|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Nejzbach Vysoké Mýto 3 3 0 0 24: 10 9
1. FC Defect Praha 3 2 0 1 28: 11 6
2. AFC Rapid Páleček 3 1 0 2 11: 27 3
4. Old Stars Players Písek 3 0 0 3 0: 15 0
OSP Písek se k turnaji nedostavil, vše prohrál kontumačně
Nejzbach Vysoké Mýto - Rapid Páleček 9:5 (3:1)
3 Řehák, 2 Brychta, 1 Novotný L, Novotný P, Hanzl, Zvolánek -
2 Tomišinec, 1 Chval B, Chval T, Dryák
Defect Praha - Rapid Páleček 18:1 (7:0)
5 Toman, Havel, 4 Horáček, 3 Mestek, 1 Mareš - Smitka
Nejzbach Vysoké Mýto - Defect Praha 10:5 (6:2)
3 Novotný L, Novotný P, 2 Řehák, 1 Kříž, Slavík - 2 Mestek, Toman, 1 Mareš
1. CF Damned Praha 3 2 1 0 11: 3 7
2. Bohemia České Budějovice 3 1 2 0 8: 3 5
3. FK Adamíček Český Krumlov 3 1 1 1 9: 7 4
4. Fialky Nejdek 3 0 0 3 0: 15 0
Fialky Nejdek se k turnaji nedostavily, vše prohrály kontumačně
Damned Praha - Adamíček Český Krumlov 5:2 (2:0)
Svoboda, Bouška, Zlatník, Polák, Hynek - 2 Lavička
Bohemia České Budějovice - Damned Praha 1:1 (0:0)
Pečený - Hynek
Bohemia České Budějovice - Adamíček Český Krumlov 2:2 (0:2)
Budějcký, Vodička - Lavička, Ginzel
1. Cigi Caga Jistebník 3 2 1 0 14: 6 7
2. Pragoclima Ostrava 3 2 1 0 12: 6 7
3. IFT C. B Ostrava 3 1 0 2 11: 10 3
4. Platan club Písek 3 0 0 3 0: 15 0
Platan Písek se k turnaji nedostavil, vše prohrál kontumačně
Pragoclima Ostrava - IFT C. B Ostrava 4:3 (3:3)
2 Kozelský, 1 Hladík, Harušťák - Zeman, Bubla, Závodný
CC Jistebník - Pragoclima Ostrava 3:3 (3:2)
Korený, Blaheta, Novotný - 2 Galač, 1 Beran
IFT C. B Ostrava - CC Jistebník 3:6 (0:1)
Zeman, Závodný, Opřálka - 3 Brož, 2 Blaheta, 1 Čejka
1. Lazio Brno 3 3 0 0 22: 7 9
2. Ajax Novesta Zlín 3 2 0 1 13: 6 6
3. CFC Letňany Praha 3 1 0 2 11: 13 3
4. Linde Ústí n/L 3 0 0 3 4: 24 0
Lazio Brno - Ajax Zlín 4:3 (3:1)
2 Toman, 1 Gaštan L, Léska - Postava, Vrba, Moudrý
CFC Letňany Praha - Linde Ústí n/L 7:2 (2:1)
2 Růžička, 1 Starý, Adamec, Socha, Klemperer, Kvapil - Holomoy, Mattouch
Lazio Brno - Linde Ústí n/L 12:2 (4:0)
3 Gaštan L, Kněžínek, 2 Pfeifer, Toman, 1 Bartoš, vlastní - Mattouch, Holomoy
CFC Letňany Praha - Ajax Zlín 2:5 (0:2)
Pangrác, Růžička - 3 Vardan, 1 Lukovský, Postava
Lazio Brno - CFC Letňany Praha 6:2 (3:1)
2 Léska, Toman, 1 Gaštan L, vlastní - 2 Růžička
Ajax Zlín - Linde Ústí n/L 5:0
kontumace
|
|
poř. | |
tým |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
Skóre | |
Body |
|
|
1. Ajax Novesta Zlín 3 2 1 0 16: 8 7
2. Nejzbach Vysoké Mýto 3 2 0 1 16: 11 6
3. Pragoclima Ostrava 3 1 1 1 11: 11 4
4. Bohemia České Budějovice 3 0 0 3 7: 20 0
Bohemia České Budějovice - Nejzbach Vysoké Mýto 3:5 (2:1)
Budějcký, Anderle, Vodička - 3 Řehák, 2 Zvolánek
Pragoclima Ostrava - Ajax Zlín 2:2 (1:2)
Harušťák, Galač - Jaroš, Lukovský
Bohemia České Budějovice - Pragoclima Ostrava 2:6 (0:2)
Anderle, Lískovec - 2 Hladík, 1 Beran, Zajonc, Harušťák, Kozelský
Ajax Zlín - Nejzbach Vysoké Mýto 5:4 (4:2)
2 Postava, Zbořil, 1 Lukovský - 3 Novotný P, 1 Novotný L
Bohemia České Budějovice - Ajax Zlín 2:9 (0:4)
vlastní, Přibyl - 2 Laššák, Lukovský, 1 Postava, Jaroš, Moudrý, Vrba, Vardan
Pragoclima Ostrava - Nejzbach Vysoké Mýto 3:7 (1:5)
Galač, Kozelský, Polzer - 4 Řehák, 2 Novotný P, 1 Hansl
1. FC Defect Praha 3 2 1 0 13: 7 7
2. Cigi Caga Jistebník 3 1 2 0 15: 6 5
3. CF Damned Praha 3 1 0 2 6: 18 3
4. Lazio Brno 3 0 1 2 12: 15 1
Damned Praha - Defect Praha 0:4 (0:2)
3 Horáček, 1 Neumann
CC Jistebník - Lazio Brno 3:3 (2:3)
2 Krayzel R, 1 Blaheta - 2 Vedral, 1 Toman
Damned Praha - CC Jistebník 0:9 (0:3)
4 Blaheta, 3 Buček, 1 Krayzel R, Čejka
Defect Praha - CC Jistebník 3:3 (1:0)
vlastní, Šimek, Horáček - 2 Brož, 1 Korený
Damned Praha - Lazio Brno 6:5 (3:1)
4 Svoboda P, 2 Zlatník R - 3 Gaštan V, 1 Gaštan L, Léska
Defect Praha - Lazio Brno 6:4 (4:1)
4 Mareš, 2 Neumann - Toman, Gaštan L, Gaštan V, Mrkvička
|
|
|
Ajax Novesta Zlín - CC Jistebník 0:2 (0:2)
Korený, Buček
Defect Praha - Nejzbach Vysoké Mýto 6:7 (3:3) v prodloužení
4 Mareš, 1 Šimek, Mestek - 3 Hansl, 2 Řehák, Slavík
|
|
|
SK CIGI CAGA JISTEBNÍK - NEJZBACH VYSOKÉ MÝTO 5:3 (3:2)
Blaheta, Čejka, Brož, Korený, dos Santos - 2 Řehák, 1 Slavík
|
|