|
KURÝRNÍ SLUŽBA
OSTRAVA + OPAVA
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2019/2020
Poslední aktualizace - 13. 8.2020
Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně 1994.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2002/2003 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2019/2020 jsou vyznačena tučně.
NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH OKRESNÍHO PŘEBORU
SEZÓNA 1.místo 2.místo 3.místo
1994 A SPŠ Ostrava Saturn Hlučín Unie DK Ostrava
B Mikeska Ostrava Ferneto Ostrava Dakota Ostrava
1994/1995 A Bedřiška Ostrava Juventus Ostrava Henkel Ostrava
B Domino Ostrava Šmatláci Poruba Ferneto B Ostrava
C HI-TEC Bílovec Sakrovec Stará Ves Trezor Ostrava
1995/1996 A Šmatláci Poruba A je to Ostrava Henkel Ostrava
B Panthers Ostrava Bohemia Ostrava Sokol Poruba
C Tretor Ostrava Juventus Ostrava Čepo B Poruba
1996/1997 A Bohemia Ostrava Leopards Ostrava Tonat Ostrava
B VŠB Ostrava FC Krmelín SSJ Ostrava
C Celtic Zábřeh Bayern Ostrava Dukla Ostrava
1997/1998 A KFV Roub Vítkovice Tonat Ostrava FC Krmelín
B HV Club Ostrava Dukla Ostrava Juventus Ostrava
C USK Slavia Ostrava SME Ostrava Roal Ostrava
1998/1999 HV Club/Tonat Ostrava Leopards Ostrava Roal Ostrava
1999/2000 Derby Ostrava TJ Krmelín Sezam/Langer Ostrava
2000/2001 "9" kluků Ostrava Roal Ostrava Bohemia Ostrava
2001/2002 Cumel Ostrava Fortuna Poruba Tequilla Ostrava
2002/2003 Derby Ostrava Betas Třinec SME Ostrava B
2003/2004 Slavia Ostrava Toro Ostrava Alukola Ostrava
2004/2005 VZS Ostrava Agnesa Ostrava Sokol Poruba
2005/2006 SK Krmelín B Drilling Trade Ostrava Balcar City Ostrava
2006/2007 Sakrovec Stará Ves Panorama Ostrava Fugy Krnov
2007/2008 Fugy Krnov Fortuna Ostrava Pajda Zbyslavice
2008/2009 C.I.P. Ostrava FC Bolatice SKP Likop Třinec B
2009/2010 FT Brušperk B Drilling Trade Ostrava Sampdoria Ostrava
2010/2011 Vinobox Ostrava Olympia Velké Hoštice Derby Ostrava
2011/2012 KFV Roub Vítkovice B Vinobox Ostrava Sokol Poruba
2012/2013 Profin Ostrava VZS Ostrava Sokol Poruba
2013/2014 Edison Ostrava Tequila Ostrava Olda Stars Ostrava
2014/2015 Toro Fifejdy Ostrava Derby Ostrava Sampdoria Ostrava
2015/2016 Sampdoria Ostrava Inter Ostrava Pegasus Ostrava
2016/2017 Static ComProMis OV Zvěřáci Ostrava KFV Roub Vítkovice B
2017/2018 Toro Fifejdy Ostrava Inter Ostrava Zvěřáci Ostrava
2018/2019 FC NH Ostrava Inter Ostrava Zvěřáci Ostrava
2019/2020 Edison Ostrava Sampdoria Ostrava Tig Tech Budišovn/B
HISTORICKÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU po sezóně 2019/2020
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
| |
1. TJ Sokol Poruba (20) 454 219-71-164 1160:1016 721
2. FC Sampdoria Ostrava (20) 451 203-56-192 1227:1163 663
3. AC Derby/Man Ostrava (16) 371 173-73-125 913: 716 592
4. Toro Fifejdy Ostrava (11) 305 154-43-108 965: 812 505
5. AC Čepo Pustkovec (15) 375 124-65-186 907:1038 437 Čepo Poruba B
6. Fortuna/Leopards OV (12) 335 131-36-168 967:1113 429
7. Inter Ostrava (7) 202 111-28- 63 616: 395 361
8. Zvěřáci Ostrava (9) 260 96-55-109 648: 663 343
9. Dravci Dolní Benešov (8) 221 84-32-105 572: 663 284
10. FC Bohemia Ostrava (11) 156 77-19- 60 473: 353 250
11. KFV Roub Vítkovice B (9) 160 69-31- 60 435: 346 243
12. FC SME B Ostrava (10) 142 71-21- 50 436: 364 232
13. Roal Darkovičky (8) 108 63-10- 35 419: 297 199
14. Pegasus Ostrava (5) 146 58-18- 70 390: 435 192
15. Edison Ostrava (3) 88 60-11- 17 347: 167 191
16. Pajda Zbyslavice (6) 130 57-16- 57 323: 337 187
17. FC Leopards Ostrava (9) 126 58-11- 57 347: 306 186
18. Sakrovec Stará Ves (8) 113 53-17- 43 315: 263 176
19. ATM Hlučín (5) 146 51-22- 73 360: 433 175
20. Tequilla Ostrava (5) 102 52-13- 37 320: 236 169
21. Panorama Ostrava (4) 101 47-25- 29 264: 205 166
22. Balcar City Ostrava (10) 121 52-16- 63 362: 384 165
23. Agnesa Ostrava (9) 129 49-17- 63 295: 376 164
24. Jiné Kafe Ostrava (5) 144 46-23- 75 369: 512 161
25. DTJ Vřesina Ostrava (7) 170 50- 9-111 324: 615 159
26. Bukanýři Ostrava (5) 144 47-16- 81 391: 518 157
27. FC VZS Ostrava (5) 101 47-14- 40 293: 280 155
28. Šmatláci Poruba (8) 105 51- 6- 48 293: 295 152
29. C.I.P. Ostrava (3) 90 45- 6- 39 267: 223 141
30. Dukla '94 Ostrava (5) 64 41- 7- 16 263: 174 140
31. Žihadla Opava (3) 86 42-12- 32 233: 196 138
32. Vinobox Ostrava (2) 60 43- 7- 10 239: 115 136
33. Celtic Zábřeh (8) 107 42-12- 53 267: 342 136
34. SKP Likop Třinec B (3) 86 42- 8- 36 232: 235 134
35. Čechymen Ostrava (3) 86 40-10- 36 247: 249 130
36. FC Cumel Ostrava (6) 87 41-12- 34 265: 256 128
37. TJ SK Krmelín (4) 56 39- 6- 11 220: 94 123
38. Drilling Trade Ostrava (3) 70 38- 8- 24 228: 163 122
39. Sezam/Langer Ostrava (6) 103 35-15- 53 281: 307 121
40. KMK Fortuna Poruba (5) 67 35- 9- 23 208: 145 115
41. USK OU Slavia Ostrava (5) 71 36- 8- 27 212: 219 115 V.I.P.
42. Startronic Gastro OV (4) 88 34-12- 42 211: 227 114 Výškovice
43. Trezor Ostrava (5) 65 35- 8- 22 202: 138 113
44. Old Stars 30 Ostrava (3) 86 34-10- 42 237: 287 112
45. Juventus Ostrava (5) 65 36- 3- 26 275: 230 111
46. Static comProMiS OV B (2) 60 30-11- 19 191: 137 101
47. Zvěřáci OST (2) 58 31- 9- 18 180: 133 102
48. KFV Roub Vítkovice C (3) 84 31- 9- 44 190: 243 102
49. TJ SK Krmelín B (4) 59 31- 6- 22 150: 117 99
50. Deves Fifejdy Ostrava (2) 56 31- 4- 21 185: 126 97
51. Henkel Ostrava (5) 61 29-12- 20 205: 171 95
52. FC Narcis Ostrava (8) 109 26-14- 69 214: 368 93
53. AC SSJ Ostrava (4) 55 29- 4- 22 159: 115 91
54. Flamengo Ostrava (7) 104 26- 9- 69 177: 390 82
55. Tonat Ostrava (3) 38 25- 5- 8 158: 91 80
56. FC HV Club Ostrava (4) 51 25- 4- 22 184: 121 79
57. KFV Roub Vítkovice (3) 37 23- 5- 9 116: 54 74
58. FC NH Ostrava (1) 30 23- 4- 3 125: 40 73
59. KFV Roub C Dorost (2) 60 18-15- 27 117: 158 69 Roub U-21
60. Fortuna Ostrava (2) 41 22- 2- 17 112: 57 68
61. Alukola Ostrava (3) 44 20- 8- 16 119: 116 68
62. Elspol Bulldogs (2) 56 20- 7- 29 138: 156 67
63. KPE Oskarol Ostrava (4) 50 20- 6- 24 159: 179 66
64. RK Profin Ostrava (1) 30 21- 2- 7 124: 72 65
65. "9" kluků Ostrava (3) 41 19- 7- 15 136: 137 64
66. Static ComProMis OV (1) 30 18- 9- 3 120: 53 63
67. FC Bolatice (1) 30 20- 3- 7 110: 51 63
68. Fugy Krnov (2) 30 20- 3- 7 89: 42 63
69. Polanka (3) 71 17-12- 42 169: 265 63
70. Olympia Velké Hoštice (1) 30 20- 2- 8 112: 62 62
71. Polo Ostrava (4) 56 19- 5- 32 135: 190 62
72. SPŠ Ostrava (3) 35 22- 3- 10 152: 103 60
73. Nedohoda Ostrava (5) 61 19- 3- 39 157: 235 59
74. Zvěřáci Ostrava B (2) 41 18- 4- 19 84: 85 58
75. Tig Tech Budišov n/B (1) 30 18- 3- 9 104: 72 57
76. FC Domino Ostrava (3) 36 18- 3- 15 135: 116 57
77. Olda Stars Ostrava (1) 28 17- 4- 7 86: 72 55
78. F.T. Brušperk B (1) 26 17- 3- 6 98: 52 54
79. FC SME Ostrava I. (2) 26 16- 6- 4 95: 50 54
80. SKM Ostrava (3) 35 18- 4- 13 99: 84 53
81. Man Ostrava (4) 49 18- 8- 23 119: 129 53 Ferneto, Roal B
82. Panthers Ostrava (2) 24 15- 5- 2 76: 47 50
83. TDK Havířov (1) 30 15- 4- 11 88: 84 49
84. GMM Ostrava (4) 49 14- 6- 29 108: 161 48
85. Man/Tahouni B Ostrava (4) 53 14- 6- 33 106: 181 48
86. Libero Ostrava (2) 45 14- 5- 26 76: 142 47
87. FC Bayern Ostrava (2) 26 15- 1- 10 77: 78 46
88. HV Club/Tonat Ostrava (1) 15 15- 0- 0 61: 13 45
89. Tahouni Ostrava B (1) 30 13- 5- 12 62: 51 44
90. Keravit Ostrava (2) 30 12- 8- 10 86: 75 44
91. FK New Design Ostrava (1) 30 14- 2- 14 77: 82 44
92. Parlament Třebovice (2) 28 14- 2- 12 94: 90 43
93. CNF Krach Ostrava (4) 49 12- 8- 29 90: 173 43
94. FC Mroki Ostrava (1) 24 12- 5- 7 82: 65 41
95. A je to Ostrava (3) 34 12- 7- 15 105: 106 41
96. Old boys Hrušov (3) 44 11- 8- 25 77: 116 41
97. VŠB Ostrava (1) 13 13- 0- 0 66: 7 39
98. Sokol Vítkovice (3) 37 12- 3- 22 80: 114 39
99. Sokol Přívoz (2) 29 10- 6- 13 68: 68 36
100. Bedřiška Ostrava (1) 13 11- 1- 1 48: 17 34
101. Betas Třinec (1) 14 11- 1- 2 44: 22 34
102. Dakota Ostrava (2) 24 12- 4- 8 63: 58 33
103. Sala Ostrava (1) 30 10- 3- 17 66: 94 33
104. Mandelinky Ostrava (2) 24 9- 4- 11 74: 77 31
105. 1.MVIL Hrabová (2) 29 9- 4- 16 75: 80 31
106. Švagři Havířov (1) 30 8- 7- 15 77: 94 31
107. Sporting Poruba (4) 55 9- 4- 42 78: 226 31
108. FC Anit Ostrava (2) 30 10- 0- 20 66: 96 30
109. KB Ostrava (3) 33 8- 4- 21 67: 114 28
110. Tahouni-Zvěřáci OV B (1) 15 8- 3- 4 35: 22 27
111. HI-TEC Bílovec (1) 9 8- 0- 1 45: 11 24
112. Třebovice (2) 28 8- 0- 20 59: 98 24
113. Ferneto B Ostrava (1) 12 7- 2- 3 32: 18 23
114. Fer@net Kavárna OV (1) 26 7- 2- 17 58: 69 23
115. 10% Ostravská Ostrava (2) 24 9- 2- 13 53: 99 23
116. Pragobanka Ostrava (2) 26 7- 1- 18 51: 102 22
117. TJ Horní Datyně (2) 20 8- 2- 10 55: 78 21
118. Mikeska Ostrava (1) 11 10- 0- 1 66: 21 20
119. Saturn Hlučín (1) 11 9- 1- 1 43: 20 19
120. Mikeska B Ostrava (2) 28 6- 1- 21 38: 108 19
121. LA Svinov (2) 20 5- 4- 11 55: 55 18
122. Derby/Man B Ostrava (1) 15 5- 2- 8 39: 50 17
123. Carlsberg Ostrava (2) 24 4- 7- 13 51: 93 17
124. Unie DK Ostrava (1) 11 6- 2- 3 40: 24 14
125. FC Stará Poruba (2) 24 4- 2- 18 57: 109 14
126. Zwěř o.s. Ostrava (1) 30 4- 2- 24 45: 108 14
127. Pivrnci Ostrava (1) 11 6- 1- 4 41: 39 13
128. TJ Sokol Přívoz C (1) 14 3- 4- 7 20: 29 13
129. Orio Ostrava (1) 11 4- 1- 6 26: 36 12
130. Admira Ostrava (1) 11 4- 1- 6 27: 34 9
131. Da Vinci Ostrava (1) 11 4- 1- 6 28: 46 9
132. Suchý Ostrava (1) 13 2- 2- 7 31: 67 8
133. Egé Szégére Ostrava (1) 13 2- 1- 10 19: 51 7
134. Locco Ostrava (2) 26 2- 1- 23 36: 181 7
135. Init Ostrava (1) 13 1- 1- 11 19: 66 4
136. Kozels Ostrava (1) 9 1- 0- 8 17: 41 3
137. Proskovice (1) 13 1- 0- 12 22: 57 3
138. Bytostav Ostrava (1) 12 0- 1- 11 17: 55 1
139. FT Brušperk (1) 28 0- 0- 28 0: 140 0
Poznámka:
1) Započítány týmy od sezóny 1994.
2) V sezóně 1994 se za výhru počítaly 2 body
|
|
|