|
KURÝRNÍ SLUŽBA
CHRUDIM
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2019/2020
Poslední aktualizace - 26. 4.2020
Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 1993/1994.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2002/2003 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2019/2020 jsou vyznačena tučně.
NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH OKRESNÍHO PŘEBORU
SEZÓNA 1.místo 2.místo 3.místo
1991/1992 Rapid Chomutov Loko Racing Chomutov D.J. Žižka Chomutov
1993/1994 Era-pack Chrudim Tuplák 0,5 Hlinsko SOUs Hlinsko
1994/1995 Norton Skuteč Hauko Slatiňany Křídla sov. Hlinsko
1995/1996 AC Hlinsko Era-pack Chrudim DTJ Juve B Hlinsko
1996/1997 Tučňáci Srní Era-pack Chrudim Nadoraz B Rváčov
1997/1998 Dekora B Hlinsko Tramo Chrudim Halding Chrudim
1998/1999 Michálek Chrudim Arsenal B Hlinsko Era-pack Chrudim
1999/2000 Geodet B Rváčov Veteráni Chrudim Era-pack Chrudim
2000/2001 Era-pack B Chrudm Pumpa Miřetice Era-pack Chrudim
2001/2002 Pumpa Miřetice Veteráni Chrudim Era-pack B Chrudim
2002/2003
2003/2004
2004/2005 Era-pack B Chrudim Norton Skuteč Veteráni Chrudim
2005/2006 Era-pack B Chrudim Michálek Chrudim Norton Skuteč
2006/2007 Era-pack B Chrudim Darren Slatiňany FK Míčov
2007/2008 Veteráni Chrudim Instal Chroustovice Orel Hlinsko B
2008/2009 SK Rozhovice FK Míčov Santos Chrudim
2009/2010 Saller Sport Slatiňany Kleopatra Chrudim Instal Chroustovice
2010/2011 DTJ Juventus Hlinsko G12 Chrudim B Veteráni Chrudim
2011/2012 Forza Hlinsko G12 Chrudim B MIBA Sport Slatiňany
2012/2013 G-12 Chrudim B SK Rozhovice Sklepy Chrudim
2013/2014 Jiskra Heř. Městec B Interier Pardubice Sklepy Chrudim
2014/2015 Nebelvír Chrudim United Chrudim Kleopatra Chrudim
2015/2016 Šmoulové Slatiňany TORF FAZ Pardubice B United Chrudim
2016/2017 Šmoulové Slatiňany Kleopatra Chrudim TORF FAZ Pardubice
2017/2018 Šmoulové Slatiňany Sokol Prosetín Aladin Chrudim
2018/2019 Šmoulové Slatiňany Kleopatra Chrudim Juniors Kočí
2019/2020 Šmoulové Slatiňany Aladim Chrudim TFT Pardubice
HISTORICKÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU po sezóně 2019/2020
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
| |
1. Veteráni Chrudim (13) 236 124-25- 87 973: 832 397 Tramo
2. Era-pack B Chrudim (10) 184 116-17- 51 839: 544 365 Geodet B Rváčov
3. Norton Skuteč (12) 212 99-18- 95 797: 861 315
4. FC Santos Chrudim (14) 246 90-26-130 789: 907 296 Alby Vitanov
5. Era-pack Chrudim (8) 140 77-16- 47 684: 540 247
6. Kleopatra Chrudim (9) 152 71-22- 59 546: 501 235
7. Instal Zeman Chrous. (10) 174 69-28- 77 497: 495 235
8. Šmoulové Slatiňany (5) 84 68- 7- 9 602: 242 211
9. Sklepy Chrudim (11) 188 64-17-107 642: 823 209
10. SK Rozhovice (8) 140 56-19- 65 471: 492 187
11. AC Hlinsko (8) 140 55-14- 71 561: 597 179
12. United Chrudim (7) 116 54-11- 51 466: 470 173
13. FK Míčov (5) 88 37-12- 39 243: 272 123
14. Juniors Kočí (6) 100 35-16- 49 284: 339 121
15. Aladin Chrudim (4) 68 37- 8- 23 281: 223 119
16. FK G12 Chrudim B (3) 54 37- 5- 12 204: 129 116
17. DTJ Juve B Hlinsko (5) 90 33- 7- 50 339: 421 106
18. FK Heřmanův Městec (4) 70 32- 7- 31 250: 245 103
19. Dekora B Hlinsko (2) 40 32- 2- 6 107: 103 98 Tučňáci Srní
20. FK Michálek Chrudim (2) 36 32- 1- 3 187: 99 97
21. Pumpa Miřetice (4) 70 29- 8- 33 266: 263 95
22. Miba-Sport Slatiňany (3) 52 27- 6- 19 171: 148 87
23. Atletico Hlinsko (3) 54 24- 6- 24 206: 218 78
24. G-12 Chrudim (3) 54 23- 8- 23 199: 192 77
25. FK Rabštejnská Lhota (3) 54 25- 1- 28 165: 220 76
26. Orel Hlinsko B (3) 54 20- 9- 25 182: 183 69
27. Jiskra Heřm. Městec B (3) 48 21- 5- 22 178: 194 68
28. TJ Chrást (3) 54 22- 0- 32 171: 203 66
29. DTJ Juve Hlinsko (2) 36 19- 5- 12 146: 101 62
30. Křídla sovětů Hlinsko (3) 46 18- 3- 25 205: 220 57
31. Viking Medlešice (3) 58 17- 4- 37 207: 290 55
32. FC Viničky Krucemburk (3) 52 15- 6- 31 125: 205 51
33. SOUT Hlinsko (4) 68 15- 5- 48 249: 402 50
34. Tep. čerpadla Pardub. (2) 32 15- 3- 14 148: 146 48
35. ACS Chrudim (2) 36 15- 3- 18 123: 130 48
36. FK Darren Slatiňany (1) 18 15- 0- 3 123: 54 45
37. Komtur Secur. Chrudim (2) 36 14- 3- 19 118: 137 45
38. Halding Chrudim (1) 22 14- 1- 7 91: 65 43
39. Arsenal B Hlinsko (1) 18 14- 0- 4 93: 51 42
40. FC Chelsea Hlinsko (2) 36 13- 3- 20 103: 138 42
41. TFT Pardubice (1) 18 13- 2- 3 87: 27 41
42. Předhradí Rychmburk (2) 36 11- 7- 18 85: 148 40
43. SK Sokol Prosetín (1) 18 11- 3- 4 78: 45 36
44. Forza Hlinsko (1) 18 11- 3- 4 65: 40 36
45. SK Noviny Chrudimska (2) 34 11- 3- 20 101: 105 36
46. Orel Hlinsko (2) 36 9- 9- 18 108: 140 36
47. FC Automatic Chrudim (2) 36 10- 6- 20 102: 167 36
48. Nebelvír Chrudim (1) 16 11- 1- 4 67: 33 34
49. FC Nasavrky (2) 32 10- 4- 18 94: 148 34
50. Hauko Slatiňany (1) 14 11- 0- 3 90: 47 33
51. FAZ Torf Pardubice B (1) 16 10- 1- 5 64: 54 31
52. OK Interier Pardubice (1) 16 10- 0- 6 66: 53 30
53. AC Vitanov (2) 36 7- 8- 21 95: 137 29
54. SK Zvoneček Stojice B (1) 18 9- 1- 8 71: 68 28
55. Mongolia Herálec (1) 18 9- 1- 8 65: 67 28
56. Sokol Krouna (2) 32 9- 1- 22 139: 191 28
57. FK Hradby Chrudim (1) 18 8- 2- 8 54: 56 26
58. Nebelvír Chrudim B (2) 34 7- 4- 23 103: 170 25
59. SKP Chrudim (1) 18 6- 4- 8 80: 92 22
60. ABL Pardubice (1) 18 6- 2- 10 67: 73 20
61. FAZ Torf Pardubice (1) 14 6- 1- 7 63: 87 19
62. TJ Dynamo Rosice (1) 18 5- 3- 10 51: 77 18
63. Real Hlinsko (1) 18 5- 2- 11 69: 87 17
64. STS Rotor Hlinsko (1) 22 4- 4- 14 76: 104 16
65. Zvoneček Stojice (1) 14 5- 0- 9 58: 78 15
66. ČD Hlinsko (1) 14 4- 1- 9 43: 60 13
67. TJ Sokol Studnice (1) 18 2- 0- 16 42: 127 6
Poznámka:
1) Započítány týmy od sezóny 1994/95. Pokud se hrálo dříve není známo.
|
|
|