SPONZOŘI KLUBU
KONTAKT
STATISTIKY

Hlavní sponzoři

Soupeři jsme chtěli vrátit porážku z poháru a také šlo o přímý souboj o druhé místo, ale chyběl zraněný Ago Simitči a stále ještě potrestaný Angellot. Dále pak Fichtner, Fitzel a Štorc.
13. listopadu 2010

FC BENAGO "A"
BALTICFLORA TEPLICE
3:6 (2:3)
13. listopadu, 20:00 - SH Zruč nad Sázavou

Rozhodčí: Henych Karel (6,5), Hofmann Rudolf (6,4)
Delegát: Maurer Miroslav
Počet diváků: 350
žk: Rick Gabriel - 0
branky: 8. Filinger David, 18. Brožek Daniel (De Oliveira Caio), 34. Rick Gabriel (Brožek Daniel) - 7. Tolstov Alexander (Leite Joao), 12. Leite Joao, 15. Tolstov Alexander (Pereira Ricardo), 25. Ladeira Guilherme, 40. Ladeira Guilherme (Tolstov Alexander), 40. Pereira Ricardo

Sestava FC Benago:
Krajč Marian, Sochůrek Ondřej - Filinger David, Rick Gabriel, Sýkora Radek, Brožek Daniel, De Oliveira Caio, Gonzales Fabian, Chrobák Marek
Trenér: Beni Simitči

Sestava Teplice:
Kalina Jan, Leite Joao, Pereira Ricardo, Ladeira Guilherme, Salák Michal, Severino Paulo, Tolstov Alexander, Walter David, Kiliján Jakub, Krejčí Martin, Konečný Marek
Trenér: Rui Guimaraes

Domácí začali zápas od podlahy a už v první minutě je po rychlém útoku a koncovce Ricka zachránila tyč. Podobně ale štěstí stálo i při domácích, když v 6. min. Paulinho po přečíslení obrany také pálil jen do tyče. O chvíli později se už hosté radovali, když Joao nastřelil míč před bránu, kde trefil Tolsteva - 0:1. S odpovědí Benago příliš neotálelo, Filinger po své pěkné individuální akci nabídl balón Rickovi, jehož smetl gólman Thiago a z pokutového kopu Filinger srovnal na 1:1. Tepličtí si potom vybudovali dvoubrankový náskok: Nejprve upravil Joao na 1:2 a o chvíli později Filingerovu ztrátu míče potrestal Tolstev - 1:3. Zpět do zápasu se Zručští dostali v 16. min.: Oliveira si parádně posadil dva beky a akci gólově dotáhl Brožek - 2:3. Ricardo potom trestuhodně přestřelil z ideálního místa Krajčovu bránu, v poslední minutě před přestávkou Benago dokonce mohlo vyrovnat: Akci začal brankář Krajč, Brožek posunul míč Filingerovi, který však z otočky minul teplickou bránu.
Když se zdálo, že by se Benago mohlo nadechnout k náporu, prosadil se i přes těsnou obranu Guilhermao - 2:4. čtvrtá branka domácí evidentně přibrzdila, Teplice zahazovaly šance z rychlých protiútoků. S přibývajícím časem se Zručští osmělili a přesvědčili se, že by se mohli prosadit. Brožek ve 32. min. ještě Thiaga nepřekonal, ve 34. min. ale Rick při hře bez brankáře po nacvičené kombinaci vsítil kontaktní gól - 3:4. Ve 37. min. Chrobák před prázdnou bránou netrefil další Rickovu pěknou přihrávku. V poslední minutě pak hostující hráči zápas rozhodli:: Nejdřív se obranou Benaga probil Guilhermao a za chváli ještě přidal Riacardo jednu branku navrch - 3:6.