FUTSAL
POHÁR - HT

Partneři
našeho webu


HANSPAULSKÉ SOUTĚŽE

FUTSAL
historie, aktuality


ČERNOBÍLÝ FILM

HUDEBNÍ SKUPINA

MODŘANSKÝ
BIOGRAF

STAVEBNÍ FIRMA
FIRKANTEL




KURÝRNÍ SLUŽBA

HISTORICKÁ TABULKA POHÁRU FAČR
Poslední aktualizace - prosinec 2022

Tabulka obsahuje zápasy celostátní soutěže (po 2021/2022).
(vyjímkou jsou chybějící výsledky - viz Statistika hráčů).
Tučnými písmeny jsou vyznačena ta mužstva, která hrála Pohár SFČR v sezóně 2021/2022.

poř. tým PZ V R P Skóre Body
  1. FK Chrudim          67  61- 1-  5  457: 107 184
  2. SK Slavia Praha     88  56-14- 18  492: 273 182
  3. Benago Zruč n/S     40  24- 4- 12  220: 168  76
  4. TS Bakov n/J        38  25- 0- 13  175: 111  75
  5. CC Jistebník        33  21- 6-  6  177:  79  69
  6. Mikeska Ostrava     35  21- 2- 12  148: 101  65
  7. Baník Ostrava       25  19- 0-  6  139:  68  57
  8. Alfa Liberec        32  16- 6- 10  187: 140  54
  9. Nejzbach V.Mýto     31  16- 3- 12  140: 114  51
 10. AC Sparta Praha     21  15- 0-  6  106:  61  45
 11. Bohemians/Damned    24  10- 5-  9  126:  89  35
 12. Combix Ústí n/L     16  11- 1-  4   85:  42  34
 13. Ajax Novesta Zlín   18  10- 3-  5   68:  31  33
 14. Balticflora Teplice 17  10- 2-  5   88:  61  32
 15. Megas Frenštát p/R  17   9- 4-  4   82:  53  31
 16. Svarog Teplice      15   9- 0-  6   82:  54  27
 17. Helas Brno          19   9- 0- 10   75:  81  27
 18. TORF Pardubice      23   8- 3- 12   87: 106  27
 19. Interobal Plzeň     23   7- 3- 13   89: 102  24
 20. Adamíček Č.Krumlov  14   6- 4-  4   65:  48  22
 21. Lazio Brno          13   7- 1-  5   60:  44  22
 22. Tango Hodonín       13   7- 1-  5   59:  54  22
 23. Olympik Mělník      15   7- 1-  7   73:  79  22
 24. Bohemians 1905       8   6- 0-  2   53:  34  18
 25. Rangers Chodov      11   5- 1-  5   68:  65  16
 26. Absolut Černý Dub   18   5- 1- 12   68: 111  16
 27. Dynamo Č.Budějice   10   5- 0-  5   47:  49  15
 28. Gong Č.Budějovice   13   5- 0-  8   50:  76  15
 29. Gamaspol Jeseník    15   4- 2-  9   42:  64  14
 30. VŠB Ostrava          7   4- 0-  3   23:  25  12
 31. Bohemia Č.Buděj.     9   3- 3-  3   32:  35  12
 32. UTB VŠSK Zlín        9   4- 0-  5   29:  49  12
 33. Flamengo H.Králové  10   4- 0-  6   37:  63  12
 34. Ceto Harnach Brno    7   3- 1-  3   30:  22  10
 35. Lazor Vyškov         5   3- 0-  2   19:  11   9
 36. Delta-Real Šumperk   9   3- 0-  6   49:  43   9
 37. United Frýdek-Míst.  5   3- 0-  2   29:  32   9
 38. Rýznar Zábřeh n.M.   6   3- 0-  3   27:  35   9
 39. Tomson STŽ Brno      6   3- 0-  3   22:  35   9
 40. ESTE Pardubice       9   3- 0-  6   30:  44   9
 41. Kavčí Hory Polná     9   3- 0-  6   33:  56   9
 42. SK Pohoda Praha      6   2- 2-  2   16:  29   8
 43. Žabinští Vlci Brno   3   2- 1-  0   11:   5   7
 44. SKUP Olomouc         5   2- 1-  2   28:  24   7
 45. AC Čepo Poruba       5   2- 1-  2   17:  20   7
 46. Slávia Vlas ČB       8   2- 1-  5   32:  39   7
 47. Mados Hr.Králové    10   2- 1-  7   29:  60   7
 48. Pramen Havl.Brod    12   2- 1-  9   25:  69   7
 49. Bazooka U.Hradiště   3   2- 0-  1   20:   7   6
 50. SKP Likop Třinec     3   2- 0-  1   12:  11   6
 51. SK Bělá 1946         4   2- 0-  2   24:  23   6
 52. Zlej se(n) Liberec   3   2- 0-  1   11:  11   6
 53. Templář Ivančice     4   2- 0-  2   12:  14   6
 54. Bosonohy Brno        6   2- 0-  4   27:  30   6
 55. Materia Sokolov      4   2- 0-  2   24:  28   6
 56. Letňany PřF Praha    5   2- 0-  3   17:  23   6
 57. Sparta Chomutov      5   2- 0-  3   28:  36   6
 58. Hustovlas Chodov     4   2- 0-  2   21:  31   6
 59. TJ Borek             6   2- 0-  4   17:  28   6
 60. Olympia Příbram      3   1- 2-  0   17:  14   5
 61. Baník Ostrava II.    6   1- 2-  3   22:  27   5
 62. Arsenal Benešov     14   1- 2- 11   43:  84   5
 63. F.A.Zole Česká Lípa  2   1- 1-  0    5:   4   4
 64. Čechie ZM Praha      3   1- 1-  1   11:  18   4
 65. Inter. V.Hleďsebe    4   1- 1-  2   13:  26   4
 66. Wizards DMM Praha    2   1- 0-  1    9:   6   3
 67. FC H Most            2   1- 0-  1   11:  10   3
     IFT C. Ostrava B     3   1- 0-  2   11:  10   3
 69. Interna. Otrokovice  3   1- 0-  2   13:  12   3
 70. K-sport Jin. Hradec  2   1- 0-  1   10:  10   3
     Medvědi M. Hoštice   2   1- 0-  1   10:  10   3
 72. Botafogo M.Bolesl.   3   1- 0-  2   13:  15   3
 73. Amor Klobou. Vyškov  2   1- 0-  1   10:  12   3
 74. Malibu Ml. Boleslav  2   1- 0-  1    6:   9   3
 75. Draci Karlovy Vary   2   1- 0-  1    9:  14   3
 76. Montza Č.Budějice    2   1- 0-  1    6:  12   3
     Atlantic Rakovník    2   1- 0-  1    6:  12   3
 78. Sistemo Volfířov     3   1- 0-  2   11:  18   3
 79. Těžba Dolní Nivy     3   1- 0-  2    7:  15   3
 80. AC Start K.Vary      3   1- 0-  2   12:  20   3
 81. Dino Brno            5   1- 0-  4   14:  23   3
 82. SK Kladno            3   1- 0-  2    9:  24   3
 83. AFC Rapid Páleček    3   1- 0-  2   11:  27   3
 84. Démoni Česká Lípa    6   1- 0-  5    8:  24   3
 85. Legia Hr. Králové    2   1- 0-  1    8:  28   3
 86. GMM Jablonec n/N     5   1- 0-  4   22:  47   3
 87. Budweiser ČB         3   1- 0-  2    8:  41   3
 88. Boca Chotěboř       10   0- 2-  8   22:  69   2
 89. KuVok 03 Nový Bor    1   0- 1-  0    8:   8   1
 90. Dekora Hlinsko       2   0- 1-  1    9:  11   1
 91. Tosta Petrov         2   0- 1-  1    8:  13   1
 92. Knockout Příbram     2   0- 1-  1    3:   8   1
 93. AC Hradec Králové    2   0- 1-  1    6:  13   1
 94. 1.HFC Ústí n/L       2   0- 1-  1   11:  19   1
 95. Mako Litvínov        4   0- 1-  3    9:  21   1
 96. Fet club K.Vary      3   0- 1-  2   15:  31   1
 97. Hop Trop Ústí n/L    5   0- 1-  4    7:  27   1
 98. Herd Hradiště        7   0- 1-  6   23:  44   1
 99. Rapid Ústí n/L       1   0- 0-  1    5:   6   0
100. Jatka Pacov          1   0- 0-  1    4:   5   0
101. Sausfork Otovice     1   0- 0-  1    2:   3   0
102. Boca Júniors Krupka  1   0- 0-  1    1:   2   0
103. Amatér Komárovice    1   0- 0-  1    6:   8   0
104. Beach Boys Odry      1   0- 0-  1    2:   4   0
105. Pribina Hesov        1   0- 0-  1    4:   7   0
     ELBH Týn n/V         1   0- 0-  1    4:   7   0
     Barrac. Jakubčovice  1   0- 0-  1    4:   7   0
108. Penthouse Jihlava    1   0- 0-  1    3:   6   0
109. Gardenline Litoměř.  1   0- 0-  1    1:   4   0
110. Happich team Plzeň   1   0- 0-  1    4:   8   0
111. Benfica Hlinsko      1   0- 0-  1    3:   7   0
112. Dalmach Turnov       1   0- 0-  1    2:   6   0
     SC Veltěž            1   0- 0-  1    2:   6   0
114. Motáček Plzeň        1   0- 0-  1    0:   5   0
     Jamaica Protivín     1   0- 0-  1    0:   5   0
116. Titanic Chodov       2   0- 0-  2   12:  18   0
117. Anděl Prostějov      1   0- 0-  1    6:  12   0
118. Hombre Plzeň         1   0- 0-  1    0:   6   0
119. Arsenal Brtnice      1   0- 0-  1    3:  10   0
120. Jokerit Kopřivnice   1   0- 0-  1    2:   9   0
121. Jerevan Slavičín     2   0- 0-  2    1:   8   0
122. FK Lochotín Plzeň    1   0- 0-  1    3:  11   0
123. 1.FC Šumperk         2   0- 0-  2    4:  12   0
124. Plumbum Hr.Králové   3   0- 0-  3    3:  11   0
125. Sonáta Ústí n/L      1   0- 0-  1    2:  10   0
126. Partizan Most        1   0- 0-  1    3:  12   0
     Mapa Česká Lípa      1   0- 0-  1    3:  12   0
     FC Mnichov 2001      1   0- 0-  1    3:  12   0
129. Vokno Kroměříž       2   0- 0-  2    5:  15   0
130. Big Snails K.Vary    2   0- 0-  2    0:  10   0
     Flatus Ústí n/L      2   0- 0-  2    0:  10   0
     Konflikt Praha       2   0- 0-  2    0:  10   0
     Nemesis Hr.Králové   2   0- 0-  2    0:  10   0
     Repas Praha          2   0- 0-  2    0:  10   0
     Santa Fe Benešov     2   0- 0-  2    0:  10   0
     Aston Villa K.Vary   2   0- 0-  2    0:  10   0
     SČP Ústí n/L         2   0- 0-  2    0:  10   0
138. Andy Liberec         2   0- 0-  2   10:  21   0
139. Zel.kří. Ludslavice  1   0- 0-  1    4:  16   0
140. Orel Hradec Králové  1   0- 0-  1    0:  12   0
141. RSC Čechie Slaný     5   0- 0-  5   15:  28   0
142. Fialky Nejdek KV     3   0- 0-  3    0:  15   0
     Invest Hr.Králové    3   0- 0-  3    0:  15   0
     OSP Písek            3   0- 0-  3    0:  15   0
     Platan Club Písek    3   0- 0-  3    0:  15   0
     Foboz Slaný          3   0- 0-  3    0:  15   0
147. USK Slavia Ostrava   1   0- 0-  1    1:  17   0
148. Flamengo Březová     1   0- 0-  1    0:  16   0
149. Termiti Loket        4   0- 0-  4    4:  21   0
150. Warriors Praha       1   0- 0-  1    1:  18   0
151. Linde Ústí n/L       3   0- 0-  3    4:  24   0
152. Martin team Plzeň    2   0- 0-  2   10:  31   0
153. Orchestrion Višňová  1   0- 0-  1    0:  21   0
154. Slávia junior KV     3   0- 0-  3    9:  32   0
155. Sokol Ústí n/L       5   0- 0-  5   10:  55   0
© M. SRBPSMF