|
KURÝRNÍ SLUŽBA
POHÁR MISTRŮ EVROPSKÝCH ZEMÍ - 2018/2019
Poslední aktualizace - 1. 5.2019
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC Mostar SG Bosna a H. 3 3-0-0 17: 5 9
2. JB Futsal Gentofte Dánsko 3 2-0-1 15: 4 6
3. Maccabi Nahalat Yitz. Izrael 3 1-0-2 9:15 3
4. Wattcell Futsal Club Skotsko 3 0-0-3 7:24 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Dynamo Kampuksen Finsko 3 3-0-0 15: 1 9
2. Allstars W.Neustadt Rakousko 3 2-0-1 14:10 6
3. Sandefjord Futsal Norsko 3 1-0-2 4: 8 3
4. FC Encamp Andorra 3 0-0-3 5:19 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. IFK Uddevalla Švédsko 3 3-0-0 14: 7 9
2. Leo Futsal Club Arménie 3 2-0-1 13: 6 6
3. KMF Celik NK Černá hora 3 1-0-2 12:11 3
4. Vaengir Jupiters Island 3 0-0-3 9:24 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. VFL05 Hohenstein-Ern. Německo 3 2-1-0 19: 5 7
2. SAC Doukas Řecko 3 1-2-0 11: 9 5
3. KF Tirana Albánie 3 1-1-1 8: 9 4
4. Belfast United FC Sev. Irsko 3 0-0-3 9:24 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC Valletta Malta 3 3-0-0 17: 7 9
2. KMF Veles Makedonie 3 2-0-1 19:11 6
3. FC Cosmos Estonsko 3 1-0-2 9:10 3
4. Futsamba Naas Irsko 3 0-0-3 5:22 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FK Vytis Litva 3 3-0-0 20: 4 9
2. Hovocubo Nizozemí 3 2-0-1 20: 8 6
3. Reading Futsal Club Anglie 3 1-0-2 10:18 3
4. S.S. Murata San Marino 3 0-0-3 4:24 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Record Bielsko-Biala Polsko 3 3-0-0 23: 4 9
2. Varna City Bulharsko 3 1-1-1 9: 8 4
3. Racing Luxembourg Lucembursko 3 1-0-2 11:19 3
4. Cardiff University Wales 3 0-1-2 7:19 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Informatica Timisoara Rumunsko 2 2-0-0 15: 2 6
2. FC Lynx Gibraltar 2 1-0-1 5: 8 3
3. Osmanlispor Turecko 2 0-0-2 4:14 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC TMC Tbilisi Gruzie 2 1-1-0 8: 6 4
2. CS Dinamo Chisinau Moldávie 2 1-0-1 6: 7 3
3. RCD La Chaux-de-Fonds Švýcarsko 2 0-1-1 9:10 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. SL Benfica Portugalsko 3 2-1-0 15: 5 7
2. Barça Lassa Španělsko 3 2-1-0 12: 6 7
3. FP Halle-Gooik Belgie 3 1-0-2 15:16 3
4. Kremlin Bicetre Utd Francie 3 0-0-3 7:22 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Inter Movistar Španělsko 3 3-0-0 9: 3 9
2. Era-Pack Chrudim ČR 3 2-0-1 8: 5 6
3. Ekonomac Kragujevac Srbsko 3 1-0-2 8:12 3
4. MFC Prodexim Kherson Ukrajina 3 0-0-3 2: 7 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Gazprom Ugra Jugorsk Rusko 3 3-0-0 15: 2 9
2. Futsal Klub Dobovec Slovinsko 3 2-0-1 9: 4 6
3. Sibiryak Novosibirsk Rusko 3 1-0-2 4:13 3
4. MVFC Berettyóújfalu Maďarsko 3 0-0-3 4:13 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Kairat Almaty Kazachstán 3 3-0-0 15: 4 9
2. Sporting CP Portugalsko 3 2-0-1 9: 4 6
3. LSM Lida Bělorusko 3 1-0-2 5:11 3
4. FC Feniks Kosovo 3 0-0-3 5:15 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Acqua & Sapone Itálie 3 3-0-0 18: 3 9
2. FC APOEL Nicosia Kypr 3 1-0-2 7:11 3
3. Mostar SG Staklorad Bosna a H. 3 1-0-2 10:14 3
4. IFK Uddevalla Futsal Švédsko 3 1-0-2 9:16 3
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Novo Vrijeme Makarska Chorvatsko 3 3-0-0 14: 6 9
2. MFC Aktobe Kazachstán 3 2-0-1 12: 6 6
3. MFC Tatishvili Gruzie 3 1-0-2 9:11 3
4. Kampuksen Dynamo Finsko 3 0-0-3 2:14 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Record Bielsko-Biala Polsko 3 2-1-0 13: 2 7
2. Informatica Timisoara Rumunsko 3 1-1-1 7: 4 4
3. FK Nikars Riga Lotyšsko 3 1-0-2 6:16 3
4. VFL 05 Hohenstein-Er. Německo 3 1-0-2 5: 9 3
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FK Vytis Futsal Litva 3 3-0-0 9: 2 9
2. Mimel Lučenec Slovensko 3 2-0-1 11: 8 6
3. Araz Naxçivan Ázerbájdžán 3 0-1-2 3: 7 1
4. Valletta FC Malta 3 0-1-2 4:10 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Movistar Inter Španělsko 3 3-0-0 13: 6 9
2. Futsal Klub Dobovec Slovinsko 3 2-0-1 8:10 6
3. FP Halle-Gooik Belgie 3 1-0-2 12:11 3
4. FK Vytis Futsal Litva 3 0-0-3 5:11 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Barça Lassa Španělsko 3 3-0-0 11: 2 9
2. Gazprom Ugra Rusko 3 2-0-1 7: 7 6
3. Ekonomac Kragujevac Srbsko 3 1-0-2 11:13 3
4. Record Bielsko-Biala Polsko 3 0-0-3 8:15 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Sporting CP Portugalsko 3 3-0-0 11: 1 7
2. SL Benfica Portugalsko 3 2-1-0 10: 3 7
3. PMFK Sibiryak Rusko 3 1-0-2 5: 9 3
4. Novo Vrijeme Makarska Chorvatsko 3 0-0-3 1:14 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Kairat Almaty Kazachstán 3 3-0-0 15: 5 9
2. Acqua & Sapone Unigr. Itálie 3 2-0-1 15: 7 6
3. Era-Pack Chrudim ČR 3 1-0-2 6: 7 3
4. LSM Lida Bělorusko 3 0-0-3 5:22 0
|
SEMIFINÁLE:
CP Sporting Lisabon - Inter Moviestar 5:3
Barca Lassa - Kairat Almaty 2:5
o 3. místo:
Inter Moviestar - Barca Lassa 1:3
F I N Á L E:
Sporting CP Lisabon - Kairat Almaty 2:1
HISTORICKÁ TABULKA MUŽSTEVMUŽSTVO ZEMĚ ÚČAST ZÁPASY (V-R-P) SKÓRE BODY
1. Inter Moviestar Boom. FS Španělsko 13x 85 72- 4- 9 442:131 220
2. Kairat Almaty Kazachstán 15x 75 50- 8-17 302:176 158
3. Dinamo Moskva Rusko 11x 62 44- 8-10 326:128 140
4. CP Sporting Lisabon Portugalsko 11x 65 44- 7-14 266:152 139
5. Era-pack Chrudim Česko 14x 75 40- 6-29 259:199 126
6. Benfica Lisabon Portugalsko 9x 56 38-11- 7 278:106 125
7. Action 21 Charleroi Belgie 11x 66 38-10-18 357:179 124
8. Araz Naxcivan Ázerbájdžán 13x 64 35-10-19 252:174 115
9. KMF Ekonomac Kragujevac Srbsko 10x 57 31- 5-21 186:173 98
10. FC Barcelona Španělsko 6x 39 30- 5- 4 189: 50 95
11. Dina Moskva Rusko 10x 42 30- 3- 9 186:100 93
12. FC 2003 Iberia Tbilisi Gruzie 13x 53 22- 9-22 167:187 75
13. Slov-Matic Bratislava Slovensko 11x 55 22- 8-27 174:163 74
14. FS Playas de Castellon Španělsko 4x 27 23- 4- 0 188: 42 73
15. FC ETO Györi Maďarsko 7x 47 25- 5-17 193:156 71
16. Alter Ego Luparense C/5 Itálie 6x 35 20- 7- 8 136: 73 67
17. El Pozo Murcia Španělsko 7x 29 20- 3- 6 149: 59 63
18. Šachtor Doněck Ukrajina 5x 30 19- 1-10 154: 68 58
19. FK Nikars Riga Lotyšsko 11x 51 21- 3-27 154:220 57
20. Brodosplit MNK Split Chorvatsko 8x 38 17- 2-19 109:160 53
21. FC Nacional Zagreb Chorvatsko 5x 27 14- 1-12 103: 60 38,5
22. VIZ Sinara Jekatěrinburg Rusko 4x 16 12- 2- 2 67: 29 38
23. Gazprom Jugra Jugorsk Rusko 2x 14 12- 1- 1 74: 25 37
24. FP Halle-Gooik Belgie 4x 23 12- 2- 9 91: 63 35
25. Marbo Beograd Srbsko 4x 21 11- 2- 8 73: 53 35
26. CIP Deva FC Rumunsko 5x 24 11- 2-11 81: 88 35
27. Lokomotiv Charkov Ukrajina 3x 18 11- 1- 6 57: 42 34
28. Doroznik Fanipol Minsk Bělorusko 4x 21 11- 1- 9 86: 82 34
29. Clearex Chorzow Polsko 5x 23 10- 4- 9 70: 68 34
30. City US Targu Mures Rumunsko 6x 30 10- 3-17 106:148 33
31. KMF Zelezarec Skopje Makedonie 8x 36 17- 2-17 144:138 32,5
32. Sporting Club Paris Francie 4x 20 13- 2- 5 129: 71 31,5
33. Pescara ASD C/5 Itálie 2x 17 11- 1- 5 79: 36 29,5
34. Icobit Montesilvano Itálie 2x 11 8- 3- 0 41: 12 27
35. Rekord Bielsko-Biala Polsko 3x 21 13- 1- 7 100: 43 26,5
36. Athina ´90 Řecko 14x 49 10- 4-35 115:234 26,5
37. Lidselmash Lida Bělorusko 4x 20 10- 0-10 49: 59 25,5
38. Taim Lvov Ukrajina 2z 12 8- 1- 3 52: 24 25
39. BNL Calcetto Roma Itálie 4x 14 8- 1- 5 43: 47 25
40. Baku United Anglie 3x 17 10- 1- 6 70: 34 23,5
41. FC Litija Slovinsko 3x 15 7- 2- 6 56: 44 23
42. Furpile Prato Itálie 2x 12 7- 1- 4 55: 42 22
43. Marca Futsal Itálie 2x 11 6- 3- 2 34: 20 21
44. Energy Lvov Ukrajina 3z 15 7- 0- 8 59: 50 21
45. KMN Dobovec Slovinsko 2x 12 7- 0- 5 34: 40 21
46. Club Futsal Eindhoven Nizozemí 4x 18 9- 1- 8 92: 64 20
47. FC Stalitsa Minsk Bělorusko 2x 12 8- 0- 4 62: 48 19,5
48. Hamburg Panthers Německo 5x 24 10- 3-11 77:117 19,5
49. Arzignano Grifo Itálie 2x 9 6- 1- 2 41: 21 19
50. Svea Lesna Litija Slovinsko 5x 17 6- 1-10 63: 75 19
51. FC Grand Pro Varna Bulharsko 5x 26 9- 2-15 77: 90 19
52. HMNK Gospič Chorvatsko 2x 11 5- 3- 3 32: 26 18
53. FC Marlene Nizozemí 3x 12 6- 0- 6 34: 42 18
54. FS Ilves Tampere Finsko 8x 30 9- 5-16 83:120 17,5
55. AC Omonia Nikósia Kypr 4x 18 8- 2- 8 63: 64 17
56. Kremlin Bicetre United Francie 4x 21 8- 1-12 74: 90 17
57. Hapoel Ironi Rishon Izrael 2x 15 6- 3- 6 51: 50 16,5
58. Vegakameratene Norsko 4x 21 8- 4- 9 49: 54 16,5
59. AS Roma RCB Itálie 2x 9 5- 1- 3 50: 27 16
60. CSO Montage BFC Budapest Maďarsko 3x 11 5- 1- 5 53: 40 16
61. KMF Alfa Part Skopje Makedonie 5x 15 5- 1- 9 42: 60 16
62. Municipium Casino Pljevlja Černá Hora 2x 12 6- 2- 4 34: 40 15,5
63. FC Mostar SG Bosna a Her. 2x 12 8- 0- 4 66: 37 15
64. Acqua & Sapone Itálie 1x 6 5- 0- 1 33: 10 15
65. FC Apoel Nicosia Kypr 4x 18 8- 3- 7 74: 77 15
66. FK Inkaras Kaunas Litva 5x 15 5- 0-10 39: 64 15
67. FC Vytis Litva 2x 12 6- 2- 4 42: 30 14,5
68. AGBU Ararat Nicosia Kypr 7x 27 5- 4-18 62:161 14,5
69. Helvécia Futsal London Anglie 5x 15 9- 0- 6 63: 48 13,5
70. AIK Skövde Švédsko 4x 17 7- 0-10 62: 95 13,5
71. FC Interkraz Kyjev Ukrajina 1x 6 4- 1- 1 39: 15 13
72. Nikel Norilsk Rusko 1x 6 4- 1- 1 29: 16 13
73. MFK VitEn Vitebsk Bělorusko 1x 9 5- 2- 2 38: 29 12,5
74. Golden Futsal Team Espoo Finsko 3x 12 6- 2- 4 50: 42 12,5
75. Caja Segovia Španělsko 1x 4 4- 0- 0 27: 6 12
76. Zarea Balty Moldávie 2x 6 4- 0- 2 37: 26 12
77. Futsal Minerva Švýcarsko 3x 12 7- 0- 5 52: 44 12
78. KMN Puntar Tolmin Slovinsko 2z 11 4- 3- 4 34: 29 12
79. Tulpar Karaganda Kazachstán 2x 9 3- 3- 3 29: 29 12
80. Mapid Futsal Minsk Bělorusko 3z 9 4- 0- 5 26: 29 12
81. Sievi Futsal Finsko 3x 12 6- 1- 5 63: 41 11,5
82. MFK Leotar Trebinje Bosna a Her. 3z 14 7- 1- 6 70: 50 11,5
83. Leo Futsal Club Arménie 2x 9 6- 1- 2 39: 21 11,5
84. A+M Chatelineau Belgie 2x 9 3- 2- 4 29: 28 11
85. Odorheiu Secuiescu Rumunsko 3x 14 4- 2- 8 50: 51 11
86. IFK Göteborg Futsal Club Švédsko 3x 11 6- 1- 4 34: 45 11
87. MNK Centar Sarajevo Bosna a Her. 3x 14 7- 0- 7 82: 61 10,5
88. IFK Uddevalla Švédsko 3x 9 6- 0- 3 36: 27 10,5
89. FC Feniks Kosovo 2x 12 5- 0- 7 44: 37 10,5
SD Brezje Maribor Slovinsko 2x 12 5- 0- 7 44: 37 10,5
91. SC Tornado Chisinau Moldávie 3x 12 7- 0- 5 48: 52 10,5
92. ZVV ´t Knooppunt Nizozemí 1x 9 5- 0- 4 30 37 10,5
93. Futsal Topsport Antverpy Belgie 2x 9 3- 3- 3 52: 28 10
94. CLM Talavera Španělsko 1x 4 3- 1- 0 27: 6 10
95. Program Dubnica n/Váhom Slovensko 3x 8 3- 1- 4 45: 25 10
96. Ugra Yugorsk Rusko 1x 5 3- 1- 1 19: 8 10
97. Real Rieti Itálie 1x 6 3- 1- 2 24: 15 10
98. Uragan Ivano-Frankovsk Ukrajina 1x 6 3- 1- 2 22: 21 10
99. Stella Rossa Vienna Rakousko 5z 15 6- 2- 7 58: 60 10
100. Turan Air Baku Ázerbájdžán 3x 8 3- 1- 4 21: 26 10
101. FK Nautara Kaunas Litva 6x 21 6- 1-14 63:110 10
102. JB Futsal Gentofte Dánsko 4x 12 6- 1- 5 48: 36 9,5
103. FC St. Andrews Luxol Malta 2x 9 5- 1- 3 41: 36 9,5
104. Marsans Torrehon Španělsko 1x 3 3- 0- 0 23: 6 9
105. Karaka Mostar Bosna a Her. 2x 6 3- 0- 3 24: 24 9
106. Novo Vrijeme Makarska Chorvatsko 1x 6 3- 0- 3 15: 20 9
107. FC Raba Riga Lotyšsko 2x 6 3- 0- 3 14: 19 9
108. Akademia Pniewy Polsko 2x 9 3- 0- 6 19: 26 9
109. SK Cigi Caga Jistebník Česko 2x 8 3- 0- 5 15: 25 9
110. FC Megatherm Gödöllö Maďarsko 2x 9 3- 0- 6 23: 36 9
111. Politeknik Jerevan Arménie 3x 12 5- 0- 7 41: 81 9
112. MVFS Berettyóújfalu Maďarsko 4x 14 3- 0-11 21: 63 9
113. SSV Jahn 1889 Regensburg Německo 1x 6 4- 1- 1 22: 12 8,5
114. MNK Gorica Slovinsko 1x 9 4- 1- 4 29: 23 8,5
115. KF Tirana Albánie 6x 17 5- 2-10 61: 80 8,5
116. Tal Grig Jerevan Arménie 2x 9 4- 2- 3 42: 25 8
117. KMF Tango Sarajevo Bosna a Her. 1x 8 3- 2- 3 35: 32 8
118. JB MB Morlanwelz Belgie 1x 6 2- 2- 2 11: 24 8
119. Tbilisi State University Gruzie 1x 6 4- 0- 2 37: 22 7,5
120. FC Liburn Kosovo 1x 6 4- 0- 2 35: 25 7,5
121. Hovocubo Nizozemí 2x 9 5- 0- 4 34: 25 7,5
122. MNK Orlič Sarajevo Bosna a Her. 3x 9 4- 0- 5 33: 32 7,5
123. Informatica Timisoara Rumunsko 1x 5 3- 1- 1 22: 6 7
124. FC Valletta Malta 2x 9 4- 1- 4 33: 33 7
125. PA Nova Gliwice Polsko 2x 6 2- 1- 3 26: 26 7
126. CD SHOP Danilovgrad Jugoslávie 2x 5 2- 1- 2 23: 23 7
127. KMF Niš Jugoslávie 1x 5 2- 1- 2 15: 16 7
128. Tel Aviv Asa (Owl) Izrael 3x 9 4- 2- 3 26: 31 7
129. SC Piccadilly Varna Bulharsko 2x 6 2- 1- 3 19: 27 7
130. VFL Hohenstein-Ernstthal Německo 1x 6 3- 1- 2 24: 14 6,5
131. 1.FC Wiener Neustadt All. Rakousko 3x 9 4- 1- 4 38: 35 6,5
132. EID Futsal Irsko 2x 9 4- 1- 4 39: 41 6,5
133. KS Flamurtari Vlore Albánie 5x 15 4- 1-10 38:131 6,5
134. FC Encamp Andorra 9x 27 4- 1-22 64:160 6,5
135. Parnassos Nikosia Kypr 2x 6 3- 3- 0 33: 19 6
136. MFC Aktobe Kazachstán 1x 3 2- 0- 1 12: 6 6
137. Erregi Travel Perugia Itálie 1x 3 2- 0- 1 16: 4 6
138. MFC Varna Bulharsko 2x 6 4- 0- 2 32: 22 6
139. Baustal Krakow Polsko 1x 3 2- 0- 1 14: 7 6
140. Zaragoza Španělsko 1x 3 2- 0- 1 17: 10 6
141. AR de Freixieiro Portugalsko 1x 3 2- 0- 1 10: 7 6
142. Mimel Lučenec Slovensko 1x 3 2- 0- 1 11: 8 6
143. Bodu Bucuresti Rumunsko 1x 3 2- 0- 1 14: 13 6
144. Kobenhavn Futsal Dánsko 3x 8 4- 0- 4 37: 38 6
145. Futsal BGA Dánsko 3x 8 4- 0- 4 29: 30 6
146. Lazio Roma Itálie 1x 4 2- 0- 2 9: 10 6
147. Maspalomas Španělsko 1x 3 2- 0- 1 17: 19 6
148. Seliak Livno Jugoslávie 1x 4 2- 0- 2 24: 28 6
149. FC Nadin Sofia Bulharsko 2x 5 3- 0- 2 20: 25 6
150. Freiherios Portugalsko 1x 4 2- 0- 2 12: 17 6
151. FC Kobarid Slovinsko 2x 6 2- 0- 4 14: 20 6
152. MFC Kherson Ukrajina 2x 9 2- 0- 7 19: 27 6
153. Braga / AAUM Portugalsko 1x 6 2- 0- 4 14: 24 6
154. Viten Orsha Novolukoml Bšlorusko 2x 6 2- 0- 4 7: 19 6
155. Sibiryak Novosibirsk Rusko 1x 6 2- 0- 4 9: 22 6
156. Uspinjaca Záhřeb Chorvatsko 2x 5 2- 0- 3 17: 31 6
157. CP Eindhoven Nizozemí 1x 6 2- 0- 4 15: 29 6
158. Georgians Tbilisi Gruzie 2x 6 2- 0- 4 9: 26 6
159. SK Istanbul Üniversitesi Turecko 5z 15 4- 0-11 61: 90 6
160. FC Anzhi Tallinn Estonsko 6x 17 3- 3-11 49: 89 6
161. ZVV West Stars Den Haag Nizozemí 2x 8 2- 0- 6 18: 64 6
162. Titograd KMF Černá hora 2x 6 3- 1- 2 19: 17 5,5
163. Eden College Futsal Irsko 2x 6 3- 1- 2 22: 14 5
164. FC AMMK Baku Ázerbájdžán 1x 3 1- 2- 0 13: 11 5
165. Nafta Mazeikiai Litva 2x 9 3- 1- 5 25: 30 5
166. Roubaix Futsal Francie 3x 12 3- 1- 8 45: 64 5
167. Carillon Boys Beverwijk Nizozemí 1x 5 3- 0- 2 29: 8 4,5
168. FC White Bear Londýn Anglie 2x 5 3- 0- 2 19: 11 4,5
169. CSC Dinamo Chisinau Moldávie 2x 5 3- 0- 2 27: 19 4,5
170. Dynamo Kampuksen Finsko 1x 6 3- 0- 3 17: 15 4,5
171. Toligma Chisinau Moldávie 1x 6 3- 0- 3 24: 22 4,5
172. FC Geneva Švýcarsko 1x 6 2- 2- 2 28: 26 4,5
173. SD Croatia Berlin Německo 2x 6 3- 0- 3 27: 28 4,5
174. MNK Kaskada Gracanica Bosna a Her. 3x 10 2- 0- 8 46: 60 4,5
175. Camelot Chisinau Moldávie 3x 12 3- 0- 9 27: 48 4,5
176. Unisport Budstar Kyjev Ukrajina 1x 2 1- 1- 0 11: 3 4
177. FC Levski Sofia West Bulharsko 2x 6 2- 2- 2 20: 13 4
178. Genzano Itálie 1x 4 1- 1- 2 9: 11 4
179. Maccabi Nahalat Itzhak Izrael 2x 6 2- 2- 2 19: 22 4
180. Promet Orkan Zagreb Chorvatsko 2x 5 1- 1- 3 15: 18 4
181. Hasselt Belgie 2x 4 1- 1- 2 10: 13 4
Colorspectrum Aramis Maďarsko 1x 3 1- 1- 1 10: 13 4
183. Lokomotiv Oděsa Ukrajina 1x 4 1- 1- 2 13: 19 4
184. Bugroff Riga Lotyšsko 1x 3 1- 1- 1 10: 16 4
185. MNK Podpičan ´98 Chorvatsko 1x 6 2- 2- 2 14: 21 4
186. UFC Műnster Německo 2x 6 2- 2- 2 15: 23 4
187. SAC Doukas Athens Řecko 3x 9 2- 2- 5 23: 34 4
188. FT Kemi-Torino Kemi Finsko 2x 5 1- 1- 3 9: 29 4
189. FC Lynx Gibraltar 4x 11 2- 2- 7 34: 59 4
190. KFUM Futsal Oslo Norsko 1x 3 2- 1- 0 15: 7 3,5
191. FC Progress Chisinau Moldávie 2x 4 2- 1- 1 11: 12 3,5
192. Adana Jerevan Arménie 1x 6 2- 1- 3 22: 33 3,5
193. FCA Classic Chisinau Moldávie 2x 6 2- 1- 3 14: 27 3,5
194. Erebuni Jerevan Arménie 2x 9 2- 1- 6 18: 47 3,5
195. FK Kauguri Lotyšsko 1x 3 2- 0- 1 19: 5 3
196. Arnavutköy Belediye Spor Turecko 1z 3 2- 0- 1 23: 10 3
197. SV Amsterdam Nizozemí 1x 3 2- 0- 1 18: 9 3
198. Zdunska Wola Polsko 1x 3 2- 0- 1 22: 13 3
199. Oxford City Lions FC Anglie 1x 3 2- 0- 1 13: 5 3
200. KMF Veles Makedonie 1x 3 2- 0- 1 19: 11 3
201. Bajo Pivljanin Pluzine Černá hora 1x 3 2- 0- 1 17: 10 3
202. Anorthosis Famagusta Kypr 1x 3 2- 0- 1 18: 11 3
203. Issy Futsal Francie 1x 3 2- 0- 1 9: 3 3
204. Military Futsal Team Černá hora 1x 3 2- 0- 1 14: 8 3
205. Hurtap Leczyca Polsko 1x 3 1- 0- 2 15: 10 3
206. KSM-24 Moskva Rusko 1x 3 1- 0- 2 19: 14 3
207. 1.FC Graz Rakousko 1x 3 2- 0- 1 14: 10 3
208. Jedinstvo Bijelo Polje Černá hora 1x 3 2- 0- 1 16: 13 3
209. Rubeola Csomor Maďarsko 1x 2 1- 0- 1 8: 6 3
210. FC Baltija Litva 1z 3 2- 0- 1 11: 9 3
211. MNK Alumnus Zagreb Chorvatsko 1x 5 2- 0- 3 21: 20 3
212. KMF Shkupi 1927 Makedonie 1x 3 2- 0- 1 15: 15 3
213. Spartak Moskva Rusko 1x 2 1- 0- 1 9: 9 3
214. Kolubara Lazarevac Srbsko 1x 3 1- 0- 2 10: 11 3
215. Partizan Sarajevo Bosna a Her. 1x 3 1- 0- 2 9: 11 3
MFC Tatishvili Gruzie 1x 3 1- 0- 2 9: 11 3
217. Simurg Minsk Bělorusko 1x 3 1- 0- 2 8: 10 3
218. Beer Sheva Izrael 1x 3 1- 0- 2 8: 11 3
219. Pramen Havlíčkův Brod Česko 1x 3 1- 0- 2 16: 20 3
220. Sandefjord Futsal Norsko 2x 6 1- 3- 2 12: 16 3
221. Lexmax Chisinau Moldávie 2x 4 2- 0- 2 8: 12 3
222. Zrinjski Karaka Bosna a Her. 1x 3 1- 0- 2 4: 8 3
223. Glama Brijeg Zagreb Chorvatsko 1x 4 1- 0- 3 12: 17 3
224. Víkingur Ólafsvik Island 2x 5 2- 0- 3 22: 28 3
225. FC Sporting Fingal Irsko 1x 5 2- 0- 3 19: 25 3
226. Madiar Mugi Maďarsko 1x 4 1- 0- 3 20: 27 3
227. 1.FC Incar Nitra Slovensko 1x 3 1- 0- 2 7: 14 3
228. MFC Zhigitter Astana Kazachstán 1x 3 1- 0- 2 9: 18 3
229. Asa Ben Gurion Izrael 4x 9 2- 0- 7 28: 39 3
230. Buick Encamp Granvalira Andorra 3x 7 2- 0- 5 23: 34 3
231. Sint-Truiden Belgie 1x 3 1- 0- 2 7: 18 3
232. Dinamo Tirana Albánie 1x 6 2- 0- 4 17: 30 3
233. FC Araks Jerevan Arménie 1x 3 1- 0- 2 9: 28 3
234. FC Mikeska Ostrava Česko 2x 6 1- 0- 5 11: 30 3
235. Uni Futsal Team Bulle Švýcarsko 4x 10 2- 0- 8 23: 60 3
236. SU Santa Coloma Andorra 2x 6 1- 0- 5 7: 64 3
237. Mad Max Valkeakoski Finsko 1x 3 1- 2- 0 11: 9 2,5
238. FC TMC Tbilisi Gruzie 1x 2 1- 1- 0 8: 6 2
239. Varna City Bulharsko 1x 3 1- 1- 1 9: 8 2
240. Grorud Norsko 1x 3 1- 1- 1 12: 11 2
241. TUFAD Ankara S. Turecko 1x 3 1- 1- 1 11: 11 2
242. RCS Košice Slovensko 1x 3 1- 1- 1 8: 9 2
Sjarmtrollan Idrettslag Norsko 1x 3 1- 1- 1 8: 9 2
244. MAG Varna Bulharsko 1x 4 1- 1- 2 16: 22 2
245. FC Miramar Portugalsko 1x 4 0- 2- 2 5: 12 2
246. ASUE Arménie 2x 5 1- 1- 3 16: 25 2
247. FC Seefeld Curych Švýcarsko 2x 6 1- 1- 4 16: 29 2
248. FC Hibernians Malta 2x 6 1- 1- 4 15: 30 2
249. ZC Excess Futsal Bidnija Malta 2x 6 1- 1- 4 20: 40 2
250. Blue Magic Irsko 2x 6 1- 1- 4 9: 31 2
251. Tirane Tirana Albánie 1x 5 1- 1- 3 19: 43 2
252. Croatia ´97 Appenzell MNK Švýcarsko 1x 3 1- 0- 2 17: 13 1,5
253. Ibra Göteborg Albánie 1x 3 1- 0- 2 13: 12 1,5
254. Lokomotyvas Radviliškis Litva 1x 3 1- 0- 2 12: 12 1,5
255. KMF Celik NK Černá hora 1x 3 1- 0- 2 12: 11 1,5
256. FC Agama Podgorica Černá hora 1x 2 1- 0- 1 5: 5 1,5
257. KMF Danilovgrad Černá hora 1x 3 1- 0- 2 12: 13 1,5
258. Kaiserebersdorf-Srbija Rakousko 1x 3 1- 0- 2 8: 9 1,5
259. KMF Elita Tetovo Makedonie 1x 2 1- 0- 1 6: 7 1,5
260. FC Mladost Sofia Bulharsko 1x 3 1- 0- 2 15: 17 1,5
261. Shamrock Rovers Irsko 1x 3 1- 0- 2 9: 11 1,5
262. Niklaros Trondheim Norsko 1x 3 1- 0- 2 8: 10 1,5
263. Wisla Krakow Polsko 1x 2 1- 0- 1 5: 7 1,5
264. Gazi Ankara Turecko 1x 3 1- 0- 2 8: 11 1,5
265. Maccabi Tel Aviv Futsal Izrael 1x 3 1- 0- 2 7: 10 1,5
266. FC Kaghsi Jerevan Arménie 1x 2 1- 0- 1 5: 8 1,5
267. Futsal Panthers Köln Německo 1z 3 1- 0- 2 9: 15 1,5
268. Saint Patrick´s Athletic Irsko 1x 3 1- 0- 2 8: 14 1,5
269. Racing Futsal Luxembourg Lucembursko 1x 3 1- 0- 2 11: 19 1,5
270. Reading Futsal Club Anglie 1x 3 1- 0- 2 10: 18 1,5
271. FC Betoon Tallinn Estonsko 1x 3 1- 0- 2 6: 17 1,5
272. FC Cosmos Estonsko 2x 6 1- 0- 5 14: 26 1,5
273. FCK De Hommel Nizozemí 3x 8 1- 0- 7 18: 31 1,5
274. ALSS Munsbach Lucembursko 1z 3 1- 0- 2 11: 25 1,5
275. FC Balzan Youths Malta 2x 4 1- 0- 3 8: 22 1,5
276. FC Narva United Estonsko 1x 3 1- 0- 2 8: 24 1,5
277. Montenegro Star Budva Černá hora 1x 5 1- 0- 4 12: 30 1,5
278. Keflavík Island 1x 3 1- 0- 2 20: 39 1,5
279. ITCA Torrino Itálie 2x 4 0- 1- 3 10: 15 1
280. FK Oma Lotyšsko 1x 3 0- 1- 2 10: 16 1
281. ASC Garges Djibson Francie 1x 3 0- 1- 2 9: 16 1
282. Apenta Nestle Maďarsko 1x 2 0- 1- 1 8: 16 1
283. Sokoli Chorvatsko 1x 2 0- 1- 1 4: 12 1
284. Bassi Iberia Samtredia Gruzie 1x 3 0- 1- 2 14: 26 1
285. Aliby Almaty Kazachstán 1x 3 0- 1- 2 6: 18 1
286. FC SS Tre Fiori San Marino 2x 6 0- 2- 4 7: 28 1
287. Cardiff University Wales 3x 9 0- 2- 7 15: 46 1
288. Saltires Perth Skotsko 4x 12 0- 2-10 15: 80 1
289. RCD La Chaux-de-Fonds Švýcarsko 1x 2 0- 1- 1 9: 10 0,5
290. USC Eugendorf Rakousko 1x 3 0- 1- 2 3: 9 0,5
291. IF Albertslund Dánsko 1x 3 0- 1- 2 7: 14 0,5
292. FC Transylvania Dublin Irsko 1x 3 0- 1- 2 6: 14 0,5
293. FC Scorpions Gibraltar Gibraltar 1x 3 0- 1- 2 11: 24 0,5
294. FC Differdange 03 Lucembursko 2x 6 0- 1- 5 16: 31 0,5
295. FC Malmö City Švédsko 1x 3 0- 1- 2 5: 21 0,5
296. Fair City Santos Skotsko 2x 6 0- 1- 5 22: 42 0,5
297. Shahumyan Jerevan Arménie 2x 6 0- 1- 5 11: 42 0,5
298. FC Santos Perth Skotsko 3x 9 0- 1- 8 16: 81 0,5
299. Hoornsche Veerhuys Nizozemí 1x 2 0- 0- 2 4: 6 0
300. White Eagles Malta 1x 2 0- 0- 2 10: 13 0
301. Ipswich Wolves Anglie 1x 2 0- 0- 2 10: 14 0
302. Tandem GO Skopje Makedonie 1x 3 0- 0- 3 9: 15 0
303. Edro Vlore Albánie 1x 3 0- 0- 3 6: 13 0
304. SK Augur Estonsko 1x 2 0- 0- 2 1: 8 0
305. Fjölnir Reykjavík Island 1x 3 0- 0- 3 9: 17 0
306. Bekentas Vilnius Litva 1z 3 0- 0- 3 5: 13 0
307. AFM Futsal Maniacs Švýcarsko 1x 3 0- 0- 3 11: 20 0
308. Hallam Sheffield Anglie 1x 2 0- 0- 2 10: 19 0
309. Pinerola Bratislava Slovensko 1x 3 0- 0- 3 9: 18 0
310. GIP Beton MTO Zagorje Slovinsko 1x 3 0- 0- 3 5: 14 0
311. DDS Madriu Andorra 2x 6 0- 0- 6 6: 16 0
312. Osmanlispor Turecko 1x 2 0- 0- 2 4: 14 0
313. FC Nejzbach Vysoké Mýto Česko 1x 3 0- 0- 3 1: 11 0
314. FC Diamant Linz Rakousko 1x 3 0- 0- 3 7: 18 0
315. Hvöt Blonduosi Island 1x 3 0- 0- 3 6: 17 0
316. Memphis Tiraspol Moldávie 1x 3 0- 0- 3 4: 15 0
317. Falcao Stockholm Švédsko 1x 3 0- 0- 3 8: 20 0
318. TMT Futsal Club Skotsko 1x 3 0- 0- 3 4: 16 0
319. Vídir Gardi Island 1x 3 0- 0- 3 11: 24 0
320. Hayk Jerevan Arménie 1x 3 0- 0- 3 10: 23 0
321. FK Vetadzoka Prilep Makedonie 1x 2 0- 0- 2 3: 16 0
322. Lörinc Maďarsko 2x 4 0- 0- 4 8: 22 0
323. Doncaster College Anglie 1x 3 0- 0- 3 8: 22 0
324. NAFI Stuttgart Německo 1x 3 0- 0- 3 6: 20 0
325. PFK Olimp Lotyšsko 1x 3 0- 0- 3 1: 15 0
Cardiff City FC Wales 1x 3 0- 0- 3 1: 15 0
327. Vaengir Jupiters Island 1x 3 0- 0- 3 9: 24 0
328. Victoria Tranmere Anglie 1x 2 0- 0- 2 2: 17 0
329. Futsal Schwaz Rakousko 1x 3 0- 0- 3 10: 26 0
330. Scandal Bar Malta 1x 3 0- 0- 3 5: 21 0
331. Ford Genk Belgie 2x 4 0- 0- 4 3: 19 0
332. Sillamae JK Estonsko 1x 3 0- 0- 3 6: 23 0
333. Futsamba Naas Irsko 1x 3 0- 0- 3 5: 22 0
334. KS ALI DEMI Albánie 2x 5 0- 0- 5 4: 21 0
335. FK Policijas Riga Lotyšsko 1x 2 0- 0- 2 3: 20 0
336. Firat Üniversitesi Elzig Turecko 1z 3 0- 0- 3 7: 25 0
337. FC Cork City Irsko 1x 3 0- 0- 3 5: 23 0
338. TS Bakov nad Jizerou Česko 1x 2 0- 0- 2 1: 19 0
339. S.S. Murata San Marino 1x 3 0- 0- 3 4: 24 0
340. Jeepers Malta 1x 2 0- 0- 2 5: 26 0
341. FV Eppelborn Německo 1x 3 0- 0- 3 4: 25 0
342. Viktoria Žižkov Praha Česko 2x 4 0- 0- 4 9: 30 0
343. FC The New Saints Wales 1x 3 0- 0- 3 11: 35 0
344. Vimmerby IF Švédsko 1x 3 0- 0- 3 9: 40 0
345. KMF VIP Sofia Bulharsko 1x 3 0- 0- 3 5: 38 0
346. Belfast United FC Sever. Irsko 2x 6 0- 0- 6 20: 60 0
347. Wattcell Futsal Club Skotsko 2x 6 0- 0- 6 17: 58 0
348. Wrexham Futsal Club Wales 3x 8 0- 0- 8 13: 59 0
349. Cap del Carrer Andorra 2x 6 0- 0- 6 3: 49 0
350. FC Olimpic Tirana Albánie 1x 3 0- 0- 3 10: 76 0
Poznámka:
1) Týmy hrající v ročníku 2018/19 jsou vyznačeni tučně.
2) Body získané z předkola se dělí dvěma.
3) Pokud se některý přejmenoval, tak mi není známo.
4) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže.
HISTORICKÁ TABULKA STÁTŮ
STÁT ÚČAST ZÁPASY (V-R-P) SKÓRE BODY
1. Španělsko 26x 197 159-17-21 1079:319 488
2. Rusko 26x 156 109-16-31 738:349 343
3. Portugalsko 21x 138 88-20-30 586:319 282
4. Itálie 26x 145 84-21-40 580:343 268,5
5. Belgie 24x 124 60-20-44 560:272 195
6. Kazachstán 16x 93 56-12-25 358:237 180
7. Ukrajina 18x 102 56- 7-39 426:269 175
8. Srbsko 19x 95 49- 9-37 331:304 156
9. Chorvatsko 24x 109 47-10-52 342:385 143,5
10. Česká republika 23x 101 45- 6-50 312:334 141
11. Ázerbájdžán 17x 75 39-13-23 286:211 130
12. Maďarsko 22x 96 39- 8-49 344:379 116
13. Bělorusko 18x 80 41- 3-36 276:276 112,5
14. Slovinsko 18x 85 35- 7-43 279:282 100
15. Slovensko 18x 77 29-10-38 254:237 95
16. Gruzie 18x 73 30-11-32 244:278 94,5
17. Rumunsko 16x 77 30- 8-39 273:316 92
18. Polsko 16x 70 34- 6-30 271:200 90
19. Nizozemí 19x 80 35- 1-44 292:315 77
20. Lotyšsko 18x 71 27- 5-39 211:311 76
21. Bosna a Herzegovina 18x 79 36- 3-40 369:315 72
22. Kypr 18x 72 26-12-34 252:332 59,5
23. Francie 13x 59 26- 5-28 266:244 57,5
24. Makedonie 18x 64 27- 3-34 238:262 56
25. Finsko 18x 68 26-11-31 233:256 52,5
26. Litva 18x 66 23- 4-39 197:268 48,5
27. Bulharsko 16x 62 23- 7-32 213:262 47,5
28. Anglie 16x 52 25- 1-26 205:188 46
29. Moldávie 18x 58 26- 2-30 200:233 46
30. Německo 13x 57 23- 7-27 184:254 44,5
31. Arménie 17x 64 22- 7-35 213:333 42,5
32. Izrael 13x 45 16- 7-22 139:163 37
33. Švédsko 13x 49 20- 2-27 167:260 37
34. Černá hora 11x 40 19- 3-18 141:147 36
35. Řecko 17x 58 12- 6-40 138:268 30,5
36. Norsko 10x 39 14-10-15 104:107 28,5
37. Švýcarsko 13x 42 13- 4-25 156:202 23,5
38. Dánsko 11x 31 14- 2-15 121:118 22
39. Malta 13x 41 12- 4-25 137:221 22
40. Rakousko 13x 39 13- 4-22 138:167 21,5
41. Irsko 12x 41 12- 4-25 122:195 20
42. Albánie 17x 54 12- 4-38 155:394 20
43. Kosovo 3x 18 9- 0- 9 79: 62 18
44. Turecko 10x 29 8- 1-20 114:161 12,5
45. Andorra 18x 51 7- 1-43 100:329 12,5
46. Estonsko 12x 34 6- 3-25 84:187 10,5
47. Gibraltar 5x 14 2- 3- 9 45: 83 4,5
48. Island 9x 26 3- 0-23 94:190 4,5
49. Lucembursko 4x 12 2- 1- 9 38: 75 3,5
50. Skotsko 12x 36 0- 4-32 74:277 2
51. San Marino 3x 9 0- 2- 7 11: 52 1
52. Wales 8x 23 0- 2-21 40:155 1
53. Severní Irsko 2x 6 0- 0- 6 20: 60 0
1) Země hrající v ročníku 2018/19 jsou vyznačeni tučně.
2) Body získané z předkola se dělí dvěma.
3) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže.
4) Do bojů ještě nezasáhly tyto země:
Abcházie, Athos, Doněcká republika, Faerské ostrovy, Grónsko, Jižní Osetie,
Katalánsko, Lichtenštejnsko, Luhanská republika, Monako, Náhorní Karabach,
Podněstří, Rojava, Severní Kypr, Vatikán
VÍTĚZOVÉ
1998 1. CLM Talavera 2. Dina Moskva 3. Calcetto Roma + MNK Split
5. Mikeska Ostrava
1999 1. Dina Moskva 2. Lazio Roma 3. El Pozo Murcia
4. Mikeska Ostrava
2000 1. Caja Segovia 2. Calcetto Roma 3. Dina Moskva
6. Viktoria Žižkov
2001 1. Playas de Castellon 2. Dina Moskva 3. Genzano
6. TS Bakov n/J
2001/02 1. Playas de Castellon 2. Action 21 Charleroi 3. Split 1700 + SP Lisabon
18. Pramen Havlíčkův Brod
2002/03 1. Playas de Castellon 2. Action 21 Charleroi 3. -
15. Cigi Caga Jistebník
2003/04 1. Interviu Boomerang 2. Benfica Lisboa 3. -
28. Nejzbach Vysoké Mýto
2004/05 1. Action 21 Charleroi 2. Dinamo Moskva 3. -
13. Era-pack Chrudim
2005/06 1. Interviu Boomerang 2. Dinamo Moskva 3. Kairat + Šachťar Doněck
19. Era-pack Chrudim
2006/07 1. Dinamo Moskva 2. Interviu Boomerang 3. El Pozo Murcia
16. Cigi Caga Jistebník
2007/08 1. VIZ Jekatěrinburg 2. El Pozo Murcia 3. Dinamo Moskva
5. Era-pack Chrudim
2008/09 1. Interviu Moviestar 2. Sinara Jekatěrinburg 3. Kairat Alma-Ata
10. Era-pack Chrudim
2009/10 1. Interviu Moviestar 2. Benfica Lisabon 3. Araz Naxcivan
9. Era-pack Chrudim
2010/11 1. Icobit Montesilvano 2. Sporting Lisabon 3. Kairat Alma-Ata
9. Era-pack Chrudim
2011/12 1. FC Barcelona 2. Dinamo Moskva 3. Marca Futsal
14. Era-pack Chrudim
2012/13 1. Kairat Alma-Ata 2. Dinamo Moskva 3. FC Barcelon
10. Era-pack Chrudim
2013/14 1. FC Barcelona 2. Dinamo Moskva 3. Araz Naxcivan
9. Era-pack Chrudim
2014/15 1. Kairat Alma-Ata 2. FC Barcelona 3. Sporting Lisabon
6. Era-pack Chrudim
2015/16 1. Gazprom Ugra Yugorsk 2. Interviu Moviestar 3. Benfica Lisabon
15. Era-pack Chrudim
2016/17 1. Inter FS Moviestar 2. Sporting Lisabon 3. Kairat Alma-Ata
8. Era-pack Chrudim
2017/18 1. Inter FS Moviestar 2. Sporting de Portugal 3. FC Barcelona
29. Era-pack Chrudim
2018/19 1. Sporting de Portugal 2. Kairat Alma-Ata 3. FC Barcelona
10. Era-pack Chrudim
|
|