|
KURÝRNÍ SLUŽBA
ŠUMPERK
HISTORICKÁ TABULKA PO SEZÓNĚ 2016/2017
Poslední aktualizace - 19. 1.2018
Historická tabulka se počítá od vzniku oficiálních soutěží v sezóně jaro 1994.
V závorce za názvem týmu je počet odehraných sezón.
Bylo-li některé mužstvo přejmenováno, je uveden starý název za počtem bodů.
Od sezóny 2003/2004 nejsou podchyceny změny názvů.
Mužstva, která hrála v sezóně 2016/2017 jsou vyznačena tučně.
NEJLEPŠÍ MUŽSTVA V UPLYNULÝCH ROČNÍCÍCH OKRESNÍHO PŘEBORU
SEZÓNA 1.místo 2.místo 3.místo
jaro 1994 Buldoci Dolní Studénka Senior Petrov Vlci Vlčice
1994/1995 People Šumperk Delta-Real Šumperk Senior Petrov
1995/1996 DBV-Lion B Šumperk Rýznar Zábřeh n/M Senior Sobotín
1996/1997 Delta-Real Šumperk Brinco Šumperk People Šumperk
1997/1998 Tosta Petrov Delta-Real Šumperk Plasprodukt Šumperk
1998/1999 DBV-Lion B Šumperk Plastprodukt Šumperk People Šumperk
1999/2000 Popeláci Šumperk Delta-Real B Šumperk Buldoci Dol. Studénka
2000/2001 Plastprodukt Šumperk Bart Petrov Delta-Real B Šumperk
2001/2002 Delta-Real B Šumperk Hoka Šumperk Fit Úsovsko
2002/2003 1.FC Šumperk Delta-Real B Šumperk Hoka Šumperk
2003/2004
2004/2005
2005/2006
2006/2007 MK Ruda nad Moravou People Šumperk MK Loučná 2001
2007/2008 Kamion Rapotín Popeláci Šumperk B Stars Bohutín
2008/2009 Fit Úsovsko Predators D. Studénky Popeláci Šumperk B
2009/2010 Popeláci Šumperk B Fit Úsovsko People Šumperk
2010/2011 Fit Úsovsko Senior Sobotín Kamion Rapotín
2011/2012 Nuget Šumperk Predators D. Studénky Fit Úsovsko
2012/2013 Popeláci Šumperk Fit Úsovsko Nuget Šumperk
2013/2014 Fit Úsovsko Semtex Šumperk Nealko Libina
2014/2015 Semtex Šumperk Nealko Libina Popeláci Šumperk
2015/2016 Slavoj Loštice 1.FC Chromeč Powermen Mohelnice
2016/2017 Sokol Dlouhomilov Krocani Postřelmov Sokol Olšany
HISTORICKÁ TABULKA OKRESNÍHO PŘEBORU po sezóně 2016/2017
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
| |
3. People Šumperk (18) 512 245-60-207 1724:1561 795
11. Fit Úsovsko (12) 326 212-39- 75 1578: 967 672
10. Senior Sobotín (14) 392 175-52-165 1217:1176 577 Senior Petrov
5. Predators D. Studénky (9) 252 141-33- 78 844: 597 456
1. Hoka Šumperk (9) 259 128-44- 87 922: 775 428 Brinco
22. Stars Bohutín (11) 311 129-29-153 940:1077 416
2. Buldoci Dol.Studénka (10) 275 123-36-116 901: 811 405
13. Popeláci Šumperk (8) 216 120-29- 67 833: 616 389
11. Kamion Rapotín (9) 253 117-35-101 779: 761 386
3. Nuget Šumperk (8) 222 117-29- 76 806: 599 380
5. Vichr Temenice (12) 313 109-35-169 1051:1324 362
4. VPO Bláha Šumperk (10) 275 110-31-134 856: 991 361 Recycling, Ekodo
1. Popeláci Šumperk B (5) 146 89-18- 39 487: 345 285
6. 1.FC B Šumperk (6) 167 85-19- 63 765: 587 274 DBV-Lion
7. Delta-Real B Šumperk (5) 130 83-20- 27 659: 396 269
8. Delta-Real Šumperk (4) 129 84-15- 30 516: 305 267
9. Plastprodukt Šumperk (5) 141 82-16- 43 661: 448 262
9. Lázně Velké Losiny (8) 221 74-27-120 546: 742 249
1. Semtex Šumperk (5) 146 75-18- 53 417: 329 243
4. Sokol Olšany (7) 179 68-27- 84 455: 481 231
12. Bart Petrov (4) 119 72- 8- 39 563: 470 224 Tosta
6. Nealko Libina (4) 112 63- 7- 42 451: 339 196
13. Powermen Mohelnice (7) 189 56-18-115 490: 677 186
5. Moravec Vikýřovice (4) 112 48-19- 45 247: 240 163
14. SK Ruda na Moravě (4) 108 45-10- 53 424: 458 145 Tatran
18. Sumtex Šumperk (4) 96 43-11- 42 299: 307 140
9. Kanárci Kopřivná (4) 100 39-16- 45 300: 311 133
15. Parapety RS Šumperk (3) 86 38-15- 33 344: 296 129 Black Horse Bludov
15. MK Loučná 2001 (4) 110 38- 9- 63 259: 410 123
16. CMF Rýznar Zábřeh n/M (3) 72 39- 3- 30 253: 220 120 MK Bludov
14. 1.FC Chromeč (3) 80 35- 7- 38 253: 243 112
10. Holbíci Šumperk (3) 86 32- 9- 45 233: 259 105
15. Crushers Postřelmov (3) 90 31-10- 49 225: 317 103
17. Silencio Šumperk (3) 86 30-11- 45 289: 376 101
5. MK Loučná 2001 B (2) 60 27-10- 23 166: 153 91
14. MK Ruda nad Moravou (2) 53 28- 5- 20 143: 100 89
4. Fit Úsovsko B (2) 53 25-10- 18 160: 120 85
7. F.O. Drozdov (4) 108 23-16- 69 228: 465 85
19. 1.FC Šumperk (1) 28 23- 2- 3 227: 82 71 DBV-Lion
20. Vlci Vlčice (4) 102 22- 5- 75 227: 471 71
32. Slavoj Loštice (2) 40 21- 6- 13 158: 114 69
13. AC Roma Šumperk (2) 60 21- 4- 35 170: 225 67
5. Váňa tým Velké Losiny (2) 56 19- 4- 33 186: 203 61
6. Tespo Šumperk (1) 28 16- 3- 9 98: 103 51
21. Cembrit Šumperk (4) 90 14- 8- 68 170: 393 50 Ezanova
8. Šiša Vyšehoří (2) 56 15- 4- 37 131: 226 49
13. Lokomotiva Skalička (2) 56 11- 6- 39 120: 214 39
23. Allianz Vikýřovice (2) 55 11- 3- 41 100: 255 36
5. Tupl Obec Jindřichov (1) 24 10- 4- 10 82: 99 34
1. Sokol Dlouhomilov (1) 14 10- 0- 4 54: 21 30
2. Krocani Postřelmov (1) 14 9- 2- 3 56: 49 29
24. Bart B Petrov (1) 22 8- 4- 10 86: 109 28 Tosta
9. Sokol Václavov (2) 38 9- 1- 28 91: 161 28
25. Buldoci B D. Studénka (1) 16 9- 0- 7 45: 41 27
26. Hurikán Velké Losiny (1) 16 7- 4- 5 40: 36 25
14. Po akci Bohutín (1) 28 7- 4- 17 73: 118 25
5. 1.FC Bukovice (1) 14 8- 0- 6 66: 53 24
27. Rychlé šípy Šumperk (1) 28 7- 2- 19 100: 164 23
28. United Šumperk (3) 48 6- 2- 40 87: 298 20 Sever
16. GZP Šumperk (1) 30 5- 5- 20 63: 131 20
8. Překvápko Šumperk (2) 38 6- 1- 31 88: 169 19
15. FK Žaves Šumperk (1) 22 5- 3- 14 41: 69 18
29. Mystic Šumperk (1) 28 3- 5- 20 74: 151 14
30. Modos Vlčice (1) 16 3- 1- 12 37: 69 10
31. Sporea Šumperk (1) 16 3- 0- 13 40: 76 9
16. Rychlé šípy Šumperk B (1) 21 2- 3- 16 33: 79 9
33. Atlantic Loštice (1) 33 0- 0- 33 0: 165 0
|
|
|