|
KURÝRNÍ SLUŽBA
HRÁČI V POHÁRU SFČR
Poslední aktualizace - prosinec 2023 (po 2022/23)
Základem pro vznik této hráčské databáze jsou Zápisy o utkání z Poháru FAČR od ročníku 1994/1995.
Zde je nutné podotknout, že statistika Poháru ČMFS je značně nekompletní díky chybějícím údajům, které na Svaz futsalu ČMFS nebyly dodány.
PŘEHLED CHYBĚJÍCÍCH UTKÁNÍ:
(požadované statistické údaje zasílejte prosím na miroslavsrb@seznam.cz)
2001/2002
Arsenal Benešov - TS Bakov 1:3 + 4:9 (z obou zápasů branky a sestava Benešova).
Rangers Chodov - Martin team Plzeň 17:6 + 14:4 (u obou zápasů sestavy obou týmů).
TORF-ESTE Pardubice - Era-pack Chrudim (z obou zápasů vše včetně výsledků).
Megas Frenštát - Mikeska Ostrava (z obou zápasů vše včetně výsledků).
KH Polná - Bosonohy Brno 3:2 + 3:9 (z obou zápasů branky a sestavy KH Polná).
Rangers Chodov - Alfa Liberec (z obou zápasů vše včetně výsledků).
Alfa Liberec - TS Bakov 12:13 (sestava Liberce).
Megas Frenštát - Bosonohy Brno 6:3 + 8:3 (z obou zápasů sestavy Bosonoh).
Megas Frenštát - Alfa Liberec 3:3 + 2:4 (z obou zápasů sestavy Liberce).
2002/2003
Viktoria Žižkov - Benago 4:4 (branky a sestava VŽ).
Mako Litvínov (jméno osmifinálového soupeře včetně všech statistik a výsledků z obou zápasů).
Velká Hleďsebe (jméno osmifinálového soupeře včetně všech statistik a výsledků z obou zápasů).
Templář Ivančice - Dino Brno 5:2 (sestava Dino Brno).
Mako Litvínov - Velká Hleďsebe (branky a sestavy obou týmů včetně výsledku).
Viktoria Žižkov - Megas Frenštát p/R 2:2 (branky a sestavy obou týmů).
2003/2004
Viktoria Žižkov - Velká Hleďsebe 16:3 (sestavy obou týmů).
1.HFC Ústí n/L - KuVok Nový Bor 8:8 (sestava Ústí).
Bosonohy Brno - Penthouse Jihlava 6:3 (sestavy obou týmů).
Delta-Real Šumperk - Megas Frenštát 8:2 (branky a sestavy obou týmů).
2007/2008
Indoss Plzeň - Benago Zruč n/S 2:4 prodloužení (branky a sestava Indossu).
Hráči, kteří nastoupili v sezóně 2022/2023 jsou vyznačeni tučně.
(v závorce za jménem hráče je uvedeno, kolikrát hráč získal Pohár ČMFS)
(v závorce za počtem zápasů je uvedeno, kolik sezón hráč odehrál)
JMÉNO ZÁPASY GÓLY KLUB, ZA KTERÝ HRÁČ NASTUPOVAL
ABRAHÁM Martin 20. 9.78 3 (1) - Helas Brno
ABRHAM Tomáš 5.12.91 10 (8) 4 Mělník, Svarog, Démoni, Interobal
ADAM Jan 8.10.69 1 (1) 1 Montza České Budějovice
ADAM Jan 19.10.76 3 (1) 1 Templář Ivančice
ADAM Petr 18. 1.79 1 (1) - Templář Ivančice
ADAMČÍK J .. 1 (1) - Hombre Plzeň
ADAMČÍK M .. 1 (1) - Hombre Plzeň
ADAMČÍK Petr 20.11.71 1 (1) - IFT Computers Ostrava B
ADAMEC Milan 10. 5.75 3 (1) 1 Botafogo Mladá Boleslav
ADAMEC Petr 28.10.69 4 (2) 1 Letňany PřF Praha
ADAMÍČEK Zbyněk 4. 4.73 12 (4) - Adamíček Český Krumlov
AGNE Antonio (1x) 18. 9.90 4 (1) 5 Era-pack Chrudim (Bagatini)
AJDINOVIČ Michal 18. 9.02 1 (1) - Svarog Teplice
AKOPJAN Henrik .12.84 1 (1) - Happich team Plzeň
ALAJ Dani 9. 2.88 2 (1) 1 Benago Zruč n/S
AL-ERAIDI Samir 20.10.93 2 (2) 1 Svarog a Internazionale Teplice
ALI Feras 12. 6.82 3 (1) - Benago Zruč n/S
ALTOUMI Adham 6.12.89 2 (1) - Benago Praha
ALVES Douglas 21. 7.81 1 (1) - Gardenline (D.Graciano)
ALVES DOS SANTOS Carlos 26. 1.98 1 (1) - Olympik Mělník (Joao)
AMARO Vagner Anibal . 7.84 1 (1) - Gardenline Litoměřice (Vagnao)
AMRANI Fouad 9. 2.85 7 (1) 3 Sparta Praha, Benago Zruč n/S
ANASTAZIU Janis (1x) 9. 3.53 5 (2) - Mikeska Ostrava
ANDĚL Tomáš 19. 5.66 3 (1) 2 Alfa Liberec
ANDERLE Jiří 15. 4.62 6 (2) 10 Bohemia České Budějovice
ANDERSON Claudino R. 7. 2.89 3 (1) 1 Era-pack Chrudim (Kilmer)
ANDRÝSEK Jiří 15. 5.65 3 (1) - Harnach Brno
ANGELLOT Garces 3.12.88 4 (3) 6 Sparta Praha, Benago Zruč n/S
ANTOŠ Pavel 19. 8.75 7 (2) 6 TS Bakov nad Jizerou
ANTOŠÍK Patrik . 6.95 1 (1) - UTB Zlín
APARECI DO GONCALVES N. . 3.93 1 (1) 1 Gardenline Litoměřice (Matheus)
ARNOLD Antonín 10.12.87 3 (3) 2 Absolut České Budějovice
AUERVEK Jan 31.10.78 2 (1) - 1.HFC Ústí n/Labem
AUGUSTIN Tomáš 28. 9.70 3 (2) 2 Harnach Brno
AXMANN Jindřich 22.12.78 3 (1) - Rýznar Zábřeh na Moravě
BABORÁK Jiří (1x) 14.11.57 19 (6) 3 TS Bakov nad Jizerou
BABOVÁK Jan 26. 2.98 2 (2) - Olympik Mělník
BAJER Luděk 6.12.70 3 (1) - Botafogo Mladá Boleslav
BAJER Vojtěch 6.12.65 3 (1) - Plumbum Hradec Králové
BAJZA Karel 4. 1.98 5 (3) 1 Gamaspol Jeseník
BAKEŠ Milan 28.12.77 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
BAKIU Luan 29. 9.92 1 (1) - Combix Ústí n/L
BAKLÍK Michal 19. 2.81 1 (1) - Jerevan Slavičín
BALÁŽ Martin 23. 1.76 1 (1) - K-sport Jindřichův Hradec
BALCAR Zdeněk 15. 4.62 3 (1) - Hop Trop Ústí nad Labem
BALDÍK Libor 15.10.79 1 (1) - Bohemia České Budějovice
BALÍK Vojtěch 1. 2.86 3 (2) 1 Sistemo Volfířov
BALOG Dominik (3x) 9. 9.01 14 (6) 9 FK Chrudim
BALOUN Boryslav 4. 9.67 3 (1) 3 AC Start Karlovy Vary
BANGHA Marek 10. 2.88 1 (1) - Dalmach Turnov
BANYÁCKI Pavel 31. 5.75 1 (1) 1 TS Bakov nad Jizerou
BARAN Jiří 28. 5.96 11 (6) 4 Svarog a Internazionale Teplice
BARČÍK Michal 20. 2.76 3 (1) 7 Rýznar Zábřeh na Moravě
BARNET Roman Petr .11.01 1 (1) - Sparta Praha
BARŠČ Pavel 9. 3.68 2 (1) - Gamaspol Jeseník
BÁRTA Leoš 7. 4.80 3 (2) 2 Mako Litvínov
BÁRTA Martin 27. 1.88 3 (1) 3 SK Bělá 1946
BÁRTA Michal 5. 4.75 2 (1) 2 Montza České Budějovice
BÁRTA Milan 1. 2.56 1 (1) - Adamíček Český Krumlov
BÁRTA Zdeněk 26. 5.71 3 (2) - Mako Litvínov
BARTEK Jan 18. 9.81 3 (2) - UFA Hradec Králové
BÁRTEK Luboš 7. 3.73 6 (1) - ESTE Pardubice
BÁRTEK Lukáš 9. 9.90 2 (2) - Herd Hradiště
BARTL Jan 20. 3.85 1 (1) - SK Bělá 1946
BARTOŇ Tomáš 10. 2.92 1 (1) - Bazooka Uherské Hradiště
BARTOŠ Jan 12. 1.93 2 (1) 1 Bazooka Uherské Hradiště
BARTOŠ Milan . 9.81 9 (6) - Flamengo Hradec Králové
BARTOŠ Radim 31. 1.72 8 (2) 1 Lazio Brno
BARTOŠEK Vlastimil 22. 5.64 17 (3) 16 IFT C. a Mikeska Ostrava
BARTŮNĚK Michal 18. 9.96 2 (2) - Démoni ČL, Interobal Plzeň
BARTUNĚK Pavel 19. 6.79 1 (1) - Andy Liberec
BARVÍNEK Ondřej 3. 1.87 1 (1) 1 Materia Sokolov
BASTL Milan 2. 2.71 5 (2) 4 Hustovlas a Rangers Chodov
BAŠČEVAN Vjačeslav 18. 6.87 2 (2) 1 Absolut České Budějovice
BATISTA RIBEI. E.(1x) 21. 7.83 1 (1) - Balticflora Teplice
BAUER Jan 25. 5.80 1 (1) - Herd Cheb
BAUER Josef 31. 1.77 1 (1) 1 RSC Čechie Slaný
BAUMAN Václav 26. 2.87 1 (1) - FC Mnichov 2001
BAUMRUK Tomáš 23. 9.72 4 (3) 3 Mako Litvínov
BAUS Radek 23. 7.79 1 (1) - VŠB Ostrava
BAVOR Vít 24. 3.77 2 (1) - AC Hradec Králové
BAYER Jiří (1x) 17. 2.79 2 (1) 3 SK Cigi Caga Jistebník
BAYER Tomáš .. 1 (1) - Happich team Plzeň
BAŽANT Jan 3.11.95 2 (2) - Démoni Česká Lípa
BDŽOCH Jan 3.10.85 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
BEDNÁŘ Josef 14. 1.59 2 (1) - Kavčí Hory Polná
BEDNÁŘ Pavel 26. 3.68 5 (1) 4 Combix Ústí nad Labem
BEDNÁŘ Pavel 5. 6.77 4 (3) - Flamengo Hradec Králové
BEER Michal . 5.87 1 (1) 1 Helas Brno
BECHYNĚ Zdeněk 16.10.69 7 (1) 7 Combix Ústí nad Labem
BEJDA Pavel (1x) 25. 3.75 28 (7) 6 TS Bakov nad Jizerou
BEJDA Stanislav (1x) 11. 2.77 27 (9) 23 Démoni ČL, Slavia Pha, Bakov
BEJSTA Tomáš 7.12.76 5 (2) 3 TJ Borek
BEJTKOVSKÝ Marek 30. 8.84 1 (1) - Zelená křídla Ludslavice
BEKA Martin 22. 3.72 4 (1) - TS Bakov nad Jizerou
BĚLČICKÝ Martin .10.94 1 (1) - Sapa Praha
BELEJ Michal 16.11.82 16 (6) 22 Sparta Pha, Benago, Tango Brno
BĚLÍK Miroslav 13. 4.92 2 (2) - Gamaspol Jeseník
BĚLÍK Zdeněk 19. 6.91 2 (1) 2 Malibu Mladá Boleslav
BELLADA Jaroslav (2x) 3. 7.84 10 (7) - Bohemians 1905, Eco
BELLADA Václav 22.11.86 6 (4) 1 Bohemians 1905, Eco
BĚLOHLÁVEK Jiří 7. 3.65 5 (2) 6 3P Bosonohy Brno
BĚLOHRADSKÝ Pavel 11.12.75 4 (2) 1 Tomson Brno
BĚLOUŠEK Martin 4. 5.90 1 (1) - Boca Chotěboř
BĚLOVSKÝ Ondřej 6. 9.97 2 (2) - Boca Chotěboř
BENÁT Petr 20. 5.80 8 (5) 7 TEX-COLOR České Budějovice
BENC Radek 21. 4.76 1 (1) 1 KuVok Nový Bor
BENC Tomáš 20. 3.88 7 (7) - Boca Chotěboř
BENDA Lukáš . . 3 (1) 1 Helas Brno
BENDÍK Milan 8.20.56 5 (1) 1 IFT Computers Ostrava
BENEK Aleš 24.11.90 3 (1) 1 Zlej se(n) Liberec
BENEŠ David . 5.98 2 (1) 2 Tango Hodonín
BENEŠ Jakub 23. 1.91 1 (1) - Zlej se(n) Liberec
BENEŠ Jan 27. 6.78 1 (1) 1 Herd Cheb
BENEŠ Jan 12. 9.86 1 (1) - K-sport Jindřichův Hradec
BENEŠ Jaroslav 10. 5.84 3 (1) 2 Nejzbach Vysoké Mýto
BENÍŠEK Tomáš 24. 1.92 3 (3) 2 GMM Jablonec n/N
BEŇO David .12.78 1 (1) - Vokno Kroměříž
BERAN Jiří 2. 3.90 5 (5) 7 Mados HK, TORF-ESTE
BERAN Kamil (1x) 14. 5.71 15 (5) 7 Mikeska Ostrava
BERAN Ladislav 10. 5.89 5 (3) 6 Svarog Teplice, SK Bělá 1946
BERAN Martin 27. 9.67 4 (2) 2 Sokol Ústí nad Labem
BERÁNEK Jakub 1. 1.87 1 (1) - SK Kladno
BERÁNEK Jakub 8. 4.91 1 (1) 1 F.A.Zole Česká Lípa
BERÁNEK Jiří 9. 4.83 2 (1) - SK Slavia Praha
BERÁNEK Štefan 1. 4.93 6 (3) - Dynamo Č.Budějovice
BERČÍK Milan 14. 8.55 4 (1) - Ajax Novesta Zlín
BERECZKÝ Tomáš 7. 3.90 4 (3) 1 Březová, Indoss, Materia
BERNAT Jaroslav 23. 3.85 2 (1) - Malibu Mladá Boleslav
BERNÁT Pavel 7. 8.88 3 (2) 3 Zlej se(n) Liberec, GMM Jablonec
BERNER Tomáš 27. 2.87 2 (2) - Era-pack Chrudim
BEŠTA Jakub 8.12.88 1 (1) - Indoss Plzeň
BETYÁR Miroslav 14. 2.85 2 (1) 3 Combix Ústí n/L
BEZ Michal 26. 7.81 7 (2) 5 Absolut České Budějovice
BEZDĚK David 20. 9.94 1 (1) 1 Amatér Komárovice
BEZDIČKA Václav 1. 6.73 3 (1) 2 Interchmel Velká Hleďsebe
BEZSTAROSTI Tomáš 12. 3.93 16 (6) 1 Sparta Praha, Benago Zruč n/S
BIALEK Milan 14. 6.93 1 (1) 1 Démoni Česká Lípa
BIČÍK David 6. 4.81 3 (1) 1 Selp Vysočany
BIČÍK Jan 23. 2.74 2 (1) - FC H Most
BIDLO Marek 13. 7.73 2 (1) - Mako Litvínov
BIDZINSKI Petr 21.11.77 2 (1) 1 VŠB Ostrava
BÍLEK Dominik 17. 3.99 2 (1) - Helas Brno
BÍLEK Jakub 11. 9.87 2 (2) - Jistebník, Mikeska Ostrava
BÍLEK Jaroslav 9. 3.61 3 (1) - Botafogo Mladá Boleslav
BILÍK Miroslav 15.11.88 1 (1) - Jistebník
BILÍK Pavel 25.12.86 2 (2) - Benago Zruč n/S
BÍLOVSKÝ Igor 4. 7.75 12 (3) 5 Tomson a Lazio Brno
BÍLOVSKÝ Petr 18. 5.67 3 (1) - Tomson Brno
BÍNA Marek 6. 7.00 2 (1) 1 FTZS Liberec
BÍNA Pavel 10. 6.91 5 (3) - FTZS, Andy Liberec
BLÁHA Martin 14. 6.90 1 (1) - Jistebník
BLÁHA Milan 26. 9.84 3 (3) 2 GMM Jablonec, Mapa Č.Lípa
BLAHETA Martin (3x) 27. 6.71 23 (4) 24 SK Cigi Caga Jistebník
BLAHUT Jan 30. 1.90 1 (1) - Baník Ostrava
BLAHUTA Matyáš 27. 3.00 3 (3) 4 Baník Ostrava
BLASCO Amandis Jorge . 7.86 3 (1) 1 SK Slavia Praha
BLAŽEJ Michal 27. 3.84 1 (1) 1 Era-pack Chrudim
BLAŽEJ Vít 15.12.78 8 (4) 5 Tango, Jistebník, VŠB OV
BLAŽEK Hynek 13.11.82 3 (2) 2 AC Gong České Budějovice
BLAŽEK Michal 6. 6.92 2 (1) 2 Wizards DDM Praha
BLAŽEK Petr (1x) 10. 8.72 32 (12) 13 Flamengo UFA Plumbum Bakov
BLAŽEK Radim 21. 9.90 2 (1) - Bohemians 1905
BLAŽEK Tomáš 4.12.80 1 (1) - Boca Chotěboř
BLAŽEVIČ Richard 22. 4.82 3 (1) - Megas Frenštát pod Radohštěm
BOBELÁK Tomáš 2. 4.81 1 (1) - KuVok Nový Bor
BOBYLEV Fedor 18. 3.95 2 (1) - Helas Brno
BOČÁNEK Ondřej 25. 3.90 3 (3) - Tango Brno
BOČEK Milan 17. 8.87 2 (2) 1 Absolut České Budějovice
BOČEK Jaroslav 17.12.75 1 (1) - Interchmel Velká Hleďsebe
BODLÁK Matěj 17. 6.93 1 (1) - Mados Hradec Králové
BöHM Lukáš 2. 8.93 6 (5) 1 Interobal Plzeň
BOHUN Petr . 8.00 2 (1) - Tango Hodonín
BOHUNĚK David . 5.85 1 (1) - Knockout '83 Příbram
BOHUSLAV Jaroslav 1.11.58 3 (1) - Slávia junior Karlovy Vary
BOCHŇÁK Rudolf .. 1 (1) - USK Slávie OU Ostrava
BOMBA Tomáš 31. 7.73 6 (2) 1 Alfa Liberec
BORÁŇ Tomáš . 4.94 1 (1) 1 United Frýdek-Místek
BOREŠ Jiří 26. 9.73 3 (1) - Templář Ivančice
BOROVIČ Milan 23. 1.74 1 (1) - Letňany PřF Praha
BORSKÝ Pavel 14. 8.72 1 (1) - Letňany PřF Praha
BORTLÍK Martin 9.10.72 5 (4) - Baník Ostrava
BORUCINSKI Artuš 14. 9.76 1 (1) 2 Megas Frenštát p/Radhoštěm
BOŘKE Martin 17. 5.93 1 (1) - Orel Hradec Králové
BOSÁK Libor .11.76 2 (2) 1 Vokno Kroměříž
BOŠKO David 30. 3.85 2 (1) - Malibu Mladá Boleslav
BOTH Milan 23. 5.76 1 (1) - Jerevan Slavičín
BOUČEK Michal 10. 4.91 1 (1) - Morcan ŽV Brno
BOURGES DOS SANTOS Fabri. 27. 1.83 3 (1) 1 Sparta Praha (Fabricio)
BOUŠKA Milan (4x) 28. 9.74 26 (10) 16 Eco-investment Praha
BOUŠKA Svatopluk 12. 5.70 11 (5) 8 Bohemians/Damned Praha
BOUŠKA Tomáš (4x) 12.10.79 11 (4) 3 Nejzbach VM, Era-pack
BRABEC Milan 30. 4.75 1 (1) 1 Martin team Plzeň
BRADÁČ Antonín 30.10.55 3 (1) - Ajax Novesta Zlín
BRADÁČ Přemysl 17. 4.73 1 (1) - Kavčí Hory Polná
BRAHIMI Azem (1x) 13. 6.88 26 (10) 18 Sparta Praha, Benago Zruč n/S
BRAUN Oliver 5. 2.81 2 (1) - Materia Sokolov
BRÁZDA Michal . 7.73 1 (1) - Helas Brno
BRÁZDIL Petr 26. 1.98 4 (3) 3 SKUP Olomouc
BREJCHA Karel 27. 2.89 2 (2) - Balticflora Teplice
BREJCHA Martin 24. 9. 4 1 (1) - KuVok Nový Bor
BRENDL František 20. 5.76 3 (1) - ESTE Pardubice
BRENN Pavel 30.10.78 1 (1) - Mapa Česká Lípa
BROM Josef 9. 8.91 1 (1) - ELBH Týn n/V
BROŽ David 10. 2.68 2 (1) 4 Olympia Příbram
BROŽ Rostislav (3x) 23.11.67 25 (5) 17 SK Cigi Caga Jistebník
BROŽ Vojtěch 2. 5.88 1 (1) - F.A.Zole Česká Lípa
BROŽ Zdeněk 5. 7.93 1 (1) - F.A.Zole Česká Lípa
BROŽEK Daniel (1x) 7. 8.74 7 (4) 5 Benago, Viktoria Žižkov
BROŽEK Miloslav 18.10.74 4 (1) 6 Bohemians/Damned Praha
BROŽEK Radim 10. 5.79 1 (1) - Benago Praha
BRŠLICA Pavel 27. 6.98 1 (1) - UTB VŠSK Zlín
BRŠŤÁK Juraj 26.10.80 1 (1) - Helas Brno
BRŤKA Peter 14. 5.77 3 (1) 1 Čechie ZM Praha
BRŮNA Martin (1x) 2. 2.87 11 (7) 3 Tango, Eco-investment
BRŮHA Petr 5.12.66 2 (1) 1 Hop Trop Ústí nad Labem
BRUNOVSKÝ Anton . 9.89 2 (1) 1 Sparta Praha
BRYCHNÁČ Aleš 9. 2.79 2 (1) - TORF-ESTE Pardubice
BRYCHTA Jiří 15.11.86 3 (2) 1 Selp Mladá Boleslav
BRYCHTA Martin 9. 9.66 7 (1) 2 Nejzbach Vysoké Mýto
BRYCHTA Martin 20. 9.90 14 (6) 8 Slavia Praha, Nejzbach VM
BRYCHTA Michal 9.12.94 5 (2) 3 Mados HK, Nejzbach V.Mýto
BRZÁK Jiří 20. 7.73 1 (1) 1 Sonáta Ústí nad Labem
BŘEZINA Radek 2. 2.83 3 (2) 4 Jokerit, United F-M
BŘÍZA Jan 2. 8.83 1 (1) - Benfica Hlinsko
BUBLA Jiří 19. 5.75 8 (2) 4 IFT Computers Ostrava
BUBLA Ondřej 19. 5.75 13 (3) 5 IFT Computers Ostrava A + B
BUBLA Pavel . 3.85 1 (1) 1 GMM Jablonec n/N
BUC Marek 18. 2.94 1 (1) 2 Tango Hodonín
BUČEK Michal (3x) 13. 4.73 30 (9) 43 Jokerit, Jistebník, Megas
BUČEK Miroslav 14. 1.71 2 (1) - Gamaspol Jeseník
BUDĚJCKÝ Daniel 24. 6.72 5 (1) 2 Bohemia České Budějovice
BUDIL Jan 6. 9.70 3 (1) 3 AC Start Karlovy Vary
BUFÁK Vlastislav 9. 5.66 1 (1) - Botafogo Mladá Boleslav
BUCH .. 1 (1) 4 Rangers Chodov
BUCHTA Jan 12.12.87 2 (2) - Helas Brno
BUCHTA Tomáš (1x) 27. 1.00 12 (7) 1 Interobal Plzeň
BUCHVAK Vitajly . . 1 (1) 1 Olympik Mělník
BUCHVALDEK Petr 6.10.72 2 (1) 1 Medvědi Malé Hoštice
BUCHVALDEK Tomáš . . 1 (1) - Chachaři Ostrava
BUJDÁK Roman 20. 6.73 1 (1) 3 K-sport Jindřichův Hradec
BUKOVINSKÝ Martin 28. 2.86 1 (1) 1 Absolut České Budějovice
BUKOVINSKÝ Ondřej 26. 4.82 3 (2) - Absolut České Budějovice
BUKSA Tomáš 12.11.78 2 (2) 1 Vokno Kroměříž
BURGET Vlastimil 24. 5.73 20 (7) 18 ESTE a TORF-ESTE Pardubice
BURIAN Marek .10.88 2 (1) 1 F.A.Zole Česká Lípa
BURIÁNEK Josef 24. 2.97 1 (1) 1 Amor Kloboučky Vyškov
BURÍK Josef 29. 4.92 1 (1) - FC Mnichov 2001
BURSA Pavel . 3.85 1 (1) - GMM Jablonec n/N
BUŘIČ Tomáš 4. 1.87 2 (2) - Herd Hradiště
BURŠÍK Martin 12. 8.96 1 (1) 1 FC Mnichov 2001
BURŠÍK Tomáš 21. 2.85 6 (5) - Tango Brno
BUTAŠ David 7. 4.81 3 (1) - Slávia junior Karlovy Vary
BUZEK Michal 2.12.96 1 (1) 1 Olympik Mělník
BŮŽEK Lukáš .11.94 1 (1) - Orel Hradec Králové
BŮŽEK Viktor 7. 6.02 1 (1) - Baník Ostrava
BZONEK Jan 26. 8.92 1 (1) - Cigi Caga Jistebník
CACH . . 1 (1) - AC Hlinsko
CAIZL Pavel 9. 3.90 2 (2) 1 Démoni ČL, SK Kladno
CAKL Roman 18. 9.71 6 (1) 6 Alfa Liberec
CAMARA SOBRAL Ricard (1x) 10. 8.98 6 (2) - Sparta Praha, Era-pack (Ricardinho)
CAMPR Milan 5.12.75 2 (1) 3 Sparta Chomutov
CAPALONGA PRATES He. (1x) 19. 8.00 3 (1) 7 FK Chrudim (Capinha)
CARBOCH Daniel 16. 9.71 1 (1) - Partizan Most
CARBOL Nikolas 5. 8.99 1 (1) - Baník Ostrava
CARDENAL DE JESUS Caio . 7.98 1 (1) 1 Boca juniors Krupka (Cesar)
CARDOSO DA SILVA (1x) 17. 2.89 12 (5) - Sparta Praha, Benago (Cristiano)
CARDOSO SOUZA Daniel 30. 7.95 1 (1) - Benago Zruč n/S
CARDOSO Jeferson . . 1 (1) 1 Svarog Teplice (Ninho)
CASAGRANDE Otamar 20. 7.95 1 (1) - Benago Zruč n/S (Tiago)
CAUSIDIS Marek 26. 5.91 2 (1) 3 United Frýdek-Místek
CAUSIDIS Marián 18.10.88 3 (1) 3 United Frýdek-Místek
CAVALCANTE Alves Filho . 9.92 1 (1) - Svarog Teplice (Djaelson)
CAVALLARO Thiago Mendes 4. 5.87 2 (1) - Balticflora Teplice
CENEK Čeněk 12. 9.92 1 (1) - Tango Brno
CIBRÍK Michal .10.96 1 (1) - Boca Juniors Krupka
CIBULEC Petr . 4.80 1 (1) - Beach Boys Odry
CICALA Aldo 12. 8.77 6 (2) - Bohemians/Damned Praha
CICALA Martin (2x) 20.10.67 20 (7) - Bohemians Praha, Viktoria Žižkov
CIESLAR Martin 11. 3.75 1 (1) - SKP Likop Třinec
CIGÁN Daniel 19. 5.77 3 (1) 6 IFT Computers Ostrava
CIHLÁŘ Pavel 18.10.70 1 (1) - 3P Bosonohy Brno
CINOLTR Kamil 1. 5.80 1 (1) - Partizan Most
CIOLEK Tomáš 6. 9.76 1 (1) - SC Veltěž
CÍSAŘ Marek 27. 3.74 1 (1) 1 K-sport Jindřichův Hradec
CÍSAŘ Petr 24.10.83 1 (1) 1 Sparta Chomutov
CÍTEK .. 1 (1) - 1.HFC Ústí n/Labem
COSTA SANTOS Felipe 8.11.89 2 (1) - Svarog Teplice (Felipinho)
COUFAL Ladislav 7. 1.79 1 (1) - Pribina Hesov
CUPÁK David 27. 5.89 14 (6) 5 Helas Brno, Sparta Praha
CUPÁK Vojtěch 12. 6.94 7 (4) 3 Helas Brno
CVIERTNA Adam 15.12.78 1 (1) - Mikeska Ostrava
ČADA Petr 30. 1.80 3 (1) - Slávia junior Karlovy Vary
ČADAN Miroslav 6. 7.65 5 (1) - Čepo Poruba
ČÁP Dalibor 29.11.72 3 (1) 1 Slávia Vlas České Budějovice
ČÁP Martin .12.80 4 (2) - SK Bělá 1946
ČÁP Michal 24. 4.86 2 (2) - Boca Chotěboř
ČAPEK Dušan 22. 8.84 4 (4) 2 Boca Chotěboř
ČAPEK Michal 6. 5.79 4 (4) - Boca Chotěboř
ČAPEK Petr 12. 4.94 1 (1) - Orel Hradec Králové
ČAPKA Jaroslav 17.10.77 7 (2) 3 Megas Frenštát p/Radhoštěm
ČÁSTKA Slavomír 7. 6.78 3 (2) 1 UFA Hradec Králové
ČAVERA Milan (1x) 20. 5.76 4 (1) 5 SK Cigi Caga Jistebník
ČECH .. 1 (1) 1 Martin team Plzeň
ČECH Jaroslav .11.84 1 (1) - FK Volfířov
ČECH Petr . 5.71 1 (1) - Mapa Česká Lípa
ČECH Vojtěch 9. 7.01 2 (1) 1 Tango Hodonín
ČECHURA Jan 4. 1.91 2 (1) 1 Wizards DDM Praha
ČEJKA Petr (1x) 23. 3.67 7 (1) 4 SK Cigi Caga Jistebník
ČEJKA Tomáš 14. 4.66 3 (1) - Plumbum Hradec Králové
ČEMUS Jan 8. 1.70 6 (2) 2 Bohemians/Damned Praha
ČEPILA Karel 11.12.56 2 (1) 2 Titanic Chodov
ČERMÁK Michal 5.12.68 3 (1) 1 TORF-ESTE Pardubice
ČERMÍN Lukáš 25. 2.78 2 (1) - Arsenal Benešov
ČERNÁŠ Petr 6.12.73 3 (1) 1 Slávia Vlas České Budějovice
ČERNECKÝ Vitalij 7. 3.59 1 (1) - Hop Trop Ústí nad Labem
ČERNÍK Ivan 31. 3.59 5 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
ČERNÍK Jakub 2. 8.88 1 (1) - TORF-ESTE Pardubice
ČERNOHORSKÝ Arnošt 14. 4.90 2 (1) - Combix Ústí n/L
ČERNOHORSKÝ Lukáš 12. 1.85 3 (2) 1 Indoss, Delta-Real Šumperk
ČERNÝ David 10.12.95 7 (4) 5 Svarog Teplice
ČERNÝ Josef 8. 9.78 1 (1) - RSC Čechie Slaný
ČERNÝ Michal (1x) 12.10.82 5 (3) 1 Mados HK, Nejzbach VM
ČERNÝ Pavel 5.10.64 2 (1) - Helas Brno
ČERVENÝ David 11.12.76 3 (1) 3 Bohemians/Damned Praha
ČERVENÝ Jaroslav 11. 7.75 2 (1) 1 Atlantic Rakovník
ČERVENÝ Štěpán 6. 2.00 2 (1) - SKUP Olomouc
ČEVELA Filip .12.84 1 (1) - Jokerit Kopřivnice
ČÍHAL Daniel 3. 9.92 2 (2) - Svarog a Internazionale Teplice
ČÍHAL Roman 19.10.87 1 (1) - Zelená křídla Ludslavice
ČIHAŘ Radek 24. 9.92 1 (1) - TORF-ESTE Pardubice
ČIKARA Petr 23. 1.81 2 (2) - Bohemians/Damned Praha
ČÍŽ Vladimír 8.11.98 5 (5) 1 Termiti Loket
ČÍŽEK Jindřich 4. 6.74 4 (2) - Benago, Čechie Slaný
ČÍŽEK Matěj 24. 8.95 3 (2) - Legia Hradec Králové
ČIŽNÁR Martin 13. 1.78 2 (1) - Draci Karlovy Vary
ČONKA Matěj 3. 7.95 3 (2) - SK Slavia Praha
ČTVRTNÍČEK Ondřej 17. 6.84 2 (1) 1 Bazooka Uherské Hradiště
ČUPR Martin 17.10.77 1 (1) - Knockout '83 Příbram
ČUPŘINA .. 1 (1) 1 Materia Sokolov
ČURDA Jan 28. 8.88 1 (1) - SK Kladno
ČVANČARA Jakub 28. 6.91 1 (1) - Démoni Česká Lípa
DA COSTA DIAS César . 7.91 4 (1) 4 Svarog Teplice (Teka)
DA COSTA Jeronimo A. (1x) 27. 1.82 11 (4) - Boca Krupka, Svarog, Balticflora
DANĚK Jakub 22. 3.00 2 (1) 5 FTZS Liberec
DANĚK Ondřej 27. 3.00 1 (1) - Helas Brno
DANG Robert 6. 9.96 5 (3) - Helas Brno
DANÍČEK Nikolas 21.10.91 1 (1) 1 Andy Liberec
DANIEL Jan 7. 3.95 5 (3) 1 Gamaspol Jeseník
DANIU Luan . . 1 (1) - Combix Ústí n/L
DANKO Oleksandr 7. 7.99 4 (1) 2 Helas Brno
DANOVIČ Tomáš .. 1 (1) - Sparta Chomutov
DA SILVA Alex 1. 2.88 1 (1) - Svarog Teplice (William)
DA SILVA BORGES Lucas 6. 4.96 2 (1) - Svarog Teplice (Da Silva)
DA SILVA Douglas (4x) 15.10.88 12 (4) 15 Era-pack Chrudim
DA SILVA Ferreira (2x) 9. 5.92 7 (2) - FK Chrudim (Dudu)
DA SILVA Leandro Gutiery . 5.88 1 (1) - Svarog Teplice (Prea)
DA SILVA Ramos Daniel 30. 3.88 3 (1) 3 Svarog Teplice (Daniel)
DAŠEK Jan 3. 1.65 7 (2) 4 Combix Ústí nad Labem
DAVID Petr . 7.86 1 (1) - Warriors Praha
DEDAI Luigi . 1.85 2 (1) - Absolut tým České Budějovice
DĚDEČEK Roman 21. 3.97 1 (1) - Mados Hradec Králové
DĚDIČ Jan 18.12.88 1 (1) - Balticflora Teplice
DE ALMEIDA Marcio (2x) 14. 7.86 6 (2) 7 Chrudim, Balticflora (Marcino)
DE CARVALHO Luiz 26. 2.95 7 (2) 2 Sparta Praha (Pimpolho)
DE FREITAS Felipe (5x) 18. 8.89 27 (8) 18 FK Chrudim (Felipe)
DE LIMA Emerson (4x) 15. 7.83 9 (4) 9 Era-pack Chrudim (Dentinho)
DE LUIS Yubero Alváro 17.12.87 4 (1) 3 Era-pack Chrudim (Alvarito)
DE OLIVEIRA Caio 18.12.87 4 (1) - Benago Zruč n/S
DE OLIVEIRA BARROS Anton. . 7.86 2 (1) 2 Svarog Teplice (Jairo)
DE OLIVEIRA PEREIRA Fr. 17. 6.86 2 (1) 2 Svarog Teplice (Diece)
DE SOUZA Vieira 10.11.81 2 (1) - Era-pack Chrudim (Evandro)
DEMALI Bojan .11.84 1 (1) - Happich team Plzeň
DEMEL Jan 1. 1.87 2 (2) - Jistebník
DEMETER Robin 21.12.89 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
DEMETER Václav . 6.00 1 (1) - Olympik Mělník
DEMYANCHUK Viktor 7. 3.80 2 (2) - Olympik Mělník, Démoni ČL
DERÍK Nikolas 12. 5.95 1 (1) - Baník Ostrava
DIČKA Tibor 20. 2.92 5 (2) - Chachaři Ostrava, United F-M
DITTRICH Jaroslav (1x) 8. 3.82 3 (1) 5 Era-pack Chrudim
DLABOLA Martin 26. 8.78 1 (1) 1 Alfa Liberec
DLASK Jakub 4. 6.00 1 (1) - FTZS Liberec
DLOUHÝ Martin (3x) 3. 3.75 34 (12) 43 Sparta, Bohemians 1905, Eco
DLUGOŠ Jan 23. 6.68 2 (1) - TJ Borek
DLUHOŠ Adam 6. 2.99 4 (4) - Baník Ostrava
DOBIÁŠ Matěj . 6.95 1 (1) - Interobal Plzeň
DOBIÁŠ Michal . 2.89 2 (1) 1 United Frýdek-Místek
DOBROVOLNÝ Marian (1x) . 9.92 2 (2) 2 UFA HK, Era-pack Chrudim
DOČEKAL Lukáš . 2.99 2 (2) - Boca Chotěboř
DOČEKAL Michal . 3.96 1 (1) - Orchestrion Višňová
DOHNAL Aleš 10. 7.86 2 (1) - Gamaspol Jeseník
DOCHTOR 28. 1.83 1 (1) - SK Kladno
DOLECHEK Danyil . . 1 (1) - Bamík Chomutov
DOLEJŠ Jaroslav 7. 3.74 2 (1) - Arsenal Benešov
DOLEJŠ Vladimír 30. 9.73 4 (1) 5 Hustovlas Chodov
DOLEJŠKA Jan 23. 2.91 2 (1) - Wizards DDM Praha
DOLEJŠKA Vladislav 10. 8.92 1 (1) - FC H Most
DOLEŽAL Adam 5. 8.79 2 (1) - Atlantic Rakovník
DOLEŽAL Jiří 15. 5.98 4 (2) - Sparta Praha
DOLEŽAL Martin 29. 5.80 1 (1) 1 Boca Chotěboř
DOLEŽAL Radek . 3.92 1 (1) - Mados Hradec Králové
DOLEŽÁLEK Lukáš 4. 6.88 1 (1) - Balticflora Teplice
DOLEŽEL Jiří 15. 7.69 3 (1) 1 Čechie ZM Praha
DOLEŽEL Pavel 2. 6.76 9 (3) 11 Alfa Liberec
DONÁT Vladislav 10.10.85 1 (1) - Andy Liberec
DORKO Jaroslav 19.11.70 2 (1) - Lazor Vyškov
DORNAY Jan 24.10.83 1 (1) 1 Helas Brno
DOROZLO David 25. 4.84 3 (1) 2 SKP Likop Třinec
DOS SANTOS Douglas 30. 5.85 4 (1) 3 Benago Praha
DOS SANTOS Guerreiro (1x) 20.10.62 7 (1) 1 SK Cigi Caga Jistebník
DOS SANTOS Marcos Ant. 27. 7.89 2 (1) 1 Svarog Teplice (Duarte)
DOS SANTOS Martin Hugo 16. 7.86 1 (1) 1 Balticflora Teplice
DOS SANTOS William (1x) .11.80 2 (1) 2 Era-pack Chrudim
DOSTÁL Jakub (1x) 6. 6.84 8 (4) 1 UFA HK, Nejzbach V.Mýto
DOSTÁL Jaromír . 6.71 1 (1) - Anděl Prostějov
DOSTÁL Ondřej 26. 8.85 1 (1) 1 Anděl Prostějov
DOSTÁL Zdeněk 19.10.79 4 (1) 6 Era-pack Chrudim
DOSTÁLEK Karel 28. 1.57 3 (1) - Olympia Příbram
DOŠA Martin (4x) 18. 7.92 20 (8) 6 FK Chrudim, Sparta Praha
DOŠEK Milan 5. 7.81 1 (1) - Atlantic Rakovník
DRAHORÁD Michal 15. 4.69 3 (1) 1 Interchmel Velká Hleďsebe
DRAHOŠ David 9. 9.82 1 (1) - Kavčí Hory Polná
DRAHOŠ Jan 10. 8.73 4 (2) - Draci a Slávia junior K.Vary
DRAHOVSKÝ Tomáš (1x) 7.10.92 8 (2) 6 Sparta Praha
DRAŠNAR Vilém 3. 7.69 3 (1) 4 Botafogo Mladá Boleslav
DRAŽAN Karel 13. 9.76 3 (1) - Olympia Příbram
DRAŽAN Michal . 1.81 1 (1) 1 Knockout '83 Příbram
DROBNÝ Ladislav 19. 3.68 3 (1) - Sparta Chomutov
DROZD David (5x) 12. 9.95 24 (9) 20 FK Chrudim, Mados HK
DROZD Pavel (5x) 12. 9.95 22 (9) 19 FK Chrudim, Mados HK
DRYÁK Karel 28. 5.71 2 (1) 1 AFC Rapid Páleček
DŘÍŽĎAL František 8. 8.78 1 (1) 3 Draci Karlovy Vary
DUB Václav (1x) 14. 4.71 9 (2) 1 Viktoria Žižkov
DUDA Rostislav 31.12.78 3 (1) 2 SKP Likop Třinec
DUDA Štěpán 7. 5.94 1 (1) - GMM Jablonec
DUFEK Aleš 3.12.88 3 (3) - Tango Brno
DUFEK Daniel 25. 8.79 2 (2) 1 Materia Sokolov
DUFEK Petr 10. 7.80 3 (2) - TORF-ESTE Pardubice
DUCHOŇ Lubomír 14. 7.77 1 (1) - Arsenal Brtnice
DUNDA Michal 25. 8.87 1 (1) 1 Zelená křídla Ludslavice
DUNÍK Tomáš 10.12.81 1 (1) - Olympik Mělník
DUONG THANH Tung . 3.99 1 (1) - Sapa Praha
DUSPIVA Petr 14. 9.79 1 (1) - Happich team Plzeň
DUŠÁNEK Lukáš 25. 3.86 1 (1) - Démoni Česká Lípa
DUŠEK Martin . 7.90 2 (2) 1 Termiti Loket
DUŠEK Zdeněk 20. 3.81 1 (1) - TORF-ESTE Pardubice
DUTKA Jakub 9. 3.86 1 (1) - Démoni Česká Lípa
DUTKEVIČ Adam 12. 9.94 1 (1) - Zelená křídla Ludslavice
DVOŘÁČEK Lukáš 21.12.88 1 (1) - Tango Brno
DVOŘÁČEK Michal (1x) 29. 4.65 19 (5) 25 Viktoria Žižkov
DVOŘÁK .. 1 (1) - SC Veltěž
DVOŘÁK Daniel 16. 7.78 2 (1) - Olympik Mělník
DVOŘÁK David 11.10.74 2 (1) - Era-pack Chrudim
DVOŘÁK Dušan (1x) 13. 3.71 9 (4) 10 Pramen HB, Era-pack Chrudim
DVOŘÁK Jan 22. 6.96 3 (3) - Herd Hradiště
DVOŘÁK Jiří (1x) 16. 2.76 4 (2) 1 Alfa Liberec
DVOŘÁK Martin 2. 5.88 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
DVOŘÁK Ondřej 22. 3.90 5 (2) 1 Benago Zruč n/S
DVOŘÁK Pavel 23.11.75 3 (1) - Slávia Vlas České Budějovice
DVOŘÁK Petr 28.12.65 10 (3) 6 Adamíček Český Krumlov
DVOŘÁK Tomáš 30. 3.76 1 (1) - Helas Brno
DVOŘÁK Vratislav 27.12.72 3 (1) - Interchmel Velká Hleďsebe
DYATLOV Andrej 1. 8.84 1 (1) - Balticflora Teplice
DZIUBA David 28. 8.75 9 (2) 5 IFT Computers Ostrava A + B
DZIUBA Denis 26. 5.00 3 (3) 2 Baník Ostrava
DŽUDŽA Martin 10.10.02 1 (1) - Boca Júniors Krupka
ĎURICA Milan 20. 3.86 3 (1) - Absolut Černý Dub
ĎURICA Petr 16. 3.91 1 (1) - Baracuda Jakubčovice
ECKELSBERGER Pavel (2x) 25.10.71 15 (3) 9 SK Cigi Caga Jistebník
ECKERT Roman 22.10.65 3 (1) - Sokol Ústí nad Labem
EDELMAN Luděk 19. 7.75 2 (1) 6 Adamíček Český Krumlov
EGERMAIER Luděk 22. 7.79 3 (2) 8 Indoss a Martin team Plzeň
EISENREICH Jindřich 29. 5.92 6 (4) 7 Herd, SK Slavia, Bohemians 05
EISNER .. 1 (1) - Sonáta Ústí nad Labem
ELICER David 11. 8.80 1 (1) - RSC Čechie Slaný
ELMAN Miroslav 4. 8.88 1 (1) - SK Kladno
ENŽL Jaroslav 3. 4.74 2 (1) - Templář Ivančice
EPPICH Lukáš .10.87 5 (3) 2 Flamengo Hradec Králové
FAFLÍK Miloslav 1. 8.63 1 (1) 1 Martin team Plzeň
FAJGARA Jan 22. 5.86 3 (2) - Internazzionale Otrokovice
FAJMON Lukáš 26.12.97 1 (1) - Jokerit Kopřivnice
FALTYS Tomáš (1x) 24. 5.85 3 (1) 2 Nejzbach Vysoké Mýto
FÁRA Marek 23. 6.81 3 (1) - Interchmel Velká Hleďsebe
FARKAŠ Jan . . 1 (1) 1 VŠB Ostrava
FASAN Richard 5. 6.74 1 (1) - VŠB Ostrava
FASSEL Karel .10.86 1 (1) 2 Sausfork Otovice
FAZEKAŠ Martin 21. 3.81 4 (2) - Materia Sokolov
FEJERČÁK Pavel (2x) 10. 4.74 14 (4) 1 SK Cigi Caga Jistebník
FEJGL Jiří 28. 8.74 4 (2) 2 AC Hr. Králové, Viktoria Žižkov
FEJZULLAHI Arton (1x) 5.12.01 3 (2) - Sparta Praha
FENCL Jan 5.11.70 3 (1) - Botafogo Mladá Boleslav
FENDRICH Tomáš .11.95 1 (1) 2 Jokerit Kopřivnice
FENZ Jan . 3.96 1 (1) - Mados Hradec Králové
FERENC Jan 13. 8.95 1 (1) - Baník Ostrava
FERENC Ladislav 22. 1.72 2 (1) 1 Titanic Chodov
FERENC Marek 5.12.94 1 (1) - SK Slavia Praha
FERNANDES DA SILVA S (1x) 6. 3.90 6 (2) 3 Sparta Praha (Amadeu)
FERNANDES MIKUS Francisco (1x) . 2.99 7 (2) 4 Interobal Plzeň, Sparta Praha
FESSL David 28. 7.98 1 (1) - Žabinští Vlci Brno
FIALA (Doblej) Aleš (1x) 2.11.71 23 (5) 1 Mikeska Ostrava
FIALA Aleš 7. 2.77 1 (1) - 1.HFC Ústí n/Labem
FIALA Luboš 15. 8.80 1 (1) 2 Materia Sokolov
FIALA Vladislav 9. 8.65 2 (1) 3 Dino Brno
FIALKA Tomáš 15. 3.98 2 (2) - SKUP Olomouc
FICEK Rudolf (1x) 14. 9.69 7 (1) - SK Cigi Caga Jistebník
FIDLER Patrik 16.10.94 3 (1) - Nejzbach V.Mýto
FIDRA Jan 16. 3.88 3 (2) 1 Mados HK, TORF ESTE
FIEDLER Jiří 3.10.04 3 (3) - Boca Chotěboř
FICHTNER Tomáš 8. 9.88 11 (7) 12 Démoni, Slavia Pha, Benago, Bělá
FILINGER David 12. 1.78 22 (9) 21 SK Slavia, Bohem 05, Benago
FILINGER Jaroslav 1. 6.92 3 (3) 3 Interobal a Lochotín Plzeň
FINKE Michal 3.10.73 1 (1) - Herd Cheb
FIRBÁČ Jiří .. 1 (1) - Absolut tým České Budějovice
FISCHER Robert 28. 7.90 1 (1) - SK Slavia Praha
FIŠER Michal 14. 4.65 14 (2) - Combix Ústí nad Labem
FIŠER Miroslav 26. 1.66 5 (2) - Pramen Havlíčkův Brod
FIŠER Zdeněk 11.12.70 2 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
FIŠNAR Lukáš . . 2 (1) - United Frýdek-Místek
FITKO Martin 25.11.85 2 (1) 3 SK Kladno
FITZEL Tomáš 29.10.85 6 (3) 5 Benago Zruč n/S
FLÁDR Zdeněk 10. 1.94 1 (1) 2 Anděl Prostějov
FLEIŠMAN Jan 19. 4.83 1 (1) 1 FC H Most
FLORIAN Tomáš 12. 7.96 1 (1) 2 Amor Kloboučky Vyškov
FOFF Lukáš .11.95 1 (1) - Flamengo Hradec Králové
FOGACA Valente Diego 30. 9.93 9 (3) 3 Sparta Praha, Benago Zruč n/S
FORAL Roman 23.12.97 3 (1) - VŠSK UTB Zlín
FORGÁČ Ondřej 11.11.94 3 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
FORMAN Adam 17. 9.87 5 (3) 1 Interobal Plzeň
FORMÁČEK David 30. 7.97 2 (2) 3 Boca Chotěboř
FORMÁNEK Pavel (3x) 28. 9.83 20 (9) 13 Nejzbach VM, Era-pack
FORMÁNEK Tomáš 16.11.00 4 (2) - Sparta Praha
FORMÁNEK Radovan 15. 3.68 1 (1) - Helas Brno
FOŘT Jakub (1x) . . 3 (1) - Interobal Plzeň
FOUS Jakub . 7.86 1 (1) - Helas Brno
FRADICK Goes Conceicao 1.12.98 1 (1) - Boca Júniors Krupka
FRANC . . 1 (1) - Legia Hradec Králové
FRANK Dominik 27. 4.95 1 (1) - FC Mnichov 2001
FREBORT Jaromír 4. 2.97 2 (2) 2 Baník Ostrava
FREIJE Ruben 13. 8.90 1 (1) - Balticflora Teplice
FREISLER Petr 31. 1.66 8 (3) 2 Megas Frenštát p/Radhoštěm
FREITAG Martin 2.12.87 2 (2) - Viktoria Žižkov
FRIČ David (3x) 17. 2.83 23 (8) 10 Sparta, Bohemians 05, Eco
FRÍD Miroslav 19.12.79 9 (3) 2 Absolut České Budějovice
FRIEDL Martin 16. 2.91 8 (6) 3 Flamengo a Mados HK
FRIEDL Tomáš 1.10.73 16 (3) 10 Combix Ústí nad Labem
FRIZONI DA CRUZ DIAS B. 12. 3.90 1 (1) 1 Sparta Praha (Bernardo)
FRNKA Robert 22.11.75 2 (1) - VŠB Ostrava
FROLDA Aleš 25. 2.80 1 (1) - Arsenal Brtnice
FRYČ Libor 14. 2.67 12 (3) 10 Prostor DZ Ostrava
FUBŠO Roman (1x) 27. 1.74 6 (1) 1 SK Cigi Caga Jistebník
FUČÍK Petr 20.12.73 3 (1) 4 Harnach Brno
FUCHSA Filip 21. 5.76 7 (3) - Viktoria Žižkov
FUJDIAR Josef 23. 1.92 1 (1) 1 SK Kladno
FUKÁREK Ladislav 27. 3.65 3 (1) - AC Start Karlovy Vary
FURIK Martin 28. 6.93 6 (6) 3 Gamaspol Jeseník
FűSS Marek 25. 3.81 2 (1) - Medvědi Malé Hoštice
GABČO Josef 6. 2.73 1 (1) - Olympik Mělník
GABČO Josef 19. 9.93 13 (7) 8 Olympik Mělník, Benago Zruč
GABKO Petr 15. 8.69 2 (1) - Mako Litvínov
GÁBOR Pavel 17. 8.73 3 (1) 2 Adamíček Český Krumlov
GAJDOŠ Jan 13. 6.04 1 (1) - Rapid Ústí n/L
GAJDOŠ Martin 9. 7.97 1 (1) 2 Rapid Ústí n/L
GAJDOŠ Michal 9.10.82 1 (1) - Materia Sokolov
GALAČ Roman (1x) 19. 5.71 29 (6) 18 IFT C. a Mikeska Ostrava
GALIA Radim 4. 5.87 2 (1) - United Frýdek-Místek
GALLERT Petr 7. 8.75 1 (1) - Linde Ústí nad Labem
GALUS Martin 19. 3.90 2 (2) 2 Baník Ostrava
GALVAO DOS SANTOS A.F. 27. 7.92 4 (2) 1 Benago Zruč n/S (Andre)
GANSUKH Chongor 10. 7.99 5 (3) 1 Boca Krupka, Svarog Teplice
GARGOŠ Michael 9.10.75 2 (1) 1 Medvědi Malé Hoštice
GARIBALDI GUARDIA P.E. 10. 6.88 1 (1) - Svarog Teplice (Paulinho)
GAŠPARIN Roman 21. 1.74 2 (1) - Mako Litvínov
GAŠTAN Luboš 3. 6.69 15 (3) 11 Helas a Lazio Brno
GAŠTAN Vladimír 9. 6.72 12 (3) 8 Helas a Lazio Brno
GAZDA Václav 9. 6.85 3 (2) 3 Internazzionale Otrokovice
GAŽI Filip . . 2 (1) 2 Chachaři Ostrava
GAŽI Martin . . 2 (1) 1 Chachaři Ostrava
GAŽI Matěj . . 1 (1) - Chachaři Ostrava
GEDEON Filip 1. 8.02 1 (1) 1 Baník Chomutov
GEDEON Patrik 19. 7.75 1 (1) - Sparta Chomutov
GELNAR Petr (1x) 11. 1.79 12 (4) - VŠB Ostrava, Jistebník
GERČÁK Jakub 22.11.90 5 (3) 1 Nejzbach Vysoké Mýto
GERČÁK Libor (2x) 22. 7.75 26 (12) 2 Nejzbach VM, Sparta Praha
GERGELY Ludvík 18. 4.72 5 (1) 5 Rangers Chodov
GIAMPAOLI Karel 24. 6.73 2 (2) 1 Mako Litvínov
GIIL Qivind 21. 4.71 4 (2) 7 Benago Praha
GINZEL Karel 5.11.68 5 (1) 1 Adamíček Český Krumlov
GINZEL Zbyněk 27.11.70 8 (3) 12 Adamíček Český Krumlov
GLOMB Jiří 23. 9.61 7 (3) 2 Arsenal Benešov
GLOZYGA David 15. 4.83 1 (1) - Tosta Petrov
GNIDA Adam 31.10.98 2 (1) - Gamaspol Jeseník
GOJ Jaroslav 17. 3.76 1 (1) 2 SKP Likop Třinec
GOMBÁŠ Jakub 2. 3.00 1 (1) - Olympik Mělník
GOMES DA SILVA W (1x) 14. 4.81 5 (2) 5 Sparta Praha (Wilde)
GONCALVES Melo Jeffer. 21. 6.88 1 (1) 1 Svarog Teplice (Jezin)
GONDA Jiří . 6.74 1 (1) - Herd Cheb
GONZALES Fabian . 9.88 1 (1) - Benago Zruč n/S
GOTTWALD Petr 28. 4.73 1 (1) 3 Anděl Prostějov
GOTTWALD Tomáš . 4.80 1 (1) - Anděl Prostějov
GÖYBULAK Safak .10.77 4 (4) - Termiti Loket, Herd Hradiště
GRABMűLLER Daniel 17. 4.86 3 (1) 2 Olympik Mělník
GRAFNETTER Jan 1. 7.80 1 (1) - Letňany PřF Praha
GRAHL André Thiago 11. 3.89 1 (1) 2 Svarog Teplice (Keko)
GRÄTSCH Dominik . 1.93 1 (1) - Indoss Plzeň
GRBEŠA Kristijan (1x) 17. 1.90 8 (2) 6 Sparta Praha
GREČL Michal 12. 3.99 1 (1) 1 Warriors Praha
GREGUŠ Anton 18.12.55 2 (1) - Interchmel Velká Hleďsebe
GRIGERA Jiří . 7.00 1 (1) - Absolut Černý Dub
GRILLO Martin 14. 6.73 5 (1) 3 Rangers Chodov
GRIM Jaromír 6. 6.86 1 (1) 2 Amor Vyškov
GROSS Pavel 15.11.78 4 (1) 5 3P Bosonohy Brno
GRUBER David 20.10.71 1 (1) 1 Martin team Plzeň
GRULICH Ondřej 28. 4.71 3 (1) - Plumbum Hradec Králové
GRŰNDLER Pavel 26. 8.56 3 (1) - AC Start Karlovy Vary
GRUNTORÁD Martin 6. 3.82 5 (4) - Delta-Real Šumperk
GUALDA SERRANO Jesús 27.12.95 1 (1) - Sparta Praha
GUTTER Martin 29.10.71 2 (1) 1 Dino Brno
HABAJ Marek .12.83 2 (1) - Benago Zruč n/S
HABART Matěj 20.10.02 1 (1) - Slavia Praha
HABRMAN Vojtěch 26. 3.97 1 (1) - Mados Hradec Králové
HAČKA Ondřej .10.82 10 (4) 8 TEX-COLOR České Budějovice
HAJAS Pavel 17. 8.88 1 (1) - Combix Ústí n/L
HAJAŠ Daniel 14. 4.03 1 (1) - Rapid Ústí n/L
HAJDUŠEK Kamil 4. 5.94 2 (1) - FC Rudolfov
HÁJEK Daniel 6.11.98 2 (1) - Slavia Praha
HÁJEK David 6.10.97 3 (1) - Sparta Praha
HÁJEK Jakub 1. 4.90 3 (2) - Benago Zruč n/S
HÁJEK Jiří 29. 3.77 2 (1) - Draci Karlovy Vary
HÁJEK Karel 16. 4.63 2 (1) - Linde Ústí nad Labem
HAJNÍK Lukáš 19.10.75 6 (3) 3 Megas Frenštát p/Radhoštěm
HAJŽMAN Marek 11. 5.82 2 (2) - Indoss Plzeň
HALÁČEK Josef 25. 3.74 3 (1) - Adamíček Český Krumlov
HALAMÍČEK Filip 10. 1.00 2 (2) - Baník Ostrava
HALAMÍČEK Radek 26. 5.84 1 (1) - Jistebník
HÁLEK Ivan 4.12.56 5 (1) - Bohemia České Budějovice
HALODA Tomáš 11. 1.90 4 (2) 1 UTB Zlín, Vokno Kroměříž
HAMALA Miloš 15. 4.62 2 (1) 1 Tosta Petrov
HAMPEJZ Jaroslav 11. 7.65 1 (1) 1 Mako Litvínov
HAMPEL Petr . . 2 (1) 2 Chachaři Ostrava
HAMŠÍK Michal 25. 3.74 3 (1) 2 Olympik Mělník
HANOUŠEK Roman . . 1 (1) 1 F.A.Zole Česká Lípa
HANSL Ladislav 23.10.87 2 (2) 1 Žabinští Vlci Brno
HANSL Libor 14.11.74 7 (1) 5 Nejzbach Vysoké Mýto
HANUS Adam 21.12.84 1 (1) - Jokerit Kopřivnice
HANUŠ Martin 12. 1.94 1 (1) - Helas Brno
HANUŠ Tomáš 16. 1.69 1 (1) - Olympik Mělník
HANZLÍK Aleš 6. 2.87 1 (1) - Dynamo České Budějovice
HANZLÍK Karel 21. 2.96 1 (1) - Tango Hodonín
HANZLÍK Radek 20. 6.86 6 (6) 2 Démoni ČL, Sparta a Slavia Pha
HARAG Pavel 24. 6.78 1 (1) - Delta-Real Šumperk
HARNACH Martin 2. 1.73 4 (2) 3 Harnach Brno
HARTL Jiří 6. 2.90 1 (1) - Indoss Plzeň
HARUŠŤÁK Jaroslav (1x) 2. 4.73 25 (6) 23 Mikeska Ostrava
HASIČ Danir . 5.89 1 (1) - Sausfork Otovice
HAŠEK Rostislav 2. 6.75 2 (1) 2 Arsenal Benešov
HAUF Ondřej (1x) 5. 2.85 1 (1) - Era-pack Chrudim
HAUNOLD Jiří 10. 1.90 4 (4) 4 GMM Jablonec n/N
HAUZR Zbyněk 20. 4.73 2 (1) - Alfa Liberec
HAVEL Jan 15. 2.88 17 (11) 3 Helas, Interobal, Tango Brno
HAVEL Josef 12. 2.82 9 (5) 2 Tango a Helas Brno
HAVEL Petr (1x) 18. 9.70 6 (3) 5 Viktoria Žižkov
HAVELKA Petr 26.12.72 2 (1) 1 Helas Brno
HAVELKA Radek 19. 1.75 2 (1) - TJ Borek
HAVIAR David 31. 7.86 1 (1) - Démoni Česká Lípa
HAVLÁSEK Jan 29. 4.88 2 (1) - F.A.Zole Česká Lípa
HAVLÍČEK Jan 3. 2.91 1 (1) - FC Mnichov 2001
HAVLÍČEK Martin 29. 1.74 3 (2) - Letňany PřF a Benago Praha
HAVLÍČEK Zdeněk 23.12.63 1 (1) - Dino Brno
HAVLÍK Adam . 9.04 1 (1) - Helas Brno
HAVLÍK Roman 17. 9.86 1 (1) - FK Volfířov
HAVLÍK Roman 27.10.88 1 (1) - Helas Brno
HAVLÍN Dominik 27.12.96 3 (2) 7 Žabinští Vlci Brno
HAVRDA Filip 1. 1.00 6 (3) 7 Slavia Praha, SKUP Olomouc
HAVRDA Ondřej 14. 3.86 5 (4) - Démoni ČL, Sparta a Slavia Pha
HECL Bohdan 6.12.74 3 (2) 1 Delta-Real Šumperk
HEGER Daniel 27.10.78 2 (1) - Medvědi Malé Hoštice
HEGR Josef 22. 3.81 1 (1) - Alfa Liberec
HEJNA Josef 2. 7.74 3 (1) 5 Arsenal Benešov
HEJNA Radek .12.86 5 (5) - Termiti Loket
HEKERA Aleš 29.11.75 3 (1) - SKP Likop Třinec
HENDRYCH David 19.12.77 1 (1) 1 Happich team Plzeň
HENDRYCH Vlastimil 4. 5.75 1 (1) - Materia Sokolov
HENEK David 7. 7.98 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
HENEK Jakub 14. 7.95 2 (2) - Pramen Havlíčkův Brod
HERDA Martin 20. 7.76 3 (1) - TJ Borek
HEROUT Martin . 8.80 1 (1) - Flamengo Hradec Králové
HERZOG Radek 18.10.71 2 (1) 1 Mikeska Ostrava
HIBLER Lukáš 5. 4.91 3 (3) 3 Interobal Plzeň, Herd Hradiště
HIKL Milan 7.10.77 1 (1) - TS Bakov nad Jizerou
HIPPMANN Tomáš . 8.80 1 (1) - USK Slávie OU Ostrava
HLADÍK Roman . 4.94 2 (1) 2 Combix Ústí n/L
HLADÍK Tomáš (2x) 28. 8.71 29 (6) 26 Mikeska Ostrava, SK CC Jistebník
HLADKÝ Petr 14. 1.78 2 (1) - Medvědi Malé Hoštice
HLAVA David (1x) 28. 6.80 4 (1) 9 Alfa Liberec
HLAVA David 2.10.90 1 (1) - Mados Hradec Králové
HLAVÁČ Libor 31. 3.77 16 (6) 5 ESTE a TORF-ESTE Pardubice
HLAVÁČ Ondřej 23. 7.75 7 (3) - ESTE a TORF-ESTE Pardubice
HLAVÁČ Petr 7. 3.66 2 (1) - Bohemians/Damned Praha
HLAVATÝ Radek 2. 6.77 8 (4) 6 TORF-ESTE Pardubice
HLAVIČKA Jakub 13.12.72 2 (1) - Bohemians/Damned Praha
HLINÁK Roman 10. 5.67 5 (1) 3 Viktoria Žižkov
HLOBIL Patrik 15. 9.94 4 (3) - UTB Zlín
HLOUŠ Radek (3x) 9.12.80 13 (6) - Era-pack Chrudim
HLOUŠEK Michal 1. 5.93 2 (2) - Mados Hradec Králové
HLOŽEK Michal . 4.84 1 (1) - Zelená křídla Ludslavice
HLUBŮČEK Josef .11.88 1 (1) - Alfa Liberec
HNANÍČEK Josef 28.12.86 1 (1) - Jerevan Slavičín
HNANÍČEK Viktor .10.82 1 (1) - Jerevan Slavičín
HNILIČKA Jan (2x) 19. 3.70 25 (6) - Bohemia./Damned, Viktoria Žižkov
HNILO Tomáš 29. 3.78 2 (2) 1 SKP Likop Třinec, Slavičín
HNÍZDIL Daniel 6. 2.75 4 (1) - Olympik Mělník
HNÍZDIL Dominik 4. 9.97 3 (2) - Olympik Mělník, Sparta Praha
HODOVAL Jakub . 2.90 2 (1) - Flamengo Hradec Králové
HOCHMAN Petr 6.10.97 7 (4) - Mělník, Sparta Praha, Benago
HOLÁŇ Milan 21. 8.67 5 (1) - Mikeska Ostrava
HOLAS Marek 24. 1.74 2 (1) 1 Dekora Hlinsko
HOLAS Milan 24.10.77 2 (2) 4 Pribina Hesov, KH Polná
HOLÁTKO Rudolf 3.11.59 1 (1) - Templář Ivančice
HOLEC . . 1 (1) - AC Hlinsko
HOLEC David 29. 7.91 1 (1) 1 Mados Hradec Králové
HOLEC Libor 3. 4.82 1 (1) - K-sport Jindřichův Hradec
HOLEČEK David 6. 6.75 2 (1) 3 Sparta Chomutov
HOLEČEK Michal 13. 2.88 8 (3) 9 Sparta + Slavia, Selp Vysočany
HOLEČEK Ondřej 16. 3.82 1 (1) 1 Alfa Liberec
HOLICKÝ Ondřej 7.12.92 2 (2) - GMM Jablonec
HOLMAN Jakub 2. 2.93 5 (2) 2 United Frýdek-Místek
HOLOMEK Patrik 6. 9.74 2 (1) 1 3P Bosonohy Brno
HOLOMOY Pavel 19. 4.67 2 (1) 2 Linde Ústí nad Labem
HOLUB Jan 11. 6.77 2 (1) 1 Sokol Ústí nad Labem
HOLUB Ondřej 21. 2.88 1 (1) - Eco-investment Praha
HOLUB Roman 21. 9.76 1 (1) - RSC Čechie Slaný
HOLUBEC Matěj 13. 6.98 1 (1) - Mados Hradec Králové
HOLUBEC Tomáš 17. 1.80 3 (1) - Olympia Příbram
HOLUBEK Jan (1x) 2. 3.75 1 (1) 1 Alfa Liberec
HOLÝ Michal 18. 7.73 3 (1) 1 Slávia Vlas České Budějovice
HOLÝ Michal (2x) 29. 5.90 26 (13) 16 Interobal, Teplice, Bohemians 05
HOLZBAUER Martin . 1.83 1 (1) - Benago Zruč n/S
HOMOLA Jan 17. 2.94 13 (4) 4 Slavia Praha
HOMOLA Lubomír 24. 9.62 2 (1) - Rosa Gong České Budějovice
HON Petr 22. 7.67 2 (1) - Lazor Vyškov
HONS Pavel 15. 7.69 3 (1) - Čechie ZM Praha
HORA Martin (1x) 7. 4.01 14 (6) 3 Sparta Praha
HORA Matěj 28. 2.89 1 (1) 1 Lochotín Plzeň
HORA Stanislav 2.12.83 1 (1) - Lochotín Plzeň
HORÁČEK Jan (4x) 15. 4.73 38 (9) 33 Viktoria Žižkov, Bohemians Praha
HORÁČEK Ondřej . 1.93 1 (1) - Orel Hradec Králové
HORÁK David 19. 8.76 7 (3) - IFT C. Ostrava, Megas Frenštát
HORÁK Jakub 27.12.89 1 (1) - Warriors Praha
HORÁK Jaroslav 25. 3.77 1 (1) - Delta-Real Šumperk
HORÁK Petr 28. 4.68 2 (1) - Era-pack Chrudim
HORÁK Radoslav 14. 9.72 3 (1) 1 Plumbum Hradec Králové
HORÁK Roman 8. 5.69 3 (2) 2 Helas Brno
HORN Jiří 3. 8.70 8 (2) - Rangers Chodov
HORN Pavel 2. 2.75 10 (3) 7 Rangers Chodov
HORNÁT Jan . 7.82 1 (1) - Absolut Černý Dub
HORNÍK Jaroslav (1x) 3. 2.66 5 (1) - SK Cigi Caga Jistebník
HORT Patrik 4. 2.74 2 (2) 2 Interchmel Velká Hleďsebe
HORT Radek 29. 4.82 1 (1) - Arsenal Brtnice
HORVÁTH Tomáš 29. 4.99 1 (1) - Amor Kloboučky Vyškov
HORVÁTH Rostislav 14. 6.72 1 (1) - Partizan Most
HORYNA Václav 7. 8.90 3 (2) - Nejzbach Vysoké Mýto
HOŘÁK Martin 30.11.67 1 (1) 1 Alfa Liberec
HOŘEJŠÍ Petr 3.12.70 1 (1) - Hustovlas Chodov
HOŘÍNEK Jiří 18. 4.80 2 (1) 1 VŠB Ostrava
HÖSL Petr 1. 5.80 1 (1) - Letňany PřF Praha
HOSPODKA David 20. 4.81 1 (1) - Boca Chotěboř
HOŠEK Jakub 24.12.86 2 (1) - FC H Most
HOŠEK Jan 22.12.81 1 (1) - Vokno Kroměříž
HOŠEK Martin (1x) 17. 1.70 1 (1) - Viktoria Žižkov
HOUDEK Tomáš 17. 1.01 1 (1) - Flamengo Hradec Králové
HOURA Tomáš 1. 7.85 1 (1) - Mapa Česká Lípa
HOUSA Jan (1x) 24.12.74 9 (3) 11 Alfa Liberec
HOUSKA Filip 30. 8.78 2 (1) 1 TJ Borek
HOUŠKA Daniel 4.12.83 3 (1) 4 Viktoria Žižkov
HOUŠKA Marcel 5. 9.70 2 (1) 1 Lazor Vyškov
HOVORKA Jaroslav 14. 4.82 1 (1) - KuVok Nový Bor
HOXHA Vigan 9. 7.92 4 (1) 1 Benago Praha
HRABALA Radek 3.11.75 2 (1) 2 Tosta Petrov
HRABČÁK Štefan 7. 3.52 5 (2) - TJ Borek
HRABČÁK Vít 10. 9.79 5 (2) 3 TJ Borek
HRADEC Petr 6. 4.81 3 (2) - Tango Brno
HRACH Petr 17.10.75 4 (3) - Mako Litvínov
HRACHOVEC Václav 24. 1.96 2 (1) - Absolut Černý Dub
HRALA Václav 20. 5.81 2 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
HRANÍČEK Pavel 18. 5.80 2 (1) - Mako Litvínov
HRBÁČ Jiří 22. 2.84 16 (9) 2 Tex-color ČB, Volfířov, Absolut ČB
HRBÁČ Kamil 18. 6.77 2 (1) - Medvědi Malé Hoštice
HRBÁČEK Jakub .10.86 1 (1) - Lochotín Plzeň
HRDINA Antonín 24. 2.95 17 (7) 6 Slavia Praha, Sparta Praha
HRDINA Martin 28. 5.81 9 (5) 2 Slavia Praha, Selp MB, Bakov
HRDINA Zdeněk 13. 6.75 1 (1) - Montza České Budějovice
HRDLIČKA Adam 24. 2.94 1 (1) 1 Amatér Komárovice
HRDÝ Radek 7. 8.95 2 (2) - Olympik Mělník, Gardenline
HRIB Pavel 15. 5.70 3 (1) 1 Fet club Karlovy Vary
HRIC Dominik 19. 3.98 2 (2) 1 Dynamo České Budějovice
HRIC Jakub 4. 7.91 8 (5) 5 Tex-color České Budějovice
HRNEČEK .. 2 (1) - Absolut tým České Budějovice
HROCH Miroslav 6.11.61 2 (1) 2 Tosta Petrov
HROMADA Michal 25. 9.73 1 (1) - Pohoda Praha
HROMÁDKA Tomáš 8.11.89 3 (3) 1 Boca Chotěboř
HROMÁDKO Pavel . 2.95 1 (1) - Balticflora Teplice
HRON Bohumil 4. 2.68 6 (3) 3 Adamíček Český Krumlov
HROUZ Jiří 3. 4.75 2 (1) 2 Budweiser České Budějovice
HRUBIK Nenad 10. 2.80 1 (1) 2 RSC Čechie Slaný
HRUBÝ Vítězslav (1x) 4. 5.94 4 (2) 3 Era-pack Chrudim, Nejzbach VM
HRŮŠA Daniel 11. 6.93 2 (2) - Orel a UFA Hradec Králové
HRUŠKA Filip 25. 8.92 2 (2) 1 Flamengo a Mados Hr.Králové
HRUŠKA Jan 15. 7.81 2 (1) 1 Viktoria Žižkov
HRUŠKA Jiří 3. 2.73 9 (2) 3 ESTE Pardubice
HRUŠKA Milan 1. 1.65 3 (1) - Rangers Chodov
HUBKA Jan 23. 7.81 1 (1) - Alfa Liberec
HÜBSCH Josef 19. 3.64 1 (1) - Linde Ústí nad Labem
HUDAČEK Marko 27.10.96 2 (2) - Interobal Plzeň
HUDEČEK Pavel . 2.91 1 (1) - Herd Hradiště
HUDOUSEK Matěj 14. 3.03 3 (2) - Sparta Praha
HUJO Tomáš 1. 2.98 1 (1) - Baník Ostrava
HŮLA Michal 3. 8.98 13 (5) - Sparta Praha, Svarog Teplice
HŮLKA David 26. 5.74 11 (4) 5 Viktoria Žižkov
HŮLKA Josef 10. 2.67 3 (1) - Botafogo Mladá Boleslav
HŮLKA Petr (1x) 10. 2.72 26 (6) 1 TS Bakov nad Jizerou (+14.3.2009)
HURAJ Daniel 18.10.67 3 (1) - TJ Borek
HURT Daniel 11. 7.91 1 (1) 1 Dalmach Turnov
HURT Vojtěch 11. 7.91 1 (1) - Dalmach Turnov
HURTA Lukáš 13.11.92 1 (1) - Beach Boys Odry<
HUSÁK Jiří 3. 7.86 2 (1) - Alfa Liberec
HUSÁRIK Radim . 4.86 1 (1) - USK Slávie OU Ostrava
HUŠBAUER Jan (1x) 8. 7.88 4 (1) 1 Eco-investment Praha
HUŤKA Michal 18. 3.81 6 (3) 4 UTB Zlín
HVÍZDAL Jan . 9.85 1 (1) - Lochotín Plzeň
HVOLKA Tomáš (2x) 12.10.81 11 (5) 4 Jistebník, Viktoria Žižkov
HYBNER Jan 5. 5.92 2 (1) 2 GMM Jablonec n/N
HYKA Petr 30.11.82 2 (2) - Olympik Mělník
HYNEK Christopher 15.11.02 2 (1) 1 Tango Hodonín
HYNEK Karel 5. 5.71 11 (3) 12 Bohemians/Damned Praha
HYPIUS Josef 15. 4.91 1 (1) - GMM Jablonec n/N
CHADIMA David 14. 3.86 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
CHADIMA Marek 1. 3.89 5 (3) 3 Nejzbach Vysoké Mýto
CHADIMA Miroslav 28. 9.72 4 (2) 1 RSC Čechie Slaný
CHADRABA Jan 2. 5.87 2 (1) 1 F.A.Zole Česká Lípa
CHADZIDIS Dimostenis 29. 9.81 9 (6) 8 Tango a Helas Brno
CHALUPA Lukáš 18. 5.98 1 (1) - Barracuda Jakubčovice
CHALUPA Martin 2. 5.92 1 (1) - Orchestrion Višňová
CHALUPA Pavel 5. 3.91 1 (1) - Orchestrion Višňová
CHALUPSKÝ Jiří 12. 6.86 2 (1) 2 Helas Brno
CHARVÁT Martin 6. 2.67 5 (2) - Tomson Brno
CHLAD Petr 23.12.98 1 (1) - Boca Chotěboř
CHLEBOUN Patrik 5.11.90 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
CHLUMECKÝ Roman 23.12.76 3 (2) 3 ELBH Týn n/V, Montza ČB
CHMELA Martin .12.76 1 (1) 1 Vokno Kroměříž
CHMELENSKÝ Jakub . 5.94 1 (1) - Flamengo Březová
CHMELÍK Zdeněk (2x) 13. 7.88 13 (4) 3 Era-pack, Pramen H.Brod
CHOVANEC Jakub 3. 3.78 3 (1) 1 ESTE Pardubice
CHRAMOSTA Jiří 28. 9.68 2 (1) 2 Bohemians/Damned Praha
CHRÁSCINA Tomáš 11.12.98 2 (2) 1 Žabinští Vlci Brno
CHROBÁK Marek 15. 8.85 8 (5) 2 Benago Zruč n/s
CHROMEČKA Ondřej 19. 5.96 1 (1) - Jokerit Kopřivnice
CHROMEK Adam 22. 4.91 7 (6) 3 Flamengo a Mados HK
CHROMÝ Tomáš 25. 5.76 2 (1) - TS Bakov nad Labem
CHROUST Martin 5. 5.93 3 (2) - Žabinští Vlci Brno
CHRUDIMSKÝ Filip 26. 5.89 1 (1) - Combix Ústí n/L
CHRŽ Ondřej 11. 4.91 3 (3) - Indoss Plzeň
CHUBIRKA Vadim 3. 8.90 2 (2) - Amor Vyškov
CHUDÁREK Roman 26. 9.74 7 (2) 7 Ajax Novesta Zlín
CHUDĚJ Tadeáš 2.11.92 1 (1) - Beach Boys Odry
CHUMCHAL Radek . 5.83 2 (1) - Megas Frenštát pod Radhoštěm
CHURÁČEK Martin 2.11.64 7 (1) 3 Viktoria Žižkov
CHVAL Bohuslav 15. 6.73 2 (1) 1 AFC Rapid Páleček
CHVAL Tomáš 11. 9.71 2 (1) 1 AFC Rapid Páleček
CHVÁLA Miloš 24. 4.90 2 (1) 2 TORF-ESTE Pardubice
ICELA Jakub 29.11.95 1 (1) - Zelená křídla Ludslavice
IDRISSOV Dias 15.10.92 1 (1) - WarriorS Praha
IEMELIANOV Volodymyr 4. 5.93 2 (2) - Olympik Mělník, Svarog Teplice
IHRACKÝ Petr 30. 8.74 2 (2) 1 Mako Litvínov
IMLAUF Marek 22.12.87 1 (1) 1 Wizards DDM Praha
IMLAUF Tomáš 30. 3.89 2 (1) 1 Wizards DDM Praha
JACKO-LYSÁK Ondřej 22.11.68 3 (1) - Interchmel Velká Hleďsebe
JADRNÝ Tomáš (1x) 19. 6.77 3 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
JAHELKA Josef 13. 9.85 1 (1) - Mapa Česká Lípa
JAHODA Mário 13.11.73 1 (1) - Bohemians/Damned Praha
JAKEŠ Tomáš 1.10.04 2 (2) - Boca Chotěboř
JÁKL Adam 18. 4.00 2 (1) 1 GMM Jablonec n/N
JAKUBEC František (2x) 26. 2.77 9 (4) 8 Bohemians Praha, Viktoria Žižkov
JAKUBEC Michal 7.12.92 1 (1) - Herd Hradiště
JAKUBEC Roman 9. 7.79 3 (1) 1 Templář Ivančice
JAKUP Ahmet 14. 4.70 3 (1) 1 Benago Praha
JAKUS Tomáš (1x) 9. 6.78 1 (1) 1 Alfa Liberec
JANÁČEK Pavel 11. 6.64 4 (1) - Hustovlas Chodov
JANÁK Martin 7. 2.95 6 (3) 3 Absolut ČD, Sistemo Volfířov
JANALÍK Radek 16. 4.90 1 (1) - Zelená křídla Ludslavice
JANATKA Aleš 11.11.71 10 (3) 7 TS Bakov nad Jizerou
JANDA Jaromír 6. 6.74 2 (1) - Arsenal Benešov
JANDA Patrik 26. 4.92 1 (1) - Benago Zruč n/S
JANDA Tomáš 14.10.65 3 (1) 1 Pohoda Praha
JANDA Vítězslav 6. 2.97 2 (2) - Herd Hradiště
JANDERA Dušan (1x) 20.10.83 2 (2) 1 Nejzbach Vysoké Mýto
JANDURA Miroslav . 6.86 3 (2) - Internazzionale Otrokovice
JANECKÝ Jiří (1x) 8.10.69 14 (3) - Viktoria Žižkov
JANEČKA Martin 12. 6.95 7 (4) 6 SKUP Olomouc, Bazooka UH
JANEČKA Radek 9.10.96 7 (4) 3 SKUP Olomouc, Bazooka UH
JANÍK Jakub 7. 9.00 2 (1) - SKUP Olomouc
JANITA Patrik 2.11.94 2 (1) - VŠB Ostrava
JANKOVIČ Ján 19. 4.83 1 (1) - Tango Hodonín
JANKOVSKÝ Martin 12. 3.71 2 (1) 3 Rosa Gong České Budějovice
JANKŮ Zdeněk 2.10.65 3 (1) - Pohoda Praha
JANOŠÍK Martin 7.11.68 8 (3) 6 Alfa Liberec
JANOŠKO Vladimír 14. 9.65 5 (1) 2 IFT Computers Ostrava
JANOTA Jiří 31.10.72 1 (1) - Bohemians/Damned Praha
JANOTA Petr . . 2 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
JANOUCH Marcel 18. 9.77 4 (2) - Olympik Mělník
JANOUŠEK Ondřej 31. 1.88 1 (1) 2 Absolut tým České Budějovice
JANULÍK Tomáš 29. 8.90 1 (1) 3 Tango Hodonín
JANURA Petr 2. 2.75 2 (1) 1 Adamíček Český Krumlov
JANŮ Václav 15. 7.81 1 (1) - Knockout '83 Příbram
JANUŠ Radek 30.10.71 4 (1) - Ajax Novesta Zlín
JANUŠ Vlastimil 16. 3.74 14 (3) 1 Ajax Novesta Zlín
JARÁB Michal 18. 1.89 2 (2) - SK Kladno
JARKOVSKÝ Josef 24. 7.68 1 (1) - TORF-ESTE Pardubice
JAROSZ Dariusz 2.12.64 3 (1) 3 Botafogo Mladá Boleslav
JAROŠ Jiří 8.10.74 3 (1) 2 Ajax Novesta Zlín
JAROŠ Michal . 9.95 3 (2) - Legia Hradec Králové
JAROŠ Vítězslav 7. 5.76 1 (1) 2 Penthouse Jihlava
JASANSKÝ Martin 4. 8.89 8 (4) 8 TEX-COLOR České Budějovice
JASENSKÝ Erik 31. 3.89 1 (1) - Dynamo České Budějovice
JAVORSKI Daniel (2x) 8.11.00 8 (3) 1 FK Chrudim
JAVŮREK Josef 18. 9.66 6 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
JEDLIČKA Luboš .12.80 1 (1) - Flamengo Hradec Králové
JEDLIČKA Petr .12.78 3 (2) 1 Flamengo Hradec Králové
JELEN Karel 5. 2.91 1 (1) 2 Internazionale Teplice
JELÍNEK Luboš 4.11.65 14 (2) 15 Combix Ústí nad Labem
JELÍNEK Ondřej 20. 8.77 2 (2) - Nejzbach VM, Jistebník
JELÍNEK Petr (1x) 9. 4.71 21 (6) - Viktoria Žižkov, Bohemians Praha
JELÍNEK Radek . . 1 (1) - Baník Chomutov
JELÍNEK Radim 27. 3.74 1 (1) - Mikeska Ostrava
JELÍNEK Roman 7. 2.86 6 (5) 2 Mados Hradec Králové
JELÍNEK Tomáš 2. 2.98 2 (1) 2 FTZS Liberec
JELONEK David 19. 4.88 1 (1) - Balticflora Teplice
JENČ Michal 10. 1.93 4 (2) - Olympik Mělník
JENÍČEK Michal . 9.92 1 (1) - Benfica Hlinsko
JENÍČEK Petr 13. 7.83 5 (5) 1 Nejzbach Vysoké Mýto
JERASOV Dmitrij 6. 4.03 2 (1) - FTZS Liberec
JEŘÁBEK Filip . 4.01 1 (1) - GMM Jablonec n/N
JEŘÁBEK Jan II. 23. 3.90 2 (1) 3 TORF-ESTE Pardubice
JEŘÁBEK Stanislav . . 3 (1) 1 SK Bělá 1946
JESIPČUK Radek 27. 7.71 2 (1) 6 Rangers Chodov
JEŽDÍK Jiří 6. 2.90 1 (1) - Benago Zruč n/S
JEŽEK Jaromír . . 1 (1) - Olympik Mělník
JEŽEK Marek 29. 3.71 7 (1) 4 Viktoria Žižkov
JÍLEK Michal 7. 6.87 1 (1) - Tango Brno
JÍLEK Tomáš . 7.83 1 (1) - Sausfork Otovice
JINDRA Miroslav 10. 5.91 3 (3) 2 Flamengo a UFA Hr.Králové
JINDRA Tadeáš 1. 7.92 3 (2) 2 FK Volfířov
JIRÁČEK Pavel 16.10.67 3 (1) - Sokol Ústí nad Labem
JIRÁČEK Petr 2. 3.86 1 (1) 1 Materia Sokolov
JIRÁSKÝ Michal 12.10.93 7 (6) 1 Nejzbach VM, Mados HK
JIROUŠ Zbyněk 10. 1.68 2 (1) - TORF-ESTE Pardubice
JIROUŠEK Petr 15.11.82 1 (1) - Alfa Liberec
JIŘÍČEK Jan .10.86 1 (1) - Jokerit Kopřivnice
JIŘÍČEK Roman 8. 3.92 1 (1) - Amatér Komárovice
JÍŠA Jan 15.11.90 1 (1) - Jatka Pacov
JÍŠA Petr 24.12.65 6 (3) 3 Arsenal Benešov
JODL Michal 2. 4.74 3 (2) - Budweiser a Montza Č. Budějovice
JORDÁN Jan 9. 4.80 3 (1) 2 TJ Borek
JOŠT David 1. 2.95 8 (5) 11 Slavia a Sparta, Mados HK
JOVANOVIČ Djorde 4. 5.91 1 (1) - Benago Zruč n/S<
JOZA Miroslav 22. 4.69 3 (1) 3 Čechie ZM Praha
JUGAS Jiří 29. 1.66 7 (3) 1 Ajax Novesta Zlín
JUHÁS Lukáš 21. 6.92 8 (4) 4 UTB Zlín
JULINA Zdeněk 10. 1.76 1 (1) - Jerevan Slavičín
JUNEK Petr 22. 1.84 4 (2) 2 Bohemians 1905, SK Kladno
JUNGBAUER Radomír 31.10.90 1 (1) - Olympik Mělník
JUNIOR Edmin Jose . 9.87 2 (1) - Benago Zruč n/S
JURAŇ Radim . 2.90 2 (1) 1 Internazzionale Otrokovice
JURČÍK Ondřej . 1.80 1 (1) - FC Mnichov 2001
JURČOVSKÝ Petr 23. 3.89 4 (3) 2 Olympik Mělník, Slavia Praha
JURIGA Pavel . 7.82 1 (1) - Zlej se(n) Liberec
JURKENÍK Zdeněk 16. 2.66 1 (1) 1 SC Veltěž
JURNEČKA Jan 4. 5.67 2 (1) - Tomson Brno
JUŘÁTEK Jiří 31. 1.84 2 (1) - Gamaspol Jeseník
JUŘICA Radek 24. 3.90 1 (1) - United Frýdek-Místek
KABELE Jiří 17. 2.87 2 (1) 4 AC Sparta Praha
KABOUREK Lubomír 17. 9.75 2 (1) - Linde Ústí nad Labem
KADEŘÁBEK Jan 8. 1.80 1 (1) - Mapa Česká Lípa
KADLEC Jan (1x) 13.12.82 5 (3) 4 Indoss, Žižkov, Benago
KADLEC Ondřej 25. 7.05 1 (1) - Baník Chomutov
KADLEC Tomáš 11. 1.79 1 (1) - Indoss Plzeň
KADLEC Viktor 26. 7.00 3 (1) 5 Absolut Černý Dub
KAFKA Miloslav 21. 1.77 4 (2) 2 Benago Praha
KAFKA Pavel 19. 4.82 1 (1) - Boca Chotěboř
KAHL Petr (1x) 8. 8.68 11 (5) 1 Alfa Liberec
KAHL Tomáš 3.11.87 1 (1) - Alfa Liberec
KAHOUN Jiří 5. 2.73 5 (3) 8 Arsenal Benešov
KAHUDA Jan (1x) 7. 7.78 11 (6) 9 Selp, Bohemians, Žižkov
KAIN Václav 10. 2.84 1 (1) 2 Arsenal Brtnice
KAINC Pavel 16.12.68 5 (2) 2 Adamíček Český Krumlov
KALABIS Jan 14. 3.00 2 (1) 1 Olympik Mělník
KALÁN Tomáš 10. 7.73 3 (1) 3 Fet club Karlovy Vary
KALINA David . 1.77 2 (2) - Vokno Kroměříž
KALINA Jan (1x) 28. 2.78 11 (5) - Svarog a Balticflora Teplice
KALOUSEK . . 1 (1) 4 Absolut Černý Dub
KALOUSEK Zdeněk 17.12.82 1 (1) - Dalmach Turnov
KALUS Vojtěch 18. 2.93 4 (2) 3 UTB Zlín
KALUŽA Miroslav 25. 7.75 12 (4) 5 ESTE a TORF-ESTE Pardubice
KALVODA Robert 3. 5.71 5 (1) 1 Helas Brno
KAMENICKÝ Jaroslav (1x) 10. 6.75 27 (6) 17 Olympic Mělník, Bakov
KAMENÍK Libor 28. 8.71 3 (1) - Lazio Brno
KAŇKA Josef 16. 8.76 2 (1) - Arsenal Benešov
KAŇKA Michal 3. 3.74 5 (3) 1 Arsenal Benešov
KAŇKOVSKÝ Karel 17. 3.90 2 (2) 1 Démoni Česká Lípa
KAŇOK Radek 15. 1.87 1 (1) - Sausfork Otovice
KANTOR Aleš 14. 2.75 2 (1) 1 VŠB Ostrava
KAPLAN Aleš (1x) 9.11.82 6 (2) 3 Nejzbach Vysoké Mýto
KAPLAN Jan 23. 4.77 4 (3) - Pramen Havlíčkův Brod
KAPSA Martin 1.11.85 7 (4) 7 VŠB, United F-M, Frenštát p/R
KARABINA Michal . 1.92 1 (1) - Amor Vyškov
KARÁSEK Milan .12.86 2 (1) 1 Malibu Mladá Boleslav
KARBAN Josef (1x) 30. 1.75 21 (6) 6 TS Bakov nad Labem
KARDAKOV Andrey . 3.87 1 (1) - Balticflora Teplice
KARLÍK Petr 25.10.99 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
KAROLA Vlastimil 10.11.65 8 (2) - Ajax Novesta Zlín
KARPIAK Marek 28.12.97 4 (1) - Slavia Praha
KASAL Daniel 1. 7.97 3 (2) 1 Baník Chomutov, Svarog Teplice
KASÁLEK Martin 8. 9.80 4 (4) 5 Helas Brno
KASANDA Petr 23.12.75 2 (1) - TJ Borek
KASPŘÁK Petr . 1.84 1 (1) 1 Bazooka Uherské Hradiště
KASÝK Zdeněk . 9.93 9 (6) 1 Interobal Plzeň
KAŠICKÝ Dušan 14.10.82 5 (3) 4 Cigi Caga Jistebník
KAŠÍK Jakub 26. 2.96 4 (2) 2 VŠSK UTB Zlín
KAŠPAR Jiří 28.11.76 15 (6) - TORF-ESTE Pardubice
KAUTSKÝ Jan 29. 4.05 2 (1) - Slavia Praha
KAVÁLEK Martin 14. 4.92 1 (1) - SK Kladno
KAVKA David . 1.90 1 (1) 1 Pramen H.Brod
KAZÁR Tomáš 7. 9.89 3 (2) 2 Gamaspol Jeseník
KEDZIOR Petr 22.10.63 2 (1) 1 Lazor Vyškov
KEJŘ Marek 12. 7.01 2 (2) 4 Legia Hradec Králové
KELMENDI Melos 15. 9.98 3 (1) 3 Sparta Praha
KEROUŠ Jaroslav 11. 3.83 1 (1) - Jatka Pacov
KEROUŠ Martin 22. 3.90 1 (1) - Jatka Pacov
KEŠNER Ladislav 30. 1.88 1 (1) 2 Partizan Most
KIBAL Radek 1. 6.02 1 (1) - Baník Chomutov
KILIJÁN Jakub (1x) 31. 8.91 7 (4) 1 Balticflora Teplice
KIROV Milen 11.10.87 4 (3) - Démoni Česká Lípa
KLABAN Jiří 5. 6.64 5 (2) 1 Tomson Brno
KLÁSEK Tomáš 1. 6.91 1 (1) - Termiti Loket
KLAUS Josef 31. 5.66 2 (1) 1 Sokol Ústí nad Labem
KLEČKA Daniel 16.10.90 3 (2) - Rapid ÚL, Interobal Plzeň
KLEMENT Vilém 22. 6.03 3 (3) 1 Boca Chotěboř
KLEMPERER Jan 2. 6.73 3 (1) 1 CFC Letňany Praha
KLEMSA Jaroslav 26. 8.85 2 (2) 2 Delta-Real Šumperk
KLEPRLÍK Milan 25. 3.77 4 (1) 1 Alfa Liberec
KLEVAR Ondřej 14. 1.87 1 (1) - Beach Boys Odry
KLIER Jiří 11. 4.67 2 (1) - Těžba Dolní Nivy
KLIER Jiří 11.12.76 2 (2) - Herd Hradiště
KLIER Radoslav 1. 4.69 6 (3) - Rapid Páleček, RSC Čechie Slaný
KLIKA . . 1 (1) - AC Hlinsko
KLÍMA Bohumil 15. 9.00 1 (1) - Baník Chomutov
KLÍMA Daniel 12. 4.99 3 (2) 1 Baník Chomutov, Slavia Praha
KLÍMA Jan 15.10.70 18 (7) 4 Benago Zruč n/S
KLÍMA Jiří 10. 3.70 2 (1) - Botafogo Mladá Boleslav
KLÍMA Jiří 23. 6.71 1 (1) - Kavčí Hory Polná
KLÍMA Libor 30. 5.80 7 (5) 6 Flamengo + UFA Hr.Králové
KLÍMA Karel 21. 7.76 2 (1) - Montza České Budějovice
KLIMEK Petr 12. 4.67 5 (1) - Čepo Poruba
KLIMEK Radim 27. 7.74 5 (1) 2 Čepo Poruba
KLÍMEK Václav 31. 8.89 2 (1) - Helas Brno
KLIMEŠ Milan 28. 3.89 4 (3) 1 Helas Brno
KLIMEŠ Pavel 17. 1.92 7 (7) 2 Boca Chotěboř
KLIMT Jonáš 28. 8.98 1 (1) - Démoni Česká Lípa
KLÍR Jonáš 19. 4.94 1 (1) - Mados Hradec Králové
KLODA Rostislav 20.11.79 1 (1) - SKP Likop Třinec
KLUSÁK David 16. 6.94 1 (1) 1 Pramen H.Brod
KLUSÁK Stanislav 15.11.84 1 (1) - Tango Brno
KMENT Štěpán 28. 6.69 1 (1) - Letňany PřF Praha
KMÍNEK Patrik 4. 2.01 4 (2) 3 Jeseník, SKUP Olomouc
KNAP Marek 3. 5.81 1 (1) 1 USK Slávie OU Ostrava
KNEJZLÍK Karel 23.10.96 1 (1) - Zlej se(n) Liberec
KNĚŽÍNEK Martin 29. 8.68 7 (1) - Lazio Brno
KNĚŽÍNEK Miloš 17. 5.63 12 (2) 3 Lazio Brno
KNĚŽÍNEK Vojtěch 22.10.90 3 (2) 2 Sistemo Volfířov
KNÍŽÁTEK Petr 2.12.76 3 (1) 1 Rýznar Zábřeh na Moravě
KNOBLOCH Adam (1x) 29. 9.02 5 (2) 2 Interobal Plzeň
KNOBLOCH Ondřej 1. 2.73 9 (3) - Slavia Pha, Selp MB, TS Bakov
KNOP Václav 1. 3.80 3 (1) - Rýznar Zábřeh na Moravě
KNOPP Lukáš . . 1 (1) 1 Chachaři Ostrava
KNOTEK Libor 11. 9.76 1 (1) 1 Templář Ivančice
KŇAŽEJE Luboš 20. 5.74 2 (1) - AC Hradec Králové
KOBERA Jiří 15. 1.69 3 (1) - Fet club Karlovy Vary
KOBLASA Jan 7.12.93 1 (1) 1 Nejzbach Vysoké Mýto
KOBZA Zdeněk 20. 2.65 2 (1) - Tosta Petrov
KOC Václav 23. 3.90 7 (4) 3 Rapid ÚL, Interobal Plzeň
KOCIČ Mladen (1x) 22.10.88 4 (1) 2 Sparta Praha
KOČÍ Hynek 20.12.05 1 (1) - Baník Chomutov
KOČÍ Jan 13. 8.90 1 (1) - Benago Praha
KOČIŠ . . 1 (1) - SKUP Olomouc
KOČOVSKÝ Jiří Denis 7. 3.06 3 (1) - Sparta Praha
KODACKYJ Mykola 11. 6.92 2 (1) - Slavia Praha
KODEŠ Karel 13. 3.91 2 (2) 3 Svarog a Internazionale Teplice
KOHNHäUSER Rudolf 29. 4.85 2 (1) 1 Malibu Mladá Boleslav
KOHOUT Milan 21. 1.88 5 (5) 3 Herd Hradiště
KOCH Jiří 1. 2.83 8 (3) 8 AC Gong České Budějovice
KöKERT Daniel 18. 5.72 2 (2) 3 Combix a 1.HFC Ústí n/L
KOKEŠ Filip 17. 2.89 5 (3) - SK Slavia Praha, Selp MB
KOLACÍ Petr 7.11.74 1 (1) - K-sport Jindřichův Hradec
KOLÁČEK Daniel 24. 1.84 2 (1) 2 AC Gong České Budějovice
KOLÁČEK Ivo 8.12.72 2 (1) - Dino Brno
KOLÁŘ Ivan 9.11.79 1 (1) - Sparta Chomutov
KOLÁŘ Michal 16. 6.84 3 (2) 1 Internazzionale Otrokovice
KOLAŘÍK Miroslav . . 1 (1) - Anděl Prostějov
KOLAŘÍK Václav 9.10.72 2 (2) - Indoss Plzeň
KOLESNÁČ Marian 10. 7.65 4 (2) 1 Draci a Slávia junior K.Vary
KOLESNÁČ Michal 12.10.66 7 (3) - Draci K.Vary, Rangers Chodov
KOLLÁR Martin 1.12.82 4 (1) 3 Absolut České Budějovice
KOLOUCH Petr . 1.88 1 (1) - Lochotín Plzeň
KOLOUŠEK Václav (1x) 13. 4.76 3 (1) 1 TS Bakov nad Jizerou
KOMÁR Vítězslav (2x) 11. 7.82 13 (3) 3 SK Cigi Caga Jistebník
KOMŇACKÝ František 15.11.51 2 (1) 1 Lazor Vyškov
KOMOROUS Pavel 22.10.78 2 (1) - FC H Most
KONČOK Martin 14. 2.69 2 (1) - Bohemia České Budějovice
KONEČNÍK Zdeněk 10. 7.87 4 (3) 3 VŠSK Zlín, Ludslavice
KONEČNÝ Jan 26. 7.92 1 (1) - Internazionale Teplice
KONEČNÝ Jiří 2. 9.66 2 (1) 1 3P Bosonohy Brno
KONEČNÝ Jiří 24. 9.71 3 (3) - Delta-Real Šumperk
KONEČNÝ Marek 30. 1.91 6 (3) - Helas Brno
KONEČNÝ Marek 18. 4.94 1 (1) 1 Balticflora Teplice
KONEČNÝ Roman 27.11.84 2 (1) 2 TORF-ESTE Pardubice
KONRÁD Jiří 1. 3.89 1 (1) - Beach boys Odry
KOŇARÍK Jozef 12.10.66 2 (1) - Těžba Dolní Nivy
KOPÁČ Martin 30.10.92 1 (1) - Mados Hradec Králové
KOPÁČ Petr . 5.91 1 (1) - Mados Hradec Králové
KOPECKÝ Lukáš 28. 6.91 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
KOPECKÝ Marek (5x) 19. 2.77 17 (7) 11 Era-pack, Bohemians 1905
KOPŘIVA Jan 23. 2.90 1 (1) - Wizards DDM Praha 10
KOPŘIVA Luděk 22.11.81 7 (2) - Absolut České Budějovice
KOPŘIVA Petr 5. 2.80 1 (1) 2 Materia Sokolov
KOREJZA Milan 25. 3.84 2 (1) 1 Malibu Mladá Boleslav
KORELOS Jakub . 3.97 1 (1) 1 FC Mnichov 2001
KORENÝ Radek (2x) 2.10.73 22 (5) 17 SK Cigi Caga Jistebník
KORNÁK David 28. 7.76 13 (3) 5 Prostor DZ OV, Megas Frenštát
KOŘÍNEK Karel 3. 7.72 1 (1) - Partizan Most
KOŘÍNEK V . . 1 (1) - GMM Jablonec n/N
KOSAŘ Martin 7. 7.95 2 (2) 2 Legia Hradec Králové
KOSINA Jan 12. 4.89 5 (2) - Slavia Praha
KOSTKA David . 1.92 3 (1) 2 UTB Zlín
KOSTKA Vlastislav 4.10.76 7 (4) - TORF-ESTE Pardubice
KOSTROUN Martin 8. 4.92 1 (1) - Jatka Pacov
KOŠAŘ Pavel 17.12.52 2 (1) - Arsenal Benešov
KOŠEK Jan 9. 7.71 12 (4) 4 Bohemians/Damned Praha
KOŠELÍK Radim 14. 7.83 1 (1) - Megas Frenštát pod Radhoštěm
KOTOLÁN Petr 27. 9.50 6 (2) - Ajax Novesta Zlín
KOTOUZ Vlastimil 21. 2.74 2 (1) - Interchmel Velká Hleďsebe
KOTRLA Kryštof 29. 3.94 1 (1) - VŠB Ostrava
KOTRLA Matěj 22. 4.94 2 (1) - VŠB Ostrava
KOTULÁN Jan 20. 4.81 1 (1) - Amor Vyškov
KOUBEK Luděk 16. 6.76 1 (1) 1 Dino Brno
KOUBEK Zdeněk 19.11.71 1 (1) - 1.HFC Ústí n/Labem
KOUBUS Petr 1. 6.75 1 (1) - Dalmach Turnov
KOUDELKA Jan 12. 3.92 1 (1) - Sparta Praha
KOUDELKA Luboš 29. 5.89 2 (1) - Wizards DDM Praha
KOUDELKA Petr 27. 4.86 2 (1) - Alfa Liberec
KOUDELKA Tomáš 23.11.70 2 (1) - Harnach Brno
KOUDELKA Tomáš (9x) 17.12.90 43 (15) 13 FK Chrudim, Bohem05, TORF-ESTE
KOUMAR Miroslav . 1.73 2 (1) 2 Kavčí Hory Polná
KOUSAL Libor 26. 5.71 5 (1) - Helas Brno
KOUTEK Petr 21. 2.73 3 (1) - Slávia Vlas České Budějovice
KOUDELKA Petr 6. 4.92 1 (1) - Amor Kloboučky Vyškov
KOUTNÝ Martin 8.10.93 1 (1) - Boca Chotěboř
KOUTNÝ Pavel 31.12.69 1 (1) - DBV Lion Šumperk
KOVÁCS Michal (2x) 17. 4.90 21 (10) 16 Interobal Gard Benag Era Balt Tango
KOVÁČ Martin 16. 4.98 1 (1) 1 SKUP Olomouc
KOVÁČ René 6. 2.74 3 (2) 1 Mako Litvínov
KOVAL Radomír 15.10.76 1 (1) - Jistebník
KOVÁRNÍK David 18.12.73 2 (1) - ESTE Pardubice
KOVÁŘ Jiří 18. 3.91 4 (3) 1 UTB, Internaz. Otrokovice
KOVÁŘ Otto 23. 7.67 4 (2) 2 Arsenal Benešov
KOVÁŘ Přemysl 1.12.74 2 (1) 2 Helas Brno
KOVAŘCÍK Patrik . 3.98 1 (1) - Barracuda Jakubčovice
KOVAŘÍK Jan 2.10.88 1 (1) - GMM Jablonec n/N
KOVAŘÍK Martin 12.11.87 1 (1) - Balticflora Teplice
KOVAŘÍK René 4. 2.77 8 (3) 8 Megas Frenštát p/Radhoštěm
KOWALIK Martin (1x) 4. 7.74 12 (5) 1 Alfa Liberec
KOZÁR Peter (1x) 17.11.86 8 (4) 2 Interobal Plzeň
KOZELKA Michal 23. 3.77 1 (1) - RSC Čechie Slaný
KOZELSKÝ Jiří (1x) 24. 4.67 22 (5) 14 Mikeska Ostrava
KOZELSKÝ Marek 17. 7.93 4 (4) 3 Gamaspol Jeseník
KOŽÍŠEK Jiří (1x) 2. 6.75 25 (6) 13 TS Bakov nad Jizerou
KOŽÍŠEK Petr 10. 4.82 3 (1) - Rosa Gong České Budějovice
KOŽUŠNÍK Martin 6. 1.85 1 (1) - Jistební
KRACMAN Matěj 20. 7.86 5 (2) 3 Selp Mladá Boleslav
KRAJČ Marján 16.12.79 9 (4) - Slavia Praha, Benago Zruč
KRAJČA Pavel 21. 2.93 7 (4) 3 VŠSK UTB Zlín
KRAKOVČÍK Karel 7. 9.65 19 (4) - Prostor DZ Ostrava
KRAKOVČÍK Martin 6.10.00 1 (1) - Baník Ostrava
KRÁL Anton 24.11.64 5 (2) - IFT Computers Ostrava B
KRÁL František 6. 1.64 4 (2) 1 Arsenal Benešov
KRÁL Ondřej 17. 4.83 1 (1) - Indoss Plzeň
KRÁL Ondřej 24. 7.91 1 (1) - Amor Vyškov
KRÁL Pavel 12. 9.92 2 (1) - Malibu Mladá Boleslav
KRÁL Tomáš 18. 4.93 1 (1) - Indoss Plzeň
KRATOCHVÍL Daniel 4. 2.85 1 (1) - Pribina Hesov
KRATOCHVÍL Jiří 12. 4.88 3 (3) - Boca Chotěboř
KRATOCHVÍL Marek 7. 1.87 4 (4) - Termiti Loket
KRATOCHVÍL Michal 14.12.91 3 (2) - Žabinští vlci Brno
KRATOCHVÍL Tomáš 1. 5.84 1 (1) - SK Cigi Caga Jistebník
KRATOCHVÍL Tomáš 2. 4.85 1 (1) - Dalmach Turnov
KRÁTKÝ František 5. 1.78 2 (1) - Těžba Dolní Nivy
KRÁTKÝ Jan 20. 4.94 3 (1) 1 SK Slavia Praha
KRÁTKÝ Marcel 23. 7.76 2 (1) - Adamíček Český Krumlov
KRÁTKÝ Michal . 5.93 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
KRAUS P . . 1 (1) - GMM Jablonec n/N
KRAUS Zdeněk 26. 2.77 3 (2) 1 Selp MB, TS Bakov n/Jizerou
KRAYZEL Petr (3x) 16. 6.69 26 (6) - SK Cigi Caga Jistebník
KRAYZEL Radim (3x) 25. 7.71 18 (4) 8 SK Cigi Caga Jistebník
KRBÁLEK Luboš 19. 5.91 1 (1) 1 Benfica Hlinsko
KRČ Tomáš 29.10.92 1 (1) - Anděl Prostějov
KRČÁL Miloš 23. 8.79 1 (1) 3 Pribina Hesov
KRČÁL Radek . 7.76 1 (1) - Pribina Hesov
KREISEL David 10. 8.67 4 (1) 1 IFT Computers Ostrava
KREIZL Martin 10. 9.92 2 (2) - Delta-Real Šumperk
KREJCAR Ivo 8. 7.65 2 (1) - Budweiser České Budějovice
KREJČÍ .. 1 (1) 2 Rangers Chodov
KREJČÍ Martin 28. 3.88 3 (2) - Balticflora Teplice
KREJČÍ Pavel 4. 2.82 1 (1) - Absolut České Budějovice
KREJČÍ Tomáš 22. 7.81 1 (1) - Indoss Plzeň
KREJČÍK Aleš 2. 9.86 1 (1) - Dalmach Turnov
KREJČÍK Kamil 6. 9.87 7 (5) 4 GMM Jablonec, Alfa Liberec
KREMLÍK Michal 24.10.81 7 (6) 2 Flamengo a UFA Hr.Králové
KRISTEN Karel 7. 3.74 7 (2) 5 Benago Praha
KROH Jaroslav 11. 3.90 2 (1) - SK Slavia Praha
KROHMER Tibor . 4.94 5 (3) 1 Gamaspol Jeseník
KROK Lukáš 10. 1.91 4 (3) 4 Baník Chom., Gardenline, Combix ÚL
KROTIL Daniel 17. 3.01 1 (1) - Flamengo Hradec Králové
KROTIL Štěpán . 5.04 2 (1) - Boca Chotěboř, FK Chrudim
KROULÍK Radovan (3x) 30. 7.77 16 (6) 5 TORF-ESTE, Era-pack, Nejzbach VM
KROUPA David 24. 6.92 5 (2) 6 United Frýdek-Místek
KROUPA Jan . 8.87 4 (3) - Absolut České Budějovice
KROUPA Marek 4. 4.93 1 (1) 1 Dalmach Turnov
KROUPAR Petr 11. 3.75 3 (1) 1 Interchmel Velká Hleďsebe
KROUTIL Václav 16.10.89 2 (1) 2 Wizards DDM Praha
KRUBA Rostislav 19. 4.91 1 (1) - Orchestrion Višňová
KRULICH Tomáš 9. 3.80 1 (1) - Viktoria Žižkov
KRUPIČKA Jan .10.95 3 (2) - Legia Hradec Králové
KRUPIČKA Lukáš 18.11.79 2 (1) - Benago Zruč n/S
KRUŠKA Jiří 1. 8.63 3 (1) - Botafogo Mladá Boleslav
KRUŽLIAK Petr . 2.94 1 (1) - Jokerit Kopřivnice
KRYL Tomáš 10. 6.77 4 (2) 12 Knockout a Olympia Příbram
KRZEMIEŇ Vít 21. 3.95 2 (1) 1 VŠB Ostrava
KŘEMEN Jan 10. 2.97 15 (7) 12 Slavia a Sparta Praha, Interobal
KŘEPELKA Václav . 7.92 4 (2) - UTB Zlín
KŘEPSKÝ Petr 25.10.78 2 (1) 1 Tosta Petrov
KŘIVÁNEK Lukáš (2x) 23. 6.97 14 (6) 17 Interobal, Sparta Praha, Bazooka UH
KŘIVSKÝ Radek 16. 4.77 1 (1) - Boca Chotěboř
KŘÍŽ Patrik . 8.91 3 (2) - Absolut Černý Dub
KŘÍŽ Zdeněk 5. 7.63 2 (1) 1 Nejzbach Vysoké Mýto
KŘIŽÁK Jan . . 1 (1) - SKUP Olomouc
KŘIŽÁK Radim 18. 2.71 15 (3) - Prostor DZ Ostrava
KŘÍŽEK Filip 11. 9.04 1 (1) - Olympik Mělník
KŘÍŽEK Jan (1x) 21.12.68 1 (1) - TS Bakov nad Jizerou
KŘÍŽEK Zdeněk 16. 1.83 1 (1) - Dynamo České Budějovice
KUBAL Tomáš 30.11.86 1 (1) - SC Veltěž
KUBAL Viktor 31. 1.84 5 (2) 1 Absolut České Budějovice
KUBALA Ondřej 15. 5.75 6 (2) - Slávia Vlas České Budějovice
KUBALA Vítězslav 22. 3.73 5 (1) 2 Čepo Poruba
KUBÁŇ František 22.12.79 1 (1) 2 KuVok Nový Bor
KUBÁT Jaroslav (2x) 15. 6.95 14 (8) 7 FK Chrudim, V.Mýto, Pramen HB
KUBÁT Richard 8. 1.86 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
KUBÁT Vladimír 14. 4.71 2 (2) - Mako Litvínov
KUBELKA Matouš 10. 2.95 4 (2) 3 Démoni Č.Lípa, Sparta Praha
KUBEŠ Jan 3. 6.76 5 (2) 3 Bohemians/Damned Praha
KUBEŠ Libor 14.12.81 2 (1) 1 Absolut České Budějovice
KUBICA David . . 1 (1) - Boca Chotěboř
KUBÍČEK Václav 22.11.91 5 (4) - Interobal Plzeň, Tango Brno
KUBÍK David . 6.91 1 (1) - Indoss Plzeň
KUBÍK Vojtěch 2. 6.83 1 (1) - Sparta Chomutov
KUBÍK Roman 10. 3.76 2 (1) - Těžba Dolní Nivy
KUBÍN Michal .. 1 (1) - USK Slávie OU Ostrava
KUBO Jakub 15. 1.86 1 (1) - Zelená křídla Ludslavice
KUČ Ervín 2. 1.94 4 (2) 2 Olympik Mělník, Sparta Praha
KUČA Lukáš 30. 8.05 4 (2) - Slavia Praha
KUČERA Jiří 11. 8.65 3 (1) - Pohoda Praha
KUČERA Marcel 30. 9.67 6 (1) 2 Pohoda Praha
KUČERA Martin 24. 4.92 6 (2) - SK Slavia Praha
KUČERA Petr . 2.67 1 (1) - Adamíček Český Krumlov
KUČERA Petr 22. 7.85 6 (5) 4 Interobal Plzeň
KUČERA Vladimír 6. 3.65 2 (1) - Linde Ústí nad Labem
KUČERA Zdeněk . 1.90 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
KUČÍREK Lukáš . 6.92 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
KUDĚLKA Tomáš 15.12.71 1 (1) - Megas Frenštát p/Radhoštěm
KUDLÁČEK Michal 11. 7.80 1 (1) 1 Pramen Havlíčkův Brod
KUDRHALT Bohumil . 8.93 1 (1) - Balticflora Teplice
KUDRNA Michal 24. 7.87 4 (2) - Benago, Bohemians 1905
KUFA Daniel 12. 3.94 2 (1) 1 VŠB Ostrava
KUHN Luboš 16.11.67 3 (1) - Plumbum Hradec Králové
KűHNERT Lukáš 20.11.85 1 (1) - Megas Frenštát p/Radhoštěm
KUCHAŘ Michal . 1.96 1 (1) - Amatér Komárovice
KUCHTA Tomáš 27. 3.02 7 (2) 4 Slavia Praha
KULHA Michal 16.11.92 2 (2) - Démoni Česká Lípa
KULHÁNEK Martin . 2.88 8 (5) 3 Flamengo Hradec Králové
KULHÁNEK Martin 2. 9.93 4 (3) 2 Svarog a Internazionale Teplice
KULHÁNEK Michal 19. 2.76 1 (1) - Delta-Real Šumperk
KULHÁNEK Tomáš 5. 7.92 1 (1) - Orel Hradec Králové
KULHAVÝ Václav (1x) 4. 3.78 6 (2) - Alfa Liberec
KUMPAN Ondřej 27.10.74 2 (1) 2 Era-pack Chrudim
KUMŠTA Martin 29. 5.84 1 (1) - Arsenal Benešov
KUNA Zdeněk 6.10.70 2 (1) - Montza České Budějovice
KUNA Zdeněk 12. 3.97 1 (1) 1 Absolut Černý dub
KUNC Lukáš 20. 8.86 1 (1) - Balticflora Teplice
KUNCÍŘ Matěj 12. 2.85 1 (1) - SC Veltěž
KUNDRÁTEK Lukáš 15. 2.94 1 (1) - VŠB Ostrava
KÜNSTNER Dušan 13. 1.98 6 (5) 1 Interobal Plzeň
KÜNZL Tomáš 29. 8.93 9 (4) 6 Svarog Teplice
KUPEC Lukáš 16. 4.81 2 (1) 1 Absolut České Budějovice
KURKA Tomáš 16. 5.74 1 (1) - Medvědi Malé Hoštice
KURUCZ Ladislav 19. 1.72 7 (4) 5 Selp a Bohemians/Damned Praha
KURUCZ Michal 9. 8.73 5 (3) 9 Bohemians/Damned Praha
KUTHAN Pavel 19. 4.66 2 (1) 1 Arsenal Benešov
KUTÍLEK Ondřej 11.11.83 1 (1) 2 Andy Liberec
KUZNĚCOV Jan . 1.82 1 (1) - F.A.Zole Česká Lípa
KUŽELKA Josef 18. 3.88 2 (2) 2 Alfa Liberec
KVAPIL Jan 7. 3.89 2 (1) - Malibu Mladá Boleslav
KVAPIL Tomáš 8.12.68 6 (3) 2 Letňany Praha, RSC Čechie Slaný
KVASNIČKA Stanislav 10. 1.66 3 (1) 2 Botafogo Mladá Boleslav
KVÍČALA Filip 14. 5.94 3 (1) - Benago Praha
KYJOVSKÝ Matúš 25. 3.89 2 (1) 3 Helas Brno
KYLÍŠEK Martin 11. 3.72 2 (2) - Mako Litvínov
KYSEL Jiří 9. 8.63 8 (2) 1 Rangers Chodov
KYSELA .. 1 (1) - Hombre Plzeň
KYSUČAN Jiří 2. 6.75 4 (2) 2 Rýznar Zábřeh, DBV Šumperk
LACINA Vladimír 19. 8.64 2 (1) 4 Combix Ústí nad Labem
LACINA Vlastimil 31. 7.83 1 (1) - Mapa Česká Lípa
LACKO Ivan 3. 8.89 3 (2) - Helas Brno
LAČNÝ Matěj 22. 4.87 1 (1) 1 Mapa Česká Lípa
LADEIRA Guilherme 7. 6.88 4 (2) 3 Balticflora Teplice
LADOMERSKÝ Marek 7.12.73 3 (1) - Viktoria Žižkov
LACH Jan 23. 3.71 3 (1) - Adamíček Český Krumlov
LALÁK Jiří 26. 9.82 1 (1) 1 VŠB Ostrava
LANDA Jiří 23. 3.69 3 (1) 2 Benago Praha
LANDRGOTT Tomáš 21.12.93 7 (4) - Interobal Plzeň
LANTORA Jiří 19.11.77 2 (1) - Olympia Příbram
LAPČÍK Martin 2. 1.97 4 (3) 1 SKUP Olomouc
LASČÁK Libor 18.10.71 7 (2) 4 Ajax Novesta Zlín
LAŠTOVKA Luboš 9. 5.77 2 (1) 3 Selp Praha
LÁTAL Marek 12.11.86 2 (2) - Sapa Praha, Warriors Praha
LÁVIČKA Luboš 7. 6.92 6 (6) 6 Herd Hradiště
LÁVIČKA Lukáš .12.87 1 (1) 1 Herd Cheb
LAVIČKA Petr 9.12.69 1 (1) - FC H Most
LAVIČKA Viktor 13. 9.68 6 (3) 6 Adamíček Český Krumlov
LAZÁRIK František 17. 2.89 2 (1) 2 FC H Most
LAZOVSKÝ Martin . 1.97 1 (1) 3 Amatér Komárovice
LE HOANG Thanh .11.95 1 (1) - Sapa Praha
LE HUY Hiep . 3.96 1 (1) - Sapa Praha
LE XUAN Trung Kien . 8.98 1 (1) - Sapa Praha
LEASURE Philip 12.12.95 2 (1) 1 Helas Brno
LECJAKS Lukáš 22. 5.00 2 (2) - Interobal Plzeň
LÉDL Jan 15. 9.81 2 (2) - Martin team a Happich team Plzeň
LEHNER Lukáš 9. 6.00 6 (4) 1 Olympik Mělník
LECHOVIČ Roman 8. 6.79 1 (1) 1 Mikeska Ostrava
LEITE Joao 28. 1.76 5 (2) 3 Balticflora Teplice
LEITNER Roman (1x) 23. 9.76 7 (3) 2 Alfa Liberec
LELEK Lukáš 1. 4.93 2 (1) 1 Olympik Mělník
LEMOS DA SILVA Adriano 7. 4.92 3 (2) 3 Svarog Teplice (Adriano)
LENDLER Patrik 26. 4.96 4 (2) 1 VŠSK Zlín
LENGYEL Roman 3.11.78 2 (1) - Dynamo České Budějovice
LEOVSKI Igor 11.12.93 4 (1) 2 Slavia Praha
LERCH Stanislav 30. 6.91 5 (3) 1 Helas Brno
LERCH Tomáš . . 2 (1) 2 Tex-color České Budějovice
LÉSKA Pavel 8. 9.73 5 (1) 4 Lazio Brno
LEŠEK Roman . 2.95 1 (1) - FC Mnichov 2001
LEVČÍK David 17. 2.76 7 (4) 1 Mikeska Ostrava, CC Jistebník
LEVČÍK Patrik 1.11.92 3 (1) 1 Bazooka Uherské Hradiště
LEXA František 17. 1.85 1 (1) - KuVok Nový Bor
LEŽÍK Jan 21. 7.01 1 (1) - Orel Hradec Králové
LEŽÍK Matěj 25. 7.94 1 (1) - Orel Hradec Králové
LIBORA Tomáš 8.10.75 3 (1) - Čechie ZM Praha
LIBŘICKÝ Stanislav 5. 1.91 3 (3) 1 Flamengo a UFA Hradec Králové
LIDMILA Jakub 5.10.92 3 (2) 2 Helas Brno
LIDMILA Patrik 19.10.98 7 (3) 3 Helas Brno
LIETAVA Jaroslav 18.10.89 1 (1) 1 Alfa Liberec
LIKE Adam 25. 7.95 1 (1) 1 Interobal Plzeň
LIMA BEZERRA Carlos 8. 6.79 1 (1) - Sparta Praha (Carlinhos)
LINGER Jakub 8. 3.78 3 (1) - Pohoda Praha
LINHART Jan 23. 8.81 3 (1) - Rosa Gong České Budějovice
LINHART Luděk 18.11.65 14 (2) 12 Combix Ústí nad Labem
LINHART Marek 27. 5.75 13 (2) 8 Combix Ústí nad Labem
LINHART Stanislav 7.10.73 2 (1) - Montza České Budějovice
LINHART Tomáš (2x) 22.11.74 12 (4) 3 Era-pack Chrudim
LINKA Petr 22. 8.91 2 (1) 1 FC H Most
LIPAVSKÝ Tomáš 28. 1.93 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
LIRA DE AGUINO Vinicius 1.11.83 4 (2) 3 Benago Zruč (Capeta)
LÍSKOVEC Petr 16. 9.65 8 (2) 3 Bohemia České Budějovice
LISNER Vladimír 27. 9.73 1 (1) 2 ELBH Týn n/V
LISÝ Marek 10. 3.93 1 (1) - Orel Hradec Králové
LIŠTVÁN Jan 21.10.88 16 (7) 9 Nejzbach, Benago, Era-pack
LITVINOV Maksym 11. 2.94 4 (1) 1 Svarog Teplice
LODER Tomáš 6. 2.80 2 (1) 1 Atlantic Rakovník
LöFFLER Erik 21. 2.83 6 (3) - Slavia Praha, Selp, Benago
LöFFLER Karel 17. 1.70 3 (1) 2 Fet club Karlovy Vary
LOCHMAN Petr 3. 7.75 9 (2) 2 ESTE Pardubice
LOSERT Richard 27. 3.70 3 (2) - DBV a Delta-Real Šumeprk
LOŠŤÁK David 22. 2.97 4 (3) 7 SKUP Olomouc
LOUP Jan 19. 9.63 3 (2) 3 Helas Brno
LUDVÍK René 25. 5.71 3 (1) 3 Fet club Karlovy Vary
LUHOVÝ Jakub 30. 7.97 3 (3) - Interobal Plzeň
LUKACS Karel . 7.68 1 (1) - Knockout '83 Příbram
LUKÁČ Marek 18. 5.96 1 (1) - Gamaspol Jeseník
LUKÁČ Martin 17. 2.88 4 (4) 1 Herd Hradiště
LUKAS Marek (1x) 14. 6.97 3 (1) 1 Era-pack Chrudim
LUKÁŠ Jiří 16.10.74 3 (1) - CFC Letňany Praha
LUKEŠTÍK David 11.11.88 1 (1) 1 Amor Vyškov
LUKOVSKÝ Radek 17. 7.72 13 (3) 5 Ajax Novesta Zlín
LUKŠIJA Tarik 6. 6.01 3 (2) 1 Helas Brno, Sparta Praha
LUŇÁČEK Jaroslav . 2.83 1 (1) 1 ELBH Týn n/V
LÝSEK Patrik 13. 9.82 3 (1) 2 United Frýdek-Místek
LYTVYNENKO Dmytro (2x) 16. 4.87 11 (4) - FK Chrudim
MÁCA Theodor (3x) 24. 8.74 17 (6) - Eco-investment Praha
MACÁK Jiří 11.12.70 4 (1) 10 Hustovlas Chodov
MACÁK Petr 28.12.74 8 (2) 1 Rangers Chodov
MACEK Filip 5.10.81 1 (1) - SKP Likop Třinec
MACEK Martin 7. 4.92 1 (1) - Delta Real Šumperk
MACEK Tomáš 25. 7.79 3 (2) - Knockout a Olympia Příbram
MACKO Jaroslav . . 2 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
MACURA David .12.94 13 (9) 5 Gamaspol Jeseník
MAČO Milan (1x) 1. 2.68 3 (2) - Mikeska Ostrava
MACHAČ Alois 16. 8.73 1 (1) - Partizan Most
MACHÁČEK Martin 29. 8.91 1 (1) - Gardenline Litoměřice
MACHÁČEK Roman 8. 1.77 5 (1) 2 Selp a Benago Praha
MACHÁLEK Pavel 8. 2.80 3 (1) - VŠB Ostrava
MACHOVEC Bohumír 8.12.73 3 (1) - Slávia Vlas České Budějovice
MACHULKA Jan 26. 4.91 2 (1) - Olympik Mělník
MACHYTKA Patrik 30. 3.01 3 (3) - Olympik Mělník
MAIXNER Roman 26. 1.66 3 (2) - Dino Brno
MAJER Aleš 10.10.79 3 (1) 2 Benago Praha
MAJERČÍK Lubomír 13. 6.56 2 (1) - Lazor Vyškov
MAJKUT Aleš 22.12.74 14 (3) 22 Prostor DZ Ostrava
MAJKUT Vladimír 4. 2.70 18 (4) 7 Prostor DZ Ostrava A + B
MAJRYCH Roman (1x) 5.10.78 1 (1) - Viktoria Žižkov
MAKOVEC Milan 11. 3.62 3 (1) 2 Hop Trop Ústí nad Labem
MAKOVINY Michal . 9.87 1 (1) - GMM Jablonec n/N
MAKULA Kamil 14. 1.85 3 (3) 1 Andy Liberec, Benago Praha
MALÁK Marek 20.11.93 1 (1) - Olympik Mělník
MÁLEK Petr 19.12.66 2 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
MALEŇÁK Marek 18. 6.89 6 (5) 1 Baník Ostrava
MALÍK Adam 6. 8.95 2 (1) - Malibu Mladá Boleslav
MALÍK Miroslav 12. 1.76 3 (1) - Fet club Karlovy Vary
MALÍK Roman 26. 3.69 3 (1) - AC Start Karlovy Vary
MALINOVSKÝ Miroslav 9. 1.61 3 (1) 3 Hop Trop Ústí nad Labem
MALIŠ Robert 10. 8.93 1 (1) - Beach boys Odry
MÁLKO Martin 19.12.75 5 (5) 4 Delta-Real Šumperk
MÁLKO Ondřej 17. 5.79 5 (3) 5 Delta-Real Šumperk
MALÝ Jakub (1x) 17. 1.97 3 (2) 1 FK Chrudim
MALÝ Luboš 12.11.70 1 (1) - Dino Brno
MALÝ Lukáš 15. 6.92 1 (1) - Bazooka Uherské Hradiště
MALÝ Oldřich 13. 7.74 18 (5) 15 Jistebník, IFT C., Frenštát
MALÝ Roman (1x) 15. 4.75 7 (3) 6 TORF-ESTE Padubice, Nejzbach VM
MAMIYEV Alexandr (1x) 27.10.89 3 (3) 1 Balticflora Teplice
MAN Tomáš 23. 2.84 1 (1) - Orchestrion Višňová
MAŇÁK Ludvík 23. 2.75 2 (1) - Těžba Dolní Nivy
MANDA Pavel 28. 1.83 2 (1) - SK Kladno
MANĎÁK Jan 24. 4.89 3 (2) - Baník Ostrava
MANĚNA Radim . 8.79 1 (1) - Mapa Česká Lípa
MANOWETZ Miroslav 24. 6.87 1 (1) - Indoss Plzeň
MAŇAS Marek 19. 7.91 2 (1) - Malibu Mladá Boleslav
MARCINOV David 5.12.96 8 (5) 3 Gamaspol Jeseník
MARČÍK Petr . 1.87 1 (1) - Selp Mladá Boleslav
MARČÍK Zdeněk 29. 7.98 1 (1) - UTB Zlín
MAREK Jakub 18. 4.92 1 (1) - Svarog Teplice
MAREK Jakub 28. 5.96 1 (1) - Amatér Komárovice
MAREK Jiří 17. 8.77 1 (1) - USK Slávie OU Ostrava
MAREK Libor 31. 8.64 8 (3) 9 Rangers Chodov, Otovice
MAREŠ Martin 26.12.91 10 (6) - Svarog, Mělník, Sparta Pha, Benago
MAREŠ Michal (9x) 3. 2.76 39 (13) 19 Era-pack, Pramen H.Brod
MAREŠ Michal II. (1x) 8. 6.91 8 (5) 11 Tango Era-pack Benago HBrod
MAREŠ Petr 9.11.73 6 (3) 3 Pramen Havlíčkův Brod
MAREŠ Roman (11x) 15. 3.75 44 (17) 31 FK Chrudim, Pramen H.Brod
MAREŠ Zbyněk (3x) 18. 6.71 27 (8) 26 Viktoria Žižkov
MARIÁNUS Pavel 7. 7.94 5 (2) - Interobal Plzeň
MARINHO DE MALLO Julio C. .11.90 1 (1) - Era-pack Chrudim (Duio)
MARINHO DE SOUZA Daniel 23. 2.85 4 (1) 7 Slavia Praha (de Souza)
MARKOVIČ Demjan (1x) 3. 9.86 2 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
MARTÍNEK Jan 24. 3.88 1 (1) - Combix Ústí n/L
MARTÍNEK Petr 24. 4.84 1 (1) 4 Absolut České Budějovice
MARTINS DE SOUZA Victor Seiji (1x) 29.12.93 4 (1) 4 Interobal Plzeň (Vitinho)
MARUCHNIČ Ivo 25.10.76 12 (4) 6 Jistebník, Frenštát
MAŘÁK Bedřich 13.10.85 3 (2) 2 Internazzionale Otrokovice
MAŘÍK Stanislav (1x) 9.12.89 5 (3) - Slavia Praha
MASAŘÍK Jan 15. 4.95 5 (4) 1 GMM Jablonec n/N
MAŠA Martin 21.11.77 1 (1) 1 Helas Brno
MÁŠA Tomáš 15.11.76 1 (1) - Benfica Hlinsko
MAŠÁT Michal 22. 1.84 7 (5) 9 Rudolfov, Absolut tým ČB
MAŠEK Daniel 8. 6.69 3 (1) 2 Čechie ZM Praha
MAŠEK Jiří 22. 5.75 6 (5) 1 Flamengo a Mados HK
MAŠEK Jiří 20.11.65 2 (1) 2 Hustovlas Chodov
MAŠEK Jiří (1x) 5.10.78 6 (2) 2 TS Bakov nad Jizerou
MAŠEK Petr 20.11.87 1 (1) - Flamengo Hradec Králové
MATAS Martin 14. 4.97 2 (1) - Svarog Teplice
MATĚJČEK Karel 6. 4.64 4 (2) - Draci a Slávia junior K.Vary
MATĚJČEK Milan 14. 2.81 6 (3) 7 Olympik Mělník
MATĚJČEK Tomáš 23. 3.60 3 (1) - Slávia junior Karlovy Vary
MATĚJKA Jaroslav 29. 8.83 3 (2) 1 UFA Hradec Králové
MATĚJKA Jiří 2. 2.71 2 (1) 1 Viktoria Žižkov
MATĚJKA Jiří 26. 3.80 1 (1) - Pribina Hesov
MATĚJKA Tomáš 31. 8.80 9 (3) 1 Slavia Praha
MATEJOV Pavol 9. 1.96 4 (1) 3 Helas Brno
MATOUŠEK Michal 23. 7.83 4 (2) 1 AC Gong České Budějovice
MATTAUCH Jindřich 30. 1.62 2 (1) 2 Linde Ústí nad Labem
MATULA Martin 14. 9.75 3 (1) 6 Kavčí Hory Polná
MATURA Petr 23. 5.78 6 (1) - Rýznar Zábřeh na Moravě
MATUŠČIN Marek 9.10.83 1 (1) 1 Partizan Most
MATULÍK Vojtěch 13.10.81 1 (1) - Zelená křídla Ludslavice
MATYSKA Karel . . 2 (1) - Chachaři Ostrava
MAUR Matěj 14. 6.01 3 (3) - Interobal Plzeň, Démoni Česká Lípa
MAXA Dominik 8. 1.04 1 (1) - Rapid Ústí n/L
MAXHARRAJ Drilon 4.12.00 3 (1) 3 Sparta Praha
MAZÁNEK Milan 3. 6.91 1 (1) - GMM Jablonec n/N
MAZÁNEK Tomáš 28. 9.93 3 (2) 1 GMM Jablonec n/N
MAZOCH Michal 10. 5.83 2 (1) - United Frýdek-Místek
MAŽÁRI Patrik 13. 1.95 5 (4) - Mělník, Sparta Praha, Balticflora
MEČÍŘ Jan 1.12.93 2 (2) - GMM Jablonec n/N, Zlej se(n)
MEČÍŘ Matěj 26. 1.00 1 (1) - GMM Jablonec n/N
MEČÍŘ Petr 4. 2.92 4 (4) 6 GMM Jablonec n/N
MEDEK Jakub . 5.81 1 (1) - Jokerit Kopřivnice
MEIXNER Pavel 4. 5.71 3 (1) 2 Templář Ivančice
MELECHOVSKÝ Aleš 24. 2.90 1 (1) 1 TORF-ESTE Pardubice
MELEK Ján 14. 4.85 5 (3) 4 Flamengo a UFA Hradec Králové
MELCHER Petr 12. 8.73 3 (1) 2 Helas Brno
MELLER Tomáš (7x) 11.11.75 32 (10) 1 Era-pack Chrudim
MELOUN Aleš 16. 5.71 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
MELOUN Jiří 31. 5.72 5 (2) 3 Adamíček Český Krumlov
MELOUNEK Rudolf 20. 3.64 4 (2) 2 Olympik Mělník
MELZOCH David 16.10.92 2 (1) - FK Volfířov
MEMETI Adrian 22. 5.93 1 (1) - Boca juniors Krupka
MENDLÍK David 18. 7.81 8 (4) 8 AC Gong České Budějovice
MENDLÍK Radek 22. 7.82 10 (4) - AC Gong České Budějovice
MENDROK Lukáš 7. 5.87 3 (1) 1 SKP Likop Třinec
MENŠL Karel 26.10.87 3 (2) - Mados Hradec Králové
MERKL Lukáš 5.10.91 5 (4) 5 Nejzbach VM, Mados HK
MERTL Filip 13. 4.93 2 (2) - Absolut České Budějovice
MESTANČÍK Jan 4. 3.82 6 (2) 10 Absolut tým a AC Gong ČB
MESTEK Otakar (2x) 28.12.70 23 (6) 15 Viktoria Žižkov
MEZNÍK Michal 3. 1.94 2 (2) - Morcan ŽV a Helas Brno
MICZKA Roman 25.10.79 3 (1) 1 SKP Likop Třinec
MÍČA Ondřej 15. 3.92 4 (2) 1 SK Slavia Praha
MÍČEK Jaroslav 4. 4.74 6 (2) 2 Bohemia České Budějovice
MIČÍK Stanislav 17.12.64 5 (1) 1 Čepo Poruba
MIČKAL Patrik (1x) 30.10.69 17 (6) 11 Mikeska Ostrava
MIČUDA Pavel . 1.91 1 (1) - Internazzionale Otrokovice
MICHAL Lukáš 11. 5.79 4 (3) 2 UFA Hradec Králové
MICHALEC Richard 21. 6.91 2 (1) - Tango Hodonín A
MICHALEC Roman 23. 3.89 13 (7) 7 Nejzbach Vysoké Mýto
MICHÁLEK Jiří 26. 4.70 5 (2) 4 Rangers a Hustovlas Chodov
MICHÁLEK Marek 8. 1.89 2 (1) - Démoni Česká Lípa
MICHÁLEK Zdeněk 2. 3.79 2 (1) - Tomson Brno
MICHALÍK Luděk 24. 4.75 8 (3) - Bohemians/Damned Praha
MÍKA David 19. 3.81 2 (1) 2 Indoss Plzeň
MÍKA Martin 17. 2.79 1 (1) - Indoss Plzeň
MIKA Roman 28. 4.78 5 (4) - USK Slávie a IFT C a Mikeska
MÍKA Zdeněk 10. 4.74 2 (1) 1 Olympia Příbram
MIKAN Radek (3x) 30. 8.76 16 (6) 16 TORF-ESTE, Era-pack Chrudim
MIKEL Martin 18. 6.90 1 (1) - UTB Zlín
MIKEŠ Miroslav 16. 7.00 3 (2) 1 Amor Kloboučky Vyškov, Helas
MIKYSA Lukáš 7. 2.89 1 (1) - Démoni Česká Lípa
MIKYSKA Michal 4. 5.97 5 (3) - Olympik Mělník, Démoni ČL, VŠB
MILOŠIČ Ladislav 12. 5.95 1 (1) - Helas Brno
MINÁŘ Martin 5. 3.73 1 (1) - Arsenal Brtnice
MINĚK Pavel 16.12.60 3 (1) - Hop Trop Ústí nad Labem
MINX Jan 14. 4.98 1 (1) - SKUP Olomouc
MIŠKOVSKÝ Michal . 4.92 1 (1) 1 Malibu Mladá Boleslav
MIŠUN Jiří 21.12.50 4 (1) 2 Ajax Novesta Zlín
MITÁČ Jan 25. 3.95 2 (1) 1 F.A.Zole Česká Lípa
MIŽÁR Jakub 23.11.88 7 (4) 3 Interobal Plzeň
MLÁDEK Dominik . . 1 (1) - Chachaři Ostrava
MLYNÁŘ Bronislav 7. 9.89 2 (1) 3 Gamaspol Jeseník
MLYNÁŘ Jan 20. 8.85 2 (2) - UFA a Flamengo Hr.Králové
MOC Radek 11. 8.78 3 (1) - Alfa Liberec
MOČIČKA Leoš 27.10.88 3 (2) 2 Internazzionale Otrokovice
MOLÁK Ladislav 22. 5.73 3 (1) 1 Slávia Vlas České Budějovice
MOLNÁR David 23. 8.83 1 (1) 1 Tatran Jakubčovice
MOLNÁR Kamil 16. 6.88 1 (1) - Tatran Jakubčovice
MOLNÁR Lukáš 26.10.86 3 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
MONÍK Petr 4. 3.77 2 (1) 1 Flamengo Hradec Králové
MORAVČÍK Robert 31. 8.86 1 (1) - SK Kladno
MORAVEC Jakub 10. 2.96 1 (1) - Olympik Mělník
MORAVEC Jiří 31. 5.64 8 (2) 4 IFT Computers Ostrava
MORAVEC Matouš 7. 5.93 1 (1) - Delta Real Šumperk
MORAVEC Miloš 11. 4.85 8 (8) 2 Boca Chotěboř
MORÁVEK Jaromír 14. 8.80 2 (1) 2 Olympik Mělník
MORÁVEK Martin (1x) 3. 8.78 9 (3) 14 Alfa Liberec
MORONG Tomáš 26. 2.92 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
MOTÁČEK Petr 28.11.73 1 (1) - Arsenal Brtnice
MOTÁČEK Zbyněk 15. 1.79 1 (1) - Arsenal Brtnice
MOTÁK Lukáš 15.10.77 4 (2) 1 Adamíček Český Krumlov
MOTEJLÍK Karel 7.87. 1 (1) - Happich team Plzeň
MOTTL Matěj . 6.05 3 (1) - Sparta Praha
MOUČKA Jan 14. 9.78 3 (1) 1 Pramen Havlíčkův Brod
MOUČKA Matěj . . 1 (1) - Chachaři Ostrava
MOUČKA Ondřej . . 2 (1) 4 Chachaři Ostrava
MOUČKA Petr . . 2 (1) - Chachaři Ostrava
MOUČKA Petr 27. 5.82 1 (1) 1 KuVok Nový Bor
MOUDRÝ Kamil 2. 5.74 10 (2) 3 Ajax Novesta Zlín
MOZGA Pavel 29. 6.73 1 (1) 2 DBV Lion Šumperk
MRAVEC Lukáš 10. 5.93 1 (1) - ELBH Týn n/V
MRÁZ Jiří 1. 8.98 5 (4) 1 Gamaspol Jeseník
MRÁZEK Tomáš 10. 3.99 1 (1) - Rapid Ústí n/L
MRÁZEK Vladislav 13. 2.80 3 (3) 2 Helas Brno
MRHÁLEK Stanislav 11. 5.94 1 (1) 1 Zelená křídla Ludslavice
MRIJA Andreas 17. 2.74 1 (1) - Andy Liberec
MRKVA Aleš (1x) 1. 6.76 4 (2) - Era-pack Chrudim
MRKVICA Vítězslav (1x) 3. 4.76 3 (1) - SK Cigi Caga Jistebník
MRKVIČKA Václav 22. 1.70 8 (2) 1 Lazio Brno
MRŠTINA Bohumil 30. 1.86 1 (1) - Benago Praha
MRŠŤÁK Josef 13. 3.80 2 (1) - Vokno Kroměříž
MUDRA Tomáš 16. 2.93 1 (1) - SK Kladno
MUDRÍK Vladimír 20. 7.82 3 (2) - Baník a VŠB Ostrava
MUKANOV Aibek 3. 5.86 1 (1) - Baltiflora Teplice
MULAČ Jiří 7. 2.83 3 (2) - AC Gong České Budějovice
MULAČ Martin 10.11.69 1 (1) 1 Sparta Chomutov
MULLAI Ani 9. 8.83 2 (1) 2 Benago Zruč n/S
MÜLLER Petr 20. 6.91 2 (1) - Démoni Česká Lípa
MÜLLER David 9.11.80 5 (2) 2 Benago, SK Kladno
MÜNZBERGER Petr 5. 2.86 4 (2) 1 Nejzbach Vysoké Mýto
MURDYCH Petr . . 3 (1) 3 SK Bělá 1946
MURÍN František 18. 5.83 1 (1) - Beach boys Odry
MURÍN Mário 19. 2.93 1 (1) - Baník Ostrava
MURILO Rodriques (1x) 5. 9.88 2 (1) - Balticflora Teplice
MUSÁLEK Michal 1. 1.66 6 (1) - Lazio Brno
MUSIAL Roman 7. 9.76 15 (4) 14 IFT C a Mikeska OV, Frenštát
MUSIL David (1x) 28. 2.74 9 (4) 7 Alfa Liberec
MUSIL Tomáš 19. 5.88 1 (1) - Pribina Hesov
MUŠKA Petr 24. 1.69 2 (1) - TJ Borek
MUŽÍK Jiří 16. 6.91 12 (5) 4 Helas Brno, FK Chrudim
MUŽÍK Petr 23.12.86 1 (1) 1 Indoss Plzeň
MYKYTJUK Andrej 29. 8.99 3 (2) - Helas Brno, Sparta Praha
MYSLÍK Vladimír 24. 6.78 2 (2) - Indoss Plzeň
MYŠKA Pavel (1x) 30. 7.83 8 (6) 1 Baník OV, Jistebník, Megas
NACHTIGALL Petr 6. 7.82 1 (1) - TORF-ESTE Pardubice
NAJBRT Roman 14. 5.65 1 (1) - Adamíček Český Krumlov
NÁJEMNÍK Richard 26. 3.75 3 (1) 1 Pohoda Praha
NAJMAN Jakub 12. 4.83 1 (1) 3 KuVok Nový Bor
NÁVRAT Dalibor 3.11.01 1 (1) - Baník Ostrava
NAVRÁTIL Petr 2. 2.66 3 (2) - Dino Brno
NAVRÁTIL Petr 17. 7.82 6 (5) 4 Delta-Real a DBV Šumperk
NAVRÁTIL Radomír 24. 9.65 2 (1) 1 Rosa Gong České Budějovice
NEBOR Filip 1.11.90 1 (1) - Jistebník
NEČAS David 27. 1.78 1 (1) - Letňany PřF Praha
NEČAS Lukáš 27.11.00 6 (3) 2 Olympik Mělník
NEČEKAL Milan 3. 8.73 1 (1) - Herd Cheb
NEDBALÝ František 27. 9.76 2 (2) 1 Herd Cheb
NEDOSTUP Alexandr 6.12.93 1 (1) - Olympik Mělník
NEDVĚD Dominik 30. 9.91 2 (1) 1 Delta-Real Šumperk
NEJEDLÝ Jan 4. 2.00 1 (1) - Baník Chomutov
NEJEZCHLEBA Miroslav 22. 3.82 2 (1) - VŠB Ostrava
NĚMEC Daniel 30. 9.81 2 (2) 1 United Frýdek-Místek
NĚMEC Jakub 22. 7.83 1 (1) - Olympik Mělník
NĚMEC Jaroslav 14. 5.72 1 (1) 3 Happich team Plzeň
NĚMEC Josef 28.11.82 7 (4) 6 Démoni ČL, Zlej se(n) a Andy
NĚMEC Lukáš 22. 8.96 1 (1) 1 Amor Kloboučky Vyškov
NĚMEC Lukáš 22. 2.98 11 (7) - Interobal Plzeň
NĚMEC Martin 27. 7.75 1 (1) 1 Atlantic Rakovník
NĚMEČEK Josef 19. 3.91 1 (1) - Flamengo Hradec Králové
NĚMEČEK Martin 1. 1.01 2 (1) - Absolut Černý Dub
NENIČKA Lukáš 13.12.77 2 (1) - VŠB Ostrava
NEPOVÍM Tomáš 22. 6.76 2 (1) - ESTE Pardubice
NEPPL Michal 31. 7.88 1 (1) 3 UFA Hradec Králové
NESELLO ESPINDOLA E. (1x) 12. 7.93 4 (1) - Era-pack Chrudim (Carlos)
NEŠPOR Stanislav 6. 8.66 2 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
NETOLICKÝ Petr 22. 3.64 2 (1) - Dekora Hlinsko
NETOLICKÝ Roman 23. 3.87 6 (4) 3 Nejzbach VM, TORF-ESTE Pardubice
NETOPIL Radim 8. 6.79 5 (3) - Delta-Real Šumperk
NETRVAL Jakub 15.11.95 3 (3) 1 Herd Cheb
NETUŠIL David . . 1 (1) - Balticflora Teplice
NEUDERT Jakub . 3.88 3 (3) - Termiti Loket
NEUDERT Václav 16. 4.91 5 (5) 1 Termiti Loket
NEUMAN Ondřej 7. 7.80 2 (1) 2 Olympik Mělník
NEUMANN Marek 26.12.95 1 (1) 5 Baník Ostrava
NEUMANN Pavel 9. 3.88 1 (1) - Flamengo Březová
NEUMANN Tomáš (2x) 22. 9.70 21 (6) 26 Viktoria Žižkov
NEVOSAD Jakub 6. 9.90 5 (5) 2 Absolut tým České Budějovice
NEVŘALA Michal 9.12.93 4 (2) - UTB Zlín
NGUYEN . . 1 (1) - Gamaspol Jeseník
NGUYEN DANG Quang . 3.99 1 (1) - Sapa Praha
NGUYEN DINH Nam . 7.93 1 (1) - Warriors Praha
NGUYEN TUNGI Anh 29. 5.97 2 (2) - Sapa Praha, Warriors Praha
NGUYEN XUAN Huy . 5.96 1 (1) - Sapa Praha
NIMRICHTER Martin 5. 4.75 2 (1) 5 Helas Brno
NITSCH Vladimír 6. 7.68 5 (1) 6 Rangers Chodov
NITSCHE Petr 23. 1.81 1 (1) 2 Arsenal Benešov
NOGUEIRA Fernandes A.L. 25. 2.87 1 (1) - Svarog Teplice (Deco)
NOHÁČEK Petr 6. 7.77 1 (1) - Hombre Plzeň
NOVÁČEK Jan . 1.88 2 (1) - Absolut České Budějovice
NOVÁK . . 1 (1) - AC Hlinsko
NOVÁK Daniel 11. 5.67 2 (1) - Mikeska Ostrava
NOVÁK David 1. 2.97 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
NOVÁK František 8. 8.78 2 (1) - Atlantic Rakovník
NOVÁK Jaroslav 29. 3.64 2 (1) 1 TORF-ESTE Pardubice
NOVÁK Jaroslav 9. 3.00 1 (1) - Rapid Ústí n/L
NOVÁK Jiří 29. 8.78 3 (1) 3 Alfa Liberec
NOVÁK Josef 18. 9.63 1 (1) 1 Dino Brno
NOVÁK Josef 29. 2.92 2 (1) 1 Sistemo Volfířov
NOVÁK Libor 18. 7.79 12 (3) - TS Bakov nad Jizerou
NOVÁK Luboš . 6.89 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
NOVÁK Miroslav 26.12.82 2 (1) - Draci Karlovy Vary
NOVÁK Petr 15. 2.69 6 (2) 1 TORF-ESTE Pardubice
NOVÁK Petr (1x) 16.10.81 2 (1) 2 Era-pack Chrudim
NOVÁK Petr . 6.98 2 (1) - Gamaspol Jeseník
NOVÁK Petr . 7.05 1 (1) - Baník Ostrava
NOVÁK Radek 12. 5.91 3 (2) - Svarog Teplice
NOVAK Tihomir (1x) 24.10.86 8 (2) 5 Sparta Praha
NOVÁK Vladimír .10.88 10 (6) 3 Gamaspol Jeseník
NOVOTNÝ .. 2 (1) 2 3P Bosonohy Brno
NOVOTNÝ Ctibor .12.87 7 (4) 2 Absolut Černý Dub
NOVOTNÝ Ivan 20.11.65 8 (3) 3 Jistebník, Mikeska a Prostor OV
NOVOTNÝ Jan 1. 4.97 6 (6) 2 Boca Chotěboř, Nejzbach VM
NOVOTNÝ Jan 10. 8.98 1 (1) - Orel Hradec Králové
NOVOTNÝ Jiří (2x) 12. 7.88 20 (10) 10 Mělník, Svarog Boh05 Slavia Balt
NOVOTNÝ Ladislav 8. 6.62 5 (1) 5 Nejzbach Vysoké Mýto
NOVOTNÝ Libor 26. 1.74 5 (2) 6 Tomson Brno
NOVOTNÝ Marek 21.01.00 1 (1) - Orel Hradec Králové
NOVOTNÝ Milan 18. 7.68 3 (1) 1 Sokol Ústí nad Labem
NOVOTNÝ Miroslav 4.12.72 7 (1) 4 Combix Ústí nad Labem
NOVOTNÝ Ondřej 19. 5.88 1 (1) 1 Alfa Liberec
NOVOTNÝ Pavel (1x) 12. 3.67 6 (2) 9 Nejzbach Vysoké Mýto
NOVOTNÝ Pavel 16. 2.87 13 (6) 7 Slavia Pha, Nejzbach, Benago
NOVOTNÝ Pavel 13. 8.90 9 (9) 2 Boca Chotěboř, Nejzbach VM
NOVOTNÝ Petr 1. 6.67 3 (1) 4 Arsenal Benešov
NOVOTNÝ Petr 30.12.85 2 (2) - Alfa Liberec
NOVOTNÝ Petr 14. 4.89 3 (2) 3 SK Bělá 1946, Zlej se(n) Liberec
NOVOTNÝ Radek 2.10.69 2 (1) - Sokol Ústí nad Labem
NOVOTNÝ Radek 19. 7.73 2 (2) 1 TORF-ESTE Pardubice
NOVOTNÝ Tomáš 28. 4.87 3 (3) 2 Boca Chotěboř
NOVOTNÝ Vojtěch 11.10.94 1 (1) - FTZS Liberec
NOVÝ Martin 9. 5.77 1 (1) - SK Kladno
NOVÝ Ondřej 23.10.93 1 (1) 2 Amor-Lazor Kloboučky Vyškov
NOVÝ Petr 2. 8.93 1 (1) 1 Baník Chomutov
NOVÝ Tomáš 20.10.79 1 (1) - SKP Likop Třinec
NOŽIČKA Stanislav 9.12.74 3 (2) - Flamengo + AC Hr.Králové
OBADAL Lubomír 8. 8.69 1 (1) 1 SK Cigi Caga Jistebník
OBERMAJER Tomáš 27.12.69 1 (1) - Viktoria Žižkov
OBEŠLO František 29. 5.77 1 (1) - Materia Sokolov
OBEŠLO Stanislav 16. 7.66 6 (1) 3 Pohoda Praha
OBŠIL Adam 16. 2.95 1 (1) - Gamaspol Jeseník
ODSTRČIL František 21. 3.94 1 (1) - Benfica Hlinsko
ODVÁŘKA Martin 4. 8.88 2 (2) 2 Boca Chotěboř
ODVÁŘKA Radek 11. 3.86 2 (2) - Boca Chotěboř
OHNĚNÍK Jiří 16. 5.77 3 (1) 2 Combix Ústí nad Labem
OHNSORG Vít 8. 4.82 3 (3) - Pramen H.Brod, Benago
OKLEŠTĚK Lukáš 13. 8.81 5 (4) 1 Delta-Real Šumperk
OLIVA Petr (1x) 23.10.87 8 (4) 5 Slavia Pha Era-pack Selp
OLIVEIRA Gevanildo (1x) 16. 6.77 4 (1) 1 Balticflora Teplice (Giva)
ONDRÁČEK Michal 17. 2.86 3 (2) - Mados Hradec Králové
ONDRUŠ Dušan 23. 1.92 1 (1) 3 Jistebník
OPÁLKA Petr 7. 8.90 1 (1) - Jistebník
OPRAVIL Zdeněk 16. 3.75 4 (3) 5 Delta-Real Šumperk, Zábřeh
OPŘÁLKA Roman 3. 2.69 2 (1) 1 IFT Computers Ostrava B
ORÁLEK Jakub 9. 6.83 1 (1) - Orchestrion Višňová
ORDELT Adam 14. 6.96 1 (1) - Mados Hradec Králové
ORLÍČEK Jiří 18. 3.59 7 (2) 3 Bohemia České Budějovice
ORLÍČEK Jiří . 6.74 1 (1) 1 Penthouse Jihlava
ORSZÁGH Martin 15. 1.87 1 (1) - Herd Cheb
OSECKÝ Marek 10. 3.81 1 (1) - Partizan Most
OSSORIO Augusto Mario . 2.87 3 (1) 2 Svarog Teplice
OSTEN Jiří 14. 9.71 3 (1) 5 Fet club Karlovy Vary
OSTRÁK Dominik 16. 4.97 2 (1) 2 Slavia Praha
OSUMANU Ali 7. 4.79 1 (1) - KuVok Nový Bor
OŠKERA Dušan 12.12.74 3 (1) - Ajax Novesta Zlín
OŠMERA Michal 13. 7.79 1 (1) - Orchestrion Višňová
OŠMERA Petr . 9.95 1 (1) - Orchestrion Višňová
OTTO Jiří . 6.71 1 (1) - Happich team Plzeň
OULEHLA Zdeněk 26. 3.77 3 (1) 7 Slávia Vlas České Budějovice
OUTRATA Pavel 22. 1.84 8 (5) 1 Bazooka UH, Helas a Tango Brno
OVČAČÍK Jan 18. 5.93 7 (5) 1 Helas Brno
PABIŠKA Martin 17.10.71 10 (3) - Alfa Liberec
PABOUSEK Jiří . 3.00 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
PACÍK Miroslav 17. 2.73 2 (1) 1 1.HFC Ústí n/Labem
PACHECO Davide 7.10.80 3 (1) 1 Slavia Praha
PACHL Vladimír 1.10.71 2 (1) 1 Kavčí Hory Polná
PAIKERT Jiří . . 1 (1) - Flamengo Hradec Králové
PACHECO Monroy Alvaro 6. 8.94 2 (1) - Svarog Teplice
PACHOLÍK Stanislav . 7.98 2 (1) 2 Absolut Černý Dub
PACHOMOV Daniil 4. 5.93 3 (2) 1 Balticflora Teplice
PALATKA Jan 17. 6.04 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
PALAŠČÁK Aleš 26. 4.73 15 (3) 3 Alfa Liberec
PALÁT Aleš . 2.91 1 (1) - Orchestrion Višňová
PALEČEK Martin 4. 3.65 1 (1) 1 Martin team Plzeň
PALEČEK Martin . 3.69 1 (1) - Démoni Česká Lípa
PALLA Sebastian 5. 9.92 1 (1) - Amor Vyškov
PALLA Tomáš 17. 1.76 9 (3) - Megas Frenštát p/Radhoštěm
PÁNEK Dominik 19. 7.96 2 (1) 2 VŠB Ostrava
PÁNEK Oldřich 17. 3.78 1 (1) - Selp Vysočany
PANGRÁC Michal 24. 7.68 4 (2) 1 Letňany PřF Praha
PANTŮČEK Václav 17.10.64 5 (1) 3 Helas Brno
PAPADOPULOS Martin 24. 3.76 1 (1) - Viktoria Žižkov
PARESKÝ Václav 4. 7.89 1 (1) - FC Mnichov 2001
PAROBEK Aleš 24.12.94 2 (1) - Tango Hodonín
PÁRTL Ladislav 11. 9.77 4 (2) 7 Pribina Hesov, KH Polná
PAŘENICA Radim 17. 3.88 1 (1) - United Frýdek-Místek
PAŘÍZEK Michal 26. 4.92 1 (1) - Dalmach Turnov
PASECKÝ Petr . 8.96 1 (1) - Absolut Černý Dub
PAŠTĚKA Martin 8. 4.90 1 (1) - Amor Vyškov
PÁTEK Petr 5.10.87 4 (4) - Boca Chotěboř, Alfa Lib.
PAULINHO DOS SANTOS Carlos Eduardo (1x) 22. 7.95 4 (1) 4 Interobal Plzeň (Kaká)
PAULŮ Tomáš 28. 1.94 1 (1) - Flamengo Hradec Králové
PÁVEC Pavel 27. 1.82 1 (1) - Absolut České Budějovice
PAVLÍČEK Petr 31. 5.72 7 (4) 1 Chrudim, TORF-ESTE Pardubice
PAVLÍČEK Radim 30.10.90 1 (1) - Démoni Česká Lípa
PAVLÍK Bohumil 3. 3.73 1 (1) - SC Veltěž
PAVLÍK Marek 28. 5.75 3 (1) 1 Helas Brno
PAZDERA Vojtěch 16.10.98 1 (1) - SKUP Olomouc
PECKA Petr 26. 2.60 3 (1) 2 Slávia junior Karlovy Vary
PECKA Tomáš 29.10.99 2 (2) 2 TEX-COLOR České Budějovice
PEČENKA Jiří 27. 2.96 1 (1) 1 Flamengo Hradec Králové
PEČENÝ Martin 29. 9.69 5 (2) 3 Bohemia České Budějovice
PEČEŇA Lukáš . 6.88 1 (1) - Selp Mladá Boleslav
PECH Václav 14. 1.64 2 (1) - Lazor Vyškov
PECHÁČEK Filip (1x) 15. 4.78 13 (6) 2 Era-pack Chrudim, TORF-ESTE Pce
PECHAR Tomáš 17. 6.85 1 (1) 1 Selp Mladá Boleslav
PECHO Peter 20.10.93 1 (1) - Baník Ostrava
PEKAŘ Petr 3. 5.86 1 (1) - Dalmach Turnov
PELÁN Jindřich 14.11.82 2 (1) 2 Interchmel Velká Hleďsebe
PELANT Jiří (1x) 30. 9.78 12 (4) 6 TS Bakov nad Jizerou
PELC Ivan 27. 7.61 3 (1) 4 AC Start Karlovy Vary
PELC Jiří 26. 2.58 3 (1) - AC Start Karlovy Vary
PELIKÁN Dominik 21. 9.97 1 (1) - Benfica Hlinsko
PENC Jiří 1. 8.88 1 (1) - SK Kladno
PEREIRA COSTA Carlos 20. 5.93 5 (2) 2 Sparta Praha, Svarog (Jean)
PEREIRA Ricardo 25.11.89 5 (2) 2 Balticflora Teplice
PERGL Pavel 14.11.77 1 (1) 2 Selp Praha
PERINA Lukáš 5. 7.02 5 (2) 3 Helas, Dynamo České Budějovice
PEŘINA David 29. 8.76 4 (2) 5 Materia Sokolov
PEŘINA Jiří 31. 8.98 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
PEŠEK Vladimír 11. 5.79 2 (1) - FC H Most
PEŠEK Zdeněk 14.11.69 4 (2) - Arsenal Benešov
PEŠÍR Tomáš 30. 5.81 1 (1) - Benago Zruč n/S
PEŠKA Lukáš 11. 5.91 1 (1) - Tango Brno
PEŠTA Jiří . 6.98 1 (1) - Helas Brno
PETER Christian 8.86. 1 (1) - Happich team Plzeň
PETEREK Karel 5. 1.76 1 (1) - Herd Cheb
PETEREK Stanislav 3. 4.87 7 (4) 2 Dynamo České Budějovice
PETERKA David 14.11.94 1 (1) - Flamengo Březová
PETERKA Marek 5.12.76 1 (1) - Montza České Budějovice
PETERKA Petr . 4.66 1 (1) - Flamengo Březová
PETERKA Tomáš 8. 5.80 4 (1) 1 AC Gong České Budějovice
PETEŘÍK Tomáš 31. 1.80 3 (2) 2 Indoss Plzeň
PETR Jakub 8. 9.94 1 (1) - Barracuda Jakubčovice
PETR Jaroslav 29. 6.82 3 (2) 1 Megas Frenštát pod Radohštěm
PETR Jiří . 3.66 1 (1) - United Frýdek-Místek
PETRÁŠ Eduard 12. 4.65 6 (1) - Mikeska Ostrava
PETROVSKÝ Luděk 21. 1.69 2 (1) - 3P Bosonohy Brno
PETRŮSEK David .12.93 1 (1) - UTB Zlín
PETRŽELKA Dalibor 15. 1.84 2 (1) - VŠB Ostrava
PETŘÍK Matyáš 25.10.96 1 (1) - Legia Hradec Králové
PFEIFER Aleš 26. 3.73 1 (1) - SC Veltěž
PFEIFER Leoš 24. 2.70 10 (2) 2 Lazio Brno
PCHÁLEK Petr 6.10.66 5 (1) 1 Čepo Poruba
PICEK Tomáš 3. 4.75 1 (1) - TS Bakov nad Jizerou
PICKA Pavel 9.11.70 1 (1) - K-sport Jindřichův Hradec
PÍCHA David 15.12.92 1 (1) - Dynamo České Budějovice
PILAŘ Luboš 5. 3.73 8 (2) 2 ESTE Pardubice
PILAŘ Tomáš (1x) 5. 8.76 15 (6) 21 Alfa Liberec
PILNÝ Pavel (1x) 7. 2.86 5 (2) - Nejzbach Vysoké Mýto
PILO Petr 14. 6.83 2 (1) 2 Sparta Chomutov
PINC Jaroslav 24. 3.68 4 (1) - Hustovlas Chodov
PINHEIRO Luvizao Rozal. 23. 5.89 5 (2) 2 Svarog Teplice (Tato)
PIRNOS Jan 31.12.68 11 (4) 1 Absolut České Budějovice
PÍSAŘÍK Zdeněk 20. 9.72 2 (1) - Arsenal Benešov
PJATKAN Petr 12. 8.85 1 (1) - Beach boys Odry
PLACÁK David 22. 2.80 1 (1) - UFA Hradec Králové
PLACHÝ Tomáš 4. 8.90 3 (2) - FK Volfířov
PLECITÝ Jan 2. 9.73 1 (1) - Sonáta Ústí nad Labem
PLECITÝ Pavel (1x) 1. 1.01 6 (3) - Sparta Praha
PLEGER Jaroslav . 3.93 1 (1) - Flamengo Hradec Králové
PLEŠTIL Martin (1x) 16.11.71 9 (2) 4 Viktoria Žižkov
PLEYER Petr (3x) 18.11.83 25 (9) 29 Bohem.1905 Eco Rang.Chodov
PLHÁK Patrik 26.10.88 15 (8) 6 Gamaspol Jeseník
PLICHTA Antonín 6. 3.95 1 (1) 1 Pramen Havlíčkův Brod
PLISKA Martin 4. 9.77 6 (3) 4 VŠB Ostrava, CC Jistebník
PLOC David 20. 8.96 1 (1) - Benago Zruč n/S
PLOCHÝ Michal . . 1 (1) - Démoni Česká Lípa
PODEBRADSKÝ Jaroslav . 5.76 2 (2) - Vokno Kroměříž
PODEBRADSKÝ Leoš . 5.80 1 (1) - Vokno Kroměříž
PODEŠVA Ivan 17. 5.67 3 (2) 2 Čepo Poruba, Mikeska Ostrava
PODHAJECZKÝ Dominik 17. 6.02 3 (1) - Helas Brno
PODLIPSKÝ Miroslav 1. 7.91 3 (3) - Herd Hradiště
PODOLSKÝ David 13.11.92 1 (1) 1 Jatka Pacov
PODRAZKÝ Miroslav (2x) 18. 8.84 8 (2) 9 Viktoria Žižkov
POHL Tomáš 25. 5.77 5 (2) 3 1.HFC a Combix Ústí nad Labem
POHORELLI Marek 6. 6.73 5 (3) 7 Prostor DZ Ostrava
POJAR Josef 3. 2.69 2 (1) - Titanic Chodov
POKORNÝ Jakub 3.12.86 4 (2) 1 Olympik Mělník
POKORNÝ Marek 28. 8.66 3 (2) 1 3P Bosonohy Brno
POKORNÝ Patrik 26. 3.94 1 (1) - Morcan ŽV Brno
POLÁČEK Jaroslav 23.11.83 3 (2) 1 Selp MB, VŠB Ostrava
POLÁČEK Roman 8. 2.74 2 (1) 1 Dino Brno
POLÁČEK Vladimír (1x) 5.11.95 2 (2) - Balticflora Teplice
POLÁK Jaroslav 2. 3.91 1 (1) - Termiti Loket
POLÁK Milan 24. 5.87 1 (1) - SK Kladno
POLÁK Radek 1. 5.69 7 (4) 5 Bohemians Praha, Viktoria Žižkov
POLÁK Zdeněk 25. 9.62 2 (1) - Dino Brno
POLANKA Petr 5. 8.89 2 (1) - Malibu Mladá Boleslav
POLANSKÝ Robin . . 2 (1) 1 Tex-color ČB
POLANSKÝ Vojtěch 11. 1.00 1 (1) - Orel Hradec Králové
POLÁŠEK David 28. 8.93 2 (2) 2 Baník Ostrava
POLZER Stanislav (2x) 11. 7.72 17 (5) 13 Mikeska Ostrava, CC Jistebník
POMEJE Marek 26. 9.91 5 (2) 1 FC Rudolfov
POMPA Milan 11.12.72 6 (3) - Mikeska Ostrava
POPEK . . 1 (1) - Žabinští Vlci Brno
POPELKA Petr (6x) 3. 7.72 25 (12) 9 AC Hlinsko, Boca, Era-pack
POSEKANÝ Petr 2. 8.70 2 (1) - AFC Rapid Páleček
POSPÍŠIL Jakub 10. 2.91 2 (1) - VŠB Ostrava
POSPÍŠIL Josef . 9.91 1 (1) - Internazzionale Otrokovice
POSPÍŠIL Patrik 31. 5.93 1 (1) - Tango Brno
POSPÍŠIL Radek 28.11.82 1 (1) - Benago Praha
POSPÍŠIL Zbyněk 20. 7.77 3 (1) 5 Slávia Vlas České Budějovice
POSTAVA Pavel 24. 9.64 12 (3) 8 Ajax Novesta Zlín
POSTAVA Pavel 4. 1.92 2 (1) 2 UTB Zlín
POTMĚŠIL Pavel 4. 8.90 2 (2) - Svarog a Internazionale Teplice
POTOČEK Matěj 17. 6.00 1 (1) - Démoni Česká Lípa
POTŮČEK Václav 17.11.87 7 (7) 1 Baník Ostrava, Jistebník
POUL Tomáš 10. 8.92 5 (3) 6 Helas Brno
POUR Vít 7.12.89 2 (2) - Svarog a Internazionale Teplice
POUZAR Radim 16. 3.83 12 (6) 9 TEX-COLOR České Budějovice
POVAŽAN Martin 18 4.80 1 (1) - Happich team Plzeň
POŽÁREK Petr 28. 2.86 2 (2) - Absolut České Budějovice
PRACHAŘ Josef 28. 3.99 1 (1) 2 Gamaspol Jeseník
PRAVDA Bohuslav 13. 3.84 1 (1) - K-sport Jindřichův Hradec
PREJSA Tomáš 23. 6.94 3 (2) 2 Olympik Mělník
PREKOP Pavol 12.11.90 2 (1) - Interobal Plzeň
PREMOVIČ Jaroslav 31. 5.70 2 (1) 3 Rangers Chodov
PRESL David 7.12.91 6 (3) - Helas Brno
PRCHAL Jaroslav 8. 4.71 2 (1) - Rosa Gong České Budějovice
PRCHAL Jiří 23. 8.81 2 (2) 3 Materia Sokolov
PRCHAL Jiří .11.96 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
PROCHÁZKA David 3. 2.87 3 (2) 1 Alfa Liberec
PROCHÁZKA Martin 16.12.82 2 (1) - Prostor DZ Ostrava
PROCHÁZKA Ondřej 16. 3.83 2 (2) 5 Absolut České Budějovice
PROCHÁZKA Petr 7. 1.77 3 (1) 2 Harnach Brno
PROCHÁZKA Zdeněk 11.10.93 4 (3) - Flamengo Hradec Králové
PROKEŠ Tomáš 29.10.91 2 (1) 1 Helas Brno
PROKOP Zdeněk . 4.88 1 (1) - Zelená křídla Ludslavice
PROKOPEC Petr 3.12.89 1 (1) - Dalmach Turnov
PROKŮPEK Jaroslav 1.10.73 7 (1) 3 TS Bakov nad Jizerou
PROŠEK Radim 5. 7.73 2 (1) 1 Lazio Brno
PROVAZNÍK Roman 30.12.81 2 (2) 3 Boca Chotěboř
PROVAZNÍK Tomáš 29. 8.80 2 (2) 2 Materia Sokolov
PRŮCHA Josef 17. 7.79 3 (1) - RSC Čechie Slaný
PRŮCHA Michal 18. 2.74 2 (1) 1 Budweiser České Budějovice
PRŮCHA Milan 10. 3.72 2 (1) - Budweiser České Budějovice
PRŮCHA Tomáš 23.11.77 4 (2) 1 Olympik Mělník
PRŮŠA Martin 13. 8.67 7 (2) - Pohoda Praha, Letňany PřF Praha
PŘIBYL Jaroslav 4.11.54 5 (1) 1 Bohemia České Budějovice
PŘIBYL Jaroslav .10.87 1 (1) - Jatka Pacov
PŘIBYS Petr . . 1 (1) - Termiti Loket
PSZYK Lukáš 19.11.88 1 (1) 2 Alfa Liberec
PŠURNÝ Jaroslav 1.11.80 3 (2) - Žabinští Vlci Brno
PTÁČEK Jiří 24. 7.57 2 (1) - Hop Trop Ústí nad Labem
PTÁČEK Pavel 16. 4.70 2 (1) - Lazor Vyškov
PUHLOVSKÝ Jan . 7.84 1 (1) - Démoni Česká Lípa
PŮLPÁN Lukáš 18.11.84 1 (1) - Démoni Česká Lípa
PUNČOCHÁŘ Jan . 6.89 1 (1) - Amatér Komárovice
PYTLÍČEK Martin 19. 2.02 1 (1) - Sapa Praha
PYTLÍK Petr 10. 8.77 1 (1) 1 Kavčí Hory Polná
PYTLOUN Jaroslav 5. 1.95 8 (3) - Benago, Sparta
RABA Pavel 12.11.75 11 (2) - Alfa Liberec
RAČÁK Miroslav 19. 8.69 1 (1) - Montza České Budějovice
RÁČEK Vojtěch 16.10.81 5 (3) 6 Helas a 3P Bosonohy Brno
RAČUK Michal 2. 4.81 2 (2) - Balticflora Teplice
RADA David 1. 5.88 2 (2) - Benago Zruč n/S
RADOSTA Petr 31. 5.69 1 (1) - Indoss Plzeň
RADOUCH David 6. 1.93 2 (2) 3 Absolut ČD, Dynamo ČB
RADOVANOVIČ Marko (2x) 10.10.91 7 (3) 7 FK Chrudim, Slavia Praha
RAISIGL Václav 17. 6.02 1 (1) - Tango Hodonín
RAJCHRT Jaroslav 18.11.79 1 (1) 1 Materia Sokolov
RAJNOCH Daniel (1x) 22. 9.74 7 (3) 10 Erapack Chrudim, Benago
RAJNOCH Marek 4. 1.00 1 (1) 1 Nejzbach Vysoké Mýto
RAKOWSKI Lukáš 8. 9.82 2 (1) - SKP Likop Třinec
RÁLIŠ Martin 5. 9.95 4 (3) 1 Nejzbach Vysoké Mýto
RAMBOUSEK Jaroslav 3. 5.91 1 (1) - Absolut České Budějovice
RAMIREZ Kevin 10. 8.88 3 (1) 5 Benago Zruč n/S
RAMPÁČEK Josef 28.11.71 5 (1) - Alfa Liberec
RATHAUS Petr 11.12.90 1 (1) 1 Wizards DDM Praha 10
RATIBORSKÝ Ondřej .11.94 1 (1) - Helas Brno
REBITZER Martin . 5.92 1 (1) - Internazionale Teplice
REGEC Lukáš 30. 4.99 2 (2) - Baník Ostrava
REICHARD Milan 29.10.80 3 (1) 7 RSC Čechie Slaný
REICHEL Ondřej 20. 4.64 2 (1) - Sokol Ústí nad Labem
REINELT Michal 25. 4.86 6 (5) - Gamaspol Jeseník
REINHARDT Kevin 25. 2.88 1 (1) - Balticflora Teplice
REK Oldřich 19. 3.77 2 (1) 5 Benago Praha
REMENEC Lubomír 2.10.77 3 (3) 2 Olympik Mělník, SC Veltěž
REMEŠ Petr 1. 3.67 4 (1) - Mikeska Ostrava
REPA Martin 10. 8.91 1 (1) 3 Baník Ostrava
REPTA Jaroslav 2. 1.92 1 (1) - Beach boys Ondy
RESL Jan (1x) 30. 3.75 11 (4) 7 TS Bakov nad Jizerou
REŠETÁR Lukáš (10x) 28. 4.84 43 (15) 32 Interobal, Era-pack Chrudim
REXHA Agon 12. 3.88 3 (1) 2 Benago Zruč n/S
REZNIČENKO Ivan 4. 6.73 2 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
REŽNAR Marek 20. 4.80 2 (1) 2 Medvědi Malé Hoštice
REŽNÝ Tomáš 8. 4.89 3 (2) 2 FC H + Partizan Most
RHOUILA Adam 17. 2.99 2 (1) - Svarog Teplice
RIBEIRO Da Silva (2x) 7. 1.83 8 (3) 11 Benago, Era-pack, Baltic. (Sidnei)
RIBEIRO Fontoura (3x) 24.11.86 15 (6) 18 FK Chrudim (Everton)
RICK Gabriel (2x) 17.11.88 12 (6) 4 Interobal, Sparta Praha, Benago
RICHTÁR Petr (2x) 9. 8.76 10 (3) 3 SK Cigi Caga Jistebník
RICHTÁRIK Radovan 2.12.93 1 (1) - Barracuda Jakubčovice
RICHTER Gerhard 16. 8.66 1 (1) - Titanic Chodov
RICHTER Ladislav 21.10.61 2 (1) 1 Lazor Vyškov
ROD Aleš 12.11.84 3 (2) 1 Absolut tým České Budějovice
RODEK Marcel 15. 4.69 16 (3) 17 IFT Computers Ostrava
RODEK Marcel (1x) 7.11.88 20 (8) 20 Era-pack, Benago, Jistebník
ROKOS Jan 12. 4.71 5 (1) - Bohemians/Damned Praha
ROMANĚNKO Jan 31.10.96 2 (1) 1 Baník Ostrava
ROSENDORFSKÝ Josef 30.11.74 1 (1) - 1.HFC Ústí n/Labem
ROSOCHA .. 1 (1) - Hombre Plzeň
ROSŮLEK Jan . 9.93 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
ROSŮLEK Roman 22. 1.64 8 (2) - TORF-ESTE Pardubice
ROTT Miroslav 18. 4.88 11 (6) 3 Démoni ČL, Sparta a Slavia Pha
ROUBÍČEK Jan 7. 3.75 3 (1) 3 Čechie ZM Praha
ROZBOUD Karel 31. 8.97 3 (3) - Interobal Plzeň
ROZEHNAL Matěj 25. 5.99 1 (1) 1 Amor Kloboučky Vyškov
ROZHON Martin 30. 7.65 3 (1) - IFT Computers Ostrava
ROZKOVEC Jiří . 6.88 3 (2) 1 Flamengo Hradec Králové
RUKOVCI Jeton 18. 7.88 3 (1) 3 Sparta Praha
RUMLER Štěpán 18.10.90 1 (1) 1 GMM Jablonec n/N
RUNT Pavel (1x) 9. 1.76 10 (3) 11 Alfa Liberec
RUNT Petr 29. 3.68 9 (3) 18 Alfa Liberec
RUPRICH Daniel 1. 8.78 5 (1) 2 Rýznar Zábřeh na Moravě
RUPRICH Michal 1. 8.78 3 (1) - Rýznar Zábřeh na Moravě
RUSAK Pavlo 10.10.90 1 (1) - Olympik Mělník
RŮŽIČKA Antonín 9.10.78 2 (1) 1 Atlantic Rakovník
RŮŽIČKA Jan .. 3 (1) 2 Absolut České Budějovice
RŮŽIČKA Martin 2. 6.93 9 (7) - Gamaspol Jeseník, CCJ
RŮŽIČKA Milan 25. 6.68 5 (2) 6 CFC Letňany a Čechie ZM Praha
RŮŽIČKA Miloslav 28. 6.64 8 (2) 4 TORF-ESTE Pardubice
RŮŽIČKA Petr 28. 7.67 5 (2) 1 Tomson Brno
RŮŽIČKA Tomáš 29.11.69 2 (1) 2 Dekora Hlinsko
RYBA Marek (1x) 29. 1.82 3 (2) 5 Era-pack Chrudim
RYBÁK Jiří .10.77 1 (1) - Flamengo Hradec Králové
RYBČÁK Lukáš 4. 6.88 1 (1) 1 Jatka Pacov
RYBKA Luděk 26. 8.54 1 (1) 1 Combix Ústí n/L
RYBKA Zdeněk 16. 9.79 1 (1) - Arsenal Benešov
RÝDL Jan 11. 2.72 1 (1) - 1.HFC Ústí n/Labem
RYDVAL Petr 19. 9.68 2 (1) - TORF-ESTE Pardubice
RYS Vladimír 19. 2.64 3 (1) 3 Botafogo Mladá Boleslav
RYVOLA Radek 11. 2.76 1 (1) 1 Harnach Brno
ŘEHÁK Pavel 2. 6.72 7 (1) 16 Nejzbach Vysoké Mýto
ŘEHOŘ Radek 1. 7.79 2 (1) 1 Rosa Gong České Budějovice
ŘEPA Zdeněk 4. 8.75 3 (1) - Slávia Vlas České Budějovice
ŘEŘUCHA Oto 9. 6.68 11 (2) - Alfa Liberec
ŘEZÁČ Jiří 31.12.01 2 (1) 2 Legia Hradec Králové
ŘEZÁČ Michael .11.91 2 (2) 1 Herd Hradiště
ŘEZNÍČEK Jan . 4.76 5 (5) - Gamaspol Jeseník
ŘEZNÍČEK Jakub 17.12.96 7 (4) 1 Gamaspol Jeseník
ŘÍHA Jaroslav 7.12.77 3 (1) - RSC Čechie Slaný
ŘÍHA Luděk 14. 4.70 7 (3) 1 Arsenal Benešov
ŘÍHA Petr (1x) 5. 9.74 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
SAIBT Radek 12. 4.86 4 (2) - Olympik Mělník
SADÍLEK Jaroslav 12.11.83 2 (2) 1 Indoss Plzeň
SALÁK Daniel 28. 5.96 2 (2) - Boca Krupka, Baltiflora Teplice
SALÁK Michal (2x) 3. 8.79 8 (4) 8 Baltiflora, Alfa Liberec
SALÁK Patrik .11.86 1 (1) - Lochotín Plzeň
SALÁT Petr 9. 7.80 1 (1) - Arsenal Brtnice
SALGADO Enrique Fraile . 2.85 2 (1) - Benago Zruč n/S
SALON Robert 16. 5.67 8 (2) 10 Adamíček Český Krumlov
SALVA Bedřich 29.11.71 2 (1) - Gamaspol Jeseník
SALVA Martin 26. 1.77 3 (1) - Prostor DZ Ostrava
SAMEK Lubomír 2. 9.78 3 (2) - Gamaspol Jeseník
SAMPAIO F. Luiz 15. 1.92 7 (3) 7 Svarog Teplice (Claudio)
SANDECKIJ Denis 23. 3.89 2 (1) - Slavia Praha
SAPÍK Milan 3. 1.74 3 (2) - Letňany PřF Praha
SÁRA Zdeněk 17. 5.83 1 (1) - Helas Brno
SASSE Andre-Luis 13. 6.97 1 (1) - FK Chrudim (André)
SEBISKVERADZE Archill . 8.89 2 (1) 1 Svarog Teplice
SEBRALA Martin 17.10.78 2 (1) 3 Medvědi Malé Hoštice
SEDLÁČEK . . 1 (1) - AC Hlinsko
SEDLÁČEK Marek 30. 8.73 8 (2) 6 Helas a Lazio Brno
SEDLÁČEK Vladimír (1x) 4.11.75 13 (3) 1 TS Bakov nad Jizerou
SEDLÁK Jiří 18. 3.79 3 (2) 3 3P Bosonohy Brno
SEDLECKÝ Libor 29. 3.78 1 (1) - Hombre Plzeň
SEIDLER Michal (1x) 5. 4.90 14 (6) 10 Interobal, Sparta Pha, Tango Brno
SEMAN Roman 23. 6.75 4 (2) - IFT Computers Ostrava A + B
SEMECKÝ Josef 5. 3.65 6 (2) - CFC Letňany a Čechie ZM Praha
SEMELKA Karel . 1.75 1 (1) - USK Slávie OU Ostrava
SEMENEC Václav 22.12.86 2 (1) 5 FC H Most
SEMERÁD Miroslav 8. 8.73 18 (8) 20 Nejzbach, Selp MB, TORF-ESTE
SENRA MACHEDO Pedro 25. 8.94 2 (1) - Svarog Teplice
SENTIVAN Miroslav (1x) 21. 2.76 18 (5) 5 Alfa Liberec
SEVERINO Tiago (1x) 24. 5.82 4 (2) 4 Era-pack Balticflora
SEVERÝN . . 1 (1) - AC Hlinsko
SCHEINHERR Jiří 2. 1.85 5 (4) 1 Indoss Plzeň
SCHNEIDER Daniel .10.94 9 (5) 3 Gamaspol Jeseník
SCHEJBAL . . 1 (1) - Legia Hradec Králové
SCHOŘ Robert 17. 9.74 1 (1) - Mako Litvínov
SCHREINER Filip 15.11.03 1 (1) 1 Baník Chomutov
SCHUPPLER Luboš 1. 2.71 3 (1) 3 Adamíček Český Krumlov
SCHWARZ Jakub .10.88 1 (1) 1 Beach Boys Odry
SCHWEINER Jiří 29. 3.72 2 (1) 2 Draci Karlovy Vary
SILNÝ Milan 27. 2.70 3 (1) - RSC Čechie Slaný
SILVA DE AMORIM Wilder 30. 3.94 1 (1) - Olympik Mělník
SILVA DE VAS. Leonardo . 8.95 5 (2) 6 Benago Zruč n/S (Leo)
SIMITČI Ago 30. 6.74 31 (13) 11 Sparta Praha, Benago Zruč n/S
SIMITČI Beni 19.12.70 15 (5) 5 Benago Zruč n/S
SIMON Jakub .10.93 3 (2) - Nejzbach Vysoké Mýto
SINKULE Patrik . 9.93 1 (1) - Herd Hradiště
SITA Zdeněk 8. 3.01 8 (3) 5 Slavia Praha
SITAR Tomáš 6. 4.68 5 (2) 4 Tomson Brno
SITTA Petr 20. 2.82 1 (1) - Delta-Real a 1.FC Šumperk
SITARČÍK Richard (1x) 16. 3.77 1 (1) - Alfa Liberec
SIUDA Libor 12. 4.65 8 (2) 3 Čepo Poruba, Mikeska Ostrava
SKALA Lubomír 15. 3.66 4 (2) - Arsenal Benešov
SKLENÁŘ David . 5.86 1 (1) - VŠSK UTN Zlín
SKLENÁŘ Václav 21. 3.91 10 (5) 6 Interobal, Nejzbach VM
SKOPAL Roman 15. 3.79 1 (1) - Rýznar Zábřeh na Moravě
SKOTNICA Jakub 4. 3.76 6 (1) - Pohoda Praha
SKOUMAL Lukáš . 2.95 1 (1) - Amor Vyškov
SKRIBEK Petr 30. 8.68 2 (1) - Těžba Dolní Nivy
SKŘIVAN Adam . 5.96 3 (1) - Bazooka Uherské Hradiště
SKYBÍK Jaroslav 2. 5.76 1 (1) - Mikeska Ostrava
SLÁDEK Libor 3. 6.74 3 (1) - Slávia Vlas České Budějovice
SLÁDEK Tomáš .. 2 (1) 2 Delta Real Šumperk
SLÁMA Karel 25. 7.91 3 (1) 2 FC Rudolfov
SLÁMA Zdeněk (3x) 28.12.82 34 (14) 28 Slavia Interob Spart Balt Boh Eco
SLANAŘ Petr 13.12.81 2 (1) 1 Pramen Havlíčkův Brod
SLANÝ Jakub . 9.95 3 (1) 2 Bazooka Uherské Hradiště
SLAVÍK Jaroslav 16. 8.92 9 (5) 1 Svarog, Interobal, Tango Brno
SLAVÍK Martin 12. 7.71 3 (1) 3 Era-pack Chrudim
SLAVÍK Martin . 6.92 1 (1) 1 Benfica Hlinsko
SLAVÍK Milan . 1.96 1 (1) 1 Helas Brno
SLAVÍK Milan 22. 9.73 2 (1) 3 Templář Ivančice
SLAVÍK Ondřej . 6.00 1 (1) - Benfica Hlinsko
SLAVÍK Radek 10. 4.66 4 (1) 3 Nejzbach Vysoké Mýto
SLEZÁK Jiří 5. 7.77 2 (1) - Tomson Brno
SLÍPKA Martin 14. 1.88 3 (3) 1 Absolut České Budějovice
SLOBODIAN Rostislav . 2.92 3 (2) - UTB Zlín
SLOVÁČEK Jakub 9. 8.88 4 (3) 1 Benfica Hlinsko, TORF-ESTE Pce
SLOVÁČEK Matěj (9x) 8.10.90 42 (13) 23 FK Chrudim, TORF-ESTE Pardubice
SLUKA Tomáš (1x) 19. 5.78 13 (7) 9 Era-pack, Jistebník, Mikeska
SLUNÉČKO Jakub (2x) 26.12.78 12 (6) 17 Viktoria Žižkov, Bohemians
SLUTAK Ladislav . 1.72 4 (2) - SK Bělá 1946
SMAŽÍK Jiří .10.79 2 (1) 1 Gamaspol Jeseník
SMEJKAL Jaroslav . 1.80 1 (1) 1 Knockout '83 Příbram
SMĚLÝ Miroslav 2. 8.78 1 (1) - Era-pack Chrudim
SMĚŘIČKA Martin 25. 8.94 6 (2) 4 Helas Brno, Slavia Praha
SMETANA Jaroslav 29.12.65 4 (1) 2 Ajax Novesta Zlín
SMETANA Jiří 4.11.71 11 (3) 4 Viktoria Žižkov
SMETANA Josef 15.11.75 5 (2) 3 Viktoria Žižkov
SMETANA Marek 8. 2.74 2 (1) 4 1.HFC Ústí n/Labem
SMITAL Pavel 30.10.88 1 (1) - Tango Brno
SMITKA Milan 23. 3.68 2 (1) 1 AFC Rapid Páleček
SMRŽ Marek . . 2 (1) 1 Delta Real Šumperk
SMRŽ Marek 17. 3.68 1 (1) - Tosta Petrov
SMRŽ Radovan 3. 8.72 3 (1) - Slávia Vlas České Budějovice
SNOP David 1. 6.88 1 (1) - Sparta Praha
SOARES DE MELO Darrier 15. 1.94 3 (1) 2 Sparta Praha
SOARES DOS REIS Marcelo 11. 1.74 9 (3) 5 Sparta Praha, Benago (Marcelo)
SOBĚSLAV Ondřej 17. 6.91 2 (1) - Zlej se(n) Liberec
SOBOLÍK Patrik . 9.95 2 (1) - Absolut Černý Dub
SOBRAL Ricardo (4x) 18. 9.71 14 (4) 13 Era-pack Chrudim
SOCHA Petr 11.12.71 3 (1) 1 CFC Letňany Praha
SOCHER Václav (2x) 5. 3.78 11 (6) 14 Eco-investment, Bohemians
SOCHŮREK Ondřej 26. 4.93 5 (2) - Benago Zruč n/S
SOJKA Martin . 2.73 5 (2) - United Frýdek-Místek
SOKOL Richard 8. 8.79 7 (2) 3 Delta-Real Šumperk, Zábřeh
SOKOVNIN Sergej .11.89 2 (2) 3 Balticflora Teplice
SOMBERG Jindřich 28.10.71 10 (2) - Ajax Novesta Zlín
SOMERAUER Martin 1. 9.88 1 (1) 1 Boca Chotěboř
SOP Martin 1. 6.93 9 (5) 2 Sparta a Slavia Praha
SOPŮŠEK Roman 21. 3.88 5 (2) - Tango Hodonín, Bazooka UH
SOROKIN Oleksandr (1x) . . 4 (1) - Era-pack Chrudim
SOTOLÁŘ Jiří . 3.00 1 (1) - UTB Zlín
SOUČEK Jakub . 1.84 2 (1) - F.A.Zole Česká Lípa
SOUČEK Petr 1. 1.77 2 (1) - Medvědi Malé Hoštice
SOUKUP Filip . 4.96 1 (1) 1 Indoss Plzeň
SOUKUP Lukáš 29.10.01 3 (2) - Svarog Teplice
SOUKUP Michal 2. 5.86 2 (2) 1 Démoni Česká Lípa
SOUKUP Patrik . 9.94 2 (2) - Termiti Loket
SOUKUP Pavel . . 2 (2) - Legia Hradec Králové
SOUKUP Petr . . 1 (1) - Legia Hradec Králové
SOUZA ARAUJO Edilson 23.10.83 5 (2) 10 Svarog Teplice (Nene)
SOVA Viktor . 5.90 1 (1) - Helas Brno
SPÁČIL Andrej .10.78 1 (1) - Vokno Kroměříž
SPÁČIL Jan 6. 4.73 3 (1) - Harnach Brno
SPAL Václav (2x) 12. 5.76 8 (4) 5 Eco-investment Praha
SPEIERL Martin (1x) 22. 6.72 16 (4) 16 Viktoria Žižkov
SPEJCHAL Pavel 4. 1.67 2 (1) - Plumbum Hradec Králové
SPEŠNÝ Michal 23. 4.77 3 (1) - Helas Brno
SPINOLA DA SILVA Carlos . 6.99 3 (1) 4 Svarog Teplice (Carlos)
SPŮRA Roman 3.12.68 1 (1) 1 Titanic Chodov
SPURNÝ Adam 9. 3.80 2 (2) 2 Helas Brno
SPURNÝ Daniel . 2.90 3 (3) - UTB Zlín, Inter. Otrokovice
SRKAL Marek 4.10.88 3 (2) - Mados HK, SK Slavia Praha
STACHEL Petr 13. 2.83 1 (1) 1 Baník Ostrava
STANĚK Jan 13. 3.74 6 (3) 4 Absolut České Budějovice
STANĚK Jaroslav (1x) 21.11.67 17 (4) 12 Alfa Liberec
STANĚK Milan . 4.91 3 (1) 1 Absolut Černý Dub
STANĚK Ondřej 16. 2.87 5 (5) - Boca Chotěboř
STANĚK Radim . 1.94 3 (2) 1 Absolut Černý Dub
STANĚK Vlastimil 16. 8.71 2 (1) 2 Templář Ivančice
STANĚK Zdeněk 8. 2.79 1 (1) 2 Medvědi Malé Hoštice
STANÍČEK Roman 26. 2.87 2 (1) - Medvědi Malé Hoštice
STARÝ Petr 22. 4.87 3 (2) 1 Žabinští Vlci Brno
STARÝ Richard 8. 1.70 3 (1) 1 CFC Letňany Praha
STARÝ Tomáš 26. 4.73 2 (1) 2 Benago Praha
STARÝ Tomáš . 3.87 1 (1) - Flamengo Březová
STEBEL Libor 3. 6.91 3 (2) 1 Baník Ostrava
STEINER Jiří 18. 7.83 6 (5) 1 Flamengo a UFA Hradec Králové
STEINWANDTER Henrique 8. 3.96 4 (1) - Sparta Praha (Gustavo)
STEJSKAL David (1x) 27. 9.83 4 (1) 2 Era-pack Chrudim
STEJSKAL Jan 3.10.80 10 (4) 6 AC Gong České Budějovice
STEJSKAL Karel .12.97 1 (1) - Balticflora Teplice
STEJSKAL Libor .11.71 2 (2) - Herd Hradiště
STEJSKAL Michal 15. 5.83 9 (4) 3 AC Gong České Budějovice
STEJSKAL Ota 4.10.64 3 (1) - TORF-ESTE Pardubice
STEJSKAL Pavel 28.12.77 3 (2) 3 Selp Mladá Boleslav
STEJSKAL Pavel (3x) 12. 3.79 29 (9) 12 Kladno Interobal Sparta Bohem. Eco
STEJSKAL Petr 1.12.82 5 (2) 1 Absolut České Budějovice
STEJSKAL Richard 21. 5.75 2 (1) 1 AC Hradec Králové
STEJSKAL Rudolf 21. 3.63 3 (1) - Pohoda Praha
STEJSKAL Tomáš 28. 5.69 3 (1) 1 Bohemians/Damned Praha
STEKLÝ Marek 9. 2.73 2 (1) 1 Hop Trop Ústí nad Labem
STEKLÝ Zdeněk 3. 3.78 2 (1) 3 AC Hradec Králové
STIFTER Robert .. 2 (1) - Montza České Budějovice
STOJAN . . 1 (1) - Chachaři Ostrava
STOJAN Jiří 11. 2.77 3 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
STOJANÍK Ondřej 24. 8.79 3 (3) - Kroměříž, Benago Zruč n/S
STOSZEK Lukáš 24. 6.84 3 (1) - SKP Likop Třinec
STOULIL Ludvík 12. 1.75 2 (1) 5 Bohemians/Damned Praha
STRAKA Pavel 24.12.69 2 (1) - Interchmel Velká Hleďsebe
STRAKOŇ Jiří 27. 2.72 3 (1) - Helas Brno
STRÁNSKÝ Jindřich . 7.98 2 (2) - Boca Chotěboř
STRÁNSKÝ Karel 24. 1.78 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
STRAŠIL Martin . 6.76 1 (1) - Pribina Hesov
STRELEC Pavel . 9.97 1 (1) - Jokerit Kopřivnice
STREMPEK Denis . 4.96 1 (1) - Barracuda Jakubčovice
STRNAD Martin 29. 1.76 9 (5) 3 Delta + DBV Šumperk, Zábřeh
STRNAD Pavel .10.90 1 (1) - Indoss Plzeň
STRNAD Petr 6.11.69 2 (1) 2 Tosta Petrov
STRNAD Tomáš 18. 3.77 6 (1) 1 Rýznar Zábřeh na Moravě
STROLENÝ Jiří 5. 9.75 1 (1) - Materia Sokolov
STŘIHAVKA Tomáš 4. 7.78 1 (1) 2 SK Kladno
STUDIHRAD Michal 21. 3.66 6 (1) - Combix Ústí nad Labem
STÝBLO Lukáš 9. 4.97 1 (1) - Benago Zruč n/S
SUDÍK Jiří 1. 3.62 1 (1) - Tosta Petrov
SUCHAN Daniel (1x) 27. 6.73 5 (2) 5 Alfa Liberec
SUCHAN Josef 30. 5.65 1 (1) - DBV Lion Šumperk
SUCHOMEL Ivan 28. 9.62 8 (4) 1 Arsenal Benešov
SUCHOMEL Zdeněk 28. 1.87 1 (1) 1 GMM Jablonec n/N
SUCHÝ Aleš 21.10.73 3 (1) - Plumbum Hradec Králové
SUCHÝ Martin 14.10.72 6 (2) - Bohemians/Damned Praha
SUCHÝ Vladimír 28. 7.70 1 (1) - Bohemians/Damned Praha
SUCHYŇA Martin . 4.01 2 (2) - Termiti Loket
SUSKO Dušan 17. 3.65 1 (1) 1 Dino Brno
SVÁTA J . . 1 (1) - Olympik Mělník
SVÁTA Matěj 2. 8.97 3 (3) 1 Olympik Mělník
SVEDEK Marian 17.12.73 2 (1) - Tosta Petrov
SVEDEK Radek 4.10.72 2 (2) 2 Rýznar Zábřeh, DBV Šumperk
SVĚTLÍK Ivo 14. 3.79 5 (3) 4 Benago, Jerevan Slavičín
SVIEČKA Libor . 2.81 3 (2) 1 Internazzionale Otrokovice
SVINKA Pavel . . 3 (1) - Alfa Liberec
SVÍZELA Jakub . . 1 (1) - Bazooka Uherské Hradiště
SVOBODA David 30. 7.75 5 (2) 3 Sparta Chomutov
SVOBODA Ivo (1x) 8. 5.77 1 (1) 1 Nejzbach Vysoké Mýto
SVOBODA Jan 19. 3.73 3 (1) 3 Pohoda Praha
SVOBODA Jaroslav 8. 9.63 2 (2) - Bohemians/Damned Praha
SVOBODA Karel .10.95 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
SVOBODA Milan 27. 2.92 6 (3) - Helas Brno, Tango Brno
SVOBODA Miloš 8. 5.79 3 (1) 3 Sparta Chomutov
SVOBODA Pavel 28.12.89 2 (1) - Žabinští vlci Brno
SVOBODA Petr 2. 2.73 16 (8) 22 Selp, Bohemians, Benago
SVOBODA Petr . 5.88 1 (1) - Helas Brno
SVOBODA Robert . 4.94 2 (1) - Legia Hradec Králové
SVOBODA Roman 18. 5.69 3 (1) 1 Helas Brno
SVOBODA Tomáš 25. 7.75 5 (2) 4 Sparta Chomutov
SÝKORA Martin 22. 7.70 3 (1) - Hustovlas Chodov
SÝKORA Radek 24. 4.84 2 (2) - Benago Zruč, Helas Brno
SÝKORA Vlastimil 24. 1.77 3 (1) - Olympia Příbram
SYMERSKÝ Michal . 7.84 1 (1) - SKP Likop Třinec
SÝS Miloslav . 2.93 1 (1) - Baltiflora Teplice
SZNAPKA Jakub 11.10.99 2 (2) 1 Helas Brno
SZÓ Robert . . 1 (1) - ELBH Týn n/V
ŠABATA Martin 4. 1.86 9 (5) 5 Nejzbach Vysoké Mýto
ŠABLATURA Pavel 18. 9.72 11 (4) 6 IFT C. Ostrava, Megas Frenštát
ŠAFÁŘ Jan 12.11.90 2 (1) - Sparta Praha
ŠAFÁŘ Jiří . . 1 (1) - Gamaspol Jeseník
ŠACH Ladislav 4. 9.68 3 (1) - Arsenal Benešov
ŠALAMOUN Matin 27. 8.82 1 (1) - Delta-Real Šumperk
ŠALDA Martin 12. 8.71 2 (1) - AC Hradec Králové
ŠÁLEK Dalibor 8. 9.73 8 (2) - Megas Frenštát pod Radohštěm
ŠANDA Martin 22.10.00 6 (4) - Olympik Mělník
ŠANDA Ondřej 24. 5.84 3 (2) - Absolut České Budějovice
ŠARKöZY René 10. 6.76 3 (2) - IFT C. Ostrava B, USK Skavie OV
ŠARKÓZY Ivan 6.10.99 6 (3) - Bazooka UH, Helas Brno
ŠAUCH Petr . 8.92 1 (1) - F.A.Zole Česká Lípa
ŠČISLÁK David 21. 8.91 3 (3) - Herd Hradiště
ŠČUREK Roman 22.10.72 5 (1) 1 Čepo Poruba
ŠEBEK Alois 28. 3.73 2 (1) 1 Sparta Chomutov
ŠEBEK Jan 9.12.93 3 (2) 2 Interobal Plzeň
ŠEBEK Rostislav 23. 7.97 9 (5) 5 Rapid ÚL, Krupka, Svarog Teplice
ŠEBESTA Karel 7. 2.81 8 (3) 6 AC Gong České Budějovice
ŠEBL Tomáš 25.12.84 1 (1) - Internazionale Teplice
ŠEDIVÝ Radek 22. 1.77 6 (2) 1 TORF-ESTE Pardubice
ŠEDRLA Daniel . 5.95 1 (1) - Amor Vyškov
ŠEFLER Jiří 2. 9.74 3 (1) - Sparta Chomutov
ŠEJVL Martin (1x) 18. 2.92 3 (1) - FK Chrudim
ŠEJVL Martin 4. 1.96 1 (1) - Mados Hradec Králové
ŠELLE Roman 8. 7.80 4 (2) - Rosa Gong České Budějovice
ŠELLONG Jiří . 5.88 2 (2) 1 Termiti Loket
ŠENKEŘÍK Miroslav 25. 4.61 4 (1) - Ajax Novesta Zlín
ŠENKYŘÍK Martin 22. 1.78 1 (1) - 3P Bosonohy Brno
ŠESTÁK Tomáš 24. 4.79 1 (1) - KuVok Nový Bor
ŠESTAUBER Stanislav 21. 3.81 5 (2) 3 TJ Borek
ŠEVČÍK Matúš 23. 5.00 8 (4) 5 Slavia Praha, Interobal Plzeň
ŠEVČÍK Milan 30. 1.86 1 (1) - Amor Vyškov
ŠEVČÍK Radovan 28. 1.65 7 (2) - Bohemia České Budějovice
ŠEVINSKÝ František 31. 3.79 2 (1) 2 Benago Praha
ŠÍBA Pavel 1.11.66 1 (1) 1 Materia Sokolov
ŠIDLA Ondřej . 9.94 1 (1) - Tango Brno
ŠÍDLO Josef .10.81 2 (1) - F.A.Zole Česká Lípa
ŠIK Vladimír 26. 3.65 3 (1) 2 AC Start Karlovy Vary
ŠILHÁN Pavel 4. 9.68 1 (1) - K-sport Jindřichův Hradec
ŠILINGER Ondřej .11.80 2 (2) 1 Vokno Kroměříž
ŠÍMA Marek 31. 1.00 2 (1) 1 FTZS Liberec
ŠÍMA Petr 2. 9.70 5 (2) - Sokol Ústí nad Labem
ŠÍMA Radek 10. 3.64 2 (1) - Bohemia České Budějovice
ŠIMÁK David 25. 7.91 3 (2) - Delta-Real Šumperk
ŠIMÁK Martin . 1.92 1 (1) - FC Mnichov 2001
ŠIMÁK Radek 22. 6.71 5 (1) 1 Čepo Poruba
ŠIMANDL Jiří 26. 3.93 2 (1) 1 Olympik Mělník
ŠIMÁNEK Josef 13. 3.77 2 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMEČEK Radek 9. 6.79 5 (2) 3 Tomson Brno
ŠIMEČEK Roman 26. 6.68 3 (1) - Tomson Brno
ŠIMEK Martin 18.11.70 4 (1) 2 Viktoria Žižkov
ŠIMÍK Aleš 30. 8.70 2 (2) - TJ Borek
ŠIMKO Jakub . . 2 (1) - Chachaři Ostrava
ŠIMON Jan .11.70 1 (1) 1 Selp Praha
ŠIMON Adam . 5.05 1 (1) - Boca Chotěboř
ŠIMON David (1x) 14. 6.75 8 (5) 1 Nejzbach, Era-pack, TORF-ESTE
ŠIMON Jan . 9.95 2 (2) - SK Slavia Praha
ŠIMON Ondřej .11.96 1 (1) - Boca Chotěboř
ŠIMONÍČEK Jan 13. 2.85 2 (2) - Pramen Havlíčkův Brod
ŠIMR Jan 22.11.75 3 (1) 3 Benago Praha
ŠIMR Vladimír 22.11.75 3 (1) - Benago Praha
ŠINDELÁŘ Jiří . 7.92 1 (1) - Démoni Česká Lípa
ŠINDELÁŘ David 17. 2.72 5 (2) 4 Benago Praha
ŠINDLER Roman 28. 2.61 4 (1) - Combix Ústí nad Labem
ŠINOGL Matěj 15. 3.90 3 (3) - Delta Špk, Likop Třinec
ŠIPKA Adam 14. 9.03 2 (1) - SKUP Olomouc, Bazooka UH
ŠIPKA Jan 2. 6.96 7 (3) 4 SKUP Olomouc, Bazooka UH
ŠIROKÝ Michal 29. 7.88 1 (1) - Orchestrion Višňová
ŠÍŠA Jiří 11. 9.91 5 (2) 4 Interobal Plzeň
ŠIŠKA Michal 7.12.88 1 (1) - Sausfork Otovice
ŠITTLER David 17. 6.78 1 (1) 1 Sonáta Ústí nad Labem
ŠKÁBA Milan 7. 1.77 4 (2) - Bohemians/Damned Praha
ŠKARDA Libor . 9.68 1 (1) - Draci Karlovy Vary
ŠKODA Luboš 5.12.89 1 (1) - Orchestrion Višňová
ŠKOLA Jiří . 9.82 2 (1) 2 United Frýdek-Místek
ŠKOPEK Pavel 11. 5.61 1 (1) - TJ Borek
ŠKORŇA Adam 19. 4.00 1 (1) - Baník Ostrava
ŠKOTA Jan 30. 7.80 2 (1) 2 Sparta Chomutov
ŠLAUF Jan 1.12.85 1 (1) - Lochotín Plzeň
ŠLÉGR Jaromír 4. 2.69 2 (1) 2 TORF-ESTE Pardubice
ŠLECHTA Luděk 19. 4.83 1 (1) 2 Jatka Pacov
ŠLOCAR René 27.12.73 3 (1) 2 Alfa Liberec
ŠMAHEL . . 1 (1) - AC Hlinsko
ŠMEJKAL Petr 14.11.79 1 (1) - Arsenal Benešov
ŠMEJKAL Radek 3. 4.00 1 (1) - Olympik Mělník
ŠMÍD Jan 5. 7.73 3 (1) - Plumbum Hradec Králové
ŠMÍD Jan 4.10.95 1 (1) - SK Slavia Praha
ŠMÍD Jiří 6.12.78 2 (2) 1 Bohemians, Viktoria Žižkov
ŠMÍD Martin 26. 3.84 1 (1) - UFA Hradec Králové
ŠMIDRKAL Jan 21. 8.90 1 (1) 1 Sparta Praha
ŠMÍRA Karel (1x) 18. 2.58 27 (7) - Mikeska Ostrava
ŠNAJBERK Michal 13. 6.74 1 (1) - Benago Praha
ŠNEBERGER David 1. 1.90 5 (5) 2 Herd Hradiště
ŠNÍDL Josef 10. 3.76 2 (1) - Atlantic Rakovník
ŠNÍDL Petr (1x) 25.11.78 9 (5) 10 SK Kladno, Eco, Benago, Rakovník
ŠNOBL Miloš 30. 4.59 3 (1) - Hop Trop Ústí nad Labem
ŠNOBL Tomáš 30.11.83 3 (1) 1 Pramen Havlíčkův Brod
ŠOFR Ladislav 14. 9.71 1 (1) - SC Veltěž
ŠORSÁK Jakub 11. 2.00 2 (1) 1 FTZS Liberec
ŠOTOLA Rostislav 8. 3.76 3 (1) - Rýznar Zábřeh na Moravě
ŠOTT Petr 29. 1.72 3 (1) 1 Fet club Karlovy Vary
ŠOURA Jan . 8.88 1 (1) - F.A.Zole Česká Lípa
ŠOUREK Dušan 6. 8.75 1 (1) - Alfa Liberec
ŠOUREK Miroslav . 4.88 1 (1) - Sausfork Otovice
ŠPAČEK Josef 8. 7.89 2 (2) - UFA Hradec Králové
ŠPAČEK Petr 29. 9.93 1 (1) - Flamengo Hradec Králové
ŠPAČEK Radim 19. 1.76 15 (6) 6 VŠB Ostrava, Frenštát
ŠPAČEK Radovan 2. 2.65 6 (2) 5 Rangers Chodov
ŠPAČEK Roman 5. 4.70 4 (2) 5 Interchmel Velká Hleďsebe
ŠPÁNIK Michal . 2.05 1 (1) - FK Chrudim
ŠPETA Martin 7. 3.84 1 (1) - RSC Čechie Slaný
ŠPIČKA Zbyněk 28. 4.62 7 (1) - Combix Ústí nad Labem
ŠPIČKA Zbyněk 27.11.00 2 (1) - Helas Brno
ŠPINAR Jan 11. 4.97 3 (3) - Nejzbach Vysoké Mýto
ŠPLÍCHAL Martin 4. 1.94 2 (2) - Helas Brno
ŠPRINGER Petr 7. 8.93 1 (1) 1 FC Mnichov 2001
ŠRAJBER Josef 20. 5.92 1 (1) - FC Mnichov 2001
ŠROM Daniel 30.12.68 3 (2) 2 3P Bosonohy Brno
ŠTANCL Petr 9.12.89 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
ŠTEFÁČEK Tomáš .10.83 1 (1) - Boca Chotěboř
ŠTEFFAN Jiří 29. 1.91 1 (1) - Dalmach Turnov
ŠTEG Miroslav 4. 2.63 10 (3) 6 Rangers Chodov
ŠTECHER Miloš 18. 3.76 2 (1) 2 TS Bakov nad Jizerou
ŠTĚPÁN Tomáš 13.11.74 2 (1) - Linde Ústí nad Labem
ŠTĚPÁNEK Jiří 10. 6.85 2 (1) 1 UFA Hradec Králové
ŠTĚPÁNEK Karel 21. 4.77 1 (1) - Rangers Chodov
ŠTĚPÁNEK Roman 2. 8.80 3 (2) 1 UFA Hradec Králové
ŠTERBA Jiří . 4.97 1 (1) 1 Termiti Loket
ŠTÍPEK Stanislav 17.12.72 4 (2) 4 Draci a Slávia junior KVary
ŠTIS Radek 2. 4.70 1 (1) - Sokol Ústí nad Labem
ŠTOLBA Robin 20.12.93 3 (2) 2 Sistemo Volfířov
ŠTORC Aleš (2x) 2. 3.75 14 (7) 10 Benago, Eco-investment
ŠTORC Patrik 23. 1.97 1 (1) - Benago Zruč n/S
ŠTORK Rostislav 5.10.74 1 (1) 2 Templář Ivančice
ŠTOS Radim 12. 3.90 1 (1) 1 ELBH Týn n/V
ŠTRAJT Michal 22. 1.90 9 (8) 8 Interobal Plzeň
ŠTRUMFER Miloš .. 1 (1) - TS Bakov nad Jizerou
ŠTRUNC Vojtěch 18.10.98 4 (4) - Termiti Loket
ŠTURMA David 11.10.90 2 (1) - Selp Praha
ŠTVERÁK Tomáš 28. 3.90 20 (8) 14 Interobal, Benago, Bohem05
ŠŤASTNÝ Pavel .10.68 2 (1) - Gamaspol Jeseník
ŠŤASTNÝ Jiří 23. 3.68 14 (5) 5 TORF-ESTE Pardubice
ŠŤASTNÝ Kryštof 4. 5.95 1 (1) - Termiti Loket
ŠŤASTNÝ Milan 13.10.64 4 (1) 1 TORF-ESTE Pardubice
ŠŤASTNÝ Václav 6.10.78 1 (1) - Atlantic Rakovník
ŠŤOVÍČEK Jáchym 27.10.03 2 (1) - GMM Jablonec n/N
ŠUBA Pavel 28. 7.95 4 (4) - Olympik Mělník
ŠUBER Petr 16. 4.86 2 (1) - FC H Most
ŠULC Pavel 30. 4.78 6 (3) 4 Benago Praha
ŠUP Dominik 28. 1.97 5 (3) 6 Olympik Mělník
ŠUSTR Bedřich 26.12.62 1 (1) - Titanic Chodov
ŠUSTR Dominik 16. 8.96 3 (2) - Olympik Mělník
ŠVÁBENSKÝ Adam . 3.98 1 (1) - Balticflora Teplice
ŠVACH Tomáš 29. 8.84 1 (1) - Jerevan Slavičín
ŠVASTA Lukáš .12.83 2 (1) - F.A.Zole Česká Lípa
ŠVÁSTA Ondřej 23. 4.83 3 (2) 3 RSC Čechie Slaný, Benago Praha
ŠVEC Martin 30. 6.90 2 (2) - Démoni Česká Lípa
ŠVEC Pavel 29. 5.81 1 (1) - Indoss Plzeň
ŠVEC Rostislav (1x) 20.10.81 2 (1) - Eco-investment Praha
ŠVÉDA Josef 12. 2.75 2 (1) 6 Titanic Chodov
ŠVEHLA František . 8.78 1 (1) - ELBH Týn n/V
ŠVEHLA Martin 14. 1.87 1 (1) 1 Indoss Plzeň
ŠVIDRNOCH Luboš 16. 7.79 2 (1) - VŠB Ostrava
ŠVIHÁLEK Martin 14.10.85 2 (1) 1 Helas Brno
TACHTADŽIS Nikos 19.12.95 2 (2) - Benago Zruč n/S, Tango Brno
TAKACS Tibor 1.10.63 2 (1) - Rosa Gong České Budějovice
TARABA Adam . . 1 (1) 2 Chachaři Ostrava
TARABA Aleš . 9.90 1 (1) - Zelená křídla Ludslavice
TAUŠ Marek 15. 7.78 4 (2) 1 RSC Čechie Slaný
TAVARES DOS SANTOS Viktor 19. 1.98 1 (1) - Boca juniors Krupka
TAVERNA Rodrigo (1x) 22. 3.83 11 (4) 1 Krupka, Svarog, Era-pack Chrudim
TEIXEIRA MAGALHAES Francisco 15. 2.94 1 (1) - - FK Chrudim (Jackson)
TEPLAN Tomáš 21. 2.87 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
TESAŘ David 29.12.78 2 (1) 2 TORF-ESTE Pardubice
TESAŘ Jiří 10. 4.77 6 (2) 3 Slávia Vlas České Budějovice
TETOUR David 18. 9.91 1 (1) - SK Kladno
TEZNER Jan 5. 5.82 1 (1) - DBV Lion Šumperk
TEZNER Jiří 23.12.79 12 (6) 9 Delta-Real Šumperk, Zábřeh
TICHOTA Karel 19. 1.75 1 (1) 2 Draci Karlovy Vary
TICHÝ Jakub 22. 1.90 4 (3) - Slavia Praha
TICHÝ Michal 3. 9.75 2 (1) - VŠB Ostrava
TICHÝ Pavel 17. 2.83 2 (2) - Amor Kloboučky Vyškov
TICHÝ Petr 22. 5.73 2 (1) 3 Olympik Mělník
TICHÝ Petr (1x) 7. 8.87 8 (4) 3 Sparta Pha, Bohem.05, Slavia Pha
TICHÝ Petr 25. 6.91 1 (1) - Gardenline Litoměřice
TICHÝ Tomáš 12. 6.85 2 (1) - Flamengo Hradec Králové
TICHÝ Zdeněk 20. 7.69 3 (1) 2 Olympia Příbram
TILINGER Filip 11.11.04 4 (1) - Slavia Praha
TILKERIDIS Nikolas 11. 2.98 2 (1) 2 SKUP Olomouc
TILL Jakub .12.92 13 (8) - Gamaspol Jeseník
TIMP Tomáš 15. 5.92 1 (1) - Baník Ostrava
TOČÍK Daniel 7. 9.95 3 (2) - FK Volfířov
TOLSTOV Alexander 30. 3.82 6 (3) 5 Balticflora Teplice
TOMAN Jan (1x) 1. 2.71 17 (4) 13 Vik. Žižkov, Bohemians/Damned
TOMAN Radek 25. 8.72 6 (1) 8 Lazio Brno
TOMAS Petr 26.11.79 3 (1) 3 Kavčí Hory Polná
TOMÁŠEK Miroslav 9. 4.89 1 (1) - FC Mnichov 2001
TOMAŠTÍK Miroslav 5.10.00 1 (1) - VŠSK UTB Zlín
TOMEČKA Jakub 9. 8.95 1 (1) - Amatér Komárovice
TOMEŠ Jiří 21. 1.70 2 (1) - FC H Most
TOMEŠ Pavel 13. 2.75 1 (1) - RSC Čechie Slaný
TOMIŠINEC Stanislav 1. 9.77 2 (1) 2 AFC Rapid Páleček
TONDRA Michal (2x) 18. 2.76 7 (2) 3 SK Cigi Caga Jistebník
TOPIARZ Jiří 1. 2.81 2 (1) 3 SKP Likop Třinec
TOPIČ Karel 7.12.55 3 (1) - Ajax Novesta Zlín
TOPOLSKÝ Pavel 15. 8.73 5 (3) 4 ESTE a TORF-ESTE Pardubice
TORDA Dominik . 4.95 2 (1) 4 VŠSK UTB Zlín
TORRALVO RIBEIRO Antonio 30. 7.90 1 (1) - Svarog Teplice (César)
TORRES DOS REIS Mat. (2x) 8. 3.98 3 (2) 1 FK Chrudim
TOŠOVSKÝ Martin 4. 1.70 1 (1) - UFA Hradec Králové
TOŠOVSKÝ Matěj 1.10.86 3 (3) - Flamengo + Mados HK
TRAIBI Aziz 10. 2.73 1 (1) 3 Alfa Liberec
TRAJHAN Jáchym 27. 4.01 1 (1) - Sapa Praha
TRAN DUY Khanh .11.92 1 (1) - Sapa Praha
TRAN HUY Anh . 8.94 1 (1) - Sapa Praha
TRANTINA Filip .10.87 1 (1) - Indoss Plzeň
TRÁVA Michal 18. 6.80 3 (1) 2 Slávia junior Karlovy Vary
TRBUŠEK Radim 29. 1.00 1 (1) 1 Žabinští Vlci Brno
TREBICHALSKÝ Pavel 13.10.65 2 (1) - Čepo Poruba
TREBICHALSKÝ Petr 21. 7.70 5 (1) - Čepo Poruba
TREPKA Libor 19. 7.70 4 (2) - Adamíček Český Krumlov
TREŠL Filip 27.10.80 1 (1) - Atlantic Rakovník
TRKAN Jaroslav 17. 5.71 3 (1) - Lazio Brno
TRNKA Pavel . 8.89 1 (1) - SK Bělá 1946
TROJAN Roman (1x) 20. 8.68 11 (3) 7 Mikeska Ostrava
TROUSIL Libor 25. 9.72 1 (1) - Sonáta Ústí nad Labem
TRUTNOVSKÝ Jiří 19.12.79 4 (2) 2 Olympik Mělník
TRUTNOVSKÝ Radek . 2.84 1 (1) - Flamengo Hradec Králové
TRUTNOVSKÝ Vít 14. 5.87 1 (1) - Flamengo Hradec Králové
TRŽIL Tomáš 30. 5.86 1 (1) - Orchestrion Višňová
TŘÍSKA Jakub 19. 4.83 1 (1) - Lochotín Plzeň
TŘÍSKA Jan . . 1 (1) - Lochotín Plzeň
TSOPA Andrej 14. 9.01 1 (1) - Slavia Praha
TUČEK Václav 24. 2.75 1 (1) - Indoss Plzeň
TUHÁČEK Karel 18. 7.74 5 (4) - Helas Brno
TUHÝ Martin 3.10.71 3 (2) - Mako Litvínov
TŮMA .. 1 (1) - Arsenal Brtnice
TŮMA František 29.12.93 1 (1) - Boca Chotěboř
TŮMA Jan 3. 4.74 5 (1) 5 ESTE Pardubice
TŮMA Ludvík 16. 8.93 2 (2) - Termiti Loket
TUMA Lukáš 19. 9.82 6 (2) 1 TS Bakov nad Jizerou
TŮMA Martin 25. 8.77 1 (1) - Helas Brno
TŮMA Martin 4. 2.81 4 (2) 2 TS Bakov nad Jizerou
TŮMA Petr 19. 9.71 1 (1) - AFC Rapid páleček
TŮMA Tomáš 2.11.78 1 (1) 1 Pramen Havlíčkův Brod
TUREK . . 1 (1) - Helas Brno
TUREK Josef 1.10.82 9 (7) - Absolut České Budějovice
TUTKO Josef 9.12.70 2 (1) - Lazor Vyškov
TVAROH Pavel 14. 4.85 2 (1) - Malibu Mladá Boleslav
TÝCE Martin 20. 5.74 1 (1) - Sonáta Ústí nad Labem
TYL Jiří 8. 4.89 1 (1) - Balticflora Teplice
TYL Radek 11. 8.79 1 (1) - Jerevan Slavičín
ŤOK Tomáš 2. 2.95 2 (1) 1 Tango Hodonín
UHEREK Jakub 27. 6.87 5 (2) 1 United Frýdek-Místek
ULČ Lukáš 25. 3.86 1 (1) 1 Lochotín Plzeň
ULIČNÝ Zbyněk 7. 4.93 1 (1) - Zelená křídla Ludslavice
ULICH Ivo 5. 9.74 1 (1) - SK Slavia Praha
UNGER Jaroslav (1x) 13. 8.77 8 (3) 4 Nejzbach Vysoké Mýto
URBAN Radek 19.11.74 1 (1) - Hombre Plzeň
URBAN David (1x) 27. 8.75 6 (3) 6 TS Bakov nad Jizerou
URBAN Jiří 16.12.79 2 (1) 1 Atlantic Rakovník
URBAN Petr 23.10.78 2 (1) - Atlantic Rakovník
URBANEC Tomáš 2. 3.82 1 (1) - TORF-ESTE Pardubice
UTÍKAL Martin . 9.00 1 (1) - Termiti Loket
VÁCLAVEK Hynek 16.10.71 2 (1) - Budweiser České Budějovice
VÁCLAVÍČEK Dominik 13.10.00 3 (2) - Legia Hradec Králové
VÁCLAVÍČEK Matyáš 13.10.00 3 (2) 2 Legia Hradec Králové
VÁCLAVSKÝ Ladislav 24.12.90 5 (4) 1 Delta-Real Šumperk
VACOVSKÝ Václav 25. 5.80 2 (1) - Draci Karlovy Vary
VACULA Vojtěch 19. 6.82 7 (3) - Tango Brno
VÁGNER Alex 19. 1.90 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
VÁGNER Jakub 4. 8.89 15 (9) 2 Nejzbach VM, Era-pack Chrudim
VAHALA Jiří 16. 2.67 3 (1) - Tomson Brno
VAHALA Ondřej (2x) 25. 5.90 26 (10) 1 Interobal, Sparta, Benago, Boh.1905
VÁCHA Radek 23. 4.74 2 (1) 4 Rosa Gong České Budějovice
VÁCHA Tomáš (1x) 2.11.85 5 (3) 4 Nejzbach VM, Era-pack Chrudim
VÁCHAL Josef 22. 2.74 1 (1) - FC Mnichov 2001
VAJC David 31.12.78 3 (1) 2 Sparta Chomutov
VAJDÍK Radovan 1. 2.68 2 (1) 1 Těžba Dolní Nivy
VAKEŠ Pavel 29. 1.76 2 (1) - Titanic Chodov
VAKTOR Filip 4.12.00 11 (3) 2 Slavia Praha
VALA Pavel 4. 2.79 4 (3) - Pramen Havlíčkův Brod
VÁLA Slavomír 18.11.93 2 (1) 4 Olympik Mělník
VALDMAN Pavel 20.11.87 3 (3) 1 Herd Hradiště
VÁLEK Jakub 14. 6.97 4 (4) - Baník Ostrava
VALENTA Marek 11.10.83 1 (1) - Sonáta Ústí nad Labem
VALENTA Martin 8.10.71 1 (1) - Titanic Chodov
VALIGŮRA Martin 6. 5.86 1 (1) - Benago Praha
VALTR Jaroslav 19.12.79 1 (1) - Selp Vysočany
VAMBERSKÝ . . 1 (1) - AC Hlinsko
VANC Karel 7.11.84 1 (1) - Alfa Liberec
VANČÁT Milan . 9.88 1 (1) - Indoss Plzeň
VANČURA .. 2 (1) 2 Adamíček Český Krumlov
VANDA Filip 12. 9.92 2 (1) - Tango Hodonín
VANDAS Pavel 25. 9.95 4 (2) 2 SK Slavia Praha
VANĚČEK Jan 8. 2.81 5 (2) 3 FC Rudolfov
VANTUCH Prokop 5.11.82 1 (3) - Baník Ostrava
VÁŇA Lukáš 27. 7.84 1 (1) - Jatka Pacov
VÁŇA Petr 3.11.87 3 (2) 1 Mados HK, Benago Praha
VÁŇA Tomáš 7.11.88 1 (1) - Eco-imvestment
VARDAN Martin 21. 5.72 9 (2) 4 Ajax Novesta Zlín
VARELA Jair 1. 1.97 2 (1) 4 Svarog Teplice
VAŘIL Pavel 24.10.84 1 (1) - ELBH Týn n/L
VÁŠA . . 1 (1) - Flamengo Březová
VAŠÁK Josef 25. 8.74 2 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
VAŠÁK Marek 11. 2.89 1 (1) - SK Kladno
VAŠÁK Michal 1. 6.74 3 (1) 4 Indoss Plzeň
VAŠEK Kryštof . 6.99 1 (1) 2 AC Hlinsko
VAŠEK Pavel 2. 4.65 1 (1) - Hustovlas Chodov
VAŠEK Radek 18. 7.70 2 (1) - Dekora Hlinsko
VAŠÍČEK Aleš 16. 1.80 5 (1) 4 Viktoria Žižkov
VAŠÍČEK Jiří 26. 5.76 2 (1) - Helas Brno
VAVRAČ Jan 2. 5.94 13 (8) 7 Gamaspol Jeseník
VAVREK Johan 10.12.93 1 (1) - Gardenline Litoměřice
VAVROŠ Daniel . 4.94 1 (1) 3 Barracuda Jakubčovice
VAVRUŠÁK Radim 16. 5.93 4 (3) 1 Gamaspol Jeseník
VECKO Ondřej 28. 8.82 1 (1) - Andy Liberec
VEČEŘA Václav 16. 8.88 3 (2) - Žabinští Vlci Brno, Helas Brno
VEDRAL Jakub 6.12.93 1 (1) 1 Amatér Komárovice
VEDRAL Oldřich 26. 6.71 10 (2) 2 Lazio Brno
VEIGA Wilson 3.10.89 1 (1) - Sparta Praha (Neto)
VEIGEND Lukáš . 1.89 4 (2) 1 SK Bělá 1946
VEJVAR Vojtěch 19.10.97 1 (1) - Dynamo České Budějovice
VEJVODA Michal 12. 8.93 2 (2) - SK Slavia Praha
VELE Petr 15. 3.68 2 (1) - TS Bakov nad Jizerou
VELEBA Martin 15. 5.73 3 (1) - ESTE Pardubice
VELÍNSKÝ David 21. 2.77 2 (1) - Era-pack Chrudim
VELKOBORSKÝ Jan 14. 7.75 1 (1) 2 Draci Karlovy Vary
VENCL Aleš 3. 4.72 3 (2) 1 Pramen H.Brod, TORF-ESTE Pce
VENCL Ondřej 6. 8.75 3 (2) 1 Tango Brno
VESELOVSKÝ Tomáš 19.11.82 9 (5) 3 Tango a Helas Brno
VESELÝ .. 1 (1) - Sonáta Ústí nad Labem
VESELÝ Jan 26. 8.93 1 (1) - Benago Zruč n/S
VESELÝ Pavel 16. 3.89 1 (1) - Boca Chotěboř
VESELÝ Roman 16. 2.74 2 (1) 5 Helas Brno
VESELÝ Tomáš 24. 3.04 1 (1) - Slavia Praha
VÉVODA Lubomír 7.11.86 2 (1) - Materia Sokolov
VIDLÁK Jakub 21. 3.89 1 (1) 1 Beach Boys Odry
VICH Milan 18. 2.61 3 (2) 1 TORF-ESTE Pardubice
VIK Daniel 30. 3.02 1 (1) - FTZS Liberec
VILD Zdeněk 6. 7.88 1 (1) 1 Herd Cheb
VIMR Jiří 19.11.81 1 (1) 1 SK Kladno
VINTRLÍK Jan 15.12.94 1 (1) 1 Tango Hodonín
VIRT Václav 27. 4.74 1 (1) - Olympik Mělník
VISKUP Marian 31. 3.80 3 (2) 3 Benago Praha
VÍT Marek 8.12.72 3 (1) - Slávia junior Karlovy Vary
VITÁSEK Roman 9.12.96 6 (3) - UTB Zlín
VÍTEK Martin 26.11.75 8 (4) 3 TORF-ESTE Pardubice
VÍTEK Pavel 21. 8.79 1 (1) - Dalmach Turnov
VÍTEK Roman 4. 2.82 2 (2) 1 Boca Chotěboř
VITOUŠ Ondřej 16. 3.90 2 (2) - Indoss Plzeň
VITVERA Jan 10. 2.59 3 (1) - Hop Trop Ústí nad Labem
VÍZEK Ladislav 22. 1.55 1 (1) - Benago Praha
VLADYKA Petr (6x) 9.11.74 29 (12) 26 Nejzbach, Era-pack, Dekora
VLACH Aleš 10.12.82 6 (4) - Helas + Tango Brno
VLACH Lukáš . 3.97 1 (1) - GMM Jablonec n/N
VLACH Lukáš 18. 6.02 1 (1) - Baník Chomutov
VLACH Ondřej 22.11.86 6 (2) 2 Zlej se(n) a Alfa Liberec
VLČEK Jan 19. 6.76 3 (1) 2 Slávia Vlas České Budějovice
VLČEK Petr 9.11.75 2 (1) 1 Helas Brno
VLČEK Radim 20. 5.81 3 (2) 1 Tango Brno
VLK Jakub . 3.93 1 (1) - Jatka Pacov
VNUK Tomáš (1x) 1.12.93 19 (9) 10 Interobal, Benago, Sparta
VOBECKÝ Lukáš 14. 8.85 2 (1) - Combix Ústí n/L
VOBORNÍK Jakub 14. 7.00 1 (1) - Boca Chotěboř
VOBOŘIL David 12. 2.91 2 (1) 2 Wizards DDM Praha
VOBOŘIL Petr 10.10.80 2 (1) - Benago Praha
VOBOŘIL Tomáš 13. 8.94 5 (3) 1 Rapid ÚL, Svarog, Sparta Praha
VODECKÝ Igor 9. 9.79 9 (4) 9 Sparta Praha, Bohemians 05
VODIČKA Jaromír 29.10.69 5 (1) 2 Bohemia České Budějovice
VODRÁŽKA David 11. 6.90 2 (2) 1 Nejzbach Vysoké Mýto
VODRÁŽKA Oldřich 28. 1.69 3 (1) - CFC Letňany Praha
VODRÁŽKA Tomáš 11. 1.90 1 (1) - F.A.Zole Česká Lípa
VODVÁRKA Roman 27.10.78 4 (1) 1 Era-pack Chrudim
VOGT Dominik 17. 5.93 4 (2) 1 FTZS Liberec
VOJTEK Michal 15.12.87 1 (1) 1 Jistebník
VOJTÍŠEK Marek 22. 4.02 1 (1) 1 Nejzbach Vysoké Mýto
VOKÁČ Rostislav 9.10.98 2 (2) 2 Termiti Loket
VOKÁL Miroslav 3. 3.80 1 (1) 1 KuVok Nový Bor
VOKOUN Jiří 22. 8.75 4 (1) 2 Olympik Mělník
VOKOUN Jiří 11.12.96 6 (6) 8 Olympik Mělník, Sparta Praha
VOKULIČ Ondřej 11. 9.01 1 (1) - Baník Ostrava
VOLEMAN Aleš 25.12.82 6 (2) 3 TS Bakov nad Jizerou
VOLF Jiří 18. 7.92 2 (1) - Malibu Mladá Boleslav
VOLF Vladimír 19. 2.92 2 (1) 1 Olympik Mělník
VOLF Zdeněk 7. 8.66 2 (1) 2 Dekora Hlinsko
VOLNÝ Lumír 7. 8.77 1 (1) - Mikeska Ostrava
VONDRÁČEK Adam 10. 2.00 12 (4) - Slavia Praha
VONDRUŠKA Pavel 19.12.65 2 (1) 1 Těžba Dolní Nivy
VORNAY Petr 23. 5.85 1 (1) - ELBH Týn n/L
VOŘÍŠEK Lubomír .12.65 1 (1) - Knockout '83 Příbram
VOSYKA Slavomír 4. 6.74 1 (1) - 1.HFC Ústí n/Labem
VOŠÁHLÍK Rudolf 21. 6.88 2 (1) - Combix Ústí n/L
VOŠICKÝ Milan 23. 2.78 1 (1) - Adamíček Český Krumlov
VOŠMÍK Petr 20. 3.86 1 (1) - SK Kladno
VOTAVA Martin 11. 5.73 1 (1) 2 1.HFC Ústí n/Labem
VOTAVA Miroslav 31. 1.63 7 (2) - Rangers Chodov
VOTAVA Radek (2x) 22. 5.76 20 (5) 4 Viktoria Žižkov
VOTRUBA Miroslav 1. 3.78 4 (2) - TJ Borek
VOTRUBEC Daniel 26. 2.99 2 (2) 2 Flamengo Hradec Králové
VOZÁR Mario 17. 2.83 8 (4) - Sparta, Bohemians 1905
VRABEC Jakub 26. 7.96 1 (1) - Baník Ostrava
VRABEC Karel (1x) 24. 5.74 18 (4) 14 TS Bakov nad Jizerou
VRABEC Karel 17. 9.84 6 (3) 5 Alfa Liberec
VRABEC Pavel 24. 3.87 6 (3) 4 Alfa Liberec
VRÁNA Aleš 10. 9.74 4 (2) 2 Harnach Brno
VRATIŠOVSKÝ Filip 4. 1.91 2 (1) - TORF-ESTE Pardubice
VRBA Jiří 28. 8.73 7 (1) 2 Ajax Novesta Zlín
VRBA Marek 28.11.91 1 (1) - Amor Kloboučky Vyškov
VRBENÍK František 7. 3.75 2 (1) - Hustovlas Chodov
VRBKA David 10. 5.78 1 (1) - TORF-ESTE Pardubice
VŮJTĚCH Jan 28. 7.88 4 (4) - Termiti Loket, Flamengo Březová
VÝBORNÝ Filip 8. 9.95 3 (2) - Svarog Teplice, Wizards Praha
VÝDA Michal (1x) 30. 3.77 14 (4) 2 TS Bakov nad Jizerou
VÝDA Slavomír (1x) 19.11.73 19 (5) 7 TS Bakov nad Jizerou
VYDARENÝ Jiří 1. 1.86 1 (1) - Mados Hradec Králové
VYDRA David 26. 5.72 6 (1) 6 Pohoda Praha
VYDRA Jaromír 21. 5.33 3 (1) - Slávia junior Karlovy Vary
VYKOUKAL Ladislav 23.12.87 1 (1) - Pribina Hesov
VYKOUKAL Lukáš 20. 4.83 1 (1) - GMM Jablonec n/N
VYKOUPIL Milan 23. 2.90 4 (3) - Interobal Plzeň
VYKYDAL David 6.10.98 4 (3) - SKUP Olomouc
VYMETAL Petr 2. 8.98 1 (1) - Benfica Hlinsko
VYMETAL Tomáš 2. 2.92 1 (1) - Boca Chotěboř
VYMĚTALÍK Vladimír 20. 5.81 1 (1) - SK Kladno
VYPIOR Ivo 24.11.71 2 (1) - IFT Computers Ostrava B
VYSEKAL David 7. 5.84 1 (1) - Draci Karlovy Vary
VYSTAVĚL Aleš . 9.71 1 (1) - Anděl Prostějov
VYSTRČIL Martin 15. 6.71 1 (1) - Andy Liberec
WALDHAUSER Jaroslav 22. 4.76 4 (1) 4 Combix Ústí nad Labem
WALTER David 12.11.87 3 (2) - Balticflora Teplice
WASSERBAUER Zdeněk 21.10.67 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
WEBER Prates Max (11x) 28.11.83 46 (15) 50 FK Chrudim (Max)
WELLINGTON Cesar 10. 9.87 1 (1) 1 Balticflora Teplice
WELLINGTON Firmino (1x) 20. 4.79 7 (2) - Era-pack Chrudim (Ton)
WENZEL Robert 25.12.67 2 (1) 2 Titanic Chodov
WIMBERSKÝ Václav 11.10.66 1 (1) 1 K-sport Jindřichův Hradec
WIMMER Filip 8.11.96 2 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
WOITEK Lukáš 7.11.91 2 (1) - Gamaspol Jeseník
WOJNAR Mikuláš 31. 7.90 2 (2) 2 SK Slavia Praha
WONKA Marek 17. 8.80 2 (1) 1 Mikeska Ostrava
WONKA Stanislav 10.11.56 1 (1) 1 Mikeska Ostrava
WOSLLEY Alves Rodr. (1x) 19.11.89 5 (2) - Era-pack Chrudim (Olinha)
YESSIRKEGENOV Yerzhan 3. 3.89 1 (1) - WarriorS Praha
ZÁCNÝ Petr 20.10.68 1 (1) - FC H Most
ZADÁK Roman 26. 3.78 1 (1) 1 SK Kladno
ZAHÁLKA .. 1 (1) - Hombre Plzeň
ZAHRADA Alan 3. 8.68 5 (1) 4 Čepo Poruba
ZAHRADNÍK Pavel 14. 5.91 1 (1) - TORF-ESTE Pardubice
ZAHRADNÍK Tomáš (1x) 3. 6.84 5 (1) 1 Viktoria Žižkov
ZACHAŘ Miloš . 2.90 1 (1) - Nejzbach Vysoké Mýto
ZAJÍČEK Jiří 4. 1.84 2 (1) - TS Bakov nad Jizerou
ZAJÍČEK Petr 20. 6.00 1 (1) - Interobal Plzeň
ZAJONC Petr (1x) 13. 7.62 11 (4) 1 Mikeska Ostrava
ZAKOPAL Ladislav 17.10.78 1 (1) - Jerevan Slavičín
ZÁKOUCKÝ Roman 11. 1.67 3 (1) - Olympia Příbram
ZÁLESKÝ Jiří 20.10.65 4 (1) 7 Lazio Brno
ZAPADLO Michal (1x) 15.12.75 28 (7) 22 TS Bakov nad Jizerou
ZAPLETAL Martin 20. 5.97 4 (3) 3 SKUP Olomouc
ZAPLETAL Petr 21. 2.93 15 (8) 10 Démoni Gard Sparta Slavia Bohe
ZÁPOTOCKÝ Jaroslav 15.11.04 1 (1) 1 Rapid Ústí n/L
ZÁPOTOCKÝ Jiří 15.11.04 1 (1) 1 Rapid Ústí n/L
ZÁPOTOČNÝ Lukáš 22. 4.87 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
ZÁRUBA Radim (2x) 28.12.94 17 (8) 12 FK Chrudim, Slavia, Tango Brno
ZÁRYBNICKÝ Jan 21. 5.80 1 (1) - Arsenal Benešov
ZÁŘICKÝ Tomáš (1x) 10. 7.65 3 (1) 1 SK Cigi Caga Jistebník
ZATLOUKAL Martin 10. 4.98 1 (1) - Helas Brno
ZAŤKO Radek 15. 4.77 3 (2) 3 Sparta Chomutov
ZÁVESKÝ Bohumil 8. 9.86 2 (1) 2 Alfa Liberec
ZÁVODNÍK Jan 6.10.64 1 (1) - 3P Bosonohy Brno
ZÁVODNÍK Tomáš 28. 4.86 1 (1) - VŠB Ostrava
ZÁVODNÝ Zdeněk 9. 7.71 15 (4) 6 Prostor DZ Ostrava A + B
ZÁVODSKÝ Lukáš 27. 2.79 1 (1) 1 Arsenal Brtnice
ZBOŘIL Miloslav 1. 3.72 3 (1) 2 Ajax Novesta Zlín
ZDICH Václav 2.10.85 1 (1) 1 Démoni Česká Lípa
ZDRÁHAL Martin 12. 3.93 4 (2) 1 Helas Brno, Interobal Plzeň
ZDRHA Alois 17. 5.68 2 (1) - Interchmel Velká Hleďsebe
ZDRŽÁLEK Dominik 3. 2.96 5 (4) 4 Olympik Mělník, Mados HK
ZDVOŘÁČEK Jiří 15. 6.74 1 (1) - Sokol Ústí nad Labem
ZDVOŘÁČEK Tomáš 15. 9.67 4 (2) 1 Sokol Ústí nad Labem
ZELENKA .. 1 (1) - Hombre Plzeň
ZELENKA Michal . 6.86 1 (1) - Démoni Česká Lípa
ZELNÍČEK Lukáš 6. 8.79 1 (1) 1 Templář Ivančice
ZEMAN Michal 18. 8.84 2 (2) 6 Andy Liberec
ZEMAN Pavel 29. 9.70 2 (1) 2 IFT Computers Ostrava B
ZEMEK Jan 28. 9.75 6 (3) 3 TORF-ESTE Pardubice
ZETTLITZER Roman 21. 9.66 4 (2) 2 Sokol Ústí nad Labem
ZHOŘ Karel 25. 7.73 7 (1) - Lazio Brno
ZIENDRYCH . . 1 (1) - Materia Sokolov
ZÍKA Ludvík 8. 4.83 3 (3) - Andy a Alfa Liberec
ZIMA Filip . . 2 (1) - Chachaři Ostrava
ZINDL Petr 13. 7.67 2 (1) - Těžba Dolní Nivy
ZÍTKA Zdeněk . 8.85 1 (1) - Balticflora Teplice
ZLÁMAL Marek 9. 2.75 1 (1) 2 Sokol Ústí nad Labem
ZLATNÍK Jan 22. 5.67 9 (2) 2 Bohemians/Damned Praha
ZLATNÍK Radek 4. 3.76 4 (2) 3 Bohemians/Damned Praha
ZOUBEK Václav 22. 2.54 3 (1) - AC Start Karlovy Vary
ZOUHAR Milan 9. 5.71 2 (1) - Lazor Vyškov
ZOUHAR Vlastimil 3. 6.57 2 (1) 1 Dino Brno
ZOUNEK Filip 28. 1.02 1 (1) 3 FTZS Liberec
ZOUZA Petr 28. 5.76 6 (2) 5 Bohemians/Damned Praha
ZRNÍK Richard 13. 3.96 1 (1) - Gamaspol Jeseník
ZRZAVÝ Lukáš 4. 2.89 5 (3) - Tango Brno
ZUB . . 1 (1) - AC Hlinsko
ZVOLÁNEK Petr 13. 5.68 11 (2) 4 Nejzbach V. Mýto, IFT Ostrava
ZWINGER Tomáš (1x) 21. 5.78 6 (1) - SK Cigi Caga Jistebník
ZYKMUND Ondřej 5. 2.83 2 (1) - Gamaspol Jeseník
ZYRYANOV Nikita 2. 6.94 1 (1) - Sparta Praha
ŽÁČEK Adam . 2.92 1 (1) - Pramen Havlíčkův Brod
ŽÁČEK Ondřej . 2.92 8 (5) 4 UTB Zlín, Internazzionale Otrok.
ŽÁČEK Tomáš 11. 6.86 2 (1) 1 United Frýdek-Místek
ŽÁK Alexandr 27.10.89 3 (2) 2 Svarog Teplice
ŽÁK Jakub . . 1 (1) - Gamaspol Jeseník
ŽÁK Michal 4. 5.92 5 (4) - Gamaspol Jeseník
ŽÁK Pavel 1. 8.73 3 (1) 2 RSC Čechie Slaný
ŽÁK Petr . 1.77 3 (2) 2 Flamengo Hradec Králové
ŽAMPA Viktor 24. 3.95 5 (2) 1 FTZS, Démoni ČL, Slavia Praha
ŽDIARSKÝ René 12.11.79 5 (3) 1 Absolut České Budějovice
ŽĎÁNSKÝ Jakub (9x) 28. 5.86 47 (14) - Era-pack Chrudim, Tango Brno
ŽEMBA Jiří 9. 2.95 1 (1) - GMM Jablonec n/N
ŽEŽULKA Jan 28. 6.01 12 (4) - Slavia Praha, Olympik Mělník
ŽÍDEK Karel 19. 5.75 12 (5) - Megas Frenštát p/Radhoštěm
ŽIGA Jiří 8. 1.67 1 (1) - Mako Litvínov
ŽIGA Marcel (1x) 5. 6.81 3 (2) 2 Jistebník
ŽIGA Richard 8. 8.80 1 (1) 4 Materia Sokolov
ŽIVNÝ Pavel . 3.94 1 (1) - Flamengo Březová
ŽMOLÍK Dušan 9. 8.82 3 (2) 2 Delta-Real Šumperk
ŽOČEK Jakub 20.11.91 4 (2) 2 FTZS Liberec
ŽOČEK Miroslav 22. 9.67 6 (2) 1 TORF-ESTE Pardubice
ŽUREK Dušan 24. 6.83 1 (1) - VŠB Ostrava
|
|