SPONZOŘI KLUBU
KONTAKT
STATISTIKY

Hlavní sponzoři

Nečekaně vysoká výhra nově se tvořícího mužstva (noví hráči + stálice z bývalého Ctýmu) je příslibem do budoucna.
8. září 2007

FC BENAGO "D"
ŽIŽKOVSKÁ SMRŠŤ
7:2

6. září, 19:30 - umělá tráva Běchovice

Branky: 3 Bílý, 1 Látal Ma, Látal Mi, David, Špivák - ?
Asistentce: 2 Látal Ma, 1 Špivák, David, Štípek- ?

Sestava FC Benago:
Kastner – Špivák, David, Štípek, Látal Ma, Látal Mi, Kohl, Bílý
Trenéři: Marek Látal, Miloš Kohl

Sestava Žižkovská smršť:
?

Podrobnosti zápasu přiblížil Marek Látal:
Utkání hraném na perfektním terénu v Běchovicích vyhovoval lépe našim hráčům, když hned od první minuty si vytvořili několik slibných příležitostí.
Tu třetí využil Filip Špivák, když se promotal mezi obranou Smrště a prostřelil brankáře. O chvilku později přišla kombinace mezi Špivákem a Davidem v obranném pásmu soupeře a druhý zmiňovaný razantní střelou zvýšil skóre.
Do půle se ještě trefil Milan Látal, který lobem přehodil brankáře a dal tak svůj premiérový gól a potom ho následoval ještě Lukáš Bílý, který po zpětné přihrávce Michala Štípka zakončil krásnou střelou po zemi 4:0.
Pro hráče to znamenalo už jasné vítězství, ale jak jsme se mohli přesvědčit minulý rok, že ani výhra o 4 branky nic neznamená a tak bylo potřeba pořád kluky nějak povzbuzovat, aby se nepolevilo.
Jenže stal se pravý opak - polevilo se a bylo to znát celých 25 minut. Ale soupeř snížil jen na úvod druhé půle dvěma brankami. V druhé půli přidali branky ještě Lukáš Bílý, který se trefil dvakrát a Marek Látal.
Na závěr: V prvním kole jsme získali cenné tři body a doufám, že forma se přesune i do dalších zápasů.