|
Z TÉTO SEZÓNY JINÉ KONEČNÉ TABULKY NEJSOU K DISPOZICI
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Mikeska Ostrava 30 28 1 1 185: 63 85
2. Viktoria Žižkov DFC Praha 30 24 2 4 170: 78 74
3. SK Cigi Caga Jistebník 30 22 3 5 162: 66 69
4. Nejzbach Vysoké Mýto 30 18 3 9 174:109 57
5. Slovan Havířov 30 17 3 10 128: 90 54
6. IFT Computers Ostrava 30 15 4 11 140:107 49
7. TK Rumpál Prachatice 30 15 2 13 120:161 47
8. TS Bakov n/J 30 12 6 12 108:110 42
9. Bohemians/Damned Praha 30 12 5 13 97:110 41
10. Combix Ústí n/L 30 12 1 17 109:132 37
11. Bohemia České Budějovice 30 10 5 15 104:122 35
12. EMKO Havlíčkův Brod 30 11 2 17 133:156 35
13. Lazio Brno 30 9 6 15 98:122 33
14. Dino Brno 30 6 4 20 103:164 22
15. Ajax Novesta Zlín 30 5 1 24 86:180 16
16. Plumbum Hradec Králové 30 0 0 30 0:150 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Helas Brno 22 17 0 5 142: 86 51
2. Rýznar Zábřeh na Moravě 22 17 2 3 149: 75 47
3. Gillotina Choceň 22 14 4 4 144: 89 46
4. TORF Pardubice 22 11 6 5 106: 86 39
5. Harnach Brno 22 10 4 8 104: 96 34
6. Nadoraz Rváčov 22 10 4 8 92: 92 34
7. Mikeska Ostrava B 22 8 2 12 72: 87 26
8. Ferram Opava 22 7 3 12 110:125 24
9. Dekora Hlinsko 22 9 0 13 145:124 21
10. Hekto Nové Město n/M 22 5 1 16 85:137 16
11. GKS Třinec 22 5 0 17 85:139 15
12. ESTE Pardubice 22 4 2 16 78:165 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Letňany MFF Praha 22 18 2 2 127: 50 56
2. Adaníček Český Krumlov 22 16 2 4 165:124 50
3. Ebárna boys Kladno 22 13 3 6 114:102 42
4. Arsenal Benešov 22 11 3 8 109: 91 36
5. Aston Villa Karlovy Vary 22 9 6 7 142:138 33
6. Čechie ZM Praha 22 10 1 11 124:102 31
7. Platan club Písek 22 8 3 11 111:111 27
8. Sokol Nová Hospoda Plzeň 22 8 2 12 119:116 26
9. FC Kodymka Praha 22 8 2 12 107:165 26
10. Lucky Penguins Praha 22 7 3 12 108:134 24
11. Sparta Slaný 22 6 4 12 89:109 22
12. KLC Klobuky 22 2 1 19 83:158 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Strabag Prachatice 22 15 3 4 135: 76 48
2. TJ Borek 22 13 2 7 103: 67 41
3. Candát Prachatice 22 12 4 6 92: 70 40
4. Nesco České Budějovice 22 13 0 9 107: 91 39
5. Merkur České Budějovice 22 11 4 7 110: 97 37
6. Rosa Gong Č.Budějovice 22 12 0 10 119:117 36
7. Kohouti České Budějovice 22 11 2 9 111: 82 35
8. TJ HFASC České Budějovice 22 9 4 9 95: 84 31
9. Monza České Budějovice 22 8 2 12 76: 99 26
10. Regina České Budějovice 22 8 2 12 108:141 26
11. Elektropřístroj Písek 22 7 3 12 99:121 24
12. Tomcat Písek 22 0 0 22 0:120 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Slza Znojmo 30 24 3 3 159: 65 75
2. Primon Bosonohy Brno 30 24 0 6 184:107 72
3. Královo Pole Brno 30 21 3 6 152: 78 66
4. Tomson STŽ Brno 30 20 3 7 137: 80 63
5. Tango Brno 30 17 1 12 134:100 52
6. Austria Oslavany 30 17 1 12 124:121 52
7. Žďárský beton Žďár n/S 30 16 3 11 103: 79 51
8. Fauna Brno 30 15 5 10 111: 77 50
9. Red Devils Žďár n/S 30 15 2 13 115:110 47
10. TJ Sport Drnovice 30 14 4 12 119:109 46
11. Real Chudčice 30 14 2 14 112:107 44
12. Žaves Brno 30 11 2 17 89:123 35
13. Lazor Vyškov 30 9 5 16 103:116 32
14. Topol Otrokovice 26 0 0 26 0:130 0
Peprmint Prostějov 26 0 0 26 0:130 0
Benango Veselí n/M 26 0 0 26 0:130 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Klokan club Praha 22 13 2 7 113: 87 41
2. SK Pohoda Praha 22 12 5 5 94: 70 41
3. Apol Skřež Praha 22 12 4 6 110: 83 40
4. Atlanta Žižkov Praha 22 11 2 9 76: 58 35
5. Bohemians/Damned B Praha 22 11 1 10 92: 87 34
6. Letňany MFF B Praha 22 10 2 10 70: 73 32
7. Hertha ZMZ Praha 22 9 4 9 85:101 31
8. VŽ DFC B - Repas Praha 22 9 4 9 95: 82 31
9. Defect - DFC B Praha 22 9 3 10 82: 86 30
10. TJ ČZU Praha 22 9 3 10 80: 92 30
11. Pražačka Praha 22 7 4 11 61: 76 25
12. Madonna's Sons Praha 22 3 0 19 54:117 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Alfa Liberec 22 16 2 4 130: 55 50
2. Combix B Ústí n/L 22 15 0 7 149: 94 45
3. AC Sonáta Ústí n/L 22 14 2 6 113: 84 44
4. Hadidas Ústí n/L 22 13 1 8 106: 80 40
5. KMF Úder Ústí n/L 22 12 3 7 88: 79 39
6. Rusaco Litvínov 22 10 1 11 102:100 31
7. Horal Stebno 22 10 1 11 83: 87 31
8. FC Sokol Ústí n/L 22 9 1 12 74: 95 28
9. Anderlecht Ústí n/L 22 7 2 13 80:120 23
10. Hop trop Ústí n/L 22 7 1 14 78: 99 22
11. Rychlé pípy Ústí n/L 22 6 0 16 61:118 18
12. Sokol Horní Jiřetín 22 4 0 18 75:147 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. IFT C. B Ostrava 15 13 1 1 87: 32 40
2. FC Žihadla Opava 15 12 2 1 63: 26 38
3. FC DBV Šumperk 15 11 2 2 85: 47 35
4. Delta-Real Šumperk 15 10 2 3 81: 56 32
5. FSK VŠB Ostrava 15 10 2 3 71: 34 32
6. HI-TEC Bílovec 15 8 2 5 73: 55 26
7. SC Trumf Jamox Havířov 15 8 1 6 48: 52 25
8. Nika HŠ Havířov 15 7 1 7 53: 48 22
9. AC SSJ Ostrava 15 6 1 8 45: 51 19
10. Unie DK Orbis Ostrava 15 5 3 7 47: 65 18
11. Man Ostrava 15 5 2 8 35: 56 17
12. FC Bedřiška Ostrava 15 4 2 9 53: 70 14
13. TJ Stará Ves 15 3 1 11 46: 89 10
14. AC Čepo Poruba 15 3 1 11 35: 62 10
15. Leopards Ostrava 15 2 1 12 44: 73 7
16. Trezor Ostrava 15 0 2 13 27: 77 2
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Botafogo Mladá Boleslav 22 19 2 1 146: 48 59
2. Vojenské lesy Praha 22 18 2 2 132: 55 56
3. SC Veltěž 22 13 1 8 117: 80 40
4. FC Tempo Benešov 22 12 2 8 104: 91 38
5. FC Mnichovo Hradiště 22 10 6 6 114: 78 36
6. TS Bakov n/J B 22 10 6 6 95: 69 36
7. SK Betonika Lužec 22 10 3 9 99:106 33
8. FC Arsenal B Benešov 22 9 5 8 128:116 32
9. Deportivo Kolín 22 6 2 14 118:165 20
10. PK Třebusice 22 3 3 16 79:157 12
11. Bitches Benešov 22 4 0 18 76:157 12
12. Benfi Trenčín 22 2 0 20 85:171 6
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Labská Hradec Králové 30 22 3 5 161: 76 69
2. Arsenal Hlinsko 30 18 4 8 121: 92 58
3. Údolí hladu Hr.Králové 30 17 4 9 97: 81 55
4. Nejzbach B Vysoké Mýto 30 16 3 11 108: 82 51
5. Plumbum B Hradec Králové 30 15 4 11 92: 90 49
6. FK Fugas Hradec Králové 30 15 4 11 92: 98 49
7. DTJ Juventus Hlinsko 30 14 5 11 153:132 47
8. Relgas G-12 Hr.Králové 30 15 2 13 106:109 47
9. Jiskra Vysoké n/J 30 13 4 13 115:116 43
10. Weber team Jilemnice 30 13 2 15 104: 94 41
11. Rio Žamberk 30 13 2 15 105:146 41
12. Claudius Hradec Králové 30 12 3 15 118:100 39
13. Invest United Hr.Králové 30 11 5 14 98:102 38
14. Nemesis Hradec Králové 30 7 4 19 87:144 25
15. CZ Rex Hradec Králové 30 7 1 22 83:119 22
16. VIPs Hradec Králové 30 6 3 21 91:143 21
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rabbit Elfetex Plzeň 26 20 2 4 126: 64 62
2. Rangers Chodov 26 19 1 6 170: 79 58
3. Mako Ricci Nové Sedlo 26 19 1 6 187:126 58
4. 2.FC Motáček Plzeň 26 14 2 10 123:104 44
5. Big Snails Karlovy Vary 26 15 1 10 136:108 43
6. SK Indoss Plzeň 26 13 5 10 111: 80 41
7. Lecjaks Dobřany 26 13 4 9 112:108 40
8. Do dna Plzeň 26 11 1 14 112:112 34
9. Tenis Dolní Rychnov 26 11 1 14 115:141 34
10. AC Lítov 26 10 4 12 112:129 34
11. Pumidas Plzeň 26 9 2 15 125:133 29
12. Atletico Sokolov 26 8 1 17 97:119 25
13. OM Juventus Rovná 26 6 1 19 96:199 16
14. IRD Musil Dobřany 26 0 0 26 0:130 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sunar Benešov 22 21 1 0 76: 23 64
2. Tuleni Olbramovice 22 17 1 4 78: 32 52
3. Uragán Benešov 22 11 2 9 65: 46 35
4. Aqua Benešov 22 11 2 9 58: 49 35
5. Lalula Úročnice 22 10 2 10 44: 46 32
6. Čutňáci Benešov 22 9 4 9 37: 35 31
7. FC Tisem Benešov 22 9 4 9 33: 35 31
8. OTS Benešov 22 8 5 9 59: 52 29
9. Proxima Benešov 22 8 3 11 62: 59 27
10. Kopeček Chotýšany 22 8 3 11 41: 43 27
11. Tenisáci Benešov 22 5 3 14 35: 58 18
12. Tarzani Čeňovice 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Bitches B Benešov 22 15 2 5 57: 23 47
2. Best Benešov 22 13 3 6 45: 21 42
3. CMS Praha 22 13 2 7 51: 37 41
4. Sunar B Benešov 22 12 2 8 52: 31 38
5. United Okrouhlice 22 12 1 9 47: 34 37
6. Temos Teplýšovice 22 11 3 8 51: 43 36
7. FK Mrač 22 10 5 7 52: 29 35
8. Buldoci Benešov 22 10 4 8 39: 20 34
9. Telecom Benešov 22 9 6 7 53: 39 33
10. Gogo Benešov 22 9 2 11 56: 36 29
11. FC Kulatá Benešov 20 0 0 20 0:100 0
Quo Benešov 20 0 0 20 0:100 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Bajkeři Benešov 14 13 1 0 62: 15 40
2. Chroustal Čerčany 14 7 3 4 40: 26 24
3. Panteři Týnec n/S 14 6 3 5 46: 39 21
4. Eltsen Benešov 14 4 4 5 31: 23 16
5. FC Formanka Benešov 14 4 3 6 23: 37 15
6. Dragouni Benešov 14 4 2 8 22: 42 14
7. FC Kamenný Újezdec 14 3 3 8 31: 55 12
8. TBC Deratizace Benešov 14 2 5 7 23: 41 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Beer's Bystřice 14 11 3 0 45: 12 36
2. TSV 1860 Mezihoří 14 8 4 2 30: 13 28
3. AFC Dlouhé Pole 14 8 2 4 41: 21 26
4. Santa Puelo Týnec n/S 14 6 5 3 34: 21 23
5. Rozmetadlo Býkovice 14 6 5 3 29: 13 23
6. Racek 14 3 3 8 18: 38 12
7. Džuwy Benešov 14 2 2 10 15: 37 8
8. Bruins Benešov 14 0 0 14 3: 60 0
BARÁŽ O 1.TŘÍDU
1. Beer's Bystřice 7 5 1 1 17: 6 16
2. Bajkeři Benešov 7 4 2 1 22: 20 14
3. TSV 1860 Mezihoří 7 3 2 2 10: 11 11
4. Panteři Týnec n/S 7 3 1 3 20: 18 10
5. Chroustal Čerčany 7 2 0 5 13: 24 6
6. AFC Dlouhé Pole 7 1 0 6 10: 23 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tipsies Brno 30 24 2 2 128: 43 74
2. Morcan ŽV Brno 30 17 6 7 76: 45 57
3. Nasan Nový Lískovec Brno 30 15 8 7 78: 61 53
4. Motor boys Brno 30 14 7 9 73: 59 49
5. Hell boys Brno 30 14 7 9 95: 62 48
6. Dino B Brno 30 14 3 13 75: 86 45
7. FC Páral Brno 30 11 8 11 65: 77 41
8. Jezdci Brno 30 12 4 14 55: 76 40
9. Comix Brno 30 11 6 13 80: 79 39
10. Hambas Podlesí Brno 30 12 3 15 60: 81 39
11. Cebiko Brno 30 10 7 12 58: 52 37
12. Rebel Brno 30 10 4 16 75: 92 34
13. K+V Brno 30 10 4 16 56: 88 34
14. Krach Brno 30 8 7 15 49: 54 31
15. Hope Brno 30 9 2 18 49: 78 29
16. Brněnský drak Brno 30 5 5 20 45: 86 20
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Arkys Brno 30 22 4 4 81: 35 70
2. Torpédo Brno 30 20 6 4 94: 42 66
3. Merito Brno 30 18 4 8 84: 51 58
4. Greens Štýřice Brno 30 15 6 9 87: 63 51
5. ASC Brno 30 15 5 10 51: 41 50
6. Kobas Brothers Brno 30 15 3 12 56: 51 48
7. Gloria Brno 30 14 4 12 81: 73 46
8. Nekop Brno 30 12 6 12 71: 79 42
9. Židenice Brno 30 11 7 12 64: 61 40
10. Atletico Vanicek Brno 30 11 7 12 74: 71 40
11. Motivace Brno 30 10 7 13 55: 58 37
12. Sirotkova Devils Brno 30 10 4 16 40: 58 34
13. Tipsies B Brno 30 7 5 18 46: 89 26
14. Wings Brno 30 5 10 15 45: 99 25
15. Chlupovi pozůstalí Brno 30 6 6 18 45: 83 24
16. Casino Brno 30 5 4 21 44: 65 19
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Slovan Brno 30 22 2 6 101: 45 68
2. UFO CZK Brno 30 21 5 4 86: 38 68
3. QPChrlice Brno 30 18 6 6 99: 47 60
4. Kalábek Brno 30 18 4 8 80: 49 58
5. Riml Brno 30 17 5 8 78: 49 56
6. Tropicana Brno 30 15 3 12 77: 60 48
7. Extáze Brno 30 14 4 12 62: 52 46
8. Okruh Nový Lískovec Brno 30 12 6 12 61: 70 42
9. Drullác Brno 30 12 5 13 78: 60 41
10. Krach B Brno 30 12 4 14 58: 60 40
11. Wild boys Brno 30 12 2 16 56: 68 38
12. Black Magic Brno 30 10 6 14 54: 66 36
13. Titanic Brno 30 9 3 18 46: 69 30
14. Technika Brno 30 9 2 19 48: 91 29
15. Sputnik Brno 30 8 4 18 48: 72 28
16. Ostopivice 30 0 0 30 0:150 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Inter-Volksbank Brno 15 13 1 1 86: 24 40
2. KH Brno 15 12 0 3 44: 18 36
3. Pivní balet Brno 15 9 1 5 38: 22 28
4. RSC Bohunice Brno 15 7 1 7 27: 30 22
5. Fortuna Brno 15 6 0 9 31: 52 18
6. Flaga Hustopeče 15 5 1 9 28: 34 16
7. Delta Bohunice Brno 15 5 0 10 30: 48 15
8. Olymp Brno 15 4 0 11 21: 49 12
9. Veteráni Brno 8 1 0 7 8: 36 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rosňa Brno 15 15 0 0 70: 14 45
2. Madeira Brno 15 11 1 3 60: 31 34
3. Lesart Brno 13 8 2 3 51: 23 26
4. Kozoroh Brno 13 8 0 5 44: 33 24
5. Cebiko B Brno 15 3 3 9 28: 48 12
6. Litrpůl Brno 8 3 1 4 23: 22 10
7. Mosilana Brno 13 3 1 9 26: 48 10
8. DFC Barbarows 15 2 2 11 16: 52 8
9. KMF Brno 15 2 2 11 18: 60 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Soccer Brno 16 14 1 1 59: 17 43
2. Knock out Brno 16 10 1 5 48: 34 31
3. Brasil Brno 16 10 0 6 75: 39 30
4. Chelsea Brno 16 9 2 5 52: 41 29
5. Ricoh Brno 16 7 3 6 40: 38 24
6. Stock Brno 16 7 0 9 56: 48 21
7. Bruttal de Luxe 16 3 4 9 32: 45 13
8. Archa Brno 16 3 1 12 22: 93 10
9. Wodowa Brno 16 2 2 12 41: 70 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Apollo Brno 15 13 1 1 96: 26 40
2. Incident Lerchova Brno 15 12 3 0 57: 19 39
3. Generali Brno 15 9 1 5 44: 30 28
4. MD Brno 15 7 3 5 30: 39 24
5. Rio Brno 15 4 3 8 28: 46 15
6. BN Pepa Brno 15 3 5 7 37: 49 14
7. Runa Brno 8 3 1 4 22: 13 10
8. Tým snů Brno 15 2 4 9 36: 52 10
9. Animals Brno 15 0 1 14 18: 94 1
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Hellas tour Brno 15 14 0 1 110: 39 42
2. My Brno 15 12 1 2 105: 45 37
3. Pegas Brno 15 8 1 6 80: 70 25
4. Celtic Brno 15 7 2 6 70: 57 23
5. Canogroup Brno 15 6 2 7 49: 57 20
6. SK Líšeň Brno 15 6 1 8 53: 61 19
7. Rabbit Brádek Brno 15 4 1 10 49:104 13
8. Andy Brno 8 2 2 4 29: 32 8
9. FCN Líšeň Brno 15 0 0 15 28:115 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kormidlo Brno 16 15 1 0 86: 18 46
2. INA Sport Brno 16 10 3 3 70: 25 33
3. Fénix Brno 16 8 4 4 72: 43 28
4. Rapid Brno 16 8 1 7 51: 57 25
5. K+V B Brno 16 5 3 8 46: 64 18
6. Atrium Brno 16 5 3 8 35: 50 18
7. Démoni Brno 16 5 2 9 47: 49 17
8. Cockers Brno 16 5 0 11 35: 79 15
9. United Kohoutovice Brno 16 2 1 13 24: 81 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. ASK Brno 16 11 4 1 62: 28 37
2. Slatina Brno 16 9 4 3 68: 47 31
3. Bobíci Brno 16 8 2 6 55: 46 26
4. Hoho Brno 16 8 0 8 48: 42 24
5. Toka Brno 16 6 3 7 64: 68 21
6. Galea Brno 16 6 3 7 44: 49 21
7. S.R.O. Brno 16 5 2 9 42: 54 17
8. Hlt club 16 5 1 10 43: 64 16
9. Mikulov 16 4 1 11 39: 69 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. UsA Brno 14 10 2 2 53: 20 32
2. Harnach B Brno 14 10 2 2 38: 14 32
3. Atlantis Brno 14 9 1 4 40: 21 28
4. Útěchov 14 6 1 7 29: 30 19
5. Moravia Brno 15 6 0 9 25: 50 18
6. Comix B Brno 8 5 0 3 20: 14 15
7. Amira Brno 15 4 2 9 24: 49 14
8. Benfica Brno 14 3 1 10 24: 50 10
9. Šlapanice 12 3 0 9 23: 35 9
|
|
|
BRNO-VENKOV - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Templář Ivančice 30 26 3 1 184: 47 81
2. Tajvan Ivančice 30 24 3 3 116: 35 75
3. MSC Jablíčko Letkovice 30 22 2 6 131: 68 68
4. Ajax Oslavany 30 22 1 7 143: 55 67
5. Arsenal Alexovice 30 17 5 8 91: 54 56
6. Saňaři Sokolnice 30 17 1 12 123: 84 52
7. Vyprahlo Kuřim 30 15 2 13 80: 92 47
8. FC Jablíčko Letkovice 30 14 2 14 86: 75 44
9. CP Ivančice 30 13 3 14 85: 87 42
10. AC Tetčice 30 11 4 15 68: 83 37
11. KD Alexovice 30 11 4 15 83:100 37
12. Japex Ivančice 30 11 0 19 79:115 33
13. SK Moravany 30 5 7 18 61:112 22
14. United Ivančice 30 6 2 22 52:102 20
15. Santos Oslavany 30 6 1 23 45:156 19
16. Kálí Oslavany 30 0 0 30 0:150 0
|
|
|
BRNO-VENKOV - 1.třída (sever) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Mukl's team Kuřim 16 13 1 2 69: 26 40
2. FC Květnice Tišnov 16 11 0 5 46: 35 33
3. Mušketýři Kuřim 16 9 3 4 51: 31 30
4. Litterpool Šiko Kuřim 16 8 2 6 69: 45 26
5. Sokol Kuřim 16 7 2 7 46: 42 23
6. Fet Partia Kuřim 16 5 2 9 32: 48 17
7. Templáři Kuřim 16 4 3 7 30: 29 15
8. CK Kovo Přísnotice 16 3 3 10 32: 76 12
9. Zlobice Kuřim 16 3 2 11 30: 57 11
|
|
|
BRNO-VENKOV - 1.třída (východ) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Austria B Oslavany 16 13 1 2 73: 25 40
2. Sokol Pohořelice 16 12 1 3 84: 19 37
3. Bilbal Omice 16 10 0 6 53: 28 30
4. Bago Zakřany 16 9 1 6 61: 34 28
5. SC Nebovidy 16 8 2 6 42: 39 25
6. Radegast Omice 16 7 1 8 36: 57 22
7. Žaves Nebovidy 16 5 1 10 40: 45 16
8. Sokol Rebešovice 16 3 2 11 25: 55 11
9. FK Nebovidy 16 0 1 15 12:124 1
|
|
|
BRNO-VENKOV - 1.třída (západ) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Zolcary Ivančice 16 12 1 3 60: 22 37
2. Korea Oslavany 16 11 1 4 75: 39 34
3. Trafo Padochov 16 11 1 4 63: 30 34
4. FC Rokytná 16 9 0 7 31: 24 27
5. Slavoj Senorady 16 7 1 8 55: 67 22
6. Paus Oslavany 16 6 3 7 51: 38 21
7. Orion Ivančice 16 5 2 9 38: 65 17
8. Manchester Polanka 16 4 1 11 29: 68 13
9. Sparta Ivančice 16 1 2 13 26: 75 5
|
|
|
BRNO-VENKOV - 2.třída (sever) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Profiprint Březina 8 7 1 0 36: 18 22
2. Ajax Tišnov 8 6 2 0 40: 16 20
3. Flamengo Kuřim 8 5 0 3 34: 19 15
4. Kormidlo Kuřim 8 4 0 4 20: 31 12
5. Inter Tišnov 8 3 1 4 25: 24 10
6. Rebel Kuřim 8 3 1 4 21: 28 10
7. Knisako Moravské Knínice 8 2 1 5 25: 25 7
8. Pivkec Tišnov 8 2 0 6 19: 31 6
9. Tisakorn Mánes Tišnov 8 1 0 7 18: 45 3
|
|
|
BRNO-VENKOV - 3.třída (sever) |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Brázda Moravské Knínice 7 6 0 1 33: 7 18
2. První pivní Kuřim 7 5 0 2 27: 12 15
3. HCB Kuřim 7 4 0 3 17: 25 12
4. Tučňáci Čebín 7 4 0 3 27: 15 12
5. Drak Brno 7 3 0 4 12: 22 9
6. Pinkec Tišnov 7 3 0 4 21: 26 9
7. Schrotovody Kuřim 7 2 0 5 30: 30 6
8. Naplech Kuřim 7 0 0 7 9: 50 0
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Vlas Slavia Č.Budějovice 18 12 2 4 129: 56 38
2. Montza České Budějovice 18 12 1 5 88: 78 37
3. TJ Borek B 18 9 4 5 66: 54 31
4. SVP Zbudov 18 8 6 4 74: 70 30
5. TJ HFASC B Č.Budějovice 18 8 3 7 80: 67 27
6. JČM České Budějovice 18 7 4 7 72: 71 25
7. Mistrál České Budějovice 18 7 1 10 58: 83 22
8. Rosa Gong B Č.Budějovice 18 6 2 10 83: 79 20
9. FC Hůry 18 6 1 11 50: 68 19
10. Havlinda České Budějovice 18 2 2 14 46:113 8
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Inter České Budějovice 18 12 1 5 74: 31 37
2. Building České Budějovice 18 12 1 5 67: 33 37
3. TJ Doudleby 18 9 5 4 45: 33 32
4. Gefos České Budějovice 18 9 3 6 46: 31 30
5. Cosmos České Budějovice 18 7 2 9 58: 63 23
6. Nesco B České Budějovice 18 6 5 7 36: 47 23
7. VSK Slavia Č.Budějovice 18 6 2 10 38: 47 20
8. Zemani České Budějovice 18 6 2 10 54: 72 20
9. Amatér České Budějovice 18 6 0 12 50: 81 18
10. Interman Hluboká n/V 18 5 3 10 47: 77 18
|
|
|
ČESKÉ BUDĚJOVICE - 2.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Digital České Budějovice 20 14 3 3 120: 47 45
2. Jč. Rybena Č.Budějovice 20 14 1 5 105: 83 43
3. Vaplast České Budějovice 20 13 3 4 105: 65 42
4. FC 30 České Budějovice 20 10 3 7 72: 56 33
5. Rosa Gong C Č.Budějovice 20 9 3 8 114: 76 30
6. Tornádos České Budějovice 20 9 2 9 89: 87 29
7. Montza C České Budějovice 20 8 3 9 77: 80 27
8. PVT České Budějovice 20 9 0 11 66: 85 27
9. TJ HFASC C Č.Budějovice 20 6 2 12 63: 85 20
10. VSK Slavia B Č.Budějovice 20 5 3 12 68:115 18
11. Absolut České Budějovice 20 1 1 18 29:119 4
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. B-team Český Krumlov 22 18 2 2 109: 48 56
2. Karlík Mirkovice 22 14 7 1 69: 22 49
3. Penguins Větřní 22 12 5 5 63: 45 41
4. Hastrmani Český Krumlov 22 13 2 7 89: 72 41
5. Špičák Český Krumlov 22 12 3 7 44: 47 39
6. Konibar Kájov 22 10 7 5 88: 75 37
7. Rangers Větřní 22 10 3 9 88: 76 33
8. Hattrick Český Krumlov 22 7 3 12 66: 79 24
9. Lazio Český Krumlov 22 5 3 14 46: 79 18
10. SSL Český Krumlov 22 5 2 15 64: 86 17
11. Vyšehrad Český Krumlov 22 4 1 17 36: 79 13
12. Cassino Český Krumlov 22 3 0 19 57:111 9
|
|
|
ČESKÝ KRUMLOV - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Trio Český Krumlov 14 13 1 0 104: 25 40
2. Squara Azzura Č.Krumlov 14 10 1 3 63: 31 31
3. Rumcajs Český Krumlov 14 8 1 5 46: 48 25
4. Hastrmani B Český Krumlov 14 6 1 7 44: 44 19
5. Jedličky Český Krumlov 14 4 2 8 27: 70 14
6. Městská policie Č.Krumlov 14 3 4 7 29: 61 13
7. Soptíci Větřní 14 3 2 9 32: 40 11
8. Pegas Větřní 14 2 2 10 23: 49 8
9. SAK Český Krumlov 12 8 4 0 56: 31 28
10. SKP Český Krumlov 12 8 1 3 31: 17 25
11. Liják Český Krumlov 12 6 1 5 30: 17 19
12. Mates Český Krumlov 12 5 4 3 44: 36 19
13. Ajax Přídolí 12 4 3 5 35: 34 15
14. Tyrkys Český Krumlov 12 4 1 7 20: 28 13
15. Montíci Větřní 12 0 0 12 0: 60 0
|
|
|
FRÝDEK-MÍSTEK - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. JMB Frýdek-Místek 21 17 3 1 122: 33 54
2. Cobra team Frýdek-Místek 21 14 4 3 98: 38 46
3. Fleret Frenštát p/R 21 14 2 5 73: 36 44
4. MK Olešná 21 9 4 8 62: 60 31
5. DTJ Frýdek-Místek 21 6 1 14 33: 83 19
6. FC Sokol Žabeň 21 5 3 13 37: 82 18
7. Gold team Frýdek-Místek 21 6 0 15 48:102 18
8. Centrum Tigers F-M 21 4 1 16 33: 72 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Saxon B Havířov 22 17 2 3 70: 32 53
2. Eagles Havířov 22 15 3 4 73: 31 48
3. Medvědi Havířov 22 14 2 6 70: 30 44
4. Saxon Havířov 22 13 2 7 61: 40 41
5. Brouci Havířov 22 12 3 7 56: 61 39
6. Sartoris Karviná 22 11 3 8 49: 34 36
7. Funny Havířov 22 8 3 11 58: 61 27
8. Meteor Havířov 22 7 3 12 52: 50 24
9. Rumboys Havířov 22 6 5 11 32: 50 23
10. Chaos Havířov 22 5 2 15 26: 61 17
11. P.Ruch Havířov 22 3 5 14 31: 62 14
12. Švagři Havířov 22 2 5 15 35:101 11
|
|
|
HAVLÍČKŮV BROD - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Glass Jelen Světlá n/S 14 12 0 2 73: 34 36
2. Chánov Chotěboř 14 9 3 2 52: 32 30
3. Jas Ledeč n/S 14 8 1 5 58: 34 25
4. Santos Chotěboř 14 7 1 6 40: 43 22
5. Zoufalci Ždírec n/D 14 6 0 8 44: 53 18
6. Saurus Chotěboř 14 5 1 8 48: 57 16
7. STS Chotěboř 14 4 1 9 40: 63 13
8. Líbači Chotěboř 14 1 1 12 28: 67 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Elkomplex Ledeč n/S 18 14 0 4 76: 33 42
2. FC Dobkov 18 13 2 3 99: 47 41
3. SÚD Světlá n/S 18 13 1 4 70: 46 40
4. Sokol Bezděkov 18 10 4 4 61: 44 34
5. Hatatitla Chotěboř 18 8 1 9 64: 68 25
6. Fantom Nová Ves 18 6 3 9 62: 62 21
7. Vrtule Chotěboř 18 6 2 10 52: 61 20
8. FK Premium Světlá n/S 18 3 5 10 35: 66 14
9. Větrníci Chotěboř 18 4 1 13 36: 80 13
10. Santos B Chotěboř 18 2 3 13 36: 84 9
|
|
|
CHOMUTOV - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Sparta Chomutov 11 9 0 2 48: 18 27
2. Atlantik Křapek Chomutov 11 7 2 2 25: 18 23
3. Železárny Chomutov 11 6 2 3 28: 19 20
4. BB Honda Chomutov 11 6 2 3 25: 19 20
5. FK Riel Chomutov 11 6 1 4 29: 22 19
6. Fanak Chomutov 11 5 1 5 28: 28 16
7. Elmontis ICE Chomutov 11 4 3 4 27: 23 15
8. Loko Chomutov 11 3 3 5 13: 15 12
9. Písečná 11 3 3 5 20: 23 12
10. Česká pošta Ervěnice 11 2 2 7 17: 45 8
11. SK Energo Chomutov 11 2 2 7 17: 35 8
12. FC Kundratice 11 2 1 8 18: 30 7
|
|
|
CHOMUTOV - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. OMV Chomutov 11 8 2 1 42: 21 26
2. Zlatníci Ervěnice 11 8 0 3 46: 23 24
3. Marves Chomutov 11 6 3 2 29: 23 21
4. Relax 92,3 Chomutov 11 6 1 4 26: 25 19
5. SK Mike Jirkov 11 6 0 5 27: 28 18
6. FC Orient Chomutov 11 6 0 5 37: 24 18
7. SFK Spořice 11 5 0 6 23: 28 15
8. Telecom Chomutov 11 4 1 6 27: 27 13
9. Kuželna Jirkov 11 3 3 5 21: 27 12
10. Torpédo Borec 11 3 2 6 26: 32 11
11. FKP Chomutov 11 3 0 8 22: 43 9
12. Restaurace Mýto Chomutov 11 2 0 9 26: 51 6
|
|
|
CHOMUTOV - 3.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. MTL Chomutov 11 9 2 0 60: 14 29
2. Flamengo Chomutov 11 8 2 1 35: 18 26
3. Slza Žízeň Chomutov 11 6 2 3 39: 20 20
4. AC Monika Chomutov 11 6 1 4 47: 27 19
5. FC Tropico Chomutov 11 6 1 4 42: 28 19
6. HV Domovina Chomutov 11 5 2 4 18: 15 17
7. Pekárna Chomutov 11 4 3 4 23: 32 15
8. Real Všehrdy 11 3 3 5 28: 41 12
9. FC Ajax Chomutov 11 2 5 4 35: 32 11
10. FC Debakl Chomutov 11 3 1 7 29: 32 10
11. Sparta B Chomutov 11 1 4 6 24: 30 7
12. AC ROS Chomutov 11 0 0 11 7: 98 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Dekora B Hlinsko 22 18 1 3 109: 55 55
2. Tramo Chrudim 22 14 4 4 99: 67 46
3. Halding Chrudim 22 14 1 7 91: 65 43
4. Era-pack Chrudim 22 12 5 5 106: 81 41
5. DTJ Juventus B Hlinsko 22 11 3 8 77: 73 36
6. Norton Skuteč 22 9 7 6 75: 70 34
7. Nadoraz B Rváčov 22 8 6 8 62: 54 30
8. Viking Medlešice 22 9 2 11 91: 81 29
9. AC Hlinsko 22 8 2 12 68: 75 26
10. STS Rotor Hlinsko 22 4 4 14 76:104 16
11. Sklepy Chrudim 22 3 6 13 70:100 15
12. SOUt Hlinsko 22 1 1 20 31:107 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Arsenal B Hlinsko 18 15 0 3 63: 32 45
2. FC Michálek Chrudim 18 11 1 6 71: 39 34
3. Sokol Krouna 18 10 2 6 80: 59 32
4. Viking B Medlešice 18 9 1 8 58: 69 28
5. Lřídla sovětů Hlinsko 18 9 0 9 69: 46 27
6. Atletico Hlinsko 18 8 1 9 52: 46 25
7. ČD Hlinsko 18 7 0 11 42: 73 21
8. Celtic Hlinsko 18 7 0 11 50: 70 21
9. GMR Skuteč 18 5 3 10 50: 73 18
10. City Trhová Kamenice 18 4 2 12 33: 61 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. STS Rotor B Hlinsko 14 12 1 1 73: 26 37
2. FC Alby team Vitanov 14 10 1 3 60: 34 31
3. N+N a Hotel Čertovina 14 9 0 5 43: 52 27
4. SK Noviny Chrudimsko 14 8 0 6 67: 47 24
5. FC Nemocnice Chrudim 14 6 1 7 53: 50 19
6. Pumpa Miřetice 14 5 0 9 52: 54 15
7. FC Santos Chrudim 14 4 1 9 41: 55 13
8. FK Švihov 14 0 0 14 21: 96 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Dachau Dačice 30 24 3 3 143: 59 75
2. Arsenal Sokol Brtnice 30 23 3 4 169: 48 72
3. Kavčí Hory Polná 30 23 2 5 166: 62 71
4. Belton Třebíč 30 18 2 10 102: 57 59
5. FC Větrný Jeníkov 30 16 4 10 108: 69 52
6. Kostelec Bulls 30 16 3 11 91: 53 51
7. Pohoda Třešť 30 12 2 16 72: 84 38
8. Little Monsters Jihlava 30 11 1 18 66:120 34
9. Cannibals Batelov 30 8 0 22 59:142 24
10. Texana Dušejov 24 0 0 24 0:120 0
FK Real Jihlava 24 0 0 24 0:120 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. IQ-0 Kadaň 11 7 1 3 57: 25 38
2. Vinea Energo Kadaň 11 8 2 1 45: 15 38
3. Elmar Kadaň 11 8 1 2 23: 24 26
4. SK Torro Kadaň 11 4 2 5 36: 28 26
5. FC Liďák Kadaň 11 34: 28 25
6. RK Chmel Kadaň 11 30: 32 22
7. Rangers Kadaň 11 25: 28 20
8. Balet Peřeje Klášterec 11 33: 31 18
9. FC Kometa Kadaň 11 30: 31 18
10. Faraoviki Kadaň 11 24: 29 18
11. Koloman Kadaň 11 30: 29 17
12. Tango-Afrika plus Kadaň 11 23: 25 16
13. Šmoulové Kadaň 11 20: 34 16
14. FC Santos Kadaň 11 26: 33 15
15. Černí baroni Klášterec 2 1 0 1 23: 38 13
16. Tatrabeton Kadaň 11 1 2 8 14: 28 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Postup:
Fuckers, Zelená ETU 2
Sestup:
Dehet, BKP
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
Postup:
FC Kopačky, AC Rose
|
|
|
KARLOVY VARY - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fialky Nejdek 22 16 4 2 138: 56 52
2. Fet-club Karlovy Vary 22 14 3 5 126: 93 45
3. AC Start Karlovy Vary 22 13 1 8 120: 74 40
4. Peňarol Samba K.Vary 22 12 2 8 95: 77 38
5. Victoria Karlovy Vary 22 11 2 9 91: 80 35
6. Rychlé špunty Nová Role 22 11 1 10 102: 94 34
7. Hurikán Karlovy Vary 22 8 5 9 91: 89 29
8. KOMMA Chodov 22 9 0 13 75:106 27
9. Stasko Karlovy Vary 22 8 2 12 77: 94 26
10. Kasako Karlovy Vary 22 8 2 12 86:107 26
11. FC Masters Nejdek 22 7 3 12 74:104 24
12. Custom's Kings K.Vary 22 2 1 19 54:140 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Nos MDDM Ostrov 24 21 0 3 171: 53 63
2. AC Žízeň Karlovy Vary 24 18 2 4 117: 73 56
3. Draci Karlovy Vary 24 17 1 6 114: 70 52
4. Black Sheep Karlovy Vary 24 15 1 8 103: 71 46
5. Squadra Azzura K.Vary 24 14 2 8 100: 88 44
6. Union Karlovy Vary 24 14 1 9 100: 78 43
7. Pohoda Kolová 24 11 0 13 98: 96 33
8. Hustovlas Chodov 24 10 2 12 96:107 32
9. Bago Karlovy Vary 24 9 2 13 80: 86 29
10. Chaos Chodov 24 7 4 13 92:115 25
11. Ajax Karlovy Vary 24 6 1 17 79:137 19
12. Rosehill's Karlovy Vary 24 3 1 20 55:183 10
13. Otovice 24 2 1 21 73:149 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Čechie Slaný 22 18 3 1 125: 53 57
2. Stadion Slaný 22 14 3 5 61: 48 45
3. AFC Kralupy n/V 22 13 1 8 76: 49 40
4. 1.DFK Slaný 22 11 2 9 88: 64 35
5. Zátiší Rakovník 22 10 3 9 92: 73 33
6. FC Foboz Slaný 22 8 5 9 63: 77 29
7. Olympik Mělník 22 9 0 13 68: 74 27
8. JIKO Kralupy n/V 22 8 3 11 44: 67 27
9. PK Třebusice B 22 7 5 10 69: 73 26
10. Sport Club Slaný 22 8 2 12 71: 90 26
11. AFC Celtic Kladno 22 6 3 13 76:114 21
12. HRASL Slaný 22 4 2 16 52: 91 14
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Zátiší B Rakovník 22 18 2 2 118: 45 56
2. Olympia Příbram 22 15 1 6 109: 62 46
3. Spo-na Zichovec 22 12 5 5 81: 65 41
4. TJ Bohemia Chips Praha 22 12 2 8 83: 60 38
5. RSC Slaný 22 9 5 8 63: 67 32
6. FC Foboz B Slaný 22 9 3 10 71: 86 30
7. FK Slaný SFS 22 9 2 11 57: 66 29
8. AFC Rapid Páleček 22 7 6 9 57: 67 27
9. Dynamo Kobylníky 22 7 6 9 62: 65 27
10. Deportivo Dřínov 22 7 1 14 59: 78 22
11. Alpina Slaný 22 4 3 15 36: 99 15
12. Pit's Slaný 22 3 4 15 37: 77 13
KVALIFIKACE O 1.TŘÍDU
1. SELP United Praha 4 4 0 0 35: 6 12
2. FC Ďáblice Praha 4 2 0 2 16: 26 6
3. TJ Bohemia Chips B Praha 4 0 0 4 13: 32 0
|
|
|
KOPŘIVNICE - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Agro VS OIL Kopřivnice 30 25 3 2 106: 29 78
2. Radegast Kopřivnice 30 23 3 4 127: 36 72
3. Palárna Štramberk 30 20 3 7 81: 39 63
4. SD Kopřivnice 30 15 7 8 70: 50 52
5. Ámos Kopřivnice 30 14 5 11 57: 47 47
6. Dalas '54 Kopřivnice 30 13 5 12 59: 57 44
7. RUM Kopřivnice 30 13 4 13 67: 78 43
8. Trapes Devills Kopřivnice 30 13 3 14 77: 81 42
9. Elán Štramberk 30 10 7 13 57: 59 37
10. Stará garda Kopřivnice 30 10 5 15 48: 78 35
11. Everton Závišice 30 11 2 17 57: 54 35
12. Megas Bordovice 30 10 5 15 61: 65 35
13. Heimat jn. Kopřivnice 30 9 4 17 57: 73 31
14. AC Ton Kopřivnice 30 7 7 16 43: 85 28
15. FC Korej Kopřivnice 30 7 3 20 45:115 24
16. Fortuna Kopřivnice 30 4 4 22 27: 94 16
|
|
|
KOPŘIVNICE - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Chaos Kopřivnice 30 23 3 4 87: 32 72
2. Squadra Kopřivnice 30 21 3 6 82: 31 66
3. FC Camel Kopřivnice 30 20 6 4 84: 29 66
4. SG Palermo Kopřivnice 30 18 6 6 75: 36 60
5. Juventus Kopřivnice 30 18 2 10 71: 47 56
6. Real Kopřivnice 30 15 3 12 77: 61 48
7. Ruda Pivrnec Kopřivnice 30 15 2 13 70: 50 47
8. Stará garda B Kopřivnice 30 13 5 12 58: 68 44
9. Koblížci Kopřivnice 30 11 7 12 43: 46 40
10. DT Kopřivnice 30 11 4 15 47: 66 37
11. Tango Kopřivnice 30 10 6 14 54: 55 36
12. Black Horses Kopřivnice 30 10 3 17 56: 71 33
13. Baník Štramberk 30 9 4 17 59: 68 31
14. Lubina Kopřivnice 30 9 3 18 55: 69 30
15. Perun Kopřivnice 30 6 5 19 36: 75 23
16. SK Slezská Kopřivnice 30 0 0 30 0:150 0
|
|
|
KOPŘIVNICE - 3.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Jelita Kopřivnice 24 18 2 4 130: 34 56
2. Sampdoria Lisov 24 18 1 5 84: 40 55
3. Křen Frenštát p/R 24 17 2 5 88: 28 53
4. Inter Kopřivnice 24 12 7 5 58: 37 43
5. Bum Šankar Kopřivnice 24 13 3 8 53: 49 42
6. Seliko Kopřivnice 24 11 4 9 42: 46 37
7. Pivní bublinky Kopřivnice 24 9 1 14 57: 60 28
8. TC Kopřivnice 24 7 6 11 51: 61 27
9. Lazio Kopřivnice 24 8 3 13 41: 74 27
10. TB Kopřivnice 24 7 5 12 32: 48 26
11. Lemon Kopřivnice 24 5 7 12 26: 57 22
12. Catastrofic Kopřivnice 24 4 3 17 29: 79 15
13. Sporting Frenštát p/R 24 4 0 20 19:105 12
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. MaKo Litvínov 14 13 0 1 89: 15 39
2. Vinohrady Most 14 13 0 1 80: 15 39
3. Polyanalyser Litvínov 14 10 0 4 57: 26 30
4. Schoerell Litvínov 14 8 0 6 51: 50 24
5. Batiko Meziboří 14 6 0 8 39: 60 18
6. SKP Most 8 0 0 8 0: 40 0
FC Sparta Most 8 0 0 8 0: 40 0
Las Kulas Most 8 0 0 8 0: 40 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Proto Starkoč Náchod 32 27 5 0 113: 23 86
2. SK Goll Běloves 32 22 3 7 92: 51 69
3. FC Orel Zbečník 32 18 6 8 70: 57 60
4. Sokol Velký Dřevíč 32 18 5 9 76: 49 59
5. Sokol Olešnice 32 11 5 16 42: 68 38
6. SK FOSP Řešetová Lhota 32 9 8 15 60: 51 35
7. TJ Jiskra Adršpach 32 9 1 22 30: 82 28
8. FCS Dobruška 32 6 5 21 29: 70 23
9. Sokol Jasenná 32 3 4 25 24: 85 13
|
|
|
NOVÝ JIČÍN - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Megas Bordovice 16 14 1 1 109: 27 43
2. New Jersey Nový Jičín 16 12 0 4 95: 48 36
3. Twins Nový Jičín 16 11 0 5 61: 50 33
4. Radegast '84 Kopřivnice 16 8 3 3 94: 57 27
5. Chaos Kopřivnice 16 7 1 8 60: 56 22
6. Lavina Kopřivnice 16 6 1 9 60: 77 19
7. Ivánek Ostravice 16 6 0 10 61: 79 18
8. Fortuna Kopřivnice 16 4 0 12 41: 95 12
9. Chyba team Libhošť 16 1 0 15 32:124 3
|
|
|
NOVÝ JIČÍN - 1.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. New Jersey Nový Jičín 22 19 2 1 129: 32 59
2. Virgin Sport Nový Jičín 22 19 1 2 172: 33 58
3. Včelín Fulnek 22 16 1 5 91: 39 49
4. Dreadlock Nový Jičín 22 11 3 8 68: 37 36
5. Twins Nový Jičín 22 11 3 8 73: 52 36
6. Loučka 22 10 3 9 56: 53 33
7. Obec Šenov 22 9 6 7 53: 35 33
8. FC Tabák Nový Jičín 22 9 1 12 51: 87 28
9. FC Derby Odry 22 7 1 14 60: 71 22
10. ZEPelin Nový Jičín 22 4 4 14 46:104 16
11. Victori Šenov 22 3 3 16 38:119 12
12. Red Bulls Nový Jičín 22 0 0 22 33:208 0
|
|
|
NOVÝ JIČÍN - 2.městská liga |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Jerlochovice 21 16 1 4 95: 44 49
2. FC Tornádo Nový Jičín 21 15 1 5 157: 61 46
3. Dynamo Nový Jičín 21 15 0 6 109: 47 45
4. Optics Trade Nový Jičín 21 14 0 7 92: 67 42
5. Ajax Nový Jičín 21 10 1 10 85: 75 31
6. Tahuko Hukovice 21 6 1 14 59: 73 19
7. Black Horses Nový Jičín 21 6 0 15 57: 84 18
8. Hooligans Nový Jičín 21 0 0 21 17:220 0
|
|
|
OSTRAVA - okresní přebor A |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. KFV Roub Vítkovice 13 12 1 0 48: 15 37
2. Tonat Ostrava 13 11 0 2 65: 32 33
3. FC Krmelín 13 10 0 3 63: 21 30
4. Polo Ostrava 13 7 1 5 50: 38 22
5. Třebovice 13 7 0 6 38: 27 21
6. FC Bohemia Ostrava 13 7 0 6 37: 28 21
7. KMK Fortuna Poruba 13 6 1 6 45: 40 19
8. Agnesa Ostrava 13 6 1 6 24: 29 19
9. FC Man B Ostrava 13 5 1 7 31: 32 16
10. Parlament Ostrava 13 5 0 8 38: 52 15
11. FC Bayern Ostrava 13 5 0 8 28: 50 15
12. FC Nedohoda Ostrava 13 4 0 9 28: 55 12
13. Sampdoria Ostrava 13 2 1 10 30: 71 7
14. Proskovice 13 1 0 12 22: 57 3
|
|
|
OSTRAVA - okresní přebor B |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC HV Club Ostrava 13 11 1 1 76: 12 34
2. Dukla '94 Ostrava 13 9 2 2 59: 31 29
3. Juventus Ostrava 13 9 0 4 48: 32 27
4. Šmatláci Poruba 13 8 2 3 48: 33 26
5. Cumel Ostrava 13 7 4 2 63: 27 25
6. FC SME B Ostrava 13 8 1 4 45: 36 25
7. Polanka 13 6 2 7 45: 38 20
8. Vřesina 13 6 0 7 35: 43 18
9. Balcar City Ostrava 13 5 2 6 52: 40 17
10. Pragobanka Ostrava 13 4 1 8 28: 42 13
11. FC Narcis Ostrava 13 3 2 8 30: 46 11
12. Ostravská 10% Ostrava 13 3 1 9 23: 71 10
13. KPE Oskarol Ostrava 13 2 2 9 24: 55 8
14. Locco Ostrava 13 0 0 13 19: 89 0
|
|
|
OSTRAVA - okresní přebor C |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. USK Slávia (VIP) Ostrava 13 10 2 1 59: 25 32
2. FC SME Ostrava 13 10 2 1 54: 20 32
3. Roal Ostrava 13 9 2 2 58: 34 29
4. Derby Ostrava 13 9 1 3 45: 24 28
5. Celtic Zábřeh 13 7 2 4 40: 28 23
6. Sezam Ostrava 13 6 2 5 30: 25 20
7. Sokol Poruba 13 5 3 5 43: 29 18
8. Dakota Ostrava 13 5 2 6 24: 36 17
9. Henkel Ostrava 13 5 0 8 37: 53 15
10. Sporting Poruba 13 4 1 8 28: 44 13
11. Flamengo Ostrava 13 3 2 8 26: 36 11
12. GMM Ostrava 13 3 2 8 20: 49 11
13. FC VZS Ostrava 13 1 4 8 16: 30 7
14. Init Ostrava 13 1 1 11 19: 66 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Old Stars Players Písek 22 19 2 1 101: 34 59
2. FC Davis Písek 22 17 0 5 77: 47 51
3. Dream team Písek 22 14 2 6 68: 42 44
4. Tchibuk Písek 22 11 4 7 65: 53 37
5. Palma Písek 22 10 4 8 56: 45 34
6. ARA Písek 22 10 3 9 51: 47 33
7. Wanasto Písek 22 10 1 11 69: 61 31
8. NFC Kocman Písek 22 8 2 12 59: 76 26
9. Platan club B Písek 22 6 6 10 70: 73 24
10. Gastro Písek 22 5 3 14 50: 82 18
11. TOP Star Písek 22 4 1 17 34: 93 13
12. Veselá bída Písek 22 3 2 17 29: 72 11
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. BEVO Písek 20 16 2 2 68: 33 50
2. Springfield Písek 20 13 3 4 41: 24 42
3. Tomcat B Písek 20 8 7 5 40: 35 31
4. Motor Písek 20 10 0 10 40: 37 30
5. Alfa Písek 20 9 3 8 49: 49 30
6. Beercelona Písek 20 9 2 9 28: 41 29
7. Tchibuk B Písek 20 8 4 8 46: 42 28
8. Logry Písek 20 7 5 8 42: 37 26
9. Špitál Písek 20 5 4 11 37: 48 19
10. ZZN Písek 20 3 7 10 33: 54 16
11. Mobby Dick Písek 20 1 5 14 28: 62 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Platan Protivín 20 17 1 2 88: 19 52
2. FC Unbroken Písek 20 16 2 2 88: 19 50
3. APP Písek 20 12 2 6 43: 35 38
4. Thörmithy Písek 20 11 2 7 45: 32 35
5. Latro Písek 20 10 3 7 44: 32 33
6. Hradiště 20 8 7 5 41: 30 31
7. Sršni Písek 20 7 3 10 30: 55 24
8. Pakšovka Písek 20 5 4 11 39: 50 19
9. Oslov 1869 20 5 1 14 35: 65 16
10. Klapzuba team Písek 20 4 2 14 35: 73 14
11. Písecká žízeň Písek 20 1 1 18 17: 94 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Kompas Rollo Plzeň 18 13 3 2 54: 26 42
2. FC Korda Plzeň 18 11 4 3 54: 31 37
3. SK Z Bor Plzeň 18 10 3 5 54: 24 33
4. Teplárna Plzeň 18 9 4 5 49: 33 31
5. TDT Plzeň 18 10 1 7 46: 34 31
6. Musil IRD Plzeň 18 10 1 7 45: 41 31
7. HN Houdek Plzeň 18 7 1 10 38: 42 22
8. Olympia Klatovy 18 4 2 12 41: 60 14
9. TJ Bouda Plzeň 18 4 2 12 24: 67 14
10. Old tennisstky Plzeň 18 0 3 15 18: 66 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Krvavá tlačenka Plzeň 18 13 3 2 59: 28 42
2. Bee sting Plzeň 18 12 4 2 67: 32 40
3. Czech made Plzeň 18 9 3 6 45: 26 30
4. FC Jerigo Plzeň 18 9 2 7 44: 41 29
5. Ajax Nová Hospoda Plzeň 18 8 3 7 28: 38 27
6. Palmet Ždírec 18 8 2 8 45: 48 26
7. Sokol Letkov 18 5 4 9 36: 49 19
8. Ráj kuřáků Plzeň 18 5 4 9 36: 49 19
9. SKPP Plzeň 18 5 3 10 32: 47 18
10. FC Hombre Plzeň 18 1 2 15 22: 62 5
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Thorn Metal Plzeň 16 13 1 2 44: 13 40
2. Big beer Plzeň 16 9 2 5 42: 35 29
3. Ještě slabší vůle Plzeň 16 9 2 5 43: 36 29
4. Fortuna Plzeň 16 8 3 5 46: 32 27
5. Zlomený kolo Plzeň 16 7 3 6 45: 32 24
6. Paneláková džungle Plzeň 16 5 2 9 38: 41 17
7. FC Pebal Plzeň 16 4 5 7 25: 48 17
8. D+M Interiér Plzeň 16 4 2 10 30: 46 14
9. FC Inel Plzeň 16 2 2 12 17: 49 8
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Metal Prodex Plzeň 18 16 2 0 81: 13 50
2. Carpro Mašek Plzeň 18 15 1 2 90: 29 46
3. FC Nerw Plzeň 18 11 2 5 61: 34 35
4. Janette Ingem Plzeň 18 8 3 7 47: 41 27
5. Sokol Vejprnice 18 8 1 9 40: 57 25
6. FC Lobzy Plzeň 18 7 0 11 43: 54 21
7. Valící se kameny Plzeň 18 6 1 11 46: 58 19
8. Nakopnutej krumpáč Plzeň 18 6 0 12 25: 65 18
9. KV NEI Plzeň 18 5 1 12 36: 56 16
10. Victoria Plzeň 18 2 1 15 23: 90 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. IRD Dobřany B 16 12 2 2 92: 27 38
2. Lokos Albion Plzeň 16 11 2 3 56: 48 32
3. Drebin's team Plzeň 16 10 2 4 62: 38 32
4. Veteran sex boys Plzeň 16 9 3 4 62: 40 30
5. Tahouni Plzeň 16 9 1 6 61: 36 28
6. FC Tuebor Plzeň 16 4 4 8 30: 41 16
7. A je to Plzeň 16 4 2 10 38: 72 14
8. Šenk team Plzeň 16 4 1 11 33: 68 10
9. Zanesen. ventilátor Plzeň 16 1 1 14 19: 80 4
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. 1.FC Naděje Praha 22 19 1 2 81: 30 58
2. ARV Chrontodont Praha 22 18 2 2 84: 43 56
3. Bumble-Bees Praha 22 13 2 7 83: 45 41
4. Vokovicer's Praha 22 10 4 8 48: 37 34
5. AC Barbero Praha 22 10 4 8 41: 34 34
6. Rokoska D Praha 22 11 3 8 66: 42 32
7. KMF Fotballica Praha 22 10 2 10 45: 53 32
8. FC Norton Praha 22 8 3 11 47: 45 27
9. Lamedon 22 9 1 12 50: 53 27
10. KK Drazí Praha 22 7 3 12 52: 70 23
11. Bard Semtex Praha 22 2 5 15 36: 71 10
12. AFC Temosa Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. FC Boca Praha 22 15 4 3 82: 30 49
2. Kent Praha 22 15 1 6 58: 36 46
3. Frutco Sídlišťan Praha 22 13 3 6 84: 36 42
4. FC Strašnice Praha 22 10 9 3 62: 34 39
5. KYX Praha 22 11 4 7 68: 45 37
6. Comes Košíře Praha 22 11 2 9 72: 34 35
7. AB-ETC Praha 22 9 6 7 52: 42 32
8. VK Blesk Praha 22 8 7 7 47: 57 31
9. Kvirencovy děti Praha 22 9 3 10 55: 61 30
10. Zlatý krysy Praha 22 7 4 11 57: 64 25
11. Loko Vršovice Praha 22 2 1 19 28:116 6
12. FC Promile Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Rarita team Praha 22 15 2 5 53: 27 47
2. FC RAF Praha 22 14 3 5 69: 27 44
3. Bata club Praha 22 12 4 6 77: 62 39
4. NC Smetánka Praha 22 11 6 5 69: 36 39
5. FC Východ Praha 22 11 3 8 52: 41 36
6. Hertha ZMZ B Praha 22 11 1 10 53: 47 33
7. FC Síto Praha 22 10 2 10 48: 61 29
8. Kmochův odkaz Praha 22 8 4 10 60: 56 28
9. KMF Fotballica B Praha 22 8 4 10 42: 53 28
10. Inzeto Homogen Praha 22 7 4 11 53: 49 25
11. SK Orion Praha 22 4 9 9 51: 58 20
12. Čechie ZM B Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Bozi Terron Praha 22 15 7 0 86: 35 51
2. Sporting Bonbon Praha 22 15 5 2 70: 25 50
3. AC Smirnon Praha 22 14 4 4 99: 51 46
4. B.D. '95 Praha 22 11 3 8 60: 55 33
5. FC Kulda team Praha 22 10 3 9 59: 65 32
6. FC Hlad Praha 22 9 6 7 48: 48 30
7. Pražská směs Praha 22 9 2 11 50: 66 29
8. Hoprdox Praha 22 8 4 10 55: 55 28
9. EKS Dejvice Praha 22 9 1 12 67: 60 28
10. FC Budweiser Praha 22 8 1 13 59: 77 25
11. FC Lampion Praha 22 4 1 17 37: 85 10
12. AFK Ajax Praha 22 1 1 20 30: 98 3
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Bianconeri Praha 22 17 4 1 97: 23 55
2. DPP Praha 22 16 2 4 81: 37 50
3. VS Božolé Praha 22 14 2 6 75: 47 44
4. CF Sabuka Praha 22 11 4 7 71: 44 37
5. Wolch Praha 22 11 3 8 64: 45 36
6. Bosanova Praha 22 10 5 7 63: 47 35
7. FC Pigs Praha 22 11 1 10 58: 61 34
8. Standart Sior Praha 22 10 2 10 71: 70 31
9. VFB Psychodeath Praha 22 7 3 12 55: 85 21
10. FC Debakl Praha 22 5 3 14 48: 69 18
11. FT Fotturly Praha 22 4 3 15 36: 81 14
12. Bard Semtex B Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Arsenal Praha 24 19 2 3 111: 28 59
2. Apol Skřež B Praha 24 18 3 3 85: 38 57
3. NC Smetánka B Praha 24 16 5 3 99: 30 52
4. Milwerton Praha 24 16 3 5 77: 42 51
5. Anbesorry Praha 24 15 2 7 82: 37 47
6. Nuselská pohoda Praha 24 14 0 10 80: 60 41
7. Salvator Praha 24 13 3 8 80: 64 36
8. Hydepark Praha 24 9 3 12 76: 80 27
9. Las Lábus Terasy Praha 24 8 1 15 52: 69 25
10. FC Jim Beam Praha 24 9 1 14 59: 87 25
11. FC Pivonýři 24 5 1 18 49: 95 6
12. Stop City Praha 22 0 0 22 0:110 0
Typographia M+M B Praha 22 0 0 22 0:110 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Olympique Praha 24 21 1 2 114: 36 64
2. Český dub Praha 24 16 4 4 84: 26 52
3. Real Triky Praha 24 16 4 4 65: 26 51
4. FC Hloubětín Praha 24 15 3 6 75: 41 48
5. Loosy Praha 24 13 5 6 72: 34 44
6. AFC Opatov Praha 24 12 3 9 74: 59 39
7. FC Pohodička Praha 24 10 4 10 64: 75 33
8. FC Kashell Praha 24 8 3 13 51: 55 27
9. FC Kropex Praha 24 8 3 13 69: 91 27
10. FC Nakopat Praha 24 7 4 13 65: 73 25
11. Stromovka boys Praha 24 7 3 14 46: 73 24
12. Nazdar Praha 24 4 1 19 43:113 10
13. AFC Hypos Praha 24 0 0 24 0:120 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Bohemia 1997 Praha 24 19 1 4 106: 34 58
2. Rumpra Praha 24 18 2 4 79: 33 56
3. Ičy a Skrečy Praha 24 18 2 4 98: 39 56
4. Čerti z Tróji Praha 24 14 5 5 62: 27 46
5. Typographia M+M Praha 24 13 1 10 91: 57 39
6. FC Konflikt II. Praha 24 11 4 9 35: 37 37
7. FC Vinohrady Praha 24 10 3 11 56: 63 33
8. VŽ-DFC C Praha 24 8 5 11 57: 69 29
9. Sokol Běchovice Praha 24 8 5 11 45: 49 29
10. AFC Opatov B Praha 24 8 4 12 64: 63 28
11. PT Libuš Praha 24 7 1 16 37: 63 21
12. Michelští tygři Praha 24 4 3 17 38:114 14
13. Gusanos Rojos Praha 24 0 0 24 0:120 0
|
|
|
PRAHA-VÝCHOD - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SAF Mladá Boleslav 24 19 2 3 172: 94 56
2. Eros Dosa Říčany 24 17 4 3 159: 69 55
3. SK Český Brod 24 16 1 7 130: 97 49
4. Lautia-SKPŠ Šampion 24 15 2 8 142: 85 47
5. FC Dženno Vršovice Praha 24 14 4 6 158: 89 46
6. FC Koso Kosořice 24 12 5 7 131: 84 41
7. FK Újezd nad Lesy 24 12 1 11 108:117 37
8. FK Dobrovice 24 10 3 11 137:123 28
9. Torpédo Mladá Boleslav 24 7 3 14 100:135 24
10. Atletico Skalka 24 7 2 15 69:124 23
11. AC Staré Město 24 4 2 18 73:147 14
12. Lautia-SKPŠ Šampion B 24 4 1 19 80:168 13
13. LFC Záboří n/L 24 3 0 21 32:149 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Krnsko '87 8 7 1 0 64: 7 22
2. SK Orion Praha 7 3 2 2 27: 18 11
3. P.F.C. Praha 7 3 1 3 29: 28 10
4. Lautia-SKPŠ Šampion C 4 1 0 3 9: 19 3
5. Mentos Horní Počernice 6 0 0 6 3: 60 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. RSC Reko Sokolov 22 16 5 1 101: 29 53
2. Sokol Dolní Nivy 22 12 3 7 62: 52 39
3. HRB Královské Poříčí 22 12 4 6 59: 56 39
4. Mopros Josefov 22 10 4 8 51: 48 34
5. Gamby Svatava 22 9 5 8 69: 46 31
6. Kočičáci Libavské údolí 22 9 4 9 55: 56 30
7. Real Josefov 22 7 8 7 61: 67 29
8. Bohemia Sokolov 22 8 5 9 52: 58 28
9. 1.FC Kynšperk 22 4 11 7 34: 39 22
10. Glavunion Oloví 22 7 2 13 54: 80 22
11. LFC United Vřesová 22 6 3 13 34: 63 20
12. 1.FC Michal Sokolov 22 4 3 15 29: 67 15
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Mako Ricci B Nové Sedlo 22 14 7 1 83: 29 49
2. Mothers Horní Slavkov 22 16 2 4 84: 42 49
3. ASK Rád 22 13 4 5 80: 52 43
4. AC Lítov B 22 12 5 5 57: 31 40
5. Hogo Fogo Kynšperk 22 11 4 7 49: 35 37
6. SKP Detektiv Sokolov 22 11 3 8 67: 45 36
7. Marie Majerová Sokolov 22 8 2 12 59: 80 26
8. 2.FC Rakev Sokolov 22 6 6 10 47: 66 24
9. Favorit Sokolov 22 6 4 12 43: 62 21
10. SA Baník Sokolov 22 6 2 14 45: 81 20
11. Sparta Královské Poříčí 22 4 4 14 27: 58 16
12. Titanik Chodov 22 3 1 18 51:109 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fortuna Sokolov 23 20 0 3 130: 31 60
2. Notor Svatava 23 17 1 5 97: 35 52
3. La Koruna Sokolov 23 16 1 6 77: 37 49
4. Basta Sokolov 23 14 3 6 100: 36 45
5. Havran Mírová 23 13 2 8 77: 53 41
6. TJ Baník Krásno 23 11 2 10 68: 73 35
7. Akryl Sokolov 23 10 3 10 87: 80 33
8. Sopek Sokolov 23 9 4 10 41: 68 30
9. Lokomotiva Sokolov 23 7 1 15 49: 68 22
10. Cheza Sokolov 23 6 1 16 46: 87 19
11. Tenis B Dolní Rychnov 23 3 5 15 28: 81 13
12. Rebel Nová Ves 23 4 1 19 26:138 13
13. Pařez Svatava odstoupil
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. AC Lítov C 20 15 2 3 82: 30 47
2. 1.FC Bažina Sokolov 20 13 4 3 58: 23 43
3. AC Shooters Sokolov 20 13 3 4 84: 49 42
4. 1.FC Kladská 20 11 4 5 63: 37 37
5. 1.FC Svinec 20 11 2 7 48: 44 35
6. V Zátiší Bukovany 20 10 1 9 61: 57 31
7. Termiti Loket 20 6 3 11 40: 56 21
8. Ajax Sítiny 20 6 2 12 47: 61 17
9. FC Nekopnem si Sokolov 20 3 4 13 35: 69 13
10. Kostelní Bříza 20 4 2 14 43: 90 11
11. Benfica Josefov 20 4 1 15 26: 71 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tosta Petrov 33 27 1 5 162: 79 82
2. Delta-Real Šumperk 33 21 7 5 139: 77 70
3. Plastprodukt Šumperk 33 20 2 11 144: 88 62
4. Brinco Šumperk 33 18 3 12 113:101 57
5. People Šumperk 33 17 4 12 131: 95 55
6. Recycling Šumperk 33 14 6 13 102: 92 48
7. Senior Sobotín 33 13 8 12 105:105 47
8. DBV B Šumperk 33 13 2 18 121:115 41
9. Buldoci Dolní Studénka 33 11 6 16 86: 89 39
10. Allianz Vikýřovice 33 11 3 19 100:145 36
11. Vichr Temenice 33 8 6 19 103:158 30
12. Atlantic Loštice 33 0 0 33 0:165 0
KVALIFIKACE O OKRESNÍ PŘEBOR
1. Vichr Temenice 2 2 0 0 6: 3 6
2. Ezanova Šumperk 2 1 0 1 5: 5 3
3. Allianz Vikýřovice 2 0 0 2 4: 7 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Fit Úsovsko 22 19 1 2 113: 50 58
2. Ezanova Šumperk 22 14 3 5 77: 43 45
3. DDT Postřelmov 22 13 2 7 69: 55 41
4. Slavoj Loštice 22 12 4 6 71: 40 40
5. Sumtex Šumperk 22 11 3 8 51: 43 36
6. Vlci Vlčice 22 11 2 9 70: 83 35
7. United Šumperk 22 9 6 7 60: 58 33
8. MK Ruda n.M. 22 8 5 9 48: 53 29
9. Buldoci B Dolní Studénka 22 6 2 14 32: 63 20
10. Vichr B Temenice 22 4 3 15 24: 65 15
11. Fast Velké Losiny 22 3 4 15 39: 77 13
12. Sporea Šumperk 22 2 4 16 34: 86 10
KVALIFIKACE O 1.TŘÍDU
1. Popeláci Šumperk 3 3 0 0 14: 3 9
2. Delta-Real B Šumperk 3 2 0 1 7: 3 6
3. Vichr B Temenice 3 1 0 2 4: 5 3
4. Fast Velké Losiny 3 0 0 3 1: 15 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Tatran Ruda n.M. 18 13 3 2 101: 23 42
2. Popeláci Šumperk 18 12 4 2 94: 26 40
3. Delta-Real B Šumperk 18 12 1 5 81: 35 37
4. Stars Bohutín 18 11 1 6 77: 65 34
5. VAB Rapotín 18 8 4 6 56: 50 28
6. Dynamo Pavlov 18 7 4 8 56: 45 20
7. Lokálka Šumperk 18 5 1 12 48: 82 16
8. Mystic Šumperk 18 4 3 11 35: 54 15
9. Efekt Velké Losiny 10 4 1 5 40: 32 13
10. Pars Šumperk 18 3 1 14 39:149 10
11. Vlčata Vlčice 10 0 1 9 11: 69 1
|
|
|
ÚSTÍ NAD LABEM - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Slovanka Děčín 20 16 2 2 127: 55 50
2. FC Linde Ústí n/L 20 11 2 7 91: 81 35
3. Sokol Libouchec 20 11 1 8 76: 67 34
4. FC Penco Ústí n/L 20 10 4 6 85: 70 34
5. Nic Moc Boys Ústí n/L 20 9 3 8 83: 73 30
6. SČP Ústí n/L 20 9 1 10 71: 74 28
7. Tornádo Ústí n/L 20 7 5 8 73: 93 26
8. Universal Banka Ústí n/L 20 8 2 10 83: 84 26
9. Bílý balet Ústí n/L 20 7 4 9 97: 96 25
10. Hornets Ústí n/L 20 4 3 13 75:115 15
11. SPT Telecom Ústí n/L 20 4 1 15 52:105 13
12. FC Duon Ústí n/L vyloučen
|
|
|
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Gillotina B Choceň 16 11 1 4 59: 37 34
2. Butterfly Litomyšl 16 9 5 2 68: 39 32
3. ZS Brandýs n/O 16 10 4 2 60: 36 31
4. FK Peliny Choceň 16 9 3 4 51: 30 30
5. AC Výkřiky Choceň 16 9 3 4 61: 38 30
6. OSŽ Česká Třebová 16 4 3 9 52: 72 15
7. KB Ústí n/O 16 5 0 11 48: 81 15
8. FK Voči Choceň 16 4 1 11 36: 60 13
9. FC Paliva Skořenice 16 1 2 13 31: 71 5
PLAY-OFF
Semifinále:
Gillotina-Peliny 1:4, Litomyšl-Brandýs 3:4
o 3.místo: Gillotina B - Litomyšl 2:4
Finále: Peliny Choceň - ZS Brandýs n/O 3:1
|
|
|
ÚSTÍ NAD ORLICÍ - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Torpédo Vysoké Mýto 12 9 2 1 54: 14 29
2. Želiv Vysoké Mýto 12 7 2 3 51: 34 23
3. Medicamenta Vysoké Mýto 12 5 4 3 34: 14 19
4. Marná snaha Choceň 12 3 3 6 29: 41 12
5. Olymp Sruby 12 3 0 9 29: 56 9
6. FC Mroži Choceň 12 2 1 9 24: 58 7
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Amatér Komárovice 30 23 3 4 135: 48 72
2. Alternátor Valaš.Meziříčí 30 23 3 4 102: 41 72
3. Krasno Valašské Meziříčí 30 21 4 5 128: 58 67
4. Nadace Zubří 30 21 1 8 118: 68 64
5. Javis Zubří 30 20 1 9 115: 69 61
6. SK Vichury 30 18 1 11 122: 77 55
7. Draci Valašské Meziříčí 30 14 5 11 75: 62 47
8. FC 30 na 30 Hrachovec 30 13 4 13 106:102 43
9. HC Rožnov p/R 30 12 2 16 96: 90 38
10. FC Karolinka 30 12 0 18 74:108 36
11. Botafogo Kelč 30 11 1 18 77:105 34
12. Aljaška Valašské Meziříčí 30 11 0 19 77:117 33
13. Slivoň Vsetín 30 9 3 18 77:133 30
14. FC Braun Hrachovec 30 8 4 18 72: 99 28
15. Tornádo Vsetín 30 7 2 21 72:128 23
16. Sokol Handl Vsetín 30 0 0 30 0:150 0
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Pokop Domamyslice 16 12 3 1 93: 37 39
2. FC Pivovar Vyškov 16 10 2 4 64: 42 32
3. Fifák Nouzka Vyškov 16 9 1 6 75: 58 28
4. FCS Ruprechtov 16 8 2 6 56: 54 26
5. Eurotaxi Vyškov 16 8 1 7 68: 55 25
6. Budwa Vyškov 16 7 1 8 48: 60 22
Skupina o udržení
7. Sapporo Manerov 16 9 1 6 65: 54 28
8. AFC Kozina Vyškov 16 5 5 6 41: 49 20
9. SKP Vyškov 16 4 5 7 42: 61 17
10. Timesport Vyškov 16 4 3 9 31: 54 15
11. Senior Vyškov 16 3 3 10 41: 70 12
12. Pegas Vyškov 16 3 1 12 37: 67 10
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. VNV Vyškov 18 14 1 3 103: 45 43
2. Central Taxi Drnovice 18 13 2 3 80: 49 41
3. Gambrinus Vyškov 18 11 2 5 55: 30 35
4. Radegast Moravské Prusy 18 10 4 4 71: 42 34
5. Lazor B Vyškov 18 8 2 8 34: 39 26
6. Rapid Hraničky Vyškov 18 6 3 9 42: 48 21
7. Imos Vyškov 18 6 2 10 45: 68 20
8. FCN Osvobození Vyškov 18 4 2 12 38: 77 14
9. Texas team Zvonovice 18 3 5 10 34: 67 14
10. FC SDHR Ruprechtov 18 2 3 13 34: 71 9
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Marbo Zlín 22 15 2 5 74: 38 47
2. MIVA Zlín 22 14 2 6 71: 49 44
3. AC Vltavec Zlín 22 12 5 5 54: 45 41
4. Juventus CAT Zlín 22 12 2 8 75: 41 38
5. Desta Otrokovice 22 12 0 10 69: 41 36
6. Rapalov Zlín 22 11 2 9 56: 70 35
7. Alcor Napajedla 22 9 3 10 62: 65 30
8. Lazio Zlín 22 9 1 12 49: 60 28
9. Rex Panorama Zlín 22 7 4 11 54: 65 25
10. Bayern Potoky Zlín 22 8 1 13 56: 84 25
11. Arsenal Zlín 22 6 3 13 46: 65 21
12. ASPV Zálešná Zlín 22 4 1 17 52: 95 13
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Ajax Zlín 14 9 3 2 38: 10 30
2. FC Mokrá Zlín 14 8 2 4 30: 23 26
3. Nivy Club Zlín 14 6 5 3 29: 18 23
4. Bourbon Malenovice Zlín 14 7 2 5 19: 14 23
5. THC United Zlín 14 6 3 5 16: 11 21
6. Plamínek Zlín 14 5 3 6 21: 27 18
7. Kanár boys Zlín 14 2 2 10 9: 32 8
8. Racing ASPV Zlín 14 2 2 10 18: 46 8
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - okresní přebor |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. SKPP Kozel team Žďár n/S 18 16 0 2 93: 26 48
2. Medin Nové Město 18 12 1 5 53: 36 37
3. Celtic Hamry 18 11 2 5 60: 35 35
4. Benjamin Žďár n/S 18 10 3 5 51: 31 33
5. SK BKS Žďár n/S 18 10 2 6 49: 36 32
6. VHS team Žďár n/S 18 8 1 9 43: 35 25
7. La Bomba Žďár n/S 18 6 1 11 36: 69 19
8. Béčko Žďár n/S 18 6 0 12 45: 57 18
9. Botafogo Křižánky 18 5 2 11 38: 53 17
10. Agora Vír 18 0 0 18 0: 90 0
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - 1.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Psycho Žďár n/S 18 15 2 1 75: 22 47
2. Starci na chmelu Žďár n/S 18 11 2 5 64: 45 35
3. Mičégo Svratka 18 9 3 6 51: 45 30
4. Atletico Fryšava 18 7 5 6 36: 37 26
5. PPP team Žďár n/S 18 6 5 7 42: 49 23
6. Alko Vysočany Žďár n/S 18 6 5 7 37: 39 23
7. PŠM Pharlep Žďár n/S 18 6 1 11 28: 53 19
8. S+K Soňa Žďár n/S 18 4 5 9 41: 46 17
9. AC Světnov 18 5 1 12 38: 59 16
10. Aris Polnička 18 3 7 8 37: 54 16
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - 2.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. VDG Žďár n/S 14 10 1 3 59: 22 31
2. Melmek Žďár n/S 14 8 1 5 40: 35 25
3. TJ Slavkovice 14 5 5 3 26: 26 20
4. FC Orel Žďár n/S 14 5 3 6 40: 43 18
5. Kovárna team Žďár n/S 14 4 5 5 19: 38 17
6. Sosáci Žďár n/S 14 4 4 6 31: 44 16
7. Velká Losenice 14 5 0 9 27: 33 15
8. Radňovice 14 4 3 7 35: 36 15
|
|
|
ŽĎÁR NAD SÁZAVOU - 3.třída |
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Slza Valašské Meziříčí 14 12 1 1 103: 16 37
2. Rebells Žďár n/S 14 10 1 3 52: 26 31
3. A je to ! Žďár n/S 14 9 0 5 71: 40 27
4. Směs Žďár n/S 14 8 0 6 63: 37 24
5. Rapid Žďár n/S 14 5 3 6 28: 32 18
6. Sněžné 14 4 0 10 39: 90 12
7. SK Vepřová 14 3 1 10 48: 85 10
8. Ducks Žďár n/S 14 1 2 11 33:111 5
|
Pokud se hraje jinde, nejsou tabulky zatím k dispozici.
|
|