22 11 2 9 88: 64 35
7. Companéros Praha 22 10 1 11 91: 99 31
8. Pípa Strašnice AL/AG Pha 22 9 3 10 119:105 30
9. AC Smirnon Praha 22 7 2 13 86:131 23
10. Madonna's Sons Praha 22 6 2 14 74: 98 20
11. RSC Modřany Praha 22 6 1 15 67:126 19
12. STS Chvojkovice Brod 22 3 0 19 48:129 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Phoenix Praha 22 18 0 4 154: 49 54
2. Los Magnificos 2008 Praha 22 17 2 3 120: 41 53
3. B.C.F. - UPC direct Praha 22 17 1 4 112: 61 52
4. Ajax PSK Praha B 22 13 1 8 93: 60 37
5. AC Slovan Vokovice Praha 22 12 1 9 78: 66 37
6. Dynamo Praha 22 11 2 9 113:120 32
7. SANK Běchovice 2 Praha 22 10 1 11 77: 86 31
8. Kent Praha 22 11 3 8 123:110 30
9. FC Matadores Praha 22 9 0 13 107:107 27
10. Fotballica KMF Praha 22 6 1 15 61:138 19
11. AFC Inter Praha 20 0 0 20 0:100 0
B.D. '95 Praha 20 0 0 20 0:100 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Wizards DDM Praha 10 B 22 17 1 4 87: 39 52
2. Hobití banda Praha 22 17 0 5 128: 56 51
3. 1.FC Hloubětín Praha 22 15 2 5 106: 56 47
4. FC Hlad Praha 22 12 2 8 90: 62 38
5. Stromovka boys Praha 22 12 1 9 98: 98 37
6. FC Real team Praha B 22 10 2 10 101: 97 29
7. Šílení ševci Praha 22 8 2 12 83: 87 26
8. 1.PSKN Praha 22 6 5 11 82:106 23
9. FC Pigs Praha 22 8 1 13 94:107 22
10. FC Roko Praha 22 5 2 15 65:105 17
11. AFK Putos Amos Praha 22 5 2 15 59:131 17
12. Matrix Praha 22 6 2 14 56:105 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tlející dřevo Praha 22 22 0 0 234: 35 66
2. Salvator Praha 22 16 2 4 216: 76 50
3. FC RAF Praha 22 16 0 6 192: 90 48
4. AFC Opatov Praha C 22 15 1 6 178: 87 46
5. FK Pražská směs Praha 22 15 0 7 131: 79 45
6. England Revolution Praha 22 14 2 6 135: 80 41
7. 1.FC Bob Hurikán Praha 22 10 2 10 129:105 32
8. Fotturly FT Praha 22 6 1 15 71:123 19
9. Minotaurus Ládví Praha 22 5 1 16 88:166 13
10. FC Union USP Praha 22 3 1 18 69:249 10
11. Top Gun Praha 22 1 5 16 46:177 8
12. Team Evolution Praha 22 1 1 20 57:279 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Jemné a Solené Praha 24 21 0 3 147: 57 63
2. 1.VFC Dalagola Praha 24 19 1 4 134: 68 58
3. Anbesorry Praha 24 18 0 6 101: 70 54
4. Prosex boyz ´07 Praha 24 13 3 8 95: 84 42
5. FK Jooky Praha 24 12 4 8 110: 67 40
6. Pivní eskadra Praha 24 12 2 10 90: 84 38
7. AFC Temosa Praha 24 12 0 12 83: 93 36
8. Kubrt Praha 24 10 1 13 124:136 31
9. Férovka Praha 24 8 3 13 108:105 27
10. FC Kulda team Praha 24 7 5 12 79: 99 26
11. FC Rattamahatta Praha B 24 6 4 14 76:106 19
12. Hell Avalanche Praha 24 4 2 18 77:148 14
13. Uroboros Praha 24 0 3 21 48:155 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Žižkovská smršť Praha 24 19 3 2 113: 45 60
2. Kvirencovy děti Praha 24 19 2 3 132: 57 59
3. FC Strašnice Praha 24 15 2 7 131: 70 47
4. FC Marťans Praha 24 15 1 8 116: 68 46
5. Frankie Praha B 24 13 2 9 131:109 41
6. Real Triky Praha 24 12 5 7 137: 94 38
7. Kontrola Pohody Praha 24 11 0 13 105:105 33
8. KUR Černošice 24 9 4 11 88:101 31
9. Royal Stodůlky Praha 24 10 3 11 110:101 30
10. 1.FC Ozzáci Praha 24 8 4 12 90:101 25
11. Milwerton Praha 24 6 2 16 80:127 20
12. FC Palcát Praha 24 3 2 19 49:135 11
13. Trosca United Praha 24 0 2 22 26:195 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC PE3NY Praha 24 20 0 4 156: 61 60
2. Háje 2002 Praha 24 18 1 5 171: 95 55
3. Jižní Bronx Praha 24 16 1 7 105: 72 49
4. CF Sabuka 002 Praha B 24 15 5 4 147: 86 47
5. Nářez Praha 24 14 3 7 121: 93 45
6. Comes Košíře Praha B II. 24 12 3 9 134:103 39
7. Sebranka Praha 24 12 3 9 130:107 39
8. Kanálpucers '69 Praha 24 11 2 11 86: 92 35
9. The Masers Praha 24 9 4 11 123:128 28
10. El Nino Praha 24 7 1 16 87:119 22
11. Rio Bravo Praha 24 6 1 17 74:148 16
12. Hoprdox Praha 24 1 2 21 49:170 5
13. Dřeváci Praha 24 1 2 21 47:156 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Reservoir Dogs Praha 24 21 0 3 153: 50 63
2. Forza Praga 24 19 2 3 155: 51 59
3. Sídlišťan Praha B 24 16 2 6 117: 74 50
4. Black Bridge Praha 24 14 2 8 90: 81 44
5. SK Čechie Praha 24 13 4 7 103: 77 43
6. 1.FC Blues Praha 24 13 2 9 107: 72 41
7. A.C. Dukla 1944 Praha 24 9 2 13 89:115 29
8. FC Konflikt Praha 24 7 4 13 66:115 25
9. FC Hodkovičky Praha 24 6 6 12 52: 87 24
10. FC Semtex Praha 24 7 2 15 73:124 23
11. FC Torzo Hostivař Praha 24 7 1 16 60:104 22
12. SANK Běchovice 2 Praha B 24 4 5 15 56:110 17
13. Warchild Praha 24 3 2 19 55:116 11
|
|
|
PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Struhařov 21 14 1 6 148:119 43
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fit Úsovsko 28 18 4 6 132: 77 58
2. Senior Sobotín 28 18 3 7 102: 65 57
3. Kamion Rapotín 28 17 5 6 109: 64 56
4. Stars Bohutín 28 17 3 8 105: 56 54
5. Predators Dolní Studénky 28 16 3 9 80: 77 51
6. Tespo Šumperk 28 16 3 9 98:103 51
7. Popeláci Šumperk B 28 15 4 9 86: 67 49
8. People Šumperk 28 13 4 11 77: 74 43
9. Nuget Šumperk 28 13 4 11 89: 78 43
10. Holbíci Šumperk 28 11 5 12 85: 92 38
11. F.O.F.O. Drozdov 28 7 5 16 56: 88 26
12. Lázně Velké Losiny 28 6 5 17 58:100 23
13. Powermen Mohelnice 28 6 1 21 56:101 19
14. Sokol Olšany 28 3 8 17 61: 96 17
15. Váňa tým Velké Losiny 28 4 3 21 62:118 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Nealko Libina 28 19 1 8 125: 83 58
2. Tupl Obec Jindřichov 28 18 4 6 166: 92 58
3. AC Roma Šumperk 28 17 6 5 120: 79 57
4. MK Loučná 2001 28 15 6 7 83: 61 51
5. Kanárci Kopřivná 28 15 5 8 80: 60 50
6. MK Ruda nad Moravou 28 13 4 11 94: 90 43
7. Žaves Šumperk 28 12 3 13 112:120 39
8. Semtex Šumperk 28 11 5 12 83: 92 38
9. Stars Bohutín B 28 9 8 11 76: 88 35
10. Po akci Bohutín 28 9 6 13 68: 79 33
11. MK Bohdíkov 28 9 6 13 80: 91 33
12. Šíša Vyšehoří 28 9 5 14 69: 72 32
13. Lokomotiva Skalička 28 8 7 13 67: 84 31
14. Senior Sobotín B 28 8 2 18 75:105 26
15. Překvápko Šumperk 28 3 2 23 27:129 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Popeláci Šumperk C 26 20 2 4 136: 41 62
2. United Šumperk 26 19 3 4 106: 44 60
3. 1.FC Chromeč 26 19 2 5 96: 37 59
4. MK Sokol Dlouhomilov 26 17 2 7 76: 55 53
5. GZP Šumperk 26 15 6 5 115: 68 51
6. Bratrušov 26 12 6 8 113: 93 42
7. Lázně Velké Losiny B 26 13 3 10 78: 59 42
8. 1.FC Bukovice 26 9 6 11 93: 89 33
9. Vichr Temenice B 26 9 2 15 82: 97 29
10. Juve Šumperk 26 9 1 16 87:118 28
11. Draci Šumperk 26 8 4 14 77:110 28
12. Váňa tým Velké Losiny B 26 8 2 16 73: 94 26
13. Jílek Rapotín 26 2 2 22 31:108 8
14. Draci Šumperk B 26 1 1 24 22:172 4
|
|
|
ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FK Pérovna Ústí n/L 26 21 3 2 166: 85 66
2. Combix Ústí n/L 26 19 3 4 151: 74 60
3. Odpadlíci Ústí n/L 26 17 1 8 161: 95 52
4. AC Noesis Ústí n/L 26 16 2 8 128:115 50
5. SKP Viktoria Ústí n/L 26 15 2 9 176:152 47
6. TJ Fanda Ústí n/L 26 13 1 12 147:141 40
7. AS-Comp Ústí n/L 26 10 3 13 147:139 33
8. SK Dlouhá Libouchec 26 9 5 12 134:145 32
9. KMK Tornádo Ústí n/L 26 8 5 13 106:131 29
10. FC Metal Ústí n/L 26 9 2 15 136:165 29
11. KMF Úder Ústí n/L 26 8 5 13 110:145 29
12. FC Sokol Ústí n/L 26 7 4 15 108:128 25
13. Akord Ústí n/L 26 5 2 19 87:182 17
14. Flamengo Ústí n/L 26 4 4 18 110:170 16
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Lesná Pes 26 22 1 3 206: 92 67
2. Combix B 26 20 2 4 175: 95 62
3. Hop Trop B 26 16 3 7 165:108 51
4. KMF Úder B 26 14 2 10 140:105 44
5. FK Alex Všebořice 26 14 2 10 148:138 44
6. TJ Fanda B 26 12 1 13 135:138 37
7. Dynamo Kameňák 26 10 4 12 95:108 34
8. FK Pérovna B 26 10 4 12 135:158 34
9. New York 26 11 1 14 125:160 34
10. FootballStars Severka B 26 10 2 14 142:146 32
11. Los Kozlos 26 9 3 14 109:123 30
12. Střekov United 26 9 1 16 104:151 28
13. FC Elpra 26 8 1 17 84:135 25
14. Flatus 26 3 1 22 86:192 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Flamengo B 20 13 0 7 84: 69 39
2. FC Lokomotif 20 11 3 6 92: 81 36
3. KMK Tornádo B 20 12 0 8 92: 79 36
4. USK Slávie B 20 11 1 8 126: 95 34
5. Relax B 20 11 0 9 100: 96 33
6. Tommi-Sever 20 10 0 10 94: 93 30
7. AC Kojoti 20 8 4 8 69: 64 28
8. FK Jamajka 20 8 4 8 88: 86 28
9. ZD Hospoddáři 20 8 4 8 90: 89 28
10. K Hornets 20 6 3 11 88:106 21
11. Kone 20 2 1 17 62:127 7
12. Soptík odstup ze soutěže
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Kostelníci 26 21 1 4 220: 72 64
2. Sampdoria MRV B 26 21 0 5 231: 93 63
3. FC Rumíci 26 20 1 5 172: 70 61
4. Lesná Pes B 26 17 5 4 161:101 56
5. FC Incredibles 26 16 3 7 158: 95 51
6. Viktoria tip Všebořice 26 13 1 12 186:132 40
7. Vesničani 26 12 2 12 131:144 38
8. HC Slovan garda 26 11 3 12 142:134 36
9. Makro 26 11 2 13 132:130 35
10. FSC Tygříci 26 10 2 14 112:144 32
11. Sososo 26 5 4 17 95:152 19
12. Laura gang 26 5 1 20 97:251 16
13. B.B. Tonaso Severka 26 3 3 20 101:168 12
14. Futsal Dream 26 3 0 23 57:309 9
|
|
|
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FK Becherovka Přívrat 22 20 2 0 148: 33 62
2. SK Stodola Vysoké Mýto 22 16 3 3 115: 65 51
3. 1.FC Drážka Ústí n/O 22 13 3 6 100: 79 42
4. Náhodná sešlost V.Mýto 22 11 3 8 98: 67 36
5. Čistírna Česká Třebová 22 11 3 8 73: 74 36
6. AC Medicamenta V.Mýto 22 8 5 9 71: 79 29
7. Sokol Pal.Kratoch. Choceň 22 9 2 11 84: 82 29
8. Sokol Řetůvka Ústí n/O 22 8 4 10 78:103 28
9. 1. FC Družba Vysoké Mýto 22 8 0 14 77: 78 24
10. Uhelné vosy Choceň B 22 6 1 15 81:102 19
11. MIFU Živanice 22 4 4 14 67:122 16
12. Černá štika 22 3 0 19 47:155 9
|
|
|
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. K 00 0 0 0 0: 0 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sokol Bučovice 33 28 2 3 292:137 86
2. Pivovar Vyškov B 33 26 4 3 316:160 82
3. Amor Vyškov B 33 27 1 5 242:110 82
4. Orli Bučovice 33 23 2 8 225:118 71
5. United Vyškov 33 18 1 14 174:158 55
6. FC Kloboučky B 33 17 2 14 161:143 53
7. Fifák Nouzka Vyškov 33 17 1 15 173:154 52
8. Slovan Mosambik Rozstání 33 16 4 13 193:186 52
9. FC Krásensko 04 33 16 3 14 162:177 51
10. Sapporo Manerov B 33 13 4 16 165:188 43
11. JK Letiště-PF Vyškov 33 12 3 18 170:180 39
12. Litrpool Studnice 33 10 2 21 160:225 32
13. Orli Vyškov 33 10 2 21 152:222 32
14. Bučanda Slavkov 17 9 1 7 99: 76 28
15. SK Hvězdlice 33 9 1 23 110:166 28
16. TJ Mouřínov 33 8 4 21 130:235 28
17. Jantaři Nevojice 33 7 4 22 179:255 25
18. JČ Marefy 33 2 1 30 83:296 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Krásensko 04 19 16 2 1 105: 39 50
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. D+P United Zlín 22 18 3 1 85: 36 57
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. LA Bartec Zlín 22 17 3 2 104: 37 54
|
Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
|