|
KURÝRNÍ SLUŽBA
KRAJ VYSOČINA
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2018/2019
Poslední aktualizace - 10. 5.2019
Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 2002/2003.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2018/2019 jsou vyznačena tučně.
NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH KRAJE VYSOČINA
SEZÓNA 1.místo 2.místo 3.místo
2002/2003 Boca Chotěboř Střepina Pelhřimov M-Oil Havlíčkův Brod
2003/2004 Red Devils Žďár n/S Žďárský beton Žďár n/S MKC GJ-SB Světlá n/S
2004/2005 Penthause Jihlava M-Oi1 Havlíčkův Brod Žďárský beton Žďár n/S
2005/2006 Střepina Pelhřimov Sokol Arsenal Brtnice Boca Chotěboř
2006/2007
2007/2008
2008/2009 S.U.D. Světlá n/S Pribina Hesov Futsal Skuhrov
2009/2010 Pribina Hesov Kovofiniš Ledeč n/S Boca Chotěboř B
2010/2011 Orchestrion Višňová Opatov Třebíč Phiasco Třebíč
Boca Chotěboř B Skuhrov Jatka Pacov
2011/2012
2012/2013 Orchestrion Višňová Phiasco Třebíč RH Třebíč
JAS Ledeč n/S Dělo Modlíkov Chlapíci Havlíčkův Brod
2013/2014 Phiasco Třebíč Devils Třebíč Orchestrion Višňová
2014/2015 Devils Třebíč Orchestrion Višňová Pramen Havlíčkův Brod B
2015/2016 Orchestrion Višňová Phiasco Třebíč Young Boys Třebíč
2016/2017 Phiasco Třebíč Young Boys Třebíč Devils Třebíč
2017/2018 Orchestrion Višňová Phiasco Třebíč Arsenal Brtnice
2018/2019 Orchestrion Višňová Young Boys Třebíč Phiasco Třebíč
HISTORICKÁ TABULKA KRAJE VYSOČINA po sezóně 2018/2019
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
| |
1. Orchestrion Višňová (8) 128 98-10- 20 748: 340 304
2. Kovofiniš Ledeč n/S (8) 174 92-13- 69 956: 794 289 JAS
3. Phiasco Třebíč (8) 128 91- 9- 28 837: 400 282
4. Střepina Pelhřimov (4) 112 70-13- 29 607: 423 223
5. 1.FC Pribina Hesov (6) 140 68-13- 59 684: 570 217
6. Arsenal Brtnice (6) 142 65-18- 59 608: 539 213
7. M-Oil Havlíčkův Brod (4) 112 65- 9- 38 567: 442 204
8. S.U.D. Světlá n/S (5) 118 64-10- 44 579: 434 202
9. FK Boca Chotěboř (4) 112 64-10- 38 495: 354 202 Dobkov B
10. Devils Třebíč (8) 128 66- 2- 60 637: 608 200
11. Žďárs. beton Žďár n/S (3) 86 59- 3- 24 462: 259 180
12. Chánov Chotěboř (6) 144 53-13- 78 573: 649 172
13. Penthause Jihlava (3) 86 54- 9- 23 415: 245 171
14. MKC GJ-SB Světlá n/S (4) 102 50-13- 39 434: 391 163
15. FC Dělo Modlíkov (8) 128 51-10- 67 535: 598 163
16. FC Jatka Pacov (7) 156 43- 6-107 581: 970 135
17. Red Devils Žďár n/S (2) 58 44- 2- 12 287: 140 134
18. Ekon Jihlava (4) 112 37- 8- 67 461: 601 119
19. Pramen H.Brod B (5) 82 37- 7- 38 354: 392 118
20. Young Boys Třebíč (4) 66 35- 8- 23 326: 314 113
21. Deltrans Mor.Budějov. (7) 112 35-15- 62 477: 607 110
22. Sh. United Vladislav (5) 82 29- 8- 45 307: 366 95
23. FC Skuhrov (4) 62 27- 6- 29 274: 273 87
24. RH Třebíč (4) 62 24- 5- 33 251: 287 85
25. Opatov Třebíč (3) 46 25- 2- 19 208: 192 77
26. Chlapíci Havl. Brod (3) 48 23- 5- 20 194: 230 74
27. FK Boca Chotěboř B (2) 30 23- 2- 5 166: 90 71
28. Kavčí hory Polná (2) 56 21- 4- 31 238: 351 67
29. Arsenal Brtnice B (3) 44 14- 3- 27 167: 241 45
30. Belton Třebíč (2) 56 14- 3- 39 193: 320 45
31. Dalas Stars Dalešice (2) 32 14- 2- 16 142: 138 44
32. G-tým stáj Dačice (1) 26 14- 1- 11 121: 113 43
33. Zoufalci Ždírec n/D (2) 56 9- 6- 41 163: 374 33
34. All Black N.Syrovice (2) 36 7- 3- 26 110: 217 24
35. Raptoři Stařeč (3) 48 7- 3- 38 195: 356 24
36. Candrkáři Jaroměřice (1) 16 7- 1- 8 46: 62 22
37. Glasspo Světlá n/S (1) 18 6- 3- 9 56: 95 21
38. Kostelec Bulls (1) 26 6- 2- 18 103: 159 20
39. FK Materna Stařeč (2) 34 5- 4- 25 108: 227 19
40. Afro Brothers H.Brod (1) 16 3- 4- 9 49: 87 13
41. SKP Rebel Havl. Brod (1) 28 4- 1- 23 63: 151 13
42. Hartvíkovice (1) 16 3- 2- 11 74: 123 11
43. Atletico Batelov (1) 26 3- 0- 23 83: 172 9
44. S.U.D. Světlá n/S B (1) 16 1- 2- 13 44: 89 5
45. FK Rudíkov - Trnava (2) 32 1- 1- 30 62: 267 4
|
|
|