|
KURÝRNÍ SLUŽBA
POHÁR MISTRŮ EVROPSKÝCH ZEMÍ - 2017-2018
Poslední aktualizace - 5. 5.2018
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Futsal Minerva Švýcarsko 3 3-0-0 11: 4 9
2. Helvécia London Anglie 3 2-0-1 14: 5 6
3. FC Lynx Gibraltar 3 0-1-2 6:14 1
4. Transylvania Dublin Irsko 3 0-1-2 6:14 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC Liburn Kosovo 3 3-0-0 20: 7 9
2. KMF Titograd Černá hora 3 1-1-1 10:11 5
3. FK Vytis Litva 3 0-2-1 8:13 2
4. FC Differdange 03 Lucembursko 3 0-1-2 7:14 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Luxol St.Andrews Malta 3 3-0-0 20: 6 9
2. KMF Shkupi 1927 Makedonie 3 2-0-1 15:15 6
3. Maccabi Tel Aviv Izrael 3 1-0-2 7:10 3
4. FC Diamant Linz Rakousko 3 0-0-3 7:18 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. SSV Jahn 1889 Regens. Německo 3 3-0-0 16: 2 9
2. IFK Uddevalla Švédsko 3 2-0-1 13: 4 6
3. FC Encamp Andorra 3 0-1-2 2:10 1
4. SS TreFiori San Marino 3 0-1-2 2:17 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC Mostar Bosna a H. 3 3-0-0 32: 6 9
2. Arnavutköy Belediye Turecko 3 2-0-1 23:10 6
3. FC United Narva Estonsko 3 1-0-2 8:24 3
4. Flamurtari Vlore Albánie 3 0-0-3 5:28 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Leo Futsal Club Arménie 3 3-0-0 15: 2 9
2. Anorthosis Famagusta Kypr 3 2-0-1 18:11 6
3. FCA Classic Chisinau Moldávie 3 1-0-2 9:21 3
4. Wrexham Futsal Club Wales 3 0-0-3 9:17 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Record Bielsko-Biala Polsko 3 3-0-0 30: 6 9
2. Kobenhavn Dánsko 3 2-0-1 18:15 6
3. SAC Doukas Řecko 3 1-0-2 9:11 3
4. FC Belfast United Sev. Irsko 3 0-0-3 11:36 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. ZVV´t Knooppunt Nizozemí 3 3-0-0 16: 8 9
2. Levski Sofia Bulharsko 3 1-1-1 9: 4 4
3. Sjarmtrollan Idretts. Norsko 3 1-1-1 8: 9 4
4. TMT Futsal club Skotsko 3 0-0-3 4:16 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC Stalitsa Minsk Bělorusko 3 3-0-0 16:10 9
2. Kairat Almaty Kazachstán 3 2-0-1 15: 8 6
3. ASD Pescara C/5 Itálie 3 1-0-2 10:14 3
4. FC Dynamo Rusko 3 0-0-3 8:17 3
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Inter Movistar Španělsko 3 3-0-0 12: 2 9
2. Dina Moskva Rusko 3 2-0-1 7: 7 6
3. Braga/AAUM Portugalsko 3 1-0-2 5: 8 3
4. SD Brezje Maribor Slovinsko 3 0-0-3 5:12 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Sporting Clube de Po. Portugalsko 3 3-0-0 15: 4 9
2. Ekonomac Kragujevac Srbsko 3 2-0-1 8: 6 6
3. MFC Kherson Ukrajina 3 1-0-3 7:11 3
4. FK Nikars Riga Lotyšsko 3 0-0-3 4:13 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC Barcelona Španělsko 3 2-1-0 12: 3 7
2. Luparense C/5 Itálie 3 1-2-0 10: 5 5
3. FC ETO Györi Maďarsko 3 1-0-2 6:16 3
4. Era-pack Chrudium ČR 3 0-1-2 6:10 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Nacional Zagreb Chorvatsko 3 3-0-0 18: 6 9
2. Leo Futsal Club Arménie 3 1-1-1 11:13 4
3. FC Liburn Kosovo 3 1-0-2 15:18 3
4. ASC Garges Djibson Francie 3 0-1-2 9:16 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. ZVV ´t Knooppunt Nizozemí 3 2-0-1 10: 7 6
2. Slovan Bratislava Slovensko 3 2-0-1 16: 8 6
3. Rekord Bielsko-Biala Polsko 3 1-0-2 4: 8 3
4. Georgians Tbilisi Gruzie 3 1-0-2 2: 9 3
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FP Halle-Gooik Belgie 3 3-0-0 16: 0 9
2. SSV Jahn 1889 Regens. Německo 3 1-1-1 6:10 4
3. Futsal Minerva Švýcarsko 3 1-0-2 6:15 3
4. Sievi Futsal Finsko 3 0-1-2 7:10 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC Deva Rumunsko 3 2-0-1 13: 8 6
2. Araz Naxcivan Ázerbájdžán 3 2-0-1 14:12 6
3. Luxol St.Andrews Malta 3 1-0-2 11:13 3
4. FC Mostar SG Bosna a H. 3 1-0-2 7:12 3
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC Barcelona Španělsko 3 3-0-0 12: 3 9
2. Ekonomac Kragujevac Srbsko 3 2-0-1 14: 9 6
3. ASD Pescara C/5 Itálie 3 1-0-2 13: 9 3
4. ZVV ´t Knooppunt Nizozemí 3 0-0-3 4:22 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Sporting Clube de Po. Portugalsko 3 3-0-0 10: 3 9
2. FP Halle-Gooik Belgie 3 2-0-1 7: 5 6
3. Nacional Zagreb Chorvatsko 3 1-0-2 5: 8 3
4. ISK Dina Moskva Rusko 3 0-0-3 3: 9 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC Györi ETO Maďarsko 3 2-0-1 11: 9 6
2. Luparense C/5 Itálie 3 2-0-1 15:11 6
3. Futsal P. Kherson Ukrajina 3 1-0-2 10: 9 3
4. Stalitsa Minsk Bělorusko 3 1-0-2 10:17 3
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Inter FS Moviestar Španělsko 3 3-0-0 14: 4 9
2. Kairat Almaty Kazachstán 3 2-0-1 12: 8 6
3. Braga/AAUM Portugalsko 3 1-0-2 9:16 3
4. FC Deva Rumunsko 3 0-0-3 8:15 0
|
SEMIFINÁLE:
FC Györi ETO - Sporting Clube de Portugal 1:6
Inter FS Moviestar - FC Barcelona 2:1
o 3. místo:
FC Györi ETO - FC Barcelona 1:7
F I N Á L E:
Sporting Clube de Portugal - Inter FS Moviestar 2:5
HISTORICKÁ TABULKA MUŽSTEVMUŽSTVO ZEMĚ ÚČAST ZÁPASY (V-R-P) SKÓRE BODY
1. Inter Moviestar Boom. FS Španělsko 12x 77 66- 4- 7 416:114 202
2. Dinamo Moskva Rusko 11x 62 44- 8-10 326:128 140
3. Kairat Almaty Kazachstán 14x 67 43- 8-16 266:163 137
4. Action 21 Charleroi Belgie 11x 66 38-10-18 357:179 124
5. Era-pack Chrudim Česko 13x 69 37- 6-26 245:187 117
6. Araz Naxcivan Ázerbájdžán 12x 61 35- 9-17 249:167 114
7. Benfica Lisabon Portugalsko 8x 50 34- 9- 7 253: 98 111
8. Dina Moskva Rusko 10x 42 30- 3- 9 186:100 93
9. KMF Ekonomac Kragujevac Srbsko 9x 51 29- 5-17 167:148 92
10. CP Sporting Lisabon Portugalsko 8x 41 24- 6-11 165:115 78
11. FC Barcelona Španělsko 5x 31 24- 4- 3 161: 36 76
12. FC 2003 Iberia Tbilisi Gruzie 13x 53 22- 9-22 167:187 75
13. Slov-Matic Bratislava Slovensko 11x 55 22- 8-27 174:163 74
14. FS Playas de Castellon Španělsko 4x 27 23- 4- 0 188: 42 73
15. FC ETO Györi Maďarsko 7x 47 25- 5-17 193:156 71
16. Alter Ego Luparense C/5 Itálie 6x 35 20- 7- 8 136: 73 67
17. El Pozo Murcia Španělsko 7x 29 20- 3- 6 149: 59 63
18. Šachtor Doněck Ukrajina 5x 30 19- 1-10 154: 68 58
19. FK Nikars Riga Lotyšsko 10x 48 20- 3-25 148:204 54
20. Brodosplit MNK Split Chorvatsko 8x 38 17- 2-19 109:160 53
21. Sporting Clube de Portugal Portugalsko 2x 16 13- 1- 2 74: 28 40
22. FC Nacional Zagreb Chorvatsko 5x 27 14- 1-12 103: 60 38,5
23. VIZ Sinara Jekatěrinburg Rusko 4x 16 12- 2- 2 67: 29 38
24. Marbo Beograd Srbsko 4x 21 11- 2- 8 73: 53 35
25. CIP Deva FC Rumunsko 5x 24 11- 2-11 81: 88 35
26. Lokomotiv Charkov Ukrajina 3x 18 11- 1- 6 57: 42 34
27. Doroznik Fanipol Minsk Bělorusko 4x 21 11- 1- 9 86: 82 34
28. Clearex Chorzow Polsko 5x 23 10- 4- 9 70: 68 34
29. City US Targu Mures Rumunsko 6x 30 10- 3-17 106:148 33
30. KMF Zelezarec Skopje Makedonie 8x 36 17- 2-17 144:138 32,5
31. Sporting Club Paris Francie 4x 20 13- 2- 5 129: 71 31,5
32. Pescara ASD C/5 Itálie 2x 17 11- 1- 5 79: 36 29,5
33. FP Halle-Gooik Belgie 3x 17 10- 2- 5 64: 36 29
34. Icobit Montesilvano Itálie 2x 11 8- 3- 0 41: 12 27
35. Athina ´90 Řecko 14x 49 10- 4-35 115:234 26,5
36. Taim Lvov Ukrajina 2z 12 8- 1- 3 52: 24 25
37. BNL Calcetto Roma Itálie 4x 14 8- 1- 5 43: 47 25
38. Baku United Anglie 3x 17 10- 1- 6 70: 34 23,5
39. FC Litija Slovinsko 3x 15 7- 2- 6 56: 44 23
40. Lidselmash Lida Bělorusko 3x 14 9- 0- 5 39: 26 22,5
41. Gazprom Jugra Jugorsk Rusko 1x 8 7- 1- 0 52: 16 22
42. Furpile Prato Itálie 2x 12 7- 1- 4 55: 42 22
43. Marca Futsal Itálie 2x 11 6- 3- 2 34: 20 21
44. Energy Lvov Ukrajina 3z 15 7- 0- 8 59: 50 21
45. Club Futsal Eindhoven Nizozemí 4x 18 9- 1- 8 92: 64 20
46. FC Stalitsa Minsk Bělorusko 2x 12 8- 0- 4 62: 48 19,5
47. Hamburg Panthers Německo 5x 24 10- 3-11 77:117 19,5
48. Arzignano Grifo Itálie 2x 9 6- 1- 2 41: 21 19
49. Svea Lesna Litija Slovinsko 5x 17 6- 1-10 63: 75 19
50. FC Grand Pro Varna Bulharsko 5x 26 9- 2-15 77: 90 19
51. HMNK Gospič Chorvatsko 2x 11 5- 3- 3 32: 26 18
52. FC Marlene Nizozemí 3x 12 6- 0- 6 34: 42 18
53. FS Ilves Tampere Finsko 8x 30 9- 5-16 83:120 17,5
54. AC Omonia Nikósia Kypr 4x 18 8- 2- 8 63: 64 17
55. Kremlin Bicetre United Francie 3x 18 8- 1- 9 67: 68 17
56. Hapoel Ironi Rishon Izrael 2x 15 6- 3- 6 51: 50 16,5
57. Vegakameratene Norsko 4x 21 8- 4- 9 49: 54 16,5
58. AS Roma RCB Itálie 2x 9 5- 1- 3 50: 27 16
59. CSO Montage BFC Budapest Maďarsko 3x 11 5- 1- 5 53: 40 16
60. KMF Alfa Part Skopje Makedonie 5x 15 5- 1- 9 42: 60 16
61. Municipium Casino Pljevlja Černá Hora 2x 12 6- 2- 4 34: 40 15,5
62. Rekord Bielsko-Biala Polsko 2x 12 8- 0- 4 56: 22 15
63. FK Inkaras Kaunas Litva 5x 15 5- 0-10 39: 64 15
64. AGBU Ararat Nicosia Kypr 7x 27 5- 4-18 62:161 14,5
65. Helvécia Futsal London Anglie 5x 15 9- 0- 6 63: 48 13,5
66. AIK Skövde Švédsko 4x 17 7- 0-10 62: 95 13,5
67. FC Interkraz Kyjev Ukrajina 1x 6 4- 1- 1 39: 15 13
68. Nikel Norilsk Rusko 1x 6 4- 1- 1 29: 16 13
69. MFK VitEn Vitebsk Bělorusko 1x 9 5- 2- 2 38: 29 12,5
70. Golden Futsal Team Espoo Finsko 3x 12 6- 2- 4 50: 42 12,5
71. Caja Segovia Španělsko 1x 4 4- 0- 0 27: 6 12
72. Zarea Balty Moldávie 2x 6 4- 0- 2 37: 26 12
73. Futsal Minerva Švýcarsko 3x 12 7- 0- 5 52: 44 12
74. KMN Puntar Tolmin Slovinsko 2z 11 4- 3- 4 34: 29 12
75. FC Apoel Nicosia Kypr 3x 15 7- 3- 5 67: 66 12
76. Tulpar Karaganda Kazachstán 2x 9 3- 3- 3 29: 29 12
77. Mapid Futsal Minsk Bělorusko 3z 9 4- 0- 5 26: 29 12
78. Sievi Futsal Finsko 3x 12 6- 1- 5 63: 41 11,5
79. MFK Leotar Trebinje Bosna a Her. 3z 14 7- 1- 6 70: 50 11,5
80. A+M Chatelineau Belgie 2x 9 3- 2- 4 29: 28 11
81. Odorheiu Secuiescu Rumunsko 3x 14 4- 2- 8 50: 51 11
82. IFK Göteborg Futsal Club Švédsko 3x 11 6- 1- 4 34: 45 11
83. MNK Centar Sarajevo Bosna a Her. 3x 14 7- 0- 7 82: 61 10,5
84. FC Feniks Kosovo 1x 9 5- 0- 4 39: 22 10,5
85. SD Brezje Maribor Slovinsko 2x 12 5- 0- 7 44: 37 10,5
86. SC Tornado Chisinau Moldávie 3x 12 7- 0- 5 48: 52 10,5
87. ZVV ´t Knooppunt Nizozemí 1x 9 5- 0- 4 30 37 10,5
88. Futsal Topsport Antverpy Belgie 2x 9 3- 3- 3 52: 28 10
89. CLM Talavera Španělsko 1x 4 3- 1- 0 27: 6 10
90. Program Dubnica n/Váhom Slovensko 3x 8 3- 1- 4 45: 25 10
91. Ugra Yugorsk Rusko 1x 5 3- 1- 1 19: 8 10
92. Real Rieti Itálie 1x 6 3- 1- 2 24: 15 10
93. Uragan Ivano-Frankovsk Ukrajina 1x 6 3- 1- 2 22: 21 10
94. Stella Rossa Vienna Rakousko 5z 15 6- 2- 7 58: 60 10
95. Turan Air Baku Ázerbájdžán 3x 8 3- 1- 4 21: 26 10
96. FK Nautara Kaunas Litva 6x 21 6- 1-14 63:110 10
97. FC St. Andrews Luxol Malta 2x 9 5- 1- 3 41: 36 9,5
98. Marsans Torrehon Španělsko 1x 3 3- 0- 0 23: 6 9
99. Karaka Mostar Bosna a Her. 2x 6 3- 0- 3 24: 24 9
100. FC Raba Riga Lotyšsko 2x 6 3- 0- 3 14: 19 9
101. Akademia Pniewy Polsko 2x 9 3- 0- 6 19: 26 9
102. KMN Dobovec Slovinsko 1x 6 3- 0- 3 17: 26 9
103. SK Cigi Caga Jistebník Česko 2x 8 3- 0- 5 15: 25 9
104. FC Megatherm Gödöllö Maďarsko 2x 9 3- 0- 6 23: 36 9
105. MVFS Berettyóújfalu Maďarsko 3x 11 3- 0- 8 17: 50 9
106. Politeknik Jerevan Arménie 3x 12 5- 0- 7 41: 81 9
107. Leo Futsal Club Arménie 1x 6 4- 1- 1 26: 15 8,5
108. SSV Jahn 1889 Regensburg Německo 1x 6 4- 1- 1 22: 12 8,5
109. MNK Gorica Slovinsko 1x 9 4- 1- 4 29: 23 8,5
110. Tal Grig Jerevan Arménie 2x 9 4- 2- 3 42: 25 8
111. KMF Tango Sarajevo Bosna a Her. 1x 8 3- 2- 3 35: 32 8
112. JB MB Morlanwelz Belgie 1x 6 2- 2- 2 11: 24 8
113. FC Mostar SG Bosna a Her. 1x 6 4- 0- 2 39: 18 7,5
114. Tbilisi State University Gruzie 1x 6 4- 0- 2 37: 22 7,5
115. FC Liburn Kosovo 1x 6 4- 0- 2 35: 25 7,5
116. MNK Orlič Sarajevo Bosna a Her. 3x 9 4- 0- 5 33: 32 7,5
117. PA Nova Gliwice Polsko 2x 6 2- 1- 3 26: 26 7
118. CD SHOP Danilovgrad Jugoslávie 2x 5 2- 1- 2 23: 23 7
119. KMF Niš Jugoslávie 1x 5 2- 1- 2 15: 16 7
120. Tel Aviv Asa (Owl) Izrael 3x 9 4- 2- 3 26: 31 7
121. SC Piccadilly Varna Bulharsko 2x 6 2- 1- 3 19: 27 7
122. JB Futsal Gentofte Dánsko 3x 9 4- 1- 4 33: 32 6,5
123. EID Futsal Irsko 2x 9 4- 1- 4 39: 41 6,5
124. KF Tirana Albánie 5x 14 4- 1- 9 53: 71 6,5
125. FC Encamp Andorra 8x 24 4- 1-19 59:141 6,5
126. KS Flamurtari Vlore Albánie 5x 15 4- 1-10 38:131 6,5
127. Parnassos Nikosia Kypr 2x 6 3- 3- 0 33: 19 6
128. Erregi Travel Perugia Itálie 1x 3 2- 0- 1 16: 4 6
129. MFC Varna Bulharsko 2x 6 4- 0- 2 32: 22 6
130. Baustal Krakow Polsko 1x 3 2- 0- 1 14: 7 6
131. Zaragoza Španělsko 1x 3 2- 0- 1 17: 10 6
132. AR de Freixieiro Portugalsko 1x 3 2- 0- 1 10: 7 6
133. Bodu Bucuresti Rumunsko 1x 3 2- 0- 1 14: 13 6
134. Kobenhavn Futsal Dánsko 3x 8 4- 0- 4 37: 38 6
135. Futsal BGA Dánsko 3x 8 4- 0- 4 29: 30 6
136. Lazio Roma Itálie 1x 4 2- 0- 2 9: 10 6
137. Maspalomas Španělsko 1x 3 2- 0- 1 17: 19 6
138. MFC Kherson Ukrajina 1x 6 2- 0- 4 17: 20 6
139. Seliak Livno Jugoslávie 1x 4 2- 0- 2 24: 28 6
140. FC Nadin Sofia Bulharsko 2x 5 3- 0- 2 20: 25 6
141. Freiherios Portugalsko 1x 4 2- 0- 2 12: 17 6
142. FC Kobarid Slovinsko 2x 6 2- 0- 4 14: 20 6
143. Braga / AAUM Portugalsko 1x 6 2- 0- 4 14: 24 6
144. Viten Orsha Novolukoml Bšlorusko 2x 6 2- 0- 4 7: 19 6
145. Uspinjaca Záhřeb Chorvatsko 2x 5 2- 0- 3 17: 31 6
146. CP Eindhoven Nizozemí 1x 6 2- 0- 4 15: 29 6
147. Georgians Tbilisi Gruzie 2x 6 2- 0- 4 9: 26 6
148. SK Istanbul Üniversitesi Turecko 5z 15 4- 0-11 61: 90 6
149. FC Anzhi Tallinn Estonsko 6x 17 3- 3-11 49: 89 6
150. ZVV West Stars Den Haag Nizozemí 2x 8 2- 0- 6 18: 64 6
151. Titograd KMF Černá hora 2x 6 3- 1- 2 19: 17 5,5
152. Eden College Futsal Irsko 2x 6 3- 1- 2 22: 14 5
153. FC AMMK Baku Ázerbájdžán 1x 3 1- 2- 0 13: 11 5
154. Nafta Mazeikiai Litva 2x 9 3- 1- 5 25: 30 5
155. Roubaix Futsal Francie 3x 12 3- 1- 8 45: 64 5
156. Carillon Boys Beverwijk Nizozemí 1x 5 3- 0- 2 29: 8 4,5
157. FC White Bear Londýn Anglie 2x 5 3- 0- 2 19: 11 4,5
158. Toligma Chisinau Moldávie 1x 6 3- 0- 3 24: 22 4,5
159. FC Geneva Švýcarsko 1x 6 2- 2- 2 28: 26 4,5
160. SD Croatia Berlin Německo 2x 6 3- 0- 3 27: 28 4,5
161. Hovocubo Nizozemí 1x 6 3- 0- 3 14: 17 4,5
162. MNK Kaskada Gracanica Bosna a Her. 3x 10 2- 0- 8 46: 60 4,5
163. Camelot Chisinau Moldávie 3x 12 3- 0- 9 27: 48 4,5
164. Unisport Budstar Kyjev Ukrajina 1x 2 1- 1- 0 11: 3 4
165. FC Levski Sofia West Bulharsko 2x 6 2- 2- 2 20: 13 4
166. Genzano Itálie 1x 4 1- 1- 2 9: 11 4
167. Promet Orkan Zagreb Chorvatsko 2x 5 1- 1- 3 15: 18 4
168. Hasselt Belgie 2x 4 1- 1- 2 10: 13 4
Colorspectrum Aramis Maďarsko 1x 3 1- 1- 1 10: 13 4
170. Lokomotiv Oděsa Ukrajina 1x 4 1- 1- 2 13: 19 4
171. Bugroff Riga Lotyšsko 1x 3 1- 1- 1 10: 16 4
172. MNK Podpičan ´98 Chorvatsko 1x 6 2- 2- 2 14: 21 4
173. UFC Műnster Německo 2x 6 2- 2- 2 15: 23 4
174. FT Kemi-Torino Kemi Finsko 2x 5 1- 1- 3 9: 29 4
175. KFUM Futsal Oslo Norsko 1x 3 2- 1- 0 15: 7 3,5
176. 1.FC Wiener Neustadt All. Rakousko 2x 6 2- 1- 3 24: 25 3,5
177. FC Progress Chisinau Moldávie 2x 4 2- 1- 1 11: 12 3,5
178. Adana Jerevan Arménie 1x 6 2- 1- 3 22: 33 3,5
179. FCA Classic Chisinau Moldávie 2x 6 2- 1- 3 14: 27 3,5
180. Erebuni Jerevan Arménie 2x 9 2- 1- 6 18: 47 3,5
181. FK Kauguri Lotyšsko 1z 3 2- 0- 1 19: 5 3
182. Arnavutköy Belediye Spor Turecko 1z 3 2- 0- 1 23: 10 3
183. IFK Uddevalla Švédsko 1x 3 2- 0- 1 13: 4 3
184. SV Amsterdam Nizozemí 1x 3 2- 0- 1 18: 9 3
185. CSC Dinamo Chisinau Moldávie 1x 3 2- 0- 1 21: 12 3
186. Zdunska Wola Polsko 1x 3 2- 0- 1 22: 13 3
187. Oxford City Lions FC Anglie 1x 3 2- 0- 1 13: 5 3
188. Bajo Pivljanin Pluzine Černá hora 1x 3 2- 0- 1 17: 10 3
189. Anorthosis Famagusta Kypr 1x 3 2- 0- 1 18: 11 3
190. Issy Futsal Francie 1x 3 2- 0- 1 9: 3 3
191. Military Futsal Team Černá hora 1x 3 2- 0- 1 14: 8 3
192. Hurtap Leczyca Polsko 1x 3 1- 0- 2 15: 10 3
193. KSM-24 Moskva Rusko 1x 3 1- 0- 2 19: 14 3
194. 1.FC Graz Rakousko 1x 3 2- 0- 1 14: 10 3
195. Jedinstvo Bijelo Polje Černá hora 1x 3 2- 0- 1 16: 13 3
196. Rubeola Csomor Maďarsko 1x 2 1- 0- 1 8: 6 3
197. FC Baltija Litva 1z 3 2- 0- 1 11: 9 3
198. MNK Alumnus Zagreb Chorvatsko 1x 5 2- 0- 3 21: 20 3
199. KMF Shkupi 1927 Makedonie 1x 3 2- 0- 1 15: 15 3
200. Spartak Moskva Rusko 1x 2 1- 0- 1 9: 9 3
201. Kolubara Lazarevac Srbsko 1x 3 1- 0- 2 10: 11 3
202. Partizan Sarajevo Bosna a Her. 1x 3 1- 0- 2 9: 11 3
203. Simurg Minsk Bělorusko 1x 3 1- 0- 2 8: 10 3
204. Beer Sheva Izrael 1x 3 1- 0- 2 8: 11 3
205. Pramen Havlíčkův Brod Česko 1x 3 1- 0- 2 16: 20 3
206. Lexmax Chisinau Moldávie 2x 4 2- 0- 2 8: 12 3
207. Zrinjski Karaka Bosna a Her. 1x 3 1- 0- 2 4: 8 3
208. Glama Brijeg Zagreb Chorvatsko 1x 4 1- 0- 3 12: 17 3
209. Víkingur Ólafsvik Island 2x 5 2- 0- 3 22: 28 3
210. FC Sporting Fingal Irsko 1x 5 2- 0- 3 19: 25 3
211. Madiar Mugi Maďarsko 1x 4 1- 0- 3 20: 27 3
212. 1.FC Incar Nitra Slovensko 1x 3 1- 0- 2 7: 14 3
213. MFC Zhigitter Astana Kazachstán 1x 3 1- 0- 2 9: 18 3
214. Asa Ben Gurion Izrael 4x 9 2- 0- 7 28: 39 3
215. Buick Encamp Granvalira Andorra 3x 7 2- 0- 5 23: 34 3
216. Sint-Truiden Belgie 1x 3 1- 0- 2 7: 18 3
217. Dinamo Tirana Albánie 1x 6 2- 0- 4 17: 30 3
218. FC Araks Jerevan Arménie 1x 3 1- 0- 2 9: 28 3
219. FC Mikeska Ostrava Česko 2x 6 1- 0- 5 11: 30 3
220. Uni Futsal Team Bulle Švýcarsko 4x 10 2- 0- 8 23: 60 3
221. SU Santa Coloma Andorra 2x 6 1- 0- 5 7: 64 3
222. Maccabi Nahalat Itzhak Izrael 1x 3 1- 2- 0 10: 7 2,5
223. Mad Max Valkeakoski Finsko 1x 3 1- 2- 0 11: 9 2,5
224. FC Lynx Gibraltar 3x 9 1- 2- 6 29: 51 2,5
225. Grorud Norsko 1x 3 1- 1- 1 12: 11 2
226. TUFAD Ankara S. Turecko 1x 3 1- 1- 1 11: 11 2
227. RCS Košice Slovensko 1x 3 1- 1- 1 8: 9 2
Sjarmtrollan Idrettslag Norsko 1x 3 1- 1- 1 8: 9 2
229. MAG Varna Bulharsko 1x 4 1- 1- 2 16: 22 2
230. FC Miramar Portugalsko 1x 4 0- 2- 2 5: 12 2
231. ASUE Arménie 2x 5 1- 1- 3 16: 25 2
232. FC Seefeld Curych Švýcarsko 2x 6 1- 1- 4 16: 29 2
233. FC Hibernians Malta 2x 6 1- 1- 4 15: 30 2
234. ZC Excess Futsal Bidnija Malta 2x 6 1- 1- 4 20: 40 2
235. Blue Magic Irsko 2x 6 1- 1- 4 9: 31 2
236. Tirane Tirana Albánie 1x 5 1- 1- 3 19: 43 2
237. Croatia ´97 Appenzell MNK Švýcarsko 1x 3 1- 0- 2 17: 13 1,5
238. Ibra Göteborg Albánie 1x 3 1- 0- 2 13: 12 1,5
239. Lokomotyvas Radviliškis Litva 1x 3 1- 0- 2 12: 12 1,5
240. Sandefjord Fotball Norsko 1x 3 0- 3- 0 8: 8 1,5
241. FC Agama Podgorica Černá hora 1x 2 1- 0- 1 5: 5 1,5
242. KMF Danilovgrad Černá hora 1x 3 1- 0- 2 12: 13 1,5
243. Kaiserebersdorf-Srbija Rakousko 1x 3 1- 0- 2 8: 9 1,5
244. KMF Elita Tetovo Makedonie 1x 2 1- 0- 1 6: 7 1,5
245. FC Mladost Sofia Bulharsko 1x 3 1- 0- 2 15: 17 1,5
246. Shamrock Rovers Irsko 1x 3 1- 0- 2 9: 11 1,5
247. Niklaros Trondheim Norsko 1x 3 1- 0- 2 8: 10 1,5
248. Wisla Krakow Polsko 1x 2 1- 0- 1 5: 7 1,5
249. Gazi Ankara Turecko 1x 3 1- 0- 2 8: 11 1,5
250. Maccabi Tel Aviv Futsal Izrael 1x 3 1- 0- 2 7: 10 1,5
251. FC Kaghsi Jerevan Arménie 1x 2 1- 0- 1 5: 8 1,5
252. FC Valletta Malta 1x 3 1- 0- 2 12: 16 1,5
253. Futsal Panthers Köln Německo 1z 3 1- 0- 2 9: 15 1,5
254. Saint Patrick´s Athletic Irsko 1x 3 1- 0- 2 8: 14 1,5
255. FC Betoon Tallinn Estonsko 1x 3 1- 0- 2 6: 17 1,5
256. FCK De Hommel Nizozemí 3x 8 1- 0- 7 18: 31 1,5
257. SAC Doukas Athens Řecko 2x 6 1- 0- 5 12: 25 1,5
258. ALSS Munsbach Lucembursko 1z 3 1- 0- 2 11: 25 1,5
259. FC Balzan Youths Malta 2x 4 1- 0- 3 8: 22 1,5
260. FC Narva United Estonsko 1x 3 1- 0- 2 8: 24 1,5
261. Montenegro Star Budva Černá hora 1x 5 1- 0- 4 12: 30 1,5
262. Keflavík Island 1x 3 1- 0- 2 20: 39 1,5
263. ITCA Torrino Itálie 2x 4 0- 1- 3 10: 15 1
264. FC Vytis Litva 1x 3 0- 2- 1 8: 13 1
265. FK Oma Lotyšsko 1x 3 0- 1- 2 10: 16 1
266. ASC Garges Djibson Francie 1x 3 0- 1- 2 9: 16 1
267. Apenta Nestle Maďarsko 1x 2 0- 1- 1 8: 16 1
268. Sokoli Chorvatsko 1x 2 0- 1- 1 4: 12 1
269. Bassi Iberia Samtredia Gruzie 1x 3 0- 1- 2 14: 26 1
270. Aliby Almaty Kazachstán 1x 3 0- 1- 2 6: 18 1
271. FC SS Tre Fiori San Marino 2x 6 0- 2- 4 7: 28 1
272. Saltires Perth Skotsko 4x 12 0- 2-10 15: 80 1
273. USC Eugendorf Rakousko 1x 3 0- 1- 2 3: 9 0,5
274. IF Albertslund Dánsko 1x 3 0- 1- 2 7: 14 0,5
275. FC Transylvania Dublin Irsko 1x 3 0- 1- 2 6: 14 0,5
276. FC Scorpions Gibraltar Gibraltar 1x 3 0- 1- 2 11: 24 0,5
277. FC Differdange 03 Lucembursko 2x 6 0- 1- 5 16: 31 0,5
278. FC Malmö City Švédsko 1x 3 0- 1- 2 5: 21 0,5
279. Cardiff University Wales 2x 6 0- 1- 5 8: 27 0,5
280. Fair City Santos Skotsko 2x 6 0- 1- 5 22: 42 0,5
281. Shahumyan Jerevan Arménie 2x 6 0- 1- 5 11: 42 0,5
282. FC Santos Perth Skotsko 3x 9 0- 1- 8 16: 81 0,5
283. Hoornsche Veerhuys Nizozemí 1x 2 0- 0- 2 4: 6 0
284. White Eagles Malta 1x 2 0- 0- 2 10: 13 0
285. Ipswich Wolves Anglie 1x 2 0- 0- 2 10: 14 0
286. Tandem GO Skopje Makedonie 1x 3 0- 0- 3 9: 15 0
287. Edro Vlore Albánie 1x 3 0- 0- 3 6: 13 0
288. SK Augur Estonsko 1x 2 0- 0- 2 1: 8 0
289. Fjölnir Reykjavík Island 1x 3 0- 0- 3 9: 17 0
290. Bekentas Vilnius Litva 1z 3 0- 0- 3 5: 13 0
291. AFM Futsal Maniacs Švýcarsko 1x 3 0- 0- 3 11: 20 0
292. Hallam Sheffield Anglie 1x 2 0- 0- 2 10: 19 0
293. Pinerola Bratislava Slovensko 1x 3 0- 0- 3 9: 18 0
294. GIP Beton MTO Zagorje Slovinsko 1x 3 0- 0- 3 5: 14 0
295. DDS Madriu Andorra 2x 6 0- 0- 6 6: 16 0
296. FC Nejzbach Vysoké Mýto Česko 1x 3 0- 0- 3 1: 11 0
297. FC Diamant Linz Rakousko 1x 3 0- 0- 3 7: 18 0
298. Hvöt Blonduosi Island 1x 3 0- 0- 3 6: 17 0
299. FC Cosmos Estonsko 1x 3 0- 0- 3 5: 16 0
300. Memphis Tiraspol Moldávie 1x 3 0- 0- 3 4: 15 0
301. Falcao Stockholm Švédsko 1x 3 0- 0- 3 8: 20 0
302. TMT Futsal Club Skotsko 1x 3 0- 0- 3 4: 16 0
303. Vídir Gardi Island 1x 3 0- 0- 3 11: 24 0
304. Hayk Jerevan Arménie 1x 3 0- 0- 3 10: 23 0
305. FK Vetadzoka Prilep Makedonie 1x 2 0- 0- 2 3: 16 0
306. Lörinc Maďarsko 2x 4 0- 0- 4 8: 22 0
307. Doncaster College Anglie 1x 3 0- 0- 3 8: 22 0
308. NAFI Stuttgart Německo 1x 3 0- 0- 3 6: 20 0
309. PFK Olimp Lotyšsko 1x 3 0- 0- 3 1: 15 0
Cardiff City FC Wales 1x 3 0- 0- 3 1: 15 0
311. Victoria Tranmere Anglie 1x 2 0- 0- 2 2: 17 0
312. Futsal Schwaz Rakousko 1x 3 0- 0- 3 10: 26 0
313. Scandal Bar Malta 1x 3 0- 0- 3 5: 21 0
314. Ford Genk Belgie 2x 4 0- 0- 4 3: 19 0
315. Sillamae JK Estonsko 1x 3 0- 0- 3 6: 23 0
316. KS ALI DEMI Albánie 2x 5 0- 0- 5 4: 21 0
317. FK Policijas Riga Lotyšsko 1x 2 0- 0- 2 3: 20 0
318. Firat Üniversitesi Elzig Turecko 1z 3 0- 0- 3 7: 25 0
319. FC Cork City Irsko 1x 3 0- 0- 3 5: 23 0
320. TS Bakov nad Jizerou Česko 1x 2 0- 0- 2 1: 19 0
321. Jeepers Malta 1x 2 0- 0- 2 5: 26 0
322. FV Eppelborn Německo 1x 3 0- 0- 3 4: 25 0
323. Viktoria Žižkov Praha Česko 2x 4 0- 0- 4 9: 30 0
324. FC The New Saints Wales 1x 3 0- 0- 3 11: 35 0
325. Wattcell Futsal Club Skotsko 1x 3 0- 0- 3 10: 34 0
326. Belfast United FC Sever. Irsko 1x 3 0- 0- 3 11: 36 0
327. Vimmerby IF Švédsko 1x 3 0- 0- 3 9: 40 0
328. KMF VIP Sofia Bulharsko 1x 3 0- 0- 3 5: 38 0
329. Wrexham Futsal Club Wales 3x 8 0- 0- 8 13: 59 0
330. Cap del Carrer Andorra 2x 6 0- 0- 6 3: 49 0
331. FC Olimpic Tirana Albánie 1x 3 0- 0- 3 10: 76 0
Poznámka:
1) Týmy hrající v ročníku 2017/18 jsou vyznačeni tučně.
2) Body získané z předkola se dělí dvěma.
3) Pokud se některý přejmenoval, tak mi není známo.
4) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže.
HISTORICKÁ TABULKA STÁTŮ
STÁT ÚČAST ZÁPASY (V-R-P) SKÓRE BODY
1. Španělsko 25x 181 147-16-18 1025:288 451
2. Rusko 25x 144 102-16-26 707:318 322
3. Itálie 25x 139 79-21-39 547:333 253,5
4. Portugalsko 20x 124 77-18-29 534:302 249
5. Belgie 23x 118 58-20-40 533:245 189
6. Ukrajina 18x 99 56- 7-36 424:262 175
7. Kazachstán 15x 82 47-12-23 310:218 153
8. Srbsko 18x 89 47- 9-33 312:279 150
9. Chorvatsko 23x 103 44-10-49 327:365 134,5
10. Česká republika 22x 95 42- 6-47 298:322 132
11. Ázerbájdžán 16x 72 39-12-21 283:204 129
12. Maďarsko 21x 93 39- 8-46 340:366 116
13. Bělorusko 17x 74 40- 3-31 266:243 109,5
14. Gruzie 17x 68 28-10-30 227:261 89,5
15. Slovensko 17x 74 27-10-37 243:229 89
16. Slovinsko 17x 79 31- 7-41 262:268 88
17. Rumunsko 15x 72 27- 7-38 251:310 85
18. Polsko 15x 61 29- 5-27 227:179 78,5
19. Nizozemí 18x 77 33- 1-43 272:307 74
20. Lotyšsko 17x 68 26- 5-37 205:295 73
21. Bosna a Herzegovina 17x 73 32- 3-38 342:296 64,5
22. Francie 12x 56 26- 5-25 259:222 57,5
23. Kypr 17x 69 25-12-32 245:321 56,5
24. Makedonie 17x 61 25- 3-33 219:251 53
25. Finsko 17x 62 23-11-28 216:241 48
26. Bulharsko 15x 59 22- 6-31 204:254 45,5
27. Anglie 15x 49 24- 1-24 195:170 44,5
28. Moldávie 17x 56 25- 2-29 194:226 44,5
29. Arménie 16x 61 20- 7-34 200:327 39,5
30. Německo 12x 51 20- 6-25 160:240 38
31. Izrael 12x 42 15- 7-20 130:148 35,5
32. Litva 17x 57 17- 4-36 163:251 35
33. Černá hora 10x 37 18- 3-16 129:136 34,5
34. Švédsko 12x 43 16- 2-25 144:237 29,5
35. Řecko 16x 55 11- 4-40 127:259 28
36. Norsko 9x 36 13-10-13 100: 99 27
37. Švýcarsko 12x 40 13- 3-24 147:192 23
38. Irsko 11x 38 12- 4-22 117:173 20
39. Dánsko 10x 28 12- 2-14 106:114 19
40. Rakousko 12x 36 11- 4-21 124:157 18,5
41. Kosovo 2x 15 9- 0- 6 74: 47 18
42. Albánie 16x 51 11- 3-37 147:385 18
43. Malta 12x 35 9- 3-23 116:204 16,5
44. Turecko 9x 27 8- 1-18 110:147 12,5
45. Andorra 17x 48 7- 1-40 95:310 12,5
46. Estonsko 11x 31 5- 3-23 75:177 9
47. Island 8x 23 3- 0-20 85:166 4,5
48. Gibraltar 4x 12 1- 3- 8 40: 75 3
49. Lucembursko 3x 9 1- 1- 7 27: 56 2
50. Skotsko 11x 33 0- 4-29 67:253 2
51. San Marino 2x 6 0- 2- 4 7: 28 1
52. Wales 7x 20 0- 1-19 33:136 0,5
53. Severní Irsko 1x 3 0- 0- 3 11: 36 0
1) Země hrající v ročníku 2017/18 jsou vyznačeni tučně.
2) Body získané z předkola se dělí dvěma.
3) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže.
4) Do bojů ještě nezasáhly tyto země:
Abcházie, Athos, Doněcká republika, Faerské ostrovy, Grónsko, Jižní Osetie,
Katalánsko, Lichtenštejnsko, Luhanská republika, Monako, Náhorní Karabach,
Podněstří, Rojava, Severní Kypr, Vatikán
VÍTĚZOVÉ
1998 1. CLM Talavera 2. Dina Moskva 3. Calcetto Roma + MNK Split
5. Mikeska Ostrava
1999 1. Dina Moskva 2. Lazio Roma 3. El Pozo Murcia
4. Mikeska Ostrava
2000 1. Caja Segovia 2. Calcetto Roma 3. Dina Moskva
6. Viktoria Žižkov
2001 1. Playas de Castellon 2. Dina Moskva 3. Genzano
6. TS Bakov n/J
2001/02 1. Playas de Castellon 2. Action 21 Charleroi 3. Split 1700 + SP Lisabon
18. Pramen Havlíčkův Brod
2002/03 1. Playas de Castellon 2. Action 21 Charleroi 3. -
15. Cigi Caga Jistebník
2003/04 1. Interviu Boomerang 2. Benfica Lisboa 3. -
28. Nejzbach Vysoké Mýto
2004/05 1. Action 21 Charleroi 2. Dinamo Moskva 3. -
13. Era-pack Chrudim
2005/06 1. Interviu Boomerang 2. Dinamo Moskva 3. Kairat + Šachťar Doněck
19. Era-pack Chrudim
2006/07 1. Dinamo Moskva 2. Interviu Boomerang 3. El Pozo Murcia
16. Cigi Caga Jistebník
2007/08 1. VIZ Jekatěrinburg 2. El Pozo Murcia 3. Dinamo Moskva
5. Era-pack Chrudim
2008/09 1. Interviu Moviestar 2. Sinara Jekatěrinburg 3. Kairat Alma-Ata
10. Era-pack Chrudim
2009/10 1. Interviu Moviestar 2. Benfica Lisabon 3. Araz Naxcivan
9. Era-pack Chrudim
2010/11 1. Icobit Montesilvano 2. Sporting Lisabon 3. Kairat Alma-Ata
9. Era-pack Chrudim
2011/12 1. FC Barcelona 2. Dinamo Moskva 3. Marca Futsal
14. Era-pack Chrudim
2012/13 1. Kairat Alma-Ata 2. Dinamo Moskva 3. FC Barcelon
10. Era-pack Chrudim
2013/14 1. FC Barcelona 2. Dinamo Moskva 3. Araz Naxcivan
9. Era-pack Chrudim
2014/15 1. Kairat Alma-Ata 2. FC Barcelona 3. Sporting Lisabon
6. Era-pack Chrudim
2015/16 1. Gazprom Ugra Yugorsk 2. Interviu Moviestar 3. Benfica Lisabon
15. Era-pack Chrudim
2016/17 1. Inter FS Moviestar 2. Sporting Lisabon 3. Kairat Alma-Ata
8. Era-pack Chrudim
2017/18 1. Inter FS Moviestar 2. Sporting de Portugal 3. FC Barcelona
29. Era-pack Chrudim
|
|