SPONZOŘI KLUBU
KONTAKT
STATISTIKY

Hlavní sponzoři

Na půdě jistebnických fialek jsme neodehráli špatný zápas, jen ná chybělo trochu štěstí. To nám ale naopak nechybělo, když naši hráči přežili na zpáteční cestě srážku s kancem !
8. listopadu 2007

CIGI CAGA JISTEBNÍK
FC BENAGO "A"
4:1 (2:1)

3. listopadu, 18:00 - SH Brušperk

Rozhodčí: Venc Radek (8), Linhart Karel (7,6)
Delegát: Pivovarčík Miroslav

Branky: 9. Blažej Vít, 14. Blažej Vít (Žiga Marcel), 21. Blažej Vít, 22. Blažej Vít (Jelínek Ondřej) - 7. Hernandez Antonio (Martinka Pavel)
žk: Jelínek Ondřej - Světlík Ivo, Hernandez Antonio

Sestava CC Jistebník:
Krayzel Petr, Pikulík Vlastimil - Kratochvíl Tomáš, Blažej Vít, Koval Radomír, Žiga Marcel, Hvolka Tomáš, Čavera Milan, Komár Vítězslav, Malý Oldřich, Jelínek Ondřej, Buček Michal
Trenér: Radek Korený

Sestava FC Benago:
Soukeník Ondřej - Simitči Beni, Simitči Agron, Stojaník Ondřej, Světlík Ivo, Hernandez Antonio, Martinka Pavel, Bartošek Tomáš
Trenér: Petr Málek

Zápas okomentoval Beni Simitči, president klubu:
Prohra 4-1 s jedním ze tří nejlepších mužstev naší ligy normálně by neměla mrzet, ale po zápase nás určitě mrzí, protože minimálně jsme měli prohrát rozdílem jedné či dvou branek nebýt jedné z legend českých brankářů Krayzla, který nás vyloženě vychytal.
Z Prahy jsme jeli nakonec místo autobusem (na Opatově jsem vrátil řidiče našeho sponzora Eurolines) osobákem, protože jsme nakonec jeli ve 3!!! (Beni, Ago, Tony) a v Brně jsme přibírali i mladého Bartoška, takže nakonec jsme byli čtyři. V Brušperku se k nám přidali "Moraváci" Soukeník, Světlík, Stojaník a Martinka, takže na prvni pohled takový normální torzo bez "hvězd", ale na úvod musím podotknout, že tohle torzo nakonec odehrálo dosud nejlepší zápas v barvách Benaga v letošním roce (dle trenérových slov). Dodržená taktika do puntíku (mimo dvou hloupostí, které se staly diky únavě), týmový duch a všichni bez rozdílu si zahráli a podali výborný výkon - důkaz, že lze hrát bez největších hvězd i proti těm nejsilnějším a mít superpocit, že jsme odevzdali maximum na hřišti, ale soupeř byl lepší a že se s tím nedá nic dělat než jim pogratulovat, taktéž jako oni pogratulovali nám za odvedený výkon a dobrou hru...
Po pár minutách oťukávání jsme vedli krásnou akcí Tonyho 1-0 a vzápětí po několika minutách připravil Beni tutovku pro Světlíka, který sám proti brankáři domácích neuspěl. Pak přišla další příprava Beniho na Aga, kterého z blízkosti vychytal Krejzlík a tak dát tyto šance, tak jsme mohli myslet i na nějaky ten bodik. Pak přišla školácká chyba jednoho našeho hráče přes celé hřiště, kde si vzal balón famózní Blažej a bodlem nedal šanci našemu mladému gólmanovi Soukeníkovi, který ale také odehrál perfektní zápas. Po těch šancích, které jsme nevyužili a následné obdržené branky po vlastní chybě, nás to trochu srazilo a psychická deka nás zastihla nepřipravené i při přímém kopu, který vypálil z velké vzdálenosti zase Blažej a rázem se otočil výsledek na 2-1.
O poločase jsme dostali instrukce pokračovat stejně soustředěně a čekat na šanci... Druhý poločas začal nezačal a rozhodčí už pískl penaltu pro domací a kdo jiný než Blažej zase úřadoval na 3-1. Musím podotknout, že penalta byla až moc přísná, protože žádný kontakt nebyl, ale Ondra Jelínek to podal tak šikovně, že mladý a nezkušený rozhodčí mu to musel "sežrat". Z toho pramenil v následné minutě čtvrtý a zárověň i poslední gól Jistebníku a Blažeje. Po obdržené čtvrté brance asi cca po 4 minutě druhého poločasu domácí nevymysleli nic, naopak my měli 6 tutovek tváří v tvář Krejzlíkovi, který nám nedal absolutně žádnou šanci a zhřešili jsme úplně všechny šance a v poslední minutě jsme navíc nevyužili 10m kopu od Beniho. Rozdíl docela jednoduchý - soupeř měl kvalitnější hráče, kteří dokázali využít šance na 100% a prostě kvůli tomu byli lepší a touto cestou jim za to i gratuluji!!!
My se zkusíme vylepšit a navázat na dobrou hru z Brušperku už tento pátek proti Torfu, ale už i s navrátilcem (po 8 zápasovém distancu) Honzou Klímou a také Filingerem. Pevně věřím, že tihle dva nám pomůžou k dalším 3 bodům, které doma povinně musíme uhrát...