|
KURÝRNÍ SLUŽBA
KONTINENTÁLNÍ KVALIFIKACE NA MISTROVSTVÍ SVĚTA
|
|
E V R O P A - předkolo: skupina 1 |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Lotyšsko 3 2-1-0 12: 1 7
2. Anglie 3 2-0-1 10: 8 6
3. Kypr 3 1-1-1 15: 5 4
4. Gibraltar 3 0-0-3 1:24 0
|
|
|
E V R O P A - předkolo: skupina 2 |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Bělorusko 3 3-0-0 17: 1 9
2. Kosovo 3 2-0-1 10: 9 6
3. Norsko 3 1-0-2 7:15 3
4. Andorra 3 0-0-3 6:15 0
|
|
|
E V R O P A - předkolo: skupina 3 |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Severní Makedonie 3 3-0-0 15: 5 9
2. Albánie 3 2-0-1 12: 6 6
3. Řecko 3 1-0-2 9:11 3
4. San Marino 3 0-0-3 1:15 0
|
|
|
E V R O P A - předkolo: skupina 4 |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Gruzie 3 3-0-0 18: 3 9
2. Německo 3 1-1-1 8: 9 4
3. Izrael 3 0-2-1 3:10 2
4. Dánsko 3 0-1-2 5:12 1
|
|
|
E V R O P A - předkolo: skupina 5 |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Belgie 3 3-0-0 26: 7 9
2. Švédsko 3 2-0-1 13:10 6
3. Arménie 3 1-0-2 6:10 3
4. Malta 3 0-0-3 2:20 0
|
|
|
E V R O P A - předkolo: skupina 6 |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Bosna a Herzegovina 3 3-0-0 24: 4 9
2. Švýcarsko 3 2-0-1 8:10 6
3. Turecko 3 1-0-2 8:13 3
4. Skotsko 3 0-0-3 5:18 0
|
|
|
E V R O P A - předkolo: skupina 7 |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Nizozemí 3 3-0-0 14: 4 9
2. Černá Hora 3 1-1-1 7: 5 4
3. Bulharsko 3 1-1-1 5: 9 4
4. Estonsko 3 0-0-3 3:11 0
|
|
|
E V R O P A - předkolo: skupina 8 |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Moldávie 3 3-0-0 23: 8 9
2. Finsko 3 2-0-1 17: 3 6
3. Wales 3 1-0-2 7:17 3
4. Severní Irsko 3 0-0-3 6.25 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Španělsko 3 3-0-0 11: 4 9
2. Finsko 3 2-0-1 8: 7 6
3. Gruzie 3 1-0-2 7:12 3
4. Polsko 3 0-0-3 4: 9 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Slovinsko 3 2-1-0 15: 4 7
2. Ukrajina 3 2-1-0 14: 4 7
3. Kosovo 3 1-0-2 8:19 3
4. Severní Makedonie 3 0-0-3 7:18 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Ázerbájdžán 3 3-0-0 8: 3 9
2. Slovensko 3 2-0-1 12: 6 6
3. Černá hora 3 1-0-2 6:11 3
4. Moldávie 3 0-0-3 8:14 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Itálie 3 2-1-0 11: 5 7
2. Bělorusko 3 2-1-0 10: 5 7
3. Maďarsko 3 1-0-2 4: 6 3
4. Anglie 3 0-0-3 3:12 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Kazachstán 3 3-0-0 13: 2 9
2. Rumunsko 3 1-1-1 6: 6 4
3. Nizozemí 3 0-2-1 5:10 2
4. Albánie 3 0-1-2 5:11 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Srbsko 3 3-0-0 14: 5 9
2. Francie 3 2-0-1 12: 9 6
3. Belgie 3 1-0-2 13:10 3
4. Švýcarsko 3 0-0-3 4:19 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Rusko 3 2-1-0 13: 7 7
2. Chorvatsko 3 2-1-0 9: 3 7
3. Bosna a Herzegovina 3 1-0-2 8:11 3
4. Švédsko 3 0-0-3 7:16 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Portugalsko 3 3-0-0 13: 1 9
2. Česká republika 3 2-0-1 11: 5 6
3. Lotyšsko 3 1-0-2 8:13 3
4. Německo 3 0-0-3 2:15 0
|
PLAY-OFF (Evropa)
:
:
:
:
|
|
J I Ž N Í A M E R I K A - skupina 1 |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Brazílie 2 2-0-0 15: 6 6
|
|
|
J I Ž N Í A M E R I K A - skupina 2 |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Argentina 2 2-0-0 11: 3 6
|
|
|
J I Ž N Í A M E R I K A - skupina 3 |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Pataguay 3 3-0-0 25: 4 9
|
|
|
J I Ž N Í A M E R I K A - FINÁLE |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Argentina 3 2-1-0 10: 6 7
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Írán 4 4-0-0 60: 5 12
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Japonsko 4 4-0-0 37: 1 12
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Korea 3 3-0-0 32: 8 9
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Thajsko 3 2-1-0 36: 4 7
|
PLAY-OFF (Asie)
:
:
o 3.místo: :
FINÁLE: :
|
|
A U S T R Á L I E A O C E Á N I E - skupina A |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Nový Zéland 3 3-0-0 21: 3 9
2. Nová Kaledonie 3 2-0-1 22: 5 6
3. Vanuatu 3 1-0-2 12:22 3
4. Americká Samoa 3 0-0-3 3:28 0
|
|
|
A U S T R Á L I E A O C E Á N I E - skupina B |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Šalamounovy ostrovy 3 3-0-0 24: 5 9
2. Tahiti 3 2-0-1 37:10 6
3. Fidži 3 1-0-2 11:17 3
4. Tonga 3 0-0-3 6:46 0
|
PLAY-OFF (Austrálie a Oceánie)
o 5-8.místo:
Fidži - Americká Samoa 6:2, Vanuatu - Tonga 3-0
o 7-8.místo: Americká Samoa - Tonga 3:0
o 5-6.místo: Fidži - Vanuatu 6:4
Semifinále:
Šalamounovy ostrovy - Nová Kaledonie 5:1, Nový Zéland - Tahiti 3:2
o 3.místo: Nová Kaledonie - Tahitgi 5:5 PP 6:8
FINÁLE: Šalamounovy ostrovy - Nový Zéland 5:5 PP 7:6
|
|
S E V E R N Í A S T Ř E D N Í A M E R I K A - skupina 1 |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Kostarika 3 3-0-0 23: 2 9
|
|
|
S E V E R N Í A S T Ř E D N Í A M E R I K A - skupina 2 |
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Kuba 3 2-1-0 13: 4 7
|
PLAY-OFF (Severní a Střední Amerika
:
o 3.místo: :
FINÁLE: :
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
Postupující mužstvo: ?
|
|
|
ZÁVĚREČNÝ TURNAJ MISTROVSTVÍ SVĚTA
2020
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Španělsko 3 3-0-0 19: 0 9
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Brazílie 3 3-0-0 23: 2 9
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Itálie 3 3-0-0 15: 5 9
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Argentina 3 3-0-0 10: 1 9
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Itálie 3 2-1-0 6: 3 7
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Brazílie 3 3-0-0 16: 6 9
|
Semifinále:
:
:
o 3.místo:
:
F I N Á L E:
: (:)
|
|