|
KURÝRNÍ SLUŽBA
POHÁR MISTRŮ EVROPSKÝCH ZEMÍ - 2019/2020
Poslední aktualizace - 10.12.2019
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Toulon Élite Futsal Francie 3 2-1-0 22:10 7
2. FC SMS Viimsi Estonsko 3 2-1-0 15: 8 7
3. Kampuksen Dynamo Finsko 3 1-0-2 4:11 3
4. KF Tirana Albánie 3 0-0-3 5:17 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Futsal Shkupi Makedonie 3 3-0-0 19: 3 9
2. Lokomotiv Daugavpils Lotyšsko 3 2-0-1 14: 7 6
3. Cardiff University Wales 3 1-0-2 5:11 3
4. FC Encamp Andorra 3 0-0-3 5:22 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC Miercurea Ciuc Rumunsko 3 3-0-0 19: 6 9
2. Futsal Minerva Švýcarsko 3 1-1-1 11:13 4
3. Blue Magic Dublin Irsko 3 0-2-1 8:17 2
4. AEK Futsal Řecko 3 0-1-2 10:12 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Omonia Futsal Kypr 3 2-1-0 21: 8 7
2. Gazi Üniversitesi Turecko 3 2-0-1 12:11 6
3. Pinerola Bratislava Slovensko 3 1-1-1 15: 9 4
4. Vaengir Jupiters Island 3 0-0-3 2:22 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. TSV Weilimdorf Německo 3 3-0-0 22: 9 9
2. Allstars Wiener Neus. Rakousko 3 2-0-1 20:15 6
3. Racing Luxembourg Lucembursko 3 1-0-2 14:19 3
4. Sparta Belfast Sev. Irsko 3 0-0-3 9:22 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC Luxol St. Andrews Malta 3 3-0-0 18: 6 9
2. Sjarmtrollan Idretts. Norsko 3 1-1-1 7:10 4
3. CS Dinamo Chisinau Moldávie 3 1-1-1 14: 9 4
4. Fiorentino Futsal San Marino 3 0-0-3 2:15 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Hovocubo Nizozemí 3 3-0-0 20: 3 9
2. Helvécia London Anglie 3 2-0-1 17:11 6
3. PYF Saltires Skotsko 3 1-0-2 9:18 3
4. FC Lynx Gibraltar 3 0-0-3 6:20 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Georgians Tbilisi Gruzie 2 2-0-0 12: 3 6
2. Maccabi Nah. Yitzhak Izrael 2 1-0-1 3:10 3
3. Varna City Bulharsko 2 0-0-2 5: 7 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Leo Futsal Club Arménie 2 2-0-0 7: 3 6
2. JB Futsal Gentofte Dánsko 2 1-0-1 8: 7 3
3. Titograd Černá Hora 2 0-0-2 5:10 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. SC de Portugal Portugalsko 3 3-0-0 20: 1 9
2. KMN Dobovec Slovinsko 3 2-0-1 11: 5 6
3. FC Mostar SG Bosna a H. 3 0-1-2 3:13 1
4. Ekonomac Kragujevac Srbsko 3 0-1-2 2:17 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. SL Benfica Portugalsko 3 2-1-0 14: 3 7
2. MFC Kherson Ukrajina 3 2-1-0 16: 7 7
3. FP Halle-Gooik Belgie 3 1-0-2 10:14 3
4. Araz Naxçivan Ázerbájdžán 3 0-0-3 4:20 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Barça Španělsko 3 3-0-0 16: 1 9
2. MFK Tyumen Rusko 3 2-0-1 12: 6 6
3. Ayat Kazachstán 3 1-0-2 9:19 3
4. Vytis Litva 3 0-0-3 6:17 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. KMF KPRF Rusko 3 3-0-0 14: 6 9
2. Murcia FS Španělsko 3 2-0-1 13: 8 6
3. Kairat Almaty Kazachstán 3 1-0-2 5: 6 3
4. MVFC Berettyóújfalu Maďarsko 3 0-0-3 1:13 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. AC Sparta Praha ČR 3 3-0-0 16: 5 9
2. FC Csikszereda Rumunsko 3 1-1-1 7:10 4
3. Record Bielsko-Biala Polsko 3 1-0-2 5: 7 3
4. Luxol St. Andrews Malta 3 0-1-2 4:10 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Novo Vrijeme Makarska Chorvatsko 3 3-0-0 14: 7 9
2. Leo Arménie 3 2-0-1 16:12 6
3. Shkupi Sev.Makedo. 3 1-0-2 11:15 3
4. AC Omonia Nicosia Kypr 3 0-0-3 11:18 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. FC Stalitsa Minsk Bělorusko 3 2-1-0 13: 3 7
2. Toulon Elite Futsal Francie 3 1-1-1 11: 9 4
3. Liburni Kosovo 3 0-3-0 9: 9 3
4. Hovocubo Nizozemí 3 0-1-2 5:17 1
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Pesaro C5 Itálie 3 3-0-0 13: 5 9
2. Georgians Tbilisi Gruzie 3 2-0-1 11: 9 6
3. TSV Weilimdorf Německo 3 1-0-2 9:11 3
4. IFK Uddevalla Švédsko 3 0-0-3 3:11 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. MFK KPRF Rusko 3 3-0-0 14: 5 9
2. KMN Dobovec Slovinsko 3 2-0-1 11: 7 6
3. FP Halle-Gooik Belgie 3 1-0-2 10: 8 3
4. FC Mostar SG Bosna a H. 3 0-0-3 6:21 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. MFK Tjumeň Rusko 3 2-1-0 9: 4 7
2. Sporting CP Portugalsko 3 2-0-1 10: 5 6
3. Novo Vrijemene Chorvatsko 3 1-1-1 6: 9 4
4. Ayat Kazachstán 3 0-0-3 4:11 0
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Murcia FS Španělsko 3 2-1-0 11: 6 7
2. Pesaro C5 Itálie 3 1-1-1 11: 9 4
3. SL Benfica Portugalsko 3 1-0-2 8:12 3
4. Kairat Almaty Kazachstán 3 1-0-2 9:12 3
|
|
poř. | |
tým |
země |
PZ | |
V | |
R | |
P | |
skóre | |
body |
|
|
1. Barca Španělsko 3 3-0-0 12: 4 9
2. MFC Kherson Ukrajina 3 2-0-1 9: 7 6
3. AC Sparta Praha Česko 3 1-0-2 7: 9 3
4. FC Stalitsa Minsk Bělorusko 3 0-0-3 4:12 0
|
SEMIFINÁLE:
El Pozo Murcia - MFK Tjumeň 2:1 (1:0)
Barca - KPRF Moskva 3:3 (2:1, 2:2) pk 5:4
o 3. místo:
KPRF Moskva - MFK Tjumeň 2:2 (0:1) pk 3:1
F I N Á L E:
FC BARCELONA - EL POZO MURCIA 2:1 (2:0)
HISTORICKÁ TABULKA MUŽSTEVMUŽSTVO ZEMĚ ÚČAST ZÁPASY (V-R-P) SKÓRE BODY
1. Inter Moviestar Boom. FS Španělsko 13x 85 72- 4- 9 442:131 220
2. Kairat Almaty Kazachstán 16x 81 52- 8-21 316:194 164
3. CP Sporting Lisabon Portugalsko 12x 71 49- 7-15 296:158 154
4. Dinamo Moskva Rusko 11x 62 44- 8-10 326:128 140
5. Benfica Lisabon Portugalsko 10x 62 41-12- 9 300:121 135
6. Era-pack Chrudim Česko 14x 75 40- 6-29 259:199 126
7. Action 21 Charleroi Belgie 11x 66 38-10-18 357:179 124
8. FC Barcelona Španělsko 7x 47 37- 6- 4 222: 59 117
9. Araz Naxcivan Ázerbájdžán 14x 67 35-10-22 256:194 115
10. KMF Ekonomac Kragujevac Srbsko 11x 60 31- 6-23 188:190 99
11. Dina Moskva Rusko 10x 42 30- 3- 9 186:100 93
12. El Pozo Murcia FS Španělsko 8x 37 25- 4- 8 176: 76 79
13. FC 2003 Iberia Tbilisi Gruzie 13x 53 22- 9-22 167:187 75
14. Slov-Matic Bratislava Slovensko 11x 55 22- 8-27 174:163 74
15. FS Playas de Castellon Španělsko 4x 27 23- 4- 0 188: 42 73
16. FC ETO Györi Maďarsko 7x 47 25- 5-17 193:156 71
17. Alter Ego Luparense C/5 Itálie 6x 35 20- 7- 8 136: 73 67
18. Šachtor Doněck Ukrajina 5x 30 19- 1-10 154: 68 58
19. FK Nikars Riga Lotyšsko 11x 51 21- 3-27 154:220 57
20. Brodosplit MNK Split Chorvatsko 8x 38 17- 2-19 109:160 53
21. FP Halle-Gooik Belgie 5x 29 14- 2-13 111: 85 41
22. FC Nacional Zagreb Chorvatsko 5x 27 14- 1-12 103: 60 38,5
23. VIZ Sinara Jekatěrinburg Rusko 4x 16 12- 2- 2 67: 29 38
24. Gazprom Jugra Jugorsk Rusko 2x 14 12- 1- 1 74: 25 37
25. Marbo Beograd Srbsko 4x 21 11- 2- 8 73: 53 35
26. CIP Deva FC Rumunsko 5x 24 11- 2-11 81: 88 35
27. Lokomotiv Charkov Ukrajina 3x 18 11- 1- 6 57: 42 34
28. Doroznik Fanipol Minsk Bělorusko 4x 21 11- 1- 9 86: 82 34
29. Clearex Chorzow Polsko 5x 23 10- 4- 9 70: 68 34
30. KMN Dobovec Slovinsko 3x 18 11- 0- 7 56: 52 33
31. City US Targu Mures Rumunsko 6x 30 10- 3-17 106:148 33
32. KMF Zelezarec Skopje Makedonie 8x 36 17- 2-17 144:138 32,5
33. Sporting Club Paris Francie 4x 20 13- 2- 5 129: 71 31,5
34. Rekord Bielsko-Biala Polsko 4x 24 14- 1- 9 105: 50 29,5
35. Pescara ASD C/5 Itálie 2x 17 11- 1- 5 79: 36 29,5
36. Icobit Montesilvano Itálie 2x 11 8- 3- 0 41: 12 27
37. FC Stalitsa Minsk Bělorusko 3x 18 10- 1- 7 79: 63 26,5
38. Athina ´90 Řecko 14x 49 10- 4-35 115:234 26,5
39. Lidselmash Lida Bělorusko 4x 20 10- 0-10 49: 59 25,5
40. Taim Lvov Ukrajina 2z 12 8- 1- 3 52: 24 25
41. BNL Calcetto Roma Itálie 4x 14 8- 1- 5 43: 47 25
42. Baku United Anglie 3x 17 10- 1- 6 70: 34 23,5
43. FC Litija Slovinsko 3x 15 7- 2- 6 56: 44 23
44. Furpile Prato Itálie 2x 12 7- 1- 4 55: 42 22
45. Novo Vrijeme Makarska Chorvatsko 2x 12 7- 1- 4 35: 36 22
46. Marca Futsal Itálie 2x 11 6- 3- 2 34: 20 21
47. Energy Lvov Ukrajina 3z 15 7- 0- 8 59: 50 21
48. Leo Futsal Club Arménie 3x 14 10- 1- 3 62: 36 20,5
49. AC Omonia Nikósia Kypr 5x 24 10- 3-11 95: 90 20,5
50. Club Futsal Eindhoven Nizozemí 4x 18 9- 1- 8 92: 64 20
51. KMF KPRF Moskva Rusko 1x 8 6- 2- 0 33: 16 20
52. Hamburg Panthers Německo 5x 24 10- 3-11 77:117 19,5
53. Arzignano Grifo Itálie 2x 9 6- 1- 2 41: 21 19
54. MFC Kherson Ukrajina 3x 15 6- 1- 8 44: 41 19
55. Svea Lesna Litija Slovinsko 5x 17 6- 1-10 63: 75 19
56. FC Grand Pro Varna Bulharsko 5x 26 9- 2-15 77: 90 19
57. HMNK Gospič Chorvatsko 2x 11 5- 3- 3 32: 26 18
58. FC Marlene Nizozemí 3x 12 6- 0- 6 34: 42 18
59. FS Ilves Tampere Finsko 8x 30 9- 5-16 83:120 17,5
60. Kremlin Bicetre United Francie 4x 21 8- 1-12 74: 90 17
61. Helvécia Futsal London Anglie 6x 18 11- 0- 7 80: 59 16,5
62. Hapoel Ironi Rishon Izrael 2x 15 6- 3- 6 51: 50 16,5
63. Vegakameratene Norsko 4x 21 8- 4- 9 49: 54 16,5
64. AS Roma RCB Itálie 2x 9 5- 1- 3 50: 27 16
65. CSO Montage BFC Budapest Maďarsko 3x 11 5- 1- 5 53: 40 16
66. FC Mostar SG Bosna a Her. 3x 18 8- 1- 9 75: 71 16
67. KMF Alfa Part Skopje Makedonie 5x 15 5- 1- 9 42: 60 16
68. Municipium Casino Pljevlja Černá Hora 2x 12 6- 2- 4 34: 40 15,5
69. Acqua & Sapone Itálie 1x 6 5- 0- 1 33: 10 15
70. FC St. Andrews Luxol Malta 3x 15 8- 2- 5 63: 52 15
71. FC Apoel Nicosia Kypr 4x 18 8- 3- 7 74: 77 15
72. Georgians Tbilisi Gruzie 3x 11 6- 0- 5 32: 38 15
73. FK Inkaras Kaunas Litva 5x 15 5- 0-10 39: 64 15
74. FC Vytis Litva 3x 15 6- 2- 7 48: 47 14,5
75. AGBU Ararat Nicosia Kypr 7x 27 5- 4-18 62:161 14,5
76. MFK Tjumeň Rusko 1x 8 4- 2- 2 24: 14 14
77. Futsal Minerva Švýcarsko 4x 15 8- 1- 6 63: 57 14
78. AIK Skövde Švédsko 4x 17 7- 0-10 62: 95 13,5
79. FC Interkraz Kyjev Ukrajina 1x 6 4- 1- 1 39: 15 13
80. Hovocubo Nizozemí 4x 15 8- 1- 6 59: 45 13
81. Nikel Norilsk Rusko 1x 6 4- 1- 1 29: 16 13
82. Pesaro C5 Itálie 1x 6 4- 1- 1 24: 14 13
83. MFK VitEn Vitebsk Bělorusko 1x 9 5- 2- 2 38: 29 12,5
84. Golden Futsal Team Espoo Finsko 3x 12 6- 2- 4 50: 42 12,5
85. Caja Segovia Španělsko 1x 4 4- 0- 0 27: 6 12
86. Zarea Balty Moldávie 2x 6 4- 0- 2 37: 26 12
87. AC Sparta Praha Česko 1x 6 4- 0- 2 23: 14 12
88. KMN Puntar Tolmin Slovinsko 2z 11 4- 3- 4 34: 29 12
89. Tulpar Karaganda Kazachstán 2x 9 3- 3- 3 29: 29 12
90. Mapid Futsal Minsk Bělorusko 3z 9 4- 0- 5 26: 29 12
91. Sievi Futsal Finsko 3x 12 6- 1- 5 63: 41 11,5
92. MFK Leotar Trebinje Bosna a Her. 3z 14 7- 1- 6 70: 50 11,5
93. JB Futsal Gentofte Dánsko 5x 14 7- 1- 6 56: 43 11
94. A+M Chatelineau Belgie 2x 9 3- 2- 4 29: 28 11
95. Odorheiu Secuiescu Rumunsko 3x 14 4- 2- 8 50: 51 11
96. IFK Göteborg Futsal Club Švédsko 3x 11 6- 1- 4 34: 45 11
97. MNK Centar Sarajevo Bosna a Her. 3x 14 7- 0- 7 82: 61 10,5
98. KMF Shkupi 1927 Makedonie 2x 9 6- 0- 3 45: 33 10,5
99. FC Liburn Kosovo 2x 9 4- 3- 2 44: 34 10,5
100. FC Feniks Kosovo 2x 12 5- 0- 7 44: 37 10,5
SD Brezje Maribor Slovinsko 2x 12 5- 0- 7 44: 37 10,5
102. IFK Uddevalla Švédsko 4x 12 6- 0- 6 39: 38 10,5
103. SC Tornado Chisinau Moldávie 3x 12 7- 0- 5 48: 52 10,5
104. ZVV ´t Knooppunt Nizozemí 1x 9 5- 0- 4 30 37 10,5
105. Futsal Topsport Antverpy Belgie 2x 9 3- 3- 3 52: 28 10
106. CLM Talavera Španělsko 1x 4 3- 1- 0 27: 6 10
107. Program Dubnica n/Váhom Slovensko 3x 8 3- 1- 4 45: 25 10
108. Ugra Yugorsk Rusko 1x 5 3- 1- 1 19: 8 10
109. Real Rieti Itálie 1x 6 3- 1- 2 24: 15 10
110. Uragan Ivano-Frankovsk Ukrajina 1x 6 3- 1- 2 22: 21 10
111. Stella Rossa Vienna Rakousko 5z 15 6- 2- 7 58: 60 10
112. Turan Air Baku Ázerbájdžán 3x 8 3- 1- 4 21: 26 10
113. FK Nautara Kaunas Litva 6x 21 6- 1-14 63:110 10
114. 1.FC Wiener Neustadt All. Rakousko 4x 12 6- 1- 5 58: 50 9,5
115. Marsans Torrehon Španělsko 1x 3 3- 0- 0 23: 6 9
116. Karaka Mostar Bosna a Her. 2x 6 3- 0- 3 24: 24 9
117. FC Raba Riga Lotyšsko 2x 6 3- 0- 3 14: 19 9
118. Akademia Pniewy Polsko 2x 9 3- 0- 6 19: 26 9
119. SK Cigi Caga Jistebník Česko 2x 8 3- 0- 5 15: 25 9
120. FC Megatherm Gödöllö Maďarsko 2x 9 3- 0- 6 23: 36 9
121. Politeknik Jerevan Arménie 3x 12 5- 0- 7 41: 81 9
122. MVFS Berettyóújfalu Maďarsko 5x 17 3- 0-14 22: 76 9
123. SSV Jahn 1889 Regensburg Německo 1x 6 4- 1- 1 22: 12 8,5
124. MNK Gorica Slovinsko 1x 9 4- 1- 4 29: 23 8,5
125. KF Tirana Albánie 7x 20 5- 2-13 66: 97 8,5
126. Tal Grig Jerevan Arménie 2x 9 4- 2- 3 42: 25 8
127. KMF Tango Sarajevo Bosna a Her. 1x 8 3- 2- 3 35: 32 8
128. JB MB Morlanwelz Belgie 1x 6 2- 2- 2 11: 24 8
129. Tbilisi State University Gruzie 1x 6 4- 0- 2 37: 22 7,5
130. Toulon Élite Futsal Francie 2x 6 3- 2- 1 33: 19 7,5
130. TSV Weilimdorf Německo 1x 6 4- 0- 2 31: 20 7,5
131. MNK Orlič Sarajevo Bosna a Her. 3x 9 4- 0- 5 33: 32 7,5
132. Informatica Timisoara Rumunsko 1x 5 3- 1- 1 22: 6 7
133. FC Valletta Malta 2x 9 4- 1- 4 33: 33 7
134. PA Nova Gliwice Polsko 2x 6 2- 1- 3 26: 26 7
135. CD SHOP Danilovgrad Jugoslávie 2x 5 2- 1- 2 23: 23 7
136. KMF Niš Jugoslávie 1x 5 2- 1- 2 15: 16 7
137. Tel Aviv Asa (Owl) Izrael 3x 9 4- 2- 3 26: 31 7
138. SC Piccadilly Varna Bulharsko 2x 6 2- 1- 3 19: 27 7
139. CSC Dinamo Chisinau Moldávie 3x 8 4- 1- 3 41: 28 6,5
140. VFL Hohenstein-Ernstthal Německo 1x 6 3- 1- 2 24: 14 6,5
141. EID Futsal Irsko 2x 9 4- 1- 4 39: 41 6,5
142. KS Flamurtari Vlore Albánie 5x 15 4- 1-10 38:131 6,5
143. FC Encamp Andorra 10x 30 4- 1-25 69:182 6,5
144. Parnassos Nikosia Kypr 2x 6 3- 3- 0 33: 19 6
145. MFC Aktobe Kazachstán 1x 3 2- 0- 1 12: 6 6
146. Erregi Travel Perugia Itálie 1x 3 2- 0- 1 16: 4 6
147. MFC Varna Bulharsko 2x 6 4- 0- 2 32: 22 6
148. Baustal Krakow Polsko 1x 3 2- 0- 1 14: 7 6
150. Zaragoza Španělsko 1x 3 2- 0- 1 17: 10 6
151. AR de Freixieiro Portugalsko 1x 3 2- 0- 1 10: 7 6
152. Mimel Lučenec Slovensko 1x 3 2- 0- 1 11: 8 6
153. Bodu Bucuresti Rumunsko 1x 3 2- 0- 1 14: 13 6
154. Kobenhavn Futsal Dánsko 3x 8 4- 0- 4 37: 38 6
155. Futsal BGA Dánsko 3x 8 4- 0- 4 29: 30 6
156. Lazio Roma Itálie 1x 4 2- 0- 2 9: 10 6
157. Maspalomas Španělsko 1x 3 2- 0- 1 17: 19 6
158. Seliak Livno Jugoslávie 1x 4 2- 0- 2 24: 28 6
159. Dynamo Kampuksen Finsko 2x 9 4- 0- 5 21: 26 6
160. FC Nadin Sofia Bulharsko 2x 5 3- 0- 2 20: 25 6
161. Freiherios Portugalsko 1x 4 2- 0- 2 12: 17 6
162. FC Kobarid Slovinsko 2x 6 2- 0- 4 14: 20 6
163. Braga / AAUM Portugalsko 1x 6 2- 0- 4 14: 24 6
164. Viten Orsha Novolukoml Bšlorusko 2x 6 2- 0- 4 7: 19 6
165. Sibiryak Novosibirsk Rusko 1x 6 2- 0- 4 9: 22 6
166. Uspinjaca Záhřeb Chorvatsko 2x 5 2- 0- 3 17: 31 6
167. CP Eindhoven Nizozemí 1x 6 2- 0- 4 15: 29 6
168. SK Istanbul Üniversitesi Turecko 5z 15 4- 0-11 61: 90 6
169. FC Anzhi Tallinn Estonsko 6x 17 3- 3-11 49: 89 6
170. ZVV West Stars Den Haag Nizozemí 2x 8 2- 0- 6 18: 64 6
171. Titograd KMF Černá hora 3x 8 3- 1- 4 24: 27 5,5
172. Maccabi Nahalat Itzhak Izrael 3x 8 3- 2- 3 22: 32 5,5
173. Eden College Futsal Irsko 2x 6 3- 1- 2 22: 14 5
174. FC AMMK Baku Ázerbájdžán 1x 3 1- 2- 0 13: 11 5
175. Nafta Mazeikiai Litva 2x 9 3- 1- 5 25: 30 5
176. Roubaix Futsal Francie 3x 12 3- 1- 8 45: 64 5
177. Carillon Boys Beverwijk Nizozemí 1x 5 3- 0- 2 29: 8 4,5
178. FC Miercurea Ciuc Rumunsko 1x 3 3- 0- 0 19: 6 4,5
179. FC White Bear Londýn Anglie 2x 5 3- 0- 2 19: 11 4,5
180. Toligma Chisinau Moldávie 1x 6 3- 0- 3 24: 22 4,5
181. FC Geneva Švýcarsko 1x 6 2- 2- 2 28: 26 4,5
182. SD Croatia Berlin Německo 2x 6 3- 0- 3 27: 28 4,5
183. Gazi Üniversitesi Ankara Turecko 2x 6 3- 0- 3 20: 22 4,5
184. MNK Kaskada Gracanica Bosna a Her. 3x 10 2- 0- 8 46: 60 4,5
185. Camelot Chisinau Moldávie 3x 12 3- 0- 9 27: 48 4,5
186. Unisport Budstar Kyjev Ukrajina 1x 2 1- 1- 0 11: 3 4
187. FC Levski Sofia West Bulharsko 2x 6 2- 2- 2 20: 13 4
188. Genzano Itálie 1x 4 1- 1- 2 9: 11 4
189. Promet Orkan Zagreb Chorvatsko 2x 5 1- 1- 3 15: 18 4
190. Hasselt Belgie 2x 4 1- 1- 2 10: 13 4
Colorspectrum Aramis Maďarsko 1x 3 1- 1- 1 10: 13 4
192. Futsal Club Csikszereda Rumunsko 1x 3 1- 1- 1 7: 10 4
193. Sjarmtrollan Idrettslag Norsko 2x 6 2- 2- 2 15: 19 4
194. Lokomotiv Oděsa Ukrajina 1x 4 1- 1- 2 13: 19 4
195. Bugroff Riga Lotyšsko 1x 3 1- 1- 1 10: 16 4
196. MNK Podpičan ´98 Chorvatsko 1x 6 2- 2- 2 14: 21 4
197. UFC Műnster Německo 2x 6 2- 2- 2 15: 23 4
198. SAC Doukas Athens Řecko 3x 9 2- 2- 5 23: 34 4
199. FT Kemi-Torino Kemi Finsko 2x 5 1- 1- 3 9: 29 4
200. FC Lynx Gibraltar 5x 14 2- 2-10 40: 79 4
201. KFUM Futsal Oslo Norsko 1x 3 2- 1- 0 15: 7 3,5
202. FC SMS Viimsi Estonsko 1x 3 2- 1- 0 15: 8 3,5
203. FC Progress Chisinau Moldávie 2x 4 2- 1- 1 11: 12 3,5
204. Adana Jerevan Arménie 1x 6 2- 1- 3 22: 33 3,5
205. FCA Classic Chisinau Moldávie 2x 6 2- 1- 3 14: 27 3,5
206. Erebuni Jerevan Arménie 2x 9 2- 1- 6 18: 47 3,5
207. FK Kauguri Lotyšsko 1x 3 2- 0- 1 19: 5 3
208. Arnavutköy Belediye Spor Turecko 1z 3 2- 0- 1 23: 10 3
209. SV Amsterdam Nizozemí 1x 3 2- 0- 1 18: 9 3
210. Zdunska Wola Polsko 1x 3 2- 0- 1 22: 13 3
211. Oxford City Lions FC Anglie 1x 3 2- 0- 1 13: 5 3
212. KMF Veles Makedonie 1x 3 2- 0- 1 19: 11 3
213. Bajo Pivljanin Pluzine Černá hora 1x 3 2- 0- 1 17: 10 3
214. Lokomotiv Daugavpils Lotyšsko 1x 3 2- 0- 1 14: 7 3
215. Anorthosis Famagusta Kypr 1x 3 2- 0- 1 18: 11 3
216. Issy Futsal Francie 1x 3 2- 0- 1 9: 3 3
217. Military Futsal Team Černá hora 1x 3 2- 0- 1 14: 8 3
218. Hurtap Leczyca Polsko 1x 3 1- 0- 2 15: 10 3
219. KSM-24 Moskva Rusko 1x 3 1- 0- 2 19: 14 3
220. 1.FC Graz Rakousko 1x 3 2- 0- 1 14: 10 3
221. Jedinstvo Bijelo Polje Černá hora 1x 3 2- 0- 1 16: 13 3
222. Rubeola Csomor Maďarsko 1x 2 1- 0- 1 8: 6 3
223. FC Baltija Litva 1z 3 2- 0- 1 11: 9 3
224. MNK Alumnus Zagreb Chorvatsko 1x 5 2- 0- 3 21: 20 3
225. Spartak Moskva Rusko 1x 2 1- 0- 1 9: 9 3
226. Kolubara Lazarevac Srbsko 1x 3 1- 0- 2 10: 11 3
227. Partizan Sarajevo Bosna a Her. 1x 3 1- 0- 2 9: 11 3
MFC Tatishvili Gruzie 1x 3 1- 0- 2 9: 11 3
229. Simurg Minsk Bělorusko 1x 3 1- 0- 2 8: 10 3
230. Beer Sheva Izrael 1x 3 1- 0- 2 8: 11 3
231. Pramen Havlíčkův Brod Česko 1x 3 1- 0- 2 16: 20 3
232. Sandefjord Futsal Norsko 2x 6 1- 3- 2 12: 16 3
233. Lexmax Chisinau Moldávie 2x 4 2- 0- 2 8: 12 3
234. Zrinjski Karaka Bosna a Her. 1x 3 1- 0- 2 4: 8 3
235. Glama Brijeg Zagreb Chorvatsko 1x 4 1- 0- 3 12: 17 3
236. Víkingur Ólafsvik Island 2x 5 2- 0- 3 22: 28 3
237. FC Sporting Fingal Irsko 1x 5 2- 0- 3 19: 25 3
238. Madiar Mugi Maďarsko 1x 4 1- 0- 3 20: 27 3
239. 1.FC Incar Nitra Slovensko 1x 3 1- 0- 2 7: 14 3
240. MFC Zhigitter Astana Kazachstán 1x 3 1- 0- 2 9: 18 3
241. Asa Ben Gurion Izrael 4x 9 2- 0- 7 28: 39 3
242. Buick Encamp Granvalira Andorra 3x 7 2- 0- 5 23: 34 3
243. Sint-Truiden Belgie 1x 3 1- 0- 2 7: 18 3
244. Racing Futsal Luxembourg Lucembursko 2x 6 2- 0- 4 25: 38 3
245. Dinamo Tirana Albánie 1x 6 2- 0- 4 17: 30 3
246. Ayat Kazachstán 1x 6 1- 0- 5 13: 30 3
247. FC Araks Jerevan Arménie 1x 3 1- 0- 2 9: 28 3
248. FC Mikeska Ostrava Česko 2x 6 1- 0- 5 11: 30 3
249. Blue Magic Dublin Irsko 3x 9 1- 3- 5 17: 48 3
250. Uni Futsal Team Bulle Švýcarsko 4x 10 2- 0- 8 23: 60 3
251. SU Santa Coloma Andorra 2x 6 1- 0- 5 7: 64 3
252. Mad Max Valkeakoski Finsko 1x 3 1- 2- 0 11: 9 2,5
253. Cardiff University Wales 4x 12 1- 2- 9 20: 57 2,5
254. Saltires Perth PYF Skotsko 5x 15 1- 2-12 24: 98 2,5
255. FC TMC Tbilisi Gruzie 1x 2 1- 1- 0 8: 6 2
256. Grorud Norsko 1x 3 1- 1- 1 12: 11 2
257. TUFAD Ankara S. Turecko 1x 3 1- 1- 1 11: 11 2
258. Varna City Bulharsko 2x 5 1- 1- 3 14: 15 2
259. RCS Košice Slovensko 1x 3 1- 1- 1 8: 9 2
260. Pinerola Bratislava Slovensko 2x 6 1- 1- 4 24: 27 2
261. MAG Varna Bulharsko 1x 4 1- 1- 2 16: 22 2
262. FC Miramar Portugalsko 1x 4 0- 2- 2 5: 12 2
263. ASUE Arménie 2x 5 1- 1- 3 16: 25 2
264. FC Seefeld Curych Švýcarsko 2x 6 1- 1- 4 16: 29 2
265. FC Hibernians Malta 2x 6 1- 1- 4 15: 30 2
266. ZC Excess Futsal Bidnija Malta 2x 6 1- 1- 4 20: 40 2
267. Tirane Tirana Albánie 1x 5 1- 1- 3 19: 43 2
268. Croatia ´97 Appenzell MNK Švýcarsko 1x 3 1- 0- 2 17: 13 1,5
269. Ibra Göteborg Albánie 1x 3 1- 0- 2 13: 12 1,5
270. Lokomotyvas Radviliškis Litva 1x 3 1- 0- 2 12: 12 1,5
271. KMF Celik NK Černá hora 1x 3 1- 0- 2 12: 11 1,5
272. FC Agama Podgorica Černá hora 1x 2 1- 0- 1 5: 5 1,5
273. KMF Danilovgrad Černá hora 1x 3 1- 0- 2 12: 13 1,5
274. Kaiserebersdorf-Srbija Rakousko 1x 3 1- 0- 2 8: 9 1,5
275. KMF Elita Tetovo Makedonie 1x 2 1- 0- 1 6: 7 1,5
276. FC Mladost Sofia Bulharsko 1x 3 1- 0- 2 15: 17 1,5
277. Shamrock Rovers Irsko 1x 3 1- 0- 2 9: 11 1,5
278. Niklaros Trondheim Norsko 1x 3 1- 0- 2 8: 10 1,5
279. Wisla Krakow Polsko 1x 2 1- 0- 1 5: 7 1,5
280. Maccabi Tel Aviv Futsal Izrael 1x 3 1- 0- 2 7: 10 1,5
281. FC Kaghsi Jerevan Arménie 1x 2 1- 0- 1 5: 8 1,5
282. Futsal Panthers Köln Německo 1z 3 1- 0- 2 9: 15 1,5
283. Saint Patrick´s Athletic Irsko 1x 3 1- 0- 2 8: 14 1,5
284. Reading Futsal Club Anglie 1x 3 1- 0- 2 10: 18 1,5
285. FC Betoon Tallinn Estonsko 1x 3 1- 0- 2 6: 17 1,5
286. FC Cosmos Estonsko 2x 6 1- 0- 5 14: 26 1,5
287. FCK De Hommel Nizozemí 3x 8 1- 0- 7 18: 31 1,5
288. ALSS Munsbach Lucembursko 1z 3 1- 0- 2 11: 25 1,5
289. FC Balzan Youths Malta 2x 4 1- 0- 3 8: 22 1,5
290. FC Narva United Estonsko 1x 3 1- 0- 2 8: 24 1,5
291. Montenegro Star Budva Černá hora 1x 5 1- 0- 4 12: 30 1,5
292. Keflavík Island 1x 3 1- 0- 2 20: 39 1,5
293. ITCA Torrino Itálie 2x 4 0- 1- 3 10: 15 1
294. FK Oma Lotyšsko 1x 3 0- 1- 2 10: 16 1
295. ASC Garges Djibson Francie 1x 3 0- 1- 2 9: 16 1
296. Apenta Nestle Maďarsko 1x 2 0- 1- 1 8: 16 1
297. Sokoli Chorvatsko 1x 2 0- 1- 1 4: 12 1
298. Bassi Iberia Samtredia Gruzie 1x 3 0- 1- 2 14: 26 1
299. Aliby Almaty Kazachstán 1x 3 0- 1- 2 6: 18 1
300. FC SS Tre Fiori San Marino 2x 6 0- 2- 4 7: 28 1
301. RCD La Chaux-de-Fonds Švýcarsko 1x 2 0- 1- 1 9: 10 0,5
302. AEK Futsal Řecko 1x 3 0- 1- 2 10: 12 0,5
303. USC Eugendorf Rakousko 1x 3 0- 1- 2 3: 9 0,5
304. IF Albertslund Dánsko 1x 3 0- 1- 2 7: 14 0,5
305. FC Transylvania Dublin Irsko 1x 3 0- 1- 2 6: 14 0,5
306. FC Scorpions Gibraltar Gibraltar 1x 3 0- 1- 2 11: 24 0,5
307. FC Differdange 03 Lucembursko 2x 6 0- 1- 5 16: 31 0,5
308. FC Malmö City Švédsko 1x 3 0- 1- 2 5: 21 0,5
309. Fair City Santos Skotsko 2x 6 0- 1- 5 22: 42 0,5
310. Shahumyan Jerevan Arménie 2x 6 0- 1- 5 11: 42 0,5
311. FC Santos Perth Skotsko 3x 9 0- 1- 8 16: 81 0,5
312. Hoornsche Veerhuys Nizozemí 1x 2 0- 0- 2 4: 6 0
313. White Eagles Malta 1x 2 0- 0- 2 10: 13 0
314. Ipswich Wolves Anglie 1x 2 0- 0- 2 10: 14 0
315. Tandem GO Skopje Makedonie 1x 3 0- 0- 3 9: 15 0
316. Edro Vlore Albánie 1x 3 0- 0- 3 6: 13 0
317. SK Augur Estonsko 1x 2 0- 0- 2 1: 8 0
318. Fjölnir Reykjavík Island 1x 3 0- 0- 3 9: 17 0
319. Bekentas Vilnius Litva 1z 3 0- 0- 3 5: 13 0
320. AFM Futsal Maniacs Švýcarsko 1x 3 0- 0- 3 11: 20 0
321. Hallam Sheffield Anglie 1x 2 0- 0- 2 10: 19 0
322. GIP Beton MTO Zagorje Slovinsko 1x 3 0- 0- 3 5: 14 0
323. DDS Madriu Andorra 2x 6 0- 0- 6 6: 16 0
324. Osmanlispor Turecko 1x 2 0- 0- 2 4: 14 0
325. FC Nejzbach Vysoké Mýto Česko 1x 3 0- 0- 3 1: 11 0
326. FC Diamant Linz Rakousko 1x 3 0- 0- 3 7: 18 0
327. Hvöt Blonduosi Island 1x 3 0- 0- 3 6: 17 0
328. Memphis Tiraspol Moldávie 1x 3 0- 0- 3 4: 15 0
329. Falcao Stockholm Švédsko 1x 3 0- 0- 3 8: 20 0
330. TMT Futsal Club Skotsko 1x 3 0- 0- 3 4: 16 0
331. Vídir Gardi Island 1x 3 0- 0- 3 11: 24 0
332. Hayk Jerevan Arménie 1x 3 0- 0- 3 10: 23 0
333. Sparta Belfast Sev. Irsko 1x 3 0- 0- 3 9: 22 0
334. FK Vetadzoka Prilep Makedonie 1x 2 0- 0- 2 3: 16 0
335. Fiorentino Futsal San Marino 1x 3 0- 0- 3 2: 15 0
336. Lörinc Maďarsko 2x 4 0- 0- 4 8: 22 0
337. Doncaster College Anglie 1x 3 0- 0- 3 8: 22 0
338. NAFI Stuttgart Německo 1x 3 0- 0- 3 6: 20 0
339. PFK Olimp Lotyšsko 1x 3 0- 0- 3 1: 15 0
Cardiff City FC Wales 1x 3 0- 0- 3 1: 15 0
341. Victoria Tranmere Anglie 1x 2 0- 0- 2 2: 17 0
342. Futsal Schwaz Rakousko 1x 3 0- 0- 3 10: 26 0
343. Scandal Bar Malta 1x 3 0- 0- 3 5: 21 0
344. Ford Genk Belgie 2x 4 0- 0- 4 3: 19 0
345. Sillamae JK Estonsko 1x 3 0- 0- 3 6: 23 0
346. Futsamba Naas Irsko 1x 3 0- 0- 3 5: 22 0
347. KS ALI DEMI Albánie 2x 5 0- 0- 5 4: 21 0
348. FK Policijas Riga Lotyšsko 1x 2 0- 0- 2 3: 20 0
349. Firat Üniversitesi Elzig Turecko 1z 3 0- 0- 3 7: 25 0
350. FC Cork City Irsko 1x 3 0- 0- 3 5: 23 0
351. TS Bakov nad Jizerou Česko 1x 2 0- 0- 2 1: 19 0
352. S.S. Murata San Marino 1x 3 0- 0- 3 4: 24 0
353. Jeepers Malta 1x 2 0- 0- 2 5: 26 0
354. FV Eppelborn Německo 1x 3 0- 0- 3 4: 25 0
355. Viktoria Žižkov Praha Česko 2x 4 0- 0- 4 9: 30 0
356. FC The New Saints Wales 1x 3 0- 0- 3 11: 35 0
357. Vimmerby IF Švédsko 1x 3 0- 0- 3 9: 40 0
358. KMF VIP Sofia Bulharsko 1x 3 0- 0- 3 5: 38 0
359. Vaengir Jupiters Island 2x 6 0- 0- 6 11: 46 0
360. Belfast United FC Sever. Irsko 2x 6 0- 0- 6 20: 60 0
361. Wattcell Futsal Club Skotsko 2x 6 0- 0- 6 17: 58 0
362. Wrexham Futsal Club Wales 3x 8 0- 0- 8 13: 59 0
363. Cap del Carrer Andorra 2x 6 0- 0- 6 3: 49 0
364. FC Olimpic Tirana Albánie 1x 3 0- 0- 3 10: 76 0
Poznámka:
1) Týmy hrající v ročníku 2019/20 jsou vyznačeni tučně.
2) Body získané z předkola se dělí dvěma.
3) Pokud se některý přejmenoval, tak mi není známo.
4) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže.
HISTORICKÁ TABULKA STÁTŮ
STÁT ÚČAST ZÁPASY (V-R-P) SKÓRE BODY
1. Španělsko 27x 213 171-19-23 1139:345 526
2. Rusko 27x 172 119-20-33 795:379 377
3. Portugalsko 22x 150 96-21-33 638:340 307
4. Itálie 27x 151 88-22-41 604:357 281,5
5. Belgie 25x 130 62-20-48 580:294 201
6. Kazachstán 17x 105 59-12-34 385:285 189
7. Ukrajina 19x 108 60- 8-40 451:283 188
8. Srbsko 20x 98 49-10-39 333:321 157
9. Chorvatsko 25x 115 51-11-53 362:401 156,5
10. Česká republika 24x 107 49- 6-52 335:348 153
11. Ázerbájdžán 18x 78 39-13-26 290:231 130
12. Bělorusko 19x 86 43- 4-39 293:291 119,5
13. Maďarsko 23x 99 39- 8-52 345:392 116
14. Slovinsko 19x 91 39- 7-45 301:294 112
15. Gruzie 19x 78 34-11-33 267:290 103,5
16. Rumunsko 17x 83 34- 9-40 299:332 100,5
17. Slovensko 19x 80 30-11-39 269:246 97
18. Polsko 17x 73 35- 6-32 276:207 93
19. Nizozemí 20x 86 38- 2-46 317:335 82,5
20. Lotyšsko 19x 74 29- 5-40 225:318 79
21. Bosna a Herzegovina 19x 85 36- 4-45 378:349 73
22. Francie 14x 65 29- 7-29 299:263 65
23. Severní Makedonie 19x 70 31- 3-36 268:280 63,5
24. Kypr 19x 78 28-13-37 284:358 63
25. Finsko 19x 71 27-11-33 237:267 54
26. Německo 14x 63 27- 7-29 215:274 52
27. Arménie 18x 69 26- 7-36 236:348 51,5
28. Anglie 17x 55 27- 1-27 222:199 49
29. Litva 19x 69 23- 4-42 203:285 48,5
30. Moldávie 19x 61 27- 3-31 214:242 48
31. Bulharsko 17x 64 23- 7-34 218:269 47,5
32. Izrael 14x 47 17- 7-23 142:173 38,5
33. Švédsko 14x 52 20- 2-30 170:271 37
34. Černá hora 12x 42 19- 3-20 146:157 36
35. Řecko 18x 61 12- 7-42 148:280 31
36. Norsko 11x 42 15-11-16 111:117 30,5
37. Malta 14x 47 15- 5-27 159:237 27,5
38. Švýcarsko 14x 45 14- 5-26 167:215 25,5
39. Rakousko 14x 42 15- 4-23 158:182 24,5
40. Dánsko 12x 33 15- 2-16 129:125 23,5
41. Kosovo 4x 21 9- 3- 9 88: 71 21
42. Irsko 13x 44 12- 6-26 130:212 21
43. Albánie 18x 57 12- 4-41 160:411 20
44. Turecko 11x 32 10- 1-21 126:172 15,5
45. Estonsko 13x 37 8- 4-25 99:195 14
46. Andorra 19x 54 7- 1-46 105:351 12,5
47. Lucembursko 5x 15 3- 1-11 52: 94 5
48. Gibraltar 6x 17 2- 3-12 51:103 4,5
49. Island 10x 29 3- 0-26 96:212 4,5
50. Skotsko 13x 39 1- 4-34 83:295 3,5
51. Wales 9x 26 1- 2-23 45:166 2,5
52. San Marino 4x 12 0- 2-10 13: 67 1
53. Severní Irsko 3x 9 0- 0- 9 29: 82 0
1) Země hrající v ročníku 2019/20 jsou vyznačeni tučně.
2) Body získané z předkola se dělí dvěma.
3) Podklady dodaly oficiální i neoficiální utkání od vzniku soutěže.
4) Do bojů ještě nezasáhly tyto země:
Abcházie, Athos, Doněcká republika, Faerské ostrovy, Grónsko, Jižní Osetie,
Katalánsko, Liberland, Lichtenštejnsko, Luhanská republika, Monako, Podněstří,
Rojava, Severní Kypr, Vatikán
VÍTĚZOVÉ
1998 1. CLM Talavera 2. Dina Moskva 3. Calcetto Roma + MNK Split
5. Mikeska Ostrava
1999 1. Dina Moskva 2. Lazio Roma 3. El Pozo Murcia
4. Mikeska Ostrava
2000 1. Caja Segovia 2. Calcetto Roma 3. Dina Moskva
6. Viktoria Žižkov
2001 1. Playas de Castellon 2. Dina Moskva 3. Genzano
6. TS Bakov n/J
2001/02 1. Playas de Castellon 2. Action 21 Charleroi 3. Split 1700 + SP Lisabon
18. Pramen Havlíčkův Brod
2002/03 1. Playas de Castellon 2. Action 21 Charleroi 3. -
15. Cigi Caga Jistebník
2003/04 1. Interviu Boomerang 2. Benfica Lisboa 3. -
28. Nejzbach Vysoké Mýto
2004/05 1. Action 21 Charleroi 2. Dinamo Moskva 3. -
13. Era-pack Chrudim
2005/06 1. Interviu Boomerang 2. Dinamo Moskva 3. Kairat + Šachťar Doněck
19. Era-pack Chrudim
2006/07 1. Dinamo Moskva 2. Interviu Boomerang 3. El Pozo Murcia
16. Cigi Caga Jistebník
2007/08 1. VIZ Jekatěrinburg 2. El Pozo Murcia 3. Dinamo Moskva
5. Era-pack Chrudim
2008/09 1. Interviu Moviestar 2. Sinara Jekatěrinburg 3. Kairat Alma-Ata
10. Era-pack Chrudim
2009/10 1. Interviu Moviestar 2. Benfica Lisabon 3. Araz Naxcivan
9. Era-pack Chrudim
2010/11 1. Icobit Montesilvano 2. Sporting Lisabon 3. Kairat Alma-Ata
9. Era-pack Chrudim
2011/12 1. FC Barcelona 2. Dinamo Moskva 3. Marca Futsal
14. Era-pack Chrudim
2012/13 1. Kairat Alma-Ata 2. Dinamo Moskva 3. FC Barcelon
10. Era-pack Chrudim
2013/14 1. FC Barcelona 2. Dinamo Moskva 3. Araz Naxcivan
9. Era-pack Chrudim
2014/15 1. Kairat Alma-Ata 2. FC Barcelona 3. Sporting Lisabon
6. Era-pack Chrudim
2015/16 1. Gazprom Ugra Yugorsk 2. Interviu Moviestar 3. Benfica Lisabon
15. Era-pack Chrudim
2016/17 1. Inter FS Moviestar 2. Sporting Lisabon 3. Kairat Alma-Ata
8. Era-pack Chrudim
2017/18 1. Inter FS Moviestar 2. Sporting de Portugal 3. FC Barcelona
29. Era-pack Chrudim
2018/19 1. Sporting de Portugal 2. Kairat Alma-Ata 3. FC Barcelona
10. Era-pack Chrudim
2019/20 1. FC Barcelona 2. El Pozo Murcia 3. KPRF Moskva
11. AC Sparta Praha
|
|